42 bob (kare) kirpimai su kirpčiukais: šukuosenų idėjos

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 42 bob (kare) kirpimai su kirpčiukais: šukuosenų idėjos

Publikuota

Tamsios spalvos bob kirpimas su kirpčiukais

Šis daugiasluoksnis trumpas bob kirpimas idealiai tinka storiems plaukams. Jei turite tokį plaukų tipą, šis stilius jums puikiai tiks. Smulkinti sluoksniai suteikia plaukams apimties ir nukreipia dėmesį nuo apvalaus veido.

Trumpas susivėlęs kare kirpimas su kirpčiukais

Madingą ir kūrybingą išvaizdą galite išgauti nedažydami tamsių plaukų, pasirinkę trumpą bob šukuoseną. Šis stilius pasižymi subtiliomis bangomis ir apimtimi ties šaknimis, suteikiančiomis neįpareigojančią nuotaiką, o išpuoselėta sruoga suteikia žavesio bendrai išvaizdai.

Natūraliai garbanota bob šukuosena su kirpčiukais

Nuo šiol turėdama ilgesnius plaukus, daugiausia dėmesio skyrėme stipraus, jos asmenybę atitinkančio kirpimo sukūrimui. Šią šukuoseną sudaro laipsniškas bobas su kirpčiukais ir apverstais sluoksniais ties viršugalviu. Buvo siekiama išlaikyti stiprumą perimetre, o skaidant sluoksnius suteikti apimties ir pusiausvyros.

Nepriekaištingas iškarpytų sluoksnių kare su kirpčiukais

Šis sluoksniuotas bobas su sruogelėmis iš tiesų labai mielas. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, formuokite jį sluoksniais ir glotniais kirpčiukais, kurie bus nepaprasti.

Trumpas Pixie Bob su kirpčiukais

Kai kalbama apie trumpą Pixie Bob su kirpčiukais šukuoseną, platėjantys kirpčiukai atlieka svarbų vaidmenį gerinant bendrą išvaizdą. Panašiai kaip Constance Zimmer, į vieną pusę krentantys smulkiai kirpti kirpčiukai sukuria stulbinamą efektą. Norint suteikti šmaikštumo, šukuosena suformuota netobulais kirpčiukais, kurie suteikia šukuosenai fantastiškumo.

Trumpas tekstūruotas bobas su iškarpytais kirpčiukais

Šioje šukuosenoje kontrastinga levandų spalva tamsesniame pagrinde išryškina sluoksniuotą kirpimą. Pasirinkite smakro ilgio bobą su kapotais kirpčiukais, kad atrodytumėte drąsiai. Baigdama šukuoseną perbraukite blizgesio serumu, kad plaukai būtų glotnūs ir atrodytų drėgni.

Trumpas paveltas brunetės kare kirpimas su kirpčiukais

Trumpus plaukus vis tiek galima lengvai stilizuoti. Vietoj sudėtingų garbanų, naudokite tekstūruojančią pastą, kad sukurtumėte bangas, suteikiančias trumpam bobui apimties ir judesio. Pirštais paskirstykite priemonę per plaukus, susukite ir suspauskite, kad jie atrodytų nenuobodžiai ir be pastangų.

Trumpas daugiasluoksnis bob kirpimas su kirpčiukais priekyje

Šią nuostabią šukuoseną galima pasiekti be jokių pastangų. Tiesiog pasirinkite sluoksniuotus plaukus, kad sumažintumėte jų storį ir kartu išlaikytumėte apimtį. Paprašykite savo stilisto, kad šis paruoštų buką trumpą bobą su kirpčiukais – tai šiuo metu populiariausia tendencija.

Lengvas kaklo ilgio kare kirpimas su permatomais kirpčiukais

Svarstykite galimybę rinktis kaklo ilgio bobą su permatomais kirpčiukais, kad atrodytumėte elegantiškai. Šis vidutinio ilgio stilius yra universalus įvairioms plaukų tekstūroms. Plunksnomis perregimi kirpčiukai sukuria veidą glostantį rėmelį. Kad atrodytumėte dailiai, plaukų galiukus patepkite blizgiu purškikliu.

Trumpas šviesus bob kirpimas su kirpčiukais ir sluoksniais

Sudominkite visus savo nauja stulbinančia šukuosena! Šis saulėtas šviesus kirpimas jau ir taip yra nuostabus, bet jei pridėsite užuolaidų kirpčiukus, atrodysite dar madingiau ir patraukliau!

Baltos spalvos kare šukuosena su kirpčiukais ir pastelinės rožinės spalvos plaukų galiukais

Bobo šukuosenos su kirpčiukais suteikia universalumo eksperimentuoti su drąsiomis spalvomis. Šiame stiliuje viršuje demonstruojama beveik balta platininė blondinė, pereinanti į panardintus pastelinės rožinės spalvos galiukus. Rausvai spalvai išblukus, apačioje galite toliau ieškoti įvairių įdomių atspalvių, nes šviesiai šviesus blondinės pagrindas lengvai priima naujus dažus.

Trumpas bob su antakių ilgio kirpčiukais

Šis ilgas bobas suteikia pakankamai įkvėpimo rafinuotam kirpčiukų stiliui. Šukuosena spinduliuoja atsipalaidavimu, tačiau elegancija, todėl tai universalus pasirinkimas, tinkantis įvairioms veido formoms.

Nuostabus vidutinio ilgio plaukų kare kirpimas su kirpčiukais

Bobo kirpimai su kirpčiukais gali paglostyti beveik bet kokią veido formą. Šio kirpimo atveju veidas yra šiek tiek ilgesnis, todėl ilgesnių kirpčiukų pridėjimas padeda jį geriau įrėminti. Be to, visa ši tekstūra ir sluoksniai iš tiesų paverčia šią šukuoseną nuostabiu vidutinio ilgio bobu.

Klasikinis prancūziškas bob kirpimas

Tai šiuolaikiškas klasikinio prancūziško bobo variantas. Jis pasižymi aiškiai apibrėžtu perimetru, sušvelnintu taškiniu kirpimu. Išskirtiniai bruožai – nesudėtinga priežiūra ir individualiam stiliui pritaikyti kirpčiukai. Šį stilių geriausia dėvėti išdžiovintą glotniai, su subtiliu kirpčiuku galuose, tinkantį tiesiems arba šiek tiek banguotiems plaukams. Jis tinka daugumai veido formų, o apvaliems veidams naudingas papildomas ilgis link veido. Kirpčiukai pritaikomi kiekvienam šukuosenos savininkui. Nepatinka tiems, kurie mėgsta susirišti plaukus.

Malonus sušukuotas trumpas rudas bobas

Jei nerimaujate, kad žandikaulio ilgio kirpimas atrodys per retas, rinkitės bobą su kirpčiukais, kurie pasižymi storumu ir apimtimi ties viršugalviu. Venkite smulkintų sluoksnių ir sruogų, o vietoj to pasirinkite pilnus priekinius kirpčiukus ir beveik dubens formos kirpčiukus – primenančius “Beatles”, bet moderniai sušukuotus ir tinkančius kasdieniam nešiojimui.

Saldi veidą įrėminanti ilga kare šukuosena su kirpčiukais

Ši šukuosena – tai tekstūrinis ilgas bobas su veidą įrėminančiais kirpčiukais, suteikiantis universalumo. Idealiai tinka moterims, turinčioms tiesius ar banguotus plaukus, ji pailgina veido formą. Šukuoseną galima tiesinti, garbanoti arba palikti natūralią, kad nereikėtų daug priežiūros.

Trumpa bob šukuosena su įrėminančiais kirpčiukais ir sluoksniais

Ši kapota trumpa bob šukuosena su įrėminančiais kirpčiukais ir sluoksniais puikiai tinka moterims, turinčioms banguotus plaukus. Tekstūriniai sluoksniai suteikia gilumo ir sukuria netvarkingą, bet viliojantį įvaizdį. Žvilgantys garbanoti kirpčiukai suteikia mergaitiškumo, todėl šis stilius taps mėgstamiausias tarp draugių.

Trumpas iškarpytas karamelinis kare kirpimas

Šioje šukuosenoje bob kirpimas atliktas tiesiu kirpimu apačioje, taip sukuriant unikalią išvaizdą, kurią geriausia stilizuoti tiesiai, kad išryškėtų aštri linija. Viršutinėje dalyje yra gili vidurinė dalis, besitęsianti per kirpčiukus, kad papildytų buką apatinę dalį, o karameliniai akcentai suteikia gyvumo bendram linijiniam užbaigimui.

Bob šukuosena su plačiomis sruogomis

Trumpos šukuosenos neapsiriboja tik natūralia ar tiesia išvaizda. Šis bobas ištiesintas su bangomis demonstruoja atsipalaidavusią, bet stilingą išvaizdą.

Modernus kare kirpimas su vidurinės dalies kirpčiukais

Šis stilius – tai modernių ir tradicinių elementų sintezė. Tekstūriniai, veidą įrėminantys kirpčiukai yra aštrūs ir šiuolaikiški. Klasikinis bukesnis kirpimas apačioje paryškina veido bruožus. Ši šukuosena idealiai tinka madingai moteriai. Tupus bobas papildo 70-ųjų, 80-ųjų ir 90-ųjų metų mados tendencijas, pagerina bendrą išvaizdą ir išryškina drabužius.

Įdomus bob kirpimas su kirpčiukais

Trumpus trumpus plaukus gali būti sudėtinga stilizuoti, tačiau į bobą įkomponavus smulkiausius kirpčiukus, jo išvaizda gali labai pasikeisti. Ši šukuosena idealiai tinka moterims, siekiančioms sušvelninti veido bruožus arba pabrėžti akis. Kirpdami kirpčiukus, užtikrinkite, kad jie išliktų stori ir kirpti, išlaikydami pusiausvyrą, kad neužgožtų likusios šukuosenos dalies. Šukuosenai formuoti naudokite nedidelį kiekį tekstūrą suteikiančio purškiklio ir suspauskite plaukus, kad jie taptų puresni ir judresni. Plaukų tiesintuvu sukurkite švelnias bangas, tačiau nepersistenkite, nes per didelis plaukų formavimas gali sumažinti norimą kirpimą.

Kare kirpimas su užuolaidų tipo kirpčiukais ir balayage dažymu

Ši balayage bob šukuosena yra nuostabus pasirinkimas. Šviesių akcentų derinys ant bronzinio pagrindo kartu su madingais užuolaidiniais kirpčiukais sukuria tobulą įvaizdį. Švelnios bangos, suformuotos lygintuvu, suteikia šukuosenai koketiškumo ir žaismingumo.

Gražus bukas lob kirpimas

Ši šukuosena – tai tupia šukuosena su švelniais, suskilusiais sruogelėmis, sukuriančiomis ryškų minkštų ir kampuotų elementų kontrastą. Išgaukite tekstūriškus, bet apibrėžtus plaukus naudodami “R+Co Death Valley” nuo šaknų iki galiukų. Atskirtiems kirpčiukams sukurti naudokite “Kevin Murphy’s Bedroom.Hair” priemonę, suspausdami nedideles sruogų atkarpas ir pritvirtindami jas vietoje. Šį bobą su kirpčiukais, idealiai tinkantį širdžiai ar ovaliam veidui, tiesiems ar šiek tiek banguotiems plaukams, reikia reguliariai prižiūrėti – kirpčiukus reikia kirpti kas 2-3 savaites.

Bob kirpimas su iškarpytais sluoksniais natūraliems plaukams

Plaukai paprastai būna per visą plaukų ilgį, tačiau šis kirpimas prieštarauja konvencijai. Sluoksniuoti kirpčiukai suteikia apimties ir plaukia aplink veidą. Pirštais jas sušukuokite atgal, kai jos patenka į akis, ir tai suteikia tam tikro žavesio. Ar ši šukuosena galėtų idealiai tikti romantiškam vakarui?

Dailus bobas su kirpčiukais

Ši šukuosena – tai švarus ir modernus įvaizdis su unikaliu kirpčiuku. Subtilus spalvos atspalvis suteikia mielo akcento, kuris išsiskiria iš kitų. Ši šukuosena yra universali, tinka ir konservatyviems, ir mados išsiilgusiems asmenims. Šis stilius tinka visoms veido formoms. Turintieji plonesnius plaukus turėtų naudoti mažiau priemonės, kad ji nesusidarytų.

Blondiniškas kare kirpimas su tiesiais kirpčiukais

Jei norite atrodyti universaliai, apsvarstykite galimybę rinktis elegantišką šviesiaplaukį bobą su tiesiais kirpčiukais. Ši šukuosena tinka ir biure, ir renginiuose. Kad šukuosena būtų glotni, naudokite išlyginamąjį kremą, pavyzdžiui, “Pravana’s Model Behavior”. Ši priemonė padeda išlyginti ir suminkštinti plaukus, neapsunkina jų ir suteikia lengvą fiksaciją.

Malonus tekstūruotas bobas

Svarstykite galimybę išbandyti tekstūruotą bobą su sruogelėmis, kad atrodytumėte stilingai. Šis kirpimas pasižymi stipriu perimetriniu kirpimu, suteikiančiu svorį, kartu su paviršiniais sluoksniais, kurie sukuria žaismingą judesį. Tai smagus ir nereikalaujantis daug priežiūros stilius, kuris gali lengvai pakeisti jūsų išvaizdą. Šį kirpimą lengva formuoti, todėl jis idealiai tinka moterims, norinčioms plauti ir nešioti.

Klasikinis bob kirpimas su kirpčiukais

Klasikinis bobas su kirpčiukais – tai šukuosena, atlaikiusi laiko išbandymą. Idealiai tinka moterims, turinčioms trumpus, tiesius plaukus ir ieškančioms nesenstančios išvaizdos. Reikalaukite, kad kirpimas įrėmintų jūsų veidą; kirpčiukai suteikia jaunatviškumo. Šis stilius nereikalauja daug priežiūros ir gali būti pritaikomas bet kokiai veido formai. Siūlau naudoti glotninantį serumą, kad padidintumėte blizgesį ir kovotumėte su garbanojimusi formuojant šį kirpimą. Džiovinant apvaliu šepetėliu, šukuosena gali būti išpuoselėta ir suteikti daugiau apimties.

Smakro ilgio iškarpytas pelenų atspalvio kare kirpimas

Kad bobas su šoniniais kirpčiukais atrodytų šiurkštesnis, pageidaukite skustuvu nupjautų kapotų sluoksnių, atsitiktinai paskleistų ant galvos. Kirpčiukus laikykite lygiai taip pat nešukuotus. Toks netvarkingas stilius geriausiai tinka smakro ilgio plaukams, nes neapsunkina jų dėl per didelio ilgio.

Mielas banguotas ir pašiauštas bob kiripmas su kirpčiukais

Sluoksniuotas bobas su kirpčiukais tampa kerintis su plunksninėmis bangomis ir saulės pabučiuotais akcentais. Tekstūros ir šviesos derinys sukuria nežemišką nuotaiką, o kirpimas iki smakro padeda išvengti princesiškumo. Naudokite lengvą plaukų laką, kad šukuosena išliktų žvilganti visą dieną.

Tobulas plonų plaukų kare kirpimas su kirpčiukais

Mano nuomone, ši bob šukuosena su kirpčiukais yra šiuolaikinė klasika. Ji pasižymi tiksliomis, glotniomis linijomis ir stilingu kirpčiuku, kuris išryškina ryškų kampuotą veidą!

Madingas A linijos bob kirpiams su kirpčiukais

Kai bob kirpimai su kirpčiukais yra kruopščiai suformuoti, jie spinduliuoja švarią ir rafinuotą išvaizdą, primenančią tokias įtakingas asmenybes kaip Anna Wintour. Ši šukuosena spinduliuoja pasitikėjimą ir autoritetą. Norėdami išgauti tokią elegantišką išvaizdą, paprašykite, kad šukuosenų meistras išlaikytų A linijos formą, elegantiškai įrėmintų veidą ir įkomponuotų tiesius, antakius apnuoginančius kirpčiukus.

Banguota klasikinė bob šukuosena

Paprastas ir klasikinis banguotas bobas su švelniais kirpčiukais spinduliuoja klasę ir rafinuotumą nepriklausomai nuo amžiaus. Norėdama suformuoti šukuoseną, rinkitės “Pravana’s Model Behavior” – puikų išlyginamąjį kremą, suteikiantį glotnumo, blizgesio ir lengvą fiksaciją. Idealiai tinka plonos ir vidutinės tekstūros plaukams, kurie yra nuo tiesių iki banguojančių, ypač tinka širdies ir ovalo formos veidams.

Apverstas trumpas kare kirpimas su kirpčiukais

Šis apverstas bobas idealiai tinka eksperimentuoti su plonais plaukais. Paprašykite ilgų šoninių kirpčiukų, kad įgautumėte daugiau žavesio. Sušukuokite kirpčiukus atgal, kad atrodytumėte profesionaliai, arba nešiokite juos virš akių, kad atrodytumėte žaismingai, kaip parodyta nuotraukoje.

Švelnus bob kirpimas su kirpčiukais vyresnio amžiaus moterims

Vyresnėms moterims, norinčioms sukurti mažai priežiūros reikalaujančią šukuoseną, puikiai tinka švelnus bob kirpimas su sruogelėmis. Šis nesluoksniuotas kirpimas yra paprastas tiek kirpimo, tiek stiliaus požiūriu, todėl idealiai tinka vyresnėms nei 50 metų moterims, norinčioms kuo mažiau laiko skirti plaukų priežiūrai. Šukuosenai formuoti užteks greitai perbraukti tiesintuvu ir lengvai laku nupurkšti kirpčiukus.

Trumpas daugiasluoksnis kare kirpimas su šonine sruoga

Šis trumpas sluoksniuotas bob kirpimas su šoniniu kirpčiuku sukurtas taip, kad gražiai įrėmintų jūsų veidą. Kirpčiukas sklandžiai susilieja su kirpimu, išryškindamas jūsų veido bruožus. Šią šukuoseną derinkite su ryškiu makiažu, kad išryškintumėte bendrą įvaizdį, puikiai tinkantį pasimatymui ar vakarėliui.

Ypatingas blondiniškas bob kirpimas

Ši šviesių plaukų šukuosena “Swing Bob” idealiai tinka natūraliai tiesiems plaukams išryškinti. Ji geriausiai tinka vidutinio storio ir storiems tiesiems plaukams, gražiai papildo širdies, apvalios ir kvadratinės formos veidus. Kad šukuosena būtų dar universalesnė, ją galima priauginti segamais priauginamais plaukais ir taip lengvai pakeisti įvaizdį. Eksperimentuokite su įvairiomis spalvomis ir sukurkite ryškų vaivorykštės efektą arba laikykitės vienos spalvos ir sukurkite subtilesnį savaitgalio stilių, puikiai tinkantį tiems, kurie laikosi griežtų reikalavimų darbo vietoje.

Iškarpytų plaukų kare kirpimas su kirpčiukais

Iki smakro kirptas bobas puikiai tinka išryškinti aštrius kampuotus bruožus, pavyzdžiui, ryškius skruostikaulius. Šis kirptas kirpimas idealiai tinka moterims, turinčioms plonus plaukus, nes suteikia tekstūros ir pilnumo be garbanų. Šukuosenai spalvą suteikia ploni akcentai, vadinamieji “babylights”, kurie pakeičia anksčiau buvusius sunkius, dryžuotus akcentus.

Brandus bob kirpimas su kirpčiukais

Šis svingo bobas su pilnais Betty kirpčiukais – elegantiškas stilisto Beto Izeppi sukurtas įvaizdis, vienas mėgstamiausių jo stilių.

Bob su lengvais sluoksniais ir kirpčiukais

Šioje šukuosenoje lengvų, išmintingų sluoksnių bobas idealiai tinka asmenims, turintiems storesnius plaukus ir siekiantiems nesvarumo pojūčio. Trumpiausių sluoksnių ilgis ties viršugalviu yra vienodas su priekinių kirpčiukų ilgiu, o tai padeda sukurti harmoningą bendrą įvaizdį.

Kare kirpimas su ombre dažymu

Lengvai sukursite pailginimo aplink veidą iliuziją pasirinkę apverstą bobą, kuri kaskadiškai krinta nuo pakaušio iki pečių, nukreipdama žvilgsnį žemyn. Aštrias šio kirpimo linijas kompensuokite švelniais šviesiais ombre akcentais, kurie paryškina tamsiai rudus plaukus. Ši įspūdinga šukuosena dvelkia rafinuotumu, tinkamu profesinei aplinkai, ir spinduliuoja žavesį, puikiai tinkantį laisvalaikio išvykoms.

Bob šukuosena su subtiliais akcentais

Ar svarstėte galimybę savo trumpą šukuoseną papildyti plunksniniais kirpčiukais? Dabar puikus metas eksperimentuoti, nes kirpčiukai yra dabartinė tendencija! Trumpos bob šukuosenos puikiai dera su kirpčiukais, todėl tereikia išsirinkti jums labiausiai tinkantį kirpčiukų stilių.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment