55 bob (kare) kirpimai ploniems plaukams

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 55 bob (kare) kirpimai ploniems plaukams

Publikuota

Tiesus kampuotas bob kirpimas ploniems plaukams

Šioje šukuosenoje svarbiausia paprastumas – tiesūs, minimalūs ir glotnūs plaukeliai. Įsivaizduokite kultinę Jennifer Aniston šviesiaplaukę bobą iš filmo “Draugai”, tik trumpesnę.

Šviesių plaukų kare kirpimas su akcentais

Papildykite trumpą bobą ploniems plaukams tekstūriniais akcentais. Šie akcentai vientisai bazinei spalvai suteikia gylio, sukurdami subtilų ir erdvų įvaizdį. Ypač stulbinamas platinos šviesių sruogų kontrastas pelenų blondinės fone.

Laipsniuotas plonų plaukų lob kirpimas su šviesiu balayage

Laipsniškas lobis su šviesiu balayage – nuostabus pasirinkimas, norint pagerinti plonų plaukų išvaizdą. Kad pasiektumėte didžiausią apimtį, palenkite galvą žemyn ir naudokite džiovintuvą, džiovinimo metu šilumą nukreipdami žemyn. Prieš džiovinimą ant drėgnų plaukų užtepkite apimties suteikiančių putų arba purškiklio, kad veiksmingai padidintumėte apimtį.

A linijos bobas tiesiems plaukams

Ši vidutinio ilgio A linijos bob šukuosena idealiai tinka ploniems vidutinio ilgio plaukams. Tai universalus kirpimas, kurį galima nešioti glotnų ir tiesų arba formuoti su bangomis, kad atrodytų švelniau. Be to, ją galima sušukuoti, kad atrodytų neįpareigojančiai ir netvarkingai.

Švelnus iškarpytas lob kirpiams

Lobų šukuosenos ploniems plaukams nebūtinai turi būti itin trumpos. Pavyzdžiui, šis kirpimas yra šiek tiek aukščiau pečių ir atrodo koketiškai bei moteriškai su švelniomis auksinio blond atspalvio bangomis. Dienai biure ištiesinkite kuodus, kad atrodytumėte dailiai.

Kampuotas lob su šviesiais akcentais

Angled lob su šiltais šviesiais akcentais idealiai tinka asmenims, turintiems plonus plaukus. Jis suteikia gilumo ir tekstūros, sukuria pilnumo ir apimties įspūdį. Strategiškai išdėstytos veidą įrėminančios sruogos sustiprina storesnių plaukų išvaizdą, suteikdamos sklandumo ir švelnumo aplink veidą. Tinkamai suformavus šią šukuoseną, galima išgauti apimties efektą ir nesuploninti plaukų, taip atskleidžiant plonų plaukų grožį. Kad šukuosena atrodytų gaivi, naudokite lengvai prilaikantį plaukų laką.

Tekstūruotas pašiautas ilgas bobas

Tekstūruotas netvarkingas ilgas bobas suteikia aštrų, bet žavų stilių. Moterys, turinčios vidutinio ilgio bob kirpimus ir plonus plaukus, gali be vargo pasinaudoti šio stiliaus universalumu. Jei priklausote šiai kategorijai, šią šukuoseną būtina išbandyti.

Išverstas paryškintas plonų plaukų kare kirpimas

Papildykite apverstą bobą – geriausią pasirinkimą plonų plaukų savininkėms, norinčioms pakeisti stilių. Pagerinkite savo įvaizdį medaus atspalviais paryškintais plaukais ir pažaiskite su kirpčiukais, kad šukuosena būtų paprasta, bet elegantiška.

Shaggy stiliaus bob šukuosena su banguotais plaukais apvaliems veidams

Žmonėms, kurių veidai apvalūs, vertėtų apsvarstyti galimybę rinktis plunksnomis išpuoselėtą žandikaulio ilgio šukuoseną “shaggy bob”. Šis stilius ne tik papildo jūsų veido formą, bet ir suteikia erdvės kūrybiškumui bob šukuosenoje. Eksperimentuokite su trumpais kirpčiukais, kad pagerintumėte bendrą įvaizdį.

Trumpas plonų plaukų kare kirpimas

Pagalvokite, ar būsimai šukuosenai nesirinkti trumpų kirptų plaukų su netvarkingomis bangomis. Trumpus plaukus lengva formuoti, o ploniems plaukams jie daro stebuklus, nes suteikia daugiau apimties ir tankumo. Išryškinkite išvaizdą papildydami ją paplūdimio spalva.

Mielas pilkos spalvos a linijos bobas

Trumpų plaukų bobai būna įvairių formų ir spalvų, pavyzdžiui, šis švelniai pilkos spalvos A linijos stilius. Gilus šoninis kirpčiukas išryškina bet kokios formos veidą, o banguoti kuodukai suteikia tekstūros, kurią su malonumu perbrauksite pirštais.

Vario spalvos šoninis banguotų plonų plaukų bob kirpimas

Pagerinkite savo išvaizdą nuostabiu variniu šoniniu banguotu bob kirpimu. Norėdami suteikti apimties, rinkitės gerai išdėstytus sluoksnius. Pasirūpinkite, kad ilgiausi sluoksniai būtų ties viršugalviu, taip sukursite šiuolaikišką formą. Kvadrato formos sluoksniai suteiks pilnumo šonams ir sukurs elegantišką profilį. Nuo vidurio veleno iki galų susukite kuodą, kad suteiktumėte jam papildomos tekstūros. Ploniems plaukams reikėtų naudoti tankinančias priemones ir plaukų laką, kad padidintumėte plaukų apimtį.

Smakro ilgio tiesių plonų plaukų trumpas kare kirpimas

Didelis tiesių plaukų kirpimas iki smakro yra nesenstanti ir elegantiška šukuosena. Ji papildo visas veido formas ir idealiai tinka plonų plaukų asmenims. Šis kirpimas natūraliai padidina plaukų apimtį ir judesius, todėl nebereikia sudėtingų šukuosenos formavimo būdų. Šukuosena nereikalauja daug priežiūros, todėl ją reikia minimaliai prižiūrėti, kad ji atrodytų glotniai ir jaunatviškai. Be to, ją galima pritaikyti įvairioms šukuosenoms, todėl ji yra universalus ir praktiškas pasirinkimas.

Laipsniuotas iškarpytų plonų plaukų bob kirpimas

Sluoksniuotas bobas su sluoksniais fantastiškai suteikia plaukams apimties. Ši vidutinio ilgio šukuosena daro stebuklus ploniems, ploniems plaukams. Tokios trumpos šukuosenos, kaip graduotas bobas, yra neįtikėtinai universalios, lengvai padailinamos naudojant šiek tiek plaukų priemonės.

Kampuotas kare kirpimas ploniems plaukams

Anglus kirpimas ploniems plaukams yra iššūkis dėl apimties trūkumo. Kampuoti smakro ilgio kirpčiukai suteikia pilnumo įspūdį nugaroje ir pasižymi švariomis linijomis. Ilgesnis kirpimas priekyje padeda įrėminti ir sušvelninti veidą.

Pelenų atspalvio blondiniškas a linijos bob kirpimas su tekstūruotais plaukų galiukais

Ieškote mažai priežiūros reikalaujančių pokyčių? Pažvelkite į šį žavų pelenų blondinės A linijos bobą! Šiam stiliui būdingi tiesūs šviesūs plaukai su tekstūruotais galais, todėl jis yra lengvai elegantiškas ir lengvai prižiūrimas, puikiai tinka paprastam, bet madingam įvaizdžiui.

Madingas vidutinio ilgio kare kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims

Grakštus paprastų vidutinio ilgio bobų stilių variantas, šis pasižymi spalva, forma ir didžiausiu liaunumu moterims, vyresnėms nei 50 metų ir turinčioms plonus plaukus. Susiję: Geriausios bob šukuosenos plonų plaukų moterims virš 50 metų.

Rudų plonų plaukų kare kirpimas

Bob kirpimai yra paprasti kirpimai, idealiai tinkantys moterims, siekiančioms nušlifuotos išvaizdos su minimalia priežiūra. Profesionaliai šukuosenai tinka natūralios spalvos šukuosena su subtiliais babylights ir švelniais veidą įrėminančiais sluoksniais.

Žavi asimetriškas bob šukuosena

Šis įžūlus bob kirpimas ploniems plaukams išnaudoja plaukų plonumą, kad suformuotų glotnią bob šukuosenos užuolaidą. Kampuotas kirpimas pabrėžia veidą, išryškindamas jo struktūrą ir taip suteikdamas jam daugiau liaupsių. Idealiai tinka plonų plaukų moterims, siekiančioms klasikinio įvaizdžio su moderniu prieskoniu.

Prancūziškas kare kirpimas ploniems plaukams

Prancūziškas bobas idealiai tinka sukurti storesnių plaukų sruogų iliuziją. Trumpesnio ilgio kirpimai, tokie kaip bobas, padidina plaukų apimtį ir kūną, todėl plaukai atrodo žvilgantys ir pilnesni.

Trumpas šviesus plonų plaukų bobas

Trumpi bobai yra universalūs kirpimai ploniems plaukams. Nepriklausomai nuo jūsų plaukų tekstūros, pereiti prie trumpesnių kirpčiukų įmanoma net ir turint labai plonus plaukus. Nukirpus plaukus iki smakro ilgio ir palaipsniui trumpinant link pakaušio, galima išgauti pilnesnę išvaizdą.

Bob kirpimas su trumpais šonais

Apkarpytas bobas yra unikalus klasikinio iki smakro ilgio bobo variantas, suteikiantis ploniems plaukams aštrumo. Nukirptas šonas sukuria tekstūrą ir kontrastą, suteikdamas plaukams modernią ir stilingą išvaizdą.

Kare kirpimas su tekstūra ploniems banguotiems plaukams

Pagalvokite apie trumpą bobą su tekstūra plonoms garbanoms. Kad plaukai taptų puresni, užtepkite apimties suteikiančią tekstūros pudrą, pavyzdžiui, “Hairstory Powder”.

Platininė kaklo ilgio šukuosena su subtiliomis bangomis

Karklės ilgio platininis bobas yra amžinas stilius, kuris ploniems plaukams suteikia apimties ir žvilgesio. Šiam įvaizdžiui sustiprinti galima naudoti plonas žirkles, kurios sumažina storį ir suteikia papildomo kūno bei pilnumo. Lengvus sluoksnius su bangomis galima išgauti naudojant skustuvą, taip užtikrinant judesį ir neatrodant plokščiam ar negyvybingam. Šukuosenai formuoti prieš naudojant šilumą saugančią priemonę ant drėgnų plaukų, lengvai užtepus sausą šampūną, galima sutankinti kiekvieną sruogą, suteikti tekstūros ir fiksacijos džiovinant plaukus džiovintuvu. Norint sukurti švelnią apimtį aplink veidą, rekomenduojama naudoti apvalų šepetį.

Ledinės šviesios spalvos bob kirpimas su bangomis ploniems plaukams

Vidutinio ilgio bobos yra amžinos ir tinka visoms veido formoms. Pagerinkite savąją stilingu platininiu atspalviu. Persipynusios bangos padidina šios pečius siekiančios šukuosenos šiuolaikiškumą ir suteikia jai romantiško žavesio. Šis stilius atskleidžia ryškiai šviesių plaukų grožį.

Banguotas plonų plaukų kare kirpimas su kirpčiukais

Jei turite plonus plaukus, apsvarstykite kirpčiukus, nes tai klasikinis, moterims patinkantis įvaizdis! Ji niekada neišeina iš mados ir gali dailiai išaugti. Norėdami sustiprinti plaukų judesį, paprašykite kelių subtilių sluoksnių. Tai plonų plaukų banguotas bobas su kirpčiukais. Tai žvilganti klasikinės bobos versija. Jis gražiai džiūsta ore su integruota tekstūra ir sluoksniavimu. Moterys, turinčios natūraliai tiesius plaukus, turėtų investuoti į gerą tekstūravimo arba jūros druskos purškiklį. Tai padeda paskatinti natūralias bangas ir pabrėžti garbanotumą.

Iškarpyta trumpų plonų plaukų šukuosena

Sluoksniai yra puikus būdas suteikti apimties ploniems plaukams. Šiame bob kirpime demonstruojama trumpesnių ir ilgesnių dalių harmonija, išlaikant ilgį ir kartu suteikiant žvilgesio. Norėdami išgauti tokį tekstūrinį stilių su panašiu kirpimu, ant šviežiai išplautų plaukų šaknų užtepkite lengvą sauso šampūno dulksną.

Suveltas iškarpytas ir skustas bobas

Šiam madingam įvaizdžiui įgauti apsvarstykite galimybę pasidaryti smulkiai kirptą, vidutinio ilgio, daugiasluoksnį bob kirpimą. Šiam bobui stilizuoti naudokite GHD lygintuvą, kad išgautumėte glotnias bangas ir nušlifuotą išvaizdą, ypač jei turite natūraliai tiesius, plonus plaukus. Sluoksniai aplink veidą gali padėti sušvelninti jūsų bruožus, taip pat bangos ir šviesūs akcentai galiukuose.

Trumpas iškarpytas kare kirpimas su netvarkingomis bangomis

Trokštate stulbinamo įvaizdžio vakarui? Rinkitės ploniems plaukams skirtą bob kirpimą, padailintą gražiomis šviesiomis bangomis. Šiam gundančiam ir saldžiam bobui tikrai pritars Marilyn Monroe. Šukuoseną patobulinkite blizgiu segtuku, kuris suteiks jai papildomų detalių.

Shaggy stiliaus blondiniškas plonų plaukų bob kirpimas

Ar dievini susivėlusią išvaizdą? Apsvarstykite galimybę rinktis laipsniškus arba sudėtus sluoksnius į lobį / ilgą bobą, kad kirpimas nereikalautų daug priežiūros. Pasirūpinkite banguota tekstūra, kad šiurkštus stilius padarytų didžiausią įspūdį, o kasdienė rutina būtų nesudėtinga.

Nuostabi plonų plaukų bob šukuosena

Gyvas bobas yra madingas stilius ir puikiai tinka ploniems plaukams. Bobo forma suteiks tankumo plonesnių tipų plaukams, o tekstūra ir bangos suteiks laibiems plaukams tvirtumo ir apimties. Šiam stiliui pasiekti puikiai tinka priemonė “I Want Body Texture Spray” (liet. “Noriu kūno tekstūros purškiklis) iš “Eleven”.

Smakro ilgio šoninis kare kirpimas ploniems plaukams

Pastebėkite šį žavų smakro ilgio bobą! Kontroliuojamas netvarkingumas viršuje kartu su subtilia šonine šukuosena sukuria šiuolaikišką ir elegantišką stilių. Šukuoseną užbaigia keli strategiškai išdėstyti tamsiai šviesūs akcentai.

Gražus šviesiai rudas kaklo ilgio bob kirpimas

Parodykite meilę savo dailiems kirpčiukams su šviesiai rudos spalvos iki kaklo ilgio bob kirpimu. Pasirinkę vidutinio ilgio kirpimą sukursite storesnių ir pilnesnių plaukų iliuziją. Įsitikinkite, kad ilgis siekia šiek tiek aukščiau arba žemiau pečių, kad neatrodytumėte nepatogiai. Paprašykite, kad stilistas tekstūruotų plaukų galiukus, kad jie būtų judresni.

Trumpi A formos plaukai su nelygiais sluoksniais ir kirpčiukais

Svarstote apie trumpų plaukų šukuoseną? Rinkitės nesenstančią A linijos šukuoseną su kirpčiukais ir nelygiais sluoksniais, kurie suteiks apimties, žvilgesio ir drąsos. Norint pasiekti šią elegantišką išvaizdą, reikia naudoti tinkamas plaukų priemones optimaliam stiliui sukurti. Siūlau naudoti “Paul Mitchell” “Extra Body Sculpting” gelį, kad paryškintumėte aštrius kirpčiukus ir jie nebūtų riebūs ar plokšti. Ši šukuosena ypač tinka plonų plaukų savininkėms. Švelni sluoksniuota struktūra suteikia sklandumo ir leidžia be vargo tvarkyti savo išvaizdą. Norint išvengti plaukų galiukų skilinėjimo ir išsaugoti plaukų sveikatą, būtina reguliariai kirpti, geriausia kas šešias savaites.

Kampuotas kare plonoms garbanoms

Anglinis bobas yra fantastiškas plonų plaukų bobų kirpimo variantas, padedantis sukurti apimtį. Nugaroje rinkitės trumpesnį ilgį, o priekyje leiskite ilgesnėms, plonesnėms sruogoms natūraliai išsidėstyti kaskadomis.

Asimetriškas bob tiesiems ploniems plaukams

Ar jaučiatės įstrigę su savo tiesiais plonais plaukais? Pagalvokite apie laipsniuotą bobą, kad atrodytumėte šviežiai! Ši šukuosena siūlo asimetrišką karkasą, kurio vienoje pusėje yra ilgesni kirpčiukai, o kitoje pusėje ir gale – trumpesni kirpčiukai. Tai gali suteikti jums visiškai naują perspektyvą ir patobulinti jūsų stilių.

Žandikaulio ilgio kare kirpimas su skyrimu per vidurį

Žandikaulio ilgio, per vidurį perskirta tupia šukuosena elegantiškai įrėmina veidą ir aštriais kampais sukuria judesį. Šis stilius idealiai tinka širdies, ovalo ar kvadrato formos veidams, apglėbia smakrą. Kad šukuosena būtų dar įspūdingesnė, paprašykite stilisto nupjauti aštrius kraštus, kurie suteiks jai daugiau staigumo ir tekstūros. Šukuoseną pabaigsite užtepę apimties suteikiančių putų, pavyzdžiui, Shu Uemura Volume Maker Mousse, ir išdžiovinę šepetėliu su šerno šeriais nuo šaknų iki galiukų.

Įgaubtas trumpas plonų plaukų bob kirpimas

Kai kalbama apie bob šukuosenas ploniems plaukams, yra įvairių kirpimo variantų. Jei tradicinis bob kirpimas jums netinka, išbandykite įgaubtą formą. Įtraukite ilgus šoninius kirpčiukus, kad pailgintumėte šukuoseną ir sudarytumėte kontrastą trumpesnei galinei daliai, taip sukurdami dinamiškesnį ir modernesnį efektą.

Paprastas teisus kare kirpimas ploniems plaukams

Priimkite paprastumą su tiesia bob šukuosena. Šią glotnią išvaizdą pasieksite naudodami lygintuvą. Pasikonsultuokite su stilistu dėl tiesios bob šukuosenos su kirpčiukais, kurie suteiks puošnumo. Nors gali atrodyti, kad ši šukuosena pernelyg struktūriška, ji išryškina veido bruožus, nes sukuria kampuotas linijas, kurios papildo įvairias veido formas.

Lygus vieno ilgio bob kirpiams su šonine dalimi

Elegantiškas vieno ilgio bobas su šonine dalimi yra nuostabus ir stilingas šukuosenos pasirinkimas. Dėl stiliaus patarimų, kaip pasiekti šį įvaizdį, kreipkitės į savo stilistą, kuris patars, kaip patobulinti savo išvaizdą.

Laipsniuotas trumpų plonų plaukų kare

Profesionalūs kirpimai daugiausia dėmesio skiria plaukų formavimui pagal jų natūralią tekstūrą. Trumpų plonų plaukų šukuoseną papildo laipsniškas bobas su sluoksniais, kurie suteikia glotnų, vienodą išvaizdą aplink galvą.

Iškarpytas tiesus bob kirpimas ploniems plaukams

Apykaklės ilgis yra protingas bob kirpimų ploniems plaukams variantas. Nugaroje pridėjus nedidelį kuokštą, subtiliai padidinama apimtis. Sluoksniai neleidžia tiesioms sruogoms atrodyti gležnoms, išlaiko glotnią ir nušlifuotą išvaizdą. Šią šukuoseną derinkite su drąsiais, ryškiais akcentais, kad sukurtumėte harmoniją su tamsiai šviesiu pagrindu.

Saulės nubučiuotas plonų plaukų bobas

Savo trumpučiu bobu ploniems plaukams galite išgauti saulės pabučiuotą žvilgesį ir be ilgų šviesių bangų. Rinkitės auksinius atspalvius, kurie ant trumpesnių šukuosenų atrodo taip pat stulbinamai. Apsvarstykite galimybę kirpti plaukus kampu, kad būtų galima sustiprinti šaknis.

Shaggy blondiniškas kare kirpimas su šaknų išblukimu

Priešingai tradicinėms normoms, šaknų išblukimas gali sukurti storesnių plaukų iliuziją. Tamsiai rudos šaknys susilieja su balintais galiukais, todėl šis stilius suteikia apimties plaukams.

Šampano spalvos bob kirpimas šviesiems plaukams

Šampaninės blondinės šukuosena “Champagne Blonde Bob” pasižymi šaltų tonų blondinės atspalviais, kurie šiuo metu yra madingi dėl savo aštraus, bet švelnaus patrauklumo. Šie atspalviai papildo įvairius odos tonus – nuo šviesių iki gilių. Šviesioms spalvoms paryškinti tamsios šaknys ir gale sukrauti sluoksniai suteikia vizualinio įdomumo ir apimties.

Bob kirpimas su bukais plaukų galiukais

Trumpos plonų plaukų šukuosenos gali suteikti švarią ir tvarkingą išvaizdą, ypač jei plaukai nukirpti vienu ilgiu. Ploniems plaukams tupi galiukai suteikia puikų tankumą ir struktūrą, kad jie atrodytų pilnai ir nepešiotai.

Išverstas kare kirpimas ploniems plaukams

Papildykite savo tiesų bobą apverstu kirpimu. Trumpesni gale ir ilgesni priekyje, tikslūs kampai suteiks plaukams apimties ir judesio. Subtilus susukimas ir garbanojimas galiukuose suteiks moteriškumo. Šis kirpčiukas įrodo, kad trumpi plaukai gali būti tokie pat žavūs kaip ir ilgi.

Iškarpytas rudos spalvos bob kiripmas

Pastabų plaukų kirpimą sustiprina tinkama spalva. Pridėkite šiltų raudonmedžio atspalvių, kad pagilintumėte rudus plaukus ir pabrėžtumėte bob kirpimą.

blondiniškas bobas su šešėlinėmis šaknimis

Bobo plaukai yra universalūs, todėl ši savybė juos paverčia puikia drobė įvairioms spalvoms ir tekstūroms. Jei esate šviesiaplaukė, suteikite savo plaukams šiek tiek išskirtinumo naudodama šešėlines šaknis, palaidas bangas ir išmintus sluoksnius. Šis stilius yra pasitikintis savimi ir seksualus, iš jo dvelkia šaunios merginos nuotaikomis.

Trumpas iškarpytas kare kirpimas ploniems plaukams

Trumpas sluoksniuotas bob kirpimas akimirksniu suteikia apimties ir įžūlumo. Jie yra universaliai glostantys ir rafinuoti, todėl puikiai tinka vyresnio amžiaus moterims ar keliaujančioms merginoms. Kuo trumpesni plaukai, tuo mažiau šukuosenos ryte, kai bandote išeiti pro duris. Pasirinkite šiek tiek šviesių plaukų, kad sluoksniai tikrai išryškėtų.

Iškarpyti ploni plaukai su balayage dažymu

Pabrėžkite tekstūros galią siekiant madingos šukuosenos. Paprašykite savo stilisto, kad jis paryškintų natūralų plaukų srautą, pritaikęs tinkamą kirpimą. Šiam įvaizdžiui pasiekti rinkitės žvilgančius V formos kirpimo sluoksnius. Pabaigai plaukus papurkškite purškiamuoju jūros druskos purškikliu, kad jie taptų dar ryškesni.

Kampuotas kare kirpimas ploniems plaukams

Į ploniems plaukams skirtus bob kirpimus galima įtraukti sluoksnius ir tikslius kraštus. Šis bob stiliaus kirpimas pasižymi geometrine forma apačioje, kurią sušvelnina purūs sluoksniai. Šiuolaikiniai bob stiliaus kirpčiai – tai struktūros ir švelnumo derinys, sukuriantis universalų ir madingą įvaizdį.

Trumpas bobas ploniems plaukams

Iki smakro ilgio bobas visuomet daro įspūdį dėl vienareikšmiškai drąsaus stiliaus. Savo bob šukuoseną ploniems plaukams galite pagyvinti lengvais sluoksniais ir paplūdimio bangomis. Tekstūros suteikimas papildo kirpimą ir suteikia jam gražaus kūno. Dėl netvarkingo, nesutvarkyto kirpimo puikiai tinka ir plaukimui.

Sluoksniuotas kare kirpimas iki pečių

Plonų plaukų bob kirpimų tikslas – sukurti daugiau apimties plonų plaukų savininkams. Sluoksniuotus vidutinio ilgio kirpimus lengva formuoti tiesiai arba bangomis. Be to, pečių ilgio plaukai papildo beveik visų formų veidus.

Trumpa plonų plaukų bob šukuosena

Ši šukuosena pasižymi švelniu tupiu bobu, tinkančiu ploniems plaukams, krentančiu trumpiau nei iki pečių, su minimalia tekstūra ir sluoksniais. Svarbiausias elementas – išlaikyti ryškią sunkią liniją bobos apačioje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment