35 fade kirpimai vyrams: šukuosenos su perėjimu šonuose

Pradžia » Vyriški kirpimai » 35 fade kirpimai vyrams: šukuosenos su perėjimu šonuose

Publikuota

Garbanotų plaukų kirpimas su perėjimu (fade)

Jeigu turite natūralių garbanų, išblukusi šukuosena jums yra puikus pasirinkimas. Vyrams, kurių plaukai tiesūs, šiai išvaizdai pasiekti gali prireikti garbanojimo žnyplių ir modeliavimo kremo.

Vyriškas Buzz Fade kirpimas

A buzz fade sukuriamas naudojant elektrines žirkles, kuriomis plaukai sušukuojami iki tolygaus trumpo ilgio, išskyrus išnykstančią dalį, todėl plaukai atrodo aukšti ir griežtai siaurėjantys.

Frohawk Fade kirpimas

Ši frohawk šukuosena su išblukimu suteikia atogrąžų linksmybių! Viršutinė tekstūra tęsiasi žemyn galva su natūraliomis garbanomis.

Vidutinio intensyvumo perėjimas šonuose

Vidutinio išblukimo kirpimas vaikinams siūlo tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Šis stilius nėra toks ekstremalus ar aštrus kaip jo plikas variantas, tačiau jis taip pat atspindi bendrą šešėlinės tendencijos esmę. Šiuo atveju plaukai sušukuoti atgal nuo veido.

Žirklėmis formuotas perėjimas šonuose

Pagalvokite apie žirklinį kirpimą, jei po kirpimo žirklėmis plaukai tankiai atauga. Žirklinis pakirpimas suteikia asmeninį požiūrį, pritaikytą prie jūsų plaukų augimo modelio ir galvos formos, užtikrinant unikalią ir pritaikytą išvaizdą.

Paprastas Temple Fade stilius

Todėl šventyklos išblukimas ant garbanų, kad pasiektumėte šaunesnį būdą suteikti skonio iš pažiūros paprastai šukuosenai. Bruklino išblukimas suteikia dailų kirpimą ties smilkiniais ir palieka švarius kraštus, kad šukuosena būtų glotni.

Glotnus High Fade stilius

Šį aukštą išblukimą galite puoselėti turėdami daug plaukų, kuriuos galite formuoti ties viršugalviu. Nukirpti šonai pabrėžia bendrą išvaizdą.

Afro Fade kirpimas

Ši afro fade šukuosena neabejotinai yra viena stilingiausių tendencijų 4C tipo plaukams.

Box Fade stilius

Jei norite ištirti drąsią ir linksmą išvaizdą, apsvarstykite galimybę pasirinkti “box fade”. Šis stilius labai populiarus tarp afroamerikiečių vyrų, nes juo išryškinama natūrali tekstūra ir sukuriamos ryškios geometrinės formos.

Dapper Fade su tekstūruotais kirpčiukais

Dapper kirpimas su tekstūriniais kirpčiukais idealiai tinka vyrams, turintiems tiesius plaukus ir siekiantiems padidinti jų apimtį ir tekstūrą. Šio kirpimo šonai gali elegantiškai įrėminti veidą, suteikdami tvarkingą išvaizdą, o tekstūruotas viršutinis ilgis suteikia bendram stiliui šmaikštumo. Norint išlaikyti pageidaujamą formą, rekomenduojama reguliariai kirpti ir retinti viršutinę dalį kas 4-6 savaites.

Perėjimas šonuose su plaukų skyrimu šone

Šiuo metu madingi išblukusio kirpimo stiliai su šonine dalimi, kurie papildo įvairias veido formas. Šis stilius ypač patrauklus, kai plaukai viršuje ilgesni. Derinant išblukusią šukuoseną su šukuosena sukuriamas stilingas ir geidžiamas įvaizdis.

Perėjimas su aštriais kraštais

Šie išblukę aštrūs kraštai pasižymi išblukusiu pjūviu, kuris sukuria dygliuotą išvaizdą. Horizontalus smaigalių stilizavimas suteikia šiuolaikišką ir patrauklią išvaizdą.

Klasikinis Skin Fade kirpimas

Ši klasikinė aukšto odos išblukimo šukuosena idealiai tinka vyrams, kurių veido plaukuotumas vidutinis arba žemas. Joje visa galva naudojama kaip drobė, kad būtų sukurtos tikslios, apibrėžtos linijos tiek ant skruostų, tiek šonuose.

Populiarusis Burst Fade

“Burst Fade” – tai madingas vyrų kirpimas, siaurėjantis aplink kiekvieną ausį, idealiai tinkantis mohaukų stiliui pasiekti.

Šukuosena su perėjimu šonuose

Šukuosena per šukuoseną yra laikoma vienu madingiausių šukuosenų, suteikiančių universalumo, atitinkančio individualius pageidavimus. Šį stilių išryškina nepriekaištingai glotnūs plaukai ir tikslios, aštrios linijos, suteikiančios rafinuotą išvaizdą.

Vidutinio intensyvumo perėjimas

Ši šukuosena pasižymi vidutinio išblukimo šukuosena su aštriu keturių iš eilės einančių lankų raštu, kurių kiekvienas subtiliai išnyksta. Viršutinė išblukimo dalis stipriai tekstūruota, kad būtų imituojamas populiarus europietiškas kirpimo stilius, todėl šukuosena yra unikali ir stilinga.

Neryškus perėjimas šonuose

Mažą išblukusį išblukimą su pompadūru vyrams galima stilizuoti profesionaliai arba ekscentriškai. Norint tobulai sulieti vyrišką išblukusį kirpimą, svarbiausia yra tikslumas, todėl labai svarbu pasirinkti kvalifikuotą kirpėją

Tendencijas diktuojantis Undercut Fade

Ši šukuosena – tai elegantiška šukuosena su pabaigtu kirpimu. Viršutinė dalis tiksliai nukirpta tiesiu skustuvu, kad išryškėtų tekstūra ir sumažėtų apimtis. Vertinu šį “fade undercut” kirpimą dėl ryškaus kontrasto tarp tvarkingai apkirptų šonų ir apimtinės, dinamiškos viršutinės dalies. Nukirpti plaukai tinka įvairioms plaukų tekstūroms, pabrėžiant natūralius galvos kontūrus. Šį stilių pasirinkę vyrai turėtų numatyti reguliarią kasmėnesinę šonų ir nugaros priežiūrą.

Žemas siaurėjantis perėjimas su Buzz kirpimu

Trumpas žemas siaurėjantis kirpimas su “buzz” kirpimu yra tikslus kirpimas, kurį tinkamai atlikus galima dėvėti darbe. Ši šukuosena labai rekomenduojama vyrams, jau turintiems “buzz cut” kirpimą. Jei susidomėjote, pasikonsultuokite su kirpėju dėl “buzz cut” kirpimo ir “burst fade”.

Madingas High Top Fade kirpimas

Vyresnis viršutinis kirpimas yra klasikinis kirpimas, kuris išlaiko laiko išbandymą. Jos išskirtinumas ir dėmesį prikaustantis patrauklumas užtikrina, kad ji išliks nesenstančiu stiliaus pasirinkimu.

Legendinis žemas perėjimas

Tai žemo išblukimo stilius. Rekomenduoju low fade kirpimą derinti su gerai prižiūrima barzda. Toks tekstūrų kontrastas tarp jūsų išblukusių ir veido plaukų yra ryškus. Žemas išblukimas prasideda labai arti odos ties pagrindu ir palaipsniui pereina į viršų, atkartojant natūralią galvos formą. Jis puikiai tinka pailgos, rombo ar trikampio formos galvai.

Temple Fade stilius vyrams

Šukuosena “Temple Fade” yra universali ir tinka visų tipų plaukams. Nors ji gali atrodyti ne tokia dramatiška, tai subtilus variantas, ypač konservatyviems vyrams, todėl tai puikus pasirinkimas pirmą kartą kirptiems plaukams

Stilingas Taper Fade kirpimas

Kad pasiektumėte šią madingą šukuoseną, apsvarstykite, ar jums tinka išblukusi išvaizda. Daugelis vyrų, eksperimentuojančių su šiuo stiliumi, mano, kad jis patrauklus ir paveikus. Paprastai siaurėjantis išblukimas pradedamas nuo nulinio ilgio, tačiau gali būti pradedamas ir nuo vieneto ar dviejų, kad būtų šiek tiek ilgesnis išblukimas.

Šešėlinis perėjimas

Jei pageidaujate subtilesnio perėjimo nei didelio kontrasto dideli išblukimai, apsvarstykite nepriekaištingai sulietą šešėlių išblukimą. Šiame trumpo išblukimo stiliuje yra apibrėžta linija, todėl nereikia naudoti stiliaus priemonių ir produktų.

Pakelti pašiaušti plaukai su perėjimu šonuose ir nugaroje

Kai kurie vyrai mėgsta išbandyti įvairius stilius. Šis elegantiškas šukuosenos sušukavimas priekyje su išblukusiais šonais ir nugara yra puikus pasirinkimas. Laipsniškas šonų ir nugaros išblukimas papildo ilgesnį viršugalvį ir atkartoja galvos kontūrus. Kad šukuosena būtų kirpta ir tekstūruota, naudokite jūros druskos purškiklį kartu su kokybiška šukuosenos formavimo pudra, kad šukuosena atrodytų natūraliai ir stipriai laikytųsi.

Ilgesnių plaukų šukuosena su perėjimu šonuose

Praėjusiais metais išblukusio kirpimo tendencija įgavo pagreitį ir toliau auga. Plaukai sušukuojami atgal ir formuojami su geliu arba paliekami palaidi. Išskirtinis bruožas – ilgesni plaukai viršuje, palyginti su likusiais plaukais.

High Top Fade vyriškas kirpimas

Didelis viršugalvio išblukimas, pasižymintis dygliuotais, pankroko stiliaus galiukais, efektyviausias, kai viršugalvyje yra ilgesni plaukai. Kad stilius išliktų visą dieną, rinkitės stipriai laikantį gelį.

Švarus Skin Fade kirpimas

Šis aukštas odos išblukimas – tai profesionalus kirpimas, apibūdinamas kaip “funky-fresh”. Stilistas Ali demonstruoja išskirtinius įgūdžius kurdamas šią tvarkingą trumpų plaukų šukuoseną.

Hipsteriškas Taper Fade stilius

Hipsterių, menininkų ir madai neabejingų vyrų stilių atspindintis “taper fade” kirpimas sukuria elegantišką ir madingą stilių. Ši šukuosena laikoma vienu patraukliausių išblukusių stilių. Ji išsiskiria tuo, kad jos priežiūra nereikalauja daug pastangų – ją pakanka tik šiek tiek gelio ar pomados.

Šoninės dalies perėjimas

Šis šoninės dalies išblukimas idealiai tinka vyrams, siekiantiems aštrios ir madingos išvaizdos. Jis geriausiai tinka vidutinio storio ir storiems plaukams. Dėl savo aštraus ir kvadratinio pobūdžio jis tinka įvairioms veido formoms, suteikdamas elegantišką ir nušlifuotą išvaizdą.

Tekstūruotas klasikinis Taper Fade

Šis tekstūruotas kirpčiukas su klasikiniu siaurėjančiu kirpčiuku tinka ir berniukams, ir vyrams. Profesionalumas ir žaismingumas viename žaviame pakete!

Vyriškas perėjimas šonuose su modeliavimu

Kai kalbame apie išblukusias šukuosenas su geometriniais, abstrakčiais raštais, dangus iš tiesų yra beribis. Jei turite kampuotų veido bruožų, rinkitės linijas su aštriais kampais ir atspindėkite jas šukuosenoje.

Nesudėtingas Fade kirpimas

Ši šukuosena – tai kirpimo mašinėle nukirpti vidutinio ilgio plaukai su ilgesniais plaukais viršuje. Viršutinės dalies ilgis gali skirtis priklausomai nuo jūsų plaukų tipo ir kirpėjo sprendimo. Ši šukuosena dvelkia paprastumu, klasikine elegancija ir aštria išvaizda. Trumpas viršutinės dalies ilgis išryškina barzdą, todėl ji tampa išskirtiniu bruožu.

Gražus vyriškas kirpimas su perėjimu (fade)

Atskirto kirpimo šukuosena, pasižyminti ryškiu plaukų ilgio kontrastu tarp viršugalvio ir šonų / nugaros, sujungia ilgą viršugalvį su trumpais šonais ir sukuria modernią estetiką. Kirpimo mašinėlėmis ir žirklėmis nukirptas viršus ir išblukę šonai / galas sukuria madingą išvaizdą, kuri šiuo metu yra labai populiari.

Piece-y Skin Fade kirpimas

Ši šukuosena pasižymi išblukusiu kirpimu su pilnu ir maištingu viršumi, įkūnijančiu paauglišką dvasią. Ji išlaiko žaismingą išvaizdą viršuje, o šonuose spinduliuoja brandumu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment