22 disko (disco) stiliaus šukuosenos

Pradžia » Proginiai kirpimai » 22 disko (disco) stiliaus šukuosenos

Publikuota

Disko karalienės garbanos

Atkreipkite dėmesį į šią ryškią šukuoseną, primenančią 7-ojo dešimtmečio epochą. Apglėbkite apimtines garbanas, pabrėžiančias sluoksniuotus šonus, šiek tiek plokščią viršų ir garbanotas sruogas, dengiančias antakius, suteikiančias šukuosenai gilumo ir kūno. Šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku, kad ji būtų tobula visą dieną ir įkvėptų jūsų vidinę diskotekų karalienę.

Farrah Fawcett plunksnuota disco šukuosena

Pasiruoškite nukreipti savo vidinę divą su šiuo ryškiu disko įkvėptu įvaizdžiu. Persikelkite į praeitį su šia kultine šukuosena, kuri geriausiai tinka vidutinės tekstūros banguotiems plaukams. Pradėkite džiovinti plaukus džiovintuvu ir naudokite apimties suteikiančią priemonę, pavyzdžiui, putas. Paimkite vidutinio dydžio šepetį ir pradėkite formuoti švelniai pakeldami kiekvieną plaukų sruogą nuo pagrindo. Kai plaukai bus sausi, susukite laisvas garbanas naudodami 1 colio garbanojimo žnyples arba pasirinkite karštus volelius, kurie suteiks švelnesnį efektą. Jei naudojate suktukus, leiskite jiems atvėsti ir tik tada švelniai iššukuokite garbanas mentelėmis arba ventiliacijos šepetėliu. Kad garbanos išliktų visą dieną ir naktį, užbaigkite šukuoseną lanksčiai fiksuojančiu baigiamuoju purškikliu.

Moderni plunksnuota disko šukuosena

Farrah Fawcett, žinoma dėl savo vaidmens filme “Čarlio angelai”, XX a. 7-ajame dešimtmetyje plunksnuotų plaukų šukuoseną pavertė kultine. Šis sluoksniuotas kirpimas su kirpčiukais išlieka amžinai mėgstamas. Neseniai 2021 m. “Met Gala” pokylyje Kehlani vilkėjo vintažinį plunksnuotą šukuoseną ir derino ją su nuostabiu dviejų dalių sidabriniu kombinezonu, suteikiančiu diskotekų karalienės įvaizdį.

Disco stiliaus garbanos

Afro buvo madingiausia septintojo dešimtmečio šukuosena. Ji buvo formuojama į aureolės formą aplink galvą ir buvo populiari tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Šis stilius puikiai tinka puikiems natūraliems plaukams išryškinti! Pasiekti šį įvaizdį paprasta, jei turite garbanotus plaukus ir drąsų požiūrį.

Shag stiliau disko šukuosena

Šiais metais sugrįžta 7-ojo dešimtmečio šukuosena “shag”. Šiam kirpimui būdingi nukirpti galiukai ir tekanti tekstūra. Šis stilius populiarus jau seniai, o tokios garsenybės kaip Billie Eilish ir Miley Cyrus bei modeliai, pavyzdžiui, Mica Argaaraz, buvo pastebėtos jį dėvinčios. Jei jūsų plaukams trūksta bangų, naudokite difuzorių, kad išryškintumėte tekstūrą.

70-ųjų įkvėptas bob kirpimas

Aštuntajame dešimtmetyje sugrįžo ir išliko populiarus 1920-ųjų flapper bobas. Ši smakro ilgio, tiesi šukuosena su kirpčiukais idealiai tiko mažiems veidams ir ploniems, tiesiems plaukams. Netgi garbanoti asmenys priėmė bob tendenciją ir rinkosi šiek tiek ilgesnes versijas, pavyzdžiui, dubens kirpimo stilių. Visiškai trumpas pudelinis kirpimas išpopuliarėjo tarp vyresnio amžiaus garbanotų moterų.

Vidutinio ilgio garbanotas disko bobas

Galite padaryti įspūdį disko stiliaus plaukais? Pradėkite nuo centrinės plaukų skyrybos ir suskirstykite juos į tris horizontalius žiedus. Pradėdami nuo apačios, vertikaliomis atkarpomis 1 colio garbanojimo žnyplėmis garbanokite plaukus nuo veido. Kiekvieną garbanėlę susukite, kad ji būtų stangri ir ilgaamžė. Atvėsusias garbanas sušukuokite pirštais ir užfiksuokite lanksčia plaukų lako priemone, kad galėtumėte šokti visą vakarą.

Natūralių plaukų afro stilius

Patirkite disko divos vibracijas su nuostabia apvalia afro šukuosena! Idealiai tinka ploniems ir vidutinio tankumo garbanotiems plaukams. Pasikonsultuokite su garbanotų plaukų specialistu, kad pasiektumėte tobulą garbanų formą ir sužinotumėte, kaip palaikyti šį įvaizdį atsižvelgiant į konkretų garbanų tipą. Pasirinkus tinkamą kirpimą, šią šukuoseną formuoti bus paprasta, ją tereikės pakirpti kas tris mėnesius.

Apimties suteikianti garbanota disko šukuosena su skyrimu šone

Jei norite sukurti žavingą Holivudo įvaizdį, susukite plaukus į puošnias garbanas su gilia šonine šukuosena. Jei nusprendėte plaukus nešioti žemyn, plaukus garbanokite vieno colio cilindro ilgio sruoga. Įsitikinkite, kad garbanojate vieno colio ilgio atkarpas per visą galvą, kad garbanos būtų optimaliai padengtos. Priklausomai nuo norimo įvaizdžio, nustatykite šoninės dalies vietą plaukuose. Kad plaukai būtų glotnūs ir blizgantys, šukuokite viršugalvį šonų link šerių šepečiu. Šukuoseną sutvirtinkite segtukais arba pageidaujamais plaukų aksesuarais. Šukuoseną pabaigsite užfiksuodami ją stipriu plaukų laku.

Sušukuoti banguoti šviesūs disco plaukai

Patyrinėkite šviesių, šepečiu iššukuotų bangų žavesį. Susuktos garbanos elegantiškai įrėmina veidą, sustiprindamos pilnatvę aplink akis. Įtraukite vidutinio ilgio sluoksnius, kad be vargo susuktumėte ir padidintumėte apimtį. Naudokite 3/4 colio lygintuvą ir “Pureology” plaukų laką “Soft Finish”, kad būtų nepriekaištingai sušukuoti plaukai. Baigdami švelniai sušukuokite plačiomis šukomis, kad šukuosena atrodytų rafinuotai, išpuoselėta.

Modernūs užuolaidiniai disko kirpčiukai

Užuolaidiniai kirpčiukai buvo viena populiariausių dešimtmečio šukuosenų, be vargo įkomponavusi savo prašmatnų žavesį į dabartines tendencijas. Šis stilius, kurį puoselėja daugybė įžymybių, spinduliuoja nepakartojamą žavesį. Idealiai tinka vidutinio ilgio ir ilgiems, vienspalviams plaukams, nes spinduliuoja aistrą ir rokenrolo nuotaiką.

Garbanota disko šukuosena su skyrimu per vidurį

Jeigu norite elegantiško vidurinės dalies stiliaus su erzinančiomis garbanomis, paprašykite savo stilisto sukurti šį diskotekos įkvėptą įvaizdį. Ši šukuosena puikiai tinka mėgstančioms apimtines, glotnias šukuosenas. Šiam įvaizdžiui pasiekti naudokite 1 colio garbanojimo žnyples ir garbanokite plaukus nuo galvos odos, daugiausia dėmesio skirdami apimčiai ties viršugalviu. Susukusi plaukus švelniai supurenkite, kad jie taptų puresni, ir pritvirtinkite juos segtukais. Šukuoseną pabaigkite gausiu plaukų lako kiekiu, kad garbanos ir kuodas išliktų visą naktį ir galėtumėte nesijaudindamos šokti.

Šoninės purios garbanos

Idealus stilius purioms garbanoms yra šoninė šukuosena. Pradėkite nuo balzamų ir kremų, kad paryškintumėte natūralias garbanas. Suskirstykite plaukus į vieno colio ilgio sekcijas, švelniai iššukuokite ir kiekvieną sekciją susukite į garbanas. Leiskite garbanoms visiškai išdžiūti. Kai išdžius, švelniai pamasažuokite galvos odą ir supurtykite garbanas. Kiekvieną plaukų pusę sutvirtinkite segtukais ir sukryžiuokite juos, kad jie atrodytų žavingai. Jei reikia, papildomai prisekite plaukų segtukais.

Apimtie suteikiantis į šoną sušukuotas bob kirpimas su ilgais kirpčiukais

Jeigu turite plonus ar plonus plaukus, apsvarstykite galimybę rinktis į šoną sušukuotą bobą su ilgais kirpčiukais. Šis žandikaulio ilgio stilius išryškina skruostikaulius ir suteikia pakylėtą išvaizdą. Kad padidintumėte apimtį, naudokite šaknų stiprintuvą ir apimties suteikiančias putas. Išdžiovinkite plaukus džiovintuvu, kad jie visą dieną išliktų seksualūs ir pilni.

Garbanotų plaukų disko kirpimas

Diskotekinio afro tendencija atneša su savimi ir kamštinę garbanotą tekstūrą. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, paprašykite stilisto suapvalintų sluoksnių ir veidą įrėminančių kirpčiukų, atitinkančių jūsų veido formą. Sluoksnius trumpai nukirpkite, kad gautumėte apvalią formą. Išdžiūvus garbanoms, papurenkite jas, kad jos taptų talpios ir glotnios.

Disco šukuosena su glamūrinėmis bangomis

Patirkite 20-ųjų įkvėptą įvaizdį su šia retro šukuosena su žavingomis bangomis. Idealiai tinka plaukams su kirpčiukais ir veidą įrėminančiais sluoksniais. Atskirkite sruogas ir šonus nuo galinių plaukų, o pastaruosius suriškite į žemą, tvirtą kuodą. Kirpčiukus sušukuokite taip, kad jie papildytų jūsų veido bruožus. Sudrėkinkite plaukus ir užtepkite stiprios auksinės spalvos gelio. Dviem kiekvienos rankos pirštais suformuokite bangas pirmyn ir atgal. Asmeniniam stiliui suteikti bangas pritvirtinkite mažais metaliniais segtukais. Leiskite plaukams susigulėti ir visiškai išdžiūti, kad jie atrodytų galutinai.

Disko šlapių plaukų įvaizdis su plonomis bangomis

Sukurkite elegantišką šlapią išvaizdą su plonomis bangomis naudodami “L’oreal” “Wet Look” liniją. Šis produktas sukurtas taip, kad suteiktų jūsų plaukams šlapią išvaizdą, tačiau nereikėtų tikros drėgmės. Šlapia išvaizda idealiai tinka diskotekų nuotaikai sukurti, vasaros vakaro šukuosenai ar prašmatniam vakarui. Asmenims, turintiems plonus plaukus, šis stilius gali patikti, jei jų plaukai yra ilgesni. Kad stilius neatrodytų pernelyg plokščias, rinkitės veidą įrėminančius sluoksnius.

Žaižaruojančios raudonos disko garbanos

Papildykite ugninės raudonos spalvos disko garbanas, idealiai tinkančias šventinėms progoms, pavyzdžiui, šventėms, išleistuvėms ar teminiams vakarėliams, įkvėptiems 20-ojo ar 60-ojo dešimtmečio. Tiksliai suformuokite klasikines pirštų bangas, naudodami tvirtai laikantį gelį, kad jos papildytų jūsų veido bruožus, išryškintų skruostikaulius ir skruostikaulius. Likusius plaukus susukite kelis centimetrus žemiau šukuosenos, naudodamos vieno colio ilgio cilindrą, tada švelniai papurtykite, kad plaukai taptų puresni, o jų apimtis būtų švelni ir primintų debesis.

Pageboy disko stilius

Šis glotnus kirpimas buvo madingas septintajame dešimtmetyje kaip trumpų plaukų alternatyva. Šukuosena pasižymėjo kirpčiukais, kurie kampu tvarkingai įsirėžė į likusius plaukus. Jei norite šiuolaikinio stiliaus, apsvarstykite galimybę kirpti šonines sruogas, kad išlaikytumėte stilingą ir madingą pageboy išvaizdą.

Spalvingas Disco Shag kirpimas su tekstūruotais kirpčiukais

Spalvota šukuosena su tekstūruotais kirpčiukais – tai modernus 70-ųjų disko šukuosenos variantas, papildytas įdomiomis spalvomis. Maišant violetinės, raudonos ir geltonos spalvos atspalvius pateikiami gražiai kontrastingi sluoksniai, išryškinantys sluoksniavimą ir paryškinantys veidą geltonos spalvos atspalviais. Prie spalvingos šukuosenos pridėkite faktūrinius kirpčiukus, kad jie puikiai derėtų su jūsų akiniais.

Šoninė šukuosena

Šoninės šukuosenos yra žavios bet kokia proga, skleidžiančios linksmą ir energingą nuotaiką. Paprasčiausiai sušukuokite plaukus vienoje pusėje ir sutvirtinkite juos plaukų kuoduku į kuodą, o kelias sruogas palikite palaidas, kad subtiliai įrėmintų veidą. Šis stilius lengvai perteikia nesenstančio 7-ojo dešimtmečio įvaizdžio esmę ir kartu atskleidžia jūsų žaismingą asmenybę.

70-ųjų garbanos su skyrimu centre

Šiuo stiliumi demonstruojamos 70-ųjų metų susivėlusios garbanos su centrine dalimi, primenančios garsenybių įvaizdį, pasižyminčios tobulai švelniomis garbanomis. Garbanų forma vaidina lemiamą vaidmenį, šiek tiek pakopomis suteikiant daugiau pločio apačioje, taip sukuriant trikampį siluetą. Ši šukuosena tinka prie ilgesnių veido formų ir kaklo, suteikdama pilnumo aplink skruostus, smakrą ir kaklą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment