36 tamsių (juodų) plaukų dažymo sruogelėmis idėjos

Pradžia » Plaukų dažymas » 36 tamsių (juodų) plaukų dažymo sruogelėmis idėjos

Publikuota

Tamsių plaukų dažymas karamelinėmis sruogelėmis

Karameliniai akcentai, suporuoti su tamsia natūralia plaukų spalva, sukuria stulbinančią išvaizdą. Šis derinys ne tik gražus, bet ir neįtikėtinai mažai priežiūros reikalaujantis. Su rudais akcentais ant juodų plaukų galėsite džiaugtis iki 3 mėnesių, kai nereikės specialių procedūrų, pavyzdžiui, violetinio ar mėlyno šampūno.

Subtilus juodų plaukų dažymas sruogelėmis

Subtilūs akcentiniai akcentai yra puiki idėja, jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančios spalvos. Subtilūs akcentai ant juodų plaukų atrodo natūraliau, o papildomas blizgesys suteikiamas ne visose, o tik kai kuriose plaukų vietose. Palikite tamsias šaknis natūralias, o akcentus dėkite ant apatinės plaukų dalies ir netoli priekio, kad pagyvintumėte savo veido spalvą.

Priežiūros nereikalaujantis sruogelių dažymas tamsiems plaukams

Galite rinktis mažai priežiūros reikalaujančią spalvą su išryškintais akcentais. Šie akcentai sklandžiai susilieja su jūsų plaukais, jiems reikia minimalios priežiūros. Balayage puikiai tinka norintiems šviesesnių sruogų, kurioms reikia mažiau priežiūros nei tradiciniams šviesintojams. Rudi akcentai suteikia plaukams daugiamatį švytėjimą.

Vario ir raudonos spalvos sruogos

Juodi plaukai, suporuoti su raudonais akcentais, sukuria stulbinantį kontrastą. Rinkitės drąsų stilių su juodos ir vario spalvos ombre efektu, kad išsiskirtų iš kitų.

Rudos spalvos sruogelės juodiems plaukams

Pasirinkite šiuos rudus akcentus balayage, kad išgautumėte prabangią ir daugialypę plaukų išvaizdą, kuri išliktų ir natūrali, ir šiuolaikiška. Šie akcentai idealiai tinka tamsesniems odos atspalviams ir natūralioms plaukų spalvoms. Ši mažai priežiūros reikalaujanti spalva puikiai tinka moterims, kurios plaukus dažo tik 2-3 kartus per metus. Rudas balayage idealiai tinka moterims, turinčioms įtemptą dienotvarkę, nes ataugimo fazė yra vientisai švelni, todėl nebereikia dažnai daryti retušavimo, kad paslėptumėte ryškias linijas ar šaknis.

Labai tamsūs plaukai su smėlio rudos spalvos sruogų dažymu

Pliažo bangos ant tamsių brunetės plaukų puikiai papildo šiltesnius smėlio rudos spalvos akcentus. Smėliniai pelenų rudos spalvos akcentai išryškins jūsų plaukų judrumą ir tekstūrą. Ombre technika leis rečiau lankytis salone, kad būtų galima pakoreguoti šaknis.

Pilkos spalvos Peekaboo sruogelių dažymas juodiems plaukams

Jei pavargote nuo tradicinių šviesių sruogų, apsvarstykite galimybę savo juodus plaukus papildyti sidabriniais akcentais. Pilki akcentai gali gražiai papildyti tamsius plaukus, ypač kai jie formuojami laisvomis bangomis, todėl atrodysite žavingai.

Gyvybingos violetinės sruogelės

Pagyvinkite juodus plaukus ryškiais violetiniais akcentais, sukurdami stulbinantį spalvų kontrastą. Galuose esantys subtilūs violetiniai akcentai sukuria nuostabų spalvų lydymosi efektą, kuris neabejotinai apsuks galvą.

Daugiamatis sruogelių dažymas brunetėms

Pakeiskite savo juodus plaukus nuostabiais brunetės akcentais. Vidutinio rudumo šilto atspalvio akcentai suteikia plaukams gilumo ir spindesio, sukurdami švytėjimo efektą. Sušukavus plaukus garbanomis, gražiai išryškės daugiamatės spalvos atspalviai, todėl plaukai atrodys gyvybingi ir dinamiški.

Tamsiai rudi akcentai ant juodų plaukų

Jeigu norite paryškinti savo juodus plaukus, bet ne per daug drąsiai, tamsiai rudi akcentai yra puikus pasirinkimas. Šie šokolado rudos spalvos akcentai juodiems plaukams suteikia rafinuotumo ir stiliaus, sukuria gilumą ir žavesio atspalvį bendram jūsų įvaizdžiui.

Švelnus balayage sruogelių dažymas

Balayage akcentai yra geriausias plaukų spalvos pasirinkimas. Jei norite mažai priežiūros reikalaujančio subtilaus matmens, rinkitės šiuos natūralius akcentus. Šių švelnių akcentų įtraukimas į plaukus suteikia švelnų matmenį, kurį sustiprina bangos, kad plaukai atrodytų ryškiau.

Tamsūs plaukai su platininėmis sruogelėmis

Šią šukuoseną sudaro juodi plaukai su platinos spalvos akcentais. Jai reikia didelės priežiūros, ypač jei turite juodų arba rudų natūralių plaukų šaknų. Būtina reguliariai kas 4-6 savaites atlikti retušavimo procedūras, taip pat kiekvieno plovimo metu naudoti violetinį šampūną ir kondicionierių, kad spalva išliktų gyvybinga.

Gražus trumpų juodų plaukų sruogelių dažymas

Trumpi juodi plaukai su akcentais yra žavūs ir dinamiški. Švelnūs, šiltų tonų akcentai sklandžiai įsilieja į plaukus ir sukuria gražią išvaizdą. Apsvarstykite galimybę išbandyti lob kirpimą su sluoksniais, kad suteiktumėte tekstūros ir išryškintumėte karamelės spalvos akcentus.

Vidutinio ilgio plaukų sruogelių dažymas ruda spalva

Svarstote galimybę pakeisti juodus plaukus? Įtraukite šviesiai rudus akcentus, kad suteiktumėte daugiau dimensijos ir spalvos. Prieš dažydami kartu su stilistu peržiūrėkite įvairias nuotraukas, kad nuspręstumėte, kokią vietą ir toną pasirinkti. Pradiniai šviesiai rudi akcentai ant juodų plaukų gali sukelti šiltesnius tonus. Prieš tęsdami įsitikinkite, ar jums patinka šiltesni tonai.

Pritrenkiantys brunetiški plaukai su subtiliu sruogelių dažymu

Tiems, kurie yra linkę į tamsesnius tonus, neabejotinai rekomenduojame stulbinančią tamsią brunetę su subtiliais akcentais. Norint pasiekti šį atspalvį, patartina nesirinkti pernelyg šviesių akcentų. Geriausia šią spalvos transformaciją atlikti salone, kad būtų pasiektas optimalus efektas ir meistriškai išdėstyti akcentai.

Natūralus dažymas sruogelėmis juodiems plaukams

Patyrinėkite tobulų natūralių šviesių atspalvių šilumą ant juodų kirpčiukų su švelniais, saulės pabučiuotais šiltais šviesiais atspalviais. Rinkitės smėlio aukso atspalvius, o ne šaltų tonų akcentus, kad išgautumėte tikrovišką apdailą. Pasikonsultuokite su plaukų dažytoju, kad auksiniai tamsiai šviesūs akcentai įrėmintų jūsų veidą, papildyti rankų darbo balayage’u, suteikiančiu dimensiją ir gražų kontrastą su tamsiais plaukais.

Madingas ombre sruogelių dažymas pereinantis iš juodos į rudą spalvą

Norėdami išgauti elegantišką juodos ir rudos ombre įvaizdį, rinkitės šiek tiek šviesesnius akcentus nei natūrali plaukų spalva, kad jie atrodytų subtiliai ir natūraliai. Apsvarstykite galimybę pridėti ryškesnių akcentų, kad sukurtumėte saulės pabučiuotą efektą ir padidintumėte bendrą šukuosenos eleganciją.

Tamsūs plaukau su raudonai nudažytomis sruogomis

Jeigu mėgstate švytėti ryškiai ir nuolat sukti galvą, ugniniai raudoni akcentai gali būti tai, ko jums reikia. Tokie ryškūs ir sultingi, jie puikiai atskleidžia jūsų charizmatišką asmenybę ir unikalų stilių. Vis dėlto nepamirškite apsirūpinti kokybiškomis spalvotų plaukų priemonėmis, kad jūsų liepsna degtų kuo ilgiau.

Užburiančios šviesios sruogos tamsiems plaukams

Baltai šviesūs akcentai ant juodų plaukų gali paryškinti jūsų banguojančius plaukus ir paslėpti žilas sruogas. Šie akcentai yra sidabrinis / peleninis balayage, suteikiantis pilkšvą atspalvį. Šviesios sruogos gali pabrėžti sluoksniuotų plaukų stilių.

Juodi plaukai su burgundiškų atspalvių sruogelėmis

Šį stilių, pasižymintį natūraliais juodais plaukais su tamsesnio atspalvio akcentais, pavyzdžiui, nuostabiu bordo atspalviu, lengva prižiūrėti. Norėdami išsaugoti šią juodų plaukų spalvą 7-9 savaites, kas savaitę plaukite juos su spalvą apsaugančiu šampūnu

Nuostabus sidabrinis sruogelių dažymas

Sidabriniai akcentai padidina pelenų atspalvio gylį, suteikdami dūminį atspalvį. Išryškintos juodos sruogos suteikia įspūdingą ir dramatišką transformaciją. Įtraukiant tekstūrą ir bangas galima patobulinti išvaizdą, pabrėžiant sidabrines sruogas.

Stori banguoti tamsūs plaukai su dimensiniu sruogelių dažymu

Šie stori banguoti juodi plaukai su akcentais idealiai tinka tiems, kurie svarsto apie bob arba pixie šukuoseną. Tinka tiesiems ir storiems banguotiems plaukams, pasikonsultuokite su stilistu dėl tobulo kirpimo matmenų, tinkančių jūsų veidui. Pasiteiraukite apie taškinio kirpimo arba tekstūravimo būdus, kad paryškintumėte šviesius plaukus.

Balayage stiliumi dažytos sruogos

Pagalvokite apie gyvenimišką juodų plaukų balayage su auburn akcentais. Pasirinkite bangas, kad pabrėžtumėte erdvines plaukų spalvas. Šis tamsių plaukų su kaštoniniais atspalviais balayage tinka moterims, ieškančioms mažai priežiūros reikalaujančios spalvos, kurią reikia koreguoti tik kelis kartus per metus.

Trumpi juodi plaukai su dažymu sruogelėmis

Šiame paveikslėlyje rasite šiuolaikišką trumpų plaukų šukuoseną su pilkais akcentais ant tamsių plaukų pagrindo, todėl ji išties patraukia dėmesį. Tačiau išlaikyti tokią išvaizdą gali būti gana sudėtinga. Būtina reguliariai kirpti ir kas 5 savaites atlikti paryškinimus. Be to, norint išsaugoti pilkų akcentų ryškumą, būtina nuolatinė priežiūra, įskaitant purpurinio šampūno naudojimą.

Unikalus tamsių plaukų dažymas mėlynomis sruogelėmis

Paprasti mėlyni akcentai suteikia unikalią erdvinę spalvą! Juodų ir mėlynų atspalvių derinys išryškins jūsų plaukų sodrumą ir suteiks jiems išskirtinio spindesio. Šukuodami juodus plaukus bangomis, gražiai išryškinsite šiuos naujus akcentus.

Juodi plaukai su medaus atspalvio sruogomis

Medaus akcentai ant juodų plaukų yra nuostabus plaukų spalvos pasirinkimas pavasario/vasaros sezonui. Norint išlaikyti blizgesį ir išvengti nepageidaujamų oranžinių ar geltonų atspalvių, būtina naudoti spalvą apsaugantį šampūną ir kondicionierių.

Juodi plaukai su kaštoninės spalvos sruogelėmis

Pagerinkite savo juodus plaukus nuostabiais kaštoniniais akcentais, puikiai tinkančiais kiekvienam sezonui. Sodrus kaštoninis atspalvis suteikia plaukams blizgesio, kartu išlaikydamas jų sveikatą. Šis mažai priežiūros nereikalaujantis ryškinimo būdas išlaiko spalvą gyvybingą iki 8 savaičių.

Juodi plaukai su tamsiai raudonu dažymu sruogelėmis

Raudona plaukų spalva gražiai papildo juodus plaukus, sukurdama ryškį kontrastą. Norint išlaikyti šią stulbinančią išvaizdą, patariama reguliariai kas 6-8 savaites daryti retušavimus.

Tamsūs plaukai su šviesiomis sruogomis

Šio tipo šviesūs akcentai juodiems plaukams reikalauja didelės priežiūros. Jei nesate pasirengę investuoti daug laiko ir pinigų į savo plaukus, šviesūs akcentai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Tačiau jei esate pasirengę iššūkiui, šis įvaizdis tikrai pavergs jūsų širdį.

Mielas tamsių plaukų dažymas sruogelėmis varine spalva

Svarstykite apie vario spalvos foilayage su tekstūriniu bob kirpimu. Geriausias dalykas – tai ryškūs spalvos atspalviai ir tai, kad nereikia kas 6-8 savaites atlikti šukuosenos korekcijos. Šių vario spalvos pašviesinimų galima pasiekti, tačiau žinokite, kad šviesūs pašviesinimai greičiausiai neatsiras per pirmą apsilankymą, išlaikant plaukų vientisumą.

Juodi plaukai su sidabriniais akcentais

Jei jūsų natūraliai žili plaukai susimaišę su natūraliais juodais plaukais, pilki akcentai puikiai dera su natūraliu juodu pagrindu. Ši spalva reikalauja didelės priežiūros, todėl reikia naudoti purpurinį šampūną ir kondicionierių, kad išlaikytumėte pilką blizgesį ir išvengtumėte geltonų atspalvių. Rekomenduojama reguliariai atlikti retušą kas 5-8 savaites, kad išliktumėte švieži.

Juodi plaukai su tamsiai violetinėmis sruogomis

Jei trokštate madingų spalvų, pavyzdžiui, violetinės ar raudonos, atspalvių, apsvarstykite šį stilingą variantą, kuriame susilieja šios dvi spalvos. Juodų plaukų violetiniams akcentams palaikyti kas 4-6 savaites reikia atlikti retušavimo procedūras kartu su spalvai saugiu šampūnu ir kondicionieriumi.

Plonos baltos sruogos tamsiems plaukams

Kokie įspūdingi yra juodi plaukai su švelniais baltais akcentais? Juodi ir balti atspalviai, kaip žinia, yra sunkiai prižiūrimi. Juodi dažai linkę kraujuoti, o gryną baltą spalvą pasiekti sunku. Tik nedaugelis moterų gali natūraliai turėti baltus plaukus. Baltų priauginamų plaukų naudojimas yra puikus būdas pasiekti tokią išvaizdą išsaugant plaukų sveikatą. Be to, su baltais priaugintais plaukais galite lengvai keisti plaukų spalvą kiekvieno apsilankymo salone metu.

Juodi plaukai su rudu dažymu sruogelėmis

Ši spalva idealiai tinka labai tamsiems plaukams, kuriems nereikia daug priežiūros. Paprasčiausiai išplaukite ir išdžiovinkite ore ilgas sruogas, kad gražiai atrodytumėte.

Tamsių plaukų Balayage sruogelės

Balayage yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia drąsių pokyčių. Pasikonsultuokite su stilistu, kad parinktumėte tobulą atspalvių derinį, papildantį jūsų veido spalvą ir akis.

Medaus atspalvio šviesus dažymas sruogelėmis

Medaus šviesūs akcentai idealiai tinka norint suteikti plaukams saulės atspalvį. Šilti, auksiniai atspalviai sukuria stulbinantį kontrastą ant juodų plaukų, ypač tiems, kurių plaukai iš prigimties tamsūs. Jūsų kirpėjas gali naudoti balayage ir babylights technikas, kad šviesindamas juodus plaukus užtikrintų maksimalų pakilimą ir ryškumą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment