25 kasų (arklio uodegų) šukuosenų idėjos: madingi stiliai

Pradžia » Kiti kirpimo stiliai » 25 kasų (arklio uodegų) šukuosenų idėjos: madingi stiliai

Publikuota

Aukšta glotni kasa (ponio uodega)

Prieš tiesius plaukus aukštų uodegų šukuosenos yra greitas stilingas variantas. Kad sukurtumėte šį įvaizdį, sušukuokite plaukų šaknis ir visus plaukus ties viršugalviu patraukite atgal, sutvirtindami gumyte. Apvyniokite plaukų juostą nuo uodegos apačios į viršų ir per viršų, kad paslėptumėte plaukų sruogą. Šis įvaizdis tinka ir glotnioms šaknims, ir apimčiai.

Nepakartojamas suvyniota kasa su aksesuarais

Visiems blizgantiems poniams reikia blizgaus gaminio. Blizgantį purškiklį lengva naudoti, juo galima tiksliai tepti. Labai svarbu, kad plaukai būtų glotnūs ir nesiveltų. Norėdami išsiskirti, apsvarstykite galimybę pridėti kuodelį arba perlenktą kuodą, kad būtų unikalus akcentas. Nepamirškite eksperimentuoti su aksesuarais, kad įgautumėte daugiau žavesio.

Prancūziška pinta ponio uodegos kasa

Ši šukuosena – tai sumanus būdas sujungti sluoksnius ar ilgus kirpčiukus į glotnią sušukuotą šukuoseną. Atsipalaidavusi pynė, besitęsianti link viršugalvio, sukuria apimtį ir palengvina įvairių ilgių plaukų sujungimą sekcija po sekcijos. Kabanti uodegėlė suteikia brandumo, ypač kai ji susukta į Bridžitą Bardot primenančias sušukuotas garbanas.

Kasa su skyrimu per vidurį

Vidurinis kirpimas papildo sluoksniuotus kirpimus, apibrėždamas veidą įrėminančias atkarpas. Dalijimas turėtų tęstis kelis centimetrus atgal nuo priekinės plaukų linijos, kad būtų išsaugota apimtis ties viršugalviu. Palaidi galiukai sustiprina šį kuodelį, idealiai tinkantį trumpesniems plaukams.

Lengva juodų plaukų kasa

Pakeiskite savo pagrindinę ponio uodegą į elegantišką kuodelį su blizgiu paviršiumi, kad suvaldytumėte išsiblaškiusius plaukus. Švelniai sušukuokite kraštus, kad būtų dar puošniau, o apvynioję plaukų dalį aplink gumelę, padidinkite jos rafinuotumą.

Bouffant stiliaus kasa (ponio uodega)

Šis puošnus kuodelis spinduliuoja dramatiškumą ir vintažinį stilių, nes yra didelės apimties. Pradėkite nuo tekstūros suteikimo naudodami didelį cilindrinį lygintuvą. Tada papurtykite viršugalvį, kad gautumėte apimties, ir švelniai išlyginkite viršutinį sluoksnį ant kuodo. Šukuoseną sutvirtinkite gumyte. Turinčioms plonus plaukus, apsvarstykite galimybę juos priauginti, kad uodega būtų pilnesnė.

Lengva Barbės stiliaus aukšta kasa

Elegantiškas, glotnus kuodukas – madingas pasirinkimas, tinkantis bet kokiam renginiui, kuriam įtaką padarė mylimas filmas apie Barbę. Pradėkite aukštai ant galvos surištą kuodą, kad išgautumėte prigludusį išlinkimą. Storį ir ilgį padidinkite priaugintais plaukais. Jei norite švelnesnės šukuosenos, leiskite kai kurioms sruogoms įrėminti veidą.

Labai ilga burbulinė kasa (ponio uodega)

Papildykite savo glotnų kuodelį burbulo technika. Kas kelis centimetrus pritvirtinkite tvirtas sruogas, papurtykite plaukus, kad jie taptų talpesni, ir uždenkite sruogas plaukais iš apačios. Jei plaukai švelnūs, naudokite tekstūros purškiklį, kad plaukai būtų fiksuoti ir paryškinti.

Banguota ponio uodega su veido įrėminimu

Pintinė ponio uodega gali įrėminti jūsų veidą. Pasiekite glotnų, blizgantį kuodą, kad būtų ilgesnis, naudodami gelį arba modeliavimo kremą ir šerių šepetį, kad sukurtumėte tvirtą, aukštą kuodą. Pratęsimą pritvirtinkite segtukais, kad jis vientisai susilietų. Venkite kirpčiukų, kad išryškintumėte savo veido formą.

Laisva ponio uodegos kasa

Kai kurie kuodukų stiliai tinka sporto salėje, tačiau šis puikiai tinka pasimatymui. Pradėkite nuo žemo kuoduko, palikdami dvi sruogas surišimui. Keletą centimetrų nuo pagrindo suriškite plaukus ir švelniai patraukite už surištos dalies, kad susidarytų burbulas. Šį procesą pakartokite kelis kartus.

Pusinė ponio uodega

Šis pusiau pakeltas, pusiau nuleistas kuodelis puikiai tinka, jei norite, kad plaukai būtų toli nuo veido, ir tuo pačiu išlaikyti atsipalaidavusią ir moterišką išvaizdą. Kad plaukai išliktų švelnūs, nenaudokite šepečių ar šukų; vietoj to pirštų galiukais atskirkite ir sušukuokite sruogas. Šukuoseną sutvirtinkite plaukų juostele arba susukite ir prisekite. Ši šukuosena puikiai dera su švelniomis bangomis, kaip parodyta paveikslėlyje.

Imbierinė kasa su šoniniais kirpčiukais

Drąsios spalvos plaukai nuostabiai atrodo su “wow factor” efektą suteikiančiu kuoduku, surištu per vidurį nugaros. Kad plaukų apimtis būtų dar didesnė, susukite apatinę šio kuoduko dalį, esančią netoli plaukų juostos. Jei norite atrodyti santūriau, sušukuokite šoninę sruogą.

Lengva juoda ponio uodega su plaukų tekstūravimu

Elegantiškas ponio uodegėlė kartu su natūralios tekstūros plaukais sukuria ryškų kontrastą. Naudokite vaško priemonę, kad suvaldytumėte išsiblaškiusius plaukus ir išlaikytumėte glotnią išvaizdą. Uždėkite kuodo pagrindą ties viršugalviu, kad plaukai būtų maksimaliai platūs ir aukšti. Be to, apvyniokite plaukų dalį aplink plaukų sruogą ir pritvirtinkite ją apačioje, kad paslėptumėte sruogą – tai vertinga profesionali technika.

Ilga ponio uodegos kasa

Ši šukuosena pasižymi elegantiška, gražia išvaizda, sukurta derinant žuvies uodegos pynimą su ilgu ponio stiliumi. Ponio uodega elegantiškai tęsiasi nugaroje, o pintas žuvies uodegos pynimas bendram įvaizdžiui suteikia rafinuotumo ir boho žavesio.

Vestuvinė žema ponio uodega

Kas sakė, kad kuodeliai skirti ne nuotakoms? Nuotakos minkštas žemas kuodelis – patrauklus stilius, kuriam suteikiamas papildomas ilgis, kad siluetas būtų ilgesnis. Ponio uodegos gali būti elegantiškai stilizuotos, kad atrodytų iškilmingai, su puošniomis garbanomis, švelniomis bangomis, pabrėžiančiomis veidą, ir rafinuotais plaukų aksesuarais.

Glamūrinė kasa

Šį rafinuotą stilių apibūdina elegancija ir paprastumas. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, pradėkite tiesinti plaukus tiesintuvu ir patepkite juos blizgesio suteikiančiu purškikliu. Kurdama kuodelį, palik storą plaukų atkarpą ties priekine plaukų linija. Paimkite šią atkarpą ir suriškite ją išilgai vienos pusės C forma, tada apvyniokite jos galus aplink kuoduko pagrindą, kad būtų dailus užbaigimas.

Veidą įrėminanti lengva ponio uodega

Sveikas, veidą įrėminantis ponio uodegos kuodas sujungia glotnumą ir drąsą. Šį stilių gali sukurti stilistas arba namuose, naudodami tinkamas priemones, plaukus suimkite į aukštą kuodą ir naudokite gelį glotniam užbaigimui. Palikite sruogą primenantį kirpčiuką, kad įgautumėte šiuolaikišką stilių. Norėdami patobulinti šukuoseną, mažyčiams plaukeliams formuoti naudokite kraštinį šepetėlį arba rinkitės tokias priemones kaip dantų šepetėlis ar blakstienų tušo lazdelė.

Viršutinė ponio uodegos kasa

Afrikos amerikietės ir kitos itin garbanotus plaukus turinčios moterys savo sruogas dažnai nešioja drėgmei atspariomis šukuosenomis, tokiomis kaip šis aukštas kuodelis. Pomada arba kremas, išlygintas ant šaknų, suteikia kontrolę juodų plaukų šukuosenoms su ponio uodega. Pynės naudojamos ilgiui padidinti, taip pat gali suteikti ryškias spalvas, pavyzdžiui, drąsios raudonos spalvos, kuri pavaizduota šioje nuotraukoje.

Pompadūrinė kasa

“Pompadour Pony” šukuosena pasižymi aukščiu viršuje ir aptakiais šonais, taip sukuriamas įspūdingas siluetas. Šis stilius yra universalus, tinka tiek ilgiems kuodams, tiek pečius siekiantiems plaukams. Norėdami išgauti šį įvaizdį, užrieskite viršugalvio dalį ir atlenkite ją atgal, kad sukurtumėte kuodelį. Tada suimkite šonus ir užpakalį į kuodą. Šukuoseną pabaigsite apvyniodami ilgą plaukų sruogą aplink uodegos pagrindą ir švelniai ją susukite.

Aukšta ponio uodega su apimties suteikiančiomis bangomis

Šis elegantiškas aukštas kuodukas su apimtinėmis bangomis spinduliuoja klasę ir rafinuotumą. Šiam įvaizdžiui pasiekti reikia tvirto pagrindo. Patartina pasikonsultuoti su profesionaliu šukuosenų meistru. Jie gali nuspręsti naudoti volelius, kad padidintų apimtį. Įsitikinkite, kad viršuje prašote glotnios šukuosenos, kad išvengtumėte sruogų ties kaklu.

Sukta šoninė ponio kasa

Šią šukuoseną sudaro susukta pynė, kuri prasideda nuo šoninės šukuosenos dalies ir atkartoja natūralią plaukų linijos kreivę. Švelniai pirštais atlaisvinkite pynę, kad ji atrodytų švelniai ir elegantiškai. Galai paliekami laisvai krintantys, suformuojant žavią uodegą, kuri užsimetama ant vieno peties.

Olandiškų pynių ponio kasa

Papildykite trumpų plaukų kuodelį galvos pynėmis ir sukurkite karališką akcentą, tinkantį vasaros vestuvėms ar atsipalaidavusiam apsipirkimui. Nereikia jokių sudėtingų įgūdžių, tiesiog susipinkite pagrindinę trijų vijų olandišką pynę ir įkomponuokite ją į kuodą.

Žema ponio uodegos kasa su subtiliu Bouffant

Poliruoti poniai yra universalūs bet kokiam renginiui. Kad būtų daugiau apimties, švelnus puošnus kuodas ties viršugalviu išryškina išvaizdą. Pradėkite lengvai pakedendami plaukus ties viršugalviu. Pasirūpinkite, kad viršus išliktų glotnus. Tada šonines plaukų dalis tvarkingai suriškite atgal. Tuomet pasirinkite sruogą iš kuodo ir apvyniokite ją aplink juostą, taip sukurdami rafinuotą įvaizdį.

Blizgūs juodi plaukai su elegantišką žema kasa

Kai norite žavios progos, apsvarstykite galimybę blizgančius juodus plaukus sušukuoti į elegantišką žemą kuodelį, kad atrodytumėte rafinuotai ir gražiai. Šis glotnus kuodas pasižymi klasikine vintažine banga, kurią papildo ryškus plaukų aksesuaras. Norėdami pakartoti šią šukuoseną, galbūt norėsite įsidėti prisegamus priauginamus plaukų segtukus, kad padidintumėte apimtį ir bendrą žavesį. Suriškite kuodo pagrindą surišdami plaukus gumyte, kad užtikrintumėte tvirtą ir ilgalaikį laikymąsi.

Pavelta ponio uodegos kasa

Kai turite pertrauką tarp šampūnų, susivėlęs kuodelis yra žavus pasirinkimas, ypač kai jis derinamas su bangomis ar garbanomis. Prieš surišdami plaukus į kuodą, naudokite sausą šampūną, kad sugertumėte riebalų perteklių ir suteiktumėte plaukams matinę tekstūrą. Vietoj tradicinės gumytės susekite plaukus dalimis, kad jie atrodytų laisviau.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment