55 garbanotų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Pradžia » Garbanotų plaukų kirpimai » 55 garbanotų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Publikuota

Garbanotų plaukų lob kirpimas su blondiniškais sluoksniais

Sluoksniuotas garbanotas lobis gali paryškinti natūralias garbanas. Įtraukiant struktūrizuotus sluoksnius, viršuje suteikiama daugiau apimties ir sukuriama “tobulai nesušukuota” tekstūra. Kad sumažintumėte garbanas ir padidintumėte jų raišką, naudokite modeliavimo arba garbanojimo kremą. Šie produktai padeda atgaivinti garbanas kitai dienai. Norimam rezultatui pasiekti reikia tinkamos technikos ir jūsų plaukų tipui tinkamų produktų. Šepetėlio modeliavimo technika išlygina ir sustiprina garbanas, todėl galite kontroliuoti jų apimtį.

Ilgos šviesios garbanos su sluoksniais

Blondinės garsėja linksmybėmis, o garbanotos blondinės jas dar labiau paįvairina. Ilgos šviesios garbanos su sluoksniais suformuoja švytintį ir gaivų kontūrą, ypač derantį prie šviesių tonų veidų. Ilgi sluoksniai yra būtini garbanotiems plaukams, formuojant šukuoseną, kad ji būtų optimalios formos, srauto ir pilnumo. Gausios garbanos su didele apimtimi suteikia šviesiems plaukams pagyvinimo efektą, suteikdamos didesnio plauko ir pilnumo įspūdį.

Iškarpytų garbanotų plaukų šukuosenos idėja

Ši šukuosena pasižymi ilgiu ir veidą įrėminančiais sluoksniais, idealiai tinka brandžioms moterims. Priimkite sluoksnius, kad išvengtumėte trikampio išvaizdos. Kreipkitės į stilistą, išmanantį sausą kirpimą pagal garbanas, kad stilius būtų pritaikytas jūsų vidutinio elastingumo garbanoms. Užtepkite vidutinės fiksacijos želė be silikono (vandens pagrindo) ir išsklaidykite plaukus žemyn galva ir į šonus, kad suteiktumėte daugiau apimties.

Garbanotas Rezo Bob kirpimas

Jei turite natūraliai garbanotus plaukus, apsvarstykite galimybę įsigyti “Rezo bob” šukuoseną. Rezo kirpimas pritaikytas taip, kad pabrėžtų ir apibrėžtų jūsų garbanas, suteiktų gausios apimties ties viršugalviu ir papildytų jūsų veido formą. Labai svarbu susirasti šią techniką išmanantį stilistą. Išskirtinis “Rezo” kirpimo bruožas yra tas, kad jis atliekamas ant sausų plaukų, todėl stilistas gali atidžiai stebėti kiekvieną garbaną ir jos raštą. Norėdami išlaikyti blizgias ir gyvybingas garbanas, į plaukų priežiūros rutiną įtraukite drėkinančių produktų. Po plovimo šampūnu ištepkite plaukus Kevin Murphy Motion.Lotion Curl Enhancing Lotion, kad sustiprintumėte garbanas.

Vieno ilgio garbanotas laipsniškas bob kirpimas

Moterims, turinčioms natūraliai sūriai garbanotus plaukus, trumpas bobas yra stilingas kirpimo variantas. Jame išryškėja unikali natūralių sūriai garbanotų plaukų tekstūra ir spalva. Trumpas garbanotas bobas užtikrina gerą pusiausvyrą tarp ilgio ir apimties, neužgoždamas veido. Šį bobą formuokite nuo drėgnų plaukų. Užtepkite garbanas paryškinančio serumo ir sugarbanokite garbanas iki pat šaknų. Leiskite plaukams išdžiūti ore arba naudokite difuzorių, įjungę žemą režimą, kad plaukai kuo mažiau šiauštųsi.

Moteriškas garbanotų plaukų kirpimas

Moterys turėtų apsvarstyti galimybę rinktis kamštinį garbanotų plaukų kirpimą, kad gausus apvalios formos kirpimas suteiktų plaukams kūną ir švelnią formą. Pasirinkite trumpesnį ilgį, kad išryškėtų graži kamščiatraukio garbanų tekstūra, o šukuoseną ir priežiūrą būtų lengviau formuoti ir prižiūrėti. Įtraukite apvalius, minkštus sluoksnius, kad išryškintumėte spiralines garbanas ir atrodytumėte tobulai.

Miela garbanota šukuosena su kirpčiukais

Svarstykite apie pečius siekiančią garbanotų plaukų šukuoseną su kirpčiukais ir šonine šukuosena. Garbanoti plaukai dažnai kovoja su apimtimi, tačiau garbanos natūraliai suteikia apimties, svarbiausia ją suvaldyti. Plaukų elgsenai įtakos turi įvairūs veiksniai, todėl svarbiausia naudoti tinkamus produktus. Kreipkitės į patikimą stilistą, o ne į interneto influencerius, kad gautumėte asmeninį patarimą.

Didelės trumpų plaukų garbanos

Didelės garbanos trumpiems plaukams idealiai tinka moterims, siekiančioms padidinti tekstūros turtingų plaukų apimtį. Šiame stiliuje naudojamas sluoksniavimas, kad apibrėžtų ir pabrėžtų natūralias garbanas. Pasirinkite sausą kirpimą, kad išvengtumėte pernelyg didelio garbanų susitraukimo, kuris gali suteikti trumpesnių plaukų išvaizdą.

Vidutinio storio garbanos

Puoselėkite vidutinio storio garbanas, kad sukurtumėte natūralią, tekstūrinę išvaizdą, kurią lengva prižiūrėti. Rinkitės vidutinio ilgio arba ilgus sluoksnius, kad padidintumėte pilnumą ir apimtį. Pagalvokite apie švelnų kirpčiuką, dengiantį lūpas, kad paryškintumėte plaukų formą. Norėdami padidinti plaukų apimtį, naudokite difuzorių arba leiskite plaukams išdžiūti ore, kad jie atrodytų glotnesni. Kad garbanos būtų ryškesnės, naudokite garbanojimą skatinančią priemonę ir nešukuokite sausų plaukų, kad jie nesusiveltų.

Iškarpyti plaukų sluoksniai storoms garbanoms

Sušukuoti ilgi sluoksniai storoms garbanoms idealiai tinka tvarkant stambius, storus plaukus. Šie sluoksniai išlaiko ilgį ir kartu sumažina apimtį, todėl garbanos išryškėja ir pabrėžia veido bruožus. Turint reikalų su smulkiu veidu ar kūnu, kuriant veidą papildančius sluoksnius labai svarbu atsižvelgti į veido formą ir struktūrą. Kad plaukai neužgožtų žmogaus, būtina kurti sluoksnius, kurie įrėmintų veidą ir sukurtų subalansuotą išvaizdą, atkreipiančią dėmesį į veido bruožus.

Ilgos išpuoselėtos garbanos su trumpesniais sluoksniais

Dilgos banguojančios garbanos su trumpesniais sluoksniais gali sukurti unikalią bendrą šukuosenos formą. Šis stilius išlaiko apimtį ties galiukais, o trumpesniais sluoksniais suteikia apimties, todėl sukuriamas nesvarumo efektas. Padidėjusi apimtis prie veido ir sumažėjęs svoris ties galiukais sustiprina pučiamųjų garbanų efektą, todėl jas lengva formuoti ir tvarkyti. Norėdami išlaikyti sveikas, blizgias ir lengvai valdomas garbanas, nepamirškite jų reguliariai saugoti ir drėkinti.

Didelės apimties garbanoti plaukai

Garbanoti plaukai suteikia daugybę stiliaus formavimo galimybių. Tankios garbanos gali lengvai pasiekti įspūdingą apimtį ir kūną. Jei norite padidinti apimtį, apsvarstykite sluoksniuotą kirpimą. Toks stilius leidžia garbanoms tekėti žemyn, todėl jos išlieka lengvos, bet pilnos.

Nuostabios šokoladinės garbanos

Tiems, kurie dievina apimtį ir tekstūrą, siūlome rinktis nuostabias šokoladines garbanas iki pečių. Šiam įvaizdžiui pasiekti laisvas garbanas, siekiančias pečius, išdžiovinkite difuzoriumi. Švelnus difuzoriaus karštis išdžiovins plaukus, nesukeldamas jų oro slėgio, todėl jie taps puresni ir nebebus garbanoti.

Ilgi sluoksniai ir paplūdimio garbanos

Ilgi sluoksniai ir paplūdimio garbanos yra fantastiškas pasirinkimas, galintis pagerinti jūsų išvaizdą ištisus metus. Labai svarbu prižiūrėti ir rūpintis ilgais, sluoksniuotais, garbanotais šviesiais plaukais, nes pašviesintų plaukų ir garbanų mišinys gali lengvai išsausėti ir būti pažeistas. Jei norite formuoti ilgas šviesias garbanas, kai tik įmanoma, kuo mažiau naudokite karštį. Šviesindami plaukus rinkitės laipsnišką būdą, kad išsaugotumėte garbanų raštą ir išvengtumėte pažeidimų.

Į šoną sušukuotas pašiauštas bobas su perregimomis garbanomis

Spinduliuosite su šonu perskirta netvarkinga šukuosena su perregimomis garbanomis. Išpuoselėtas bobas – gaivus pasirinkimas. Netvarkingos garbanos suteikia švelnumo veido bruožams, o bobos ilgis pakelia nuotaiką. Pasirinkus trumpai tręšiamas garbanas, bus lengva tvarkyti ir įdomi transformacija.

Dideli garbanoti sluoksniai su skyrimu centre

Ilgi garbanoti sluoksniai su centrine dalimi sukuria nuostabų rėmelį, kuris pailgina veidą ir išryškina ovalų veido formą. Šis universalus ilgų sluoksniuotų garbanotų plaukų stilius siūlo įvairius įvaizdžius, priklausomai nuo norimo rezultato. Pasirinkite gilią šoninę šukuoseną, kuri suteiks daugiau apimties ir dramatiškumo, arba laikykitės centrinės šukuosenos, jei norite kasdienio stiliaus be pastangų.

Pašiauštas garbanotų plaukų Shag kirpimas

Jei norite modernaus netvarkingo garbanoto šukuosenos kirpimo ant vidutinio ilgio plaukų, rinkitės šį stilių. Svarstydami vidutinio ilgio ir ilgų garbanų šukuosenas, pirmenybę teikite moderniems ir mažai priežiūros reikalaujantiems kirpimams. Kad užtikrintumėte tolygų produktų pasiskirstymą, produktus tepkite, kai plaukai yra labai drėgni. Išbandykite naudoti “DevaCurl Supercream” ir “Ultra Defining” gelį.

Gražios pilkos spalvos garbanos su skyrimu viduryje

Nuostabios pilkos garbanos su vidurine dalimi ir nuostabios pilkos garbanos. Pasirinkti vidutinį ilgį idealiai tinka senstantiems plaukams, suteikiant jiems apimties ir storio. Iškirpę išsišakojusius galiukus, greitai sustiprinsite plaukų sveikatą. Patobulinkite savo išvaizdą įtraukdami veidą įrėminančius sluoksnius arba užuolaidines sruogas, kad paryškintumėte savo bruožus ir suteiktumėte jaunatviško spindesio.

Trumpos žiedų formos garbanos su kirpčiukais

Moterims, sportuojančioms su trumpais žiedais ir siekiančioms šukuosenos su kirpčiukais, būtinas geras šepetys. “Denman” šepetys ir “Bounce Curl Define” šepetys yra geriausi pasirinkimai, kurie garantuotai nenuvils.

Modernios Shaggy garbanos su storais kirpčiukais

Šiais metais būtina išbandyti modernią šukuosenų tendenciją, ypač su moderniomis šukuosenomis ir tankiais kirpčiukais. Ši šukuosena idealiai tinka ilgiems, natūraliai garbanotiems plaukams, nes daugiasluoksnė, gyva išvaizda sustiprina garbanų judėjimą. Derinant ilgus ir trumpus sluoksnius su didele tekstūra, šukuosenos sumažina garbanotų plaukų tūrį, todėl ilgesni sluoksniai išryškėja. Gausūs kirpčiukai, pridedami prie šukuotų garbanų, įrėmina veidą ir sukuria ovalo formos veido iliuziją.

Žandikaulio ilgio garbanotų plaukų kirpimas su skyrimu šone

Žandikaulio ilgio garbanos su šoniniu sklastymu suteikia plaukams gaivią išvaizdą. Norėdami padidinti šoninę apimtį, apsvarstykite galimybę sukrauti ir praplėsti garbanas per laipsniškus sluoksnius. Rinkitės “L’Oreal” “Curl Expression” plaukų liniją, kad išlaikytumėte ir paryškintumėte žiedelius. Norint išgauti norimą šukuoseną, labai svarbu investuoti į aukščiausios kokybės plaukų priemones.

Natūraliai suformuotos garbanos

Jei turite natūraliai suformuotas garbanas, štai keletas patarimų. Geriausias būdas apsaugoti garbanas nuo garbanotumo – reguliariai kirpti plaukus. Plaukų kirpimas padeda išlaikyti garbanų tvirtumą, žvilgesį ir formą.

Pixie kirpimas garbanotiems plaukams

Puoselėkite klasikinį įvaizdį pasirinkdami trumpą pixie kirpimą, tinkantį garbanotiems plaukams. Piksi kirpimas spinduliuoja nesudėtingą rafinuotumą, kai derinamas su garbanotais plaukais. Išpuoselėtos garbanos elegantiškai kris kaskadomis, suteikdamos pakankamai kūno ir apimties, kad būtų patogu jas formuoti. Šį įvaizdį sukursite naudodami garbanų gelį ir garbanas formuojantį kremą, kad garbanos būtų tvirtos ir suformuotos, o stilius išliktų visą dieną.

Apimties suteikiantis ilgas sluoksniuotas kirpimas

Paprasta ilgų sluoksniuotų garbanų šukuosena yra fantastiškas pasirinkimas saulės pabučiuotoms natūralioms garbanoms atgaivinti. Garbanoti plaukai yra linkę išsausėti ir būti pažeisti, ypač veikiant saulei, formuojant stilių ir karščiui, dėl to garbanos gali būti garbanotos ir nepaklusnios.

Ilgas sluoksniuotas kirpimas paryškintoms garbanoms

Ši šukuosena pasižymi stora garbanota šukuosena su žiedais, suteikiančiais idealų pagrindą paryškintoms garbanoms paryškinti. Ilgas sluoksniuotas kirpimas papildo vidutinio ilgio plaukus, suteikia dimensijos ir elegantiškai įrėmina veidą. Tai fantastiškas pasirinkimas norint pagyvinti bendrą išvaizdą.

Shaggy sluoksniai ir trumpi kirpčiukai garbanotoms sruogoms

Sukurkite drąsų veido rėmą su garbanotais sluoksniais ir trumpais kirpčiukais, kurie papildys jūsų garbanotas sruogas. Šukuosena “shag” yra kultinė, norint pasiekti geriausias ilgų sluoksniuotų garbanotų plaukų šukuosenas su kirpčiukais, dėl kurių sukuriamas drąsus ir lengvai prižiūrimas gyvas įvaizdis. Nors kirpčiai reikalauja daugiau priežiūros, pasirinkus trumpus kirpčiukus galima prailginti laiką tarp kirpimų ir įvairiai stilizuoti, kad būtų pasiektas įvairus efektas. Trumpų kirpčiukų ir šukuosenos derinys puikiai tinka bet kokio tipo plaukams, bet ypač išryškina garbanotas tekstūras, suteikdamas bendram įvaizdžiui papildomo išskirtinumo ir dramatiškumo.

Sluoksniuotas didelių garbanų kirpimas

Didelės didelės apimties garbanos pavagia šou, kai jos derinamos su sluoksniuotu kirpimu, skirtu didelėms garbanoms. Kuriant sluoksnius labai svarbu atsižvelgti į garbanų raštą ir dirbti su juo, kad padidintumėte apimtį. Gerai sušukuotos didelės garbanos gali gražiai įrėminti veidą, atkreipdamos dėmesį į konkrečius veido bruožus, kuriuos norite pabrėžti.

Ilga garbanotų plaukų šukuosena

Svarstant apie ilgą sluoksniuotą šukuoseną garbanotiems plaukams, labai svarbu atsižvelgti į bendrą plaukų apimtį, šukuosenos formavimo laiką, priežiūros režimą ir pageidaujamą garbanų stilių. Pasirinkus ilgą šonu kirptą šukuoseną galima išgauti apibrėžtas bangas ir garbanas su įspūdinga apimtimi, o pastangų prireiks minimaliai.

Trumpas ir garbanotas apvalus kirpimas su kirpčiukais

Svarstykite apie apvalų kirpimą su sruogelėmis. Jos suapvalinti sluoksniai suteikia šukuosenai šaunią ir elegantišką formą, kuri yra pleišto ir bobo mišinys. Jei mėgstate išnaudoti natūralias bangas, sluoksniai aplink visą galvą sumažina apimtis ir skatina gražią garbanų aureolę. Šukuoseną išdžiovinkite ore arba sustiprinkite garbanas specialiu produktu, kad jos būtų nuostabiai apibrėžtos ir blizgėtų.

Shaggy blondiniškos garbanos su mikro kirpčiukais

Turėtumėte apsvarstyti galimybę eksperimentuoti su šiurkščiomis šviesiomis garbanomis kartu su mikro kirpčiukais, kad paryškintumėte savo natūralias bangas. Pasirinkite kvadrato formos sluoksnius, kad paskatintumėte garbanas ir leistumėte viršutinei daliai būti arčiau galvos odos. Garbanotų plaukų šukuosenos nereikalauja daug priežiūros, jei pasirūpinsite tinkamu garbanas formuojančiu produktu ir minimaliu karščiu. Prigluskite prie švelnių sruogų, įrėminančių veidą, kad atrodytumėte moteriškai ir elegantiškai.

Sluoksniuotos garbanos su storais garbanotais kirpčiukais

Jei norite sumažinti ilgų garbanotų garbanotų plaukų galų apimtis, apsvarstykite galimybę į garbanas įkomponuoti sluoksnius ir įvesti tankią garbanotą sruogą. Ilgas sluoksniuotas garbanotas šukuosenas su kirpčiukais galima pritaikyti prie įvairių veido formų, taip pagerinant ovalo formos veido išvaizdą. Jei norite gauti papildomo įkvėpimo, patyrinėkite įvairias ilgų sluoksniuotų garbanų šukuosenų su kirpčiukais rūšis.

Imbiero spalvos garbanotų plaukų kirpimas

Šiame stiliuje esančios griežtos imbiero spalvos garbanos yra stulbinančios ir universalios. Norint pasiekti optimalių garbanų rezultatų, tiek jums, tiek jūsų stilistui būtina išlaikyti kruopščią pusiausvyrą. Labai svarbu išlaikyti ilgį ir kartu pašalinti perteklinį svorį. Tai užtikrina, kad garbanos netaps pernelyg sunkios ar sunkiai valdomos.

Kirpimas suteikiantis garbanoms šoklumo

Jei trokštate sluoksnių ir formų plaukų, apsvarstykite galimybę rinktis šukuoseną su išpuoselėtomis garbanomis. Garbanotiems plaukams rekomenduojamas sausas kirpimas, padedantis suvaldyti susitraukimą ir išsaugoti natūralų modelį. Jei norite atrodyti drąsiai, apsvarstykite galimybę pridėti kirpčiukų. Jos ne tik suteiks jūsų stiliui įdomumo, bet ir gražiai įrėmins jūsų akis.

Lengvai prižiūrima natūralių garbanų šukuosena

Puoselėkite natūralias garbanas nesijaudindami dėl garbanų. Rinkitės pečius siekiančias garbanas ant tankių plaukų, kurioms reikia naudoti kondicionierių, kad išvengtumėte sausumo ir garbanų. Norint išlaikyti plaukų drėkinimą ir garbanų laimę, labai svarbu tinkamai parinkti produktą. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, būtina naudoti kokybiškus produktus.

Į šoną sušukuoti stori garbanoti plaukai

Vidurio dalis idealiai tinka storiems garbanotiems plaukams, nes išlaiko apimties balansą. Garbanoti plaukai yra linkę plėstis, todėl manipuliuojant jie tampa didesni ir puresni. Šoninė dalis gali lemti nesubalansuotą garbanų išvaizdą. Pasirinkus vidurinę šukuoseną, sukuriamas glostantis u formos veido rėmelis, išryškinantis bet kokią veido formą iki idealaus ovalo. Švelnių, paryškintų garbanų su blizgiu paviršiumi pasieksite ant drėgnų plaukų užtepę “Redavid Orchid Oil Curl Creme” kremo. Leiskite plaukams išdžiūti netrukdomai arba sklaidydami plaukus naudokite minimalų prisilietimą.

Pašiauštas kirpimas su garbanotais kirpčiukais

Nešvarus vidutinio ilgio kirpimas su kirpčiukais nereikalauja pastangų ir suteikia pakankamai apimties. Nurodykite savo stilistui, kad jis visuotinai taikytų 90 laipsnių sluoksniavimo metodą. Sukurkite suapvalintus sluoksnius su taškiniu kirpimu. Garbanoti kirpčiukai ir veidą įrėminantys kirpčiukai kirpti aiškiai, kad papildytų jūsų veido struktūrą.

Ilgi V formos kirpimo garbanoti plaukai

Jei norite pakeisti savo šukuoseną, apsvarstykite ilgų V formos kirpimo garbanotų plaukų eleganciją. Šis stilius ypač tinka tiems, kurių veido plaukų tekstūra tiesesnė, nes ilgesnis vidurys atgal padeda sustiprinti natūralių garbanų formavimąsi. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, paprašykite stilisto sukurti aštrų kampą iš abiejų pusių į nugarą, o sluoksnius palikite minimalius. Kad garbanos būtų apibrėžtos ir atskirtos, venkite jas šukuoti prieš džiovindami oru. Vietoj to, formuodami šukuoseną švelniai sukite šias garbanas ir naudokite garbanas paryškinančią priemonę, kad jos taptų dar ryškesnės.

Mieli garbanotų plaukų sluoksniai

Ši graži vidutiniškai sluoksniuota garbanotų plaukų šukuosena buvo meistriškai nukirpta naudojant “Deva Cut” techniką. Šio kirpimo vientisi sluoksniai idealiai tinka storiems plaukams suteikti pakėlimo ir lengvumo, o ploniems ar ploniems plaukams – apimties ir pilnumo. Šią nuostabią šukuoseną pasieksite naudodami “DevaCurl” produktus – “Super Cream”, kuris suteikia papildomos drėgmės ir išlygina plaukų tekstūrą, ir “Ultra Defining Gel”, kuris suteikia apibrėžtumo ir fiksacijos.

Nuostabios netvarkingos ir palaidos garbanos

Minkštos natūralios garbanos su trumpesniais viršutiniais sluoksniais yra puikus pasirinkimas norint suteikti apimties ir tekstūros vidutinio ilgio plaukams. Šukuoseną pradėkite nuo labai drėgnų plaukų. Užtepkite garbanas stiprinančios priemonės, tada švelniai jas susukite, kad sukurtumėte raštą. Užtepę gaminio, švelniai nusausinkite plaukus. Naudokite senus marškinėlius arba minkštą rankšluostį drėgmės pertekliui išskalauti. Plaukus džiovinkite difuzoriumi, kol jie nebebus drėgni.

Apimtie ssuteikiantys stori garbanoti plaukai

Tankūs garbanoti plaukai gali atrodyti tankūs, tačiau tinkamai sukirpus plaukus galima išgauti talpių, gyvybingų ir glotnių garbanų. Šie kirpimai paprastai atliekami iššukuotiems, sausiems plaukams ir laikomi specializuota paslauga. Kirpdamas sausas garbanas stilistas gali stebėti natūralų garbanų raštą, todėl kirpimas pritaikomas pagal poreikius ir suteikiama optimali forma.

Apibrėžtos garbanos su apimtimi

Dabar aiškiai apibrėžtų, didelės apimties garbanų vaizdui neįmanoma atsispirti. Norėdami pasiekti natūralią išvaizdą, drėkinkite plaukus drėkinamosiomis procedūromis ir geriausiomis garbanojimo priemonėmis, pavyzdžiui, “L’Oréal” “Curl Expression”. Kad garbanos būtų lengvesnės ir didesnės apimties, paprašykite stilisto ilgų sluoksnių. Kad garbanos būtų kuo didesnės apimties, naudokite difuzorių, įjungtą ant silpnos ugnies, galvą apvertę žemyn galva.

Juosmens ilgio sluoksniuotas garbanotų plaukų kirpimas

Pakeiskite savo išvaizdą naudodami šį kultinį juosmens ilgio sluoksniuotą kirpimą, kuris puikiai tinka jūsų natūraliai išlinkusių plaukų tekstūrai atskleisti. Juosmenį siekiančios garbanos spinduliuoja kantrybę ir eleganciją, o apimdamos garbanas suteiksite didelę apimtį ir stulbinančią išvaizdą. Kad išryškintumėte savo natūralias garbanas ir sukurtumėte apimtį, kirpime rinkitės sluoksniuotus plaukus, kad sumažintumėte jų tūrį ir svorį, kuris gali apsunkinti garbanas.

Garbanotų plaukų kirpimas su giliau į šoną nustumtu skyrimu

Tiems, kurių plaukai garbanoti, giliai į šoną kirpti trumpi kirpčiukai yra įvairus pasirinkimas. Šis kirpimas sukuria švarų ir apibrėžtą išvaizdą su giliu šoniniu kirpimu. Ši šukuosena geriausiai tinka moterims, turinčioms natūralių garbanų ar bangų, nes jų tekstūra pagyvina išvaizdą. Šukuosenos ilgis svarbus norint išlaikyti garbanų raštą. Pasiteiraukite stilisto, koks ilgis geriausiai tinka jūsų garbanoms. Šį įvaizdį formuokite nuo drėgnų plaukų ir užtepkite garbanas paryškinančių putų, kad jos taptų ryškesnės ir didesnės apimties. Jei norite, kad plaukai greičiau išdžiūtų, po šukavimo juos švelniai pašiauškite mikropluošto rankšluosčiu – taip pašalinsite drėgmės perteklių ir sumažinsite plaukų garbanojimąsi.

Garbanota piksi šukuosena su siaurėjančiais šonais

Garbanotas pixie su siaurėjančiais šonais yra universalus, lengvai pasiekiamas ir žaismingas stilius. Jei jūsų plaukams trūksta natūralių bangų arba jie yra nelygios tekstūros, šiam įvaizdžiui pasiekti naudokite garbanojimo žnyples. Paprašykite, kad stilistas pakirptų šonus ir galą, o viršų sluoksniuotų. Galite išlaikyti tokią išvaizdą arba susukti nedideles plaukų atkarpas, kad gautumėte elegantiškus žiedelius. Venkite šukuoti plaukus, kad išsaugotumėte ryškias garbanas.

Storų garbanotų plaukų kirpimas su šalia centro esančiu skyrimu

Šis vidutinio ilgio, storų, garbanotų plaukų stilius idealiai tinka apvalios veido formos asmenims. Nuo centro nutolusi dalis ir veidą įrėminantys sluoksniai suteikia švelnumo ir apibrėžtumo. Optimalus vidutinis kirpimo ilgis yra tada, kai plaukai apglėbia raktikaulį. Rinkdamiesi šį kirpimą, nurodykite norimą ilgį, kai plaukai yra sausi ir garbanoti. Šukuosenai formuoti gausiai patepkite garbanas stiprinančiu kremu, kad būtų tekstūra. Džiovinkite difuzoriumi, o pabaigoje naudokite lengvai prilaikantį plaukų laką.

Shaggy stiliaus lob kirpimas garbanotiems plaukams

Papildykite savo garbanotus plaukus šukuosena “shaggy lob”. Išlaikykite pečius siekiančias garbanas su sluoksniais, kad jos įgautų daugiau apimties ir žvilgesio. Visą dieną būkite nuostabūs, jei į garbanas įmasažuosite gelio ir naudosite difuzorių, kad jos taptų dar didesnės apimties.

Apskritos formos daugiasluoksnė šukuosena su plazdančiomis garbanomis

Papildykite savo garbanas apvalios formos sluoksniuotu bobu su išpuoselėtomis garbanomis. Suapvalinti sluoksniai papildo storus, garbanotus plaukus, išryškindami jūsų nuostabias garbanas. Naudokite tekstūravimo žirkles, švelniai užrieskite plaukų galiukus, kad jie būtų puresni ir judresni. Šukuokite su difuzoriumi ir garbanojimo geliu, kad plaukai optimaliai laikytųsi ir mažiau garbanotųsi.

Labai trumpas sluoksniuotas garbanotų imbierinių plaukų kirpimas

Puoselėkite savo natūralią tekstūrą su labai trumpu sluoksniuotu kirpimu ant garbanotų imbierinių plaukų. Palikite šiek tiek ilgesnes viršutines garbanas, kad atrodytumėte žaismingai ir susivėlusiai. Viršutinis garbanų sluoksnis prideda apimties, kad būtų galima formuoti “Bedhead” stilių. Mėgaukitės švelniu, subtiliu užaugimu ir lengvai prižiūrimu kirpimu.

Labai ilgos laisvos garbanos su maišytais sluoksniais

Moterims, turinčioms labai ilgas palaidas garbanas, sklandžiai sumaišyti sluoksniai sustiprina garbanų raštą, išlaikydami ilgį. Pusiau garbanotų plaukų šukuosenose sumaišyti sluoksniai neleidžia bangoms apsunkti ir išsaugo garbanų raštą.

Ilgos natūralios garbanos su giliai šone esančiu skyrimu

Pažymėkite savo ilgas natūralias garbanas su gilia šonine šukuosena. Natūralios plaukų tekstūros panaudojimas apimčiai sukurti padeda apsaugoti garbanas nuo stilizavimo sukeltų pažeidimų. Rinkitės kokybiškus produktus, kad sutramdytumėte garbanas ir sumažintumėte jų tvarkymą. Nepamirškite, kad mažiau reiškia daugiau, nes per daug liečiant garbanotus plaukus, jie gali susivelti ir pervargti.

Rezo įkvėptos garbanos su šviesiais akcentais

Ar jus domina trumpas garbanotas kirpimas? Apsvarstykite šias rezo įkvėptas garbanas su šviesiais akcentais. Garbanų stilistas, apibrėžęs jūsų kirpimą, gali nurodyti jums asmeninį garbanų modelį. Stilistas taip pat pasiūlys rutiną, kad maksimaliai išnaudotumėte savo garbanų potencialą namuose. Specialistai dažnai rekomenduoja naudoti difuzorių ir garbanojimo putas, kad plaukų apimtis būtų maksimali, o kasdien nešiojamos garbanos natūraliai laikytųsi.

Retro šukuosena su užuolaidų kirpčiukais

Papildykite savo veido formą ir suteikite garbanoms apimties bei stiliaus, kad jos taptų įspūdingesnės, o retro šukuosena su garbanotais užuolaidiniais kirpčiukais – puošnesnė. Ilgi sluoksniuoti garbanoti plaukeliai, suporuoti su užuolaidų kirpčiukais, gražiai papildo vienas kitą retro šukuosenos stiliumi, sukurdami ikonišką išvaizdą, kuri dvelkia rafinuotumu. Šagos stilius ir garbanoti sluoksniai nereikalauja daug priežiūros, todėl puikiai atrodo autentiška, gyvenimiška tekstūra. Šį įvaizdį sustiprinkite sausu tekstūros purškikliu, kuris suteiks papildomos apimties.

Žavingos šviesios garbanos

Jei norite pabrėžti savo plaukų tekstūrą, apsvarstykite žavingas šviesias vidutinio ilgio plaukų garbanas. Šios garbanos dėl vidutinio ilgio suteikia daugybę stiliaus formavimo galimybių. Šias žavias šviesias garbanas pradėkite formuoti nuo drėgnų plaukų padengimo stiliaus priemone. Tada švelniai nusausinkite senais marškinėliais, kad išlaikytumėte jų formą. Jei turite natūralias garbanas, ši šukuosena jums idealiai tinka. Jūsų garbanos kaskadomis kris ant pečių ir elegantiškai įrėmins veidą. Galiausiai naudokite džiovintuvą su difuzoriaus antgaliu, kad švelniai išdžiovintumėte plaukus ir išsaugotumėte natūralų garbanų modelį.

Žiedelių tipo garbanos ant trumpų piksi plaukų su trumpais šonais

Pasitikėkite nerūpestingu įvaizdžiu su apibrėžtais žiedais ant pixie kirpimo plaukų su trumpais šonais. Pasirinkite trumpintą stilių, kad pabrėžtumėte garbanas, o stilius būtų nesudėtingas. Kontrastas tarp trumpų šonų ir ilgesnės viršutinės dalies suteikia universalumo ir leidžia eksperimentuoti formuojant šukuoseną.

Plačios garbanos su šviesiais akcentais

Asmenims, turintiems storus, garbanotus plaukus, pasirinkus trumpą kirpimą, kuris pabrėžia natūralią tekstūrą, galima išgauti stilių. Apsvarstykite trumpų, garbanotų garbanų šukuoseną, papildytą subtiliais šviesiais akcentais, kad suteiktumėte dimensijos. Šis ypatingas stilius idealiai tinka tiems, kurie nori puoselėti savo garbanas, nes suteikia daugiau apimties, apibrėžtumo ir žvilgesio, kartu išlaikant gražią struktūrą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment