42 blonde balayage dažymo idėjos šviesiems plaukams

Pradžia » Plaukų dažymas » 42 blonde balayage dažymo idėjos šviesiems plaukams

Publikuota

Blonde balayage dažymas

Patirkite nesenstančią išvaizdą su “lived-in” blond balayage su ryškiu pinigų gabalėliu, suteikiančiu papildomos dimensijos.

Stulbinantis storų šviesių plaukų balayage

Balayage plaukų spalva idealiai tinka asmenims, turintiems storus plaukus, arba tiems, kurie mėgsta priaugintus plaukus. Jei plaukai stori, apsvarstykite galimybę rinktis šviesesnę spalvą ties galiukais ir tamsesnę ties šaknimis, kad būtų išgautas vientisas, natūralus mišinys.

Solidus auksinis balayage su tamsiomis šaknimis

Jūs įvertinsite plaukų šaknų gylį ir vienodus medaus spalvos plaukų galiukus. Ši plaukų dažymo technika ant šio auksinio blond atspalvio plaukų negalėtų būti nuostabesnė, jei ne ant ištiesintų plaukų.

Blonde balayage ant trumpų glotnių plaukų

Žavitės šviesių plaukų estetika, bet bijote jų priežiūros? Balayage gali būti idealus sprendimas. Tamsesnės šaknys, kurios laikomos pigesniu šviesiaplaukių variantu, sumažina poreikį dažnai atlikti korekcijas, todėl sutaupysite pinigų. Šis stilius su tamsesnėmis šaknimis ir šviesesniais galiukais padidina plaukų blizgesį, todėl atrodysite ir jausitės stulbinamai.

Romantiškas balayage su tamsesnėmis šaknimis

Jei trokštate mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, rinkitės madingą balayage šukuoseną su šaknų lydymu. Pasirinkus tamsesnę šaknų spalvą, galima pailginti laiką tarp atnaujinimo darbų ir išlaikyti gyvybingus plaukų atspalvius.

Garbanota karamelinė balayage šukuosena

Papildykite savo šukuosenas tobulais sluoksniais, kurie be vargo išdžiūsta ore ir tampa gundančiomis laisvomis garbanomis. Šis stilius idealiai tinka užsiėmusioms moterims, siekiančioms atrodyti stulbinamai, tačiau nereikalaujančioms daug priežiūros.

Blondiniškas balayage dažymas bob kirpimui

Svarstykite galimybę rinktis stilingą kampuotą buką iki kaklo ilgio šukuoseną su balayage akcentais, kad atrodytumėte madingai.

Smėlio spalvos šviesių vidutinio ilgio plaukų balayage

Balayage ant vidutinio ilgio plaukų yra švelnesnis variantas, jei norite paplūdimio įvaizdžio. Šiems pečių ilgio plaukams šviesūs akcentai suteikia tekstūros ir išpuoselėtumo.

Balintos paplūdimio bangos

Šie nuostabūs ilgi plaukai spinduliuoja paplūdimio nuotaiką, nes yra gražios balintos spalvos ir banguoti. Demonstruojamas balayage stilius perteikia atsipalaidavusį paplūdimio dienų grožį, todėl šį nesudėtingą žavesį galėsite visur pasiimti su savimi.

Blonde balayage su šviesiai rudomis šaknimis

Mūsų “Pinterest” lentose pilna ilgų, plazdančių paplūdimio bangų vaizdų. Išsiskirkite su dažymu, prasidedančiu tamsiai šviesia spalva ir šviesėjančiu link galų. Šias paplūdimio bangas sukurkite vidutinės tekstūros plaukams, juos drėgnus ištepdami laikančiąja želė. Naudokite garbanojimo žnyples, kad plaukeliai taptų ryškesni.

Tamsūs plaukai su tamsiai šviesiomis balayage sruogomis

Didelės ir minkštos banguojančios bangos daro stebuklus ploniems, ilgiems plaukams, ieškantiems apimties. Balayage akcentai ant tamsių plaukų ties veidu ir pakraščiais sukuria įrėminimo ir matmenų efektą.

Didelės ir gražios balayage bangos

Šia šukuosena, atkartojančia Tori Kelly plaukus, parodoma, kaip garbanotiems plaukams gali tikti spalva. Į savo tekstūrines garbanas žiūrėkite kaip į didžiulę drobę savo stiliui – drąsiam ar rafinuotam – atskleisti.

Blonde balayage bobas

Patirkite elegantišką šviesių plaukų balayage bob stiliaus šukuoseną, kurioje balayage grožis derinamas su trumpais, smulkiais sluoksniais ir žavingomis paplūdimio bangomis, kad atrodytumėte madingai ir lengvai.

Medaus atspalvio šviesių plaukų balayage dažymas

Toks sodrus kaip medaus blondinės atspalvis gali padaryti jūsų balayage vienodai saldų ir seksualų. Švelni, skani spalva puikiai dera prie juosmenį siekiančių, banguojančių garbanų. Atkurkite stilisto darbą namuose naudodami 1,5 colio garbanojimo žnyples arba išmėginkite klasikinį, išbandytą metodą, t. y. miegoti su voleliais.

Stulbinantis blondiniškas balayage

Jei norite elegancija dvelkiančios plaukų spalvos, rinkitės stulbinančią perlų blondinę. Šis atspalvis suteikia švytėjimo efektą, o švelnūs, vaivorykštiniai atspalviai jūsų išvaizdai suteikia prabangos.

Ranka dažytas ilgų šviesių banguotų plaukų balayage

Rankomis dažytos ilgos blondinės bangos yra puikus pasirinkimas norint pasiekti mažai priežiūros reikalaujančią šviesią išvaizdą. Taikant šią techniką, dažomi šviesūs, natūralius saulės pabučiuotus plaukus imituojantys dažai, todėl sukuriamas švelnus ir nesudėtingas stilius, kurį lengva prižiūrėti.

Gražūs tamsiai rudi plaukai su šviesiomis sruogomis

Latte įkvėptas bronzinis balayage (ruda+blond) su veidą įrėminančiomis dalimis atrodo stulbinamai ant sluoksniuotų vidutinio ilgio bangų.

Karamelinis balayage

Svarstykite apie saldų karamelinį balayage, kad plaukų spalva būtų kontrastinga. Jei norite atrodyti drąsiai, pabrėžkite priekį pinigine. Ši technika ne tik paryškina jūsų odos atspalvį, bet ir išryškina veido bruožus, todėl atrodysite prabangiai ir rafinuotai.

Blonde balayage dažymas paplūdimio stiliumi banguotiems plaukams

Jei norite atrodyti elegantiškai, apsvarstykite galimybę ant juodų plaukų uždėti erdvines tamsias šaknis su dūminiu pelenų balayage. Idealiai tinka ilgiems plaukams, švelnūs, minkšti sluoksniai elegantiškai kaskadiškai krinta, sukurdami vėsią aurą, kai lengvai krenta ant nugaros.

Tiesių šviesių plaukų balayage su garbanotais plaukų galiukais

Susikurkite nepriekaištingas šukuosenas su nuostabiais tiesiais plaukais, kurių galai elegantiškai susukti.

Blonde balayage ilgiems ploniems plaukams

Ilgų ir plonų plaukų šviesus balayage’as suteiks jiems gilumo ir dimensijos, padės išspręsti bet kokias plokštumo problemas. Ši technika sklandžiai sujungia šviesius tonus, sukurdama natūralų, saulės pabučiuotą efektą, išryškinantį jūsų plaukų tekstūrą.

Įspūdingas sluoksniuotas ir banguotas balayage

Svarstykite galimybę rinktis banguotą ir sluoksniuotą balayage. Net jei esate labiau subrendę, galite veiksmingai paslėpti arba sulieti žilus plaukus, taikydami balayage techniką kartu su šaknų šešėliavimu.

Blonde balayage vidutinio ilgio plaukams

Paprastumas dažnai gali padaryti didesnį poveikį nei sudėtingas stilius. Šiuo metu populiaru ir labai populiaru rinktis šviesių ir rudų atspalvių mišinį ant vidutinio ilgio plaukų. Ryškus dviejų tonų kontrastas sukuria įspūdingą išvaizdą, kuri dvelkia lengvumu ir rafinuotumu, puikiai tinka tiems, kurie nori drąsios, bet nereikalaujančios daug priežiūros šukuosenos.

Banguotų šviesių plaukų balayage dažymas lob kirpimui

Svarstykite galimybę rinktis subtilią smėlio atspalvio balayage plaukų spalvą. Tupus kirpimas išryškina balayage švelnumą ir bangas, sukurdamas lengvą išvaizdą. Ši šukuosena idealiai tinka norint suteikti plaukams paprastą ir švelnią dimensiją arba šviesesnį atspalvį.

Blondiniškų plaukų balayage su perėjimu

Šis šukuosenos stilius, kurio balayage spalva pereina iš purvinos blondinės į šviesią blondinę, prilygsta baltai blondinei ir tinka prie šviesesnių odos atspalvių. Šviesiai šviesus blond atspalvis veiksmingai paslepia žilus plaukus, nes sidabrinis atspalvis veikia kaip maskuoklis. Šis jaunatviškas ir gaivus įvaizdis idealiai tinka ieškantiems subtilios, tačiau transformuojančios plaukų spalvos.

Nuostabus blonde balayage

Pagerinkite savo balayage su šaknimis, vientisai suliedami spalvas. Gilesnės šaknys sukuria švelnų, mažai priežiūros reikalaujantį perėjimą prie augančio atspalvio.

Karamelinis šviesių plaukų balayage su šokoladinėmis šaknimis

Papildykite savo tiesias garbanas banguotomis atkarpomis, kad suteiktumėte joms apimties ir prašmatnumo. Tekstūrų mišinys gražiai papildo rudų ir šviesių atspalvių derinį. Šią universalią šukuoseną nesunku prižiūrėti, ji tinka ir laisvalaikio savaitgaliams, ir prašmatniems vakarėliams.

Natūraliai atrodantis šviesių plaukų balayage

Jei norite, kad plaukai sklandžiai ataugtų ir atrodytų gaiviai, apsvarstykite natūralios išvaizdos balayage ant šviesių plaukų. Ši technika sujungia jūsų stipriai paryškintus plaukus su natūraliomis šaknimis, pridėdama erdvinių šviesių ir šviesių tonų, kad jie atrodytų gaiviai.

Mažai priežiūros reikalaujantis rudas ir šviesus balayage

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančios spalvos, apsvarstykite rudos ir šviesios spalvos balayage. Į natūralius rudus plaukus įkomponavus šviesius atspalvius, jie įgauna gilumo, o jų priežiūra nereikalauja daug pastangų.

Blonde balayage su tamsiomis šaknimis

Šiai nuostabiai šukuosenai būdingas šiltų ir šaltų atspalvių derinys – skrudintos blondinės atspalvius papildo tamsios šaknys. Kontrastas suteikia plaukams gylio ir matmenų, sukurdamas ryškų ir modernų įvaizdį.

Blondiniškas balayage ploniems plaukams

Asmenys, turintys plonus arba labai plonus plaukus, dažnai pasikliauja garbanojimo žnyplėmis, kad suteiktų apimties. Pasirinkus balayage blond procedūrą, galima sukurti pilnesnių plaukų iliuziją. Strategiškai išdėlioti akcentai išryškins kiekvieną garbaną ar bangą, suteikdami joms apibrėžtumo ir gilumo.

Šviesių plaukų balayage su juodomis šaknimis

Svarstykite apie tamsiaplaukės šiltos sviestinės blondinės stilių, kad atrodytumėte elegantiškai ir be pastangų. Rinkitės balayage techniką, kuri sklandžiai susilieja su jūsų natūraliomis šaknimis ir suteikia galimybę be rūpesčių prižiūrėti spalvą. Šiltas sviestinis atspalvis išryškina jūsų plaukų rafinuotumą, suteikdamas žvilgesio ir puošnaus blizgesio.

Blondiniški banguoti balayage plaukai

Blondinių plaukų švytintis atspalvis sustiprina blizgesį ir spindesį. Derinant jį su tamsiai šviesiomis šaknimis ir talpiomis garbanomis, sukuriama žavinga šukuosena. Su šia šukuosena lengvai persikelsite iš darbo vietos į romantišką vakarą.

Pelenų ir bronzos atspalvių balayage

Pelenų balayage su bronzos tonais leidžia brunetėms pasiekti stulbinančių matmenų. Naudojant švelnų šaknų lydymą, pereinantį į šviesesnius galus, ši technika sklandžiai sujungia ir padidina gilumą to, kas kitu atveju būtų plokščia, vieno tono plaukų spalva.

Iš tamsiai rudos į medaus šviesų atspalvį pereinantis ombre balayage dažymas

Šiuo balayage stiliumi įsivaizduokite saldų medų, lašantį ant šokolado! Ryškiai šviesios ir rudos spalvos mišinys šiame ombre nepriekaištingai pakeis jūsų plaukus.

V kirpimo balayage šviesiems plaukams

Jei turite storus, sunkius plaukus ir norite pašalinti šiek tiek svorio, V formos kirpimas idealiai tinka. Šis kirpimas prideda apimties, o kartu su balayage spalva sukuria stulbinamą efektą. Be to, jis padeda panaikinti sausus galiukus ir kartu suteikia daugiau sluoksnių plaukų perimetre, o ne visame plauko plote.

Platininis blonde balayage dažymas ilgiems plaukams

Yra daugybė rafinuotų atspalvių, kurie papildo balayage. Blondinė išlieka gražiu pasirinkimu dėl daugybės nuostabių atspalvių. Pavaizduotas perėjimas nuo purvinos blondinės prie šviesios blondinės yra išties dangiškas. Pasirinkus šviesesnį atspalvį, sukuriama švelni, kerinti išvaizda.

Vėsaus atspalvio balayage dažymas pereinantis iš rudos į šviesią spalvą

Vėsaus tono rudi į šviesius plaukai sklandžiai pereina iš tamsių į šviesius, sukurdami gražų lydinį. Įtraukus akcentą priekyje, galima sušvelninti susiliejimą. Nors šis stilius gali pareikalauti šiek tiek priežiūros, galutinis rezultatas – švelni ir lengvai gyvenimiška išvaizda.

Tobulas braškinis blonde balayage dažymas

Braškių blond balayage su rudomis šaknimis yra dinamiškas pasirinkimas, nors tai nėra ilgalaikis plaukų dažymas. Renkantis šį stilių, labai svarbu atsižvelgti į savo veido formą. Ovali arba siaura veido forma puikiai dera prie šios šukuosenos, pabrėždama jūsų natūralius bruožus.

Lėmens ilgio banguotų šviesių plaukų balayage

Ši madinga juosmens ilgio šukuosena pasižymi banguotomis šaknimis ir mažai priežiūros reikalaujančiu šviesinimo būdu. Norėdami išvengti tradicinių folijų ties šaknimis, rinkitės balayage su spalvos išlydymu. Šiuo metodu sukuriama erdvinė spalva, lengviau atauganti ir su švelnesnėmis linijomis.

Nuostabus blonde balayage su tamsiomis plaukų šaknimis

Jei norite atrodyti stulbinamai, paprašykite plaukų dažytojo taikyti balayage arba foilayage techniką, kad išgautumėte vientisai susiliejančią šviesią šviesią spalvą su tamsiomis šaknimis. Padidinkite savo stiliaus ilgaamžiškumą naudodami šaknų užtepimą arba šaknų išlydymą, kad plaukams augant būtų užtikrintas sklandus perėjimas.

Priežiūros nereikalaujantis blonde balayage brunetėms

Saulės pabučiuotas balayage natūralioms brunetėms paryškins jūsų tamsias sruogas stulbinančiais tamsiai šviesiais akcentais, išlaikydamas jūsų brunetės esmę. Po balaježo atlikimo paprašykite stilisto medaus ir karamelinio toniko, kad išryškintumėte savo šiltus brunetės plaukus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment