35 ilgų plaukų kirpimai garbanotiems plaukams

Pradžia » Garbanotų plaukų kirpimai » 35 ilgų plaukų kirpimai garbanotiems plaukams

Publikuota

Graži žvailgančių ilgų garbanotų plaukų šukuosena

Atraskite paslaptį, kaip be profesionalų pagalbos pasiekti šias laikui nepavaldžias garbanas. Egzistuoja daugybė būdų, kaip lengvai sukurti ilgų garbanų šukuoseną, tačiau vienas paprastas metodas nuolat užtikrina stulbinančius rezultatus – švelniai sugarbanokite garbanas, kad sustiprintumėte jų tekstūrą ir išlaikytumėte gyvybingą žvilgesį.

Žaismingas ilgų žiedinių garbanų kirpimas

Papuoškite šias žaismingas ilgas žiedines garbanas, kad sukeltumėte plaukų pavydą. Šis sluoksniuotas kirpimas tinka storiems garbanotiems plaukams, spinduliuojantiems linksmumą, charizmą ir mielumą. Pasirinkite difuzorių, kad lengvai išdžiovintumėte garbanas ir išsaugotumėte natūralią jų tekstūrą. Veido įrėminimas išryškina visas veido formas, ypač daug dėmesio skirkite skruostikauliams, kad būtų pasiektas lieknumo efektas ir žaismingas plaukų judesys. Sluoksniai suteikia apimties, o trumpiausias sluoksnis ties smakru / skruostikauliais padidina karūnos apimtį. Šis daugiasluoksnis kirpimas išlaiko pilnumą ties galiukais, todėl idealiai tinka garbanotiems plaukams.

Apimties suteikiantis ilgų sluoksnių kirpimas palaidoms garbanoms

Dilgas sluoksniuotas kirpimas laisvoms garbanoms idealiai tinka moterims, turinčioms storas kasas. Ilgi sluoksniai veiksmingai pašalina perteklinį svorį, todėl garbanos natūraliai atšoka ir sukuria apimtį. Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, rekomenduojama pasitarti su stilistu, turinčiu patirties garbanotų plaukų kirpimo srityje, kad pasiektumėte šį įvaizdį. Šukuokite ir išsklaidykite naudodami “Evo” skystus volelius, kad nesusiveltų garbanos ir būtų tobulai paryškintos.

Itin storos ilgos garbanos

Itin storus ilgus plaukus turinčioms moterims duše būtina naudoti plačių dantų šukas. Užtepus kondicionieriaus, plaukų šukavimas duše padeda paskirstyti priemonę ir veiksmingai iššukuoti plaukus. Venkite šukavimo po dušu; vietoj to, siekdami optimalaus rezultato, naudokite pirštus garbanoms atskirti ir mikropluošto rankšluostį arba marškinėlius plaukams iššukuoti.

Gražios storos garbanos su saulės nubučiuotu balayage

Papildykite plaukus stulbinančiomis storomis garbanomis ir saulės pabučiuotu balayage. Kad išlaikytumėte tokią išvaizdą, naudokite kondicionierių, kuris padeda kovoti su garbanotiems plaukams būdingu sausumu. Džiovinimo metu venkite liesti plaukus, kad išsaugotumėte natūralų garbanų raštą ir išvengtumėte garbanojimo. Naudokite difuzorių, kad sukurtumėte plaukus, kurie būtų puošnesni ir puošnesni.

Ilgų plaukų kirpimas ilgoms šoklioms garbanoms

Dilgo ilgio kirpimas su išpuoselėtomis garbanomis idealiai tinka moterims, norinčioms atnaujinti savo garbanas neaukojant ilgio. Įtraukiant trumpesnius sluoksnius, bet išlaikant ilgį, garbanos išlieka žvilgančios, bet neapsunkinamos. Garbanos išlaiko savo formą, atšoka į viršų ir kartu išsaugo bendrą ilgį.

Nuostabus vario spalvos ilgų garbanotų plaukų kirpimas

Gražžios siauros ilgų plaukų garbanos demonstruoja jūsų natūralius žiedelius. Ilgesnis ilgis pailgina garbanas, suteikdamas joms pločio, o ne apimties viršuje. Kad išlaikytumėte tokias garbanas, naudokite lengvai laikančią priemonę, pavyzdžiui, “Aveda Confixor” gelį, kuris lengvai prilaiko plaukus, kartu su pageidaujamu plaukų formavimo kremu.

Shaggy kirpimas ilgoms sloksniuotoms garbanoms su netvarkingais kirpčiukais

Suporuokite šiurkščius garbanotus ilgus sluoksnius su kirpčiukais, kad atrodytumėte stulbinamai! Šis stilius pasižymi puriais, garbanotais ilgais plaukais, suteikiančiais atsipalaidavimo įspūdį. Paplūdimio iššukuotos garbanos su garbanotais kirpčiukais sukuria nerūpestingą nuotaiką. Jei norite panašaus kirpimo, kreipkitės į “DevaCurl” stilistą. Šis garbanotas kirpimas tinka ilgesnėms veido formoms, nes sruogos padeda subalansuoti veido proporcijas.

Ilgos išsklaidytos garbanos

Dilgos išsklaidytos garbanos iš tiesų yra nuostabus įvaizdis, atskleidžiantis natūralių plaukų grožį. Norėdami išgauti šį stilių, pasirinkite mielą kirpčiuką ir išlaikykite minimalų ilgį, kad būtų geriau suformuoti dailūs žiedai. Kiekvieno žmogaus garbanotų plaukų tekstūra yra unikali, todėl nenusiminkite, jei susidursite su sunkumais. Jei jūsų plaukai linkę garbanotis arba yra sausi, apsilankymų salone metu pasidomėkite apie intensyvias gilaus kondicionavimo procedūras. Šios procedūros gali labai padėti pasiekti norimų plaukų rezultatų.

Šviesiai rudos garbanos sušukuotos į šoną

Patyrinėkite šonu kirptų šviesiai rudų garbanų universalumą. Šviesiai rudas atspalvis papildo įvairius odos tonus. Optimalūs ilgų garbanų kirpimo rezultatai pasiekiami, kai plaukai yra sausi, kad būtų išvengta pernelyg didelio ilgio praradimo. Šoninis kirpimas padidina apimtį aplink veidą, suteikdamas plaukams patrauklų rėmelį.

Tobulas ilgų storų garbanų kirpimas be kirpčiukų

Įgaukite plaukų deivės įvaizdį su labai ilgais, storais garbanotais plaukais be kirpčiukų. Reguliarus kirpimas ir intensyvios kondicionavimo procedūros yra svarbiausi dalykai, kad garbanos būtų tobulos. Rinkitės vidutinio ilgio sluoksniuotus kirpimus, kad suteiktumėte apimties. Pagerinkite garbanas “L’Oreal” “Curl Expression” produktais, kad jos būtų ryškesnės ir mažiau garbanotųsi. Kad pasiektumėte geriausius rezultatus, džiovinkite oru arba naudokite difuzorių, įjungtą ant silpnos ugnies.

Ilgų garbanų šukuosena su gilia šonine dalimi

Dilgos garbanos su gilia šonine dalimi suteikia plaukams apimties, kuri išlieka ilgai. Šis vintažinis Holivudo įkvėptas stilius yra modernizuotas, kad kasdien atrodytų puošniau. Priekinei daliai suteikite tekstūros, o tada užfiksuokite plaukų laku ir sukurkite žavingą ilgų garbanų šukuoseną.

Ilgos garbanos su skyrimu šone ir ombre dažymu

Patyrinėkite ilgų garbanų su šonine dalimi ir ombre eleganciją, idealiai tinkančią ilgiems ir storiems plaukams. Ši šukuosena papildo ovalo ar rombų formos veidus. Šią išvaizdą pasieksite garbanodami plaukus nuo veido garbanojimo lazdele. Padidinkite plaukų apimtį ir sutramdykite jų garbanojimąsi su apimties suteikiančiomis putomis. Apsvarstykite galimybę naudoti “L’Oréal Paris Advanced Hairstyle Air Dry It Ruffled Body Mousse, kad pasiektumėte optimalių rezultatų.

Sveiki garbanoti plaukai su skyrimu šone

Šioje šukuosenoje yra šoninė šukuosena, idealiai tinkanti tiems, kurie ieško lengvos, mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos. Norint išlaikyti sveikas garbanas, būtina reguliariai jas prižiūrėti. Šukuosena nesudėtinga, jai pakanka tik kremo garbanoms ir difuzoriaus arba džiovinimo oru su kremu. Garbanoti plaukai paprastai būna tvirtesni ir didesnės apimties, todėl jie yra puikus pasirinkimas norintiems atrodyti puošniai arba drąsiai.

Daugiasluoksnis ilgų garbanotų plaukų kirpimas

Sluoksniuoti kirpimai idealiai tinka ilgų garbanotų plaukų natūraliam judėjimui pabrėžti. Apsvarstykite galimybę rinktis kirpimą skustuvu, kad padidintumėte plonų sruogų apimtį. Norėdami išgauti ramesnį garbanų modelį ir švelnesnes bangas, švelniai sušukuokite garbanas.

Mielos sluoksniuotos spiralinės garbanos ir kirpčiukai

Juodaodės moterys turi garbanotos tekstūros plaukus, kurių stilizavimas yra gana ribotas. Tačiau kirpdamos sruogas sluoksniais galite lengvai suteikti savo garbanoms žavingą išvaizdą. Pridėjus karamelinių akcentų, jūsų natūrali plaukų spalva gali įgauti daugiau dimensijos.

Romantiška natūralių garbanotų plaukų šukuosena

Papildykite savo šukuoseną žavingais plaukų aksesuarais, pavyzdžiui, šiuo unikaliu gėlių kaspinu, puikiai tinkančiu vestuvėms ar ypatingoms progoms.

Populiarus ilgas Shaggy stiliaus vilko kirpimas garbanotiems plaukams

Tam, kad ploni, garbanoti plaukai atrodytų talpūs, labai svarbu daug sluoksnių. Pasikonsultuokite su stilistu dėl ilgo žvilgančio vilko kirpimo, pritaikyto jūsų veido formai ir garbanoms. Šis stilius apima įvairaus ilgio garbanas, padidindamas jų apimtį, ir yra veiksmingiausias, kai kirpamos sausos, stilizuotos garbanos, kad būtų išlaikyta natūrali jų forma.

Garbanota šukuosena su skyrimu šone

Jei norite gaiviai atrodyti su ilgais garbanotais plaukais, apsvarstykite galimybę perkelti šoninę šukuosenos dalį. Pasirinkus gilią šoninę dalį, garbanos gali atrodyti puresnės ir gaivesnės, ypač jei jas derinsite su švelniai paryškintais plaukais. Ši universali šukuosena tinka visoms veido formoms, todėl tai puiki galimybė įkvėpti kitą kartą keisti stilių.

Tekstūruotas ilgų garbanotų plaukų Shag kirpimas

Ši garbanotų plaukų šukuosena turi vidurinę dalį, todėl atrodo mielai ir natūraliai. Idealiai tinka toms, kurios nemėgsta drąsių šukuosenų, ji suteikia švelnesnio patrauklumo. Kad garbanos taptų ryškesnės ir labiau blizgėtų, naudokite drėkinamąją priemonę arba plaukų kondicionierių.

Ilga raudonos spalvos garbanota šukuosena

Dilga raudona garbanota šukuosena su didelėmis garbanomis yra žavinga, nes joje atsiskleidžia daugiatoniai raudonai oranžiniai tonai. Jei norite, kad garbanos būtų nesudėtingai spindinčios, išbandykite “Evo Love Perpetua”, kai garbanos visiškai išdžiūsta.

Priežiūros nereikalaujantis ilgų garbanotų plaukų kirpimas

Šiuo plaunamu ir nešiojamu stiliumi puoselėkite savo natūralias juodas garbanas. Norėdami išgauti žvilgančias garbanas be garbanų, pasirūpinkite, kad jūsų ilgos garbanos būtų sveikos. Pasikonsultuokite su stilistu, kad natūralias bangas paverstumėte elegantiška šukuosena. Apsvarstykite galimybę išbandyti lengvą garbanotų plaukų kirpimą, jei norite pereiti nuo trumpesnių šukuosenų.

Dimensiniai garbanoti bronziniai plaukai

Garbanoti bronziniai plaukai yra naujausia tendencija ir geidžiamiausias stilius. Norėdami paryškinti garbanas, pasikonsultuokite su stilistu, turinčiu patirties garbanotų plaukų srityje. Įtraukdami šviesesnius bronzinius atspalvius galite suteikti garbanoms gilumo ir apibrėžtumo. “Aveda Be-Curly” yra privalomas produktas garbanotiems plaukams. Kad išlaikytumėte savo stilių, naudokite džiovintuvą su difuzoriaus antgaliu, įjungtą ant mažos ugnies.

Pilnos storos garbanos su garbanotomis sruogomis

Pagalvokite, kaip stilizuoti plaukus pilnomis storomis garbanomis su garbanotais kirpčiukais. Norėdami patobulinti šį įvaizdį, paprašykite stilisto sukurti sluoksnius, kurių viršutinė ir apatinė dalys būtų nesujungtos. Ši technika išsaugo ilgį ir kartu suteikia apimties. Trumpesnis viršutinis sluoksnis padeda išgauti pilnesnę viršugalvio formą. Kad garbanos išliktų, kuo mažiau jas tvarkykite išsklaidydami. Garbanoms formuoti rinkitės garbanas stiprinančią priemonę, pavyzdžiui, “L’Oréal Curl Expression”.

Labai ilgi šoniniai kirpčiukai

Jei norite nuostabiai stilizuoti ilgus plaukus, apsvarstykite labai ilgus šoninius kirpčiukus. Idealiai tinka tiems, kurių plaukai natūraliai garbanoti, nes dėl šio būdo plaukai išlieka sveiki ir gražūs. Pasikonsultuokite su kirpėju dėl geriausio kirpimo ir stiliaus technikos, kuri papildytų jūsų natūralią tekstūrą. Tinkamai prižiūrėdami, tvarkydami ir naudodami tinkamas priemones, šia fantastiška garbanų šukuosena galėsite džiaugtis ištisus metus.

Lengvai prižiūrimas garbanotų ilgų plaukų kirpimas

Ši ilgų garbanotų plaukų šukuosena puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Sluoksniai ilguose plaukuose sukuria natūralią ir pastangų nereikalaujančią formą. Kai kurių sekcijų trumpinimas padeda vidutinio ilgio garbanotiems plaukams greitai išdžiūti ir sumažina pernelyg didelio kiekio formavimo priemonių poreikį. Sluoksnių įtraukimas atgaivins jūsų ilgus, natūraliai garbanotus plaukus ir suteiks išvaizdai šiuolaikiškumo. Jei norite pasiekti šį stilių be natūralių garbanų, apsvarstykite galimybę gauti ilgalaikį plaukų formavimą, kad pasiektumėte panašų efektą.

Elegantiška ilgų garbanotų plaukų kasa

Didelis ilgų garbanotų arklio uodegų stilius yra rafinuota netvarkingo kuodo alternatyva. Ši garbanotų plaukų ponio uodegos šukuosena idealiai tinka stiliaus pratęsimui neplautomis dienomis. Tai taip pat puikus variantas vakariniam įvaizdžiui. Papildomo žavesio suteikite išpuoselėjusi garbanas, šiek tiek patrumpindama šukuoseną. Šį sezoną džiaukitės garbanotais plaukais!

Mielas garbanotų plaukų kirpimas su pinta karūna

Garbanoti plaukai suteikia išskirtinį pranašumą, nes paaukština įprastą stilių. Pagerinkite savo išvaizdą pintine galvos juosta, spinduliuojančia paprastumą ir rafinuotumą. Pridėkite nedidelius auksinius plaukų segtukus, kad jūsų “karūna” įgautų elegancijos atspalvį.

Natūralių garbanų šukuosena su aukštu kuodu

Kai jūsų palaidoms ilgų garbanų šukuosenoms reikia pertraukos, išbandykite šią elegantišką šukuoseną. Aukštas netvarkingas kuodas yra paprastas stilius, tačiau veidą įrėminantys kuodai ir garbanų tekstūra suteikia šiai šukuosenai stiliaus ir puošnumo.

Ilgos juodų ir natūralių plaukų garbanos

Ši subtiliai sluoksniuota krioklio šukuosena sukurta formuojant garbanas, kad jos plauktų tolyn nuo veido ir atrodytų glotniai bei tolygiai. Ši šukuosena dera prie banguotų plaukų, vidutinio ilgio garbanų ir laisvesnių itin garbanotų tekstūrų. Subtilus formavimas padeda išryškinti natūralią plaukų tekstūrą, sumažina apimtį ir ypač tinka ilgesniems plaukams.

Ilgos storos juodos garbanos su skyrimu centre

Pasiruoškite jaustis stulbinamai su ilgomis, storomis juodomis garbanomis su centrine dalimi. Norint pasiekti šį žavingą įvaizdį, reikia šiek tiek pastangų. Ilgų plaukų džiovinimui reikia laiko, o kiekvieną jų dalį būtina garbanoti siaura garbanojimo žnyplute. Kad garbanos būtų išraiškingos, nešukuokite jų ir vietoj to naudokite pirštus. Pasirinkite švelnų plaukų laką, pavyzdžiui, “Pureology” “Soft Finish”, kad garbanos būtų švelnios.

Natūralios spiralinės garbanos

Puoselėkite savo natūralias garbanas su talpia garbanota “Rezo” kirpimo šukuosena. Išryškinkite savo brunetės plaukus subtiliais šviesiais akcentais, suteikiančiais ilgiems sluoksniams dimensijos. Idealiai tinka apvalios veido formos moterims!

Gražus ilgų garbanų kirpimas

Ši ilgų plaukų šukuosena idealiai tinka natūraliai garbanotiems plaukams. Pradėkite tepti garbanas apibrėžiantį kremą arba putas, kad išlaikytumėte garbanų apibrėžtumą. Suskirstykite plaukus ir garbanokite juos garbanojimo žnyplėmis arba lazdele, kad plaukai būtų vienodo ilgio ir formos. Pabaigai naudokite plaukų laką, kad garbanos dar labiau laikytųsi.

Įspūdingas Shag kirpimas su garbanotomis sruogomis

Idealus ilgų garbanotų plaukų kirpimas yra garbanotas šukuosenos kirpimas su kirpčiukais. Susivėlusios garbanos skleidžia svajingą ir gyvybingą aurą. Jei norite trumpesnio, bet universalaus varianto, apsvarstykite garbanotą ilgą bobą. Šios rudų garbanotų plaukų šukuosenos formai išlaikyti būtina reguliariai lankytis salone.

Garbanoti ilgi plaukai su ombre dažymu

Garbanotoms merginoms pasisekė! Užtenka trupučio putų ir jos pasiruošusios šukuotis! Pagyvinkite savo susuktas garbanas šviesinančiais dažais arba ombre, kad suteiktumėte erdvesnę išvaizdą savo talpiai šukuosenai. Šis įvaizdis puikiai tinka bet kokio ilgio plaukams.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment