35 ilgų plaukų kirpimai su kirpčiukais: madingos šukuosenos

Pradžia » Ilgi kirpimai » 35 ilgų plaukų kirpimai su kirpčiukais: madingos šukuosenos

Publikuota

Shaggy ilgų plaukų kirpimas su kirpčiukais

Jei norite švelnesnės vilko šukuosenos versijos, rinkitės ilgą šukuoseną su šviesesniais kirpčiukais. Pagrindinis šio stiliaus akcentas – skustuvu nupjautos tekstūros kirpčiukai, kurie gražiai papildo bendrą įvaizdį.

Sluoksniuota šukuosena su kirpčiukais

Dilgi plaukai su kirpčiukais yra lengvai elegantiški, o ilgesni susilieję kirpčiukai sklandžiai įsilieja į likusius plaukus. Šis nuostabus Libby George iš “Holiday Salon & Bathhouse” sukurtas stilius yra neįpareigojančio grožio pavyzdys.

Ilgi plaukai su tankiais kirpčiukais

Jei turite storus plaukus, apsvarstykite galimybę rinktis visą tiesią sruogą. Toks stilius gali išryškinti įvairias veido formas, ypač širdelės ir ovalo formas, sukurdamas prašmatnų, veido proporcijas suderinantį židinį.

Ilgi plaukai su kirpčiukais ir skyrimu centre

Ši šukuosena demonstruoja ilgus kirpčiukus su centre esančia šukuosena, kuri sumažina ilgų plaukų sunkumą ir išryškina veido bruožus. Subtilūs šoniniai kirpčiukai – tai nereikalaujantis daug priežiūros stilius, todėl juos kasdien reikia tik minimaliai formuoti.

Ilgų sluoksniuotų plaukų kirpimas su žvilgančiais kirpčiukais

Jei norite paprastos, bet stilingos išvaizdos, rinkitės subtilius išmintus kirpčiukus. Šie kirpčiukai subtiliai padidina ilgų plaukų apimtį ir formą, išlaikydami bendrą elegantišką išvaizdą.

Ilgi šoniniai kirpčiukai su šviesiu ombre dažymu

Didelis pasirinkimas šviesių plaukų šukuosenų ieškančioms moterims – ilgas šviesus ombre su ilgais šoniniais kirpčiukais, suteikiantis madingą ir šiuolaikišką išvaizdą. Dėl gilių šaknų, palyginti su tradiciniais šviesinimais, plaukus reikia rečiau koreguoti, todėl jie tampa sveikesni, o spalvos matmenys – erdvesni.

Dilgi plaukai su šoninėmis sruogomis

Pasirinkite ilgus šoninius kirpčiukus, lengvai įsiliejančius į plaukų sluoksnius, kad išvengtumėte dažno kirpimo. Mėgaukitės šviežiai suformuotų ilgų plaukų išvaizda be nuolatinės priežiūros rūpesčių.

Šilkiniai ilgi plaukai su kirpčiukais

Svarstant apie kirpčiukus, labai svarbu įvertinti savo plaukų tipą. Turintiems vidutinio storio tiesius ilgus plaukus, ilgi kirpčiukai yra fantastiškas pasirinkimas, kuris suteiks jūsų išvaizdai šarmo.

Apimties suteikiantys ilgi plaukai su kirpčiukais

Sal Salcedo iš Los Andžele įsikūrusio “Nova Arts Salon” sukūrė stulbinančią šukuoseną, į kurią įtraukė subtilias veidą įrėminančias detales ir tekstūrines sruogas. Šis stilius spinduliuoja seksualia ilgų plaukų su kirpčiukais apimtimi, suteikdamas madingo vilko kirpimo vibracijas.

Apvaliai veido formai tinkantys kirpčiukai

Garbanėlės gali pabrėžti apvalios veido formos grožį, ypač jei plaukai ilgesni. Pasirinkus kampuotus kirpčiukus, o ne tiesius skersai, galima sušvelninti veido siluetą.

Ilga pelenų spalvos šukuosena su bukomis sruogomis

Dilgi pelenų spalvos plaukai su tupiais kirpčiukais – tai kontrastingas stilius, suteikiantis daugiamatiškumo. Tupių kirpčiukų įtraukimas gali būti įdomus būdas pakeisti tradicinę šukuosenos formą. Norint suteikti papildomų matmenų ir pagyvinti bet kokią nuobodžią šukuoseną, labai svarbu ją paryškinti.

Ilgi tamsūs brunetiški plaukai su kirpčiukais

Dilgi tamsūs brunetės plaukai su kapotais sruogelėmis yra elegantiška ir lengvai pritaikoma šukuosena. Joje susilieja ilgų plaukų rafinuotumas ir kapotų sruogų drąsa. Plaukai paprastai kirpami iki ilgo ilgio, į juos įterpiami sluoksniai, kad plaukai būtų puresni ir tekstūriškesni. Skusta sruoga kirpama trumpiau, o nelygūs kraštai suteikia plaukams žaismingumo. Jei norite šio stiliaus, pasikonsultuokite su stilistu. Pasiteiraukite, kaip išsaugoti plaukų ilgį ir gyvybingumą.

Plunksnuotos sruogos netvarkingiems plaukams

Turinčioms ovalo formos veidą ir ilgesnes sruogas, plunksnuoti kirpčiukai yra idealus variantas. Šie kirpčiukai pasižymi valiūkiška ir erdvia tekstūra, todėl puikiai dera prie banguojančių plaukų su ilgais plunksniniais sluoksniais.

Ilgas šokoladinis balayage su kirpčiukais

Jeigu trokštate šviežio įvaizdžio, išlaikydami šokoladinį balayage, apsvarstykite galimybę pridurti sruogą. Išplovę plaukus, nedelsdami išdžiovinkite kirpčiukus, nes jie džiūsta greičiau ir juos pirmiausia reikėtų suformuoti. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, džiovindami kirpčiukus šukuokite juos iš kairės į dešinę ir iš dešinės į kairę. Rekomenduojama investuoti į nedidelį tiesintuvą, kad galėtumėte stilizuoti ir tvarkyti naująją sruogą.

Švieži ilgi sluoksniai su kirpčiukais priekyje

Papildykite savo ilgų plaukų stilių pilnais kirpčiukais, siekiančiais antakius. Prie ilgų sluoksnių pridėjus kirpčiukus, tai paprastas, bet veiksmingas būdas be vargo išgauti naują gaivų įvaizdį. Susikurkite elegantišką stilių, nesumažindami ilgio!

Banguoti ilgi plaukai su švelniais kirpčiukais

Pateikiamas permatomas kirpčiukas, subtilus ir švelnus kirpčiukas, suteikiantis švelnumo bet kokiai šukuosenai. Šie nežemiški kirpčiukai, kuriuos suformavo “Yukistylist”, ne tik išgauna elegantišką išvaizdą, bet ir puikiai suderina jūsų veido bruožus.

Laipsniuotas kirpimas su banguotais kirpčiukais

Kirpčiukai stilingai papildo bendrą įvaizdį, puikiai įrėmindami veidą. Norėdami sukurti ilgus plaukus su papildomu judesiu, įtraukite kelis sluoksnius. Tvarkydami kirpčiukus, naudokite tekstūros purškiklį, kad jie būtų švelnesni ir natūralesni.

Tekstūruoti centriniai kirpčiukai ilgiems ploniems plaukams

Šioje šukuosenoje yra tekstūruoti centriniai kirpčiukai ilgiems ploniems plaukams, sukuriantys patrauklų stilių. Kirpime derinamas ilgas tekstūrinis kirpimas su centrinėmis sruogomis, primenantis ilgą bobą su tekstūriniu kirpčiuku, todėl šukuosena atrodo stulbinamai.

Ilgų plaukų kirpimas su susivėlusiais kirpčiukais

Šie plaukuoti plaukeliai, papuošti susivėlusiais kirpčiukais, sukuria hipnotizuojantį derinį. Lengvai iššukuotų kirpčiukų tekstūra suteikia jūsų įvaizdžiui nerūpestingumo, o ilgi plaukai pabrėžia stulbinančią eleganciją.

Ilgi šviesūs plaukai su kirpčiukais ir trumpais sluoksniais

Dilgi šviesūs plaukai su kirpčiukais ir trumpais sluoksniais yra fantastiška moterų šukuosena. Būtent užuolaidiniai kirpčiukai suteikia elegantišką išvaizdą. Pasirinkite šviesius akcentus, kad suteiktumėte dimensijos ir sustiprintumėte sluoksniavimo efektą. Naudokite 1¼ colio garbanojimo žnyples, kad išgautumėte netvarkingą paplūdimio stilių.

Madingas tamsiai varinis ilgas plaukų kirpimas su užuolaidų tipo kirpčiukais

Priimkite tendenciją su tamsiai vario spalvos ilgais plaukais su elegantiškais užuolaidų sruogelėmis. Pasirinkite užuolaidines sruogas, kad nereikalautų daug priežiūros ir gražiai įrėmintų veidą, paryškindama skruostikaulius. Šilti vario atspalviai lengvai papildo bet kokį veido atspalvį.

Graži ilgų tamsių plaukų šukuosena su pilnesniais iškarpytais kirpčiukais

Pasilepinkite šauniais ilgesniais tamsiais plaukais su pilnos tekstūros sruogelėmis, kurios patobulins jūsų stilių. Pasiekite svajonę apie natūralias ilgas tamsias sruogas, kurios spinduliuoja blizgesį ir sodrias bangas, kviečiančias žiūrovų komplimentus.

Nuostabi ilga varinės spalvos šukuosena su pilnais kirpčiukais

Mediniai plaukai puikiai atrodo ant visų odos atspalvių. Geriausiai kontrastuoja su šviesesniais, šiltesniais odos tonais. Pridėję prie ilgesnių plaukų pilną kirpčiuką suteiksite šukuosenai drąsos.

Ilga šviesių plaukų šukuosena su užuolaidiniais kirpčiukais

Dilgi užuolaidiniai kirpčiukai sklandžiai susilieja su abiejų veido pusių plaukais, suformuodami gražų rėmelį, išryškinantį jūsų veido bruožus. Šis stilius puikiai tinka apvalių ar širdies formos veidų savininkėms, nes fantastiškai įrėmina veidą.

Iškarpyti kirpčiukai ilgiems storiems tamsiems plaukams

Kepuriniai kirpčiukai ant ilgų tankių tamsių plaukų suteikia stulbinamą išvaizdą, sušvelnina bendrą išvaizdą. Norint pakeisti stilių, jums nebūtina nukirpti kirpčiukų. Pridėję sluoksnių ir kirpčiukų galite pakeisti savo šukuoseną. Gyvenimiškai banguoti plaukai suteikia apimties ir natūraliai atrodančios tekstūros.

Ploni šviesūs ilgi plaukai su užuolaidų kirpčiukais

Atnaujinkite savo ilgus, plonus šviesius plaukus su užuolaidiniais kirpčiukais, kad pasiektumėte madingą, bet klasikinę išvaizdą. Kasdienis stilizavimas yra būtinas jūsų užuolaidinių kirpčiukų kirpčiukams. Naudokite apvalų šepetį, kad padidintumėte plaukų apimtį ir išgautumėte elegantišką šukuoseną. Šviesiaplaukėms ši šukuosenos formavimo technika suteiks plaukams daugiau matmenų. Išlaikykite kirpčiukų gaivumą planuodami kirpimą kas kelias savaites.

Poliruoti šoniniai kirpčiukai ilgiems plaukams

Šoniniai kirpčiukai, suporuoti su ilgais plaukais, suteikia puikų universalumą. Ši banguota ilgų plaukų šukuosena padidina apimtį, kai paliekama nuleista, o sruoga elegantiškai įrėmina veidą. Šis stilius tinka daugumai moterų; tiesiog pakoreguokite kirpčiukų ilgį, kad jie atitiktų jūsų veido formą ir plaukų tipą.

“Messy Boho” sluoksniai ilgiems plaukams

Suteikite ilgiems plaukams skirtus boho sluoksnius su kirpčiukais, kad atrodytumėte universaliai ir stilingai. Ataugus sruogoms, išlaikykite boho kirpimo žavesį. Šukuokite su netvarkingomis bangomis žemyn arba į kuodą su įrėminančiomis sruogomis. Nesudėtingos apimties įgaukite naudodami tinkamas šukuosenos formavimo priemones.

“Butterfly” ilgų plaukų kirpimas su kirpčiukais

Atlikdami drugelio kirpimo su kirpčiukais šukuoseną, pradėkite nuo tekstūrą suteikiančio purškiklio, kad sustiprintumėte plaukų tekstūrą. Šonines kirpčiukų puses išskleiskite į išorę nuo veido, o trumpiausią veidą įrėminantį sluoksnį palikite kristi priešinga kryptimi, švelniai įrėmindami veidą.

70-ųjų įkvėptas Shag plaukų kirpimas su labai ilgais kirpčiukais

Šis 70-ųjų šukuosenos su itin ilgais kirpčiukais yra žavus stilius, kuriame klasikinis kirpimas derinamas su tekstūrinėmis paplūdimio bangomis. Idealiai tinka vidutinės ir storos tekstūros plaukams, sruogai reikia svorio, kad būtų pasiektas stilingas žvilgesys, išvengiant “mamos” sruogos išvaizdos. Kad suteiktumėte šukuosenai papildomos formos ir tekstūros, prieš eidami į lauką papurkškite ją jūros druskos purškikliu. Ši moderni šukuosenos interpretacija suteikia lengvai atsipalaidavusią sruogą, kuri išryškina natūralią plaukų tekstūrą ir reikalauja minimalaus stiliaus.

Lengvai banguoti ilgi plaukai su trumpais kirpčiukais

Šie banguoti ilgi plaukai su kūdikio kirpčiukais yra lengvai stilingi ir universalūs. Tekstūrinės bangos suteikia plaukams natūralią išvaizdą ir judesį. Norėdami atkurti šią šukuoseną, pasikonsultuokite su stilistu, kad pritaikytumėte ją prie savo gyvenimo būdo, veido formos ir kasdienės plaukų priežiūros rutinos. Įvertinus plaukų tankį ir tekstūrą, labai svarbu sukurti tobulą sruogų sritį, užtikrinančią vientisą ir natūralią šukuoseną.

Bronzinė ilga šukuosena su kirpčiukais

Pasižymėkite bronzinių ilgų plaukų su krioklio sruoga drąsa. Šis stilius dvelkia elegancija ir moderniu polėkiu. Kaskadinis krioklio kirpčiukų efektas suteikia veidui gylio ir matmenų. Plaukų ilgis pabrėžia moteriškumą, o bronzinis atspalvis bendram įvaizdžiui suteikia šilumos ir sodrumo. Ši universali šukuosena tinka įvairioms veido formoms ir plaukų tekstūroms.

Veidą įrėminantis kirpimas ilgiems plaukams

Atraskite ilgų, tiesių kirpčiukų universalumą, kad užtikrintai pabrėžtumėte žandikaulio liniją. Šių kirpčiukų plunksniniai galiukai sukuria idealią tekstūrą, o subtilūs akcentai suteikia spalvų pliūpsnį ir šią išskirtinę ilgų plaukų šukuoseną paverčia žavingu šedevru.

Ilgi plaukai su šviesiai rudu balayage dažymu ir švelniais kirpčiukais

Sukomponuokite ilgus šviesiai rudus plaukus su minkštais kirpčiukais, pridėdami šviesių šviesių atspalvių ir žemų atspalvių, kad plaukai atrodytų paplūdimio stiliaus. Šią šukuoseną patobulina pridėtos bangos. Norint sukurti subtilų švytėjimą aplink veidą, idealiai tinka šviesus balayage’as.

Brandi tamsių ilgų plaukų šukuosena su kirpčiukais

Svarstykite galimybę pasirinkti tamsių ilgų plaukų tupią sruogą, kad gerokai pakeistumėte savo išvaizdą. Išlaikydami plaukų ilgį ir kartu įtraukdami drąsų kirpčiuką, galite padaryti gaivų pokytį. Briaunos paryškina akis ir suteikia įvairiapusiškumo, kai yra sušukuotos į šoną. Tačiau pasiruoškite dažnam kirpimui, geriausia kas 4 savaites.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment