50 trumpų BOB (kare) kirpimų idėjų: madingiausios šukuosenos

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 50 trumpų BOB (kare) kirpimų idėjų: madingiausios šukuosenos

Publikuota

Sveiki atvykę į mūsų bob kirpimų trumpiems plaukams vadovą. Tai stilius, kuris ir toliau traukia mados gerbėjų dėmesį ir stebina savo įvairove.

Nesenstantis bob kirpimas – tai universalus stilius, pritaikomas bet kokiai veido formai, išryškinantis skirtingas plaukų tekstūras ir tinkantis įvairaus amžiaus moterims.

Nesvarbu, ar ieškote elegantiškos, glotnios išvaizdos, ar žaismingesnio stiliaus, bob kirpimas turi ką pasiūlyti visoms.

Šiame straipsnyje apžvelgiami įvairūs bob stiliaus modeliai – nuo elegantiško santūraus iki drąsaus avangardinio, pritaikyti trumpiems plaukams.

Skaitykite toliau ir susipažinkite su mūsų atrinktomis trumpų bob kirpimų idėjomis, kurios gali įkvėpti kitą didelę plaukų transformaciją!

Trumpas ir žvilgantis baltų plaukų bob kirpimas

Šiame paveikslėlyje demonstruojama trumpa bob šukuosena su ilgais žvilgančiais kirpčiukais ir plaukeliais, suteikiančiais šukuosenai šiuolaikiškumo ir urbanistinio stiliaus. Išpuoselėti baltai šviesūs plaukai viršuje yra šiek tiek purios formos, o šoninės šukuosenos yra sušukuotos ir šiek tiek ilgesnės ties žandikaulio linija.

Trumpas skustuvu suapvalintas bob

Kirpimas skustuvu sukuria unikalią išvaizdą, sušvelnindamas natūraliai tiesių plaukų galiukus. Ši technika, palyginti su tradicinėmis kirpimo žirklėmis, prideda tekstūros. Suapvalintas bobas – tai laikui nepavaldus stilius, tinkantis prie bet kokios aprangos.

Trumpas suapvalintas plunksnuotas bob

Šia šukuosena brandi moteris, turinti itin trumpus plaukus, gali rinktis suapvalintą, plunksnuotą žandikaulio ilgio bobą su tiksliais kraštais. Saulėtas šviesus balayage suteikia natūralų ir sveiką įvaizdį, o susivėlę sluoksniai – neįpareigojantį patrauklumą.

Trumpas paplūdimio stiliaus kampuotas bob

Ši platininė blondinė su tamsiomis šaknimis sklandžiai suformuota švelniomis paplūdimio bangomis, paverčiančiomis įprastą kampuotą bobą absoliučiu seksualaus vasaros žavesio kūriniu. Ji atrodo taip viliojančiai, kad atrodo, tarsi su ja būtų gimusi. Beveik.

Trumpas auksinis šviesus A-Line bob

Trumpi bob kirpimai yra universalūs, nepriklausomai nuo to, ar jie daromi su vidurine, ar šonine šukuosena. Ikoniškas “Helmut Bob”, kurį septintajame dešimtmetyje išpopuliarino Barbra Streisand, išlieka nesenstantis. Tamsios šaknys ir apačia gražiai kontrastuoja su elegantišku balayage, išryškindamos nuostabius auksinius blond atspalvius, kurie pabrėžia klasikinį A linijos siluetą.

Trumpas įgaubtas bob kirpimas

Trumpas įgaubtas Bobas yra klasikinis stilius, kuris tinka daugumai moterų, suteikiantis ploniems plaukams, kuriems trūksta apimties, daugiau pilnumo ir kūno. Tolygiai nukirpti galai sukuria tikslų lygiavimą, o tekstūriniai kirpčiukai paryškina puošnų bobo apvalumą.

Trumpas bob šviesiems plaukams

Bob blowout yra fantastiškas pasirinkimas asmenims, turintiems plonus plaukus, kurie linkę atrodyti plokšti. Išpuoselėti, plunksnomis išpuoselėti kirpčiukai ir suapvalinta forma suteikia papildomos apimties ir gilumo. Beveik balti akcentai suteikia vasarišką, vėjo perpučiamą įvaizdį. Po smakru nusileidžiantys siaurėjantys galiukai padeda sulieknėti veidui ir išryškinti ilgą kaklą.

Trumpas plunksninis bob su dailiai apkirpta sruoga

Trumpas plunksnuotas bobas turi sluoksnius, kurie suteikia jaunatviško žavesio tvarkingai apkirptai sruogai. Šis stilius idealiai tinka pereinant nuo pixie kirpimo, išlaikant kvadratinį kirpimą, kuris yra vizualiai patrauklus ir lengvai formuojamas suapvalintu šepečiu.

Trumpas bob su kirpčiukais

“Short Bob Shag” su kirpčiukais – stilinga ir elegantiška šukuosena su tiesiais ir ištįsusiais kirpčiukais, suteikianti kūrybišką trumpų bobų plaukų atspalvį. Grakštūs kirpčiukai ir susivėlę sluoksniai elegantiškai įrėmina veidą, o auksinis šviesus balayage papildo jūsų natūralų odos atspalvį. Šis susivėlęs bobas spinduliuoja jaunatviškumą ir sportiškumą, puikiai tinka ieškantiems madingos ir mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos.

Bob su kirpčiukais trumpiems plaukams

Bob su kirpčiukais trumpiems plaukams
@teryn.tucker.hair

Koši bob – fantastiškas pasirinkimas norint suteikti apimties ploniems plaukams. Banguojančių sluoksnių įtraukimas link galų sukuria žavų įvaizdį. Šis stilius išgaunamas kirpant tiesiu skustuvu, kad būtų pašalintas svoris, todėl tradicinis kirpimas tampa švelnus, natūralus ir modernus.

Apskritas trumpas bob šviesiaplaukėms

Tobulai suapvalintas šviesus bobas idealiai tinka pailgiems veidams, sušvelnina aštrius kampus. Šviesūs šviesūs plaukai paryškina ryškumą ir apimtį, kad atrodytų glotniai.

Karpytas bob su kirpčiukais ir suveltais sluoksniais

Įmantrus rožinis kirptas bobas su kirpčiukais dvelkia 1920-ųjų įtaka, tačiau dėl spalvos ir tekstūros išlieka šiuolaikiškas. Kaštoninis atspalvis su švelniai rausvais akcentais yra gyvas ir miestietiškas, o jo purūs sluoksniai išryškina skruostikaulius. Žaismingas ir žavus stilius!

Karpytas bob brunetėms

Jeigu norite šukuosenos, kurią būtų nesudėtinga šukuoti ir prižiūrėti, svarbiausia – išnaudoti savo natūralius bruožus. Banguoti plaukai gali būti nukirpti į išpuoselėtas sruogas, kurios apjuosia veidą, pabrėždamos skruostikaulius ir smakrą. Neišpuoselėta viršutinė dalis ir tekstūruoti šonai suteikia šiai šiuolaikinei šukuosenai papildomos apimties ir suteikia neįpareigojančią nuotaiką.

Gležnas trumpas išverstas bob kirpimas

Elegantiškas trumpas sukrautas apverstas bobas vizualiai patrauklus dėl savo tikslių linijų. Labai svarbu išlaikyti minimalų sluoksniavimą, kad būtų išsaugotas aštrus siluetas.

Tekstūruotas bob su kirpčiukais moterims virš 50 metų

Aštrus ir neryškus efektas sukuria stilingą trumpą bobą, idealiai tinkantį vyresnėms nei 50 metų moterims. Šis kirpimas puikiai tinka toms, kurių plaukai ploni, nes suteikia apimties ir tankumo.

Tekstūruotų sluoksnių plunksnuotas bob kirpimas

Svarstykite galimybę rinktis trumpą graduotą bobą su trumpais plunksnuotais sluoksniais ir kirpčiukais, kad atrodytumėte elegantiškai ir madingai.

Bob kirpimas šviesiems trumpiems plaukams

Sukurkite “Tousled Blonde Bob” šukuoseną, išlaikydami nelygius galus su trumpesniais tupiais kraštais ir ilgesnėmis kapotomis sruogomis, taip sukurdami asmenybės kupiną šukuoseną. Venkite šiluminių įrankių, puoselėkite natūralią plaukų tekstūrą ir naudokite “Bedhead” stiliaus purškiklius, kad šukuosena būtų tobula.

Žandikaulio ilgio tekstūruotas bronzinis bob

Jei ieškote labai trumpų bob šukuosenų, tinkančių ploniems, tiesiems plaukams, šis klasikinis žandikaulio ilgio bronzinis bobas idealiai tinka. Dėl gilios šoninės šukuosenos dalies, plačių sluoksnių ir tolygiai nukirptų galų ji išryškina jūsų veido bruožus, suteikdama pagarbią tekstūrą.

Žandikaulio ilgio sukrautas bronzinis bob

Pūsta apvali forma puikiai atrodo ant storų, tiesių plaukų. Ši madinga šukuosena nepavaldi laikui, patraukli net bijantiems fotoaparatų. Prašmatnūs sudėti sluoksniai nugaroje ir medaus bronzos atspalviai suteikia rafinuotumo.

Suapvalintas bob su tiesia kirpčiukų linija

Suapvalintas bobas su tiesiu kirpčiuku pasižymi gerai išryškintais akcentais ir glotniai tekstūruotais kirpčiukais, sukuriančiais tvarkingą formą. Šiek tiek siaurėjantys sluoksniai pabrėžia tiesiai kirptą viršugalvį, suteikdami šukuosenai pilnumo ir apimties.

Žandikaulio ilgio medaus spalvos bob šviesiaplaukėms

Gili šoninė dalis su ilgais žvilgančiais kirpčiukais – tai naujausias būdas dėvėti žandikaulio ilgio bobą. Medaus šviesumo plaukai švelniai išstumti į priekį, taip suformuojant veidą įrėminančią ir liekninančią figūrą. Moterišką šukuoseną užbaigia purūs plaukuoti plaukai ir stambūs siaurėjantys galiukai.

Tiesiai suapvalinta bob šukuosena

Šukuosenos aprašymas: Pasiekite glotnų ir lygų įvaizdį naudodami šį bob stilių. Trumpa su akcentais, ji puikiai tinka daugeliui. Šviesiai rudi arba tamsiai šviesūs plaukai, suporuoti su šviesesnėmis sruogomis, padidina bendrą patrauklumą.

Drąsus plunksnuotas bob šviesiems plaukams

Šioje šukuosenoje ploniems plaukams paryškinti naudojamas plunksnavimas. Kirpimo skustuvu technika naudojama plaukų sruogų galams sujungti, taip sukuriant tekstūrą ir apimtį. Įgaubtas, įlankstytas šukuosenos stilius pabrėžia bendrą šios šukuosenos išvaizdą.

Blizgus išverstas bob rudiems plaukams

Vidutiniškai ruda spalva yra nepakankamai įvertinta plaukų spalva. Šio atspalvio atspalviai nėra nei šilti, nei pelenų spalvos, o yra aukso viduriukas. Ji gana natūrali, todėl jūsų trumpas bob kirpimas atrodys ypač sveikas ir tankus, kai jį papildysite blizgesio purškikliu.

Invertuotas skustuvu kirptas tiesių plaukų bob

Apverstas bobas yra idealus pasirinkimas moterims, norinčioms šviežios ir glostančios išvaizdos storiems, tiesiems plaukams. Nugara sukrauta šukuosena ir sušukuota viršūnė gražiai papildo viena kitą, ypač kai šukuojama su šonine šukuosena. Pro karamelinį-šokoladinį atspalvį prasišviečiančios tamsios šaknys sustiprina bendrą šios elegantiškos šukuosenos gilumą ir pilnumą.

Siaurėjantis apverstas bob kirpimas

Šiam trumpam bob kirpimui rafinuotumo prideda pilkos spalvos babylights. Grakštūs kirpčiukai gražiai įrėmina veidą, o į viršų sušukuotas viršugalvis suteikia aukščio ir apimties.

Piece-y Rose bob šukuosena

Metalinis rožinio aukso spalvos bobas geriausiai spindi, kai yra su trumpais kapotais sluoksniais. Aukštis ties viršugalviu ir tolygūs sluoksniai galuose suteikia moteriškumo. Elegantišką siluetą užbaigia tekstūriniai, gabalėliais puošti kirpčiukai ir siaurėjanti forma.

Suveltas bob šviesiems plaukams

Šių dienų trumpos bob šukuosenos išsivystė iš tradicinių stilių. Madingas šviesus atspalvis pasikeitė nuo vientiso tono iki šviesios pelenų blondinės su žemais akcentais. Šis modernus bobas nebėra paprastas kirpimas – tai netvarkingas, laipsniškai sukarpytas bobas su erdviomis sruogomis, sukuriantis pasakišką įvaizdį.

Karamelinis, šviesus bob kirpimas

“Choppy Caramel Blonde Bob” – tai klasikinė šukuosena, kurią sudaro bob kirpimas su daug šviesių akcentų ant tamsių šaknų. Šis stilius idealiai tinka trumpiems, banguotiems plaukams, suteikiantis sportišką, atletišką ir jaunatvišką nuotaiką. Jis ypač tinka storiems, nepaklusniems plaukams. Galite rinktis kirpimą šone arba per vidurį, kad pabrėžtumėte skirtingus veido bruožus.

Egzotiškas suapvalintas bob rudos balayage spalvos

Šis elegantiškas suapvalintas rudas balayage bobas pasižymi trumpu vieninteliu kirpimu, spinduliuojančiu stiliumi ir profesionalumu bei moterišku žavesiu. Glotnūs brunetės plaukai perskirti ne per vidurį, todėl idealiai tinka ploniems plaukams, kurie gali išlaikyti subtilią garbanėlę.

A-Line elegantiškas bob kirpimas

Bolorombre tendencija puikiai tinka tiems, kurie nori į savo trumpų bobų stilių įtraukti drąsų atspalvį. Tifanio mėlynumo akcentai ant elegantiškos pilkos bobos dvelkia rafinuotumu ir sustiprina bendrą išvaizdą.

Šviesus bob su sluoksniais

Sudėtinga atrodyti penkeriais metais jaunesnei su sukrautu bob kirpimu. Tai idealus variantas profesionalioms moterims, dirbančioms verslo aplinkoje. Aštriai kampuotą šukuoseną su gausiais sluoksniais galima stilizuoti kasdieniškai arba elegantiškai, kad tiktų bet kokiam renginiui.

Grakštus ir glotnus pelenų spalvos bob

Jei turite natūraliai tiesius ir sveikus plaukus, jums idealiai tiks apvalaus silueto trumpas bob kirpimas. Pelenų blondinės bobas su centre esančia šukuosena ir apversta forma yra preciziškas ir glotnus, gražiai įrėmina veidą ir pailgina kaklą.

Iškarpytas bob su 3D bangomis

Karpytas bobas su vario atspalvio 3D bangomis yra išskirtinis trumpo bobo stilius, kuris tinka įvairiems odos atspalviams. Tekstūriniai, banguoti sluoksniai sukuria apimtinį, erdvinį įvaizdį, suteikia gilumo ir judesio. Ši universali šukuosena tinka įvairioms veido formoms, todėl yra populiarus pasirinkimas.

Nepriekaištingas itin trumpas apverstas bob kirpimas

Šis itin trumpas apverstas bobas su pakirpimu idealiai tinka tiems, kurie nori drąsiai pasisakyti. Jis geriausiai tinka tiesiems, storiems plaukams ir papildo ovalo ar širdies formos veidus.

Jaunatviškas bob kirpimas

Jaunatviškas bob kirpimas

Šis kirpimas yra laikui nepavaldus, todėl jo universalumas išryškėja, nes jis lengvai pritaikomas visiems plaukų tipams. Trumpi, neryškūs kraštai išryškina apatinius veido bruožus, todėl ši šukuosena yra mano mėgstamiausia.

Trumpas bob tamsiems plaukams

Ar ieškote šiuolaikinio stiliaus, kad išliktumėte pagal tendencijas? Apsvarstykite galimybę rinktis trumpą tupią šukuoseną “box bob”!

Visiškai trumpas sluoksniuotas bob

Visiškai trumpas sluoksniuotas bob

Šis labai daugiasluoksnis trumpas bob kirpimas pasižymi perimetru, kuris atspindi žandikaulio liniją, užtikrindamas harmoningą pusiausvyrą ir estetinį patrauklumą.

Lengvas vidutinio ilgio bob

Tiesus berniuko bobas su klasikine vidurine šukuosena yra elegantiškas, bet nušlifuotas.

Bob su stambiais šviesiais akcentais

Šiuo metu madingi šilti aukso spalvos šviesūs akcentai. Stambių akcentų ir sluoksnių įkomponavimas ypač patinka plonų plaukų savininkėms.

Dalinis ombre bob kirpimas

Šį trumpo ilgio kirpimą derinant su ombre efektu, šukuosena nereikalauja daug priežiūros. Idealiai tinka toms, kurios ieško lengvai elegantiško įvaizdžio su minimalia priežiūra.

Trumpas iškarpytas bob ploniems plaukams

Trumpas, kapotas trumpas bobas ploniems plaukams visada teikia malonumą. Minkšti sluoksniai, pridėti prie a linijos formos, suteikia moterims skirtam kirpimui puošnumo. Paprašykite savo stilisto, kad galai būtų punktyriškai nukirpti, kad šukuosena būtų lengva ir erdvi, ir išgaukite tekstūrinį įvaizdį.

Klasikinis asimetriškas bob su gilia šonine dalimi

Šis modernus klasikinio asimetriško bobo variantas yra universalus įvairių tipų plaukams. Reguliuodami ilgį ir sluoksnius galite paryškinti arba sušvelninti veido bruožus. Eksperimentuokite su tekstūromis, kad išgautumėte sodresnį ar lengvesnį įvaizdį, pridėkite sluoksnių, kad suteiktumėte dimensiją arba įrėmintumėte veidą.

Šviesus balayage kampuotas bob su sluoksniais

Angled bob su sluoksniais yra universali šukuosena, kurią galima šukuoti įvairiais būdais. Pridėjus garbanų ar paplūdimio bangų, ji virsta žaismingu įvaizdžiu, tinkančiu vakarui. O jei norite būti oficialesnėje aplinkoje, pavyzdžiui, pokalbyje, dėvėdami šią šukuoseną glotniai ir tiesiai, atrodysite profesionaliai. Sluoksniavimas suminkština šios kampuotos šukuosenos kraštus, todėl ją galima dėvėti ir ne taip griežtai.

Madingas varinis smakro ilgio bob su kirpčiukais

Iki smakro ilgio bobas su kirpčiukais idealiai tinka plonos tekstūros plaukams, nes siūlo tobulą formą, kuri išryškina bendrą išvaizdą.

Bob su kirpčiukais brunetėms

Jei ieškote šukuosenos su daug stiliaus, apsvarstykite galimybę rinktis bobą su kirpčiukais. Glotnios šio stiliaus linijos gali patikti bet kuriai amžiaus grupei. Vienodų sluoksnių išlaikymas suteikia jam įspūdingo vizualinio patrauklumo.

Smakro ilgio sluoksniuotas bob

Pagalvokite apie amžiną smakro ilgio sluoksniuotos bobos patrauklumą. Šio kirpimo forma užtikrina stilingą išvaizdą, kuriai nereikia daug priežiūros. Pasirinkite šoninę šukuoseną, kad suteiktumėte apimties viršugalvyje, arba vidurinę šukuoseną, kad atrodytumėte glotniau. Paprašykite, kad stilistas pakirptų galus ir taip sukurtų vientisus sluoksnius, kurie suteikia judesio.

Blondiniškas sukrautas bob kirpimas

Blondiniškas sukrautas bob kirpimas

Pateikiame baltos šviesiaplaukės sukrautų sūpuoklių Bob šukuoseną. Ši šukuosena “Swing Bob” idealiai tinka banguotus plaukus turintiems asmenims, norintiems mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, kurią galima plauti ir naudoti.

Išskirtinis apverstas bob kirpimas šviesiems plaukams

Priimkite netradicinį požiūrį su aštriu apverstu bobu šviesiaplaukėms. Vietoj poliruoto kirpimo pasirinkite purų kirpimą, sukurdami prašmatnią netvarkingą šukuoseną. Šukuosenai patobulinti naudokite tekstūrą suteikiančią priemonę, o trumpesnius sluoksnius nugaroje grubiai išdžiovinkite, kad jie natūraliai kristų.

Tekstūruotas bob kirpimas su kirpčiukais moterims virš 50 metų

Aštrus ir neryškus efektas sukuria stilingą trumpą bobą vyresnėms nei 50 metų moterims. Šis kirpimas idealiai tinka toms, kurių plaukai ploni, nes suteikia apimties ir storio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment