90-ųjų metų šukuosenos: net 25 nuostabūs kirpimai!

Pradžia » Proginiai kirpimai » 90-ųjų metų šukuosenos: net 25 nuostabūs kirpimai!

Publikuota

Didelės natūralios 90-ųjų garbanos

Šį dešimtmetį įsivyraujant žaismingumui, vyravo natūrali išvaizda. Tokios garsenybės kaip Mariah Carey, Nicole Kidman ir Sarah Jessica Parker puošėsi savo plačiomis garbanomis tuo metu, kai nebuvo intensyvaus ir glotnaus stiliaus. Šiuolaikinės merginos ir toliau puoselėja šią gaivią išvaizdą, išlaikydamos savo garbanas apimtines ir nepažeistas.

90-ųjų kirpimas su skyrimu per vidurį

Plaukuotas kirpimas su vidurine dalimi sukuria elegantišką įspūdį. Dėl organiško paprastumo šukuosena su šleifu atrodo lengvai ir žavingai. Šis kirpimas su ilga sruoga, kampuotais šonais ir vidutinio ilgio sluoksniais yra universalus. Jei norite papildomos tekstūros ir žvilgančių galiukų, apsvarstykite galimybę kirpti taškiniu kirpimu. Šukuosenai formuoti drėgnus plaukus patepkite lengvu geliu, padarykite vidurinę šukuosenos dalį, užkiškite plaukus už ausų ir leiskite jiems išdžiūti.

Piksi šukuosena

Už šį kirptą berniukišką įvaizdį galite padėkoti indėnei Winonai Ryder. Niekas taip saldžiai neatrodo ant moteriško veido, kaip kontrastingas kirpimas. Piksi šukuosena yra geriausias 90-ųjų kirpimas, o šiuolaikinės moterys gali drąsiai ja pasipuošti!

Dvi 90-ųjų stiliaus kasos

Emma Bunton scenoje pademonstravo savo žavią asmenybę ir kerinčią išvaizdą, sugrąžindama kūdikių kuodukų tendenciją. Ši šukuosena šį sezoną vėl tapo populiariu pasirinkimu, suteikiančiu saldumo bet kokiam įvaizdžiui.

Vidutinio ilgio garbanotų plaukų Shag kirpimas su kirpčiukais

Svarstykite apie vidutinio ilgio garbanotą šukuoseną su kirpčiukais, kad pajustumėte savo vidinį hipį. Šis madingas retro stilius yra populiarus ir lengvai valdomas. Paprašykite stilisto, kad plaukus ties viršugalviu ir kirpčiukais sutrumpintų. Naudokite garbanų stiprintuvą ir išsklaidykite, kad padidintumėte tekstūrą ir apimtį. Atlikę šiuos paprastus veiksmus pasieksite nuostabią išvaizdą.

Trumpi plaukai su ilgais užuolaidų tipo kirpčiukais

Ši madinga ir glotni šukuosena, vadinama trumpais plaukais su ilga užuolaidine sruoga, yra madinga. Tai prancūziško bobo atmaina, nustatanti tendencijas. Priežiūra nesudėtinga; užtenka kelių kassavaitinių pliaukštelėjimų lygintuvu. Kas 6-8 savaites pakirpkite plaukus, kad išliktų trumpi, sulygiuoti su žandikaulio linija ir atrodytumėte griežtai.

90-ųjų šukuosena su mažomis veidą įrėminančiomis pynėmis

Papildykite savo šukuoseną subtiliomis pynėmis, įrėminančiomis veidą. Ši technika yra elegantiška ir nesudėtinga, suteikianti jūsų įvaizdžiui dimensijos ir įmantrumo. Pindami pynę naudokite tekstūros balzamą, kad išlaikytumėte tvarkingus kirpimus. Baigdama plaukus užtepkite stipriai laikančio plaukų lako, kad išliktų ilgalaikis stilius ir būtų suvaldytas plaukų slinkimas.

Kleopatros stiliaus glotni aukšta ponio uodega

Elegantiškas aukštas uodegos kuodelis su Kleopatros šukuosena yra amžinas pasirinkimas. Ši šukuosena puikiai tinka elegantiškam vakariniam įvaizdžiui, ji spinduliuoja rafinuotumu. Norėdami atkurti šį glotnų kuodą, susirinkite svarbiausias priemones, tokias kaip gelis, šukos ir plačių dantų šepetys. Šukuoseną pabaigkite stiprios fiksacijos plaukų laku, pavyzdžiui, “Paul Mitchell” “Freeze and Shine”. Neskubėkite, kad pasiektumėte nepriekaištingai glotnų aukštą kuodą, tvirtai jį suriškite plaukų segtuku. Sušvelninkite išsišakojusius plaukus ir mažyčius plaukelius plaukų laku, kad jie ilgai laikytųsi visą naktį.

Mini bob kirpimas su tupais asimetriškais kirpčiukais

Trumpesnis bob kirpimas su tupiais asimetriškais kirpčiukais puikiai tinka toms, kurios dievina madą. Bendradarbiaukite su stilistu, kad pritaikytumėte bobą pagal savo skonį. Pasirūpinkite, kad ilgiausios sruogos apglėbtų skruostikaulius, o jūsų parinktos papildomos sruogos įrėmintų veidą, paryškindamos akis ir skruostus. Šią elegantišką šukuoseną reikia kasdien prižiūrėti ir reguliariai kirpti, todėl jos priežiūra yra sudėtingesnė nei kai kurių kitų šukuosenų.

90-ųjų metų bandanos stilius

9-ojo dešimtmečio bandanų stilius buvo XX a. septintojo dešimtmečio hipių tendencijos atgimimas. Šis įvaizdis vėl tapo madingas dėl “TikTok”. Susisekite skarelę po plaukais ir madingas ilgas priekines dalis, kad sukurtumėte visišką 90-ųjų stilių.

Plaukai iki pečių su veidą įrėminančiais sluoksniais

Šie pečius siekiantys plaukai su veidą įrėminančiais sluoksniais yra madingas pasirinkimas tiems, kurie ieško elegantiško, santūraus įvaizdžio. Paprašykite savo stilisto 90-ųjų įkvėpto apykaklės ilgio bob kirpimo su veido rėmeliais arba ilgais užuolaidiniais kirpčiukais, kad pabrėžtumėte veido bruožus – idealiai tinka akims ir skruostikauliams išryškinti.

90-ųjų metų šukuosena

Garbanojimas buvo populiarus, nes žmonės norėjo atrodyti unikaliai, kasdien daryti drąsius pareiškimus. Ir jiems patiko naujos plaukų formavimo priemonės, vadinamos karpymo žnyplėmis! Nors anais laikais ši tendencija tikrai buvo perdėta, tačiau dabar, kai suspaudžiate vos kelias šukuosenos dalis, tai yra subtilu ir žaisminga. Be to, tai puikus palinkėjimas geriausiam dešimtmečiui.

90-ųjų šukuosena su plaukų gumyte

Viena didžiausių 90-ųjų mados tendencijų neabejotinai buvo plaukų gumytės. Šiuo stiliumi puošėsi tokios televizijos žvaigždės kaip Stephanie Tanner, Danielle Fishel ir Phoebe iš serialo “Draugai”. Devyniasdešimtųjų metų merginos naudojo gumytes savo dideliems plaukams surišti. Tuomet gumytės įkūnijo mielą šukuoseną, o šiandien tai pagrindinė vasaros tendencija, spinduliuojanti seksualią merginų šukuoseną.

Aukštas ir pašiauštas kuodukas su veido įrėminimu

Jei norite, kad jūsų aukšta netvarkinga šukuosena įgautų 90-ųjų stiliaus atspalvį, apsvarstykite galimybę pridėti veidą įrėminančių sruogų. Šis akcentas sušvelnins jūsų išvaizdą ir padidins kuodo apimtį.

90-ųjų šukuosena su plaukų segtuku

Claw clip ir banana clip šukuosenos primena 9-ąjį dešimtmetį, nostalgišką stilių, kurį nešiojo daugelis arba kurį matė mūsų mamos. Ši klasikinė šukuosena sugrįžo, siūlydama lengvą ir praktišką šukuosenos variantą, kuriuo galima lengvai pasipuošti.

Švelnus smakro ilgio bobas su kutais

Padidinkite savo bobos apimtį, kad atrodytumėte kaip 90-aisiais. Paprašykite kirpimo, kuris gali suteikti pilną išvaizdą vos keliais paprastais sluoksniais. Tai taip pat pridės pločio. Vėliau apvaliu šepečiu išdžiovinkite ir suformuokite. Norėdami užtikrinti, kad plaukai būtų sušukuoti ir laikytųsi apvaliai, jų pagrindui naudokite veltinį volelį.

Ilgų garbanotų plaukų 90-ųjų šukuosena su brunetišku ombre dažymu

Trokštantiems subtiliai patobulinti savo garbanas, brunetės ombre stilius idealiai tinka ilgiems garbanotiems plaukams. Šis įvaizdis apima garbanotų plaukų vidurio ilgio ir galų spalvos suteikimą naudojant balayage techniką, kad pabrėžtumėte garbanas. Įgudęs stilistas meistriškai suderins pašviesintų plaukų galų tonus, pirmenybę teiks plaukų būklei ir parinks atspalvį, kuris derėtų prie jūsų odos spalvos.

Apimties suteikianti šviesi šukuosena su sluoksniais

Ši šukuosena su sluoksniais ir erdviu pūstu kuoduku – drąsus pareiškimas. Ši šukuosena, kurioje panaudotos 9-ojo dešimtmečio šukuosenų formavimo technikos, įskaitant plaukus su didele apimtimi, karštus volelius ir itin tvirtą plaukų laką, spinduliuoja apimtimi ir žavesiu. Šis šukuosenos stilius idealiai tinka ovalo ir kriaušės formų veidams, jis prikausto dėmesį ir suteikia retro žavesio bet kokiam ansambliui.

90-ųjų sluoksniuotas kirpimas su kirpčiukais

Jeigu norite turėti plaukus, turinčius apimtį ir tvirtumą, rinkitės 90-ųjų įkvėptą daugiasluoksnį kirpimą su išmintingais kirpčiukais. Šis stilius padidina apimtį ir supaprastina kasdienį stilių. Grakštūs kirpčiukai sušvelnina išvaizdą ir suteikia veidui tekstūros.

Rachel šukuosena

Rachel kirpimas – tai pečius siekianti šukuosena su veidą įrėminančiais sluoksniais priekyje, siekiančiais žemiau lūpų. Jei norite pasiekti 90-ųjų metų išpuoselėtą apimtį, pridėkite daugiau sluoksnių. Labai svarbu pasiruošti. Pradėkite purkšti plaukų apimtį suteikiančiu purškikliu prie šaknų ir storinamuoju kremu prie plaukų ilgių, kad jie taptų didesni. Džiovindami plaukus apvaliu šepečiu palenkite plaukus link galvos. Venkite tiesintuvų, kad įgautumėte Manhatano retro stilių.

90-ųjų plaukų sukiniai

Jeigu 1990-aisiais dalyvavote reive, galbūt pastebėjote kai kurių merginų “Bantu” mazgelius. Kosmines bandeles primenančios Bantu bandelės labiau skirtos pasilinksminti ir parodyti savo drąsiąją pusę!

Mažytės pynės

Tokios popžvaigždės kaip Brandy Norwood ir Janet Jackson sukėlė revoliuciją, kaip šiandien merginos nešioja pynes. Kiekviena pynė tokia mažytė, primenanti storą plaukų sruogą, dėvima labai ilgai, kad atrodytų seksualiai. Rinkdamiesi gražias ir sudėtingas pintų plaukų šukuosenas, pasirinkite klasikinį plaukų nešiojimo būdą, užtikrinantį, kad ši mėgstama tendencija ir toliau klestės. Laimei, yra daugybė pintų šukuosenų, iš kurių galite rinktis.

Blondiniški ir variniai akcentai

Trumpaplaukiai akcentai, suporuoti su pagrindinėmis spalvomis, primena 90-ųjų ir 2000-ųjų pradžios atmosferą. Pagerinkite savo stilių su stambiais auksinės blondinės akcentais ir vario raudonumo pagrindu. Norint išlaikyti šią išvaizdą, būtina reguliariai lankytis salone kas 6-8 savaites.

Įdomus 90-ųjų stilius su segtukais

Aštuntajame dešimtmetyje ir devintojo dešimtmečio pradžioje drugeliai segtukai buvo pagrindinis aksesuaras, populiarus vakarėlių ir išleistuvių šukuosenoms. Nuostabu, kad šiandien jie sugrįžta šiuolaikiškesniu, laisvalaikio stiliumi. Mūsų laikui nepavaldūs drugelių segtukai atlaikė laiko išbandymą ir yra pasiruošę vėl būti pristatyti ir stilizuoti!

Ilgi plaukai su dviem viršutiniais kuodukais

Jei norite atrodyti prašmatniai ir šventiškai, išbandykite ilgus iki pusės sušukuotus plaukus su viršutine sruoga. Šis stilius, įkvėptas 90-ųjų plaukų tendencijų, šiuo metu yra madingas ir idealiai tinka bet kokiai ypatingai progai. Norėdami atkurti šią šukuoseną, pradėkite nuo viršutinių plaukų perskirimo per vidurį. Tada kiekvienoje galvos pusėje sukurkite aukštą kuodą ir pritvirtinkite plaukus segtukais. Švelniai sušukuotus plaukus gale švelniai perbraukite ir pabaigai užtepkite šiek tiek plaukų lako, kad plaukai laikytųsi.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment