42 bob (kare) kirpimai garbanotiems plaukams

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 42 bob (kare) kirpimai garbanotiems plaukams

Publikuota

Garbanotų plaukų bob kirpimas apvaliai veido formai

Šis madingas, lengvai modeliuojamas bobas puikiai tinka moterims, turinčioms šiek tiek natūralios tekstūros. Bobas suteikia 1920-ųjų metų įspūdį, nes plaukų ilgis siekia kaklą. Šis universalus garbanotas bobas gali tikti daugeliui veido formų, nes galima reguliuoti plaukų ilgį ir svorį.

Asimetriškas kare kirpimas garbanotiems plaukams

Šis bobas yra trumpas, šiek tiek asimetriškas ir daugiasluoksnis. Ji buvo nukirpta sausiems plaukams pagal nuostabų natūralų jos garbanų raštą.

Garbanotas vidutinio ilgio bobas

Šis graduotas vidutinio ilgio bobas kirptas “deva haircut” metodu, t. y. visiškai sausu kirpimu ir formuojant garbanas vieną po kitos, nenaudojant šukų ar šepečių. Forma turėjo būti struktūrizuota iš išorės, bet tekstūruota ir sluoksniuota iš vidaus, kad būtų sukurta tokia, kuri skatintų plaukus natūraliai daryti tai, ką jie nori, ir maksimaliai išryškintų jūsų garbanas.

Iškarpyta rudos spalvos bob šukuosena garbanotiems plaukams

Šiame paveikslėlyje matome smakro ilgio bobą, kuris puikiai tinka moterims, ieškančioms mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos. Laisvos bangos šiam klasikiniam kirpimui suteikia tekstūros ir šiuolaikiškumo. Nepaisant to, kad šukuosena yra sodrios šokolado rudos spalvos, ji atrodo daugiamatė dėl subtilių į dizainą įtrauktų sluoksnių.

Apimties suteikiantis kare kirpimas

Šis garbanotas bobas spinduliuoja apimtimi ir asmenybe! Šukuosenoje išryškėja plaukų turtingumas ir pilnumas. Jame yra graži suapvalinta bob forma su žaismingais sluoksniais. Šis bobas pabrėžia nuostabų plaukų spalvos matmenį ir išryškina kiekvieną garbaną!

Stilinga apversta ir garbanota bob šukuosena

Stilingas, garbanotas bobas puikiai tinka natūraliems plaukams. Džiovinkite bobą natūraliai ir naudokite garbanų stiprintuvą, kad plaukai būtų tolygūs ir vienodi. Pasakykite stilistui, kad jis jums padarytų trumpesnę galinę ir ilgesnę priekinę šukuoseną, kad išgautumėte stilingą, šiuolaikišką išvaizdą.

Trumpas garbanotas kare kirpimas su kirpčiukais

Raktas į natūralių garbanų grožio ir drėgmės išsaugojimą yra tinkama priežiūra namuose ir reguliari priežiūra salone. Pasirinkus trumpesnes garbanas, galima padėti atkurti pažeistas sruogas.

Apverstas bob kirpimas garbanotiems plaukams

Pagerinkite tradicinį stilių kampuotu kirpimu. Šis iki smakro ilgio garbanotas apverstas bobas reikalauja minimalios garbanotų plaukų priežiūros. Apsvarstykite galimybę suteikti plaukams daugiau tekstūros ir judesio.

Asimetriška garbanota šoninė kare šukuosena

Kiekvienas asimetriškas garbanotas bobas yra savitas. Užlenkite ilgesnę bobos pusę, kad sukurtumėte žaismingą ir žavų “peek-a-boo” efektą.

Invertuotas bobas laisvoms garbanoms

Trumpas apverstas bobas su sudėliotomis palaidomis garbanomis yra labai rafinuota šukuosena, pabrėžianti žandikaulio liniją ir kaklo sritį. Paaukštinta nugara ir ilgos, sluoksniuotos priekinės dalys sukuria universalų stilių, vizualiai patrauklų iš visų pusių.

A linijos bobas storiems garbanotiems plaukams

Tai daugiasluoksnis A linijos bobas. Tai klasika! Tai puikus bobas tiems, kurie nenori sugaišti daug laiko šukuodami!

Jauninantis kare kirpimas vyresnio amžiaus moterims

Šis trumpas bob kirpimas vyresnio amžiaus moterims spinduliuoja stiliumi, jaunatviškumu ir žavesiu.

Įmantrus garbanotas bobas vyresnėms nei 40 metų

Šis rafinuotas garbanotas bobas yra žavingas ir elegantiškas. Dėl tinkamo drėkinimo ir individualaus apibrėžtumo garbanos yra tobulai apibrėžtos ir suformuotos. Ši šukuosena idealiai tinka garbanotoms asmenybėms, kurios drąsiai demonstruoja savo natūralią tekstūrą. Ji skleidžia madingą ir rafinuotą nuotaiką. Be to, pasirinkus tinkamą plaukų spalvą, natūraliai garbanotos šukuosenos išvaizda gali gerokai pagerėti.

Gražus kare kiripmas moterims virš 60 metų

Šis mielas ilgalaikis bobas yra fantastiškas pasirinkimas vyresnėms nei 60 metų moterims. Jis suteikia šukuosenai gyvybės ir formos, sukurdamas nuostabų stilių, kurį lengva prižiūrėti ir kuris puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Ilgalaikis tręšimas suteikia plaukams apimties ir tekstūros, todėl jie atrodo jaunatviškai ir gaiviai. Ši šukuosena yra universali ir tinka įvairioms veido formoms, todėl ją mielai renkasi vyresnio amžiaus moterys, ieškančios stilingos ir mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos.

Trumpų banguotų plaukų kare kirpimas brunetėms

Ši šukuosena, kurioje yra iškarpytas didelės apimties bobas, paryškina žandikaulio liniją ir pailgina kaklą. Keletą garbanotų sruogų užkišę už vienos ausies, suteiksite šiai šukuosenai šiuolaikiškumo ir šmaikštumo.

Garbanotų plaukų bobas apnuoginantis pečius

Jei ketinate pakeisti ilgus, banguojančius plaukus, pasinaudokite garbanotų bobų šukuosenų universalumu. Pasirinkite pečius siekiančią šukuoseną, kad visu grožiu atsiskleistų jūsų natūralios garbanos.

Trumpas sukrautas garbanotas kare

Šis garbanotas sukrautas bobas yra nesenstantis ir itin moteriškas. Šis sukrautas bobas geriausiai tinka su plonais plaukais, vidutinio ilgio garbanomis ir aukšta iškirpte.

Invertuotas pašiauštas garbanotas bob kirpimas

Panaudokite savo ilgas laisvas juodmedžio spalvos garbanas, paversdami jas kampuotu bobu, kuris priekyje kaskadiškai nusidriekia iki raktikaulio, o nugaros dalyje pakyla aukščiau. Viršutinė šukuosena suteikia šukuosenai papildomo aukščio.

Žandikaulio ilgio šoninė garbanota kare šukuosena

Jei turite plonus banguotus plaukus, kurie yra linkę slinkti, apsvarstykite galimybę juos nusikirpti į trumpą garbanotą bobą su kirpčiukais. Dalykite plaukus šone ir pagausinkite juos, papurtydami šaknis ir sušukuodami garbanas lengvos fiksacijos priemone. Tamsiai kavos rudumo spalva puikiai kontrastuoja su šviesiais odos atspalviais.

Smakro ilgio bob kirpimas garbanotiems plaukams

Minkšti vario spalvos akcentai išryškina kiekvieną garbanotos bobos garbanėlę, ryškiai įrėmindami skruostikaulius ir akis. Šis trumpas stilius spinduliuoja jaunatviškumą, mielumą, draugiškumą, o jo stilius nesudėtingas.

Smakro ilgio garbanotų plaukų kare

Ši šukuosena – tai garbanotas trumpas bobas, skustuvu nukirptas į apvalią formą. Idealiai tinka kuodeliams, tačiau ją galima pritaikyti bet kokios tekstūros plaukams, įskaitant tiesius plaukus.

Natūraliai garbanotų plaukų bob kirpimas su sluoksniais

Ši šukuosena pasižymi mažai priežiūros reikalaujančiu krioklio formos sluoksniuotu bobu su daugiasluoksniais akcentais, išdėstytais laipsniškai.

Trumpas apverstas garbanotas rudos spalvos bobas

Storus ir garbanotus kirpčiukus lengviau suvaldyti naudojant apversto bob stiliaus kirpčiukus. Ilgesni šoniniai kirpčiukai ir trumpi kirpčiukai suteikia žaismingą berniukišką įvaizdį. Sodri šokolado ruda spalva išryškina virpančias garbanas.

Garbanotas pašiauštas kare kirpimas su pailgais kuokšteliais

Kad išryškintumėte trumpo garbanoto bobo grožį, įkomponuokite pailgas sruogas, kurios kaskadiškai krinta žemyn iki pat raktikaulio. Pasirūpinkite, kad likusios garbanos elegantiškai įrėmintų veidą ir kaklą, kad atrodytumėte elegantiškai ir stilingai.

Įspūdingos bob šukuosenos garbanos

Su šia šukuosena dievinsite savo garbanų transformaciją. Apkarpydami plaukus, kad išryškintumėte jų formą ir pašalintumėte išsišakojusius galiukus, dar vadinamus dulkėjimu, labai patobulinsite savo garbanas.

Banguotų plaukų kare kirpimas brunetėms

Banguota netvarkinga brunetė bob – tai elegantiškos šukuosenos be pastangų įsikūnijimas. Norėdami sukurti šį įvaizdį, švelniai iššukuokite garbanas naudodami plačių dantų šukas, kad sukurtumėte minkštas, laisvas bangas. Priimkite bet kokias garbanas ar netvarką, nes jos suteikia bendro žavesio, pabrėždamos elegantišką nerūpestingumą, būdingą šiam stiliui.

Apvali vario rudos spalvos perregima bob šukuosena

Jei norite, kad tekstūros plaukai išlaikytų garbanas, pabandykite juos susukti į vidutinio dydžio volelius, kad garbanos atrodytų natūraliai. Variniai akcentai paryškina garbanas ir suteikia šukuosenai apimties.

Miela tamsiai blondiniškų ir garbanotų plaukų kare šukuosena

Trumpas ilgis papildo garbanas, neleisdamas joms sunkėti. Sluoksnių įtraukimas sumažina svorį ir apimtį, neleisdamas garbanoms išsiplėsti į piramidės formą ties pečių ilgiu. Gerai atliktas kirpimas strategiškai sprendžia šią problemą.

Garbanotas paveltas brunetės bobas su aukso spalvos akcentais

Šį bob stilių papildo natūralios garbanos, išryškinančios sveiką vešlių plaukų žvilgesį. Pridėti auksiniai akcentai suteikia rafinuotumo ir gilumo bendram įvaizdžiui.

Šokolado spalvos kare kirpimas su karameliniais atspalviais garbanotiems plaukams

Šioje šukuosenoje garbanotas bobas paįvairintas A formos kirpimu, kuris jūsų įvaizdžiui suteikia šmaikštumo. Karameliniai akcentai sustiprina šukuoseną, todėl stilius išlieka modernus ir gaivus.

Pasitikėjimo savimi suteiksiantis garbanotas bob kirpimas

Kai kalbama apie garbanotų plaukų kirpimus ir šukuosenas, svarbiausia yra puoselėti savo natūralias garbanas. Leiskite savo banguotoms garbanoms laisvai plazdėti, kad atrodytumėte pasitikintys savimi. Kad suvaldytumėte garbanas ir išlaikytumėte jų kontrolę, būtina naudoti garbanas prižiūrintį serumą.

Garbanotų plaukų kare šukuosena

Jeigu turite palaidas garbanas, jums puikiai tiks netvarkingos garbanotų plaukų šukuosenos “Bob”. Nuskusti kirpčiukai ir šukuosenos formos kirpčiukai išryškina skruostikaulius ir akis, o tiesūs, smakrą siekiantys galiukai atkreipia dėmesį į kaklą ir žandikaulio liniją.

Pašiauštas ir kampuota bob šukuosena

Puoselėkite savo garbanas su trumpa kampuota juodos spalvos šukuosena “Bob”. Ši šukuosena gražiai išryškina natūralų garbanų raštą. Struktūrinis kirpimas suteikia šukuosenai apibrėžtumo, o iššukuota tekstūra sušvelnina išvaizdą.

Apimties suteiksiantis garbanotų plaukų lob kirpimas

Seksuali ir moteriška šukuosena su neryškiu šoniniu kirpimu sensacingai išryškina skruostikaulius ir smakrą. Kai jūsų plaukai paprastai būna tankūs ir šiurkštūs, kampuotas kirpimas padeda sumažinti apimtį būtent ten, kur norite, kad ji atrodytų labiau prislopinta.

Modernus bob kirpimas su garbanomis

Platininės blondinės spalvos garbanotas bobas spinduliuoja prašmatnumą plaukų pasaulyje. Šis stilius, atspindintis senojo Holivudo spindesį, išlieka nesenstantis. Vis dėlto norint išlaikyti šviesių kirpčiukų gyvybingumą, reikia tinkamos priežiūros. Kad išsaugotumėte ryškią spalvą, rinkitės spalvą stiprinančius šampūnus ir plaukų priemones.

Kampuotas garbanotų plaukų kare kirpimas su šviesiu balayage dažymu

Balayage žavingai atrodo ne tik ant tiesių plaukų, bet ir ant garbanotų bobų. Balayage garsėja tuo, kad šukuosenai suteikia gilumo. Sujunkite tai su apimtinių garbanų tekstūra ir turėsite išties daugialypę šukuoseną.

Trumpas riešutmedžio rudos spalvos garbanotas bob kirpimas su blizgia apdaila

Priimkite trumpą ir paprastą požiūrį su tekstūriniu riešutmedžio rudos spalvos bobu, kuris pabrėžia jūsų garbanas. Šį mažai priežiūros reikalaujantį stilių nesudėtinga tvarkyti ir jis išlaiko žavesį net po nakties poilsio. Tiesiog atgaivinkite ją šlakeliu vandens ir trupučiu putų, kad atrodytų gaiviai!

Švelni banguota garbanota bob šukuosena

Ši šukuosena yra natūrali, minkšta, banguota boba. Plaukai vienoje pusėje buvo stipriai susluoksniuoti, kad sumažėtų svoris, atsirastų apimtis ir išryškėtų bendra forma. Be to, priešingoje pusėje bobas yra nepakankamai sluoksniuotas, todėl už ausies tvarkingai užkišamas be jokių atsikišusių sruogų.

70-ųjų įkvėptas “Shaggy Bob” kirpimas garbanotiems plaukams

Ši šukuosena – tai šiuolaikinė 7-ojo dešimtmečio garbanoto žilstelėjusio bobo interpretacija. Garbanos švelniai papildo struktūrišką kvadratinę formą ir suteikia jai švelnumo.

Šviesių plaukų kare kirpimas garbanotiems plaukams

Ši patobulinta šviesių plaukų bob šukuosena skirta moterims, turinčioms garbanotus plaukus. Ji suteikia švelnią ir lengvai tvarkomą išvaizdą, kuri išryškina natūralias garbanas. Šukuosena siekiama, kad garbanos atrodytų švelnios ir nesudėtingos, todėl tinka toms, kurios vertina mažai priežiūros reikalaujančią, bet stilingą išvaizdą.

Modernus garbanotas bobas

Pasinaudokite laisvų garbanų tendencija ir sukurkite natūralią šukuoseną, pasižyminčią išskirtine raiška ir blizgesiu. Šią paprastą, bet stilingą šukuoseną pasieksite be vargo, įsitikinkite, kad naudojate geriausius garbanojimo produktus, kad pasiektumėte optimalų rezultatą.

Tobulai kampuotas garbanotas kare kirpimas

Ieškote drąsesnio įvaizdžio? Atsakymas – nepriekaištingai kampuotas bobas. Norite ją pakelti į aukštesnį lygį? Šukuosenai paryškinti rinkitės šviesių, karamelinių ir rudų akcentų mišinį. Įspūdingas spalvų ir garbanų kontrastas suteikia meniškumo ir žaismingumo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment