108 iškarpytų plaukų kirpimai: sluoksniuotos šukuosenos

Pradžia » Iškarpyti kirpimai » 108 iškarpytų plaukų kirpimai: sluoksniuotos šukuosenos

Publikuota

Shaggy tipo iškarpytų plaukų lob kirpimas su paplūdimio bangomis

Paplūdimio bangos idealiai tinka tiems, kurie ieško vidutinio sluoksniuotumo šukuosenos be vargo ją formuojant. Šie sluoksniai yra natūralūs, todėl norint išgauti atsipalaidavusį įvaizdį, juos reikia išpūsti arba susukti.

Aukso rudos spalvos stilius su ilgais V formos iškarpytais sluoksniais

“V” formos kirpimas yra klasikinis ilgų plaukų moterų kirpimas. Dėmesys sluoksniavimui suteikia daugiau dimensijos, nes trumpesnės priekinės dalys kaskadiškai pereina į ilgesnes. Veidą įrėminantys kirpčiukai ir ilgų plaukų šukuosenos su sluoksniais yra universalios ir puikiai tinka garbanotoms, banguotoms ir tiesioms šukuosenoms.

Trumpų plaukų pastelinis bobas su iškarpymu

Šiam tradiciniam trumpo bob stiliaus šukuosenai suteikiamas modernus atspalvis – žaismingas pastelinis atspalvis suteikiamas tik šaknims. Jei eksperimentuojate su spalva, iš pradžių rinkitės rožinius arba violetinius atspalvius. Šį įvaizdį pagyvinkite trumpais sutrūkinėjusiais sluoksniais, kurie suteiks papildomos tekstūros.

Iškarpyti sluoksniai storiems plaukams

Itin daugiasluoksniai plaukai yra nuostabus pasirinkimas turintiems storus plaukus. Pasižymėkite drąsia ir stilinga išvaizda su talpiais išpuoselėtais sluoksniais. Pasikonsultuokite su stilistu dėl produktų rekomendacijų ir reikiamų karštų įrankių, kad tokią išvaizdą pasiektumėte namuose.

Švelnus tiesių iškarpytų lpaukų kirpiams su kirpčiukais

Minkštas, tiesus kirpimas su kirpčiukais vidutinio ilgio plaukams idealiai tinka ploniems plaukams suteikti išmintingos tekstūros ir apimties. Glotnūs užuolaidiniai kirpčiukai subtiliai įrėmina akis, todėl veidas neatrodo sunkus. Naudokite apvalų šepetį, kad išgautumėte švelnias, plazdančias sruogas.

Mielas bob kirpiams su trumpesniais šonais ir ilgais šoniniais kirpčiukais

Jeigu ieškote trumpesnių kirpimų, žemiau kirptas bobas su ilgais šoniniais kirpčiukais yra puikus pasirinkimas siekiant sumažinti apimtį, ypač turintiems storus plaukus. Šis būdas taip pat prailgina jūsų trumpos šukuosenos ilgaamžiškumą. Ilgi šoniniai kirpčiukai suteikia universalumo formuojant šukuoseną ir suteikia daugybę galimybių. Apsvarstykite galimybę sutaupyti laiko ir stilizavimo priemonių naudodami šį žaismingą ir drąsų kirpimą.

Plunksuotas iškarpytų plaukų piksi kirpimas su plaukais sušukuotais į galą

Jei norite atrodyti elegantiškai ir lengvai, pasirinkite plunksnuotos piksi šukuosenos šukuoseną su užpakaliu. Pilnesnių plaukų iliuziją sustiprinsite pasirinkę tamsiai rudą plaukų spalvą.

Gražūs ilgi plunksniniai plaukai su iškarpymu

Svarstykite galimybę išbandyti ilgus plunksnuotus plaukus, jei turite storus plaukus ir trokštate papildomo judesio. Ilgi plunksnuoti sluoksniai padeda pašalinti ilgų, storų plaukų svorį, suteikia daugiau kūno ir žvilgesio. Naudokite putas arba šaknų pakėlimo purškiklius, kad prie šaknų būtų daugiau apimties, o pabaigai naudokite tekstūros purškiklį, kad sluoksniai būtų atskirti.

Pašiauštas iškarpytų banguojančių plaukų bob kirpimas su šviesiu balayage dažymu

Jei svarstote apie bobą, šviesiaplaukis balayage bobas gali suteikti ryškumo jūsų išvaizdai. Pasirinkite sluoksnius, kad padidintumėte savo spalvos matmenis. Norėdami sumažinti plaukų svorį, pradėkite nuo ilgesnių bobos sluoksnių. Tai taip pat suteiks jūsų stiliui tekstūros. Trumpesniems plaukams paplūdimio bangos puikiai papildo balayage. Naudokite paplūdimio tekstūros purškiklį, pavyzdžiui, “Beach Club” iš IGK, kad pasiektumėte optimalią apimtį ir tekstūrą.

Blondiniškas bixie kirpimas

Šukuosenų pasaulyje Blonde and Blended Bixie yra unikali pixie ir bob šukuosenos sintezė. Šis stilius užtikrina patogumą darbo dieną, o ilgesni sluoksniai ir tekstūra suteikia lankstumo eksperimentuoti su įvairiais įvaizdžiais savaitgalį. Dinamiški judesiai ir tekstūra išlaiko jaunatvišką ir moterišką išvaizdą. Šiltų ir šaltų šviesių tonų derinys su šešėlinėmis šaknimis suteikia bendram įvaizdžiui gilumo ir apimties.

Iškarpytų banguotų plaukų šukuosena

Norite atnaujinti šukuoseną sluoksniais? Neieškokite toliau! Šį įvaizdį atkartokite su ilgesnėmis šoninėmis sruogomis, kurios, sušukuotos į šoną, suteiks papildomo aukščio. Tekstūriniai sluoksniai suteikia gilumo ir žavesio. Pasirinkite subtilius, labai šviesius šviesius akcentus, kad atrodytumėte gyvybingai ir energingai.

Ilgas kampuotas bob kirpimas su iškarpytais sluoksniais

Žaismingi, kapoti sluoksniai paverčia kampuotą bobą iš struktūriškos šukuosenos atsipalaidavusia. Imituokite skirtingo ilgio šukuosenas, trumpindami sluoksnius ties pakaušiu ir palaipsniui slenkančius žemyn link jūsų gražaus veido!

Storiems plaukams skirtas ilgas plunksninis kirpimas

Tavo stori, vešlūs plaukai atrodo stulbinamai su sluoksniais. Mažai šviesūs plaukai prasideda nuo šaknų, pereina per sluoksnius ir tęsiasi iki pat galiukų. Šis dažymo būdas išryškina ilgo plunksnuoto kirpimo apimties formą.

Nuostabus kirpimas su sukrautais iškarpytais sluoksniais

Suteikite gaivų ir sodrų įvaizdį naudodami vidutinio ilgio šukuoseną su sukrautais sluoksniais. Apkirpkite išsišakojusius galiukus, kad stilius būtų švarus. Trumpesni veidą įrėminantys plaukai sukuria švelnų įvaizdį ir suteikia apimties. Sluoksnių tekstūrą formuojančiomis žirklėmis suteiksite plaukams lengvumo ir judrumo.

Paveltas iškarpytų plaukų bobas su kirpčiukais

Trumpi kirpimai siūlo daugybę stilių – nuo šalto iki rafinuoto. Pagerinkite savo bobą kirpčiukais, sruogelėmis ir saulės pabučiuotu balayage. Tupi galiukai ir subtilus priekinis kampas suteikia šukuosenai išskirtinumo.

Stilingas vidutinio ilgio plunksninis plaukų kirpimas su ilgais iškarpytais sluoksniais

Kai renkatės vidutinio ilgio šukuoseną, apsvarstykite galimybę rinktis plunksnų kirpimą su ilgais sluoksniais, kad atrodytumėte stilingai. Plunksnuota tekstūra išgaunama taikant tikslią sluoksnių kirpimo techniką. Prieš susitikimą išsiaiškinkite, ar stilistas turi šio konkretaus kirpimo patirties. Šukuosenai formuoti naudokite kokybišką kondicionierių, kad sutramdytumėte garbanas ir išgautumėte glotnią, lygią šukuoseną.

Klasikinis sluoksnių iškarpymas ir užuolaidiniai kirpčiukai

Svarstykite galimybę į ilgus plaukus įkomponuoti sluoksnius, kad jie atrodytų gaiviai ir kartu išlaikytų ilgį. Šie stiliai pagerina ilgų plaukų išvaizdą ir tekstūrą, suteikia apimties ir purumo, ypač naudingi storiems plaukams. Kreipkitės į stilistą patarimo, kaip naudoti apvalų šepetį ir džiovintuvą, kad pabrėžtumėte sluoksnius ir suteiktumėte plaukams gyvybingumo.

Įkvėpiantis ilgų iškarpytų plaukų kirpimas su akcentais

Įkvepiantis kirpimas su ilgu sluoksniavimu, suporuotas su paryškinimais, yra įdomus būdas pakeisti savo stilių. Erdvinė šviesiaplaukė sukuriama keičiant ryškalų storį ir išdėstymą. Be to, skirtingi blondinės atspalviai išryškina visas jūsų spalvas.

Šviesiai rudos spalvos šukuosena su ilgais iškarpytais sluoksniais

Šių kirpčiukų ilgų sluoksnių ant ilgų plaukų privalumas – kirpimas skustuvu, todėl jums nereikės aukoti ilgio dėl judesio. Garbanoti sluoksniai išlaikyti ilgi, kad apatinė linija nebūtų per daug plona ir nesuteiktų stangrių plaukų išvaizdos. Tačiau kirpimas skustuvu leidžia plaukų galams turėti daug laisvo judesio, jei plaukai išpuoselėti glotniai arba sušukuoti.

Ilgi apversti iškarpyti sluoksniai su šviesiai rudais galiukais

Dilgi apversti sluoksniai – tai glostantis ilgų plaukų pasirinkimas, suteikiantis universalumo formuojant stilių. Ilgesnių sluoksnių įtraukimas leidžia rinktis įvairias stiliaus galimybes – nuo sušukavimo atgal iki paleidimo žemyn. Turint itin ilgus plaukus, labai svarbu, kad jūsų stilistas sklandžiai sujungtų sluoksnius, nesumažindamas jų storio galuose. Šis stilius idealiai tinka tiems, kurie mėgsta mažai priežiūros reikalaujančias šukuosenas, nes ilgesnių plaukų kirpimas daugeliui žmonių paprastai būna retesnis.

80-ųjų stiliaus vidutinio ilgio kirpimas su iškarpymu

Ar jums tinka ’80-ųjų centro dalies šviesūs plaukai su kapotais sluoksniais? Išbandykite tokį dinamišką kirpimą, kaip šis, jei norite, kad jūsų šukuosena būtų šiek tiek griežtesnė. Paprašykite savo stilisto, kad jis padarytų skustą kirpimą su mažiau sluoksnių ties viršugalviu ir daugiau tekstūros aplink veidą. Norint nustatyti, kokių sluoksnių norite, visada geriausia remtis nuotraukomis.

Labai ilgas plunksninis U formos kirpimas

Dideli tiesūs plaukai gali būti didžiausias jūsų brangakmenis. Itin ilgi plaukai su lengvais plunksnuotais sluoksniais laisvai krintančiu stiliumi dvelkia elegancija. Padidinkite vešlias sruogas kreminiu vaniliniu balayage’u, kuris pagyvins jūsų veido spalvą.

Tobulai iškarpytų plaukų Pixie Bob kirpimas

Pikšai yra neįtikėtinai universalūs. Sujungus su klasikine bob forma ir ilgais sluoksniais, pasieksite stilingą išvaizdą. Pritaikykite šį stilių įtraukdami papildomus susivėlusius sluoksnius arba priekinius kirpčiukus. Pradėkite plauti plaukus su apimties suteikiančiu šampūnu, o po to džiovinkite juos apvaliu šepečiu, kad suteiktumėte apimties ir išlaikytumėte šukuoseną.

Iškarpytų plaukų piksi kirpimas

Krumpesni sliced pixie plaukų sluoksniai sujungia švelnią moterišką apdailą su vyriška forma. Sluoksniuoti trumpų plaukų kirpimai suteikia stiliaus pusiausvyrą, todėl galite derinti savo nuotaiką. Tekstūrinis kirpimas suteikia netvarkingą, lengvai formuojamą išvaizdą. Naudokite vašką arba šukuosenų pastą, kad paryškintumėte išpuoselėtą išvaizdą be riebumo.

Ilgų iškarpytų kampuotų plaukų šukuosena

Dilgų plaukų kirpimams gali trūkti dimensijos be tinkamo sluoksniavimo ir stiliaus. Norėdami suteikti įdomumo, pabandykite tiesintuvu arba apvaliu šepečiu sušukuoti skirtingų kirpčiukų galus. Trumpus sluoksnius strategiškai įtraukdami į ilgus plaukus paryškinkite jų formą ir tekstūrą. Auksinės blondinės balaježas ir bronzinis bazinis tonas padeda sukurti apibrėžtumą ir pilnumą.

Mažai priežiūros reikalaujantys ilgi šviesūs iškarpyti plaukai

Pateikiamas nuostabus ilgų šviesių sluoksniuotų plaukų pavyzdys, be jokių pastangų gražus ir lengvai prižiūrimas. Ši šukuosena išties spindi, kai ją dailina švelnios paplūdimio bangos.

Mielas į šoną sušukuotas iškarpytas priekinis sluoksnis

Spręskite apie šoninį kirpimą, kad patobulintumėte savo stilių. Turintiems ilgus viengubus plaukus, priekinių sluoksnių įtraukimas gali patobulinti jūsų išvaizdą. Šis stilius papildo kuodukus ir yra elegantiška alternatyva. Plaukus džiovinkite vidutinio dydžio arba dideliu apvaliu šepečiu. Kad priekiniai sluoksniai būtų dar patrauklesni, sušukuokite juos garbanomis su garbanojimo žnyplėmis.

Veidą įrėminantys iškarpyti plaukų sluoksniai

Kai renkatės ilgų plaukų sluoksniuotus kirpimus, apsvarstykite galimybę keisti ilgį priekyje, kad atrodytumėte drąsiai. Įtraukite ilgus, palaipsniui veidą įrėminančius sluoksnius ir sukurkite šiuolaikišką klasikinės Rachel Green šukuosenos variantą. Jei norite pridėti spalvų, eksperimentuokite su subtilia balayage technika ir ištemptomis šaknimis.

Švelni Shaggy piksi šukuosena su iškarpymu

Papildykite švelnią žilstelėjusią piksi šukuoseną su gabaliniais sluoksniais, kad galėtumėte lengvai judėti ir kurti tekstūrą. Idealiai tinka plonų plaukų savininkėms, trokštančioms drąsaus stiliaus.

Putlus suapvalintas bob kirpimas su iškarpymu

Šis purus suapvalintas bobas su sluoksniais parodo, kokį poveikį šukuosenai gali turėti tekstūra. Šis stilius puikiai parodo, kaip patobulinti sluoksniuotą bobą. Nepaisant gausaus sluoksniavimo ir tekstūros, pavyksta išlaikyti švelnią ir elegantišką išvaizdą.

Ilgesnių plaukų kirpimas su tekstūruotais galais

Storesni plaukai turi daugiau tekstūros, o sluoksniai tokiems plaukams yra labai pageidautini. Atsineškite stilistui patinkančių vidutinio ilgio sluoksniuotų šukuosenų nuotraukų, kad jis galėtų suteikti jums pageidaujamą formą ir tekstūrą.

Iškarpyta piksi šukuosena su tiesiais kirpčiukais

Skustas pixie kirpimas su tiesiais kirpčiukais yra drąsus pasirinkimas moterims, siekiančioms atrodyti drąsiau. Šis stilius idealiai tinka plonų ir vidutinio ilgio plaukų savininkėms, nes yra talpus ir kupinas asmenybės. Norėdami išlaikyti šią išvaizdą, plaukus džiovinkite į priekį ir naudokite tekstūrą suteikiančią šukuoseną formuojančią priemonę.

Ilgi iškarpyti brunetės plaukai su garbanotais galiukais

Dilgi sluoksniuoti plaukai su kirpčiukais yra madingas stilius, kuris dera prie ilgų, tiesių ir banguotų plaukų tekstūrų. Trumpesni kirpimai paprastai sukuria talpias garbanas, kurios gražiai įrėmina veidą. Ši šukuosena yra universali, ją galima daryti tiek sušukuotą, tiek paleistą, o sušukuota su išpuoselėtais arba ištiesintais kirpčiukais ji dvelkia rafinuotumu.

Vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas su šone esančiu skyrimu

Pateikiamas stilingas kirpimas su ne per vidurį esančia dalimi, idealiai tinkantis jūsų veido formai subalansuoti. Necentrinės dalys papildo visas veido formas ir suteikia universalumo keičiant puses. Kad kirpimas būtų subalansuotas, sulygiuokite ją su pageidaujama puse, jei paprastai ją taip nešiojate.

Ilgas bobas su apverstais iškarpytais plaukų galiukais

Sluoksniuotiems plaukams iki pečių yra daugybė stiliaus variantų. Ilgas bobas su apverstais galiukais yra paprastas, bet rafinuotas pasirinkimas, tinkantis visiems. Tokią šukuoseną galima lengvai išgauti naudojant tiesintuvą arba džiovintuvą su apvaliu šepečiu.

Pašiauštas iškarpytų plaukų lob kirpimas

Smulkinamų sluoksnių patrauklumas slypi lengvame koketiškame stiliuje. Nusmailinti kraštai sukuria madingą išvaizdą ir leidžia lengvai formuoti šukuoseną, puikiai tinkančią rytais, kai reikia keliauti.

Universalus ilgų tiesių plaukų kirpimas su iškarpymu

Šis tiesus kirpimas, pasižymintis dramatiškai susluoksniuotais ilgais plaukais su veidą įrėminančia centrine dalimi, idealiai tinka storus plaukus turinčioms moterims. Skliautai spinduliuoja švelnumą ir moteriškumą, sukurdami saulės nubučiuotą išvaizdą su daugybe judesių, kad būtų galima įvairiai stilizuoti. Kad ir kaip nuspręstumėte dalyti ar šukuoti ilgus plaukus, šie sluoksniai visada gražiai kris.

Gražūs ilgi apvalūs iškarpyti sluoksniai

Jei jūsų plaukai stori ir tankūs, apsvarstykite galimybę rinktis ilgus apvalius sluoksnius. Jei jūsų plaukams trūksta natūralių bangų ar garbanų, gali tekti naudoti tam tikrus produktus ir karštą įrankį.

U formos iškarpytų plaukų sluoksniai tiesiems storiems plaukams

Jei turite tiesius storus plaukus, yra keletas šukuosenų ilgiems plaukams, kurios galėtų jums tikti ir neatrodyti ar jaustis pernelyg sunkiai. Tačiau viena geriausių yra U formos sluoksnių kirpimas. Šis kirpimas plonina ir gerai formuoja net storiausius plaukus. Šukuokite tiesiai, kad iš tiesų matytumėte savo nuostabių plaukų judesį ir dinamiką.

Ilgas apimties suteikiantis iškarpytų tiesių plaukų kirpimas

Svarstykite galimybę eksperimentuoti su ilgais tiesių plaukų sluoksniais, ypač jei šiuo metu naudojate vieno ilgio sruogas. Apimties suteikiantys sluoksniai gali būti ypač patrauklūs vidutinio storio ir storiems plaukams, nes išryškina veido bruožus ir suteikia papildomos apimties. Kad atrodytumėte prašmatniai sluoksniuotai, rekomenduoju apsilankymo salone metu pateikti šį pavyzdinį paveikslėlį.

Plunksninis iškarpytų plaukų bob kirpimas brunetėms

Šukuosena su kirpčiukais, į kuriuos įeina gabalinis kirpčiukas, kai dalis didesnės apimties plaukų apkarpoma, gali paversti šią tendenciją perspektyviu pasirinkimu. Plaukus išdžiovinus ir pirštais atskyrus kirpčiukus, galima sukurti gabalinį kirpimą. Jei norite natūraliai sukurti kirpimo kirpčiukus, paprašykite savo stilisto, kad šis juos apkirptų skustuvu arba prailgintų, taip pašalindamas plaukus ir išryškindamas jų formą.

Ilgų iškarpytų plaukų šukuosena

Angais kampu kirpti ilgo ilgio sluoksniai išlaiko plaukų pilnatvę. Minkšti, veidą įrėminantys sluoksniai sukuria veidą liekninantį efektą. Nesvarbu, ar šukuosena tiesi, ar sušukuota, šis kirpimas suteikia puikų judesį, todėl atrodo lengvai ir laisvai.

Kasdienis iškarpytų banguotų plaukų kirpimas

Šis universalus stilius tinka bet kokiam renginiui. Įvairaus ilgio sluoksniai idealiai tinka storesnių tipų plaukams. Šį įvaizdį be vargo pasieksite laisvomis garbanomis galuose ir padidindami apimtį ties viršugalviu. Naudokite dviejų su puse colių garbanojimo žnyples arba besisukantį oro šepetį, kad greitai suformuotumėte šukuoseną. Jei norite suteikti daugiau apimties, naudokite tekstūrą suteikiančią purškiamąją priemonę.

Tekstūruotas kreminės spalvos šviesus bobas

Tinkamos tekstūros plaukams tiks klasikinis glotnus bobas. Šis stilius ir kirpimas puikiai tinka daugeliui plaukų tekstūrų, todėl tai yra klasikinis stilius. Šį kirpimą suformavus į paprastą kuodą su šoniniu kirpimu, jis suteikia rafinuotą profesionalią išvaizdą. Kai nedirbsite, sušvelninkite šukuoseną užsidėdami gražų galvos apdangalą arba susegdami ją atgal keliais segtukais.

Vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas su vidiniais sluoksniais

Vidutinio ilgio sluoksniai, nukirpti su vidiniu sluoksniavimu, suteiks šukuosenai pilnatvės. Geriausia vengti daug sluoksnių, jei turite plonus plaukus. Norėdami išgauti tekstūrišką išvaizdą, naudokite didelės statinės garbanojimo žnyples. Po garbanojimo užpurkškite tekstūros purškiklio, kad plaukai geriau laikytųsi.

Dviejų tonų pixie kirpimas su trumpesniais šonais

Itin elegantiškas “undercut pixie” turi visus reikiamus kampus, kurie atskleis jūsų seksualų kaklą ir žandikaulio liniją. Tokio trumpo kirpimo šukuosena yra puikus būdas pridėti tekstūros ir suteikti kirpimui stiliaus universalumo.

Apimties suteikiantys iškarpyti garbanotų plaukų sluoksniai su skyrimu šone

Apvalaus veido moterims idealiai tinka šukuosena su garbanotais sluoksniais. Šis kirpimas vidutinio ilgio sluoksniais suteikia plaukams judesio ir apimties, sukuria gylį ir dimensiją, nukreipia dėmesį nuo veido apvalumo. Tvarkydami šukuoseną, naudokite garbanas paryškinančią priemonę, kad išryškintumėte sluoksnius ir paskatintumėte garbanas. Ant drėgnų plaukų užtepę priemonės, juos sugarbanoję ir išsklaidę, išgausite žvilgančias garbanas. Šis šukuosenos stilius puikiai tinka moterims, norinčioms turėti mažai priežiūros reikalaujančią šukuoseną.

Ausų ilgio bob kirpimas ir ryškiai raudonų plaukų dažymas

Svarstykite galimybę rinktis ausis siekiančią bobą, kad šukuosena būtų žavinga. Šukuosena bus paprasta, nes didžiąją darbo dalį atliks sluoksniai. Trumpesnių plaukų apimtį padidinsite sluoksniuodami produktus, kad plaukai būtų optimaliai pakeliami.

Įdomus plaukų kirpimas su iškarpymu

Ar vertinate “organizuoto chaoso” sąvoką? Priimkite nerūpestingą nuotaiką su šiais tekstūriniais sluoksniais. Kad neatrodytumėte susivėlusi, rinkitės laisvas bangas arba garbanas, keisdami jų kryptį.

Skustuvu kirpta iškarpytų plaukų bob šukuosena brunetėms

Priimkite aštrią nuotaiką su šiuo skustuvu nupjautu bobu. Reikalaukite trumpų ir ilgų sluoksnių su kraštutiniais šoniniais kirpčiukais, kad įgautumėte modernų stilių. Tupių ir nelygių kraštų derinys sukuria netvarkingą, bet nušlifuotą įvaizdį, puikiai tinkantį mėgstančioms klasikinį bobą su posūkiu.

Smakro ilgio iškarpyti plaukai

Trumpesnių plaukų tipų srityje karaliauja smakro ilgio sluoksniuotas kirpimas. Trumpesni, dailiai išskutinėti sluoksniai tarnauja kaip gelbėtojai, išsklaidydami tankumą ir suteikdami sruogoms švelnumo. Apimtis – tai dovana, kurią jie jums dovanoja. Saugokitės tankaus sluoksniavimo spąstų ant tankios iki smakro ilgio šukuosenos, nes tai gali lemti sunkią, mažiau glostančią išvaizdą.

Švelnus vidutinio ilgio plonų plaukų bob kirpimas su iškarpymu

Atsižvelgiant į plonus plaukus, pridedant sluoksnius būtina dirbti su natūralia jų tekstūra. Rinkitės trumpus plaukus su lengvais sluoksniais, kad padidintumėte apimtį ir pilnumą. Išlaikykite buką perimetrą, o ties viršugalviu įtraukite tekstūrą ir sluoksnius. Derindami vidinius ir išorinius sluoksnius, užtikrinkite natūralų vaizdą ir neatrodykite pernelyg ploni.

Kampuotas bob kirpimas tiesiems plaukams su lengvu iškarpymu

Ši šukuosena yra kampu kirpta, o priekyje šiek tiek ilgesni sluoksniai – tai šiuolaikiškas klasikinio sluoksniuoto bobo variantas. Ši šukuosena tinka bet kokio amžiaus moterims, tačiau ji ypač tinka moterims nuo 20 iki 50 metų. Šukuoseną galite pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms.

Plunksnuotas Shaggy kirpimas su sunkiais iškarpytais sluoksniais

Sluoksniuotas, plunksnuotas, žilstelėjęs kirpimas sukuria aštrų rokenrolo įvaizdį. Šis stilius idealiai tinka vidutinio storio ir storiems plaukams. Išryškinti sluoksniai suteikia apibrėžtumo ir tekstūros plaukų galiukams. Trumpesni kirpčiukai priekyje ir viršugalvyje padidina apimtį pakeldami šaknis. Norėdami šukuoseną formuoti, džiovinkite abi plaukų dalis į priekį ir į viršų, kad padidintumėte apimtį.

Labai trumpų iškarpytų plaukų bob kirpimas

Vijokliniai ir tekstūriniai kraštai bet kokiam trumpam kirpimui suteikia modernumo ir šmaikštumo. Šis stilius puikiai tinka toms, kurios renkasi minimalų sluoksniavimą, bet vis tiek nori sluoksniuotos išvaizdos.

Modernus vidutinio ilgio Shag kirpimas su iškarpymu

Turite norėti modernaus vidutinio dydžio šagrenės su sluoksniais. Toks ilgis suteikia stiliaus ir kartu yra lengvai pakeliamas. Vidurinė dalis gražiai įrėmina veidą, o sluoksniai suteikia universalumo formuojant stilių. Norėdami išgauti bangas, plaukus susukite 1/2 colio lygintuvu, leiskite bangoms atvėsti, tada iššukuokite, kad plaukai būtų blizgūs, švelnūs ir nesudėtingi.

Ilgi tamsūs plaukai su šviesiu ombre dažymu

Šokoladinė ruda spalva, pereinanti į šiltus šviesius atspalvius, yra šiuolaikiškas klasikinės Holivudo plaukų spalvos posūkis. Sluoksniuoti garbanoti galiukai suteikia ilgio ir žvilgesio, o centre esanti šukuosena puikiai tinka prie daugumos veido siluetų.

Blondiniška pavelta šukuosena su skyrimu šone

Vidutinio ilgio plaukams rinkitės tekstūrinius netvarkingus sluoksnius su gilia šonine šukuosena. Šis stilius yra universalus, suteikiantis plaukams apimties ir tekstūros. Galite išpūsti sluoksnius nuo šaknų iki galiukų arba sukurti švelnias bangas naudodami putas ar serumą, priklausomai nuo savo plaukų tipo.

Trumpas A linijos bob kirpimas

Kartūs sluoksniai apversto bobo gale greitai padidins jūsų šukuosenos apimtį. Pasirinkę kaklo ilgio bobą galėsite pademonstruoti tatuiruotes ant pakaušio. Be to, kad išryškins jūsų rašalą, sušukuotas kirpimas dvelkia elegancija ir išlieka klasikiniu pasirinkimu.

Tekstūruotas Pixie Bob kirpimas brunetėms

Bixie – tai trumpas, sluoksniuotas kirpimas, kurį lengva šukuoti, jis vėsus ir patogus karšto klimato sąlygomis. Ji gali liekninti platų veidą. Šonines šukuosenas užkiškite už ausų, o priekyje palikite kelis sluoksnius, kad atrodytumėte madingai.

Vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Lob kirpimas puikiai tinka ploniems plaukams, ypač kai jis formuojamas trikampio forma, kad būtų išlaikytas ilgis aplink veidą. Minkšti sluoksniai, įrėminantys veidą, pabrėžia jo grožį. Ši šukuosena nereikalauja daug priežiūros ir puikiai tinka naudoti lengvas šukuosenos formavimo priemones, puikiai tinka vidutinės ir plonos tekstūros plaukams. Idealiai tinka moterims, norinčioms atrodyti stilingai ir tuo pat metu mėgautis ponio uodegos patogumu. Šukuosena tinka ovaliai, apvaliai ar kvadratinei veido formai, pabrėždama bendrą išvaizdą.

Sukrautų iškarpytų plaukų piksi kirpimas

Papildykite savo pixie su nepastebimu apatiniu kirpimu, kuris suteikia galimybę atskleisti arba paslėpti, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Eksperimentuokite apverčiant sklastymą ar sušukuojant plaukus prie ausies, kad pademonstruotumėte drąsų kraštelį, arba pasirinkite rafinuotą, subtilų įvaizdį kitaip sklastydami plaukus.

Šviesių plaukų bob kirpimas su siaurėjančiais iškarpytais sluoksniais

Blondiniškas apverstas bobas su siaurėjančiais sluoksniais yra fantastiškas pasirinkimas norint suteikti apimties savo bob šukuosenai. Smailėjantys sluoksniai sukuria gylį ties šaknimis, todėl sukuriama storesnių plaukų iliuzija, ypač naudinga plonų plaukų savininkėms. Be to, apvalių veidų asmenims pailgėjusi apversto bobo priekinė dalis padeda pailginti veido bruožus.

Iškarpytų plaukų prancūziškas bob kirpimas su švelniomis garbanomis

Svarstykite apie sluoksniuotą prancūzišką bobą kitam kirpimui. Tai puikus perėjimas nuo muleto ar vilko kirpimo, suteikiantis unikalų stilių. Prie sluoksnių pridėtos minkštos garbanos suteikia judesio ir trumpą išvaizdą. Šukuoseną patobulinkite purškiamuoju purškikliu, kad įgautumėte elegantišką “bedhead” išvaizdą. Apsvarstykite galimybę šiam įvaizdžiui pasiekti naudoti IGK “Beach Club” plaukų šukuoseną.

Lengvas sukrautų plaukų bobas

Pasiekti lengvą, bet nušlifuotą išvaizdą galima su elegantišku sukrautu bobu. Ši šukuosena pasižymi meistriškai sluoksniuotais kirpčiais, kurie sukuria elegantišką kampuotą formą su papildoma apimtimi ties šaknimis. Ilgesni priekiniai kirpčiukai šiam klasikiniam stiliui suteikia modernumo.

Madingas U formos plaukų iškarpymas

Dideli sluoksniai yra fantastiškas pasirinkimas, nors jiems išaugti gali prireikti laiko. Nuogąstavimai dėl to, kad išpuoselėti sluoksniai neatrodys tokie glotnūs kaip tiesaus kirpimo, yra pagrįsti. Tačiau išdžiovinti apvaliu šepetėliu ir išlyginamuoju kremu, šie sluoksniai išryškina tekstūrą ir patobulina stilingą U formos siluetą.

Žaismingi trumpi iškarpyti plaukai

Tačiau pateikiame jums puikiai tinkantį smagų trumpų sluoksniuotų plaukų bobą. Žandikaulio ilgio kirpimas sukuria judesį ir pakelia jūsų šviesių plaukų kirpčiukų matmenis. Iššukuotų ir sušukuotų sluoksnių efektas taip pat sukuria nesvarumo iliuziją.

Ilgas piksi kirpimas su iškarpymu

Jeigu norite papildomos apimties, rinkitės pixie kirpimą su sudėliotais sluoksniais. Įtraukite įvairių atspalvių šviesių akcentų, kad išryškintumėte savo naują kirpimą ir sustiprintumėte plaukų gylį. Eksperimentuokite keisdami šukuosenos dalį, kad pasiektumėte įvairių įvaizdžių ir stilių.

Apimties suteikiantis plaukų iškarpymas

Demonstruokite savo sluoksnius ir suteikite plaukams taip reikalingo žvilgesio purkšdami šaknis apimties suteikiančia priemone. Be to, apimtis dar labiau išryškins jūsų sluoksnius ir padarys juos labiau pastebimus.

Sušukuoti atgal iškarpyti plaukai moterims

Sluoksniuotas atgal sluoksniuotų plaukų kirpimas moterims yra universalus stilius, kuris spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Jis idealiai tinka toms, kurioms trukdo į veidą krentantys plaukai. Prašykite kirpimo su ilgesniu viršumi, užtikrindami sluoksnių buvimą, kad išlaikytumėte glotnią išvaizdą. Šukuoseną formuokite džiovindami plaukus nuo veido, naudodami apimties dulksną ir ventiliacijos šepetį, kad plaukai būtų dar labiau pakeliami. Pabaigai naudokite stiprų plaukų purškiklį, kad šukuosena išliktų savo vietoje, ir užtikrinkite, kad šukuosena bus glotni visą dieną.

Banguojantis lob kirpimas su iškarpytais Shaggy sluoksniais

Subtiliai ir vidutiniškai sluoksniuotos šukuosenos yra mielos, tačiau šiame banguojančiame lobyje lengvas sluoksniavimas atlieka ir tą vaidmenį, kad plaukai atrodo tarsi turėtų daugybę kūno. Ir nesvarbu, ar esate brunetė, ar blondinė, paplūdimio bangos puikiai tinka bet kokios spalvos plaukams.

Moderni šukuosena su skyrimu per vidurį ir iškarpymu

Spręskite apie šiuolaikišką vidutinio ilgio šukuoseną su vidurine dalimi, kad atrodytumėte universaliai ir glotniai. Šis stilius sušvelnina plaukus aplink veidą, tinka bet kuriai amžiaus grupei. Nešiokite susuktus arba tiesius, kad atrodytumėte elegantiškai.

Madinga vidutinio ilgio Shaggy Mullet šukuosena su švelniu pagarbanojimu

Vidutinio ilgio shaggy mulletas sukuria romantišką, tačiau rokenrolo formą su minkštomis garbanomis. Šis daugiasluoksnis kirpimas gražiai išauga, kai yra karpomas tiesiu skustuvu. Šukuosenai formuoti išsklaidykite arba išdžiovinkite ore naudodami “Reverie MILK”. Jei norite pakelti plaukų šaknis, užtepkite “Hairstory Powder” pudros, o galams suteikti blizgesio, naudokite “Reverie” balzamą.

Iškarpytų plaukų bob kirpimas su akcentais

Ar rytais visada trūksta laiko ruošiantis į mokyklą ar darbą? Ši klasikinė forma suteikia stiliaus universalumo. Šis stilius puikiai atrodo išdžiovintas šukomis ir šepetėliu, todėl ryte sutaupysite brangaus laiko!

Platininės spalvos iškarpytas bobas su bangomis

Patirkite madingą sluoksniuotos bobos stilių, kuriam jaunatvišką išvaizdą suteikia švytintis platinos atspalvis. Pagerinkite savo įvaizdį vakarui, įtraukdami švelnias bangas, kurios be jokių pastangų spinduliuos eleganciją.

Ilgų plaukų Shaggy kirpimas su iškarpymu

Tiems, kurie turi ilgus platininius plaukus ir ieško įkvėpimo, apsvarstykite galimybę rinktis trumpus sluoksniuotus kirpimus, prasidedančius šiek tiek žemiau ausų, kad padidintumėte apimtį. Eksperimentuokite su džiovinimo būdais, apatinę plaukų pusę nukreipdami į išorę, o viršutinę – į vidų, kad sukurtumėte natūraliai pilną ir gražų siluetą.

Vidutinio ilgio banguotų iškarpytų plaukų kirpimas

Sunkus sluoksniavimas papildo pečių ar vidutinio ilgio kirpimus, kad plaukai būtų tankūs ir gyvybingi. Ši technika sumažina apimtis, todėl šukuosena tampa lengvesnė ir lengviau valdoma.

Vilko kirpimas su iškarpymu iš kirpčiukais

Pasitikėkite madingu trumpo ilgio vilko kirpimu, kad stilius būtų nesudėtingas. Smulkūs sluoksniai suteikia tekstūros ir judesio, o norint sukurti nesusietą efektą, galima pritaikyti ilgesnių kirpčiukų ilgį.

Labai suvelti iškarpyti sluoskniai trumpiems plaukams

Jei esate blondinė, ieškanti gaivaus kirpimo, pagalvokite apie netvarkingus sluoksnius. Šis stilius suteikia tekstūros ir apimties, o jį lengva prižiūrėti. Idealiai tinka moterims, norinčioms pakelti šukuoseną, bet ne per trumpai. Šį kirpimą patobulinkite tekstūrą suteikiančiu purškikliu, kad jis būtų gilus ir judrus. Stilių formuokite galus padengdami plaukų vašku ir suspausdami, kad atrodytų netvarkingai. Puikiai tinka laisvalaikio, bet elegantiškam kasdieniam šukuosenos stiliui.

Šviesių plaukų iškarpymas su kirpčiukais

Ar po didžiulio dėvėjimo auginate savo užuolaidų kirpčiukus? Pagalvokite apie swoop bang, kad galėtumėte sukurti šviežią stilių, mėgaudamiesi ataugimo procesu. Šviesūs sluoksniai suteikia dimensijos ir puikiai dera su šiuo stiliaus pakeitimu.

Dviejų pakobų lob kirpimas storiems plaukams

Tankūs plaukai pasižymi universalumu, palyginti su plonais plaukais. Dviejų pakopų lobis suteikia rafinuotą išvaizdą be kapotų sluoksnių. Šis kirpimas idealiai tinka tiems, kurie pirmenybę teikia tiesių plaukų šukuosenoms, nes suteikia švarią ir unikalią išvaizdą.

Nepriekaištingai iškarpyti plaukai su paplūdimio stiliaus bangomis

Šukuosena su skustais sluoksniais ir paplūdimio bangomis sukuria tekstūrą ir judesį. Nuskusti sluoksniai gali netikti ploniems plaukams. Sluoksniavimo efektą sustiprinsite, jei į šukuoseną įtrauksite kelių atspalvių plaukus, kad jie taptų kontrastingesni, o kartu su paplūdimio bangomis sukursite žavią išvaizdą.

Tradicinis A linijos Bobas

A linijos bobas – tai klasikinė forma, kurią galima pritaikyti ir suteikti jai įžūlumo naudojant spalvas ir sluoksnius. Pritaikykite savo įvaizdį, paryškindami arba paryškindami, kad sukurtumėte gilumo ir apimties iliuziją.

Ilgi tankiai iškarpyti plaukai

Stipriai sluoksniuotas kirpimas – tai stilius, suteikiantis žvilgesio, tekstūros ir gaivios formos. Pabrėžiant drąsius sluoksnius aplink veidą, pagrindinė šukuosena pakyla į patrauklesnį lygį. Įvaizdį užbaigia vidurio formos šukuosena.

Iškarpytų plaukų piksi kirpimas su trumpais šonais

Apkarpytas kirpimas gali pakylėti pixie šukuoseną nuo įprastos iki meniškos. Kupinas apimties ir dinamiškumo, šis stilius spinduliuoja asmenybę. Nepaisant trumpo ilgio, tekstūros ir judesio išlaikymas sluoksniuose suteikia išskirtinai moterišką ir žavią aurą.

Iškarpytų plaukų šukuosena iki pečių

Dėl nelygių galų plaukai gali suplonėti. Stilistas gali naudoti skustuvą vidutinio ilgio plaukams, kad sukurtų dantytus galus, kurie paryškina kitaip tiesiai atrodančius plaukus. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, kad jie atrodytų atsipalaidavę, arba išpūskite juos, kad sluoksniai išryškėtų.

Gražus ilgų banguotų plaukų iškarpymas

Dilgos bangos – tai universalus stilius, tinkantis visų tipų plaukams, idealiai tinkantis tiems, kurie renkasi mažai priežiūros reikalaujantį kasdienį įvaizdį. Stilizuojant plaukus bangomis, atspindint šviesą, galima padidinti spalvos matmenį. Pasiekti bangas sluoksniuotose ilgų plaukų šukuosenose yra gana paprasta naudojant tinkamas priemones, o jų formą galima išlaikyti kelias dienas, ypač naudojant suderinamos tekstūros plaukus. Pasikonsultuokite su stilistu, kad pademonstruotų, kaip kurti bangas, ir pateiktų asmeninių produktų pasiūlymų, kaip supaprastinti plaukų formavimo rutiną.

Trumpi laipsniškai iškarpyti brunetiški plaukai

Įkvėpti laisvai krintančių sluoksnių ir švelnios tekstūros trumpų laipsniuotų brunetės plaukų, patobulinkite savo įvaizdį naudodami tinkamas produktų rekomendacijas. Pasikonsultuokite su stilistu, kuris patars pagal jūsų plaukų tipą ir stiliaus poreikius, kad galėtumėte be vargo atkurti šį nuostabų įvaizdį namuose.

Ilgi plunksnuotai iškarpyti sluoksniai u formos kirpimui

Kai kalbama apie ilgus plaukus, ilgų sluoksnių įtraukimas gali įkvėpti naujos gyvybės jūsų sruogoms. Jei jūsų plaukai tiesūs arba laisvai banguoti, rinkitės U formos kirpimą, kad sluoksniai gražiai išsidėstytų kaskadomis.

Skustuvu kirpta piksi šukuosena su mini kirpčiukais vyresnio amžiaus moterims

Svarstykite pixie su mikro bangomis, kad atrodytumėte gaiviai. Šį stilių nesudėtinga tvarkyti. Sluoksniai pixie gali suteikti plaukams dimensijos ir plaukimo srauto. Rekomenduoju naudoti baigiamąją priemonę, pavyzdžiui, druskos purškiklį, kad šukuosena būtų tekstūriška.

Blondiniški iškarpytų plaukų sluoksniai

Ilgi tiesūs plaukai paprastai gali atrodyti plokšti ir neryškūs, bet tik ne su šiuo stiliumi! Smulkūs sluoksniai ilgiems plaukams suteikia daug tekstūros ir purumo, visiškai pakeisdami išvaizdą. Šį madingą daugiasluoksnį kirpimą dar labiau puošia elegantiškas smėlio spalvos šviesus atspalvis.

Ilgų iškarpytų plaukų kirpimas ploniems plaukams

Šiuo kirpimu patobulinkite savo stilių, kad įkūnytumėte tikrą mados žinovę! Švelniai veidą įrėmina užuolaidiniai kirpčiukai, o veido formą pailgina ir veido bruožus išryškina ilgi sluoksniai su užlenktais galais. Šią lengvai pribloškiančią išvaizdą sukursite naudodami apvalų šepetį ir plaukų džiovintuvą.

Trumpas suapvalintas Pixie Bob kirpimas

Kai kalbama apie mielą trumpą šukuoseną, norint suteikti apimties, labai svarbu pasirinkti tinkamą kirpimo formą. Pasirinkite švelnų suapvalintą pixie bobą su trumpesniais sluoksniais viršuje, kad pakeltumėte šaknis ir sukurtumėte gražų judesį. Jei šaknims trūksta pakėlimo, naudokite apimties suteikiantį purškiklį, kad be vargo padidintumėte savo šukuoseną.

Romantiški ilgi rudi plaukai su švelniomis garbanomis

Svarstykite išbandyti ilgus rudus plaukus su švelniomis garbanomis, kad atrodytumėte paprastai ir romantiškai. Švelnios garbanos ir šiltas rudas atspalvis sušvelnina aštrius bruožus ir suteikia jūsų išvaizdai moteriškumo. Rudi atspalviai gražiai papildo rausvų atspalvių odą.

Trumpas Shag kirpimas su plunksnuotu iškarpymu

Karšta šukuosena su plunksniniais sluoksniais idealiai tinka tiems, kurie ieško apimties be pastangų. Plunksnuoti sluoksniai sukuria plaukų apimties efektą. Siekiant suderinti bendrą tekstūrą ir stilių, galima įkomponuoti išmintingus kirpčiukus. Kad plaukai būtų tvirtesni, gali prireikti šiek tiek putų. Šis švelnus ir išpuoselėtas įvaizdis ypač tinka brandžioms moterims.

Paveltas iškarpytų plaukų kirpimas ploniems plaukams

Tiems, kurių plaukai plonesni, nevenkite kirpčiukų ir sluoksnių. Vietoj griežtų kirpimų rinkitės švelnius, ilgus sluoksnius, o norėdami suteikti daugiau apimties, sukurkite išpuoselėtas bangas. Įtraukite į šoną sušukuotus kirpčiukus, kurie lengvai susilies su likusiais plaukais.

A-linijos siaurėjanti tekstūruota piksi šukuosena

Pixie kirpimai žinomi dėl savo mielos ir žavios išvaizdos, tačiau į juos įtraukę spalvą ir kampuotumą galite išgauti aštresnį stilių. Nepriklausomai nuo to, ar jums labiau patinka pankrokas, ar rokenrolas, siaurėjantis kirpimas šukuosenai suteikia aštrių ir tikslių linijų, todėl ji atrodo drąsiai ir drąsiai. Kontrastingos spalvos gali sustiprinti šį efektą, padidindamos bendrą šukuosenos aštrumą.

Vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Vidutinio ilgio, veidą įrėminantys sluoksniai yra puikus pasirinkimas apykaklės ilgio banguotiems plaukams. Kad pasiektumėte idealų sluoksnio ilgį, apsvarstykite, kurią veido dalį norite išryškinti. Jei nesate tikri, iš pradžių rinkitės šiek tiek ilgesnius sluoksnius, įvertinkite, o tada, jei norite, nuspręskite dėl tolesnio trumpinimo.

Iškarpyti sluoksniai su akcentais

Jeigu jūsų plaukai yra kelių atspalvių, jų įvairovei papildyti būtini margi sluoksniai. Ne visi gali išgauti margus sluoksnius, tačiau jie atgaivina įvairiaspalves spalvas.

Ilgų tiesių iškarpytų plaukų kirpimas ploniems plaukams

Ieškote įkvėpimo savo ilgiems platininiams plaukams? Pasirinkite trumpą, sluoksniuotą stilių, prasidedantį šiek tiek žemiau ausų, kad padidintumėte apimtį. Apatinę plaukų dalį džiovinkite į išorę, o viršutinę – į vidų, kad plaukai būtų natūraliai pilni ir gražūs.

Vidutinio ilgio kirpimas su apverstais iškarpytais sluoksniais

Šioje šukuosenoje vidutinio ilgio plaukai suformuoti apverstais galais, taip sukuriant mielą ir koketišką šukuoseną. Šią šukuoseną galite išgauti naudodamos lygintuvą arba pridėdamos suskirstytus sluoksnius toms, kurių plaukai natūraliai banguoti. Taip pat paprašykite stilisto, kad šis sluoksnius papildytų šviesiais plaukais ir sukurtų tobulą vasarišką įvaizdį.

Pašiauštas Shag kirpimas brunetėms

Šukuosena “shag” grįžta kaip vienas geriausių vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų kirpimų pasirinkimų. Šį stilių puoselėkite poliruota išvaizda, pasirinkdami išdėliotus sluoksnius, kurie suteikia išskirtinę tekstūrą ir kartu išlaiko ilgį.

Pelenų atspalvio šviesus piksi kirpimas su iškarpymu

Pelenų blondinės pixie kirpimas su karūnos sluoksniais yra universali ir stilinga šukuosena, tinkanti įvairaus amžiaus moterims. Šį kirpimą galima pritaikyti prie įvairių natūralių plaukų tekstūrų. Kad šukuosena atrodytų natūraliai, išdžiovinkite ją oru ir naudokite garbanas stiprinančią priemonę. Arba naudokite apvalų šepetį, kad suteiktumėte plaukams apimties ir tekstūros. Šukuoseną užbaigkite lanksčios fiksacijos plaukų laku, pavyzdžiui, “Oribe” plaukų laku “Superfine Hairspray”, kad šukuosena atrodytų glotniai ir ilgai išliktų.

Ilgas skustuvu formuotas bob kirpimas storiems plaukams

Bobo stiliuje pritaikius skutimo ir tekstūravimo metodus, galima patobulinti jo formą ir panaikinti perteklinį storį. Šis metodas sukuria vizualiai malonius sluoksniuotus matmenis ir sutramdo nepaklusnius storus plaukus.

Ilgų blizgių iškarpytų plaukų kirpimas

Skusti V formos kirpimo sluoksniai suteikia madingą ir akį traukiantį įvaizdį, tinkantį visų tipų ir tekstūrų plaukams. Pagerinkite šį stilių gražiu rudu balayage, kad išryškintumėte savo natūraliai tamsių plaukų gylį ir suteiktumėte sluoksniuotam kirpimui tekstūros bei apimties.

Bob kirpimas su sukrautais iškarpytais sluoksniais

Viena iš unikalesnių sluoksniuotų šukuosenų žaidžia ne įvairove, o simetrija. Jei pageidaujate nušlifuotos vidutinio ilgio šukuosenos, apsvarstykite nuosekliai sudėliotus ir tolygius sluoksnius.

Dviejų tonų ilgas bobas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Svarstykite galimybę išbandyti dviejų tonų sluoksniuotą šukuoseną, kad atrodytumėte madingai. Šią šukuoseną sudaro ilgesni sluoksniai gale ir veidą įrėminantys sluoksniai priekyje. Šią paprastą šukuoseną galite patobulinti pridėdami spalvų blokavimą. Būtinai parodykite šukuosenų meistrui pavyzdinius paveikslėlius, kad galėtumėte parinkti norimą spalvą.

Trumpų iškarpytų plaukų kirpimas

Kalbant apie ilgų plaukų sluoksniuotus kirpimus, šis stilius demonstruoja įvairaus ilgio sruogas, sukurdamas dramatišką efektą. Dėl daugybės sluoksnių paprastą kuodelį sušukuoti tampa sudėtinga, todėl šis kirpimas idealiai tinka tiems, kurie mieliau nešioja žemyn nuleistus plaukus. Be to, ši šukuosena puikiai dera su ryškiais paryškinimais, kurie sustiprina bendrą jos patrauklumą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment