55 banguotų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Pradžia » Banguotų plaukų kirpimai » 55 banguotų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Publikuota

Vidutinio ilgio sluoksniuota šukuosena storiems banguotiems plaukams

Ideali šukuosena storiems plaukams apima dimensijos sukūrimą. Įtraukiant žemus ir šviesius akcentus, spalva suskaidoma, taip išvengiant plokščios išvaizdos. Sluoksniai ir laisvos bangos sustiprina šį efektą, todėl ši šukuosena puikiai tinka storiems, banguotiems plaukams.

Banguotų plaukų lob stiliaus kirpimas

Banguoto kampuoto lobio stilius įkūnija modernumą, rafinuotumą, švelnumą, moteriškumą ir aštrumą. Šis universalus kirpimas būna įvairių formų, dydžių ir stilių, demonstruojantis lankstumą ilgio, tekstūros ir tankumo atžvilgiu.

Ilgas iškarpytų banguotų plaukų bob kiripmas

Ilgas A linijos bobas ant banguotų plaukų yra vizualiai patrauklus. Nusvirę galai ir žavios netaisyklingos bangos suteikia visiškai natūralią ir spontanišką išvaizdą, kurią dievinsite. Neryški šoninė šukuosenos dalis papildo bendrą netvarkingą apdailą, todėl ši šukuosena tampa neatremiamai patraukli dėl savo lengvo ir madingo įvaizdžio.

Vidutinio ilgio kirpimas su iškarpytais sluoksniais

Sušukuotas vidutinio ilgio kirpimas su kapotais sluoksniais idealiai tinka moterims, turinčioms storus, vidutinio ilgio plaukus ir siekiančioms šiuolaikiško, švelnaus, banguoto įvaizdžio. Norėdami sumažinti natūralių bangų svorį, rinkitės sluoksniuotą kirpimą, atliktą skustuvu arba žirklėmis, kad sukurtumėte tekstūrą, suteikiančią judesio bangoms paryškinti arba papildančią banguotą garbanotą stilių. Jei norite pabrėžti akis arba sukurti mažesnio veido iliuziją, pagalvokite apie lengvai sušukuotą kirpčiuką, kuris sklandžiai įsilies į švelnų veido rėmelį.

Pilko atspalvio storų banguotų plaukų kirpimas

Turite galimybę rinktis netvarkingas bangas arba labiau struktūruotą išvaizdą. Sidabriškai pilka šukuosena priskiriama pastarajai kategorijai, demonstruojanti gražias banguojančias, apibrėžtas garbanas. Šis stilius dvelkia retro stiliumi, tačiau unikalus dažymas suteikia šiuolaikiškumo.

Lengvai banguoti vidutinio ilgio plaukai

Jei norite, kad plaukai atrodytų pilnesni, rinkitės tupius galiukus. Pasiekite paplūdimio nuotaiką, pridėdami bangų su garbanojimo žnyplėmis arba puoselėdami natūralias bangas. Jei norite atlaisvinti tamprias garbanas, naudokite pirštus arba plačių dantų šukas.

Spindintys ilgi banguoti plaukai su kirpčiukais

Svarstykite, ar nevertėtų kitam savo įvaizdžiui pasirinkti banguotus plaukus su kirpčiukais. Norint įtikinamai išgauti šį stilių, būtina pakankama plaukų apimtis arba stiliaus kūrimo patirtis. Nesvarbu, ar rinksitės džiovinimą džiovintuvu, ar džiovinimą oru, pridėjus šiek tiek bangų ar garbanų, išryškės bendra tekstūra. Rekomenduoju naudoti “Unite” antros dienos kirpimą su lengvu aliejaus sluoksniu arba “Ouai” baigiamąjį kremą, kad šukuosena būtų glotni. Nors šis stilius atrodo rafinuotas, gerai atliktas kirpimas turėtų atrodyti nepriekaištingai net ir dedant minimalias stiliaus kūrimo pastangas.

Smakro ilgio banguotas brunetės bobas

Jei turite storus garbanotus plaukus, apsvarstykite galimybę rinktis bobą; jis pabrėžia jūsų natūralią tekstūrą. Idealiai tinka šukuoti be karščio, naudokite garbanas paryškinančią priemonę, kad be vargo išryškintumėte garbanas.

Apvalus vidutinio ilgio banguotų plaukų kirpimas

Šioje šukuosenoje suapvalinti kraštai nugaroje sukuria U raidės formą, o priekyje – trumpesnius veidą įrėminančius kirpčiukus. Šis kirpimas idealiai tinka storiems garbanotiems plaukams, nes panaikina perteklinį svorį, todėl atrodo subalansuotai ir neatrodo pernelyg purus.

Kampuotas banguotų tamsių plaukų bobas

Angled bob – fantastiškas pasirinkimas ilgiems banguotiems plaukams suteikti elegantiškumo. Kad išryškintumėte aukštą ir žemą kontrastą, veidą įrėminančias sruogas išlaikykite iki raktikaulio ir pakelkite jas kaklo link.

Pašiauštas iškarpytas lob kirpimas su akcentais

Banguoti plaukai geriausiai dera su sluoksniuotais kirpimais, pavyzdžiui, šiuo populiariu netvarkingu lobiu. Tamsios šaknys ir medaus spalvos akcentai suteikia apimties ir gražiai įrėmina veidą. Šoninis kirpimas su šukuosena sustiprina išvaizdą, todėl idealiai tinka moterims, auginančioms savo lobus.

Labai ilgų natūraliai banguotų plaukų kirpimas

Ar jus sužavėjo ši natūralių plaukų išvaizda? Tai nenuostabu. Šie itin ilgi plaukai su natūraliomis bangomis atrodo stulbinamai tiek nešiojami į viršų, tiek žemyn. Jo pritaikomumas prie bet kokios šukuosenos ir spalvos paliks jus susižavėjusius.

Ilgas sluoksniuotas banguotų plaukų kirpimas

Stilistai dažnai siūlo ilgus kirpimus storiems banguotiems plaukams, kad suvaldytų garbanojimąsi ir suteiktų plaukams svorio. Šį žavų banguotų plaukų kirpimą puošia vidiniai sluoksniai, purvinai šviesus balayage ir ilgi užuolaidiniai kirpčiukai, puikiai tinkantys tankiems plaukams sutramdyti ir veido bruožams išryškinti.

Vidutinio ilgio Bob Shag kirpimas su ilgais šoniniais kirpčiukais

Tiems, kurių storiems plaukams trūksta natūralių bangų ar garbanų, vidutinio ilgio bob shag su ilgais šoniniais kirpčiukais suteikia judesio. Šukuosenos sluoksniai suteikia tekstūros, o purškiamas jūros druskos purškiklis išryškina elegantišką “bedhead” išvaizdą ir padeda išvengti garbanojimosi.

Vidutinio ilgio banguota šukuosena

Plačios platinos spalvos bangos kaskadomis nusidrieks per visą ilgį, įrėmindamos susuktus kirpčiukus, kurie švelniai lenkiasi. Ši šukuosena pasižymi fantastiška moteriška tekstūra ir dangišku lengvumu, be šiurkštumo ar kirpimo. Natūralią tankių plaukų apimtį paryškina tamsesnės šaknys, todėl sukuriamas puikus pečius siekiantis romantiškas įvaizdis.

Veidą įrėminantis tamsių banguotų plaukų kirpimas

Savo įvaizdį pagyvinkite veidą įrėminančiomis ilgomis tamsiomis bangomis. Ši šukuosena idealiai tinka moterims, norinčioms pagyvinti veidą ir neprižiūrėti daugybės akcentų. Norėdami išgauti šį stilių, paprašykite, kad stilistas paryškintų plaukus iki plaukų linijos aplink veidą ir per visą plaukų ilgį nuo vidurio iki galų.

Kaštoninės rudos spalvos banguota tekstūruota bob šukuosena

Papildykite savo šukuoseną kaštoninės ir medaus rudos spalvos akcentais, kad šukuosena atrodytų šiltai ir prašmatniai. Banguota tekstūra suteikia lengvumo skrudintiems atspalviams. Šis stilius ypač tinka storiems plaukams, nes kontrastingos spalvos sukuria ryškų įvaizdį, pabrėžiantį jūsų plaukų pilnumą.

Apimties suteikianti ilga banguota sluoksniuota šukuosena

Dilgos, banguojančios bangos skleidžia svajingą nuotaiką. Šis undinės įkvėptas stilius puikiai dera ant plaukų, kurie išlaiko garbanas, pirmenybę teikiant ilgesniems ir storesniems kirpčiukams. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, apvyniokite dideles plaukų dalis aplink garbanojimo lazdelę ir vietoj plaukų lako naudokite sausą šampūną, kad suteiktumėte plaukams daugiau tekstūros ir tvirtumo.

Nuostabus platininis bob kirpimas banguotiems plaukams

Platininės blondinės tupo kirpimo bobas yra daugiau nei tik šukuosena – tai gyvenimo būdas. Norint išlaikyti šią nuostabią platinos blondinę spalvą, reikia atsidavimo ir investicijų į aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones namuose. Šukuoseną formuokite švelniomis bangomis arba nešiokite tiesią, o jos grožį paryškinkite šiek tiek serumo, kad plaukai blizgėtų.

Ilgas U formos kirpimas su karameliniu balayage dažymu

Tvarkant ilgus brunetės plaukus U formos kirpimu, suapvalintas kraštas pašalina perteklinį svorį, todėl galima įvairiai formuoti šukuoseną. Šviežius galiukus paryškinkite karamelinio balayage technika. Šis šiltas karamelės atspalvis, įmaišytas į tamsų pagrindą, suteikia ryškumo be pernelyg didelio balinimo.

Invertuotas storas banguotas rudas bobas

Apverstos storų banguotų rudų plaukų šukuosenos “Inverted Thick Wavy Brown Bob” šukuosenoje priekyje yra ilgos sruogos, leidžiančios grakščiai kaboti banguotoms sruogoms, o trumpi sluoksniai gale padidina natūralią tankių plaukų apimtį. Šį stilių renkasi tie, kurie turi banguotus plaukus ir nori atrodyti elegantiškai bei šiuolaikiškai.

Pečių ilgio lob kirpimas brunetėms

Pažavėkite nuostabiu blizgesiu, subtiliu balayage’u ir lengvu bangavimu šioje pečius siekiančioje brunetės šukuosenoje. Laisvai susuktos nesujungtos sruogos spinduliuoja spindesį. Jei norite patobulinti savo plaukus, užtepkite šiek tiek blizgesio suteikiančio serumo.

Ilgų banguotų plaukų šukuosena su balayage dažymu

Asmenims, ieškantiems įspūdingos ir lengvai pritaikomos šukuosenos, ilga banguota balayaged šukuosena yra puikus pasirinkimas. Šis stilius demonstruoja nuostabias bangas, kaskadomis nusidriekusias per visą plaukų ilgį, pabrėžiančias natūralų jų plaukimą ir dimensiją. Pasirinkite balayage techniką, kad išgautumėte saulės pabučiuotą efektą ir vientisą spalvos perėjimą. Idealiai tinka turintiems ilgus plaukus, norintiems padaryti įspūdį ir kartu išlaikyti nesudėtingą išvaizdą. Pradėkite formuoti drėgnus plaukus, kad sukurtumėte šias banguotas balayage šukuosenas, o bangas paryškinkite tekstūrą suteikiančiu purškikliu. Baigdami naudokite baigiamąjį purškiklį, kad banguotas balayage’as nenutrūktų.

Pašiaušti banguoti plaukai iki pečių su akcentais

Banguojančių plaukų šukuosenos gali būti be jokių pastangų elegantiškos, apimančios natūralią bangų tekstūrą ir judėjimą. Subtilūs akcentai pagerina bendrą įvaizdį, o balayage variantai gražiai papildo plaukų spalvą, nes yra vienu ar dviem atspalviais šviesesni už natūralią plaukų spalvą.

Iškarpyta Shaggy stiliaus bob šukuosena

Tankūs banguoti plaukai žavingai atrodo kirpti bob kirpimu, ypač su kapotais sluoksniais, kad atrodytų nerūpestingai ir žilstelėjusiai. Užtepkite tekstūrą suteikiančio purškiklio ir leiskite natūralioms bangoms pačioms formuotis. Atrodysite lengvai ir elegantiškai!

Dimensinis banguotas bobas su kirpčiukais

Banguota šukuosena gali pasikliauti drąsiu žemų ir šviesių atspalvių deriniu, kad sukurtų gilumo įspūdį. Kuo erdvesnis bus jūsų kirpimas, tuo labiau išryškės bangos. Tekstūra išties išryškėja ryškiame šio šviesiai rudo ir šviesiai rudo balaježo spalvų skirtume – arba bet kokio kito kontrastingo spalvų derinio, kurį pasirinksite.

Ilgų banguotų rudų plaukų kirpimas suteikiantis apimties

Norint pasiekti gražiai glotnių banguotų plaukų, labai svarbus vaidmuo tenka drėkinimui, dėl kurio plaukai įgauna didelę apimtį ir dimensiją. Tokių stulbinančių ir šilkinių plaukų, kurie grakščiai siūbuoja su kiekvienu judesiu, trokšta kiekvienas!

Invertuotas banguotas lob kirpimas

Apverstas lobis yra fantastiška šukuosena storiems garbanotiems plaukams. Bangos įrėmina veidą, o priekyje jos nusileidžia žemyn pakankamai ilgai, kad paliestų krūtinę. Keiskite kirpimo kampą, priklausomai nuo to, kaip ryškiai norite, kad bobas būtų kampuotas. Kad bangos neatrodytų garbanotos, apibrėžkite jas priemone.

Retro kirpimas banguotiems plaukams

Patirkite savo vidinę ekrano sireną su nesenstančiu “S” bangų stiliumi. Šis įvaizdis idealiai tinka įvairioms veido formoms, jis dera prie vidutinio storio ir storų plaukų tekstūros. Išryškinkite bangas naudodami “Davines Defining Glam Power” plaukų laką – universalų produktą, kuris be vargo suformuoja ir sutvirtina bet kokį stilių.

Natūralios garbanotos bangos

Šios natūralios susivėlusios bangos tinka visų tipų ir ilgio plaukams, tinkantiems tiesinimui. Pradėkite nuo švarių plaukų, tepkite “Kerastase” serumą “Elixir Ultime”, kad pamaitintumėte ir sutramdytumėte garbanas. Priemonė su 230 laipsnių karščio apsauga labai svarbi formuojant karščiu. Tiesinkite plaukus prieš garbanojimą, kad jų pagrindas būtų lygesnis. Plaukus garbanokite vertikaliai, dalimis nuo veido, kad gražiai jį įrėmintumėte.

Banguotų blondiniškų plaukų šukuosena iki pečių

Kai kalbama apie pečius siekiančius banguotus plaukus, tekstūra ir matmuo yra labai svarbūs norint pasiekti stulbinančią išvaizdą. Tamsesnių šaknų ir šviesių atspalvių naudojimas suteikia gilumo, o natūralios bangos, net jei jos šiek tiek garbanotos, sustiprina norimą tekstūrą.

Palaidos ir paveltos garbanotos bangos

Laisvos ir netvarkingos garbanotos bangos šiuo metu yra populiari tendencija. Šis stilius suteikia apimties ir judesio, sukuria atsipalaidavusią ir neįpareigojančią išvaizdą. Jis labiausiai tinka asmenims, turintiems natūraliai garbanotus arba banguojančius plaukus, nes tekstūra sustiprina bendrą šukuosenos žavesį. Ieškokite rekomendacijų apie garbanojimo priemones, kurias galite naudoti namuose, kad pabrėžtumėte savo natūralias garbanas!

Dimensinės vario spalvos bangos

Vario spalvos paplūdimio bangos spinduliuoja nesudėtingą grožį, tinkantį kasdieniam nešiojimui, o raudonas atspalvis suteikia daugeliui trokštamo blizgesio ir įžūlumo. Ši ilgų plaukų paplūdimio bangų šukuosena yra universali, ją gali dėvėti kiekvienas, jei tik turi tinkamų priemonių ir įrankių. Šiai šukuosenai išgauti naudotas 1 1/4 colio skersmens cilindrinis plaukų garbanotuvas, taip pat “Bumble and Bumble” kirpėjo aliejus blizgesiui suteikti ir purškiklis “Spray De Mode” fiksacijai suteikti.

Surkautas banguotų plaukų bob kirpimas storiems plaukams

Norite pasipuikuoti savo storais plaukais? Rinkitės sudėtą bobą, kad išryškintumėte plaukų pilnumą ir stangrumą. Švelnūs akcentai suteiks plaukams daugiau apimties.

Trumpas banguotas bobas

Ši šukuosena lengvai įkūnija įžūlios merginos nuotaiką. Ji sukelia moters, užtikrintai važiuojančios motociklu ar motoroleriu, įvaizdžius. Nepaisant aštraus akcento, ši šukuosena išlaiko moterišką žavesį. Šukuoseną derinkite prie trumpos suknelės ir kulkšninių batų, kad atrodytumėte stulbinamai.

Rausvai auksinis balayage dažymas banguotiems plaukams

Ištirkite šviesių plaukų spalvos posūkį su šiais bangų modeliais su rožiniu auksiniu balayage. Idealiai tinka ieškantiems žaismingos spalvos be drąsių įsipareigojimų. Šią prašmatnią, bet gyvybingą spalvą pasieksite iš pradžių nudažę plaukus šviesiai. Vėliau naudokite pagrindinį toniką, kad įgautumėte rausvą atspalvį ir subtilų šampano žvilgesį.

Modernus smakro ilgio bobas banguotiems storiems plaukams

Kai kalbama apie trumpų banguotų plaukų šukuosenas, smakro ilgio bobai gali tikti bet kuriai moteriai. Tai nereikalaujantis daug priežiūros bobas, kuris tinka moterims, turinčioms storesnius plaukus. Sluoksniuotas kirpimas su tekstūra storiems plaukams suteikia kūno ir judesio. Trumpi banguoti plaukai bobu yra universalūs ir tinka bet kuriai merginai.

Trumpi banguoti plaukai bobu yra universalūs ir tinka bet kuriai merginai.

Ilgų banguotų plaukų kirpimas su skyrimu šone ir kirpčiukais

Ieškote šukuosenos, kuri jūsų plaukams suteiktų gaivumo ir apimties? Apsvarstykite galimybę rinktis ilgas bangas su šonine dalimi ir plačiomis sruogomis. Šoninė dalis suteikia asimetrijos elementą, kuris sustiprina bendrą vizualinį patrauklumą, o švelnios bangos suteikia plaukams švelnumo ir judesio. Plačios sruogos elegantiškai įrėmina veidą, o jų stilių galima įvairiai keisti – jas galima sušukuoti į šoną arba susegti atgal. Norint padidinti šios šukuosenos apimtį, rekomenduojama naudoti priauginamas šukuosenas. Kad šukuosena atrodytų nepriekaištingai, naudokite marokietišką aliejinį tekstūravimo purškiklį, kuris suteiks stulbinamą išvaizdą.

Pašiauštas sukrautų garbanotų plaukų bob kirpimas su ilgais kirpčiukais

Trumpas, sukrautas bobas su banguotais plaukais turi nedidelę krūvelę nugaroje, bet neturi sluoksnių viršuje. Ši madinga šukuosena šiuo metu labai populiari. Joje yra daug vidinių sluoksnių, kurie tiesinant sukuria glotnią išvaizdą, o formuojant garbanas suteikia tekstūros. Bendra šukuosenos išvaizda yra ir elegantiška, ir įžūli.

Banguotų juodų plaukų kirpimas su šokoladiniais paryškinimais

Atraskite idealų stilių, kuris papildys jūsų storus, banguotus plaukus, leis eksperimentuoti su spalva ir akcentais. Pagerinkite savo juodus ar brunetės kirpčiukus transformuojančiu šiltų, esminių šokolado rudos spalvos akcentų prisilietimu.

Banguotų plaukų šukuosena su skyrimu šone

Madingas stilius su garbanotomis bangomis ir vidurine dalimi. Idealiai tinka turinčioms erdvinius šviesius plaukus, demonstruojančius spalvų mišinį. Pridedant pločio subalansuojamos ilgesnės veido formos. Nepamirškite garbanoti plaukų nuo veido, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

Gražūs ilgi banguoti plaukai su balayage dažymu

Šios ilgos bangos su grybų blond balayage siūlo nuostabų tamsių plaukų pagyvinimo variantą, puikiai tinkantį rudens sezonui. Grybų blondinės atspalviai susilieja su labai šviesiai rudais ir pelenų blondinės atspalviais, idealiai tinka brunetėms, norinčioms suteikti lengvumo, arba blondinėms, siekiančioms tamsesnio tono. Šiai spalvai palaikyti namuose reikia naudoti mėlynąjį šampūną ir reguliariai lankytis tonavimo vizituose, kad būtų išsaugotas jos sodrumas.

Shaggy stiliaus banguotų plaukų ilgas bob kirpimas

Vidutinio ilgio ploniems plaukams natūralų bangavimą ir apimtį gali sustiprinti skustuvu nukirpti purūs sluoksniai. Veidą įrėminantys sluoksniai išryškina skruostikaulius. Šukuokite su “Hairstory Undressed and Powder”, kad atrodytumėte visiškai paplūdimio stiliaus.

Vidutinio ilgio sluoksniuota šukuosena su susivėlusiomis bangomis

Vidutinio ilgio sruogas, ko gero, lengviausia formuoti, nes jų ilgio pakanka garbanojimui, pynimui ir kt., be to, plaukai nėra pakankamai ilgi, kad apsunkintų stilių. Sukurkite kelias dideles bangas didele garbanojimo lazdele ir turėsite lengvą kasdienį įvaizdį.

Raudoni banguoti plaukai su iškarpytais galiukais

Vidutinio ilgio kirpimas suteikia tekstūros ir judesio plaukams, kurie gali atrodyti negyvi. Minkšti, žvilgantys kirpčiukai ir tekstūriniai vidutinio ilgio sluoksniai įrėmina veidą, sukurdami švelnias, moteriškas bangas. Šį įvaizdį pagyvinkite tamsiems plaukams suteikdami vario raudonumo atspalvį, kad jie būtų drąsūs, bet subtilūs.

Oranžinės spalvos ombre dažymas banguotiems plaukams

Šioje šukuosenoje ant švelnių bangų užteptas ištirpęs kaštoninis balayage. Ilgos ombre bangos demonstruoja subtilų spalvų perėjimą, todėl sunku atskirti, kur baigiasi kiekviena spalva ir prasideda kita.

Vidutinio ilgio banguotų plaukų kirpimas su permatomais kirpčiukais

Vidutinės bangos su permatomu kirpčiuku – tai šukuosena, kuri puikiai tinka banguotiems arba garbanotiems plaukams. Ši šukuosena spinduliuoja šiuolaikišką, tačiau rafinuotą žavesį.

Priežiūros nereikalaujantis Shaggy banguotų plaukų kirpimas

Sklindančios purvinos bangos geriausiai tinka storesniems ir šiurkštesniems plaukų tipams dėl sluoksniavimo technikos, kuri pašalina ilgų plaukų svorį. Dėl to plaukai tampa lengvesni ir šiek tiek išpuoselėti. Šis stilius idealiai tinka moterims, taip pat ir toms, kurios turi palaidas bangas.

Graduotas kampuotas bobas

Sluoksniai vaidina svarbų vaidmenį formuojant banguotus plaukus. Šis bobas demonstruoja tikslius kraštus ir aštrų siluetą, išlaikydamas atsipalaidavusią tekstūrą. Jis meistriškai sušvelnina tradicinio kampuoto bobo griežtumą.

Kampuotas bob kirpimas ilgiems storiems banguotiems plaukams

Trumpas kirpimas yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvai valdomų ir patrauklių kasdienių šukuosenų. Jei norite paįvairinti tiesius plaukus, suteikite jiems šiek tiek tekstūros, naudodami susmulkintus, susmulkintus sluoksnius. Kad plaukai taptų dar didesni, plaukus formuokite į šoną.

Shaggy stiliaus banguotas kuodas su kontūravimu

Idealus šukuosenos stilius, kai plaukuotai banguotai šukuosenai reikia padaryti centrinį sklastymą ir veidą įrėminančius šviesius akcentus, kad išryškėtų veido bruožai. Nuskusti, nupjauti galai sukuria stulbinamą laisvų, banguotų plaukų šukuosenų įvaizdį.

Tekstūruotas banguotų plaukų kirpimas

Tekstūrinį kirpimą geriausia atlikti skustuvu, taip išgaunant detalų ir aštrų stilių. Judesius ir tekstūrą sustiprinkite naudodami stiliaus gelį ir tekstūruojantį kremą, kad šukuosena atrodytų švelniai ir lengvai.

Pašiauštas ir tekstūruotas kirpimas banguotiems plaukams

Messy primena natūralų banguotą stilių su gražiomis garbanomis. Daugelis jaučia norą suvaldyti garbanas, tačiau aš, kaip plaukų ekspertė, kasdien bendraujanti su klientais, į garbanas žiūriu kaip į neatsiejamą plaukų grožį. Jos atspindi visavertį stilių, išpuoselėtą, bet subtiliai moterišką bangavimą. Šiek tiek balzamo gali praturtinti garbanas, sumažinti garbanojimąsi ir pabrėžti įgimtą plaukų apimtį mūsų malonumui.

Mielas banguotas bobas su kirpčiukais

Šukuosena daug pasako apie žmogų. Šis išmintingas banguotas bobas su žaismingais kirpčiukais dvelkia meniškumu. Kad ši išvaizda išliktų visą dieną, formuodami banguojančias sruogas naudokite tinkamas plaukų priemones. Tai smagus ir kūrybingas stilius!

Gražūs banguoti plaukai

Šias elegantiškas, sodrias šviesias bangas galima pasiekti ir jos universalios visais metų laikais. Ši grakšti ir kartu koketiška šukuosena tinka bet kokiam plaukų tipui ir veido formai, sustiprinta sluoksniais, suteikiančiais šukuosenai judesio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment