35 ilgų plaukų kirpimai trikampiu (V cut): unikalios idėjos

Pradžia » Ilgi kirpimai » 35 ilgų plaukų kirpimai trikampiu (V cut): unikalios idėjos

Publikuota

Nuostabus šviesių plaukų kirpimas trikampiu (V cut) su garbanotais plaukų galiukais

Jei jūsų plaukai greitai auga, išlaikyti šviesią išvaizdą gali būti sudėtinga. Pasirinkus V formos kirpimą su sluoksniais, šviesią spalvą pavyks išlaikyti nepakitusią. Šukuosena su garbanotais galiukais taip pat gali padėti prailginti laiką tarp apsilankymų salone.

Ilgų blondiniškų plaukų V formos kirpimas su iškarpytais sluoksniais

Dilgas sluoksniuotas šviesiaplaukis V formos kirpimas yra fantastiškas stiliaus pokyčių pasirinkimas. Šio kirpimo metu plaukai suformuojami į V formą, kuri pasiekiama padalijus plaukus į dvi dalis nuo nosies iki pakaušio, patraukus kiekvieną pusę priešais pečius ir nukirpus tiesią liniją. Šis būdas sukuria V formą, tačiau nereikia tikslaus V formos kirpimo. Jį gali tekti šiek tiek patobulinti, tačiau pagrindinė V forma bus sukurta. Įgudusiems kurti tikslią V formą rekomenduojama naudoti ilgesnes žirkles, kad būtų išbaigtas švarus kirpimas.

Plaukų kirpimas trikampiu (V cut) ovaliai veido formai

Dėka užriestų galų jūsų vidutinio V formos kirpimo plaukai gali atrodyti stilingai, apimties ir atkreipti dėmesį. Ši technika leidžia tamsių plaukų šukuosenai suteikti įdomumo be ypatingo stilizavimo ar dažymo.

Klasikinis kirpimas trikampiu (V cut) tiesiems ilgiems plaukams

Šis įvaizdis – tai klasikinis ir švarus V formos kirpimas, žinomas dėl savo universalumo. Nesvarbu, ar nešiosite garbanotus, banguotus, glotnius, tiesius, ar natūralius plaukus, jie visada atrodys gerai. Rinkitės V formos kirpimą, kad būtų lengva prižiūrėti. Idealiai tinka ilgesniems plaukams, nes suteikia formą neprarandant ilgio. Puikus pasirinkimas vengiantiems sluoksnių, bet norintiems suteikti šukuosenai matmenų. Tinka ir trumpesniems plaukams, ypač tiems, kurie dievina V formos kirpimą. Užtikrinkite kampus aplink veidą, ypač ilgesnių formų veidams.

Gilus ilgų plaukų kirpimas trikampiu (V cut) iki juosmens

Ši šukuosena yra rafinuota ir prabangi. Pagrindinis šio kirpimo akcentas – gili V formos šukuosena nugaroje, sukurianti lieknesnio liemens iliuziją ir pabrėžianti klubus. Tai stilius, kuris išryškina siluetą ir dėl sumanaus plaukų formavimo suteikia smėlio laikrodžio figūros įspūdį.

Šis kirpimas skirtas ilgaplaukėms moterims, nes išlaiko ilgį, o sluoksniai gražiai įrėmina veidą. Trumpesnių plaukų šukuosena būtų U formos, o ne apibrėžtos V. Toms, kurių plaukai ploni, rekomenduoju vengti šio kirpimo dėl didelio sluoksniavimo. Pasirinkę bukesnį kirpimą, sukurtumėte storesnių ir sodresnių plaukų iliuziją.

Tiesių ilgų plaukų V formos kirpimas su pikantišku tamsiai variniu ombre dažymu

Dilgi V formos kirpimo tiesūs plaukai su pikantišku tamsaus vario ombre gali būti kitas jūsų drąsus įvaizdis. Idealiai tinka bet kokiam renginiui, V formos kirpčiai puikiai tinka surišti į kuodą arba nešioti tiesiai. Tokia spalva, kaip tamsus varis, išryškina ilgų tiesių plaukų šukuosenų grožį.

Blondiniška ilgų plaukų šukuosena trikampiu (V cut)

Trumpiems plaukams taip pat gali būti naudingas švelnus V arba U formos kirpimas, kuris gali sukurti judesį, o ilgiems plaukams suteikti erdvumo. Šiltas šviesus balayage taip pat gali “panaikinti skiriamąją liniją” tarp natūralių šaknų ir šviesesnių plaukų galiukų.

Kirpimas trikampiu (V cut) ir plunksnuoti iškarpyti ilgų plaukų sluoksniai

Šia šukuosena demonstruojamas V formos kirpimas su trumpais sluoksniais, išlaikant ilgį ir apimtį. Pabrėžiant priekinius sluoksnius, sukuriami stulbinantys veidą įrėminantys kirpčiukai, išryškinantys bendrą išvaizdą.

Kirpimas trikampiu (V cut) su laipsniavimu ploniems ilgiems plaukams

Kaip profesionali kirpėja specializuojuosi įvairių šukuosenų ir plaukų priežiūros srityje. Šis V formos kirpimas su gradacija idealiai tinka ploniems plaukams. Kirpimas sukuria gradaciją, suteikdamas bendram įvaizdžiui storesnės išvaizdos. Patikėkite manimi, kad gražiai išryškinsiu jūsų plonus plaukus.

Ilgos V formos švelnios garbanos

Banguotas brunetės V formos kirpimas pabrėžia plaukų apimtį ir tekstūrą. Pasirinkusi vidurinę dalį, pailginsite veido formą ir suteiksite gražų rėmelį savo veido bruožams.

Ilgų plaukų kirpimo trikampiu (V cut) šukuosena

Šiam kirpimui būdingos stipriai susluoksniuotos sruogos, galuose sukuriančios ryškią “V” formą. Šis nesudėtingas stilius idealiai tinka ilgiems tamsiems plaukams suteikti drąsios dimensijos ir natūralios apimties, todėl jį būtina išbandyti.

Juodi tekstūruoti V formos sluoksniai

Apimkite juodą tekstūruotą V sluoksnių šukuoseną, kurioje yra V formos kirpimas su sluoksniais. Šis stilius idealiai tinka storiems plaukams, nes sumažina tankumą ir suteikia paklusnumo. Mėgaukitės papildomu judesiu ir matmeniu, naudodami šią elegantišką išvaizdą.

V formos kirpimas su sluoksniais ir veido įrėminimu

Idealus kirpimas tiems, kurie ieško sluoksnių ir veido įrėminimo. Reikalaukite vidutinio ilgio sluoksnių, kurie ties veidu būtų trumpesni, o gale pereitų į ilgesnius. Šukuosenai formuoti naudokite 2 colių apvalų šepetį arba pridėkite garbanų, kad jos būtų dar tvirtesnės.

Aukso rudos spalvos V formos sluoksniuotas kirpimas

Svarstykite galimybę V formos sluoksniuotam kirpimui rinktis aukso rudos spalvos atspalvį, kad išlaikytumėte ilgį ir kartu eksperimentuotumėte su nauja forma. V formos kirpimas gražiai įrėmina veidą, todėl jis tampa išskirtiniu bruožu. Idealiai tinka tiems, kurie siekia užsiauginti plaukus, išlaikydami jų ilgį. Pasiekite švelnių ir lengvų bangų, formuodami 1,5 colio garbanojimo žnyplėmis.

Tamsiai dūminės spalvos švelniai banguojantys ilgi plaukai

Tamsiems V formos banguotiems plaukams subtilūs pelenų blondinės atspalviai gali sukurti stulbinantį spalvų lydymosi efektą. Užbaigdama šukuoseną tekstūruojančiu purškikliu pademonstruok plaukų tekstūrą ir spalvą visu gražumu.

Garbanotų ilgų plaukų kirpimas trikampiu (V cut) su ryškiai rausvais galiukais

Tobulai derindami sluoksnius, ilgį ir šiek tiek spalvos, galite išgauti žavų V formos kirpimo stilių. Jei norite atkartoti šį konkretų įvaizdį, paprašykite atnaujinti ryškią spalvą su aviečių atspalviais ir vidutinio ilgio garbanotomis sruogomis, pasibaigiančiomis kampu V formos sruogomis.

V formos kirpimas su iškarpytais sluoksniais

Šis kirpimas pasižymi ilgais sluoksniuotais kirpčiukais, daug tekstūros ir V formos pagrindine linija. Daugiausia sluoksnių yra ties viršugalviu ir viršugalviu, kad būtų sukurta apimtis ir judesys, įdedant labai mažai pastangų. Šukuosenos yra nuostabios! Jie tinka daugeliui veido formų ir gali būti įvairiai keičiami. Bet kuriuo atveju verta pagalvoti, kaip kasdien nešiosite plaukus. Tai puikus kirpimas, kupinas stiliaus galimybių. Tačiau dėl sluoksniavimo ir tekstūros kartais gali būti sunkiau, nors ir neįmanoma, susipinti plaukus, padaryti “konservatyvius” kirpimus. Atsižvelgdami į savo dabartinių plaukų ilgį ir į tai, kiek ilgio esate pasirengę prarasti dėl sluoksniavimo, turėsite daug įtakos norimam išvaizdos rezultatui.

V linijos kirpimas brunetėms

V linijos kirpimas, specialiai sukurtas moterims, turinčioms storus plaukus, padeda išlaikyti ilgį nepriauginant papildomo svorio. Turinčioms apvalią, ovalią, stačiakampio ar kvadrato formos veidą, šį stilių geriausiai papildo vidurinė šukuosenos dalis. Jei jūsų veido forma kitokia, rinkitės šoninę šukuoseną, kad atrodytumėte geriau.

Labai ilgų tamsių plaukų kirpimas trikampiu (V cut)

Pridėkite stiliaus savo labai ilgiems plaukams su elegantišku juodu V formos kirpimu. V formos kirpimą itin ilgais plaukais išgaukite rankomis kirpdami formą. Norėdami atlikti V formos kirpimo šukuoseną atsistokite, kad nesutrukdytumėte formai. Pasirūpinkite, kad plaukai blizgėtų, naudodami tamsią šviesą atspindinčią spalvą, ir užtepkite “Redken Oil For All”, kad plaukai dar labiau blizgėtų.

Kirpimas trikampiu (V cut) ilgiems storiems plaukams

Jei trokštate lengvesnių ilgų plaukų, V formos kirpimas su viduryje veleno esančiais išmintais galais yra puikus pasirinkimas. Sluoksniai suteikia gaivumo, oro ir padidina tankių brunetės plaukų judrumą.

Vidutinio ilgio plaukų V formos kirpimas su užriestais galais

Madingam vidutinio ilgio V formos kirpimui su išgaubtais galais prašykite V formos kirpimo, kad suteiktumėte formai ir judesiui, idealiai tinka vidutinio ilgio ir tankiems plaukams. Pasirinkite vidurinės dalies šukuoseną, kad pailgintumėte apvalią, ovalią ar širdies formos veidą. Naudokite garbanojimo žnyples nuo vidurio keteros žemyn, kad galėtumėte formuoti tekstūrinius išgaubtus galiukus.

Tankiai sluoksniuotas garbanotų ilgų plaukų kirpimas trikampiu

Nors Hannah Grace sukūrė šį fantastišką balayage su šaknų spalva, kad būtų padengta pilka spalva, siūlome, kad šis dažymas puikiai tinka garbanotoms moterims. Šviesesni akcentai išryškina jūsų spiralių matmenis, be to, jos tampa ne tokios sunkios.

Platus ilgų banguotų plaukų kirpimas trikampiu (V cut)

Pasirinkite platų V formos kirpimą su bangomis, kuris suteiks jūsų įvaizdžiui judesio ir elegancijos. V forma yra universali, puikiai tinka prie kuodukų ar sušukuotų garbanų, garantuotai patrauks dėmesį. Sluoksniai išryškina bangas.

Aukso rudos spalvos ilgų plaukų kirpimas trikampiu

Vidutinio ilgio V formos kirpimai su balayage akcentais yra universalūs ir glostantys. Apsvarstykite galimybę rinktis U formos kirpimą, kad nugaros dalis atrodytų švelnesnė ir apvalesnė.

Ilgas tektūruotas ir banguotas trikampio kirpimas su šviesiu balayge dažymu

Kitam savo stiliui pasirinkite ilgą tekstūrinį banguotą V formos kirpimą su šviesiu balayage. Šis įvaizdis idealiai tinka vidutinio storio ir storiems plaukams, nes išryškinti sluoksniai suteikia apimties ir judesio. V formos šukuosena yra universali, todėl be vargo galėsite plaukus nešioti pakeltus arba nuleistus. Šį madingą stilių galite rinktis jau šiandien!

Kampuotas kirpimas trikampiu (V cut) tiesiems plaukams

Kampinis V formos kirpimas gali sukurti lieknesnio liemens iliuziją, todėl tai protingas pasirinkimas turintiems ilgus ir storus plaukus. Be to, ištiesinkite savo sruogas plaukų tiesintuvu, kad jos atrodytų tokios glotnios ir blizgios.

Švelnus ilgų plaukų kirpimas trikampiu tiesiems plaukams

Šviesūs plaukai yra natūraliai žavūs, o V formos kirpimas gali dar labiau sustiprinti jų žavesį. Nesvarbu, ar turite trumpus, vidutinio ilgio, ar ilgus plaukus, ši šukuosena lemia stilingą ir žavią išvaizdą.

Blondiniškas banguotų ilgų plaukų kirpimas trikampiu (V cut)

Ryškiai šviesūs šios šukuosenos akcentai gali gražiai apšviesti jūsų plaukus ir sustiprinti V formos kirpimo žavesį. Galite pasirinkti, ar plaukus dalyti per vidurį, ar į šoną, kad sukurtumėte norimą efektą, padedantį užmaskuoti arba sušvelninti tam tikrus veido bruožus.

Miela V formos šukuosena storiems plaukams

Trumpiems plaukams naudingas kampuotas kirpimas, kuris sukuria sluoksnius ir apimtį. Pasikonsultuokite su stilistu dėl balayage, kad dar labiau paryškintumėte sluoksnius.

Ilgų plaukų kirpimas trikampiu su veidą įrėminančiais sluoksniais

Šiame paveikslėlyje rodomi “Face-Framing Layered V-Cut” plaukai, pasižymintys V forma ir veidą įrėminančiais sluoksniais, kurie suteikia stilingą ir lengvai prižiūrimą išvaizdą, pabrėžiančią natūralų plaukų grožį. Turintiems aukštą kaktą, pridėjus kirpčiukus galima sukurti labiau subalansuotą išvaizdą.

Ilgas V formos kirpimas su švelniu balayage

Tam, kad atrodytumėte stulbinamai, rinkitės ilgą išmintingą V formos kirpimą su švelniu balayage. Pritarkite tendencijai su natūraliu rankomis dažytu šviesinimu, pasiektu balayage būdu. Įtraukite ilgus sluoksnius, kad sukurtumėte išmintingą V formos kirpimą su stipriu šoniniu kampu. Norint išlaikyti sveikus plaukus ir išvengti galiukų skilinėjimo, būtina reguliariai juos kirpti.

Trikampio formos ilgų plaukų kirpimas su sluoksniais

Šiame “Beauty Con Amor” sukurtame V formos kirpime demonstruojami subtilūs sluoksniai nugaroje, kurie sukuria švelnų sluoksniuotą siluetą. Jei norite panašią tekstūrą išgauti ant juosmens ilgio plaukų, pabrėžkite sluoksniavimą, kad sukurtumėte šį nuostabų veidą įrėminantį efektą.

Sluoksniuotas trikampio kirpimas su platininiu ombre dažymu

Pagerinkite savo V formos kirpimą su papildoma pelenų pilkumo atspalvio balayage šukuosena, kad atrodytumėte rafinuotai. Naudodamiesi garbanojimo žnyplėmis sukurkite švelnias bangas, suteikiančias sruogoms dimensijos.

Ilgų plaukų kirpimas trikampiu (V cut) su šviesiu balayge dažymu

Dilgos banguojančios garbanos, papildytos V formos kirpimu, gali padidinti jūsų žavesį ir moteriškumą. Kad atkreiptumėte į save dėmesį, naująją šukuoseną papildykite madingu saulės pabučiuotu ombre arba balayage.

Madingas ilgų garbanotų plaukų kirpiams trikampiu (V cut)

Šia šukuosena persikelkite į septintąjį dešimtmetį! Garbanos vagia šou, spinduliuoja linksmumą ir gyvybingumą, o V formos kirpimas suteikia jūsų įvaizdžiui rafinuotumo ir elegancijos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment