35 drugelio (butterfly) kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Pradžia » Kiti kirpimo stiliai » 35 drugelio (butterfly) kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Publikuota

Drugelio (butterfly) kirpimas su garbanotais kirpčiukais

Drugelio plaukų tendencija atsirado 7-ajame dešimtmetyje, todėl tai puikus pasirinkimas tos epochos entuziastams. Ši šukuosena pasižymi tekstūruotais plaukais su plaukiojančiais sluoksniais, kurie suteikia judesio įvairaus ilgio ir storio kirpčiukams, kartu padidindami jų patrauklumą.

Drugelio kirpimas trumpiems plaukams

Šis trumpų plaukų kirpimas yra apimties ir tekstūros, idealiai tinka plonų plaukų savininkams. Norėdami sukurti šį įvaizdį, pakirpkite plaukus trumpais sluoksniais ir subtiliai pakedenkite juos pirštais, kad išryškintumėte garbanas ir suteiktumėte sruogoms purumo.

Rudos spalvos Butterfly kirpimas

Aukščiau esančioje apatinėje plaukų dalyje dėliokite drugelio formos sluoksnius, kad suteiktumėte tekstūros ir judesio, kartu išlaikydami glotnią išvaizdą. Ilgus ir storus plaukus pagyvinkite švelniu šviesiai rudos spalvos ombre, suteikiančiu žavesio.

Vidutinio ilgio sluoksniuotas drugelio kirpimas

Šukuosena su vidutinio ilgio sluoksniais, vadinama drugelio sparnų stiliumi, dvelkia moteriška estetika. Veidą įrėminantis nubrėžtas kontūras imituoja subtilią drugelio sparnų formą. Norint pasiekti švelnią išvaizdą, reikia sluoksnių, prasidedančių ties smakru. Kitose šukuosenos dalyse sluoksniavimas ribotas, kad šukuosena išliktų ilgesnė. Šukuosenai formuoti naudokite apvalų šepetį su metaliniu cilindru, nukreipdami plaukus nuo veido. Jei norite išgauti ryškesnes bangas, naudokite 1 colio ilgio lygintuvą ir garbanokite plaukus pagal šepečio judesius.

Apimties suteikiantis Butterfly kirpimas švieisems plaukams

Ši apimtinė drugelio formos blondinių plaukų šukuosena yra stulbinanti! Ji pasižymi keliais matmenimis, sukuriančiais gražų ir tekstūrinį įvaizdį. Norint išlaikyti šį stilių, būtina naudoti tekstūros kremą arba purškiklį, kad paryškintumėte ir išsaugotumėte plaukų tekstūrą.

Vidutinio ilgio Butterfly tipo sluoksniai

Įtraukiant veidą įrėminančius sluoksnius galima suteikti plaukams gilumo ir apibrėžtumo, kartu išlaikant jų apimtį. Trumpesnius viršutinius sluoksnius sušukuokite garbanomis į išorę, kad išgautumėte pailgą užuolaidinę sruogą, pabrėžiančią veido bruožus.

Stulbinantis drugelio kirpimas brunetėms

Drugelio kirpimas yra pritaikomas ir gali būti priderintas prie įvairių veido formų ir plaukų tekstūrų. Kirpčiukai ir užuolaidinės sruogos švelniai papildo bendrą išvaizdą, o ilgi sluoksniai suteikia judesio ir apimties.

Sluoksniuotas banguotų juodų plaukų drugelio kirpimas su veido įrėminimu

Pagalvokite išbandyti šį sluoksniuotų banguotų juodų plaukų su veido rėmeliu sluoksnį. Naudokite tekstūruojantį purškiklį, kad sustiprintumėte savo sluoksnius. Veido rėmo sluoksniai šiam stiliui suteikia švelnaus judesio.

Klasikinis pečių ilgio sluoksniuotas drugelio kirpimas

Jeigu siekiate patobulinti savo vidutinio ilgio plaukus, apsvarstykite šį stulbinantį drugelio kirpimą su šviesiais akcentais ir bangomis. Šis derinys išryškina jūsų natūralų grožį ir papildo bendrą išvaizdą.

Vidutinio ilgio Buttefly kirpimas su užuolaidų kirpčiukais

Svarstykite galimybę pasirinkti vidutinio ilgio drugelio kirpimą su užuolaidiniais kirpčiukais, kad sustiprintumėte savo stilių. Užuolaidiniai kirpčiukai gali gražiai įrėminti veidą, išryškinti skruostikaulius ir akis. Kad šukuosena būtų šiuolaikiška, į sluoksniuotą kirpimą įkomponuokite minkštus, tekstūruotus galiukus ir išgaukite universalią ir nesudėtingą išvaizdą. Šio stiliaus drugelio formos sluoksniai ypač tinka toms, kurių plaukai yra storų tekstūrų, nes sukuria moterišką ir elegantišką įvaizdį.

Drugelio kirpimas su skyrimu per vidurį

Svarstykite galimybę rinktis vidurinę plaukų dalį su drugelio kirpimu. Vidurinė dalis padeda tolygiai paskirstyti plaukų storį ir neleidžia vienai pusei atrodyti sunkesnei.

Ilgas drugelio kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Drugelio kirpimas gali būti nuostabus ir ant tiesių plaukų. Apsukti galiukai suteikia tekstūros glotniems plaukams, o sluoksniai suteikia dimensijos ir judesio, kurio gali trūkti tiesiems plaukams.

Kaštoninės rudos spalvos Butterfly sluoksniai

Ši šukuosena demonstruoja sklandų kaskadinių sluoksnių progresavimą, suformuodama harmoningą, sluoksniuotą sodrių šokolado rudų atspalvių šukuoseną. Norėdami patys pasiekti šią apimties šukuoseną, naudokite plaukų džiovintuvą ir apimties suteikiantį purškiklį arba putas.

Mažai priežiūros reikalaujantis drugelio stilius

Šis daugiasluoksnis stilius, atspindintis drugelio kirpimo esmę, siūlo šiuolaikišką klasikinės išvaizdos variantą. Gili šoninė šukuosena ir elegantiškai ilgi kirpčiukai sumaniai paslepia aukštą kaktą, todėl sukuriamas glotnus įrėminimo efektas.

Sluoksniuotas trumpų plaukų drugelio kirpimas su violetiniais atspalviais

Atmeskite negyvą svorį su daugiasluoksniu trumpu drugelio kirpimu ir pridėkite švelniai violetinį pinigų gabalėlį. Trumpi sluoksniai suteiks jūsų plaukams daug judesio ir lengvos apimties. Švelni violetinė pinigų dalis suteiks linksmumo aplink veidą ir ją daug lengviau prižiūrėti nei visą galvą violetine spalva. Tegul jūsų violetinė spalva būna ryški ir graži! Plaukite plaukus su Celeb Luxury Viral Purple Colorwash šampūnu arba kondicionieriumi Colorditioner Conditioner.

Vidutinio ilgio drugelio kirpimas su veido įrėminimu

Spręskite apie veidą įrėminančius sluoksnius, kad sukurtumėte gaivią vidutinio ilgio šukuoseną. Šie sluoksniai švelniai įrėmina veidą, suteikia švelnumo ir prideda apimties bendram įvaizdžiui.

Veidą įrėminantis auksinių plaukų Butterfly kirpimas

Jeigu esate drugelių kirpimo tendencijos gerbėjas, apsvarstykite galimybę rinktis nuostabią auksinę šviesią plaukų spalvą, papildytą subtiliais veidą įrėminančiais sluoksniais.

Veidą įrėminantis sluoksniuotas drugelio kirpimas

Pagalvokite apie šį sušukuotą veidą įrėminantį daugiasluoksnį kirpimą, jei turite plonus plaukus. Visur esantys sluoksniai padidina plaukų apimtį ir tekstūrą.

Šukuosena “Drugelis” su sluoksniais

Papildydami drugelio kirpimą kirpčiukais galite pakeisti jo išvaizdą, pasiekti veido pusiausvyrą. Įtraukiant išmintingus kirpčiukus sukuriama švelni, moteriška šukuosena ir lieknesnio veido iliuzija.

Banguotų plaukų Butterfly kirpimas su veidą įrėminančiais kirpčiukais

Priimkite drugelio kirpimą su banguotais plaukais ir veidą įrėminančiais kirpčiukais, kad stilius būtų ilgas, tekstūriškas ir švelnus.

Vario spalvos drugelio kirpimas

Rudona plaukų spalva gali suteikti jūsų išvaizdai šilumos ir ryškumo. Sujungta su drugelio kirpimu, ji sukuria drąsų, akį traukiantį ir susižavėjimą keliantį stilių.

Vidutinio ilgio ir ilgi Butterfly sluoksniai su kirpčiukais

Patyrinėkite vidutinio ilgio ir ilgų drugelių sluoksnių šukuosenos su pinigų gabalėliu žavesį! Pinigų gabalėlio akcentai suteikia drąsios spalvos, kurią papildo švelnūs ir talpūs sluoksniai. Išgaukite pilną ir blizgią šukuoseną formuodami su džiovintuvo kremu.

Ledo atspalvio drugelio kirpimas su tamsiomis šaknimis

Šis daugiasluoksnis kirpimas sukurtas siekiant sumažinti storų plaukų apimtis ir kartu suteikti elegancijos. Platininis balayage’as pašviesina tamsias sruogas, sukurdamas kontrastą, kuris papildo tamsesnius odos tonus. Baltas šviesus atspalvis išryškina perlenktų sluoksnių tekstūrą, todėl plaukai atrodo lengvesni ir erdvesni.

Ilgų plaukų drugelio kirpimas su perlenktais sluoksniais

Lengvą ir žvilgantį stilių sukuria ilgesni, į išorę išlankstyti plaukai. Į išorę išlankstyti sluoksniai yra švelnūs, tačiau daro įspūdingą stiliaus įspūdį. Šią šukuoseną geriausia formuoti dideliu apvaliu šepečiu arba karštais voleliais.

Plunksnuotas Butterfly kirpimas su priekiniais sluoksniais iki pečių

Svarstykite šį plunksnų kirpimą su priekiniais sluoksniais, jei turite arba pageidaujate pečių ilgio plaukų. Vidutinio ilgio ir lengvų, erdvių sluoksnių derinys šiai šukuosenai suteikia maksimalios apimties. Išnagrinėkite papildomus vidutinio ilgio plaukų kirpimus su plunksnomis.

Madingas drugelio kirpimas ilgiems plaukams

Tai fantastiškas pasirinkimas asmenims, siekiantiems madingos, tačiau mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos. Sluoksniai per visus plaukus padidina apimtį ir tekstūrą, sukurdami stilingą ir šiuolaikišką išvaizdą.

Ilgas sluoksniuotas drugelio kirpimas su vilko kirpimo bruožais ploniems plaukams

Pagalvokite apie šį ilgą daugiasluoksnį vilko kirpimą, jei turite plonus plaukus. Viršuje esantys sluoksniai šukuosenai suteikia apimties ir judesio. Šį įvaizdį patobulinkite naudodami kokybišką tekstūros purškiklį, skirtą šukuosenai formuoti.

Apimties suteikiantis drugelio kirpimas storiems plaukams

Jei siekiate pasiekti didelę plaukų apimtį ir storį, apsvarstykite galimybę išbandyti didelės apimties drugelio kirpimą. Šiame stiliuje daugiausia dėmesio skiriama pilnam kūnui sukurti, strategiškai sluoksniuojant ir pašalinant svorį iš šonų, kad būtų suformuota graži forma. Šis kirpimas padidina natūralią apimtį nesumažindamas ilgio. Šis kirpimas tinka tiesiems, banguotiems, ploniems ir storiems plaukams, todėl suteikia jūsų išvaizdai matmenų ir judesio. Kad išlaikytumėte šį stilių, šukuodami naudokite didelį apvalų šepetį, o baigdami šukuoseną sušukuokite garbanojimo žnyplėmis, kad plaukai ilgai laikytųsi.

Buttefly kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais ir veidą įrėminančiais sluoksniais

Užuolaidiniai kirpčiukai gali būti puikus sluoksnių įtvirtinimas pečius siekiančioje drugelio šukuosenoje. Be to, paprašykite stilisto, kad aplink veidą pridėtų keletą trumpesnių sluoksnių, kad atrodytumėte ryškiau.

Kapučino spalvos drugelio šukuosena

Apimkite drugelio sluoksnių ir pelenų rudos spalvos balayage mišinį, kad pakeistumėte savo ilgus plaukus. Subtiliai įrėmindami veidą, šie priekyje esantys kirpčiukai suteiks elegancijos, apimties ir prašmatnumo jūsų bendram įvaizdžiui, pelnydami visų susižavėjimą.

Šokli drugelio šukuosena

Šioje žavingoje “Bouncy Butterfly” šukuosenoje plunksniniai sluoksniai ir apversta šukuosena sukuria stulbinantį įvaizdį. Gausi tekstūra aplink veidą gražiai išryškina rudus plaukus, todėl jie išties išsiskiria.

Drugelio kirpimas su skyrimu per vidurį ir ilgais plaukų sluoksniais

Modernią ilgų plaukų formą apibrėžia centrinis sklastymas su ilgais sluoksniais. Perregimos sruogos prideda žavesio šukuosenai su viduryje esančiu kirpčiuku. Norint sukurti modernią ir glostančią išvaizdą, būtina kirpčiukus formuoti taip, kad jie įrėmintų veidą ir nuslinktų nuo skruostų. Tai pasieksite džiovindami plaukų sruogas su putomis ir vidutinio dydžio metaliniu cilindro formos apvaliu šepečiu, kad jos būtų kontroliuojamos ir subtiliai banguotųsi.

Tiesių plaukų drugelio kirpimas brunetėms

Jei norite atrodyti prašmatniai, užsisakykite tiesią brunetės šukuoseną su drugelių sluoksniais. Minkšti veidą įrėminantys sluoksniai be vargo išryškins jūsų stilių. Atsižvelkite į savo veido formą ir bruožus rinkdamiesi juos papildantį ilgį. Drugelio formos sluoksniai sukuria vientisą, plunksnomis išpuoselėtą išvaizdą plaukų galuose, suteikdami lengvą efektą. Sluoksniai, apglėbiantys skruostus, padės išryškinti akis ir skruostus. Šie sluoksniai taip pat padeda sušvelninti žandikaulio liniją, švelniai ją įrėmindami.

Pašiaušta drugelio šukuosena ilgiems plaukams

Ši švelni ir nerūpestinga drugelio šukuosena idealiai tinka natūraliems, banguotiems plaukams. Šį įvaizdį pasieksite naudodami švelnų garbanojimo kremą, kad sukurtumėte susivėlusią, bet tvarkingą išvaizdą.

Gražus drugelio kirpimas storiems plaukams

Sluoksniuota šukuosena su užuolaidiniais kirpčiukais idealiai tinka moterims, norinčioms įrėminti veidą ir pabrėžti veido bruožus. Kalbant apie drugelio šukuosenos stilių, siūlome užpurkšti šiek tiek tekstūros purškiklio, kad pakeltumėte plaukus ir išryškintumėte sluoksnius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment