Plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius 2024 metais

Pradžia » Plaukų priežiūros patarimai » Plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius 2024 metais

Publikuota

2024 metų plaukų kirpimo ir dažymo kalendorius

Mėnulio kalendorius nuo seno yra patikimas daugelio veiklų, pavyzdžiui, sodininkystės, žvejybos ir net asmeninės priežiūros, vadovas.

Astrologai tiki, kad mėnulio fazės gali įvairiais būdais daryti įtaką mūsų gyvenimui. Vadovaujantis mėnulio padėtimi, galime nustatyti dienas kada palanku kirpti ar dažyti plaukus ir net kada to reikėtų vengti.

Šiame vadove rasite išsamų 2024 m. plaukų kirpimo ir dažymo Mėnulio kalendorių, kuris padės jums pasirinkti tinkamą laiką apsilankyti grožio salone ar kirpykloje.

Puslapyje rasite trumpą Mėnulio fazių apžvalgą ir Mėnulio kalendorius kiekvienam 2024 metų mėnesiui. Kalendoriuose nurodytos dienos ir pateikti atsakymai ar jų metu palanku kirpti ir dažyti plaukus ar to reikėtų vengti.

Ties kiekviena diena rasite informaciją apie aktyvią Mėnulio fazę, nustatytą remiantis NASA SKYCAL dangaus įvykių kalendoriaus duomenimis. Zodiako ženklai ir prognozės pagal juos, sudarytos bendradarbiaujant su lietuviškuoju sapnų aiškinimo ir astrologijos portalu.

Pasirinkite dominantį mėnesį:

Mėnulio fazių reikšmė ir įtaką plaukų kirpimui ir dažymui

Mėnulis kiekvieną mėnesį pereina kelias fazes ir manoma, kad kiekviena fazė daro skirtingą poveikį mūsų kūnui ir plaukams.

Jaunas Mėnulis (angl. New Moon)

Jaunas mėnulis

Rekomendacija: Palankus metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Jaunas Mėnulis simbolizuoja naują pradžią. Šiuo metu kirpti ar dažyti plaukus yra naudinga, nes tai skatina plaukų augimą ir stiprumą.

Pilnėjanti Jaunatis (angl. Waxing Crescent)

Pilnėjanti jaunatis

Rekomendacija: Geras metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Pilnėjanti Jaunatis yra augimo laikotarpis. Šiame etape atlikti plaukų procedūras yra naudinga, nes plaukai augs greičiau ir bus sveikesni.

Priešpilnis Mėnulis (angl. First Quarter)

Priešpilnis mėnulils

Rekomendacija: Palankus metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Priešpilnis Mėnulis žymi pusiaukelę iki pilnaties, kai augimo energija yra stipri. Tai puikus metas plaukų priežiūrai, kad jie augtų stiprūs ir vešlūs.

Pilnėjantis Priešpilnis (angl. Waxing Gibbous)

Pilnėjantis priešpilnis

Rekomendacija: Labai geras metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Pilnėjantis Priešpilnis yra puikus metas plaukų procedūroms, nes šiuo periodu energija yra stiprioje augimo fazėje, užtikrinanti, kad plaukai būtų sveiki ir stiprūs.

Mėnulio Pilnatis (angl. Full Moon)

Mėnulio pilnatis

Rekomendacija: Geriausias metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Mėnulio Pilnatis yra energijos ir pilnatvės metas. Plaukų kirpimas ar dažymas šiuo metu padės plaukams augti storesniems, stipresniems ir sveikesniems.

Dylanti Pilnatis (angl. Waning Gibbous)

Dylanti pilnatis

Rekomendacija: Vengtinas metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Dylanti Pilnatis yra mažėjančios energijos laikotarpis. Plaukų procedūros šiuo metu gali būti mažiau efektyvios, nes plaukai gali augti lėčiau ir būti silpnesni.

Delčia (angl. Last Quarter)

Delčia

Rekomendacija: Vengtinas metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Delčia yra mažėjimo ir atsitraukimo laikas. Plaukų kirpimas ar dažymas šiuo metu gali lemti lėtesnį augimą ir mažesnį plaukų stiprumą.

Dylanti Delčia (angl. Waning Crescent)

Dylanti delčia

Rekomendacija: Vengtinas metas kirpti arba dažyti plaukus.

Priežastis: Dylanti delčia simbolizuoja pasirengimą naujam ciklui. Tai nėra palankus metas plaukų procedūroms, nes energija yra silpniausia, o plaukai gali augti labai lėtai.

2024 Sausio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Sausio 1 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipŠi diena palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl Pilnėjančio Mėnulio, kuris simbolizuoja užbaigimą ir atsikratymą senų dalykų, bei Vandens ženklo, kuris suteikia intuityvumą, emocinę jautrumą ir naujų idėjų srautą.
Sausio 2 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipGeras metas eksperimentuoti su šukuosena, plaukų sveikata nepakinta.
Sausio 3 d.Pilnėjantis MėnulisŽuvysNeŠios dienos mėnulio fazė ir ženklas nėra palankūs plaukų dažymui ir kirpimui, nes Pilnėjantis Mėnulis Žuvyse neigiamai veikia plaukų augimą ir jų būklę.
Sausio 4 d.DelčiaSvarstyklėsTaipŠi diena palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl Svarstyklės mėnulio zodiako ženklo, kuris simbolizuoja harmoniją, grožį ir estetiką bei atsispindi Delčios energijoje, kuri skatina kūrybiškumą ir gražų išvaizdos palaikymą.
Sausio 5 d.DelčiaSvarstyklėsTaip2024 metų Sausio 5 d. Delčiai ir Svarstyklėms būdinga harmonija, todėl šią dieną mėnulio fazė ir zodiako ženklas palankiai veikia plaukų dažymą bei kirpimą, suteikiant jūsų plaukams ypatingą grožį ir sveikumą.
Sausio 6 d.DelčiaSkorpionasNeŠioje dienoje, kai mėnulio zodiakas yra Skorpionas, plaukų kirpimas ir dažymas nerekomenduojamas dėl didelio jautrumo ir emocinių svyravimų, kurie gali paveikti galutinį rezultatą.
Sausio 7 d.DelčiaSkorpionasNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų kirpimui ar dažymui, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus kitai dienai.
Sausio 8 d.DelčiaŠaulysNeŠi diena nepalanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes mėnulio fazei esant Šauliui, energija yra labiau nukreipta į augimą ir stiprinimą, o ne į plaukų formavimą ar spalvos pokyčius.
Sausio 9 d.DelčiaŠaulysNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų kirpimui ar dažymui, nes skatina impulsyvumą ir nestabilumą, todėl geriau atidėti šį veiksmą į kitą dieną.
Sausio 10 d.DelčiaOžiaragisTaipŠią dieną galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Ožiaragio mėnulio fazė suteikia stiprią energiją ir tvirtumą, o Delčios ženklas žada sėkmę ir gerus rezultatus grožio procedūroms.
Sausio 11 d.Jaunas MėnulisOžiaragisNeŠią dieną geriau vengti kirpti ar dažyti plaukus, nes Jaunas Mėnulis Ožiaragio ženklo metu nėra palankus šioms veikloms.
Sausio 12 d.Priešpilnis MėnulisVandenisTaipŠiandien galite drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Vandens ženkle palankiai veikia plaukų grožį ir sveikatą.
Sausio 13 d.Priešpilnis MėnulisVandenisTaipŠią dieną galima drąsiai kirpti ar dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Vandens ženklo metu skatina naujų idėjų įgyvendinimą bei kūrybiškumą.
Sausio 14 d.Priešpilnis MėnulisŽuvysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Žuvų ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl mažesnio plaukų augimo ir galimų nesėkmių rezultatų.
Sausio 15 d.Priešpilnis MėnulisŽuvysNeŠios dienos energetika skatina rūpintis savimi, todėl geriau atidėti plaukų kirpimą ar dažymą
Sausio 16 d.Priešpilnis MėnulisAvinasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama, nes Priešpilnio Mėnulio metu, esant Avino ženkle, energija yra labiau nukreipta į atsikratymą, o ne į augimą ar plaukų grožį.
Sausio 17 d.Priešpilnis MėnulisAvinasNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Avino ženklo derinio šią dieną nerekomenduojama kirpti ar dažyti plaukų, nes gali būti nepalankios energijos plaukų grožiui ir sveikatai.
Sausio 18 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipŠios dienos palankumas plaukų kirpimui ir dažymui yra paryškintas Priešpilnio Mėnulio ir Jauties zodiako ženklo sąveikoje, suteikiant galimybę atnaujinti savo išvaizdą ir pritraukti teigiamą energiją.
Sausio 19 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipPriešpilnio Mėnulio ir Jauties derinys šioje dieną suteiks jums ypatingą kūrybingumą ir grožį, todėl ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui.
Sausio 20 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Priešpilnis Mėnulis Dvynių ženklo metu skatina naujų idėjų ir pokyčių energiją plaukų stilizavime, suteikiant galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir individualumą.
Sausio 21 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos, ši diena palanki plaukų kirpimui ir dažymui, skatinanti naujoves bei kūrybiškumą.
Sausio 22 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeŠią dieną geriau vengti kirpti ar dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Vėžio ženklo metu yra laikomas nespalvotu laikotarpiu, neprisidedančiu prie plaukų grožio ir sveikatos.
Sausio 23 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNors Priešpilnis Mėnulis ir Vėžio ženklas yra susiję su emocinėmis ir jautriomis energijomis, ši diena gali būti nespalvota ir nepalanki plaukų dažymui bei kirpimui dėl mažesnio energingumo ir nestabilumo šiose veiklose.
Sausio 24 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipŠios dienos palankumas plaukų dažymui ir kirpimui atsiskleidžia per Priešpilnio Mėnulio energiją ir Liūto ženklo drąsą bei pasitikėjimą savimi.
Sausio 25 d.Mėnulio PilnatisLiūtasTaipŠių dienų energija, nes Mėnulio Pilnatis Liūto ženklo metu, skatina drąsą, pasitikėjimą savimi ir sėkmę, todėl būtent šią dieną yra palanku dažyti ir kirpti plaukus, siekiant išryškinti savo individualumą bei grožį.
Sausio 26 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Liūto ženkle, ši diena puikiai tinka plaukų kirpimui ir dažymui, nes ši energija skatina grožio ir savęs puoselėjimo ritualus, suteikiant jums ypatingą spindesį ir pasitikėjimą savimi.
Sausio 27 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio ir Mergelės zodiako ženklo šią dieną plaukų dažymas ir kirpimas yra palankus, nes ši energija skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei puoselėjimą.
Sausio 28 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelės ženkle ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šiuo metu skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei tobulesnį išvaizdos rūpinimąsi.
Sausio 29 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina grožio ir harmonijos puoselėjimą bei naujovių įgyvendinimą.
Sausio 30 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse – laikas subalansuoti savo išvaizdą ir pasirūpinti plaukų grožiu, todėl šią dieną kirpti ir dažyti plaukus yra palanku.
Sausio 31 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Skorpione ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui.

2024 Vasario mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Vasario 1 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Skorpiono ženklo metu, plaukų kirpimas ar dažymas gali turėti neigiamą įtaką jų išvaizdai ir augimui.
Vasario 2 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui.
Vasario 3 d.DelčiaŠaulysNeŠiame laike, kai mėnulio zodiakas bus Šaulys, energija bus labiau nukreipta į naujoves ir judėjimą, todėl geriau vengti plaukų kirpimo ar dažymo, kadangi gali būti rizikinga, kad rezultatai nebus tokie, kokių tikėjotės.
Vasario 4 d.DelčiaOžiaragisTaipŠią dieną galima kirpti ir dažyti plaukus, nes Ožiaragio ženklas simbolizuoja tvirtumą, ryžtą ir pasitikėjimą savimi, o mėnulio fazė – Delčios, skatinanti naujų pradžių bei pasikeitimų energiją.
Vasario 5 d.DelčiaOžiaragisTaipDėl Ožiaragio ženklo energijos, kuri skatina tvarką ir tvirtumą, bei mėnulio fazės, kuri skatina augimą ir stiprėjimą, ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, siekiant gauti ilgalaikį ir tvirtą rezultatą.
Vasario 6 d.DelčiaVandenisTaip2024 metų Vasario 6 d. Delčia su mėnulio zodiaku Vandenis – tai laikas, kai kūrybiškumas ir intuicija susijungia, todėl ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, leisdama atskleisti savo unikalumą ir grožį su pasitikėjimu.
Vasario 7 d.DelčiaVandenisTaip2024 metų Vasario 7 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Vandenis, plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus dėl šios dienos energijos suteikiančios kūrybiškumą ir grožį.
Vasario 8 d.DelčiaŽuvysNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas bus Žuvys, energija bus linkusi į intuityvumą, kūrybiškumą ir emocinį pasaulį, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali būti rizikingas dėl neaiškumo arba netikslumo rezultate.
Vasario 9 d.DelčiaŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nepatartina, nes mėnulio fazei esant Žuvims, tai gali neigiamai paveikti plaukų išvaizdą ir sveikatą.
Vasario 10 d.Jaunas MėnulisŽuvysNeDėl Jauno Mėnulio Žuvų ženklo energijos, ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui.
Vasario 11 d.Priešpilnis MėnulisAvinasNeŠi diena netinka plaukų dažymui ir kirpimui dėl Priešpilnio Mėnulio fazės ir Avino ženklo energijos, kuri gali neigiamai paveikti rezultatą.
Vasario 12 d.Priešpilnis MėnulisAvinasNeŠią dieną nerekomenduojama kirpti ar dažyti plaukus dėl Priešpilnio Mėnulio fazės ir Avino ženklo, kurie gali neigiamai paveikti plaukų grožį ir sveikatą.
Vasario 13 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipŠiandien yra palankus laikas kirpti ir dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Jautyje skatina plaukų augimą ir stiprinimą.
Vasario 14 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipŠis metas yra palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Priešpilnio Mėnulio energija Jauties ženklo įkvėpta suteikia galimybę atnaujinti savo išvaizdą ir pasijusti kūrybiškai bei žaviai.
Vasario 15 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną galima kirpti ir dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Dvynių ženkle žada kūrybiškumą ir naujoves plaukų grožiui.
Vasario 16 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos sinergijos šią dieną plaukai bus linkę augti sparčiau ir spalvos išsisklaidys lygiai bei natūraliai, todėl kirpimas ir dažymas bus sėkmingi bei palankūs.
Vasario 17 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNors Priešpilnis Mėnulis ir Vėžio ženklas simbolizuoja jautrumą ir emocinį nestabilumą, tai nėra palankus laikas plaukų kirpimui ir dažymui, nes gali sustiprėti jautrumas ir neigiamos emocijos.
Vasario 18 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena netinka plaukų kirpimui ar dažymui, nes tai yra laikas, kai plaukai gali būti silpnesni ir pažeidžiami, todėl geriau atidėti šį procesą į kitą dieną.
Vasario 19 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto zodiako ženklo energijos sinergijos ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, kuris padės atskleisti jūsų išorinį grožį bei pasitikėjimą savimi.
Vasario 20 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipŠioje dienoje, kai Priešpilnis Mėnulis liks Liūto ženkle, plaukai bus paklusnūs, spindintys ir lengvai formuojami, todėl tai puikus laikas norintiems dažyti ir kirpti savo plaukus.
Vasario 21 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės zodiako ženklo ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes tai skatina rūpestingumą, detalėmis orientuotą požiūrį ir puikią priežiūrą.
Vasario 22 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės ženklo derinio ši diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes bus skatinamas grožis, tvarka bei rūpestis dėl išvaizdos detalių.
Vasario 23 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, nes mėnulis skatina grožio ir harmonijos puoselėjimą, o Svarstyklės suteikia subalansuotą bei estetišką rezultatą.
Vasario 24 d.Mėnulio PilnatisSvarstyklėsTaipDėl Mėnulio Pilnatis ir Svarstyklės zodiako ženklo šią dieną energija yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, suteikianti grožio ir harmonijos pojūtį.
Vasario 25 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠios dienos mėnulio fazė Skorpiono ženklo metu nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui dėl intensyvios energijos ir emocinio įtempimo, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus į kitą laiką.
Vasario 26 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeMėnulio pilnatvė Skorpione nepritaria plaukų kirpimui ir dažymui, nes tai gali neigiamai paveikti jų augimą ir būklę.
Vasario 27 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženklo energijos, plaukai gali būti linkę augti greičiau ir stipriau, todėl ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui.
Vasario 28 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženklo energija šią dieną plaukai gali būti linkę greičiau augti, todėl dažymas ar kirpimas gali neturėti ilgalaikių rezultatų.
Vasario 29 d.DelčiaOžiaragisTaip2024 metų Vasario 29 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Ožiaragis, plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, nes ši diena skatins ilgalaikę plaukų grožį ir sveikatą.

2024 Kovo mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Kovo 1 d.DelčiaOžiaragisTaipŠis metas bus palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Ožiaragio ženklas simbolizuoja tvirtumą, ryžtą bei tvarkingumą, o mėnulio faze suteikia energijos ir puikiai tinka atsikratyti senų, nebereikalingų dalykų, įtraukiant šiek tiek kūrybiškumo į kasdienybę.
Kovo 2 d.DelčiaVandenisTaipŠios dienos energija, kurią skleidžia Vandens mėnulio zenklas, skatina kūrybiškumą, intuiciją ir emocinę jautrumą, todėl tai puikus laikas plaukų dažymui ir kirpimui, siekiant išreikšti savo individualumą ir grožį.
Kovo 3 d.DelčiaVandenisTaip2024 metų Kovo 3 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Vandenis, energija bus palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina naujų idėjų bei permainų pradžią ir suteikia galimybę atnaujinti savo išvaizdą bei pasijusti šviežiai ir energingai.
Kovo 4 d.DelčiaŽuvysNeŠiame mete nurodyta mėnulio fazė ir zodiako ženklas rodo, kad energija yra labiau nukreipta į vidinį pasaulį ir emocinį jausenų sritį, todėl siūloma susilaikyti nuo plaukų kirpimo ar dažymo, kadangi galimas neigiamas poveikis išoriniam grožiui.
Kovo 5 d.DelčiaŽuvysNeNepalankus mėnulio fazės ir zodiako ženklo derinys nėra tinkamas laikas plaukų kirpimui ar dažymui.
Kovo 6 d.DelčiaAvinasNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas yra Avinas, energija yra labiau nukreipta į naujus pradžias, veiksmus ir iniciatyvą, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali būti rizikingas ir neprognozuojamas, todėl geriau atidėti šiuos veiksmus į kitą dieną.
Kovo 7 d.DelčiaAvinasNe2024 metų Kovo 7 d. Delčiai, esant Avino mėnulio ženkle, plaukų kirpimas ar dažymas nerekomenduojamas dėl nepalankių energijų sąveikos šioje dieną.
Kovo 8 d.DelčiaJautisTaipMetų 2024 Kovo 8 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Jautis, plaukų dažymas ir kirpimas bus palankus, nes mėnulio fazė ir zodiako ženklas suteiks jėgų ir grožio energijos plaukams.
Kovo 9 d.DelčiaJautisTaip2024 metų Kovo 9 d. Delčiai esant Jauties mėnulio zodiako ženklo, ši diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl padidėjusios energijos ir grožio puoselėjimo galimybių.
Kovo 10 d.Jaunas MėnulisJautisNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl Jauno Mėnulio Jauties ženklo, kuris gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.
Kovo 11 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Dvynių ženkle žada kūrybingumą, naujoves ir greitį plaukų transformacijoms.
Kovo 12 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠi diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes Priešpilnio Mėnulis Dvynių ženkle suteikia energijos, kūrybiškumo bei greitojo mąstymo savybių, skatinančių drąsiai eksperimentuoti su savo išvaizda.
Kovo 13 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes galima pastebėti didesnį plaukų pažeidimo pavojų ir nepageidaujamus rezultatus.
Kovo 14 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui, nes gali būti didesnis jautrumas ir nepastovumas plaukų būklei.
Kovo 15 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipŠi diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes Priešpilnis Mėnulis Liūto ženkle žada suteikti jums drąsos, ryžto ir kūrybiškumo, kurie padės pasiekti norimą rezultatą ir išsiskirti iš minios.
Kovo 16 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto zodiako ženklo energijos derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus ne tik palankus, bet ir suteiks jums ypatingą grožio ir savijautos jausmą.
Kovo 17 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės ženklo energijos, ši diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes bus skatinamas tvarkymasis, grožio priežiūra bei detalių dėmesys į išvaizdą.
Kovo 18 d.Mėnulio PilnatisMergelėTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Mėnulio Pilnatis Mergelėje žada sėkmingus ir rūpestingus rezultatus jūsų plaukams.
Kovo 19 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes šis laikotarpis skatina grožio ir harmonijos siekimą bei suteikia galimybę atnaujinti savo išvaizdą su subtilumu ir stiliaus pojūčiu.
Kovo 20 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse energija yra palanki grožio ritualams, todėl ši diena yra puiki kirpti ir dažyti plaukus.
Kovo 21 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠioje dieną netinkama kirpti ar dažyti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Skorpione nėra palankus šiems grožio ritualams.
Kovo 22 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Škorpiono ženkle – geriau laikyti atstumą nuo plaukų kirpimo ir dažymo veiklų, kadangi šis laikotarpis linkęs sustiprinti emocines ir fizinės transformacijos energijas, todėl geriau skirti šią dieną savęs rūpesčiams ir vidiniam atsiskleidimui.
Kovo 23 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeŠiame laikotarpyje, kai Mėnulis bus Pilnėjantis Šaulio ženklo, energija bus intensyvi ir nerekomenduojama keisti savo išvaizdos, nes gali kilti nesklandumų ir nepageidaujamų rezultatų.
Kovo 24 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeNes palankus laikas plaukų kirpimui ir dažymui yra susijęs su kitomis mėnulio fazėmis ir astrologinėmis įtakomis.
Kovo 25 d.DelčiaOžiaragisTaip2024 metų Kovo 25 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Ožiaragis, plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, nes šis laikotarpis skatins plaukų augimą, jų stiprumą ir grožį.
Kovo 26 d.DelčiaOžiaragisTaipDėl Ožiaragio mėnulio fazės ir Delčios ženklo derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus ne tik palankus, bet ir suteiks jums ypatingą grožį bei suteiks jums pasitikėjimo savimi!
Kovo 27 d.DelčiaVandenisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes mėnulio zodiakas Vandenis skatina kūrybiškumą ir naujų idėjų įgyvendinimą, o Delčia palanki plaukų grožiui ir sveikatai.
Kovo 28 d.DelčiaVandenisTaip2024 metų Kovo 28 d. Delčiai esant Vandeniui palanku dažyti ir kirpti plaukus dėl harmoningos energijos srauto šioje dieną.
Kovo 29 d.DelčiaŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl to, kad mėnulio ženklas Žuvys yra laikomas neigiamu laikotarpiu plaukų priežiūrai, o tai gali turėti neigiamą įtaką galutiniam rezultatui.
Kovo 30 d.DelčiaŽuvysNeŠiame mete, kai mėnulio zodiakas yra Žuvys, energija yra labiau linkusi į intuityvumą, jautrumą ir emocinį pasaulį, todėl tai gali sukelti neaiškumų ir nenumatytų rezultatų, todėl geriau atidėti plaukų dažymą ar kirpimą šią dieną.
Kovo 31 d.DelčiaAvinasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama, nes mėnulio faze esantis Avinas gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.

2024 Balandžio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Balandžio 1 d.DelčiaAvinasNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas yra Avinas, energija yra labiau orientuota į naujus pradžias ir veiksmus, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali nesėkmingai ar netinkamai išsivystyti, todėl geriau atidėti šiuos veiksmus į kitą laikotarpį.
Balandžio 2 d.DelčiaAvinasNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas yra Avinas, energija yra labiau nukreipta į naujus pradžias ir veiksmus, todėl ne rekomenduojama plaukų kirpti ar dažyti, kadangi gali būti didesnė rizika, jog rezultatai nebus tokie, kokių tikėjotės.
Balandžio 3 d.DelčiaJautisTaip2024 metų Balandžio 3 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Jautis, galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes šis laikotarpis palankus grožio ritualams.
Balandžio 4 d.DelčiaJautisTaipŠi diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes mėnulio zodiako ženklas Jautis skatina grožio ir stiliaus pokyčius bei suteikia jėgų siekti naujovių, o mėnulio fazėje Delčia – puikiai tinka atsikratyti senų, nebereikalingų dalykų bei pradėti kažką naujo ir šviežio.
Balandžio 5 d.Jaunas MėnulisJautisNeDėl Jauno Mėnulio ir Jauties mėnulio ženklo ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui, nes tai yra laikotarpis, kai plaukai gali būti pažeidžiami ir rezultatai gali nesilaikyti ilgai.
Balandžio 6 d.Jaunas MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną galima kirpti ar dažyti plaukus, nes Jaunas Mėnulis Dvynių ženklo metu skatina naujoves, kūrybiškumą ir pokyčius.
Balandžio 7 d.Jaunas MėnulisDvyniaiTaipŠi diena palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl Jauno Mėnulio fazei būdingo atsinaujinimo ir Dvynių ženklo kūrybingumo bei dinamiškumo.
Balandžio 8 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeŠi diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes Priešpilnis Mėnulis bei Vėžio ženklas skatina rūpesčius ir jautrumą, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus į kitą laiką.
Balandžio 9 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeŠiame laikotarpyje, kai vyraus Priešpilnio Mėnulio energija ir mėnulio zodiakas yra Vėžys, geriau susilaikyti nuo plaukų kirpimo ar dažymo, nes šis laikas palankesnis rūpintis savo vidine pusiausvyra ir emocinėmis būsenomis, o ne išoriniu grožiu.
Balandžio 10 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto zodiako ženklo energijos susiliejimo šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, suteikiantis jums ypatingą grožį ir išraiškingumą.
Balandžio 11 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio Liūto ženkle šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, nes šis laikotarpis skatina grožio ir savęs puoselėjimo ritualus bei suteikia ypatingą kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi.
Balandžio 12 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės zodiako ženklo derinio ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes sklandžiai atsiskleidžiantys energijos srautai padės pasiekti norimą rezultatą ir suteiks jums ypatingą grožį.
Balandžio 13 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės ženklo energijos derinio šią dieną kirpti ar dažyti plaukus yra palanku, nes tai skatina grožio ir sveikatos atkūrimą bei puoselėjimą.
Balandžio 14 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklės zodiako ženklo šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, nes šie faktoriai skatina grožio ir harmonijos puoselėjimą bei suteikia galimybę pasijusti ypatingai ir elegantiškai.
Balandžio 15 d.Mėnulio PilnatisSvarstyklėsTaipŠios dienos Mėnulio Pilnatis Svarstyklėse simbolizuoja harmoniją ir pusiausvyrą, todėl ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, norint pasiekti gražų ir subalansuotą rezultatą.
Balandžio 16 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠi diena netinka plaukų kirpimui ar dažymui dėl Pilnėjančio Mėnulio Škorpiono ženkle – tai laikotarpis, kai plaukai gali būti pažeidžiami arba rezultatai gali būti ne tokie, kokių tikėjotės.
Balandžio 17 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl Pilnėjančio Mėnulio ir Skorpiono zodiako ženklo, kurie gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir būklę.
Balandžio 18 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle ši diena netinkama plaukų kirpimui ar dažymui, nes gali būti linkęs augimas ir spartesnis plaukų nusilpimas.
Balandžio 19 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeKirpti ir dažyti plaukus netinkama diena, nes Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženkle gali sukelti nenumatytus rezultatus ir nepageidaujamus pokyčius plaukų išvaizdoje.
Balandžio 20 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipŠi diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl pilnėjančio Mėnulio Ožiaragio ženkle – plaukai bus sveiki, stiprūs ir gražiai augantys, atnešdami sėkmę ir grožį!
Balandžio 21 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši energija skatina grožio ir jaunystės atnaujinimą bei suteikia galimybę išreikšti savo individualumą per naują išvaizdą.
Balandžio 22 d.DelčiaVandenisTaipŠios dienos mėnulio fazė – Vandenis, o zodiako ženklas – Delčia, todėl ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl kūrybingumo ir sėkmės energijos, kuri padės jums pasiekti norimą rezultatą.
Balandžio 23 d.DelčiaVandenisTaipDėl Balandžio 23 d. Delčios metų, kai mėnulio zodiakas bus Vandenis, ši diena bus palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes šis laikotarpis skatina naujų idėjų ir pokyčių pradžią, o Vandenis simbolizuoja kūrybiškumą bei inovacijas.
Balandžio 24 d.DelčiaŽuvysNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas yra Žuvys, energija yra linkusi į pasyvumą ir jautrumą, todėl tai gali neigiamai paveikti plaukų kirpimą ar dažymą, todėl geriau pasirinkti kitą dieną šiam veiksmui.
Balandžio 25 d.DelčiaŽuvysNeŠiame mete, kai mėnulio zodiakas bus Žuvys, plaukų kirpimas ar dažymas nerekomenduojamas, nes tai gali turėti neigiamą įtaką jūsų išvaizdai ir savijautai.
Balandžio 26 d.DelčiaAvinasNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų dažymui ar kirpimui, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus kitai dienai.
Balandžio 27 d.DelčiaAvinasNeNors mėnulio fazei esant Avinui, tai gali būti laikoma nepalankia diena plaukų kirpimui ar dažymui, nes šis ženklas asocijuojamas su impulsyvumu ir netikrumu, todėl geriau palaukti palankesnio laiko norint pasiekti norimą rezultatą.
Balandžio 28 d.DelčiaJautisTaipŠios dienos energija ir harmonija, lydinčios mėnulio fazę Jautis bei zodiako ženklą Delčia, palankiai palaikys jūsų plaukų priežiūros veiksmus, suteikiant jiems grožio ir sveikumo.
Balandžio 29 d.DelčiaJautisTaipŠios dienos energija, atstovaujanti Jauties mėnulio zodiako ženklui, skatina plaukų grožį ir sveikatą bei palankiai veikia jų dažymą bei kirpimą, todėl ši diena yra puikus laikas atnaujinti savo plaukų įvaizdį.
Balandžio 30 d.Jaunas MėnulisJautisNeŠios dienos mėnulio fazių bei zodiako ženklų energija nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui.

2024 Gegužės mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Gegužės 1 d.Jaunas MėnulisJautisNeŠi diena netinka plaukų dažymui ir kirpimui dėl Jauno Mėnulio fazės ir Jauties zodiako ženklo, kurie nėra palankūs šiems veiksmams.
Gegužės 2 d.Jaunas MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Jaunas Mėnulis Dvynių ženklo metu skatina naujoves, kūrybiškumą ir pokyčius.
Gegužės 3 d.Jaunas MėnulisDvyniaiTaipDėl Jauno Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos, ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes skatinama naujų idėjų bei pokyčių paieška, o kūrybiškumas ir inovatyvumas bus paryškinti.
Gegužės 4 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šie veiksniai skatina riziką ir nestabilumą plaukų grožiui.
Gegužės 5 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeŠiame laikotarpyje, kai Priešpilnis Mėnulis vyraus Vėžio ženklo, plaukų kirpimas ir dažymas nerekomenduojamas, nes šis laikotarpis yra nepalankus plaukų grožiui ir sveikatai.
Gegužės 6 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto mėnulio zodiako ženklo energijos šią dieną plaukai bus linkę greičiau augti ir spindėti, todėl tai yra palankus laikas dažyti ir kirpti plaukus.
Gegužės 7 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipŠios dienos energija, nesantys Priešpilnio Mėnulio ir Liūto ženklų, skatina plaukų grožiui suteikti ypatingą išraišką ir puošnumą, todėl ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui.
Gegužės 8 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės ženklo ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šios energijos skatina grožio ir tvarkos puoselėjimą bei sveikatos priežiūrą.
Gegužės 9 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės zodiako ženklo energijos šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas yra palankus, skatinant sveikus bei grožius plaukus ir atsinaujinant išvaizdą.
Gegužės 10 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių energijos derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, suteikiantis jums harmoniją ir grožį.
Gegužės 11 d.Mėnulio PilnatisSvarstyklėsTaipDėl Mėnulio Pilnatis ir Svarstyklių zodiako ženklo, šią dieną energija yra palanki atsikratyti senų ir pradėti kažką naujo bei gražaus, todėl galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus!
Gegužės 12 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Skorpiono ženkle, šią dieną geriau vengti plaukų kirpimo ar dažymo veiksmų, nes tai gali neigiamai paveikti jų būklę ir augimą.
Gegužės 13 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Skorpione ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui dėl didesnio kraujavimo ir lėtesnio plaukų augimo.
Gegužės 14 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeŠią dieną geriau vengti kirpti ar dažyti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženklo gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.
Gegužės 15 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle šią dieną geriau vengti plaukų kirpimo ir dažymo veiklų, nes tai gali neigiamai paveikti jų augimą bei išvaizdą.
Gegužės 16 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje šią dieną energijos srautai yra palankūs plaukų kirpimui ir dažymui, todėl galima drąsiai leistis į šią grožio procedūrą.
Gegužės 17 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje, plaukų kirpimas ir dažymas gegužės 17 dieną yra palankus, nes šis laikotarpis skatina plaukų augimą ir jų sveikatą bei grožį.
Gegužės 18 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Vandenyje ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina jų augimą bei stiprinimą, o Vandens ženklas suteikia kūrybiškumo bei intuityvumo energiją plaukų priežiūrai.
Gegužės 19 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Vandenyje, šią dieną energija yra labai palanki atsikratyti senų, nebereikalingų dalykų, todėl kirpimas ir dažymas plaukų taip pat gali padėti atsikratyti senų ir nepageidaujamų plaukų ar spalvų, suteikiant jums gaivumo ir naujų pradžių jausmą.
Gegužės 20 d.DelčiaŽuvysNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas bus Žuvys, energija bus linkusi į vidinį pasinėrimą ir emocinę jautrumą, todėl geriau atidėti plaukų dažymą ar kirpimą, kad išvengtumėte nenumatytų rezultatų.
Gegužės 21 d.DelčiaŽuvysNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų dažymui ir kirpimui, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus į kitą dieną.
Gegužės 22 d.DelčiaAvinasNeŠios dienos mėnulio fazių ir Avino ženklo energija nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui, todėl geriau atidėti šiuos veiksmus į kitą dieną.
Gegužės 23 d.DelčiaAvinasNeŠi diena netinka plaukų dažymui ir kirpimui dėl mėnulio fazių bei Avino ženklo derinio, kuris gali neigiamai paveikti plaukų išvaizdą ir jų augimą.
Gegužės 24 d.DelčiaJautisTaipŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas palankiai veikia plaukų grožiui, todėl galima drąsiai dažyti ar kirpti plaukus.
Gegužės 25 d.DelčiaJautisTaipŠis metas palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Jautis simbolizuoja ryžtą ir tvirtumą, o mėnulio fazė – Delčia, skatinanti naujų dalykų pradžias ir pokyčius.
Gegužės 26 d.DelčiaDvyniaiTaipŠis metas yra palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Dvynių ženklas simbolizuoja kūrybiškumą, komunikatyvumą ir naujoves, o mėnulio fazių energija skatina pokyčius ir atnaujinimą, todėl ši diena yra puikus laikas pasirūpinti savo plaukais ir suteikti jiems naują gyvybę.
Gegužės 27 d.DelčiaDvyniaiTaipŠios dienos energija, kurią skleidžia Dvynių ženklas ir mėnulio fazių įtaka, yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes skatinama kūrybiškumas, naujovių paieškos bei bendravimas, todėl ši diena yra puikus laikas atsikratyti senų plaukų sprendimų ir pasinerti į šviežius, inovatyvius sprendimus savo išvaizdai.
Gegužės 28 d.DelčiaVėžysNeNors mėnulio fazė Vėžyje ir zodiako ženklas Vėžys yra susiję su jautrumu, švelnumu ir emocingumu, ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui dėl galimų neigiamų energijų ir nestabilumo.
Gegužės 29 d.Jaunas MėnulisVėžysNeŠiame laikotarpyje, kai yra Jaunas Mėnulis Vėžio ženkle, energija yra labiau nukreipta į vidinį pasaulį, todėl geriau vengti plaukų kirpimo ir dažymo veiksmų, kurie reikalauja išorinio atnaujinimo.
Gegužės 30 d.Jaunas MėnulisLiūtasTaipDėl Jauno Mėnulio Liūto ženkle, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes šis laikotarpis skatina naujų pradžių, pasitikėjimo ir grožio puoselėjimo energiją.
Gegužės 31 d.Jaunas MėnulisLiūtasTaipDėl jauno mėnulio Liūto ženkle šią dieną energija yra palanki, skatinanti atsinaujinimą ir grožį, todėl galima drąsiai dažyti ir kirpti plaukus, siekiant suteikti sau naują išvaizdą bei pasijusti švytinčiai!

2024 Birželio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Birželio 1 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės zodiako ženklo derinio, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes šis laikotarpis skatina grožio priežiūrą bei tobulumą.
Birželio 2 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės zodiako ženklo šią dieną kirpti ir dažyti plaukus yra palanku, nes ši energija skatina rūpestingumą, detalią darbo atlikimo kokybę ir gerą rezultatą.
Birželio 3 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipŠis metas yra palankus dažyti ir kirpti plaukus dėl Priešpilnio Mėnulio fazės bei Svarstyklių ženklo, kurie skatina grožio ir harmonijos siekimą.
Birželio 4 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių energijų susiliejimo šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, suteikiantis jums ypatingą grožį ir harmoniją.
Birželio 5 d.Priešpilnis MėnulisSkorpionasNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Skorpiono ženklo derinio, šią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama, nes gali būti nepalankūs rezultatai.
Birželio 6 d.Priešpilnis MėnulisSkorpionasNeNors Priešpilnis Mėnulis ir Skorpiono ženklas gali suteikti mums gilesnį suvokimą bei intuityvumą, ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui dėl mėnulio energijos, kuri nepritampa su plaukų augimo laikotarpiu.
Birželio 7 d.Priešpilnis MėnulisŠaulysNeNepalankus laikas grožio procedūroms dėl Priešpilnio Mėnulio ir Šaulio ženklo energijos derinio.
Birželio 8 d.Mėnulio PilnatisŠaulysNeŠiame laikotarpyje Mėnulio Pilnatyje, kai mėnulio zodiakas yra Šaulys, nerekomenduojama kirpti ir dažyti plaukus, nes tai gali turėti neigiamą poveikį jų būklės gerinimui ir išvaizdai.
Birželio 9 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje energija yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes ši sąveika skatina plaukų augimą ir sveikumą bei padeda išlaikyti ilgalaikį grožį.
Birželio 10 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio ir Ožiaragio energijos derinio ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes šiuo metu plaukai gali būti stiprinami ir graziai formuojami, suteikiant jums ypatingą žavesį ir grožį.
Birželio 11 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Vandenyje, plaukai bus lyginti kaip vanduo, suteikiantys jums paslaptingumą ir švelnumą.
Birželio 12 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Vandens ženklo energijos, ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši sąveika skatina jų augimą bei stiprinimą, o tai gali suteikti jums išskirtinį ir žavų išvaizdos atnaujinimą.
Birželio 13 d.Pilnėjantis MėnulisŽuvysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Žuvų ženkle, ši diena yra laikoma ne palankia plaukų kirpimui ar dažymui, nes gali turėti neigiamų poveikių plaukų augimui ir išvaizdai.
Birželio 14 d.Pilnėjantis MėnulisŽuvysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Žuvų ženkle, ši diena yra nerekomenduojama kirpti ar dažyti plaukus.
Birželio 15 d.DelčiaAvinasNeŠis metas nėra palankus plaukų dažymui ir kirpimui dėl mėnulio fazės ir Avino ženklo energijos, kuri gali neigiamai paveikti galutinį rezultatą ir plaukų būklę.
Birželio 16 d.DelčiaAvinasNeŠis metas nebus palankus plaukų dažymui ir kirpimui dėl mėnulio fazės bei Avino ženklo energijos, kuri skatina impulsyvumą ir galimas nesusipratimus su išvaizda.
Birželio 17 d.DelčiaJautisTaipDėl Jauties mėnulio fazės ir Delčios ženklo derinio, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes Jautis simbolizuoja grožį, o Delčia – rūpestį ir meilę savo išvaizdai.
Birželio 18 d.DelčiaJautisTaipDėl Jauties mėnulio zodiako ženklo šią dieną bus palanku dažyti ir kirpti plaukus, nes šis ženklas skatina grožio ir išvaizdos tobulinimą bei gerina plaukų būklę.
Birželio 19 d.DelčiaDvyniaiTaiptai laikotarpis, kai energija yra intensyvi, kūrybiška ir dinamiška, todėl ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, leidžianti išreikšti individualumą ir suteikianti galimybę atsiskleisti savo unikalioms savybėms bei stiliui.
Birželio 20 d.DelčiaDvyniaiTaip2024 metų Birželio 20 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Dvyniai, plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus dėl kūrybingumo ir energijos, kurią suteiks ši oro ženklų sąjunga.
Birželio 21 d.DelčiaVėžysNeŠis metas nebus palankus plaukų dažymui ir kirpimui, nes mėnulio fazių bei Vėžio ženklo energija nepritampa šioms veikloms.
Birželio 22 d.Jaunas MėnulisVėžysNeNors Jaunas Mėnulis Vėžio ženkle gali skatinti emocinį jautrumą ir nestabilumą, todėl ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui.
Birželio 23 d.Jaunas MėnulisLiūtasTaipŠią dieną galima kirpti ar dažyti plaukus, nes Jaunas Mėnulis Liūto ženkle žada sėkmę, grožį ir naujus pradžias.
Birželio 24 d.Jaunas MėnulisLiūtasTaipDėl Jauno Mėnulio Liūto ženkle, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes ši energija skatina naujų pradžių bei pasitikėjimo savimi augimą.
Birželio 25 d.Jaunas MėnulisMergelėTaipŠios dienos palankumas plaukų dažymui ir kirpimui atsiskleidžia per Jauno Mėnulio energiją ir Mergelės preciziškumą bei rūpestingumą, suteikiant galimybę atnaujinti savo išvaizdą su subtilumu ir dėmesingu požiūriu.
Birželio 26 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės ženklo įtakos šią dieną kirpti ar dažyti plaukus yra palanku, nes šios energijos skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei puikų rezultatą.
Birželio 27 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių energijos derinio šią dieną plaukai bus linkę augti greičiau ir tvirtesni, o jų spalva ir forma išliks ilgiau ir bus labiau išryškinta, todėl tai puiki diena dažyti ir kirpti plaukus.
Birželio 28 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių energijos derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus ne tik palankus, bet ir suteiks jums ypatingą grožio ir harmonijos jausmą.
Birželio 29 d.Mėnulio PilnatisSkorpionasNeŠią dieną mėnulio pilnaties metu ir esant Skorpiono ženkle, energija yra labai intensyvi ir gali sukelti didelį emocinį įtemptumą bei nestabilumą, todėl geriau vengti plaukų dažymo ir kirpimo veiksmų.
Birželio 30 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠis metas nėra palankus plaukų dažymui ir kirpimui dėl Pilnėjančio Mėnulio fazės bei Skorpiono ženklo energijos, kuri gali skatinti intensyvius pokyčius ir emocinę įtampą.

2024 Liepos mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Liepos 1 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus neverta, nes Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženkle gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.
Liepos 2 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženklo energijos, ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui, nes galima patirti nestabilumą ir nesėkmes grožio reikalų srityje.
Liepos 3 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje, ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina plaukų augimą bei stiprinimą.
Liepos 4 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Pilnėjantis Mėnulis Ožiaragyje skatina plaukų augimą ir stiprinimą, suteikiant jiems sveiką blizgesį bei puošnumą.
Liepos 5 d.Pilnėjantis MėnulisVandenisTaipKirpimas ir dažymas plaukų šią dieną yra palankus, nes Pilnėjantis Mėnulis Vandens ženkle suteikia galimybę atsikratyti senų įpročių ir pradėti kažką naujo bei šviežio savo išvaizdoje.
Liepos 6 d.Mėnulio PilnatisVandenisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus yra palanku dėl Mėnulio Pilnaties ir Vandens ženklo suteikiamos energijos, kuri skatina atsikratyti senų įpročių ir pradėti kažką naujo bei inovatyvaus.
Liepos 7 d.Pilnėjantis MėnulisŽuvysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Žuvų ženkle šią dieną geriau vengti plaukų kirpimo ir dažymo veiksmų, nes tai gali neigiamai paveikti jūsų išvaizdą ir plaukų augimą.
Liepos 8 d.Pilnėjantis MėnulisŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl Pilnėjančio Mėnulio Žuvų ženkle, kuris gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.
Liepos 9 d.DelčiaAvinasNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulio zodiakas yra Avinas, energija yra labiau orientuota į naujus pradžias ir veiksmus, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali būti nepalankus, nes gali būti didesnis rizikos veiksnys dėl netikėtų rezultatų ar nepageidaujamų pasekmių.
Liepos 10 d.DelčiaAvinasNeŠis metas netinkamas plaukų dažymui ir kirpimui, nes mėnulio fazių ir Avino ženklo įtaka gali neigiamai paveikti galutinį rezultatą ir plaukų sveikatą.
Liepos 11 d.DelčiaJautisTaipŠis metas yra palankus plaukų dažymui ir kirpimui, nes mėnulio zodiakas Jautis skatina grožio bei stiliaus pokyčius, o Delčia suteikia energijos ir pasitikėjimo savimi, todėl ši diena yra puiki proga atnaujinti savo išvaizdą ir jaustis gražiai bei patogiai savo kailyje.
Liepos 12 d.DelčiaJautisTaip2024 metų Liepos 12 d. Delčioje, kai mėnulio zodiakas bus Jautis, plaukų kirpimas ir dažymas yra palankus, nes ši energija skatina atsinaujinimą ir grožį.
Liepos 13 d.DelčiaDvyniaiTaipŠis metas yra palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Dvynių ženklas simbolizuoja naujoves, o mėnulio fazių energija skatina pokyčius ir atnaujinimą.
Liepos 14 d.DelčiaDvyniaiTaipŠią dieną galima kirpti ir dažyti plaukus, nes Dvynių ženklas skatina naujoves, o mėnulio faza padeda greitai augantiems plaukams išlikti sveikiems ir stipriems.
Liepos 15 d.DelčiaVėžysNeŠią dieną geriau susilaikyti nuo plaukų kirpimo ar dažymo, nes mėnulio fazių bei Vėžio ženklo įtaka rodo, kad tai gali nepritraukti palankių rezultatų ir gerovės.
Liepos 16 d.Jaunas MėnulisVėžysNeŠiame mete, kai yra Jaunas Mėnulis Vėžyje, plaukų kirpimas ir dažymas nerekomenduojamas dėl mažesnės plaukų augimo galimybės bei didesnės jautrumo odai.
Liepos 17 d.Jaunas MėnulisLiūtasTaipŠiame laike Jungiantis Jaunam Mėnuliui Liūto ženklas skatins plaukų grožiui skirtus ritualus, todėl šią dieną bus palanku dažyti ir kirpti plaukus.
Liepos 18 d.Jaunas MėnulisLiūtasTaipDėl Jauno Mėnulio Liūto ženkle ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes tai laikas, kai naujos energijos pritraukimas ir savęs atnaujinimas yra ypatingai stiprus bei sėkmingas.
Liepos 19 d.Jaunas MėnulisMergelėTaipNes šiame Jauname Mėnulyje ir Mergelės ženkle susilieja subtilumas, detalių dėmesys ir grožio harmonija, todėl ši diena yra palanki plaukų dažymui bei kirpimui.
Liepos 20 d.Priešpilnis MėnulisMergelėTaipŠi diena palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl Priešpilnio Mėnulio ir Mergelės ženklo suteikiamos tvarkos ir išsamumo detalės.
Liepos 21 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių zodiako ženklo šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, nes šios energijos palaikys harmoniją, grožį ir pusiausvyrą jūsų išvaizdoje.
Liepos 22 d.Priešpilnis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Svarstyklių zodiako ženklo derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus sėkmingas, padėsiantis atsikratyti senų problemų ir pritraukiantis harmoniją bei grožį.
Liepos 23 d.Mėnulio PilnatisSkorpionasNeNors Mėnulio Pilnatis Skorpione gali suteikti emocinę intensyvumą ir galingą energiją, tačiau tai yra laikotarpis, kai geriau vengti plaukų kirpimo ar dažymo veiksmų, nes gali būti didesnis rizika nepageidaujamų rezultatų ar neigiamų poveikių jūsų plaukams.
Liepos 24 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nepatartina, nes Pilnėjantis Mėnulis Skorpione gali sukelti emocinių iššūkių ir nestabilumo, todėl geriau palaukti palankesnio laikotarpio.
Liepos 25 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeNors Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženkle gali suteikti daug energijos ir kūrybiškumo, tačiau ši diena nėra palanki plaukų dažymui ar kirpimui dėl mėnulio įtakos plaukų augimui ir sveikatai.
Liepos 26 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeNors Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženklo metu simbolizuoja didelį energijos ir kūrybiškumo potencialą, tačiau ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui dėl galimo neigiamo poveikio plaukams ir jų augimui.
Liepos 27 d.DelčiaOžiaragisTaip2024 metų Liepos 27 d. Delčiai, esant Ožiaragiui mėnulio zodiako ženklo, bus palanku dažyti ir kirpti plaukus.
Liepos 28 d.DelčiaOžiaragisTaip2024 metų Liepos 28 d. Delčioje, kuomet mėnulio zodiakas bus Ožiaragis, plaukų kirpimas ir dažymas yra palankus dėl šios energijos sąveikos, kuri skatina atsinaujinimą ir grožio priežiūrą.
Liepos 29 d.DelčiaVandenisTaipŠios dienos mėnulio fazė „Vandenis“ ir zodiako ženklas „Delčia“ palankiai veikia plaukų kirpimą bei dažymą, suteikiant jiems ypatingą grožį ir sveikumą.
Liepos 30 d.DelčiaVandenisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes mėnulio zodiako ženklas Vandenis skatina naujoves, o mėnulio fazei būdingas augimas ir atsinaujinimas, todėl plaukai bus linkę greičiau augti ir atsinaujinti.
Liepos 31 d.DelčiaŽuvysNeŠiame laikotarpyje, dėl mėnulio fazės Žuvų ženkle, energija yra linkusi į pasyvumą ir jautrumą, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali nepritraukti gerų rezultatų ar harmonijos su savimi.

2024 Rugpjūčio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Rugpjūčio 1 d.DelčiaŽuvysNeŠioje dieną geriau susilaikyti nuo plaukų kirpimo ar dažymo, nes mėnulio ženklas Žuvys yra laikomas neigiamu laikotarpiu šioms veikloms, galintis sukelti neplanuotus rezultatus ir problemų su plaukais.
Rugpjūčio 2 d.DelčiaŽuvysNeŠi diena netinka plaukų dažymui ir kirpimui dėl mėnulio fazės ir žuvų zodiako ženklo, kurie simbolizuoja jautrumą, emocinį nestabilumą bei galimas nesusipratimus su rezultatais.
Rugpjūčio 3 d.DelčiaAvinasNeŠiame mete, mėnulio fazei esant Avinui, energija yra labiau nukreipta į naujus pradžius ir impulsyvumą, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali neprisidėti prie norimų rezultatų ar harmoningos išvaizdos.
Rugpjūčio 4 d.Jaunas MėnulisAvinasNeDėl Jauno Mėnulio ir Avino zodiako ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ar kirpimui, nes energija šiuo metu yra labiau skirta naujoms pradžioms ir pokyčiams, o ne kasdienėms rutinoms procedūroms.
Rugpjūčio 5 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Jaunas Mėnulis Jauties ženkle simbolizuoja naujus pradžias ir atsinaujinimą, todėl tai puiki proga pasirūpinti savo išvaizda.
Rugpjūčio 6 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠioje dieną galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Jaunas Mėnulis Jauties ženkle žada palankų laiką plaukų grožiui ir sveikatai.
Rugpjūčio 7 d.Jaunas MėnulisDvyniaiTaipDėl Jauno Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes skatina naujų idėjų ir pokyčių pritraukimą bei suteikia galimybę atnaujinti savo išvaizdą ir išreikšti savo kūrybiškumą.
Rugpjūčio 8 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠis metas palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Dvynių ženkle suteikia energijos, kūrybiškumo ir naujų idėjų, skatinant transformaciją bei atnaujinimą.
Rugpjūčio 9 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNors Priešpilnis Mėnulis Vėžio ženkle gali skatinti emocines ir jautrias reakcijas bei nestabilumą, todėl ši diena gali būti nepalanki plaukų kirpimui ar dažymui.
Rugpjūčio 10 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNes palankios energijos trūkumas dėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo gali neigiamai paveikti plaukų kirpimą ir dažymą šią dieną.
Rugpjūčio 11 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto ženklo energijos derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus ne tik palankus, bet ir suteiks jums ypatingą grožio ir pasitikėjimo jausmą.
Rugpjūčio 12 d.Mėnulio PilnatisLiūtasTaipDėl Mėnulio Pilnatis Liūto ženkle, šią dieną bus palanku dažyti ir kirpti plaukus, nes energija ir grožis šiuo metu bus pilnai išryškėjęs, suteikiantis jums ypatingą žavesį ir sėkmę jūsų plaukams.
Rugpjūčio 13 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje – tai laikas, kai plaukai gali būti lengviau formuojami, o spalvos gali atrodyti ryškesnės ir ilgiau išsilaikyti.
Rugpjūčio 14 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei puoselėjimą.
Rugpjūčio 15 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse šią dieną plaukai bus linkę augti greičiau ir bus sveikesni bei stipresni, todėl tai yra palankus laikas dažyti ir kirpti plaukus.
Rugpjūčio 16 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipNes pilnėjantis Mėnulis Svarstyklėse simbolizuoja subalansuotą ir harmoningą laikotarpį, idealų metą atsikratyti senų ir pradėti kažką naujo, todėl ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, siekiant atsikratyti senų įpročių ir pasijusti šviežiai bei išbalansuotai.
Rugpjūčio 17 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠiame laikotarpyje, kai Mėnulis bus Pilnėjantis Skorpione, geriau vengti plaukų kirpimo ar dažymo veiksmų, nes tai gali neigiamai paveikti jų būklę ir išvaizdą.
Rugpjūčio 18 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Škorpione ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui dėl didesnio kraujavimo pavojus ir neigiamos įtakos plaukų augimui.
Rugpjūčio 19 d.Mėnulio PilnatisŠaulysNeRugpjūčio 19 d. Mėnulio Pilnatis Šaulio ženklo metu – laikas, kai plaukai yra linkę greitai augti ir spindėti, todėl nevertėtų šią dieną juos kirpti ar dažyti.
Rugpjūčio 20 d.DelčiaŠaulysNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų dažymui ir kirpimui.
Rugpjūčio 21 d.DelčiaOžiaragisTaipŠią dieną galima kirpti ir dažyti plaukus, nes Ožiaragio mėnulio fazė simbolizuoja tvirtumą, tvarką ir puikią laikyseną, todėl plaukai bus sveiki, stiprūs ir gražiai išsiskirsiantys.
Rugpjūčio 22 d.DelčiaOžiaragisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Ožiaragio ženklas ir mėnulio fazė palanki šioms veikloms.
Rugpjūčio 23 d.DelčiaVandenisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes mėnulio zodiako ženklas Vandenis skatina kūrybiškumą ir naujoves, o tai puikiai tinka plaukų stilizavimui ir atnaujinimui.
Rugpjūčio 24 d.DelčiaVandenisTaipŠi diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes mėnulio zodiakas esant Vandeniui skatina kūrybiškumą, atnaujinimą bei transformacijas, o tai puikiai tinka siekiant naujų plaukų stiliaus ar spalvos.
Rugpjūčio 25 d.DelčiaŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl mėnulio fazės ir žuvų ženklo, kurie gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.
Rugpjūčio 26 d.Jaunas MėnulisŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama, nes Jaunas Mėnulis Žuvyse nepritapo plaukų priežiūrai.
Rugpjūčio 27 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠiame laikotarpyje, kai yra Jaunas Mėnulis Avino ženklo metu, energija yra labiau orientuota į naujus pradžias ir augimą, todėl tai gali būti nepalankus laikas dažyti ir kirpti plaukus, nes gali būti didesnis rizikos veiksnys dėl nepageidaujamų rezultatų.
Rugpjūčio 28 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠios dienos energija yra labiau skirta naujų pradžių ir iniciatyvų, todėl geriau atidėti plaukų kirpimą ar dažymą, siekiant išvengti galimų neigiamų poveikių.
Rugpjūčio 29 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠios dienos palankumas kirpti ir dažyti plaukus paaiškinamas tuo, kad Jaunas Mėnulis Jauties ženkle – tai laikas, kai plaukai gali būti labiau linkę augti ir stiprėti, o tai gali padėti pasiekti norimą rezultatą norint keisti savo išvaizdą.
Rugpjūčio 30 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipDėl Priešpilnio Mėnulio Jautyje šią dieną bus palanku dažyti ir kirpti plaukus, nes šis laikotarpis skatina plaukų augimą bei jų stiprumą, o Jautis suteikia energijos ir grožio potencijalo išryškinimui.
Rugpjūčio 31 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos, ši diena yra palanki kūrybiškumui ir pokyčiams, todėl galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, siekiant suteikti sau naują išvaizdą bei atnaujinti savijautą.

2024 Rugsėjo mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Rugsėjo 1 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos, šią dieną kirpimas ar dažymas plaukų bus palankus, skatinantis kūrybiškumą ir naujų idėjų įgyvendinimą.
Rugsėjo 2 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNors Priešpilnio Mėnulio metu, esant Vėžio ženkle, laikoma, kad plaukų kirpimas ir dažymas gali turėti neigiamą poveikį plaukams bei jų augimui, todėl šią dieną geriau susilaikyti nuo šių veiksmų.
Rugsėjo 3 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNors Priešpilnis Mėnulis Vėžio ženkle gali skatinti emocinę jautrumą ir nestabilumą, todėl nevertėtų rizikuoti dažant ar kirpdami plaukus šią dieną.
Rugsėjo 4 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto mėnulio zodiako ženklo, ši diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši energija skatina grožio ir savęs puoselėjimo ritualus bei suteikia pasitikėjimo savimi.
Rugsėjo 5 d.Priešpilnis MėnulisLiūtasTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Liūto zodiako ženklo energijos, šią dieną kirpimas ar dažymas plaukų bus ne tik palankus, bet ir suteiks jums ypatingą grožio ir pasitikėjimo jausmą.
Rugsėjo 6 d.Mėnulio PilnatisMergelėTaipDėl Mėnulio Pilnatis Mergelėje šią dieną energija yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši sąveika skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei puikų išvaizdos palaikymą.
Rugsėjo 7 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei naujų pradžių sėkmę.
Rugsėjo 8 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse – laikas grožiui ir harmonijai, todėl šią dieną yra palanku dažyti ir kirpti plaukus.
Rugsėjo 9 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipŠios dienos energija, palaikoma Pilnėjančio Mėnulio ir Svarstyklės zodiako ženklo, yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, suteikiant jūsų išvaizdai harmoniją ir grožį.
Rugsėjo 10 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠis metas nėra palankus plaukų dažymui ir kirpimui dėl Pilnėjančio Mėnulio fazės ir Skorpiono ženklo energijos, kuri gali nestabilią rezultatą ir nepageidaujamus pokyčius plaukams.
Rugsėjo 11 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠi diena nepalanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl Pilnėjančio Mėnulio Škorpione, kuris gali sukelti intensyvų jautrumą ir emocines svyravimas.
Rugsėjo 12 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeŠis metas nėra palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženklo metu gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir išvaizdą.
Rugsėjo 13 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeNes palankus laikas dažyti ir kirpti plaukus susijęs su Mėnulio fazėmis bei ženklais, o šiame atveju Pilnėjantis Mėnulis Šaulio ženkle gali neigiamai paveikti plaukų grožį ir sveikatą.
Rugsėjo 14 d.DelčiaOžiaragisTaipDėl Ožiaragio mėnulio ženklo energijos ir Delčios įtakos, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes skatina ilgalaikius rezultatus bei sveikų plaukų augimą.
Rugsėjo 15 d.DelčiaOžiaragisTaipŠis metas yra palankus dažyti ir kirpti plaukus, nes Ožiaragio ženklas simbolizuoja tvirtumą, ryžtą ir pasitikėjimą savimi, o mėnulio fazė padeda stiprinti plaukų struktūrą ir skatina jų augimą.
Rugsėjo 16 d.DelčiaVandenisTaipDėl mėnulio fazės esant Vandeniui, energija yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis ženklas skatina kūrybiškumą, intuityvumą ir atnaujinimą, o Delčia – kaip ženklas, kuris simbolizuoja meilę ir grožį, puikiai tinka šiam procesui, todėl ši diena yra palanki plaukų priežiūrai.
Rugsėjo 17 d.DelčiaVandenisTaipŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas palankiai veikia plaukų grožį, suteikiant jiems ypatingą blizgesį ir sveikumą, todėl ši diena yra puiki galimybė pasirūpinti savo plaukais dažymu ar kirpimu.
Rugsėjo 18 d.DelčiaŽuvysNeŠi diena nebus palanki plaukų dažymui ar kirpimui, nes mėnulio fazei esant Žuvims, tai gali neigiamai paveikti galutinį rezultatą ir plaukų būklę.
Rugsėjo 19 d.DelčiaŽuvysNeNes mėnulio fazėje Žuvys simbolizuoja jautrumą, intuityvumą ir emocinį gilumą, todėl siūloma vengti drastiškų pokyčių plaukų kirpimo ar dažymo procese, kad būtų išvengta nenumatytų rezultatų.
Rugsėjo 20 d.DelčiaAvinasNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų dažymui ar kirpimui, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus į kitą dieną.
Rugsėjo 21 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠią dieną geriau susilaikyti nuo plaukų kirpimo ir dažymo dėl jauno Mėnulio fazės ir Avino ženklo energijos, kuri gali neigiamai paveikti jūsų išvaizdą ir rezultatus.
Rugsėjo 22 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas palankiai veikia plaukų kirpimą ir dažymą, nes jaunas mėnulis Jautyje skatina naujų pradžių bei atnaujinimų energiją.
Rugsėjo 23 d.Jaunas MėnulisJautisTaipDėl Jauno Mėnulio esant Jauties ženkle, energija bus palanki plaukų dažymui ir kirpimui, skatinant naujoves bei atsinaujinimą.
Rugsėjo 24 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠi diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl Priešpilnio Mėnulio fazės, kuri skatina greitą plaukų augimą, bei Dvynių ženklo, kuris suteikia energijos ir naujų idėjų.
Rugsėjo 25 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos, šią dieną plaukai bus linkę sparčiau augti ir spindėti, todėl kirpimas ir dažymas bus ypatingai sėkmingi ir palankūs.
Rugsėjo 26 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ar kirpimui dėl jautrumo ir emocinio nestabilumo, todėl geriau pasirinkti kitą laiką šiam veiksmui.
Rugsėjo 27 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeNes palankus laikas kirpti ir dažyti plaukus yra susijęs su kitomis mėnulio fazėmis ir zodiako ženklais.
Rugsėjo 28 d.Mėnulio PilnatisLiūtasTaipDėl Mėnulio Pilnatis Liūto ženkle, ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši energija skatina grožio bei savęs priežiūros ritualų sėkmę ir puošnumą.
Rugsėjo 29 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Liūto ženkle ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes šis laikotarpis skatina grožio ir savęs rūpinimosi praktikavimą bei suteikia galimybę išreikšti savo individualumą ir stilių.
Rugsėjo 30 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl šios energijos skatinančios naujų pradžių bei grožio atnaujinimo.

2024 Spalio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Spalio 1 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelės ženklo šią dieną yra palanku dažyti ir kirpti plaukus, nes ši energija skatina grožio ir tvarkos puoselėjimą bei puikiai tinka naujų įvaizdžių kūrimui.
Spalio 2 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Pilnėjantis Mėnulis Svarstyklėse suteikia palankias energijas grožiui ir stiliaus pokyčiams.
Spalio 3 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipŠios dienos palankumas kirpti ir dažyti plaukus paaiškinamas tuo, kad Pilnėjantis Mėnulis Svarstyklėse simbolizuoja harmoniją, grožį ir pusiausvyrą, todėl plaukų priežiūra šią dieną bus sėkminga ir teikianti malonumą.
Spalio 4 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠiame laikotarpyje, kai Mėnulis bus Pilnėjantis Skorpione, geriau vengti plaukų kirpimo ir dažymo veiksmų, nes tai gali neigiamai paveikti jūsų išvaizdą ir plaukų būklę.
Spalio 5 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeNors spalio 5 d. bus Pilnėjantis Mėnulis Skorpiono ženklo, ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui.
Spalio 6 d.Mėnulio PilnatisŠaulysNeDėl Mėnulio Pilnatis Šaulio ženkle, ši diena yra netinkama kirpti ar dažyti plaukus.
Spalio 7 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNePilnėjantis Mėnulis Šaulio ženklo metu yra laikas, kai plaukai gali būti linkę greičiau augti arba būti pažeidžiami, todėl nerekomenduojama šią dieną dažyti ar kirpti plaukų.
Spalio 8 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje plaukų kirpimas ir dažymas yra palankus, nes ši energija skatina plaukų augimą bei stiprinimą, o Ožiaragio simbolizuoja tvirtumą ir ištvermę, todėl ši diena yra puiki proga atnaujinti savo išvaizdą ir sustiprinti plaukus.
Spalio 9 d.Pilnėjantis MėnulisOžiaragisTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Ožiaragyje plaukų kirpimas ir dažymas šią dieną bus palankus, nes šis laikotarpis skatina plaukų augimą bei jų sveikatą, o Ožiaragis yra susijęs su tvirtumu, ištverme ir pažangumu, todėl tai puikus laikas atsikratyti senų plaukų problemų ir pradėti naują plaukų gydymo ar stiliaus projektą.
Spalio 10 d.DelčiaVandenisTaipŠi diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes mėnulio zodiakas esant Vandeniui skatina atnaujinimą, transformacijas bei naujų dalykų pradžias, o tai puikiai tinka siekiant atnaujinti savo išvaizdą ir pasijusti šviežiai bei energingai.
Spalio 11 d.DelčiaVandenisTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus yra palanku, nes mėnulio zodiakas esant Vandeniui skatina kūrybiškumą ir naujoves, o tai puikiai tinka plaukų stilizavimui ir atnaujinimui.
Spalio 12 d.DelčiaŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl mėnulio fazės ir žuvų zodiako ženklo derinio, kuris gali sukelti nepageidaujamų rezultatų ir netinkamą plaukų priežiūrą.
Spalio 13 d.DelčiaŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama, nes mėnulio fazei esant Žuvims, energija yra nukreipta į vidinį pasaulį ir jautrumą, todėl geriau palaukti palankesnio laiko.
Spalio 14 d.DelčiaAvinasNeŠiame mete, kai mėnulio zodiakas yra Avinas, energija yra labiau orientuota į naujus pradžias ir veiksmus, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali nepritraukti palankios energijos šiam procesui.
Spalio 15 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl Jauno Mėnulio fazės ir Avino ženklo energijos, kuri gali neigiamai paveikti plaukų grožį ir sveikatą.
Spalio 16 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠi diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl Jauno Mėnulio ir Jauties zodiako ženklo energijos, skatinančios naujų pradžių bei atnaujinimo procesus.
Spalio 17 d.Jaunas MėnulisJautisTaipDėl Jauno Mėnulio Jauties ženkle, ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes skatinamas naujų pradžių ir pasikeitimų energijos srautas.
Spalio 18 d.Jaunas MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Jaunas Mėnulis Dvynių ženklo skatina naujoves, kūrybiškumą ir pokyčius.
Spalio 19 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠią dieną galima kirpti ar dažyti plaukus, nes Priešpilnis Mėnulis Dvynių ženklo skatina naujoves, pokyčius ir kūrybiškumą plaukų stilistikoje.
Spalio 20 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes gali būti linkęs pakenkti jų sveikatai ir grožiui.
Spalio 21 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas nėra palankūs plaukų dažymui ir kirpimui, todėl geriau pasirinkti kitą laiką šioms procedūroms.
Spalio 22 d.Mėnulio PilnatisLiūtasTaipŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus galima, nes Mėnulio Pilnatis Liūto ženkle žada sėkmę, grožį ir puikius rezultatus plaukų priežiūroje.
Spalio 23 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipŠią dieną galite drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Liūto ženklo metu skatina grožio ir savęs puoselėjimo ritualus bei suteikia jėgų siekti norimų pokyčių savo išvaizdoje.
Spalio 24 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipŠią dieną galima kirpti ir dažyti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Mergelėje skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei tobulėjimą.
Spalio 25 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipŠi diena palanki plaukų kirpimui ir dažymui dėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje, kuris skatina grožį, tvarką ir puoselėjimą.
Spalio 26 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipKirpti ir dažyti plaukus šią dieną yra palanku, nes Pilnėjantis Mėnulis Svarstyklėse skatina grožio ir harmonijos puoselėjimą bei atsiskleidimą.
Spalio 27 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipŠią dieną galima kirpti ir dažyti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Svarstyklėse skatina grožio ir harmonijos puoselėjimą bei transformacijas.
Spalio 28 d.Mėnulio PilnatisSkorpionasNeŠią dieną geriau vengti kirpti ar dažyti plaukus dėl Mėnulio Pilnatis ir Skorpiono ženklo įtakos, kuri gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir sveikatą.
Spalio 29 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus neverta, nes Pilnėjantis Mėnulis Skorpione nėra palankus plaukų priežiūrai ir grožiui.
Spalio 30 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle, ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui, nes gali būti didesnis plaukų slinkimas arba netinkamas spalvų rezultatas.
Spalio 31 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle, ši diena netinka plaukų kirpimui ar dažymui, nes gali turėti neigiamų poveikių plaukams ir jų išvaizdai.

2024 Lapkričio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Lapkričio 1 d.DelčiaOžiaragisTaipDėl Ožiaragio mėnulio fazės ir Delčios ženklo energijos, ši diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, suteikianti galimybę atnaujinti savo išvaizdą ir pasijusti žavingai bei stilingai.
Lapkričio 2 d.DelčiaOžiaragisTaipŠios dienos palankumas kirpti ir dažyti plaukus pasireiškia dėl Ožiaragio užtikrintumo ir tvirtumo, kuris suteiks jums drąsos ir pasitikėjimo savimi, o mėnulio fazių energija padės plaukams atsigauti ir augti sveikai bei spindinčiai.
Lapkričio 3 d.DelčiaVandenisTaipŠios dienos palankumas plaukų kirpimui ir dažymui yra paryškintas dėl mėnulio zodiako ženklo Vandenis, kuris skatina kūrybiškumą ir naujoves bei dėl Lapkričio 3 d. Delčios, kurioje šis energingas ir inovatyvus laikotarpis bus dar labiau paryškintas.
Lapkričio 4 d.DelčiaVandenisTaip2024 metų Lapkričio 4 d. Delčioje, mėnulio zodiako esant Vandeniui, plaukų kirpimas ir dažymas yra palankus dėl šios energijos sąveikos su plaukais ir jų augimu.
Lapkričio 5 d.DelčiaŽuvysNeDelčia reiškia, kad šią dieną mėnulio zodiakas bus Žuvys, kuris yra laikomas neigiamu laikotarpiu plaukų kirpimui ir dažymui, todėl geriau atidėti šiuos grožio ritualus į kitą dieną.
Lapkričio 6 d.Jaunas MėnulisŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama, nes Jaunas Mėnulis Žuvyse neigiamai veikia plaukų grožį ir sveikatą.
Lapkričio 7 d.Jaunas MėnulisAvinasNeDėl Jauno Mėnulio Avino ženkle, ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes gali būti nepalanki naujų pradžių ir pokyčių atžvilgiu.
Lapkričio 8 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl Jauno Mėnulio Avino ženklo energijos, kuri gali neigiamai paveikti plaukų augimą ir sveikatą.
Lapkričio 9 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠią dieną galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Jaunas Mėnulis Jautyje suteikia energijos, grožio ir naujų pradžių!
Lapkričio 10 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipŠios dienos energija, kurios pagrindą sudaro Priešpilnio Mėnulis ir Jautis, palanki plaukų kirpimui ir dažymui, skatinant naujoves bei pasikeitimus jūsų išvaizdoje.
Lapkričio 11 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠios dienos energija, esant Priešpilniui Mėnuliui Dvynių ženklo metu, yra palanki kūrybiškumui ir bendravimui, todėl ši diena yra puiki plaukų dažymui ir kirpimui.
Lapkričio 12 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijų sinergijos šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, skatinantys naujoves, kūrybiškumą ir komunikaciją.
Lapkričio 13 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ar kirpimui, nes šios energijos skatina rūpesčius ir emocinį jautrumą, todėl geriau rinktis kitą laiką savo plaukams priežiūrai.
Lapkričio 14 d.Mėnulio PilnatisVėžysNeŠią dieną nerekomenduojama kirpti ar dažyti plaukų, nes Mėnulio Pilnatis Vėžio ženklo metu gali neigiamai paveikti plaukų augimą bei jų būklę.
Lapkričio 15 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Liūto ženkle ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes tai laikas, kai plaukai gali greičiau augti ir būti sveikesni bei spindintys, o Liūto ženklas suteikia drąsos ir pasitikėjimo savimi, padėdamas pasijusti ypatingai gražiai ir žaviai.
Lapkričio 16 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipLapkričio 16 d. bus Palankus laikas dažyti ir kirpti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Liūto ženklo skatina drąsą, pasitikėjimą savimi ir grožio puoselėjimą.
Lapkričio 17 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipŠi diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl Pilnėjančio Mėnulio ir Mergelės ženklo energijos, kuri skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei tobulėjimą.
Lapkričio 18 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio ir Mergelės ženklo šią dieną energija yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, todėl galite drąsiai leistis į šią grožio procedūrą!
Lapkričio 19 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipŠioje dieną galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes Pilnėjantis Mėnulis Svarstyklėse skatina grožio ir harmonijos puoselėjimą bei suteikia ypatingą žavesį ir sėkmę visoms transformacijoms.
Lapkričio 20 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio ir Svarstyklių zodiako ženklo ši diena palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes tai skatina grožio ir stiliaus pokyčius bei suteikia jums ypatingą charizmą ir žavesį.
Lapkričio 21 d.Mėnulio PilnatisSkorpionasNeSkorpionas gali pagerinti ar pabloginti santykius su priešinga lytimi.
Lapkričio 22 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl Pilnėjančio Mėnulio Skorpiono ženkle – tai laikas, kai plaukai gali būti pažeidžiami arba rezultatas gali nenuosekliai išsivystyti.
Lapkričio 23 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle šią dieną nerekomenduojama kirpti ar dažyti plaukų, kadangi tai gali neigiamai paveikti jų augimą ir būklę.
Lapkričio 24 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Šaulio ženkle ši diena nėra palanki plaukų kirpimui ar dažymui, nes tai gali lemti neigiamus rezultatus ir ilgesnį plaukų ataugimą.
Lapkričio 25 d.DelčiaOžiaragisTaipŠią dieną galima drąsiai kirpti ir dažyti plaukus, nes mėnulio zodiakas Ožiaragis skatina naujoves ir pokyčius, o Delčia suteikia energijos ir pasitikėjimo savimi, todėl plaukai bus sveiki, gražūs ir pritrauks dėmesį!
Lapkričio 26 d.DelčiaOžiaragisTaipŠios dienos mėnulio fazė ir zodiako ženklas palankiai veikia plaukų grožiui, todėl drąsiai galite leistis į plaukų kirpimą ir dažymą!
Lapkričio 27 d.DelčiaVandenisTaipDėl mėnulio fazės Vandenyje šią dieną energija yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, skatinant kūrybiškumą bei naujoves grožio srityje.
Lapkričio 28 d.DelčiaVandenisTaipDėl mėnulio fazės Vandenyje, plaukų kirpimas ir dažymas šią dieną bus lyg magiškas ritualas, suteikiantis jums ne tik grožio, bet ir vidinės pusiausvyros jausmą bei naują pradžią.
Lapkričio 29 d.DelčiaŽuvysNeŠią dieną kirpti ar dažyti plaukus nerekomenduojama dėl mėnulio fazės ir žuvų zodiako ženklo neigiamo poveikio plaukams ir jų augimui.
Lapkričio 30 d.Jaunas MėnulisŽuvysNeŠi diena netinka plaukų dažymui ir kirpimui, nes Jaunas Mėnulis Žuvyse neigiamai veikia plaukų augimą ir būklę.

2024 Gruodžio mėnesio plaukų kirpimo ir dažymo mėnulio kalendorius

DataMėnulio fazėZodiako ženklasAr kirpti plaukus?Trumpas aprašymas
Gruodžio 1 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠiame laikotarpyje, kai Jaunas Mėnulis yra Avino ženkle, energija yra labiau susikaupusi ir nestabili, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali neprisidėti prie norimų rezultatų ar netgi sukelti nenumatytas pasekmes.
Gruodžio 2 d.Jaunas MėnulisAvinasNeDėl Jauno Mėnulio Avino ženkle, ši diena nėra palanki plaukų dažymui ar kirpimui, nes energija yra labiau orientuota į naujus pradžias ir augimą, o ne į plaukų grožį ir stiprumą.
Gruodžio 3 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠios dienos palankumas plaukų dažymui ir kirpimui yra kaip šviežiai atsiradęs jaunas mėnulis Jauties ženklo apšviestame dangaus paveiksle – žadantis naujus pradžių grožio ir stiliaus sferoje.
Gruodžio 4 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Jauties ženklo energijos derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus labai palankus, skatinantis ilgalaikį grožį ir sveikatą.
Gruodžio 5 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo šią dieną plaukų dažymas ir kirpimas yra palankus, nes tai skatina naujų idėjų bei pokyčių pritraukimą bei sklandų bendravimą.
Gruodžio 6 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠios dienos palankumas dažyti ir kirpti plaukus siejamas su Priešpilnio Mėnulio energija Dvynių ženklo, kuris skatina naujoves, kūrybiškumą ir pokyčius plaukų stilistikoje.
Gruodžio 7 d.Priešpilnis MėnulisVėžysNeDėl Priešpilnio Mėnulio ir Vėžio ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes tai gali turėti neigiamą įtaką jūsų plaukų būklei ir grožiui.
Gruodžio 8 d.Mėnulio PilnatisVėžysNeNors Mėnulio Pilnatis Vėžio ženkle gali suteikti emocinę jautrumą ir intuityvumą, tačiau tai nėra palankus laikas plaukų kirpimui ar dažymui, nes ši energija gali padaryti jūsų jausmus labiau nestabiliais ir nuspėjamais, todėl geriau palaukti palankesnio laiko.
Gruodžio 9 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipDėl šios dienos Pilnėjančio Mėnulio Liūto ženkle palanku dažyti ir kirpti plaukus, kadangi šis laikotarpis yra susijęs su didesniu plaukų augimu ir stiprybe, suteikiantis jums puikų rezultatą ir žvilgsnį.
Gruodžio 10 d.Pilnėjantis MėnulisLiūtasTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Liūto ženkle, šią dieną energija bus palanki plaukų kirpimui ir dažymui, skatinant jų augimą ir grožį.
Gruodžio 11 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje šią dieną energija yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, skatinant natūralų grožį ir sveikatą.
Gruodžio 12 d.Pilnėjantis MėnulisMergelėTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Mergelėje ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši energija skatina grožio ir sveikatos priežiūrą bei puoselėjimą.
Gruodžio 13 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio ir Svarstyklių energijos derinio šią dieną plaukų kirpimas ir dažymas bus palankus, suteikiantis jums ypatingą grožį ir harmoniją.
Gruodžio 14 d.Pilnėjantis MėnulisSvarstyklėsTaipDėl Pilnėjančio Mėnulio Svarstyklėse ši diena yra palanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes šis laikotarpis skatina grožio bei harmonijos puoselėjimą ir atsiskleidimą.
Gruodžio 15 d.Mėnulio PilnatisSkorpionasNeDėl Mėnulio Pilnatis ir Skorpiono ženklo ši diena yra nepalanki plaukų kirpimui ir dažymui, nes gali būti neigiamas poveikis plaukams ir jų augimui.
Gruodžio 16 d.Pilnėjantis MėnulisSkorpionasNeDėl Pilnėjančio Mėnulio Škorpione ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui dėl didesnės jautrumo bei galimų nepageidaujamų rezultatų.
Gruodžio 17 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeŠioje dieną, kai mėnulis bus Pilnėjantis Šaulio ženkle, energija bus intensyvi, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali nekelti pageidaujamų rezultatų ar netgi sukelti nenumatytų pasekmių.
Gruodžio 18 d.Pilnėjantis MėnulisŠaulysNeŠiame laikotarpyje, kai mėnulis yra pilnėjantis Šaulio ženklo, energija yra labiau nukreipta į išorinius veiksmus ir naujų dalykų pradžias, todėl plaukų kirpimas ar dažymas gali nepritraukti palankios kosmos energijos srauto.
Gruodžio 19 d.DelčiaOžiaragisTaipDėl Ožiaragio mėnulio fazės ir ženklo, kuriuos švenčia Delčia, ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes ši energija skatina atsinaujinimą ir grožį.
Gruodžio 20 d.DelčiaOžiaragisTaipDėl Ožiaragio mėnulio zodiako ženklo, kuris simbolizuoja tvirtumą, atkaklumą ir puikią organizaciją, bei Delčios dienos, kuri pažymėta sėkme ir palankiomis energijomis, ši diena yra puikus laikas dažyti ir kirpti plaukus, siekiant pasiekti norimą rezultatą.
Gruodžio 21 d.DelčiaVandenisTaipŠią dieną kirpti ir dažyti plaukus galima, nes mėnulio zodiakas Vandenis skatina kūrybiškumą ir naujoves, o Delčia palanki plaukų priežiūrai ir grožiui.
Gruodžio 22 d.DelčiaVandenisTaipDėl Vandens mėnulio zodiako ženklo energijos ir jo įtakos plaukų augimui bei grožiui, ši diena yra palanki dažyti ir kirpti plaukus, suteikiant jiems ypatingą žavesį ir sveikumą.
Gruodžio 23 d.DelčiaŽuvysNeŠi diena netinka plaukų dažymui ir kirpimui, nes mėnulio ženklas Žuvys nėra palankus šioms veikloms.
Gruodžio 24 d.DelčiaŽuvysNeNes mėnulio fazėje Žuvys simbolizuoja jautrumą, intuityvumą ir emocinę jautrumą, todėl ši diena nėra tinkama plaukų dažymui ir kirpimui, kur reikalingas racionalumas ir objektyvumas.
Gruodžio 25 d.Jaunas MėnulisAvinasNeDėl Jauno Mėnulio ir Avino zodiako ženklo ši diena nėra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes energija yra labiau nukreipta į naujus pradžias ir pokyčius, o ne į plaukų priežiūrą.
Gruodžio 26 d.Jaunas MėnulisAvinasNeŠi diena netinkama plaukų dažymui ir kirpimui, nes Jaunas Mėnulis Avino ženklo metu nepritampa plaukų grožiui ir sveikatai.
Gruodžio 27 d.Jaunas MėnulisJautisTaipŠios dienos palankumas dažyti ir kirpti plaukus nurodomas Jauno Mėnulio ir Jauties mėnulio ženklo deriniu, kuris skatina naujų pradžių bei atnaujinimų energiją ir kūrybiškumą.
Gruodžio 28 d.Priešpilnis MėnulisJautisTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Jauties mėnulio ženklo energijos šią dieną plaukų dažymas ir kirpimas bus labai palankus, skatinantys sveikatos ir grožio atsinaujinimą bei suteikiantys jums ypatingą žavesį.
Gruodžio 29 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipDėl Priešpilnio Mėnulio ir Dvynių ženklo energijos derinio ši diena yra palanki plaukų dažymui ir kirpimui, nes skatinama kūrybiškumas, naujovių ieškojimas ir komunikacija, kurie gali atnešti teigiamus pokyčius jūsų išvaizdai.
Gruodžio 30 d.Priešpilnis MėnulisDvyniaiTaipŠiame laikotarpyje, kai vyraus Priešpilnis Mėnulis ir mėnulio zodiakas yra Dvyniai, energija yra palanki pokyčiams, kūrybiškumui ir naujovėms, todėl ši diena yra puiki ir palanki plaukų dažymui bei kirpimui, leidžianti išreikšti savo individualumą ir stilių.
Gruodžio 31 d.Mėnulio PilnatisVėžysNeNes šių veiksmų metu Mėnulis Pilnatis Vėžio ženkle gali sukelti emocinių nestabilumų ir nesėkmių plaukų grožio srityje.

Išvados ir informacija apie 2025 metų kalendorių

Štai plaukų kirpimo ir dažymo kalendorius, kuris padės jums pasirinkti tinkamiausias dienas grožio ritualams 2024 metams. Naudodamiesi šiuo kalendoriumi galėsite užtikrinti, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir stiprūs, atsižvelgiant į mėnulio fazes. Atminkite, kad tinkamas laikas kirpimui ir dažymui gali pagerinti plaukų būklę ir augimą.

2025 metų kalendorius bus parengtas 2024 metų gruodžio mėnesį, tad sekite naujienas ir planuokite savo plaukų priežiūrą iš anksto.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment