29 kirpimai iki pečių apkūnioms moterims

Pradžia » Vidutinio ilgio kirpimai » 29 kirpimai iki pečių apkūnioms moterims

Publikuota

Bob kirpimas iki pečių apkūnioms moterims

Pečius siekiantis ilgas bob kirpimas idealiai tinka apkūnioms apvalaus veido moterims. Žemiau smakro besitęsiantis ilgis sukuria lieknumo efektą, pailgina veidą. Šis stilius ypač tinka 40-metėms moterims, siekiančioms jaunatviškos ir mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos.

Banguota šukuosena iki pečių

Trumpi plaukų kirpimai išlieka geriausiu pasirinkimu vyresniems nei 40 metų ir turintiems antsvorio, nes siūlo universalumą ir stilių. Šoninis kirpimas suteikia apimties, o veidą įrėminančios garbanos sukuria lieknumo efektą, išryškindamos veido bruožus.

Vidutinio ilgio kirpimas apkūnioms moterims

Trumpas vieno ilgio kirpimas tvirtoms moterims yra puiki galimybė atnaujinti senstančius plaukus. Šis kirpimas išlaiko sveikus plaukus, nes galai lieka tupi, todėl tai puikus pasirinkimas apkūnioms moterims. Šis stilius idealiai tinka plonos ir vidutinės tekstūros plaukams, nes akimirksniu suteikia apimties, natūraliai pakelia plaukus ties šaknimis. Pilnesnės figūros moterys įvertins tai, kad šis stilius suteikia joms daugiau ūgio.

Daili pusilgė šukuosena apvaliai veido formai

Apsvarstykite banguotą bobą kaip savo naują šukuoseną, ypač jei jums daugiau nei 40 metų. Kaklo ilgis idealiai tinka vengiantiems kraštutinumų. Šviesūs akcentai šiam mažai priežiūros reikalaujančiam stiliui suteikia žavesio.

Laisvos bangos apvaliems veidams

Ši ilga banguota šukuosena spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir grožį. Paplūdimio bangos suteikia tekstūros ir apimties, išryškindamos jaunatvišką ir gyvybingą išvaizdą. Praktiško ilgio šukuosenas lengva tvarkyti ir jos suteikia universalumo formuojant šukuoseną.

Vidutinio ilgio Shaggy Mullet kirpimas apkūnioms

Apvalaus veido šukuosena “shaggy mullet” idealiai tinka moterims, ieškančioms madingos šukuosenos. Šis universalus kirpimas tinka visų tipų plaukams, o jo švelni, šiurkšti tekstūra elegantiškai įrėmina veidą, išlaikydama moterišką išvaizdą. Tai madingas plius dydžio moterų šukuosenų pasirinkimas.

Miela bob šukuosena su kirpčiukais

Svarstykite galimybę rinktis mielą bob šukuoseną su kirpčiukais, nes ji spinduliuoja jaunatviškumą, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus! Atkarpomis paryškinamos akys, o bob stiliaus šukuosena pailgina kaklą. Ši šukuosena idealiai tinka turintiems plonus ar vidutinės tekstūros plaukus, nes suteikia ir pakilimo, ir tekstūros. Jei turite pilnesnį veidą, apsvarstykite, ar nevertėtų rinktis bobą, kuri tęstųsi virš smakro, kad atrodytų dailiau.

Bob kirpimas natūraliai garbanotiems plaukams iki pečių

Jeigu turite natūraliai garbanotus plaukus, jums gali būti pažįstama pernelyg didelės apimties ir purumo problema. Tačiau strategiškai sluoksniuodami ir tinkamai dažydami galite sumažinti šią problemą, todėl jūsų sruogos įgaus gražią formą. Ši technika padidina plaukų judesį ir tekstūrą, atgaivina ir papildo jūsų natūralias garbanas.

Pečių ilgio bobas garbanotiems plaukams

Suapvalintas bobas garbanotiems plaukams yra fantastiškas pasirinkimas, norint pabrėžti savo natūralią tekstūrą. Šis stilius labiausiai tinka storiems plaukams, suteikiantis lengvumo ir lengvumo. Tvarkydami rinkitės garbanų kremą, kad suteiktumėte jiems blizgesio ir drėgmės. Bobai yra universalūs ir puikiai tinka plius dydžio moterų šukuosenoms.

Vidutinio ilgio lob kirpimas apkūnioms moterims

Vidutinio ilgio lobis 40-mečiams puikiai tinka mažai priežiūros reikalaujančiai šukuosenai. Lobai puikiai tinka plius dydžio moterims, nes juos galima universaliai nešioti pakeltus arba nuleistus. Šukuosenų formuoti nereikia, bet galima jas šiluma pakoreguoti, kad įgautų papildomos apimties.

Tamsus banguotas bobas su kirpčiukais

Ši šukuosena idealiai tinka brunetėms, turinčioms storus trumpus plaukus, nes pridengia veido šonus ir papildo turinčias pilnesnį veidą ar dvigubą smakrą. Erika Montoya iš “Gregga LA” sukūrė šį stilių, į jį įtraukdama žavią tiesią sruogą, kad padidintų bendrą šios trumpos brunetės šukuosenos patrauklumą.

Tekstūruotas bobas su žvilgančiais kirpčiukais

Šį tekstūrinį kirpimą, patobulintą ryškiais ir žemais akcentais, sukūrė Desteny Spears iš “Divine Hair Design”. Vertiname papildomą aukštį ties viršugalviu, kuris sukuria ilgesnio veido iliuziją. Sluoksniavimas padeda sukurti labiau subalansuotą ir proporcingą išvaizdą, dažnai liekninantį poveikį turi ir putlesniam veidui.

Egzotiškas sluoksniuotas bobas su kirpčiukais

Madingas sluoksniuotas bobas su kirpčiukais yra nesenstanti klasika. Minkšta sruoga suteikia veidui gražų rėmelį ir sukuria švelnų įvaizdį. Šis stilius tinka įvairioms plaukų tekstūroms ir yra lengvai prižiūrimas, tačiau neabejotinai mielas. Tai universalus pasirinkimas visiems, ieškantiems stilingos ir lengvai prižiūrimos šukuosenos.

Tai universalus pasirinkimas visiems, ieškantiems stilingos ir lengvai prižiūrimos šukuosenos.

Mažai priežiūros reikalaujantis plonų plaukų bobas

Didelis priežiūros nereikalaujantis bobas vyresnėms nei 40 metų moterims, turinčioms plonus plaukus, yra idealus pasirinkimas norint išgauti pilnesnius ir tankesnius galiukus. Šukuokite plaukus džiovindami džiovintuvu, kad viršugalvyje būtų daugiau apimties, arba pasirinkite paprastą plaunamąją šukuoseną. Naudodami jūros druskos purškiklį suteikite plaukams daugiau tekstūros. Bobo ilgis suteikia universalumo, todėl šis stilius tinka plius dydžio moterims.

Bobas su kirpčiukais vidutinio ilgio plaukams

Didelis bukas bobas su kirpčiukais yra universali šukuosena, tinkanti 40 metų moterims. Ploniems plaukams tupi galiukai suteikia pilnumo, o kirpčiukai sušvelnina apvalius veido bruožus, sukurdami jaunatvišką išvaizdą. Šukuosena link veido gali paglostyti plaukus toms, kurios svarsto apie antsvorio turinčias šukuosenas.

Apverstas bobas iki pečių

Apverstas trumpas bobas 40-ies metų moterims suteikia stilingą šukuoseną su minimalia priežiūra. Priekyje apverstas ilgis padeda liekninti bet kokią veido formą. Jei norite išgauti ovalo formos veidą, paprašykite stilisto ilgesnės priekinės dalies. Apverstos šukuosenos yra universalus stilius, kuris paglosto ir pailgina visas veido formas.

Įdomyus apverstas bobas apkūnioms moterims

Įžūlus apverstas bobas moterims, turinčioms dvigubą kirpčiuką, puikiai tinka, jei norite trumpai kirptis nugaroje, o priekyje turėti daugiau plaukų, kuriuos galima paslėpti. Šis kirpimas puikiai tinka storų šiurkščių tipų plaukams, kad būtų lengva formuoti, be to, tai kirpimas, kuris atima metus ir puikiai atrodo bet kokiame amžiuje. Pagalvokite apie ilgesnį kirpimą link smakro, kad sukurtumėte lieknesnio smakro iliuziją.

Išskirtinė Shag šukuosena

Edgy shag vyresnėms nei 40 metų moterims yra visuotinai glostantis ir madingas. Šis stilius sukuria ovalo formą, lieknina veidą. Dėl tekstūrinių, lengvų sluoksnių šukuosena nesudėtinga, puikiai tinka džiovinti oru. Idealiai tinka vyresnėms nei 40 metų moterims, turinčioms šiek tiek papildomo svorio.

Iškarpytas bob kirpimas pusilgiems plaukams

Suplotas bobas vyresnėms nei 40 metų moterims su antsvoriu yra puikus būdas suteikti bobui jaunatviškumo. Kapoti bobai tinka visų tipų plaukams ir suteikia jūsų bobai šiuolaikišką šviežią išvaizdą. Apsvarstykite galimybę ją laikyti aukščiau pečių, kad ji būtų liekninanti. Ieškodami modernių kirpimų vyresnėms nei 40 metų moterims, prašykite kapotų galiukų. Jie taip pat suteikia jaunatvišką stilių.

Vidutinio ilgio bangos su akcentais

Ši vidutinio ilgio bangų šukuosena, kurią sukūrė Sarah Grit iš “Grace Salon & Boutique”, idealiai tinka plius dydžio moterims. Veidą įrėminantys sluoksniai pailgina veido formą ir sumažina apvalumus. Karameliniai akcentai suteikia plaukams judesio ir dimensijos.

Ilgos švelnios bangos ir šoninės sruogos

Banguojančios šukuosenos su kirpčiukais gali labai patikti vyresnėms nei 40 metų moterims, turinčioms šiek tiek papildomo svorio. Ilgi šonu krentantys kirpčiukai nukreipia dėmesį nuo skruostų ir sukuria vizualiai subalansuotą veidą. Laisvos bangos ir rudi akcentai paryškina ilgus plaukus, suteikdami harmoningą ir patrauklią išvaizdą plius dydžio moterims.

Tekstūruotas kirpimas apkūnioms

Padailinkite savo veido bruožus naudodami tekstūrinį buką kirpimą. Švarios, pailgos veidą įrėminančios linijos pailgina ir papildo apvalius ar širdies formos veidus. Norėdami suteikti daugiau apimties ties viršugalviu, pašalinkite šiek tiek svorio, kad atrodytumėte puošniai. Šukuoseną papildykite tekstūriniu purškikliu, kad ji būtų tobulai išpuoselėta.

Pašiauštas Shag kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais banguotiems plaukams

Svarstykite galimybę pasirinkti netvarkingą šukuoseną su užuolaidiniais kirpčiukais banguotiems plaukams ir atnaujinti savo išvaizdą. Šis stilius tinka keturiasdešimtmetėms moterims, siekiančioms šiuolaikiškos išvaizdos. Garbanas paryškinkite su “Moroccan Oil Curl Defining Cream” kremu.

Vidutinio ilgio Shag kirpimas su užuolaidų kirpčiukais

Vidutinio ilgio šukuosena su užuolaidiniais kirpčiukais yra puikus pasirinkimas vyresnėms nei 40 metų moterims, turinčioms šiek tiek daugiau svorio, nes ji gali būti gana glostanti. Šioje šukuosenoje dažnai sutinkami sluoksniai ir kirpti galiukai suteikia šukuosenai tekstūros ir susivėlusią išvaizdą, o plaukams – natūralią dimensiją.

Shag kirpimas iki pečių apkūnioms moterims su į šoną sušukuotomis sruogomis

Jeigu norite plaukams suteikti šiek tiek žavesio, trumpas šukuosenos kirpimas gali būti puikus pasirinkimas. Į šonus nusklembti kirpčiukai ne tik papildo įvaizdį, bet ir padeda sukurti lieknesnį, pailgesnį siluetą. Gi Bortolo siūlo į šukuoseną įkomponuoti pasvirusias linijas, kurios šukuosenai suteiks lengvumo, kūrybiškumo ir modernumo pojūtį.

Trumpas sluoksniuotas garbanotų plaukų kirpimas

Blond garbanos išlieka amžinas pasirinkimas, tačiau svarbiausia atrasti kirpimą, kuris papildytų jūsų plaukų tekstūrą, veido formą ir stilių. Tiems, kurių veidai apvalūs ir garbanos natūralios, siūlome pamėgdžioti šią nuostabią daugiasluoksnę šukuoseną, kurią sukūrė Jackie Cochrane iš “Acapella Hair”. Šio kirpimo sluoksniai suteikia plaukams daugiau stangrumo ir apimties, o tai sukuria glotnų įvaizdį.

Plunksnuoti sluoskniai ir žvilgančios sruogos

Plunksniniai sluoksniai ir išminti kirpčiukai suteikia plaukams judesio ir pilnumo. Plunksnuotam stiliui paryškinti naudokite apvalų šepetį ir džiovintuvą. Glotnūs sluoksniai subtiliai įrėmina skruostikaulius, tai ypač patinka pilnesnės veido formos atstovėms.

Lengvas ilgas piksi kirpimas su į šoną sušukuotomis sruogomis apkūnioms moterims

Elegantiškas ilgas pixie su į šonus nusvirusiais kirpčiukais iš karto suteikia formą ir leidžia lengvai formuoti šukuoseną. Į šonus nusvirę kirpčiukai padeda pailginti veidą, todėl tinka apvalių formų veidams. Ilgi pixie kirpimai labiausiai tinka storiems, šiurkštiems plaukams. Išlaikyti glotnų, pailgą priekį idealiai tinka storiems ir sunkiems kirpčiams.

Šviesi pelenų atspalvio šukuosena iki pečių apkūnioms

Šukuosena iki pečių yra universalus ir nesenstantis variantas, galintis paglostyti įvairias veido formas ir kūno tipus. Jie užtikrina pusiausvyrą tarp ilgio ir paklusnumo, be to, juos galima pritaikyti garbanomis, kaip šiame Dottie Swan sukurtame įvaizdyje, kad plaukams būtų suteikta judesio ir matmenų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment