42 bob (kare) kirpimai su iškarpymu: gražios šukuosenos

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 42 bob (kare) kirpimai su iškarpymu: gražios šukuosenos

Publikuota

Žandikaulio ilgio banguota iškarpyta bronzinė bob šukuosena

Dalimis kirptos bronzinės garbanos su pelenų šviesumo akcentais įkūnija madingą stilių, kuris atitinka visus požymius. Sluoksniuota nugara ir garbanotos sruogos yra vadovėlinis dabartinio bob kirpimo su sluoksniais pavyzdys.

Pilkas kare kirpimas su iškarpymu

Pasižymėkite savo natūraliu grožiu su sluoksniuotu tiesiu bobu žiliems plaukams. Šie bobai gali būti universalūs ir leis jūsų plaukams atrodyti gražiai. Pridėjus sumaišytus sluoksnius ir veido rėmelį, jūsų šukuosena atrodys tobulai. Tai taip pat padės be vargo formuoti šukuoseną.

Tekstūruotas natūralios pilkos spalvos bobas

Ar esate subrendusi moteris, ieškanti naujo gaivaus modernaus kirpimo? Jei taip, faktūrinis bobas su natūralia žilų plaukų spalva yra būtent tai, ko jums reikia. Šis, gale sukrautas, o priekyje – ilgas kirpimas suteikia universalumo ir leidžia lengvai formuoti šukuoseną. Dėl to ji puikiai tinka tiems, kurių kasdienis gyvenimo būdas įtemptas. Tekstūriniai bobai su sluoksniais pasižymi dideliu judesiu, todėl atrodo švelniai ir moteriškai. Būtinai paprašykite, kad kas 4-6 savaites įtrauktumėte į savo kirpėjo grafiką, kad išlaikytumėte formą ir apimtį. Naudokite “Bumble and Bumble Brilliantine”, kad šukuosena būtų glotni ir išbaigta

Įstrižas kare kirpimas su iškarpytais erdviniais sluoksniais

Erinis įstrižas bobas pasižymi minkštumu, kuris pasiekiamas per plunksninius sluoksnius. Norėdami atkurti šį įvaizdį, susukite plaukus lygintuvu ir švelniai perbraukite per juos pirštais, kad plaukai atrodytų erdvūs. Ši šukuosena išryškina storų plaukų dimensiją ir pilnumą, tačiau tinka ir ploniems plaukams. Tiems, kurių plaukai ploni, reikia naudoti apimties suteikiančias priemones ir papildomai pasistengti, kad šukuosena būtų puošni.

Iškarpytas pečių ilgio bob kirpimas vyresnėms moterims

Sluoksniuotas bobas su užuolaidiniais kirpčiukais yra stilingas kirpimas vyresnio amžiaus moterims. Rudi žemi ir šviesūs akcentai suteikia dimensijos ir sukuria storesnių plaukų iliuziją. Ilgi užuolaidiniai kirpčiukai, įrėminantys smakrą, sušvelnins veido formą.

Madingas laipsniškas iškarpytas lob kirpimas

Staipsniškas lob kirpimas yra įspūdingas vidutinio ilgio šukuosenos stilius. Šiam elegantiškam įvaizdžiui sukurti reikalaukite suapvalintų sudėtų sluoksnių gale ir aštraus kampo priekyje. Pasirinkus kirpimą skustuvu užtikrinamas vientisas susiliejimas, nors ne visų tipų plaukams šis būdas tinka dėl galimo garbanotumo ir trapumo. Jei kirpimas skustuvu jums netinka, žirklės ir tekstūravimo žirklės yra puikios alternatyvos. Įsitikinkite, kad jūsų stilistas turi pageidaujamo kirpimo būdo įgūdžių.

Išverstas pelenų bronzos spalvos lob su iškarpymu

Apverstas ilgas sluoksniuotas bob kirpimas yra gana santūrus, palyginti su klasikiniu apverstu bob kirpimu. Jis pasižymi ta pačia pleišto forma, tačiau dėl ilgio atrodo švelniau, mažiau matosi kaklas ir žandikaulio linija, o tai naudinga putliam veidui.

Išverstas bronzinis bobas su sruogelėmis ir iškarpymu

Jei norite atrodyti rafinuotai ir lengvai prižiūrėti, rinkitės sluoksniuotą a-line bob kirpimą. Idealiai tinka apvalaus veido moterims, nes ilgi iki smakro besitęsiantys sluoksniai sukuria liekninantį efektą. Rudi tonai su šviesių atspalvių užuominomis šiai bobai suteikia netikėtumo ir žavesio.

Pilnai atrodantis labai trumpas iškarpytų plaukų bob kirpimas

Šis labai trumpas sluoksniuotas bobas su kirpčiukais puikiai tinka moterims, kurių plaukai yra ploni arba vidutinio storio. Pasirinkusi laipsniuotą bobą padidinsite savo stiliaus pilnumą. Sluoksniams sujungti naudodami skustuvą sukursite švelnesnę išvaizdą ir suteiksite kirpimui apibrėžtumo. Ši šukuosena tinka ovalo, rombo ir širdies formos veidams.

Moteriškas kampuotas kare kirpiams su iškarpymu

Anglinis bobas su minkštais sluoksniais idealiai tinka plonų ir vidutinio ilgio plaukų savininkėms. Dėl aštraus kampo išlaikomas trumpas ilgis, todėl plaukai nenukrenta nuo pečių. Šis stilius palieka ilgesnį priekį, kad elegantiškai įrėmintų žandikaulio liniją. Minkšti sluoksniai suteikia tekstūros, nesumažindami storio ties svorio linija.

Smakro ilgio bob kirpimas

Šis smakro ilgio bobas yra trumpų sluoksnių, todėl jo stilius nesudėtingas ir nerūpestingas. Idealiai tinka tiems, kurių plaukai natūraliai tiesūs, o paprastu galvos pakratymu sukuriama išpuoselėta šukuosena. Šviesūs vidurio ir galai suteikia mielo akcento ir parodo, kad atskleistos šaknys gali būti stilingos net ir trumpesnių plaukų šukuosenos.

Sukrautų iškarpytų plaukų kare kirpimas

Sudėti bobai su daugybe apimties suteikiančių sluoksnių yra puikus pasirinkimas, jei norite storesnių plaukų. Šiame bob kirpime sluoksniai sukrauti gale, o priekyje palaipsniui ilgėja.

Blondiniškas iškarpytas raktikaulio ilgio bob kirpiams

Šiuo metu madingos sluoksniuotos bob šukuosenos su balayage spalvomis. Pasirinkite siaurėjantį apykaklės formos kirpimą, jei norite bob elegancijos, neprarasdami ilgio.

Kruopščiai iškarpytas paveltas kare kirpimas

Detaliai sukarpytas spalvotas bobas sukuria elegantišką ir rafinuotą išvaizdą, kuriai suteikia daugiau gilumo. Dėl ypatingo dėmesio detalėms stori ir sunkūs plaukai netampa sunkūs, o šviesūs akcentai ir išpuoselėta šukuosena sukuria gaivų ir saulės pabučiuotą įspūdį.

Smakro ilgio iškarpytų plaukų bob šukuosena

Didvyrio ilgio kapotas bobas su plaukeliais sukurtas taip, kad atrodytų netvarkingai ir natūraliai. Šį stilių, idealiai tinkantį vidutinio storio ir storiems plaukams su nedidelėmis bangomis, galima patobulinti modernia spalva ar atnaujinta technika.

Ilgas skustuvu kirptas kare su iškarpytais sluoksniais

Jei ieškote gaivios šukuosenos, ilgas skustuvo formos bobas yra puikus pasirinkimas. Šis bob stilius neįtikėtinai glosto visų tipų ir tekstūrų plaukus. Šiam bobui pridėti skustuvo formos sluoksniai suteiks jūsų plaukams apimties ir judesio. Šią šukuoseną formuoti paprasta ir nesudėtinga – tereikia apvalaus šepečio ir džiovintuvo.

Raktikaulio ilgio pelenų atspalvio bob kirpimas su iškarpytais sluoskniais

Įprastai ilgesni plaukai atrodo sunkesni, tačiau tinkamai parinkus sluoksniuotus ir nudažytus plaukus, ilgas sluoksniuotas bobas gali būti lengvas kaip plunksna. Jei norite sukurti gaivumu dvelkiantį erdvų stilių, rinkitės išmintingus sruogelinius sluoksnius ir subtilų dalinį šaltų tonų balayage.

Subtiliai iškarpytas apvalus kare kirpimas

Elegantiškas apvalus kirpimas – tai amžinas stilius, kuris jūsų išvaizdai suteikia rafinuotumo. Ruda, universali ir natūrali spalva, pasižymi plačia atspalvių gama, tinkančia įvairiems odos atspalviams ir pageidavimams papildyti.

Dinaminės bangos su bob kirpimu

Trumpas bobas su ilgais sluoksniais visuomet daro įspūdį, nesvarbu, ar jis būtų atsietas, ar vientisas. Galite suteikti energijos ir gyvybės savo ilgam bobui įtraukdami gaivias ir dinamiškas bangas. Norėdami sukurti stilių, išsirinkite keletą viršutinių atkarpų ir laisvai susukite garbanojimo žnyplėmis.

Apvalus bob su ilgais kirpčiukais

Jei norite elegantiškos ir nušlifuotos bobos, rinkitės apvalią formą su pailgintais kirpčiukais. Nesvarbu, ar norite pilnų, ar šoninių kirpčiukų, į juos įterpkite akcentus, kad atrodytumėte švelniai, saulės nubučiuota ir spinduliuotumėte rafinuotumu.

Vidutinio ilgio Shaggy kare kirpimas su subtiliais akcentais

Vidutinio ilgio žilstelėjusios šukuosenos bobą sudaro skirtingo ilgio sluoksniai, sukuriantys plunksnų efektą. Ši technika suteikia plaukams apimties, o jų galiukai išlieka purūs, todėl plaukai atrodo atsipalaidavę ir nesudėtingi.

Žavus kaklo ilgio iškarpytas bobas

Jei norite švelnesnės, romantiškesnės sluoksniuotos bobos versijos, rinkitės kaklą siekiančią šukuoseną. Tekstūros ir sluoksnių derinys sukuria gyvenimišką išvaizdą. Stilių patobulinkite Birkin kirpčiukais, kad užbaigtumėte bendrą įvaizdį.

Gražus plunksnuotas iškarpytų plaukų kare kirpimas brunetėms

Papildykite savo brunetės bobą plunksnuotais sluoksniais, kurie suteiks tekstūros ir apimties. Idealiai tinka vyresnėms nei 60 metų moterims, kurių plaukai plonėja, o šoniniai kirpčiukai gali gražiai įrėminti veidą.

Egzotiškas iškarpytas ilgas bobas su balayage dažymu

Elegantiškas sluoksniuotas ilgas bobas su balayage dvelkia profesionalumu ir šmaikštumu. Raudonos spalvos balayage sklandžiai dera su rudais plaukais, sukurdamas harmoningą įvaizdį. Šiam sluoksniuotam bobui su balayage sluoksniu reikia palyginti nedaug priežiūros – kad raudonas atspalvis išliktų gyvybingas ir gaivus, kas šešias savaites reikia apsilankyti salone.

Tobulai iškarpytas vidutinio ilgio kare kirpimas

Sluoksniuotas ilgas bobas (lob) – tai universalus stilius, pakankamai ilgas, kad būtų galima surišti kuodelį, ir pakankamai trumpas, kad nugaroje būtų galima sukurti drastišką kampą, pasiekiantį pečių viršų. Šis vidutinio ilgio sluoksniuotas bobas tinka daugumai veido formų ir gyvenimo būdų. Ją galima formuoti su garbanomis, paprastu sušukavimu arba paplūdimio bangomis. Šią bobą lengviau garbanoti, nes gale yra pakankamai ilgio, kad būtų galima apvynioti aplink lazdelę ar garbanojimo žnyples, nesiekiant per daug arti kaklo.

Trumpas apverstas bob kirpimas su plazdančiais iškarpytais plaukų sluoksniais

Šią bob šukuoseną su sluoksniais galima stilizuoti įvairiais būdais. Palaikykite paplūdimio nuotaiką laisvomis bangomis, kad atrodytumėte neįpareigojančiai ir mergaitiškai, arba rinkitės glotnų, tiesų stilių, kad atrodytumėte rafinuotai ir elegantiškai.

Išskirtinis iškarpytų plaukų išverstas kare

Pagalvokite apie aštrų bob stilių. Sluoksniuotas apverstas bobas pasižymi trumpesniais plaukais gale ir ilgesnėmis sruogomis priekyje. Taip sukuriamas drąsus bobas, tinkantis įvairaus amžiaus ir plaukų tekstūros asmenims.

Iškarpyti tekstūruoti plaukų sluoksniai suteikiantys apimties

Jei jūsų ploni ar vidutinio ilgio plaukai atrodo nuobodūs ir negyvi, yra būdų, kaip juos atgaivinti. Paprašykite bob kirpimo su smulkiais tekstūrą stiprinančiais sluoksniais ir subtiliais akcentais, kad pagerintumėte savo stilių.

Prašykite bob kirpimo su smulkiais tekstūrą stiprinančiais sluoksniais ir subtiliais akcentais.

Išverstas tiesių plaukų bobas su iškarpymu

Apversto bobo šukuosena puikiai tinka tiesiems plaukams, suteikia elegantišką ir seksualią išvaizdą, o pakelta pakaušio dalis sustiprina šukuoseną. Suskilę sluoksniai suteikia šiurkščios tekstūros, sukuria mielą kontrastą, kuris papildo veido bruožus.

Graži kare šukuosena ir V formos iškarpyti sluoskniai

Daugelį dešimtmečių bobai tradiciškai buvo formuojami su į vidų susuktais galais. Norėdami pasiekti šį įvaizdį, įkaitinkite tiesinimo lygintuvą iki maždaug 300-350° pagal Farenheitą. Tada lengvai suspauskite plaukus, pradėdami nuo šaknų arba nuo plaukų vidurio, priklausomai nuo plaukų tekstūros. Kai pasieksite plaukų galiukus, pradėkite šiek tiek sukti lygintuvą iš vertikalios į horizontalią padėtį, taip sukurdami reikiamą sulenkimą.

Trumpas banguotas erdvinis bob kirpiams

Pateikiamas šiuolaikiškas klasikinio iki smakro ilgio sluoksniuoto bobo variantas. Išmatuokite matmenis įtraukdami paplūdimio bangas arba paryškindami natūralias garbanas su apimties suteikiančiomis putomis. Optimaliam rezultatui pasiekti leiskite plaukams išdžiūti ore.

Subtilus kare kirpimas su įmantriais iškarpytų plaukų sluoksniais

Sluoksniuotas bobas tupiais kraštais intensyviau atrodo, kai derinamas su tamsiu ar ryškiu atspalviu. Subtilūs sluoksniai sukuria jūsų kirpčiukų formą ir tekstūrą, kartu leisdami spalvai atsiskleisti. Dėvėkite tiesią šukuoseną, kad atrodytumėte tvarkingai ir švariai.

Gražus sluoksniuotas pastelinės rožinės spalvos bobas

Jei turite storus plaukus, jums tikrai nereikia dažymo gudrybių, kad jūsų sruogos atrodytų pilnesnės. Vietoj to savo sluoksniuotam bob kirpimui galite suteikti šalto akcento naudodami vientisą pastelinę spalvą. Ši pastelinė blondinė yra romantiška ir įnoringa su trupučiu griežtumo; puikiai tinka moteriai, kuri yra ir gundanti, ir miela.

Piece-y auksinis kaštoninis rudas bobas

Jei turite apvalų ar kvadrato formos veidą ir trumpesnius plaukus, rinkitės auksinio kaštoninio rudo atspalvio sluoksniuotą, bobų kirpimą. Strategiškai išdėliokite kuokštus aplink viršugalvį ir iškirptę, kad sukurtumėte veidą liekninantį efektą, pagerintumėte odos atspalvį ir bendrą išvaizdą.

Išskirtinis Shaggy iškarpytų plaukų kare kirpimas

Spręskite, ar elegantiškai atrodys netvarkinga, netvarkingai garbanota, kampuotai kirpta boba su sluoksniais. Idealiai tinka natūralias garbanas turinčioms moterims, tačiau su tinkamais produktais ją gali pasiekti kiekviena. Šio kirpimo netvarkinga, purvina tekstūra sukuria poliruotą, bet lengvą išvaizdą. Siūlau naudoti “Kevin Murphy’s Bedroom.” purškiklį stiliui formuoti. Jei trokštate tekstūros, ši šukuosena jums puikiai tinka! Šukuosena “shaggy bob” yra universalus pasirinkimas, kuris niekada nenuvilia.

Trumpesnis pašiauštas bob kirpimas su akcentais

Jei norite atrodyti įžūliai, rinkitės smakro ilgio kuodą su akcentais. Šiam madingam, smakrą siekiančiam sluoksniuotam kirpimui gali prireikti šiek tiek stiliaus. Palaidų bangų išgaukite naudodami garbanojimo žnyples ir susukite pirštais. Trumpi plaukai amžinai madingi.

Sniego baltumo skustuvu kirptas kare

Kas sakė, kad iki smakro ilgio sluoksniuoti plaukai turi būti nuobodūs? Šis sniego baltumo kirpčiukas gali būti šiek tiek alternatyvus, bet jis yra labai madingas. Sluoksniai, nukirpti skustuvu, puikiai subalansuoja veido simetriją ir paryškina skruostikaulius.

Dimensinė trumpa sluoksniuota A-Line bob šukuosena

Svarstykite apie daugiasluoksnį A linijos bobą su tiksliu kirpimu. A linijos bobas prideda dar vieną dimensiją, o baigtumas – dar vieną. Moterys, turinčios plonus plaukus, naudokite apimties suteikiančią priemonę, pavyzdžiui, putas ir apvalų šepetį. Jei turite storus arba šiurkščius plaukus, naudokite glotninantį kremą ir tiesintuvą.

Iškarpytas brandus kare kirpimas

Toks bobas su laipsniuotais sluoksniais sukuria kūną trumpesnio kirpimo šukuosenoje. Sluoksniai sukuria tekstūrą ir užtikrina gražų, brandų stilių. Šis sluoksniuotas bobas idealiai tinka vyresnio amžiaus moterims, yra švarus, tačiau įdomus ir šiuolaikiškas.

Trumpas daugiasluoksnis bobas su tiksliais galiukais

Tikslumas yra labai svarbus norint sukurti trumpą sluoksniuotą bobą su tiksliais kraštais. Šis retro stiliaus įkvėptas stilius, primenantis septintojo dešimtmečio Mary Quant plaukus, dabar yra šiuolaikiškai atnaujintas – su ryškiais akcentais ir kapotais sluoksniais.

Trumpa daugiasluoksnė šukuosena

Šis elegantiškas trumpas sluoksniuotas bobas yra klasikinė šukuosena, kuri puikiai tinka daugeliui moterų. Norėdami sukurti šią šukuoseną, paprašykite stilisto nukirpti sluoksnius galuose, kad suteiktumėte šukuosenai judesio ir sumažintumėte jos apimtis. Šio stiliaus universalumas leidžia jį koreguoti pagal veido formą, o veidą įrėminantys sluoksniai gali būti papildomi, kad pagerintų bendrą išvaizdą.

Kampuota iškarpytų plaukų kare šukuosena

Dinamiškos stačiu kampu sušukuotos bobos linijos reiškia, kad ji nėra skirta silpnų nervų žmonėms. Šiam kirpimui tinka kuo didesnis nuolydis, tuo geriau! Norėdami suformuoti šukuoseną, papurenkite plaukus ties šaknimis, o ilgį patepkite formavimo pasta arba putomis, kad pabrėžtumėte natūralią apimtį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment