32 ilgų plaukų lengvos šukuosenos kasdienai: paprasti kirpimai

Pradžia » Ilgi kirpimai » 32 ilgų plaukų lengvos šukuosenos kasdienai: paprasti kirpimai

Publikuota

Paprastas ilgų plaukų kirpimas su iškarpytais sluoksniais suteikiančiais apimties

Prigimtinai tiesių plaukų stilius gali būti sudėtingas, o pernelyg ilgas tiesinimas yra žalingas. Pasiekti apimties neaukojant ilgio galima naudojant tokį sluoksniuotą kirpimą kaip šis. Ilgi sluoksniai ir šviesūs akcentai kartu sukuria įspūdingą apimtį.

Lengvai prižiūrima ilgų iškarpytų plaukų šukuosena

Jeigu trokštate mažai priežiūros reikalaujančių plaukų, neaukojant jų ilgio, sprendimas yra čia. Pasiekite milijono dolerių vertės išvaizdą su vidutinio ilgio sluoksniuotu kirpimu. Veidą įrėminantys sluoksniai ir šviesūs akcentai kartu sukuria stulbinančią apimtį.

Ilgų plaukų kirpimas su skyrimu šone kasdienai

Šioje šukuosenoje demonstruojami ilgi, natūraliai tiesūs, gana stori plaukai. Šiam mažai priežiūros reikalaujančiam įvaizdžiui naudingas dažymas, kad plaukai taptų dar tvirtesni ir lengviau valdomi. Šoninis kirpimas suteikia apimties nenaudojant pernelyg daug plaukų priežiūros priemonių. Norint išlaikyti šukuoseną, būtina prižiūrėti spalvą, tačiau dėl plaukų ilgio jų nereikia dažnai kirpti.

Ilgi iškarpyti plaukai su apimtimi

Jei norite padidinti vidutinio ilgio banguotų plaukų apimtį, rinkitės į šį stilių panašų daugiasluoksnį kirpimą. Įtraukite ilgus užuolaidinius kirpčiukus, kad įgautumėte daugiau žavesio, ir be vargo pasieksite natūralią išvaizdą.

Priežiūros nereikalaujantis ilgų plaukų kirpimas su skruostikaulio ilgio sruogomis

Jei trokštate naujos išvaizdos neprarasdami ilgų plaukų ir ieškote mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, rinkitės sluoksnius. Sluoksniai efektyviai padidina apimtis, o skruostikaulio ilgio sruogos padidina ilgų veido formų plaukų plotį.

Lengva pavelta ilgų banguotų plaukų šukuosena su užuolaidų tipo kirpčiukais

Tai šukuosena, kuri spinduliuoja grožiu be pastangų. Ši šukuosena apima natūralią jūsų plaukų tekstūrą, nesvarbu, ar jie turi vingių, bangų, ar garbanų. Raktas į šią išvaizdą – laikytis banguotų plaukų procedūros, kuri sustiprina natūralią plaukų tekstūrą ir nereikalauja džiovinimo džiovintuvu. Norėdami suformuoti užuolaidines sruogas, tiesiog leiskite joms išdžiūti ant didesnio dydžio volelio ir pabaigai šiek tiek papurkškite plaukų laku, kad šukuosena nenutrūktų.

Ilgų plaukų kirpimas su skyrimu per vidurį brunetėms kasdienai

Pasitikėkite nesenstančia elegancija ilgų, blizgančių brunetės plaukų, sušukuotų su vidurine šukuosenos dalimi. Šis klasikinis įvaizdis dvelkia paprastumu ir grožiu. Kad šis stilius atrodytų kuo geriau, būtina reguliariai prižiūrėti spalvą. Sodrus brunetės atspalvis yra svarbiausia, kad ši šukuosena tikrai išsiskirtų.

Paprastas vintažinis Shag stiliaus kirpimas ilgiems plaukams

Vintage shag stilius idealiai tinka ilgiems plaukams. Lengvai aprėpkite savo natūralią tekstūrą, naudodami šukuoseną shag, kuri nereikalauja daug priežiūros. Derinant klasikinius šukuosenos bruožus su tankiais kirpčiukais sukuriama unikali vintažinės ir šiuolaikinės estetikos sintezė. Shag kirpimai išlieka populiarūs, nes jie tinka visų tekstūrų ir tankumo plaukams, puikiai tinka kiekvienai veido formai. Tai neprilygstamas pasirinkimas bet kokio tipo plaukams.

Ilgų brunetiškų plaukų šukuosena su skyrimu centre kasdienai

Jeigu norite lengvos šukuosenos, rinkitės centre esančią šukuoseną. Ji kukli ir klasikinė. Ilgiems plaukams formuokite bangas, kad neatrodytų sunkūs. Pasirinkite šviesų brunetės atspalvį, kad padidintumėte matmenis ir minimaliai prižiūrėtumėte. Paprašykite stilisto, kad išlaikytų švelnią, natūralią išvaizdą.

Lengva ilgų plaukų šukuosena su veidą įrėminančiais kirpčiukais

Traukiama moterų šukuosena yra ilgas, daugiasluoksnis kirpimas su veidą įrėminančiais kirpčiukais. Šį stilių nesunku prižiūrėti, juo siekiama sukurti švelnią, lengvabūdišką išvaizdą. Jame dera moteriškumo, švelnumo ir drąsos elementai.

Lengvas tiesus kirpimas ilgiems brunetiškiems plaukams

Jei norite nesudėtingos šukuosenos, rinkitės vidutinio ilgio ar šiek tiek ilgesnį kirpimą su subtiliais sluoksniais, kurie suteikia judesio. Priimkite savo natūralią tekstūrą džiovindami oru, kad gautumėte apimties, arba ištiesinkite, kad atrodytumėte glotniai. Reguliariai kas 12 savaičių kirpkite, kad išlaikytumėte šukuosenos formą. Padidinkite plaukų blizgesį naudodami blizgią spalvą, kuri artimai atitinka jūsų natūralų atspalvį, kad kuo mažiau matytųsi ataugų.

Ilgi užuolaidiniai kirpčiukai rudiems plaukams

Didelis rudų plaukų užuolaidinis kirpčiukas – tai nereikalaujantis daug priežiūros stilius, kuris be vargo patobulins jūsų išvaizdą. Ji suteikia natūralumo ir švelnumo bendrai šukuosenai, puikiai tinka ieškančioms subtilių, bet moteriškų pokyčių. Šis kirpimas gražiai įrėmina veidą ir suteikia galimybę rinktis įvairias šukuosenos formavimo galimybes, nesvarbu, ar norėtumėte tiesios, ar susuktos, ar sušukuotos į neįpareigojančias paplūdimio bangas. Šią šukuoseną pradėkite nuo švarių, sausų plaukų ir naudokite nuo karščio apsaugantį purškiklį, prieš naudodami garbanojimo žnyples ar tiesintuvą bangoms arba tiesiems plaukams.

Paprastas ilgų plaukų kirpimas su vidiniais sluoksniais ir tekstūravimu

Asmenims, kurie renkasi “pasidaryk pats” šukuosenas, ilgų vidinių sluoksnių kūrimas gali suteikti plaukams tekstūros. Šį stilių, pasižymintį ilgais sluoksniais, lengva prižiūrėti, todėl plaukai augant neatrodo pernelyg stori ir išlieka stilingi kiekviename etape.

Ilgų banguot plaukų šukuosena kasdienai

Jet black lived-in long waves – tai švelnus ir sveikas būdas pademonstruoti savo ilgas sruogas. Norėdami išlaikyti sveikus plaukus, į namų plaukų priežiūros rutiną įtraukite kassavaitines procedūras. Apsvarstykite galimybę naudoti maitinamąją plaukų kaukę, pavyzdžiui, Kevino Murphy “Young Again” kaukę. Nors galite sumažinti apsilankymų kirpykloje skaičių, būtina planuoti kirpimą kas 10-12 savaičių. Reguliarus kirpimas padeda išlaikyti švarius plaukų galiukus ir išvengti jų skilinėjimo.

Lengva ilga šukuosena su skyrimu per vidurį ir blondinišku balayage dažymu

Dilga šviesių plaukų balayage šukuosena idealiai tinka ilgus plaukus turinčioms moterims, siekiančioms lengvos, bet elegantiškos išvaizdos. Tinkamai prižiūrint, šio stiliaus ilgaamžiškumas gali pailgėti iki 8 savaičių ar ilgiau. Praneškite stilistui apie norimą spalvą arba pateikite įkvepiančių paveikslėlių, kad jis galėtų patarti.

Tiesių ilgų plaukų kirpimas su skyrimu šone kasdienai

Galite pakeisti savo ilgus plaukus? Pasirūpinkite glotniu tiesiu stiliumi su šonine šukuosena. Nors šis stilius gali atrodyti ribotas, šoninė dalis grįžta. Pereikite prie naujo įvaizdžio be jokių pastangų, neįsipareigodami ilgam laikui.

Lengvai prižiūrima sluoksniuota ilgių šviesių plaukų šukuosena

Ilga sluoksniuota šukuosena gali jums puikiai tikti. Nors šviesūs plaukai gali būti reiklūs, šis stilius paprastai išlieka. Norint išlaikyti optimalų garbanų ilgaamžiškumą, pasirūpinkite, kad formuojant šukuoseną plaukai būtų visiškai sausi.

Priežiūros nereikalaujanti juosmens ilgio šukuosena

Argi ne visi trokštame nuostabių, juosmenį siekiančių plaukų? Šiuo metu itin ilgos sruogos yra itin populiarios. Norint sukurti mažai priežiūros reikalaujantį ilgų, banguotų plaukų stilių, labai svarbu laikytis tinkamos plaukų priežiūros tvarkos. Rinkitės produktus be sulfatų arba su mažu jų kiekiu, užtikrinkite drėgmės ir baltymų pusiausvyrą plaukų produktuose, prieš formuodami plaukus naudokite apsauginę priemonę nuo karščio ir, kai tik įmanoma, sumažinkite karščio naudojimą.

Paprasta ilgų plaukų šukuosena su užuolaidiniais kirpčiukais

Priimkite tendenciją be pastangų su ilgais plaukais ir užuolaidiniais kirpčiukais. Šis laikui nepavaldus stilius, puikiai tinkantis visoms veido formoms, nereikalauja daug priežiūros, ypač tiesių plaukų tipams. Augant kirpčiukai sklandžiai susilieja, todėl idealiai tinka plonų plaukų savininkėms, siekiančioms ilgesnio klasikinio įvaizdžio.

Labai ilgų plaukų kirpimas kasdienai

Jei norite atrodyti nereikalaujantis daug priežiūros, rinkitės labai ilgus plaukus. Ilgesniems plaukams reikia mažiau kirpimų ir suteikiama universalių stiliaus galimybių. Nešiokite juos žemyn, susiriškite atgal, garbanokite, kedenkite arba tiesinkite. Išnaudokite natūralias bangas ir sukurkite lengvai išpuoselėtą stilių.

Lengvai prižiūrimas ilgų plaukų Shag kirpimas moterims virš 40 metų

Sulaukusios 40-ies moterys gali pastebėti plaukų struktūros pokyčius. Plaukai gali tapti žvilgantys, storesni arba pradėti retėti ir slinkti. Universali ilgų šukuosenų šukuosena – tai nereikalaujantis daug priežiūros sprendimas visoms šioms dažnoms plaukų problemoms spręsti.

Kasdieniškas ilgų plaukų Shag kirpimas

Fantastiškas būdas išlaikyti savo stilių – į šukuoseną įtraukti plaukuotus sluoksnius ir sruogas. Šis kirpimas išryškina natūralią plaukų tekstūrą ir papildo ovalo formos veidą. Patirsite didesnę apimtį, kūną ir judesį, o tai sukels mažiausiai rūpesčių.

Ilgi iškarpyti plaukai moterims virš 50 metų

Ilgi sluoksniai sukuria mažai priežiūros reikalaujantį kirpimą, idealiai tinkantį vyresnėms nei 50 metų moterims, siekiančioms lengvai prižiūrėti šukuoseną. Naudojant šį stilių, pakanka kas kelis mėnesius periodiškai formuoti šukuoseną. Mėgaukitės daugiau laiko savo aistroms, o ne dažniems apsilankymams kirpykloje.

Lengvai prižiūrimas ilgas tekstūruotas kirpimas

Didelis tekstūrinis kirpimas, suformuotas paplūdimio bangomis, puikiai tinka mažai priežiūros reikalaujančiam gyvenimo būdui. Galai ne užriesti, o sutrumpinti, todėl šukuosena atrodo “gyvenimiškai”. Vidutinio ilgio šukuosena leidžia prailginti laiką tarp susitikimų su kirpėjais.

Veidą įrėmininantis kirpimas kasdienai

Veidą įrėminantys sluoksniai suteikia jūsų išvaizdai stilingumo be drastiškų pokyčių. Šiuos sluoksnius galima prižiūrėti tarp šukuosenų, kad išliktų gaivi ir aiškiai išreikšta išvaizda.

Pribloškianti ir paprasta ilgų plaukų šukuosena apvaliai veido formai

Apvalios veido formos šukuosenos optimalus pasirinkimas – ilgi, daugiasluoksniai kirpčiukai. Centrinė dalis, veidą įrėminantys sluoksniai ir strategiškai išdėstyti “pinigai” sustiprina šį idealų derinį. Šis specifinis kirpimo ir spalvos būdas perkelia dėmesį nuo apvalios veido formos link akių ir skruostikaulių viršaus pabrėžimo.

Lengva ilgų tiesių plaukų šukuosena su iškarpytais sluoksniais

Jei norite ištiesinti plaukus, apsvarstykite tokius variantus kaip be sluoksnių, veidą įrėminantys sluoksniai arba ilgų ir veidą įrėminančių sluoksnių derinys. Minimalūs ilgio skirtumai sumažina priežiūrą.

Sluoksniuota ilgų plaukų šukuosena su kirpčiukais storiems plaukams

Storų plaukų šukuosenos paprastai geriausiai atrodo su daugybe sluoksnių. Ilgiems kirpčiams reikia kelių sluoksnių, sukeliančių lūžius ir suteikiančių šukuosenai įdomumo. Plaukus storiems plaukams puikiai tinka kirpčiukai arba trumpi veidą įrėminantys kirpčiukai, išryškinantys skirtingus veido bruožus.

Priežiūros nereikalaujantis ilgų plaukų kirpimas moterims virš 60 metų

Paprastai svarbu laikytis paprastos formos, kad būtų galima sukurti geriausią mažai priežiūros reikalaujančią šukuoseną. Vyresnėms nei 60 metų moterims geriausiai tinka vengti pernelyg didelių sluoksnių ir tekstūros. Rinkitės glotnų stilių, kad išryškintumėte natūraliai tiesius plaukus. Subtilūs sluoksniai, įrėminantys veidą, gali padėti sušvelninti apibrėžtą žandikaulio liniją.

Lengvai prižiūrima banguotų ilgų plaukų šukuosena

Pasiekite nesudėtingą, bet žavų stilių su storais banguotais plaukais. Sukurkite bangas naudodami 2 colių garbanojimo žnyples, karštus volelius arba pasirinkite “nekaitinimo metodą”, pavyzdžiui, pynimus ar rankšluosčio aureolę. Mažiau yra daugiau šukuojant. Banguoti plaukai idealiai tinka paryškinti, kad išryškėtų jų matmenys.

Paprastas trumpas kirpimas vyresnėms nei 70 metų moterims

Dilgi, tupi kirpimai paprastai yra idealus variantas vyresnėms nei 70 metų moterims, ypač šie lediškai balti kirpimai! Šis stilius išryškina gražius senstančių plaukų tonus ir kartu užtikrina minimalią priežiūrą.

Daug priežiūros nereikalaujanti ilgų plaukų kasa

Didelis kuodukas yra universali šukuosena, kurią galima lengvai padaryti namuose, tačiau pakankamai elegantiška renginiams. Šį stilių patobulinkite švelniomis garbanomis ir apvyniokite plaukų sruogą aplink uodegos gumelę, kad būtų puošnus užbaigimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment