45 trumpi kirpimai banguotiems plaukams: madingiausios idėjos

Pradžia » Banguotų plaukų kirpimai » 45 trumpi kirpimai banguotiems plaukams: madingiausios idėjos

Publikuota

Banguoti juodi siaurėjantys trumpi piksi plaukai

Jei trokštate trumpų, banguojančių šukuosenų moterims, turinčioms storus, nepaklusnius plaukus, apsvarstykite galimybę rinktis trumpą, siaurėjantį pixie su talpia viršutine dalimi. Glaudžiai nukirptas pakaušis suvaldo apimtį, o perregimi kirpčiukai ir šoninės dalys papildo purias bangas, išryškindami jų apimtį ir laukinę tekstūrą.

Šoninis bob kirpimas banguotiems plaukams

Kartais garbanotiems ar banguotiems plaukams nepavyksta švariai ir tolygiai sušukuoti šukuosenos, todėl jums patiems tenka dirbti su šiuo natūraliu plaukų spontaniškumu. Puiki išeitis – giliai į šoną perskirti plaukus ir leisti bangoms netvarkingai kristi.

Banguota platininė Pixie Bob šukuosena trumpiems plaukams

Pasiekti platininę plaukų spalvą yra stulbinama, tačiau tam reikia visiškai atskleisti stilistui savo plaukų istoriją. Plaukus, anksčiau dažytus dėžutiniais dažais, pasiekti šią spalvą gali būti sudėtinga, dažnai dėl to atsiranda nepageidaujamų oranžinių atspalvių. Per konsultaciją būtinai pateikite stilistui išsamią informaciją apie visas ankstesnes procedūras.

Paveltas banguotas bobas su ilgais kirpčiukais

Nešvarus banguotas sukrautas bobas su ilgais kirpčiukais pasižymi trumpais, sukrautais banguotais plaukais, demonstruojančiais nedidelę krūvelę nugaroje be sluoksnių viršuje. Šis stilius šiuo metu yra madingas kaip viena karščiausių trumpų banguotų šukuosenų. Dėl daugybės vidinių sluoksnių ši šukuosena atrodo glotni, kai yra ištiesinta, ir įgauna tekstūros, kai yra garbanojama. Ji spinduliuoja elegantišką, bet įžūlią nuotaiką.

Išverstas juodų banguotų plaukų bobas

Kai kalbama apie trumpų garbanotų plaukų šukuosenas, apverstas bobas yra populiarus variantas, kurį galima šukuoti tiesiai po iššukavimo. Šis žandikaulio ilgio kirpimas turi subtilų kampą ir šoninį kirpimą, papildytą ilgais, banguojančiais šoniniais kirpčiukais, kurie suteikia įžūlumo bendram įvaizdžiui.

Trumpa banguotų plaukų šviesiems plaukams

Ši šukuosena neįtikėtinai patinka vyresnėms nei 30 metų moterims. Būtinai prašykite tokio ilgio, kad plaukai svyruotų aukščiau apykaklės, suteikdami judesio ir universalumo šukuosenai. Pagalvokite apie bangų įkomponavimą į šukuoseną, kad sustiprintumėte nesudėtingą, bet daugialypį gyvenimo būdą!

Trumpas ir banguotas balayage bobas

Šukuosenų srityje išsiskiria “Nape-Length Curly Balayage Bob”. Garbanoti plaukai be vargo suteikia žavią tekstūrą, todėl balayage būdu galima gražiai parodyti spalvų variacijas. Balayage akcentai ant garbanotų plaukų atrodo natūraliai, nes šviesesnės sruogos sklandžiai persipina ir susilieja su tamsesniu pagrindu, sukurdamos harmoningą derinį.

Nuostabus platinos atspalvio šviesus bob kirpimas

Platininės blondinės tupo kirpimo bobas yra daugiau nei tik šukuosena – jis įkūnija gyvenimo būdą. Norint išlaikyti šią platininės blondinės spalvą, reikia atsidavimo ir investicijų į aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones namuose. Šukuoseną formuokite švelniomis bangomis arba palaikykite tiesią, o jos žavesį sustiprinkite šiek tiek serumo, kad plaukai įgautų daugiau blizgesio.

Madinga banguota šukuosena trumpiems plaukams

Garbanotų plaukų šukuosenos puikiai tinka madingiems kirpimams ir profesionaliam dažymui demonstruoti. Šviesūs ir žemi akcentai primena rafinuotus sūkurius. Esminis elementas – kampuotas kirpimas, ilgesnis į priekį, todėl pasirūpinkite aiškiu bendravimu su stilistu, kad pasiektumėte norimą veido įrėminimą.

Trumpas rudos spalvos bobas su suveltais banguotais plaukais

Kai kalbama apie trumpų garbanotų plaukų šukuosenas, natūrali apimtis yra privalumas, kuriuo reikia džiaugtis. Jei norite paryškinti susivėlusią šukuoseną, rinkitės gerai prižiūrėtą viršugalvį, kuris papildytų aukščiau esančias tekstūrines garbanas.

Paprasta trumpa šukuosena su iškarpytomis bangomis

Tiems, kurie gyvena greitą gyvenimo būdą, paprasta trumpa šukuosena su iškarpytomis garbanomis – tai laiko taupymo pasirinkimas. Šis mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas leidžia greitai išdžiūti ore, todėl puikiai tinka įtempto grafiko žmonėms. Naudokite oro džiovintuvą, lengvai suspauskite garbanas ir būkite pasiruošę užkariauti dieną.

Tamsiai blondiniškų trumpų banguotų plaukų šukuosena

Brondinės plaukų spalvos yra universalios, reikalaujančios minimalios priežiūros. Pridėjus kirpčiukus ir pasirinkus “šlapią” šukuosenos formavimo būdą, sustiprinamas banguotų plaukų efektas ir sukuriamas galvą apsukantis įvaizdis.

Gaivus trumpas banguotas bobas

Jūsų trumpi, natūraliai garbanoti plaukai atrodys fantastiškai su puošniu žandikaulio ilgio bobu. Perskirkite savo storas, plačias garbanas į šoną arba per vidurį, kad išgautumėte apvalią formą, kuri tinka smulkioms moterims. Subtilūs akcentai suteiks sodrioms garbanoms gilumo.

Šonu kirptas banguotas bobas

Trumpus kaštoninės rudos spalvos plaukus galima paaukštinti šviesiai rudais akcentais. Priimkite savo natūralias bangas su apverstu stiliumi. Išryškinkite garbanas ištepdami drėgnus plaukus garbanojimo kremu ir džiovinkite ore, retkarčiais iššukuodami.

Trumpas ir banguotas A-Line bob kirpimas

Todėl trumpas ir banguotas A linijos bob kirpimas (lob), kuris yra žavingas. Šis kirpimas siūlo klasikinį, mažai priežiūros reikalaujantį stilių. Gražus a linijos kirpimas su švelniais sluoksniais ir natūraliomis bangomis išryškina apimtį ir tekstūrą. Ši trumpa a linijos bob šukuosena yra universali, todėl ją galima įvairiai stilizuoti, norint išgauti skirtingą išvaizdą.

Gražus trumpų banguotų plaukų stilius su akcentais

Įspūdingas bobas, trumpi banguoti plaukai, kuriuos privalote išbandyti! Jis būna su geresniu natūralios banguotos tekstūros rezultatu. Šukuosenoje yra aukso spalvos šviesių akcentų, kurie tinka alyvuogių arba šviesios odos spalvai. Bobo trumpų banguotų plaukų šukuosena sukuria švelnů, paplūdimio pojūtį. Šis kirpimas suteikia kūno ir apibrėžtumo moterims, turinčioms natūralią bangą. Naudokite šiluminį stilių arba garbanojimo kremą ir leiskite plaukams išdžiūti ore. Moterims, kurių plaukai natūraliai garbanoti arba natūraliai banguoti plaukai stokoja tvirtumo, tekstūruotas bobas yra puiki kirpimo forma. Paprašykite stilisto, kad priekyje būtų šiek tiek ilgesnis kampas. Tai paskatins plaukus kristi į priekį ir sukurs rėmelį aplink veidą.

Apatinio kirpimo šukuosena banguotiems plaukams

Šiuo trumpų garbanotų plaukų kirpimu, kuris yra geriausias trumpų garbanotų plaukų kirpimų pasirinkimas, galite pasimėgauti Tinker Bell žavesio ir seksualaus vampyriškumo užuomina. Išryškinkite išvaizdą švelniais akcentais, kad stori, banguoti plaukai visą dieną išryškintų savo grožį.

Juodos spalvos bobas banguotiems plaukams

Grakščios garbanos reiškia sudrėkintas ir išpuoselėtas spynas. Norėdami išgauti šią trumpų garbanotų plaukų šukuoseną, dar drėgnus plaukus ištepkite lengvu kondicionieriumi su alaviju arba glicerinu. Po to lengvai išsklaidykite plaukus džiovintuvu, įjungę nedidelį karštį.

Banguoti plaukai iki kaklo su nelygiais galiukais

Elegantiškas kaklo ilgio bobas su bangomis ir dantytais galiukais, puikiai tinkantis mažai priežiūros reikalaujančiai šaunios merginos išvaizdai. Kad išlaikytumėte garbanotas bangas, naudokite tekstūruojančią plaukų priemonę, pavyzdžiui, “Number 4 High Performance Hair Care Sugar Texturizing Spray”. Įsitikinkite, kad plaukų ilgis siekia smakrą, nes tai labiausiai glostys jūsų plaukus.

Banguota trumpa šukuosena be kirpčiukų

Svarstykite galimybę rinktis trumpus banguojančius plaukus be kirpčiukų, kad stilius būtų nesudėtingas. Iki smakro ilgio kirpčiukai papildo apvalias veido formas, nes suteikia švelnumo žandikaulio linijai ir išryškina iškirptę. Šį įvaizdį pasieksite švelniai išsklaidydami bangas “Rene Furterer” oro sausuoju kremu.

Shaggy tipo banguotas brunetiškas bobas

Trumpi ir vidutinio ilgio kirpimai išlieka madingi, o ilgos, žvilgančios sruogos, perskirtos per vidurį, idealiai tinka natūraliems, banguotiems plaukams išryškinti. Šį plaunamą ir nešiojamą šukuoseną puošia susivėlusios šokolado rudos spalvos garbanos, kurios visus metus spinduliuos lengvą, vasarišką nuotaiką.

Trumpos purios plaukų bangos su apatiniu kirpimu

Trumpos purios bangos su kirpčiuku sukuria madingą ir elegantišką įvaizdį. Šį stilių išgausite naudodami apimties putas, džiovindami ir garbanodami tiesintuvu. Keiskite garbanojimo kryptį, kad suteiktumėte daugiau tekstūros. Palaikykite kirpimą planuodami kirpimą kas 4-6 savaites.

Išraiškinga šukuosena trumpiems banguotiems plaukams

Bangų judėjimas atveria veidą, o auksinis atspalvis suteikia jam spindesio. Kad šukuosena atrodytų be pastangų, paprašykite savo stilisto, kad kirpdamas kirpčiukus naudotų skustuvą. Taip pat puikiai tinka pridėti atsiskyrimo sluoksniavime. Toks per vidurį kirptas banguotas bobas gražiai atrodo visų veido tipų moterims.

Įdomūs banguoti ir kampuoti trumpi plaukai

Koštiniai trumpi banguoti plaukai – tai idealus kirpimas, norint pabrėžti pelenų rudumo plaukų matmenis. Pasirinkite šią buką banguotų plaukų šukuoseną, kad papildytumėte savo oficialią aprangą arba laisvalaikio drabužius. Tai drąsi transformacija tarp banguotų trumpų plaukų šukuosenų.

Graži banguota kaklo ilgio šukuosena

Pasižymėkite banguojančios kaklo ilgio šukuosenos elegancija, užtikrinančia amžiną grožį. Šis modernus klasikinio bob stiliaus posūkis garantuoja išliekamąjį stilių. Pagerinkite savo išvaizdą naudodami “Kevin Murphy” stilizavimo priemonių mišinį, suteikiantį apimties, bangų ir elegantiškos išlaikytos tekstūros.

Banguotas bobas su kirpčiukais brunetėms

Natūralios garbanos pasižymi unikaliu, pastangų nereikalaujančiu žavesiu, kurį gali būti sudėtinga atkartoti tiesių plaukų garbanomis. Užuot tiesinusi savo bobą, apkabinkite garbanas, apibrėždama jas pageidaujama stiliaus priemone – putomis, kremu ar putomis.

Tamsus banguotas apverstas bobas storiems plaukams

Anglinis kirpimas išlaiko elegantišką, bet spindinčią nuotaiką. Ji subtiliai paaukština pakaušio dalį, sukurdama geometriškesnę formą, sušvelnintą garbanomis. Trumpos banguotos šukuosenos spinduliuoja moteriškumą ir klasę.

Natūrali tekstūruota banguota šukuosena

Trumpus garbanotus plaukus malonu ir paprasta formuoti. Leiskite natūralioms garbanoms laisvai kristi, o kad pasiektumėte optimalių rezultatų, sutramdykite susivėlusias garbanas tekstūruojančiu arba iššukuojančiu purškikliu. Pasiekite gyvybingus ir pavydo vertus plaukus be jokių pastangų!

Populiarus trumpų banguotų plaukų kirpimas

Šios išgyventos trumpos įžūlios bangos yra elegantiškas trumpų banguotų plaukų šukuosenų pasirinkimas. Trumpas ilgis suteikia apimties ploniems plaukams ir suteikia universalumo juos nešioti garbanotus arba tiesius.

Trumpi karameliniai plaukai su subtiliomis bangomis

Svarstykite galimybę rinktis trumpą karamelinį bobą su subtiliomis bangomis. Turintiems natūraliai trumpus banguotus plaukus, puikus pasirinkimas – viduryje kaklo esantis bobas. Šį įvaizdį lengvai pasieksite namuose naudodami nedidelį kiekį produkto, pavyzdžiui, “Hairstory Undressed Hair Texturizing Spray“. Leiskite plaukams išdžiūti ore, o kai jie visiškai išdžius, delnais juos išpurenkite. Arba pagreitinkite džiūvimo procesą naudodami difuzorių.

Trumpas banguotas rudos spalvos bobas

Trumpos garbanotos šukuosenos gali būti tokios pat smagios ir moteriškos kaip ir ilgesnės. Šis trumpas bobas – tai saldainis akims iš visų pusių! Tai puikus pasirinkimas ilgam veidui arba trikampio formos veidui, nes uždengia didelę kaktą ir suteikia pakankamai pilnumo šonuose.

Banguotas aukso rudos spalvos piksi

Tampriems žiedams tinka tvarkingas trumpas stilius, pavyzdžiui, siaurėjantis garbanotas kirpimas, išryškinantis garbanas ir išlaikantis švarią pakaušio formą. Norėdami suvaldyti garbanas, investuokite į kokybišką purškiklį arba stilizavimo kremą, kad garbanos būtų išraiškingos.

Modernus smakro ilgio bobas su bangomis storiems plaukams

Kalbant apie trumpų banguotų plaukų šukuosenas, smakro ilgio bobai yra universalūs ir tinka bet kuriai moteriai. Šis nereikalaujantis daug priežiūros bobas ypač tinka moterims, turinčioms storesnius plaukus. Sluoksniuotas šio trumpo ilgio bobo kirpimas kartu su tekstūravimu storiems plaukams suteikia kūno ir judesio. Trumpi banguoti plaukai bob stiliumi yra elegantiškas pasirinkimas, galintis papildyti bet kurios merginos išvaizdą.

Aukso rudos spalvos banguotas bobas

Trumpiems garbanotiems plaukams gali būti sudėtinga kasdien kartoti jų priežiūrą ir stilizavimo manipuliacijas. Norėdami pagerinti valdomumą, pasikonsultuokite su stilistu dėl trumpo natūraliai garbanotų plaukų kirpimo, sukurto plonomis žirklėmis. Šis stilius vizualiai patrauklus ir nuotraukose, ir gyvai.

Trumpas shaggy mullet tipo kirpimas banguotiems plaukams

Atkreipkite dėmesį į trumpus suskirstytus kirpčiukus ant shaggy mullet, kad sukurtumėte drąsią, aštrią trumpų banguotų plaukų šukuoseną. Šiame įvaizdyje daugiausia dėmesio skiriama tekstūrai, idealiai tinkančiam moterims, puoselėjančioms savo vidinį blogiuką. Smulkinti sluoksniai, aštrūs kampai ir apimtis sukuria išskirtinį stilių, kuris tikrai paliks stiprų įspūdį. Tekstūrą paryškinkite naudodami “Cult + King” želė ir fiksuojamąjį purškiklį.

Rudas piksi bob kirpimas banguotiems plaukams

Sportuojančios moterys, turinčios trumpus garbanotus plaukus, įvertins šukuoseną, kurią lengva ir greita suformuoti tiesiai iš rūbinės dušo. Piksi ir bob stiliaus derinys siūlo patogią ir gražią išvaizdą, tinkančią aktyviam gyvenimo būdui.

Banguota piksi šukuosena su nuskusta sruoga

Garbanotų plaukų moterims, ieškančioms stiliaus, kuris padėtų kovoti su drėgme ir temperatūrų pokyčiais, patikimas pasirinkimas – trumpas garbanotas pixie su šoninėmis sruogomis ir pridėtiniu aukščiu. Geometriniais raštais nuskusta pakaušio linija suteikia stilingumo ir netikėtumo.

Žandikaulio ilgio banguotas rudas bobas

Jei norite be vargo stilizuoti savo banguojančius, garbanotus plaukus, rinkitės laikui nepavaldų žandikaulio ilgio bobą, papuoštą sluoksniuotais žiedais. Šoninė šukuosenos dalis sutramdo apimtį, o priekyje strategiškai išdėliotas subtilus segtukas neleidžia ilgiems kirpčiukams trukdyti regėjimui.

Minkšta ruda ir karamelinė banguota šukuosena

Trumpi banguoti plaukai suteikia universalumo. Juos formuojant į bobą išryškėja atsipalaidavusi bangų tekstūra. Karameliniai akcentai suteikia gilumo ir papildo garbanas. Apsvarstykite galimybę pridėti šoninių kirpčiukų, kad suteiktumėte veidui patrauklų rėmelį.

Natūralių šaknų trumpa ir banguota šukuosena

Jei norite atrodyti universaliai, rinkitės trumpus ir banguotus plaukus su natūraliomis šaknimis. Šis stilius skleidžia neįpareigojančių ir žavingų vibracijų mišinį, tinkantį bet kokiam renginiui. Tamsios šaknys sukuria ryškų kontrastą su papildomais atspalviais, pavyzdžiui, šviesiaplaukiais, taip padidindamos bendrą patrauklumą. Ši šukuosena idealiai tinka ovalo ar širdies formos veidams, tačiau tai amžinas pasirinkimas, tinkantis visoms moterims.

Banguotų plaukų transformacija iš lob į bob kirpimą

Iš išaugto bobo galima lengvai pereiti į universalią trumpų, banguojančių plaukų šukuoseną. Pakankamo ilgio kirpimas, kad pašalintumėte pažeistus galiukus, leidžia garbanotiems plaukams akimirksniu atgyti. Šiek tiek apversta forma ir šukuosenos kirpčiukai suteikia subtilaus, seksualaus patrauklumo.

Sukrautas trumpas banguotas bobas

Susikurkite garbanotą bobą, kad atrodytumėte žavingai ir įdėtumėte minimalias pastangas. Priimkite unikalias plaukų spalvas, pavyzdžiui, raudoną, užuot jas slėpę. Eksperimentuokite su šviesinančiais akcentais arba henna plovimu, kad paryškintumėte savo ugningus plaukus ir išryškintumėte savo požiūrį.

Tekstūruotas kirpimas banguotiems plaukams

Detaliam ir aštriam stiliui sukurti geriausiai tinka tekstūrinis kirpimas skustuvu. Plaukų judesius ir tekstūrą sustiprinkite plaukų formavimo geliu ir tekstūruojančiu kremu, todėl atrodysite švelniai ir lengvai.

Rudi banguoti plaukai su akcentais

Ši sugrįžusi 1980-ųjų šukuosena sugrįžta, nes moterys vietoj ilgų kirpčiukų renkasi trumpas, storas banguotas šukuosenas. Geriausiai tinka natūralios garbanos, kurias lengva formuoti naudojant kokybiškus produktus. Neturinčioms garbanų, ilgalaikis plaukų sušukavimas yra mažai priežiūros reikalaujantis sprendimas.

Trumpa banguotų plaukų šukuosena su ilgais veidą įrėminančiais kirpčiukais

Šiame elegantiškame stiliuje pasiekta pusiausvyra tarp nesuvaldomų garbanų ir tikslių kirpimų. Sodrų natūralų rudą atspalvį paryškina vario atspalvių užuominos. Dėmesio vertos pailgos šoninės sruogos suteikia šiam išskirtiniam įvaizdžiui išskirtinumo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment