59 iškarpytų vidutinio ilgio plaukų kirpimai iki pečių

Pradžia » Iškarpyti kirpimai » 59 iškarpytų vidutinio ilgio plaukų kirpimai iki pečių

Publikuota

Veidą įrėminantis vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas

Vidutinio ilgio veidą įrėminantys sluoksniai idealiai tinka apykaklės ilgio banguotiems plaukams. Esminis veiksnys, padedantis pasiekti tobulą sluoksnio ilgį, yra nustatyti, kurį veido bruožą išryškinti. Jei nesate tikri, iš pradžių rinkitės šiek tiek ilgesnius sluoksnius, laikui bėgant įvertinkite išvaizdą ir tada nuspręskite, ar juos trumpinti.

Švelnus tiesus kirpimas su kirpčiukais pusilgiems plaukams

Minkštas, tiesus kirpimas su kirpčiukais vidutinio ilgio plaukams idealiai tinka ploniems plaukams suteikti išmintingos tekstūros ir apimties. Glotnūs užuolaidiniai kirpčiukai subtiliai įrėmina akis, neužgoždami veido. Naudodami apvalų šepetį išgaukite švelnias, plazdančias sruogas.

Moderni iškarpytų plaukų šukuosena su kirpčiukais

Galbūt matėte, kad šis retro stilius sugrįžta į šiuolaikinę sceną. Ši aštuonkojo vidutinio ilgio šukuosena su kirpčiukais ir sluoksniais buvo itin populiari 2000-ųjų pradžioje. Šis stilius tikrai suteiks judesio jūsų plaukams. Jūsų kirpėjas gali naudoti žirkles arba skustuvą, priklausomai nuo jūsų tankumo arba norėdamas įrėminti ir pagražinti jūsų bruožus.

Mieli vidutinio ilgio iškarpyti plaukai

Toks kirpimas su puikia šukuosena duoda stulbinamų rezultatų! Šie gražūs ilgi sluoksniai vidutiniams plaukams suteikia apimties, kartu pašalindami svorį ir tūrį. Sujunkite juos su tamsiai auksiniu šviesiu atspalviu, kad derėtų prie šviesių odos tonų.

Vidinis sluoksnių iškarpymas su užuolaidiniais kutais

Iššukuokite savo ilgesnius plaukus su vidiniais sluoksniais ir užuolaidinėmis sruogomis. Pridėję vidinių sluoksnių suteiksite plaukams daugiau judesio ir formos, ypač šukuosenai. Reikiamų sluoksnių skaičių reikėtų nustatyti atsižvelgiant į jūsų plaukų tekstūrą. Plonesni plaukai turėtų vengti pernelyg didelio sluoksniavimo, kad būtų išsaugotas ilgio vientisumas. Pasikonsultuokite su kirpėju, kad rastumėte idealų norimos šukuosenos balansą.

Stilingas plunksnuotas vidutinio plaukų iškarpymas

Jei norite elegantiškos vidutinio ilgio šukuosenos, rinkitės plunksnuotą kirpimą su ilgais sluoksniais. Plunksnų efektas išgaunamas taikant tikslią sluoksniavimo techniką. Pirmenybę teikite kvalifikuoto stilisto, turinčio patirties kuriant šį įvaizdį, paieškai. Šukuosenai išlaikyti naudokite kokybišką kondicionierių, kad sumažintumėte garbanojimąsi ir pasiektumėte švarią šukuoseną.

Dailus iškarpytų plaukų bobas iki pečių

Šios šukuosenos pagrindinis akcentas – ryškus spalvų kontrastas. Joje žaismingai dera drąsūs ir subtilūs atspalviai. Vidutinio ilgio moterų šukuosenos įgauna unikalų atspalvį su šiais netradiciniais plaukų spalvų pasirinkimais.

Vidutinio ilgio kirpimas su apverstais iškarpytais sluoksniais

Vidutinio ilgio plaukai atrodo žavingai, kai jų galiukai yra apversti, taip sukuriant žaismingą aurą. Šį stilių galite atkurti naudodamos lygintuvą arba įkomponuodamos suskirstytus sluoksnius, kad sukurtumėte natūraliai banguojančių plaukų efektą. Taip pat paprašykite stilisto, kad sluoksnius sujungtų su pašviesintais plaukais, kurie idealiai tinka vasariškam stiliui.

Brandus vidutinio ilgio tekstūruotas lob kirpimas su iškarpymu

Trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams su sluoksniais prie šaknų užtepkite purškiklio, o nuo plaukų vidurio iki galiukų – džiovinimo kremo, kad plaukai labiau blizgėtų ir būtų kontroliuojamos garbanos. Rekomenduojami šie produktai: “Davines” “Volumist” ir “TO112” plaukų kremas. Vidutinio ilgio storiems plaukams derinkite TO112 plaukų kremą ir TO112 serumą, pradėdami nuo plaukų galiukų ir judėdami į viršų. Šukuoseną pabaigkite “Davines Texture Spray” purškikliu, kuris suteiks plaukams ryškumo ir tvirtumo.

Nuostabios iškarpytos paplūdimio bangos

Svarstykite apie vidutinio ilgio kirpimą su ilgais sluoksniais ir daug tekstūros apačioje. Pasiekite tą nuostabią paplūdimio bangą, kai ją stilizuosite! Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, rinkitės “Aveda” apimties suteikiančią priemonę “Volumizing Tonic” prie šaknų, tankinančią priemonę “Thickening Tonic” vidurio ir galų sruogoms ir lengvą glotninančią priemonę, pavyzdžiui, “Aveda” stiliaus kremą “Smooth Infusion”.

Gražus iškarpytas bob kirpimas

Tai vidutinio ilgio sluoksniuotas bob kirpimas, leidžiantis sukurti tekstūrinį stilių. Jei visada dalijate kirpčiuką per vidurį, nesuklysite, jei kirpsite kelis veidą įrėminančius kirpčiukus, kad atrodytumėte švelniau. Dar viena priežastis mylėti šiuos plaukus – galimybė juos nešioti visus į viršų arba pusiau žemyn.

Madingas vidutinio ilgio Shag kirpimas

Kai siekiama nesudėtingos elegancijos, idealiai tinka sluoksniuotos šukuosenos, pavyzdžiui, elegantiška vidutinio ilgio šukuosena. Jos be vargo pakylėja net ir kasdieniškiausius kirpimus iki rafinuoto lygio. Šį stilių pabaigai papildykite blakstienomis ir subtilia raudona lūpų spalva.

Vidutinio ilgio iškarpytų plonų plaukų stilius

Papildykite pečius siekiančius plaukus ryškiais akcentais ir veidą įrėminančiais sluoksniais, kad sukurtumėte gylį ir judesį. Šią šukuoseną pagyvinsite užlenkdami sluoksnių galus, ypač priekyje, ir sutvirtindami juos laikančiu purškikliu, kad efektas būtų rafinuotas ir ilgalaikis.

Šukuosena iki pečių su užriestais galais

Jei jūsų plaukų ilgis yra vidutinis arba ilgas, apsvarstykite galimybę paįvairinti kirpimą sklastytais, kapotais galiukais. Sluoksniai apibrėžia ir suteikia žaismingumo visoms šukuosenoms, tačiau kirpti galiukai ypač gerai tinka, jei mėgstate greitą šiurkštų džiovinimo džiovintuvu stilių. Storų tipų plaukai geriausiai išlaiko slenkančius sluoksnius.

Gražus iškarpytų sukrautų plaukų kirpimas

Pagerinkite savo išvaizdą naudodami vidutinio ilgio kirpimą su sukrautais sluoksniais, kad atrodytumėte gaiviai ir pilnai. Pašalinkite išsišakojusius galiukus, kad stilius būtų švarus. Įtraukite trumpus plaukus aplink veidą, kad sukurtumėte švelnų efektą ir padidintumėte apimtį. Sluoksnius tekstūruokite žirklėmis, kad sukurtumėte nesvarų pakilimą ir judesį.

Lengvas apverstas sviesto spalvos lob kirpimas

Atnaujinant išvaizdą ne visada reikia drastiškai keisti šukuoseną. Paprasčiausiai pasirinkus vidutinio ilgio sluoksnius galima pasiekti subtilią, bet efektingą transformaciją. Elegantiška apversta sviestinės blondinės atspalvio šukuosena gražiai išryškina veido bruožus.

Dviejų pakopų bronzos ir aukso spalvos lob šukuosena

Vidutinio ilgio plaukai su ilgais sluoksniais yra lengvai valdomi ir sveiki. Šis kirpimas rekomenduojamas storiems plaukams, nes suteikia reikiamo judesio galiukams ir galutinė išvaizda tampa įdomesnė, palyginti su vienodu vieno ilgio kirpimu.

Iškarpyti vidutinio ilgio plaukai su kirpčiukais

Veidą įrėminantys sluoksniai gali suteikti judesio sunkiems plaukams, pašalindami perteklinį svorį. Atkarpų ilgis turėtų atitikti jūsų stilizacijos įsipareigojimus.

Moderni Shag šukuosena su skyrimu per vidurį

Svarstykite apie šiuolaikišką vidutinio ilgio šukuoseną su vidurine dalimi. Pasirinkti vidurinę šukuoseną – puikus pasirinkimas, suteikiantis švelnumo aplink veido bruožus. Šis stilius yra neįtikėtinai universalus, tinkamas nešioti tiek susuktą, tiek tiesią šukuoseną, todėl jį gali rinktis bet kokio amžiaus žmonės.

Tiesūs glotnūs iškarpyti plaukai iki pečių

Šis kirpimas paprastas, bet žavus, o jį prižiūrėti ir formuoti lengva naudojant džiovintuvo šepetį. Šiek tiek priemonės ir sumaniai išdžiovinti plaukus padės išlaikyti atskirus sluoksnius, todėl atrodysite elegantiškai ir susivėlę. Šį kirpimą galite rinktis kaip pereinamąjį kirpimą augant plaukams arba tiesiog mėgautis lengvabūdišku stiliumi.

Ilgas bobas su iškarpytais apverstais sluoksniuotais galais

Galimos įvairios pečius siekiančių sluoksniuotų plaukų stilizacijos galimybės. Ilgas bobas su apverstais galiukais siūlo paprastą, bet rafinuotą išvaizdą, tinkančią visiems. Šį stilių be vargo išgausite naudodami tiesintuvą arba džiovintuvą su apvaliu šepečiu.

Shaggy stiliaus lob kirpimas su paplūdimio bangomis

Ieškantiems vidutinio ilgio sluoksniuotos šukuosenos ir reikalaujantiems minimalių šukuosenos formavimo pastangų, idealiai tinka shaggy lob su paplūdimio bangomis. Organiški sluoksniai sukuria nenuobodų įvaizdį, o norimam efektui pasiekti tereikia paprasto iššukavimo arba garbanojimo.

Paveltas lob kirpimas su Shaggy iškarpytais sluoksniais ir kirpčiukais

Tai idealus stilius pečius siekiantiems plaukams – netvarkinga šukuosena su plaukuotais sluoksniais ir kirpčiukais suteikia madingą išvaizdą. Kad plaukai taptų dar didesnės apimties ir pakilimo, naudokite “Hairstory” sausą šampūną “Powder”. Šis produktas padeda išgauti lengvą tekstūrą ir apsaugo nuo garbanojimosi.

Vidutinio ilgio tiesūs plaukai su ilgais šoniniais kirpčiukais ir sluoksniais

Jei turite apvalų veidą, apsvarstykite šukuoseną, demonstruojančią vidutiniškai tiesius plaukus su ilgais šoniniais kirpčiukais ir sluoksniais. Pailginti šoniniai kirpčiukai išryškina akis ir padeda pailginti apvalią veido formą. Sluoksniai gerai tinka storiems plaukams, nes sumažina jų apimtį ir suteikia šukuosenai sklandumo – prieš tai pasitarkite su stilistu dėl pageidaujamo sluoksnių ilgio.

Dimensinis karamelinis asimetriškas bobas su šoniniais kirpčiukais

Asimetriško vidutinio ilgio banguotų plaukų kirpimo asimetriškoje bob šukuosenoje pajuskite šoninių kirpčiukų žavesį – tai puikus dimensijos ir stiliaus derinys. Šis universalus bobas tinka visoms veido formoms, taip pat ir apvaliems veidams, todėl yra geriausias pasirinkimas norint atrodyti elegantiškai ir madingai.

Vidutinio ilgio dviejų pakopų kirpimas storiems plaukams

Dviejų pakopų vidutinio ilgio sluoksniuoti plaukai yra netradicinis sluoksniavimo būdas. Šis kirpimas su pečių ilgio sluoksniais puikiai tinka asmenims, kurie ieško dimensijos, bet neatrodo visiškai suskirstyti.

Pusilgių plaukų iškarpymas su permatomais kirpčiukais

Jeigu norite eksperimentuoti su kirpčiukais, permatomas kirpčiukas su vidutiniais sluoksniais yra puikus pasirinkimas. Pasirinkę faktūrinius kirpčiukus galite suteikti savo įvaizdžiui šiuolaikiškumo. Sluoksnių įtraukimas į vidutinio ilgio ar ilgų plaukų šukuoseną gali padidinti apimtį ir dimensiją. Norėdami veiksmingai atkurti šį stilių namuose, pradėkite nuo to, kad plaukai išdžiūtų natūraliai. Kai plaukai išdžius, naudokite plaukų garbanojimo žnyples. Pabaigai plaukus išpurkškite sausos tekstūros purškikliu, kad plaukai taptų lengvi ir apimties.

Lygus suapvalintas lob kirpimas su stambiais skustuvu formuotais sluosksniais

Razorinis kirpimas – tai stilistų naudojama technika, kuria patobulinami kirpimo ruožai ir ploninami galai, taip sukuriant labiau sulietą išvaizdą. Ši lobio šukuosena atrodo vientisa, o dėl tikslaus kirpimo ir dažymo įgauna papildomo gilumo.

Iškarpyti vidutinio ilgio plaukai su pagarbanojimu

Šis idealus šukuosenos su garbanotais sluoksniais kirpimas apvalaus veido moterims – tai šukuosena su vidutinio ilgio sluoksniais, kurie suteikia judesio ir apimties. Ji sukuria gylį ir dimensiją, nukreipdama dėmesį nuo veido apvalumų. Tvarkydamos šukuoseną, rinkitės garbanas paryškinančius produktus, kad paryškintumėte sluoksnius ir paskatintumėte garbanų formavimąsi. Ant drėgnų plaukų užtepę produkto, suspaudę ir išsklaidę, sukurkite plaukus, kurie bus žvilgantys. Tai nereikalaujantis daug priežiūros pasirinkimas moterims, siekiančioms nesudėtingo stiliaus.

Vidutinio ilgio kirpimas su trumpais iškarpytais sluoksniais

Susiduriate su tiesiais plaukais? Pasirinkite trumpus, suskirstytus sluoksnius, kurie suteiks papildomos apimties ir tekstūros. Šis stilius suteikia judesio ir matmenų vidutinio ilgio plaukams, sukurdamas klasikinę ir universalią išvaizdą.

Moteriška iškarpytų plaukų šukuosena iki pečių

Vidutinio ilgio sluoksniuotos šukuosenos atrodo moteriškai ir be pastangų. Šukuokite vidutinio ilgio plaukus kaskadomis žemyn arba be vargo sušukuokite juos į rafinuotą kuodą, kad greitai ir elegantiškai atrodytumėte puikiai bet kokia proga.

Centrinis bobas su iškarpytais sluoksnių galais

Lobis su trumpais sluoksniais yra fantastiškas pasirinkimas veido kontūrui kontūruoti, išryškinant akis, lūpas ir elegantišką kaklą. Šis stilius ypač traukia akį, kai sluoksniai kampu nukreipti į veidą ir nuo jo.

Veidą įrėminiantis pusilgių iškarpytų plaukų kirpimas

Gražūs veidą įrėminantys vidutinio ilgio plaukų sluoksniai šiuo metu yra madingi! Šis stilius yra idealus pasirinkimas norint suteikti dimensijos storiems plaukams. Ji apima vidutinio ilgio plaukų sluoksnius, suteikiančius papildomos apimties ir tekstūros. Pagerinkite šį įvaizdį eksperimentuodami su tamsiaplaukės blondinės balayage.

Natūraliai atrodanti skustuvu formuota lob šukuosena

Žoliapjovė ir kampuotas lob – tai glostantis vidutinio ilgio sluoksniuotas kirpimas natūraliai banguotiems plaukams. Tekstūruota vidiniais sluoksniais, ji išryškina natūralią plaukų bangą. Drėgnus plaukus patepkite terminės apsaugos priemone, pavyzdžiui, “Shu Uemura Ultimate Remedy Duo-Serum”. Susukite atskiras plaukų dalis įvairiomis kryptimis, kad paryškintumėte natūralias bangas, tada išsklaidykite arba išdžiovinkite ore. Vidutinio dydžio lazdele pakoreguokite bangas, daugiausia dėmesio skirdami priekinei daliai ir viršugalviui. Ši šukuosena idealiai tinka banguotiems plaukams, tinka visoms veido formoms ir ją lengva formuoti.

Vidutinio ilgio iškarpyti plaukų sluoksniai su skyrimu netoli centro

Toliau pateikiame pjūvį su necentrine dalimi. Kartais geriausias būdas subalansuoti veidą – pakeisti dalį. Visos veido formos puikiai atrodo su necentrine dalimi. Ją visada galite keisti pirmyn ir atgal, jei nukirpsite per vidurį ir apversite į bet kurią pusę. Jei visada nešiojate ją vienoje pusėje, nukirpkite ją taip, kaip visada nešiojate, kad kirpimas būtų subalansuotas.

Pečių ilgio iškarpytų plaukų šukuosena

Papildyti V formos kirpimą sluoksniais – puikus būdas kasdienėms šukuosenoms suteikti apimties, tekstūros ir apibrėžtumo. Sluoksniai neleidžia plaukams atrodyti apsunkintiems, ypač vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams. Šis sluoksniuotas stilius yra panašus į šukuoseną, tačiau su šiuolaikišku akcentu.

Iškarpytas pelenų atspalvio šviesių plaukų bobas

Bloni plaukai paprastai būna švelnūs, tačiau stilius neturi nukentėti. Išlaikykite minkštus, lengvus sluoksnius, kad suteiktumėte daugiau judesio ir kartu išlaikytumėte natūralią išvaizdą. Įrėminkite aplink veidą, kad sukurtumėte vientisą perėjimą tarp sluoksnių, ypač jei kirpimas yra daugiasluoksnis su kirpčiukais.

Iškarpytas vidutinio ilgio plaukų Shag kirpimas

Šių dienų šukuosenose sluoksnius papildo spalva. Šis medaus šviesumo šukuosena su subtiliais veidą įrėminančiais balayage akcentais yra žavinga. Spalva, tekstūra ir ilgis puikiai subalansuoti.

Lengvas “Swoopy” stiliaus iškarpymas

Jeigu turite plonas sruogas, išbandykite plaukus sruogeliniais sluoksniais. Puikus būdas padidinti plonų plaukų apimtį – minkšti ir judantys sluoksniai. Tokie plaukai turi nesvarumo efektą, todėl jūsų plaukai atrodys pilni ir talpūs.

Gyvybingi vidutinio ilgio iškarpyti sluoksniai

Vidutinio ilgio kapotais sluoksniuotais plaukais ant ilgos bobos yra įdomu ir lengva stilizuoti. Kuo gyvesni, tuo geriau! Šio vidutinio ilgio ir trumpo kirpimo plaukų spalva švytės visus metus.

Šoninė sruoga vidutinio ilgio plaukams

Lob kirpimas idealiai tinka ploniems plaukams, geriausiai tinka trikampio formos kirpimas, kad būtų išlaikytas priekinės dalies ilgis. Minkšti sluoksniai, įrėminantys veidą, pabrėžia jo grožį. Šis stilius nereikalauja daug priežiūros, puikiai tinka su lengvomis modeliavimo priemonėmis, tinka vidutinės ir plonos tekstūros plaukams. Tai elegantiškas pasirinkimas moterims, trokštančioms stilingos, bet kartu ir kuoduotosios šukuosenos. Šoninės sruogos ant vidutinio ilgio plaukų tinka ovaliai, apvaliai ar kvadratinei veido formai, pabrėždamos jūsų bruožus.

Iškarpytas ir garbanotas bob kirpimas

Kai formuojate trumpus, didelės apimties plaukus, labai svarbu įtraukti sluoksnius. Sluoksniai ne tik išryškina bobos formą, suteikdami jai šiuolaikišką ir glostančią išvaizdą, bet ir atkreipia dėmesį į gražius veido bruožus.

Tekstūruotų ir iškarpytų vidutinio ilgio plaukų kirpimas su dimensiniu balayage dažymu

Atraskite, ar blondinėms iš tiesų smagiau, naudodami šį vidutinio ilgio daugiasluoksnį kirpimą su intensyviu šviesiaplaukių balayage. Įvairiaspalviai akcentai sukuria gylį ir dimensiją, todėl jūsų išvaizda taps stulbinanti.

Vidutinio ilgio šukuosena su iškarpytais apatiniais sluoksniais

2000-ųjų pradžioje šis kirpimas buvo žinomas kaip “Rachel” šukuosena pagal Jennifer Aniston. Ši šukuosena pasižymi pagrindiniais sluoksniais, krentančiais prie pat skruostikaulių ir žemiau jų, o didžioji dalis sluoksnių sutelkta plaukų ilgio apačioje. Tiems, kurių plaukai ypač stori, stilisto prašymas suteikti sluoksniuotus galiukus gali padėti išlaikyti ryškų ir efektingą įvaizdį, neapsunkinant plaukų.

Pašiauštas Shag iškarpymas brunetėms

Šukuosena shag šiuo metu yra madingas vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų šukuosenų pasirinkimas. Šį netvarkingą šukuoseną puoselėkite poliruotu įvaizdžiu, pasirinkdami sluoksnių išdėstymą, taip sukurdami išskirtinę tekstūrą ir išlaikydami ilgį.

Apimties suteikiantis vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas

Turtingas išpūtimas puikiai demonstruoja šiuos gražius sluoksnius. Šį stilių mėgsta moterys, ieškančios vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų kirpimų. Naudojant apvalų šepetį plaukams išpūsti, jie įgauna įspūdingos apimties, įgauna daugiau blizgesio ir kuo mažiau šiaušiasi.

Iškarpyti vidtuinio ilgio banguoti plaukai

Sunkus sluoksniavimas papildo pečių ar vidutinio ilgio kirpimą, kai plaukai stori ir sveiki. Ši technika sumažina apimtis, todėl stilių prižiūrėti lengviau.

V formos iškarpyti sluoksniai storiems plaukams

Fantastiškas pasirinkimas vidutinio ilgio sluoksniuotiems kirpimams yra V formos kirpimas. Plaukai gale išlieka ilgi, o veidą įrėminantys sluoksniai siaurėja link pakaušio. Šis stilius labiausiai tinka vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams, todėl V formos kirpimo sluoksniai išryškėja.

Tendencijas diktuojantis vidutinio ilgio tiesus vilko kirpimas

Vidutinio ilgio vilko kirpimas tiesiems plaukams puikiai tinka plonų plaukų savininkėms, norinčioms apimties ties viršugalviu. Vidutinio ilgio sluoksniai dėl pridėtinės apimties sukuria pilnesnių plaukų įspūdį. Šį stilių išgaukite naudodami plaukų džiovintuvą ir apvalų šepetį.

Tekstūruota ir iškarpyta šukuosena iki pečių

Suteikite įžūlį įvaizdį susivėlusiai šukuosenai su trumpai paryškintais plaukais. Šį vidutinio ilgio kirpimą sušukuokite į šoną, kad suteiktumėte daugiau apimties ir išpuoselėtų sruogas. Geležtute nupjauti galai išryškina laukinę tekstūrą, todėl ši šukuosena yra drąsi ir seksuali.

Vidutinio ilgio plaukų sluoksniai

Dilgi sluoksniai atrodo stulbinamai vidutinio ilgio plaukuose, kurie tęsiasi už pečių. Šie sluoksniai yra subtiliai išdėstyti, todėl susidaro įspūdis, kad jie išsibarstę per visą storą kirpčiuką. Subtilūs saulės nubučiuotos spalvos akcentai sustiprina bendrą kirpimo vaizdą.

Šiek tiek ilgesnis plaukų iškarpymas su tekstūruotais plaukų galiukais

Storesni plaukai turi daugiau tekstūros, o sluoksniai tokiems plaukams yra labai pageidautini. Atsineškite stilistui patinkančių vidutinio ilgio sluoksniuotų šukuosenų nuotraukų, kad jis galėtų suteikti jums pageidaujamą formą ir tekstūrą.

Dviejų sluoksnių plunksninis šviesus kirpimas

Ši plunksnuota šukuosena virš pečių yra amžina. Dviejų sluoksnių kirpimui rinkitės platininės blondinės atspalvį, primenantį Marilyn Monroe. Tai suteikia koketišką ir stulbinančią sezoninę transformaciją. Pasiruoškite, kad visų žvilgsniai bus nukreipti į jus!

Graži banguota iškarpytų plaukų šukuosena

Ar norite išsaugoti ilgas sruogas? Rinkitės vidutinio ilgio sluoksniuotas šukuosenas su bangų ir kapotų sluoksnių deriniu. Šis stilius idealiai tinka, jei mėgstate mažai priežiūros reikalaujančias plaukų procedūras. Pagerinkite šukuoseną, į ją įkomponuodami karamelinius arba šviesius akcentus, kuriuos meistriškai įaustų stilistas.

Blondiniški iškarpyti sluoksniai su “Swoop Bang”

Ar po didžiulio dėvėjimo auginate savo užuolaidų kirpčiukus? Apsvarstykite galimybę naudoti swoop bang, kad sukurtumėte šviežią stilių, kol mėgausitės ataugimo procesu. Šviesi spalva su sluoksniais suteikia dimensijos ir papildo stiliaus pokyčius.

Plunksnuotas iškarpytas lob kirpimas brunetėms

“Feathered Brunette Lob Cut” – tai plunksnuotas stilius su ilgais sluoksniais, kurie suteikia plaukams tekstūros ir kūno, sumažina jų apimtį. Nedidelis laipsniavimas sukuria vientisą išvaizdą, suteikdamas plaukams daugiau sklandumo. Profesionalus šukuosenos putimas išryškina plaukų apimtį ir judesius, todėl šukuosena atrodo stulbinamai.

Banguojantis lob kirpiams su iškarpytais Shaggy sluoksniais

Subtilios ir vidutinio storio sluoksniuotos šukuosenos yra mielos, tačiau šiame banguotame lobyje lengvas sluoksniavimas taip pat atlieka vaidmenį, todėl plaukai atrodo tarsi turėtų daugybę kūno. Ir nesvarbu, ar esate brunetė, ar blondinė, paplūdimio bangos puikiai tinka bet kokios spalvos plaukams.

Apverstas lob kirpimas su plačiomis atgal permestomis sruogomis

Todėl šiuolaikiškai interpretuokite Farrah Fawcett vidutinio ilgio sluoksniuotas šukuosenas. Padalykite plaukus į apatinę, vidurinę ir viršutinę dalis. Pradėkite nuo žemiausios sekcijos, naudodamiesi tiesintuvu, kad plaukai būtų pasukti į išorę. Tęskite šį veiksmą kitose sekcijose.

Vidutinio ilgio iškarpytų plaukų Shaggy bob kirpimas su kirpčiukais

Nesileiskite suklaidinami žurnalų, kirpčiukai skirti ne tik vaikams! Vidutinio ilgio plaukus turinčioms moterims šukuosena su kirpčiukais yra amžina. Plaukus suėmus į uodegą bangelės suteikia elegancijos, o palikus juos nuleistus – smagumo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment