45 kirpimai apvaliam veidui: šukuosenos putliai veido formai

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 45 kirpimai apvaliam veidui: šukuosenos putliai veido formai

Publikuota

Trumpas kampuotas bobas apvaliam veidui

Jei jūsų veido forma apvali, rinkitės stilingą trumpą kampuotą bobą su ilgais žvilgančiais kirpčiukais. Šis kampuotas kirpimas tinka storiems, tiesiems plaukams, o gilus šoninis kirpimas ir ilgesni kirpčiukai priekyje padeda sulieknėti apvaliems veidams. Ši madinga šukuosena spinduliuoja grakštumą ir pasitikėjimą savimi.

Shaggy kirpimas su užuolaidų kirpčiukais putliam veidui

Šis stilius, pasižymintis tankiais banguotais plaukais, tinka apvaliems, putliems veidams. Užuolaidinių kirpčiukų ir šukuosenos derinys lengvai papildo natūralias bangas. Šis universalus stilius idealiai tinka tiems, kurie nori atrodyti konservatyviai, nes jį galima lengvai atnaujinti, pavyzdžiui, surišti viršugalvį ar kuodą.

Ilgas bob kirpimas

Spalva yra puikus būdas sukurti ilgesnio ilgio iliuziją apvaliems veidams. Balayage, populiari dažymo technika, apima rankų dažymą, kad spalva atrodytų natūraliai ir be pastangų. Ši technika nereikalauja daug priežiūros, todėl ją reikia rečiau koreguoti.

Apvalaus veido formos bobas

Ši bukos formos bob šukuosena puikiai tinka apvaliems veidams, nes sukuria lieknumo efektą. Pagrindiniai bruožai: idealus ilgis, subtilūs akcentai ir žavinga gili šoninė šukuosena. Šį įvaizdį sukursite džiovindami plaukus apvaliu šepečiu, kad plaukai būtų puošnūs ir glotnūs.

Vidutinio ilgio paplūdimio bangos su skyrimu per vidurį

Svarstykite apie vidutinio ilgio paplūdimio bangas su centrine dalimi, nes jos kontūruoja platesnį veidą. Perskirkite plaukus centre, kad papildytumėte ir pailgintumėte veidą. Simetriški plaukai abiejose pusėse siaurina skruostus. Paplūdimio bangas formuokite taip, kad jos būtų žemiau skruostų ir išryškintų skruostikaulius.

Trumpas bob kirpimas su veidą įrėminančiais kirpčiukais

Žmonėms su apvaliais veidais nereikėtų vengti trumpų šukuosenų su pilnesniais kirpčiukais. Trumpas apvalus bobas su kirpčiukais gali elegantiškai įrėminti veidą ir sukurti ilgesnio, lieknesnio kaklo iliuziją.

A linijos kirpimas apvaliai veido formai

Šis kirpimas yra puikus pasirinkimas pilnesnių veidų moterims. Šukuosenoje derinamas glotnumas ir struktūra, todėl tai yra glostantis plius dydžio šukuosenos pasirinkimas. Pasirinkus ryškią platininę spalvą, ši šukuosena gali išties išsiskirti.

Ilga iškarpyta piksi šukuosena

Piksiu kirpimas gali būti universali veidą liekninanti šukuosena. Galite šukuotis į priekį, į šoną arba formuoti pompadūrą. Galimybių yra daugybė. Jei veidas apvalus, pridėkite aukštį viršuje ir itin ilgus šoninius kirpčiukus, kad pailgintumėte veidą.

Kirpimas iki pečių putliam veidui

Šis septyniasdešimtųjų įkvėptas šukuosenos kirpimas yra geriausias vidutinio ilgio šukuosenos pasirinkimas, ypač apvaliems veidams. Šoniniai kirpčiukai paryškina skruostikaulius, o pečius siekiantys sluoksniai suteikia stiliui apibrėžtumo. Švelnų, moterišką įvaizdį sukursite naudodami vidutinio ilgio cilindro garbanojimo žnyples, kad suformuotumėte laisvas bangas, tada švelniai šukuokite pirštais, kad šukuosena būtų natūrali.

Banguoti vidutinio ilgio plaukai su tekstūruotais galiukais

Papildykite savo nuostabias sruogas banguotais vidutinio ilgio plaukais su tekstūruotais galiukais. Ši šukuosena suteiks romantikos jūsų šviesiaplaukėms garbanoms dėl švelnių, plazdančių, tekstūruotų bangų.

Ilgų plaukų kirpimas apvaliam veidui

Pasižymėkite rafinuotumu su šiuo elegantišku šviesių plaukų kirpimu, turinčiu vidurinę dalį. Ilga, tiesi šukuosena su užuolaidiniais kirpčiukais idealiai tinka apvalaus veido proporcijoms koreguoti, nes lengvai atkreipia dėmesį.

Pašiauštas bob kirpimas su ilgais šoniniais kirpčiukais

Americos Ferreros tankūs plaukai susluoksniuoti link galų, kad jos pečius apnuoginantis bobas įgautų mielą suapvalintą formą. Ji pasirinko netvarkingą šukuoseną su ilgais sruogelėmis.

Madingas Shaggy vilko kirpimas su plunksniniais sluoksniais ir kirpčiukais

Gražiausia šukuosena – šiurkštus vilko kirpimas su plunksniniais sluoksniais ir kirpčiukais. Jei jūsų tikslas – padaryti veidą lieknesnį, šį kirpimą turėtumėte išbandyti!

Vidutinio ilgio sluoksniuotas stilius apkūnioms moterims

Susikurkite vidutinio ilgio daugiasluoksnę šukuoseną, kad pakeistumėte savo išvaizdą. Toks gražus kirpimas idealiai tinka, nes veidą įrėminantys sluoksniai ir užuolaidiniai kirpčiukai atveria veidą, kad geriau matytųsi jūsų gražioji akių ir skruostikaulių sritis. Paprašykite stilisto ilgų sluoksniais įrėmintų kirpčiukų, kurie būtų pakankamai ilgi, kad juos būtų galima užkišti už ausies.

Mielas plunksnuotas šviesių plaukų piksi bob kirpimas putliam veidui

Šukuosena, tinkanti apvaliam putliam veidui, gali būti bet kokio ilgio, įskaitant trumpą asimetrišką šukuoseną. Vienoje pusėje itin trumpi plaukai, o kitoje – ilgi, banguoti kirpčiukai, todėl šis kirpimas yra bob ir pixie stiliaus mišinys. Kontroliuokite apimtį, tekstūruodami bangas ir strategiškai išdėstydami kirpčiukus, kad pabrėžtumėte mėgstamus veido bruožus.

Banguota bob šukuosena apvaliam veidui

Patirkite netvarkingų kirpimų, skirtų apvaliems veidams, aštrų ir seksualų patrauklumą, nes jie vizualiai pailgina veidą. Šį įvaizdį pagyvinkite pelenų šviesumo balaježu ir pakeltomis plaukų šaknimis, kad tekstūrinis bobas įgautų daugiau apimties.

Tiesių plaukų bob kirpimas su giliu šoniniu skyrimu

Tiesus bob kirpimas su gilia šonine šukuosena idealiai tinka apvalesnėms veido formoms liekninti. Tiesus bobas aptakiai kontūruoja veido šonus, pailgindamas veido struktūrą. Šiek tiek ilgesnis kirpimas priekyje padeda racionalizuoti šį įvaizdį.

Ilgų plaukų kirpimas su ilgais sluoksniais ir į šoną sušukuotais kirpčiukais

Ilgi sluoksniai ir į šonus nusvirę kirpčiukai puikiai papildo vienas kitą! Į šonus nusvirę kirpčiukai sustiprina plaukų judesius, suteikia apimties. Sluoksniai suteikia šukuosenai tekstūros, suteikdami jai daugiau matmenų. Ši šukuosena pasižymi ilgomis bangomis, kurios gražiai įrėmina veidą ir sukuria fantastišką įvaizdį.

Madinga ir subtili veidą įrėminanti šoninė dalis

Elegantiška šoninė dalis ne tik paryškina veido bruožus, bet ir suteikia simetrijos. Nepaisant paplitusių klaidingų įsitikinimų, asimetriška šoninė dalis iš tikrųjų gali sukurti pusiausvyros iliuziją, o vidurinė dalis gali pabrėžti bet kokius jūsų veido struktūros skirtumus. Pasirinkus šoninę šukuoseną, galima pritaikyti veidą įrėminančius sluoksnius, kurie galiausiai tobulai suformuos jūsų veidą.

Smakro ilgio šviesus bobas putliam veidui

Ruloni veidai ne visada siejami su antsvorio turinčiais asmenimis! Kartais tenka sutikti liekną moterį, turinčią žavų apvalų veidą. Atskirta smakro ilgio boba pabrėžia kaklą, sumažindama bet kokį per didelį veido plotį. Šoninė šukuosena su keliais už vienos ausies užkištais kirpčiukais palaiko atsipalaidavimo ir linksmumo įspūdį.

Shaggy stiliumi iškarpytas bob kirpimas su kirpčiukais apvaliam veidui

Pakeiskite plokščius ir negyvus plaukus į stilingą šukuoseną, tinkančią raudonajam kilimui. Šio kirpimo dantyti, skusti sluoksniai idealiai tinka apvaliems veidams, padeda sukurti lieknesnio veido iliuziją ir sumenkina mažą smakrą. Viršutinę dalį sušukuokite, kad suteiktumėte daugiau apimties, o norėdami dar labiau sustiprinti išvaizdą, eksperimentuokite su skirtingomis spalvomis.

Tekstūruotas žilstelėjęs kirpimas su banguotais kirpčiukais

Atkreipkite dėmesį į tekstūrinį banguotą šukuoseną, papildytą kirpčiukais. Rinkitės šį elegantišką stilių, kad išryškintumėte apvalią veido formą, pabrėždami akis ir skruostikaulius. Banguoto kirpimo šukuoseną prižiūrėkite naudodami vidutinės fiksacijos plaukų laką, pavyzdžiui, “Cult King” laką “Set Spray”, kad galėtumėte sutvarkyti kirpčiukus ir efektyviai kovoti su garbanojimusi.

Apvalaus veido banguotas bob kirpimas

Ši šukuosena idealiai tinka apvaliai veido formai, ją papildo vidutinio ilgio plaukai. Kirpčiukų nebuvimas padeda vizualiai pailginti veidą. Priekinių dalių stilizavimas į priekį ir į šonus suteikia įvaizdžiui paslaptingumo. Šukuoseną paryškinkite veidą įrėminančiais akcentais, kad paryškintumėte savo bruožus.

Shaggy prancūziškas bob kirpimas su sruogelėmis apkūnioms moterims

Patirkite savo vidinį šaunumą su susivėlusiu prancūzišku bobu su smailėjančiais kirpčiukais. Ši elegantiška šukuosena pasižymi minkštais sluoksniais, kurie suteikia plaukams gražaus kūno ir judesio. Kad šukuosena būtų žaisminga, paryškinkite jos tekstūrą naudodami modeliavimo putas. Pasiruoškite spinduliuoti pasitikėjimą savimi su nuostabia nauja šukuosena.

Ilgas sluoksniuotas bob kirpimas su kirpčiukais

Kai kalbama apie trumpas šukuosenas apvaliems veidams, įvairių tipų plaukams svarbiausia yra paprastumas. Šis plunksninis bobas su kirpčiukais yra universalus ir tinka tiek storų, tiek plonų plaukų tekstūroms. Platininė blond spalva šiam stiliui suteikia papildomo žavesio.

Itin ilgas bob kirpimas su skyrimu šone

Svarstykite galimybę rinktis itin ilgą bob kirpimą su šoninės dalies stiliumi, nes jis paglosto formą. Šoninė dalis ypač tinka jūsų veido formai, nes padeda atitraukti dėmesį nuo platesnių vietų ir sukuria lieknesnio veido iliuziją. Ilgesnis bob ilgis ne tik papildo bendrą jūsų išvaizdą, bet ir suteikia plaukams sveiką išvaizdą.

Ryškus raktikaulio ilgio kirpimas su skyrimu per vidurį apvaliai veido formai

Šukuosena su apykaklės ilgio vidurine dalimi turi liekninamąjį efektą, todėl yra puikus pasirinkimas. Rinkitės vidurinę dalį, kad sukurtumėte veidą siaurinantį efektą. Apykaklės ilgis užtikrina, kad plaukai dailiai įrėmintų skruostų šonus. Šiek tiek netvarkingai sušukuokite vidurinę dalį, kad suteiktumėte apimties šaknims.

Madingas susuktas bob kirpimas apkūnioms moterims

Šia elegantiška susivėlusia bob šukuosena madingą išvaizdą pasieksite be jokių pastangų. Gražius vario spalvos plaukus pagyvinkite žavingais kaspinėliais ir švelniai papurtykite priekines sruogas, kad jos būtų elegantiškos ir įžūlios.

Shaggy bob kirpimas su iškarpytais sluoksniais putliam veidui

Svarstykite galimybę rinktis susivėlusį banguotą bobą, jei turite plaukus, kurių apimtis yra didelė, ir siekiate efektingumo bei dinamiškumo. Šlakuotas kirpimas labai tinka apvalioms veido formoms, nes švelniais sluoksniais subtiliai įrėmina veidą ir sukuria pailgą išvaizdą. Šis plaukų ilgis idealiai subalansuotas, nes plaukai lengvai valdomi, o jų šukuoseną galima lengvai formuoti. Atnaujintas kirpčiukų kirpimas suteiks jums atjaunintą ir švytinčią estetiką.

Apimties suteikiantis garbanotas lob kirpimas su skyrimu šone apvaliam veidui

Nors kai kurios garbanotos moterys vengia trumpų šukuosenų, šoninis garbanotų plaukų lob kirpimas gali įkvėpti naujos gyvybės jūsų garbanoms. Šoninis kirpimas sukuria erdvią karūną, kuri yra labai paklausi. Pasitikėkite švelnių, apibrėžtų ir žvilgančių natūralių garbanų tendencija ir pasidarykite elegantišką lob kirpimą, kad išryškintumėte savo garbanotų plaukų grožį.

Raktikaulio ilgio tekstūruotas lob kirpimas

Tai vidutinio ilgio šukuosena, tinkanti itin storiems, šiurkštiems plaukams, kurie sunkiai išlaiko garbanas. Asimetrija ir žvilgantys elementai liaupsina apvalius veidus. Spalvotų akcentų pridėjimas galuose padeda pailginti veido formą.

Vidutinio ilgio banguotų plaukų kirpimas apkūnioms moterims

Fantastiškas variantas – neryškus vidutinio ilgio kirpimas su švelniomis bangomis. Tupi kirpimai visada yra puikus pasirinkimas, nes jie neįrėmina veido. Niekada nenorėsite pabrėžti veido apvalumo įrėmindami veidą tiesiai po smakru.

Trumpa tekstūruota bob šukuosena

Ketri plaukai su smulkiai sušukuotomis perregimomis bangomis yra greitas ir lengvas būdas atrodyti lieknesniems ir stilingesniems. Ši moteriška šukuosena tinka plonų plaukų moterims, suteikianti subtilią ir mergaitišką išvaizdą. Tai idealus tarpinis stilius toms, kurios pereina nuo trumpesnių prie ilgesnių plaukų.

Lob kirpimas su giliu šoniniu skyrimu

Ilgi plaukai, kaip žinia, nukreipia dėmesį nuo suapvalėjusios žandikaulio linijos ir pailgina veidą. Jei norite elegantiškos transformacijos, tinkančios apvaliai veido formai, rinkitės šią nuostabią šukuoseną su giliu šoniniu kirpimu.

Gražus tekstūruotas bobas su skyrimu šone apvaliam veidui

Lengvai pasimatuojama šukuosena yra nuostabus tekstūrinis bobas su šonine šukuosena. Jis atrodo švelniai ir rafinuotai, puikiai tinka kasdieniam stiliui. Merginoms, turinčioms pilnesnę veido formą, šį gabalėliais sušukuotą bobą galima pritaikyti, pridedant bangų, kad išryškėtų veido bruožai. Naudokite sausą šampūną, kad padidintumėte apimtį ir tekstūrą, o šukuosena būtų labiau išpuoselėta.

Pribloškianti šukuosena su skyrimu per vidurį ir garbanotais sluoksniais

Priimkite vidurio dalies sluoksniuotą bobą garbanotais plaukais – tai tikrai glostantis pasirinkimas. Kad nuostabios garbanos išliktų visą dieną, rinkitės putų arba gelio pagrindo priemonę. Garbanotų plaukų kuodas su vidurine dalimi atrodo natūraliai ir palengvina rytinę rutiną, idealiai tinka greitam ir nesudėtingam šukuosenų formavimui.

Shag kirpimas putliam veidui

Šis kirptas shag kirpimas yra madinga šukuosena, kuri gražiai paglosto jūsų veidą. Apsvarstykite galimybę išbandyti šią šukuoseną, kad įgautumėte stilingą šiuolaikišką išvaizdą, kuri nukreiptų dėmesį nuo apvalaus veido su putliais skruostais.

Tamsaus medaus atspalvio Pixie Bob šukuosena

Sluoksniuotas, į šoną sušukuotas pixie bobas yra dar vienas patrauklus apvalaus veido variantas. Šiuo atveju į pagalbą pasiruošusi ateiti optinė iliuzija – gili šoninė šukuosena. Apvalaus veido kirpčiuose reikėtų vengti vienodumo, todėl didžiosios dalies kirpčiukų permetimas į vieną pusę naudingai įrėmina ir lieknina veidą.

Vidutinio ilgio garbanotas Shag kirpimas su kirpčiukais

Vidutinio ilgio garbanotas šukuosenos su kirpčiukais yra puikus pasirinkimas norint nukreipti dėmesį nuo apvalaus veido – tai išskirtinis kirpimas, pritaikytas jūsų veido formai ir natūraliam garbanų raštui. Turintiems šiurkščius plaukus rekomenduojama naudoti ne karščiu veikiantį švelninantį kremą, kad garbanos būtų išdžiovintos ore ir nesiveltų. Pasikonsultuokite su stilistu, kad gautumėte patarimų, kaip naują šukuoseną formuoti namuose.

Iškarpytas lob kirpimas su skyrimu šone apvaliai veido formai

Jei turite plonus plaukus ir apvalų veidą, jūsų žandikaulio ir smakro sritis gali atrodyti sunkesnė. Pailginti priekiniai kapoto bobo kirpčiukai pailgina jūsų profilį. Gilus šoninis sklastymas nukreipia dėmesį nuo pilnesnio apatinio smakro.

Tekstūruotas garbanotų plaukų bob kirpimas su skyrimu šone

Elegantiška šonu kirpta tekstūruota garbanota šukuosena gali paryškinti jūsų veido bruožus. Kad išvengtumėte griežto žvilgsnio ties smakru, pasirūpinkite, kad kirpimas nebūtų pernelyg tiesus. Apvaliam veidui pailginti rinkitės šoninę šukuoseną, o priekyje esančios garbanos įrėmintų veidą. Pasikonsultuokite su stilistu, kad surastumėte idealų garbanų kremą savo unikalioms garbanoms, nes individualioms garbanoms reikia specialios priežiūros. Prieš pirkdami išbandykite skirtingus produktus kartu su stilistu.

Shaggy stiliaus skustuvu formuotas blondiniškas bob kirpimas

Daugelis moterų siekia sumažinti dvigubo smakro išvaizdą. Dėmesį nuo jo gali nukreipti šiurkštus, apverstas bobas su centrine dalimi ir skustais galais. Iššukuotos bangos suformuotos glostančiu kampu, o ilgi kirpčiukai nusidriekia per veidą būtent ten, kur sukuria liekninamąjį efektą.

Lob kirpimas su šoniniais kirpčiukais iki pečių putliam veidui

Lobas su šoniniais kirpčiukais gali pabrėžti skruostikaulius. Su kirpčiukais jis bet kokį pečių ilgio kirpimą ar lobį paverčia įmanomu. Jis atrodo glostančiai ir jį lengva stilizuoti. Vidinė tekstūra buvo sukurta pjaustant gabalėliais, iš tikrųjų nepridedant sluoksnių. Ilgesnės sruogos veido priekyje paįvairina lobį ir išryškina jūsų veido formą.

Ilga iškarpyta piksi šukuosena apvaliam veidui

Daugelyje šiuolaikinių šukuosenų yra smulkintų sluoksnių, suteikiančių stilingumo. Ši technika tinka pilnesniems veidams, nes suderina jų apvalius bruožus. Pixie kirpimas gali spinduliuoti eleganciją ir modernumą, ypač kai priekyje papuoštas išmintingais kirpčiukais, o stilius sušukuotas.

Tendencijas diktuojanti ilga iškarpyta piksi bob šukuosena apkūnioms moterims

Mes mėgstame ilgas kapotas pixie bobas, nes tai universali ir lengvai modeliuojama šukuosena. Jei turite plačius skruostikaulius, sušukuotas veido apvadas gali padėti juos sumažinti. Šukuoseną formuokite tiesią arba sušukuotą, o pabaigai naudokite tekstūrinį purškiklį, kad plaukai būtų judrūs ir prigludę.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment