45 kirpimai kvadratinei veido formai: madingos šukuosenos

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 45 kirpimai kvadratinei veido formai: madingos šukuosenos

Publikuota

Stilinga trumpų smailėjančių plaukų šukuosena kvadratinei veido formai

Stilūs trumpi dygliuoti plaukai gali išryškinti jūsų bruožus. Jame yra trumpi, tekstūruoti sluoksniai, sukuriantys žaismingą, šiuolaikišką išvaizdą. Idealiai tinka tekstūrai, gyliui ir srautui suteikti, kartu formuojant veidą. Geriausiai tinka moterims, turinčioms tiesius arba šiek tiek banguotus plaukus, juos lengva formuoti ir prižiūrėti.

Tekstūruoti trumpi plaukai su užuolaidų sruogelėmis

Tekstūruoti trumpi plaukai, surišti su užuolaidų sruoga, yra apimties ir formos kupina šukuosena. Šią šukuoseną galima nešioti glotniai, paprastai arba netvarkingai ir linksmai. Ją galite formuoti su šonine ar vidurine dalimi arba nešioti tiesiai žemyn, kad atrodytumėte universaliai. Kad paryškintumėte tekstūrinius kirpčiukus ir išlaikytumėte šukuoseną visą dieną, naudokite pomadą arba pastą.

Krūtinės ilgio banguotų plaukų kirpimas su skyrimu šone

Svarstykite apie krūtinės ilgio banguotus plaukus, suporuotus su šonine šukuosena. Minkštos plazdančios bangos sušvelnins kietus žandikaulio kampus ir suteiks švelnesnę išvaizdą. Išbandykite šoninę dalį, jei norite, kad plaukai būtų aukštesni ir didesnės apimties. Naudokite garbanojimo žnyples, kad sukurtumėte galvą apsukančias bangas.

Azijietiškas iškarpytų plaukų bob kirpimas

Trumpos šukuosenos kvadratiniams veidams taip pat gali atrodyti elegantiškai ir profesionaliai. Kad pasiektumėte tokį įvaizdį, rinkitės minimalius sluoksnius ir kapotus galiukus. Kad plaukai neatrodytų šiurkštūs, juos šiek tiek perskirkite ne per vidurį ir sukurkite stilingą ir nušlifuotą išvaizdą.

Vidutinio ilgio plaukų Shaggy kirpimas su šoniniais kirpčiukais kvadratiniam veidui

Šis vidutinio ilgio kirpimas su šoniniais kirpčiukais puikiai tinka kvadratiniam veidui kontūruoti, suteikiant ovalo formos veido iliuziją. Kad efektas būtų geriausias, kirpčiukų ilgį išlaikykite ties skruostikaulių sritimi. Vidutinio ilgio kirpimas yra universalus ir tinka užimtam gyvenimo būdui.

Tamsiai rudos spalvos veidą įrėminantys sluoksniai

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų šukuosena trumpa, ar ilga, tiesi, ar garbanota, veidą įrėminantys sluoksniai gali bet kokį kirpimą pakylėti į naujas liaupsinimo aukštumas. Šis daugiasluoksnis kirpimas tinka visoms veido formoms, o dėl savo “minkštinančio” charakterio jis ypač gražiai atrodo kvadratinio veido moterims.

Lob kirpimas su šone esančiu skyrimu

Kvadratinių veidų šukuosenų karalystėje karaliauja tūnantis ilgas bobų kirpimas, išryškinantis jūsų bruožus, suteikiantis papildomo aukščio ir elegantiškai liekninantis stiprią žandikaulio liniją. Nors vyrauja nuomonė, kad trumpesni kirpimai praplečia veidą, svarbiausia – į stilių įtraukta forma. Giliai iškarpydami šukuoseną ir pasirinkdami pečius apnuoginantį ilgį, kvadratiniam veidui suteiksite vertikalumo. Šis ilgas sušukuotas kirpčiukas ne tik suteikia elegancijos, bet ir pailgina veido formą.

Trumpas rudas kirpimas su iškarpytais plaukų galiukais

Trumpas rudas kirpimas su kapotais kirpčiukais idealiai tinka moteriškam stiliui su papildoma įtaiga. Ši trumpa, kirpta šukuosena papildo kvadratinius veidus. Šį kirpimą suformuoti nesudėtinga. Išgaukite išpuoselėtą išvaizdą ant sausų plaukų užpurkšdami tekstūros purškiklį. Pasirinkite šį elegantišką ir mažai priežiūros reikalaujantį stilių.

Banguoti iškarpyti plaukų sluoksniai kvadratinei veido formai

Asmenims, kurių plaukai tiesūs arba banguoti, rinkitės švelnius sluoksnius su skustuvu nukirptais galais, kad atrodytumėte natūraliai ir lengvai elegantiškai. Šie sluoksniai padeda išlaikyti švelnias kirpimo linijas, panaikina per didelį svorį ir bukumą, kurie gali išryškinti žandikaulio liniją.

Vidutinio ilgio pašiaušta sluoksniuota šukuosena

Kai kalbama apie kvadratinių veidų šukuosenas, amžius tėra skaičius. Nesvarbu, ar jums 20, ar daugiau nei 50 metų, vis tiek galite pasižymėti smagia ir koketiška šukuosena. Pakeiskite savo stilių prie ilgos bobos pridėdami laisvų, išskleistų bangų, taip į šukuoseną įnešdami jaudulio. Šis kirpimas spinduliuoja reikiamą drąsos dozę, ypač kai jis derinamas su ugniniais raudonais akcentais ir netvarkingomis bangomis. Rezultatas? Šukuosena atrodys puošni, bet neįpareigojanti ir išliks visą dieną.

Ilgi plaukai su kvadratinį veidą įrėminančiais ilgais sluoksniais

Turėti veidą įrėminčius ilgus sluoksnius yra puikus pasirinkimas ilgų plaukų šukuosenai. Prie veido esantys banguoti sluoksniai padeda sušvelninti bet kokius aštrius žandikaulio linijos kampus. Šis šukuosenos stilius atrodo žavingai, nesvarbu, kaip jį dalinsite – centre, ne centre ar šone.

Ilgų plaukų kirpimas su blondinišku balayage dažymu

Šis šviesių ilgų plaukų balayage stilius yra klasikinis ir žavus. Norėdami pasiekti šį įvaizdį pageidaujamame salone, paprašykite atlikti balayage arba foilayage procedūrą. Bendradarbiaudami su stilistu pasirinkite toniką, pritaikytą jūsų odos atspalviui. Po šviesinimo procedūros pasirūpinkite, kad namuose turėtumėte reikiamų priežiūros priemonių plaukų sveikatai palaikyti. Apsvarstykite galimybę naudoti “Eleven’s Miracle Hair Mask”, kad pasiektumėte optimalių rezultatų.

Ilga ir elegantiška šukuosena su plunksniniais sluoksniais

Akvadratinių veidų šukuosena – ilga ir glotni su plunksniniais sluoksniais – labai tinka kvadratiniams veidams. Gražus kampas apjuosia veidą, sukurdamas įdomumą ir švelnumą. Norėdami palaikyti šią šukuoseną namuose, džiovinkite į veido pusę su glotninančiu aliejumi ir dideliu apvaliu šepečiu, kad šukuosena būtų glotni ir blizgi.

Trumpų plaukų bob kirpimas su skyrimu per vidurį

Jei ieškote elegantiškos šukuosenos, atkreipkite dėmesį į trumpą, per vidurį sušukuotą bobą. Iššukuoti sluoksniai suteikia tekstūros ir judesio bei papildo aštrius kvadratinės žandikaulio linijos kampus.

Paveltas bob kirpimas su karameliniu ombre dažymu kvadratiniam veidui

Svarstydami šukuoseną kvadratiniam veidui, pirmenybę teikite plaukų tekstūrai ir norimam ilgiui. Pasirinkus pečius siekiančią susivėlusią bobą su akcentais, gali idealiai tikti ploniems plaukams ir vidutinio ilgio pageidavimams. Šis stilius užmaskuoja kvadratinę veido formą, o plaukams suteikia apimties ir dinamiškumo.

Vidutinio ilgio palaidų garbanų šukuosena

Ši vidutinio ilgio ledinės blondinės šukuosena stebina savo spalva ir tekstūra. Šoniniai kirpčiukai ir trumpi sluoksniai priekyje puikiai pabrėžia skruostikaulius. Norėdami šukuoseną formuoti, padalykite plaukus į keturias dalis, kad būtų lengviau garbanoti. Plaukus garbanokite atokiau nuo veido. Po garbanojimo švelniai pakratykite plaukus, kad jie atrodytų natūraliau.

Ilgų plaukų kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Jeigu jūsų veidas kvadratinis, gerai tinka išmintingi veidą įrėminantys sluoksniai ant ilgų plaukų. Ilgiems plaukams be sluoksnių trūksta apimties ir jie gali apsunkinti jūsų išvaizdą. Pasirinkite kirpimą su švelniais, aplink žandikaulį plazdančiais sluoksniais, kad sušvelnintumėte kampuotus bruožus. Reguliariai kirpdami plaukus salone palaikykite jų sveikatą ir pašalinkite skilinėjančius galiukus.

Vidutinio ilgio šviesių plaukų stilius kvadratinei veido formai

Su kvadratine veido forma iš tikrųjų lengviausia dirbti ieškant tinkamo kirpimo. Jūs nesistengiate nieko paslėpti ar pridėti, o demonstruojate savo puikią kaulų struktūrą. Šis smulkiai kirptas gabalinis kirpčiukas sušvelnina stiprų smakrą ir atskleidžia aukštus skruostikaulius.

Banguotų plaukų kirpimas su saulės nubūčiuotais akcentais

Minkštos bangos ir saulės nubučiuoti akcentai gali sukurti glostantį ir moterišką įvaizdį. Minkštos bangos suteikia plaukams apimties ir tekstūros, o šviesūs akcentai pagyvina veidą ir paryškina veido bruožus. Ši šukuosena tinka kvadratiniams veidams, nes sušvelnina kampuotus bruožus, suteikia daugiau atsipalaidavimo ir natūralumo.

Ilgas bob kirpimas su iškarpytomis sruogomis

Papildykite savo veido bruožus elegantiška ilga šukuosena, kurią papildo kirpti sruogelėmis. Laisvalaikio bobas pasižymi universalumu ir gali būti pritaikytas pagal jūsų pageidavimus. Smulkiai kirpti kutai švelniai papuošia veidą ir sukuria įspūdingą įvaizdį.

Šviesus bob kirpimas

Elgesingas ir rafinuotas šukuosenos kirpimas “Power blond bob” yra puikus pasirinkimas moterims, siekiančioms spinduliuoti pasitikėjimą savimi ir žavesį. Švarus, tiesus bobas elegantiškai kontūruoja veidą, išryškindamas žandikaulio liniją ir skruostikaulius. Ryškus šviesus atspalvis suteikia šukuosenai žvilgesio. Šis šukuosenos stilius idealiai tinka kvadratiniams veidams, nes suderina kampus ir proporcijas, pagerindamas veido estetiką. Pagal asmeninius pageidavimus galima pritaikyti sluoksnius, kurie suteikia dinamiškumo, arba šiek tiek pakoreguoti šukuosenos ilgį, kad ji būtų išskirtinė.

Modernus Shag kirpimas su į šoną sušukuotais kirpčiukais

Moderni šukuosena su į šonus nusvirusiais kirpčiukais sukurta taip, kad papildytų jūsų veido formą. Sluoksniai ir bangos sukuria švelnų, natūralų judesį, puikiai tinkantį sušvelninti stiprią žandikaulio liniją. Tekstūros akcentas lengvai suteikia šukuosenai žavesio.

Ilgų plaukų kirpimas su skyrimu per vidurį ir bangomis

Išryškinkite savo bruožus ilgais plaukais su viduryje esančia šukuosena ir apibrėžtomis bangomis. Minkštos bangos, įrėminančios jūsų veidą, papildys kvadratinį žandikaulį, sušvelnindamos jo kampus. Šį elegantišką įvaizdį pasieksite naudodami garbanojimo žnyples, kad sukurtumėte švelnias bangas, kurios suteiks jūsų sruogoms jaunatviškumo ir žavesio.

Elegantiškas pilkas balayage bob kirpimas

Elegantiškas pilkas balayage bobas yra universali šukuosena. Šis elegantiškas kirpimas sujungia glotnų bobą su švelniais, rankomis dažytais akcentais, kad rezultatas būtų stulbinantis. Pilkas balayage suteikia plaukams gilumo ir dimensijos, o bob forma įrėmina veidą ir pabrėžia veido bruožus. Šukuoseną formuokite drėgnais plaukais, naudodami apimties suteikiančias putas, tada išdžiovinkite apvaliu šepečiu, kad plaukai būtų glotnūs. Keletą laisvų bangų sušukuokite plaukų garbanojimo žnyplėmis, taip padidinsite jų tekstūrą ir minkštumą.

Trumpas asimetriškas pašiauštas piksi bob kirpimas

Kvadratinės veido formos ir trumpesnių plaukų savininkė nedvejodama pasirinko pixie kirpimą. Asimetrija ir tinkamas sluoksniavimas išryškina trumpesnio kirpimo grožį, ypač tiems, kurie turi kvadratinę žandikaulio liniją. Išryškinti sluoksniai stiliui suteikia dinamiškumo. Įtraukite šviesius akcentus, kad pabrėžtumėte bangas ir įvairius plaukų sluoksnius.

Platininis trumpas tekstūruotas bobas

Jei trokštate atjaunėti ir atrodyti komplimentais, pakaks naujo trumpo kirpimo. Tekstūrinis bobas su aštriais galais išryškins jūsų veido bruožus ir į jūsų stilių įlies aštrių vibracijų. Pasirinkite ryškią plaukų spalvą, pavyzdžiui, šį ryškų platinos atspalvį, kad taptumėte tikru dėmesio traukos centru!

Šoninis rudų ir rausvų tonų kirpimas kvadratiniam veidui

Spręskite, ar nevertėtų puoselėti šonu kirptų rudų ir rausvų tonų plaukų, kad atrodytumėte elegantiškai. Šis stilius idealiai tinka ieškančioms vidutinio ilgio šukuosenos. Šoninis kirpimas padeda švelniai ir išryškinti veido kontūrą. Rudų ir rausvų atspalvių derinys suteikia gyvumo bendrai išvaizdai.

Nesudėtinga tobula šukuosena

Pridėkite apimties šukuosenai, kad ji būtų aukštesnė ir akimirksniu pailgintų jūsų veido struktūrą. Šiek tiek tekstūruotų ir netvarkingų plaukų išlaikymas yra fantastiška updo technika. Leisdami kai kuriems sluoksniams aplink veidą iškristi, užtikrinkite, kad bus sukurta elegantiška ir nesudėtinga moterų šukuosena.

Sluoksniuotas bob kirpimas su plačiomis sruogomis

Pagalvokite, ar verta rinktis kapotą sluoksniuotą bobą su pilnomis sruogomis. Kutai su kutais suteikia lengvo, švelnaus akcento virš kaktos ir papildo apibrėžtą žandikaulio liniją. Sluoksnių įtraukimas į šukuoseną gali padėti sukurti lieknesnę išvaizdą, nes elegantiškai įrėmina veidą.

Ilgų plaukų lob kirpimas su sluoksniais ir šoniniu skyrimu

Šis šoninis šukuosenos kirpimas su ilgais sluoksniais yra madingas pasirinkimas. Ilgi bobai su smakro ilgio kirpčiukais puikiai tinka kvadratinių veido formų moterims. Priimkite ilgus sluoksnius, kad atrodytumėte tobulai.

Nevienodas smakro ilgio bobas su šoniniais kirpčiukais

Kvadratiniams veidams yra daugybė glostančių šukuosenų. Jei norite trumpesnio varianto, apsvarstykite asimetrišką sušukuotą bobą. Šoniniai kirpčiukai gali sustiprinti veido rėmus ir puikiai derėti su akiniais.

Iškarpytas Boyfriend Bob kirpimas

Skustas vaikino bobas su vario atspalviais yra madinga šukuosena, idealiai tinkanti kvadratinių veidų moterims. Šiame stiliuje yra sluoksnių ir tekstūros, kad padidėtų plaukų apimtis ir judėjimas. Smulkinti sluoksniai sukuria švelnią ir moterišką išvaizdą, o vario tonai suteikia šilumą ir gyvybingumą plaukų spalvai. Šis kirpimas sukurtas taip, kad sušvelnintų kvadratinių veidų kampus ir suteiktų šiai veido formai glostantį rėmą.

Stulbinantis suapvalintas bobas

Pasižymėkite elegantiška suapvalinta šukuosena, sukurta taip, kad papildytų kvadratinius veidus, įrėmindama ir sušvelnindama bruožus. Išryškinkite savo natūralų grožį išlaikydami plaukų tekstūrą ir spalvą. Žavesio suteiks į šonus nusvirę kirpčiukai, kurie suteiks intrigos.

Vidutinio ilgio Shag kirpimas su skyrimu per vidurį

Jei svarstote apie reikšmingus pokyčius, rinkitės vidutinio ilgio šukuoseną su centrine dalimi. Kurdamas stilių kvadratiniams veidams, dažnai palieku šiek tiek papildomo ilgio, kad padidinčiau apimtį ir srautą. Įvedus centrinę dalį su pailgintais užuolaidiniais kirpčiukais galima sumažinti plačią kaktą ir patobulinti skruostikaulius. Kad išlaikytumėte užuolaidų efektą, po plovimo kirpčiukus išdžiovinkite džiovintuvu.

Apimties suteikiantis Shaggy Lob kirpimas kvadratinei veido formai

“Voluminous Shaggy Lob” – tai madinga šukuosena, kurią sudaro ilgų bobų šukuosenos su į šonus nusvirusiais kirpčiukais, puikiai tinkanti kvadratinių veidų moterims. Kad šis įvaizdis būtų ryškesnis, pasirūpinkite, kad plaukų ilgis būtų žemiau žandikaulio linijos, taip išvengsite apimties ir pailginsite veido formą.

Blondiniškas lob kirpimas

Kvadratinių veidų šukuosenos gali būti įvairaus ilgio, tačiau ši šukuosena šiuo metu yra neabejotinai mėgstamiausia. Gundantis kirpimas gali paslėpti jūsų akis ir parodyti šypseną. Šią šukuoseną gali sukurti skirtingi veidai, tačiau ji tikrai geriausiai tinka kvadrato formos veidui.

Banguotų plaukų lob šukuosena

Šukuosenų meistrai pataria, kad kvadratinių veido formų moterys turėtų vengti per didelio storio aplink žandikaulio liniją, nes tai gali sukurti sunkesnės apatinės veido dalies iliuziją. Pasirinkus plunksninį kirpimą su plonais, siaurėjančiais galais, galima puikiai atsverti kvadratinį veido bruožą.

Lob kirpimas su pakeltomis šaknimis

Tinkamas kirpimas gali turėti didelės įtakos natūraliai plaukų apimčiai. Apsvarstykite galimybę išbandyti “wispy lob” šukuoseną, kad būtų patogu kirptis keliaujant. Pakirpkite šaknis, kad plaukus pakeltumėte ir jie atrodytų žaviai netvarkingai.

Shaggy kirpimas kvadratiniam veidui

Šukuosena vidutinio ilgio šukuosena yra universalus pasirinkimas įvairioms veido formoms. Šis konkretus stilius pasižymi stulbinančiomis šviesiomis ir žemomis spalvomis, kurios padeda sušvelninti kvadratinius kampus, sukurdamos labiau subalansuotą ir glostančią išvaizdą.

Bliūdelio formos piksi kirpimas

Jei turite plonus plaukus, “bowl pixie” kirpimas su sruogelėmis yra fantastiškas pasirinkimas. Ši šukuosena siūlo įkvepiančią formą, dėl kurios jūsų ploni plaukai atrodys pasakiškai. Paprašykite stilisto, kad bobas būtų su kampu aplink skruostą, sulietas į sruogą, ir minimaliais sluoksniais. Rezultatas bus nesudėtingas stilius, išryškinantis jūsų sruogas.

Kvadratinio veido šukuosena iki kaklo

Trumpos sluoksniuotos šukuosenos idealiai tinka kvadrato formos veidams. Retindami plaukus pakraščiuose ir įkomponuodami užuolaidines sruogas, šiuo stiliumi sukursite mažesnės kaktos iliuziją, suteiksite pusiausvyrą kvadratinėms veido formoms ir išryškinsite veido bruožus.

Mielas bob kirpimas su užuolaidų kirpčiukais

Kai turite reikalų su kvadratinio žandikaulio forma, bobas išlieka tinkamu variantu. Pasirinkite universalų, švelnesnį užuolaidinį kirpimą vietoj tiesaus kirpimo kirpčiuko, kad gautumėte labiau glostantį efektą ir pailgintumėte veidą. Paprašykite paviršinio sluoksnio, kad suteiktumėte plaukams tekstūros. Plaukams formuoti naudokite tamponą ir iššukuokite plaukus, kad jie atrodytų gyvybingi.

Ilga smulkiai kirpta pastelinės rožinės spalvos šukuosena

Šioje šukuosenoje įterpti ploni, gausūs sluoksniai suteikia judesio ir tekstūros, idealiai tinka plonų plaukų savininkams. Nuskusti galiukai suteikia šukuosenai šmaikštumo. Šukuosenai patobulinti eksperimentuokite su įvairiomis spalvomis, pavyzdžiui, rausvais ir šviesiai violetiniais akcentais.

Vidutinio ilgio iškarpytas Shaggy Mullet kirpimas su kirpčiukais

Pabrėžkite madingą vidutinio ilgio kirpčiuką su kirpčiukais, kad atrodytumėte gaiviai. Jei jūsų veido forma kvadratinė, rinkitės trumpesnius kirpčiukus, kad pabrėžtumėte aštrius kampus. Nustatykite savo veido formą nubrėždami ją ant veidrodžio, kad nustatytumėte, ar ji yra ovali, kvadratinė, apvali, širdelės, rombo ar pailga.

Gražūs ilgi sluoksniuoti plaukai kvadratinei veido formai

Papildykite ilgus sluoksniuotus plaukus veido rėmeliu, kad atrodytumėte stulbinamai. Šis stilius daro stebuklus, ypač kvadratinių formų veidams, nes veidą įrėminantys sluoksniai padeda sukurti ovalo formos veido iliuziją. Šį įvaizdį pasieksite ilgus plaukus formuodami laisvomis bangomis, naudodami didelį apvalų šepetį ir džiovintuvą arba garbanojimo žnyples.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment