45 plaukų kirpimai pailgam veidui: madingos šukuosenos

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 45 plaukų kirpimai pailgam veidui: madingos šukuosenos

Publikuota

Tekstūruotas ilgas bob kirpimas (lob)

Galbūt norėsite tupios ilgos bobos (lob) su gausia tekstūra. Šis stilius gali pasigirti neturintis viršutinio sluoksnio, bet turintis daugybę vidinių susmulkintų sluoksnių. Vertinu jo universalumą, nes jį galima nešioti glotnų arba susuktą, išryškinant sluoksnius ir tekstūrą, kad atrodytų įžūliai ir linksmai. Be to, galite įtraukti subtilią šukuoseną. Komodas nėra pernelyg ryškus, todėl jei pageidaujate lengvesnio kampo, turėkite omenyje, kad nugaroje matysis daugiau sluoksniuotų elementų.

Vidutinio ilgio Shag kirpimas su skyrimu centre pailgam veidui

Kito apsilankymo salone metu apsvarstykite galimybę rinktis vidutinio ilgio šukuoseną su minkštomis garbanomis. Ši šukuosena idealiai tinka tiems, kurių plaukai šiek tiek natūraliai banguoti ar garbanoti, todėl šukuosena bus lengvai formuojama. Išgaukite švelnią, susivėlusią išvaizdą džiovindami plaukus oru arba išsklaidydami juos naudodami “Hairstory Balm” ir “Undressed”.

Shaggy stiliaus bob kirpimas su skyrimu šone

Ilgų veidų šukuosenos gali atrodyti aštrios ir aštrios, kaip rodo šis kietas šukuosenos kirpimas. Šios šukuosenos tekstūra padidina apimtį, ypač naudingą ploniems ilgų veidų plaukams, neleidžiančią atrodyti liaunai, išraiškingai. Susukant ir apverčiant trumpus sluoksnius, plaukai įgauna lengvumo ir gyvybingumo.

Stulbinantys pailgą veidą įrėminantys plaukų sluoksniai

Šis trumpas kirpimas išryškina pailgą veidą švelniai laipsniuojant ir suteikiant subtilių sluoksnių. Šis gaivus ir modernus įvaizdis, sukurtas skustuvo tekstūra ir su į šonus nusvirusiais kirpčiukais, puikiai tinka trumpaplaukėms.

Paplūdimio stiliumi banguoti šviesūs plaukai su tiesiais kirpčiukais

Beach wavy blond plaukai su tiesiais kirpčiukais yra fantastiškas pasirinkimas turintiems pailgas veido formas. Kirpdama tiesius kirpčiukus renkuosi taškinį kirpimą, kad išgautumėte švelnesnį kraštelį. Pasirinkus mielus kirpčiukus, galima sumažinti aukštą kaktą ir suteikti pusiausvyrą veido formai.

Sluoksniuotas piksi kirpimas su kirpčiukais

Norėdami išgauti nepriekaištingą pailgo veido kirpimą, venkite šoninių kirpimų ir ilgų viršutinių plaukų, nes jie gali pailginti veidą. Pasirinkite šį elegantišką trumpą sluoksniuotą kirpimą, kad atrodytumėte įžūliai ir stilingai.

Sluoksniuotas bob kirpimas su subtiliais akcentais pailgiai veido formai

Šis tekstūrinis bobas tiesiog pribloškiantis! Kad pasiektumėte šį įvaizdį, paprašykite savo kirpėjo sukurti žavingą ilgą bob kirpimą ir įkomponuoti subtilius akcentus, kad padidintumėte plaukų gylį ir dimensiją.

Smakro ilgio shag kirpimas su sluoksniais ir kirpčiukais

Priešingai populiariam įsitikinimui, kad garbanos yra vienintelis variantas ilgam veidui subalansuoti, apimties šukuosena su smakro ilgio sluoksniais ir kirpčiukais gali būti tinkamesnis sprendimas. Šis stilius atrodo ypač efektingai, kai derinamas su nuostabia šviesia plaukų spalva.

Šukuosena su skyrimu šone pailgam veidui

Atraskite nenuginčijamą gilios šoninės šukuosenos patrauklumą, kurį būtina išbandyti tiems, kurių veido forma pailga. Išryškindama antakius ir skruostikaulius, ji elegantiškai išryškina puikius veido kontūrus.

Vidutinio ilgio banguotų plaukų šukuosena ilgiems veidams

Vidutinio ilgio šukuosenos yra universalios, leidžiančios atlikti įvairius šukuosenų eksperimentus. Pasiekus sodrų natūralų atspalvį ir į plaukus įbėrus jūros druskos, galima sukurti nepriekaištingą šukuoseną. Šis įvaizdis rodo, kad paprastumas išlieka svarbiausiu elementu demonstruojant rafinuotumą.

Vidutinio ilgio šukuosena su plačiomis sruogelėmis

Stili ir madinga šukuosena, įkvėpta Taylor Swift ikoninės šukuosenos, – vidutinio ilgio šukuosena su sruogelėmis yra universalus pasirinkimas. Šis kirpimas gražiai įrėmina veidą, pašalindamas perteklinį ilgį, suteikdamas apimties plonų plaukų savininkėms ir sukurdamas prabangią išvaizdą tankius plaukus turintiems žmonėms.

Raktikaulio ilgio banguoti plaukai su giliai šone esančiu skyrimu

Didelis bobas yra puikus pasirinkimas tiems, kurių veidai ilgi. Paprašykite subtilaus kampo ir gradacijos, kad atrodytumėte pasakiškai. Bangos be vargo krinta į vietą, tolygiai paskirstydamos svorį, kad stilius būtų ryškesnis. Idealiai tinka plonų veidų moterims, turinčioms natūralias bangas arba tiesius plaukus, norinčioms mažai priežiūros reikalaujančios, struktūriškos ir apibrėžtos išvaizdos.

Pečių ilgio bob kirpimas ploniems plaukams

Šiame pečių ilgio bob’e įkomponuoti šviesiai rudi akcentai, kurie sukuria švelnesnį įvaizdį. Lengvos, didelės apimties bangos suteikia šukuosenai gaivumo.

Švelnūs pavelti tiesūs plaukai su subtiliu veido apvadu

Minkšti tiesūs plaukai su subtiliu veido rėmeliu idealiai tinka ilgesnėms veido formoms. Ši šukuosena skleidžia žavingą aurą. Šią šukuoseną išgausite džiovindami tiesius plaukus plokščiu šepetėliu su ventiliacijos angomis ir naudodami šukuosenos formavimo kremą, kad sutramdytumėte garbanas.

Balintas kirpimas su ilgais šoniniais kirpčiukais

Šis žavus kirpimas su daugybe sluoksnių ir į šonus nusvirusiais kirpčiukais suteikia apimties tankiems plaukams, o veidas išlieka pakeltas. Ši šukuosena idealiai tinka trumpų plaukų mėgėjoms, nes nereikalauja daug priežiūros. Tačiau išlaikyti ryškų baltą šviesų atspalvį gali būti gana sudėtinga.

Vidutinio ilgio šukuosena su ilgais šoniniais kirpčiukais

Vidutinio ilgio šukuosena su ilgais šoniniais kirpčiukais yra universali, tinka įvairaus storio ir ilgio plaukams. Šiame stiliuje naudojami smulkinti sluoksniai, tekstūrinis tvarkymas ir apibrėžti galiukai, kad atrodytų neįpareigojančiai, kaip rokenrolas. Pasirinkus ilgus šoninius kirpčiukus, taip pat galima papildyti didesnę kaktą.

Šviesiai mėlynas iškarpytas piksi kirpimas

Madingas ir meniškas šukuosenos pasirinkimas – kapotas pixie kirpimas. Šiuo stiliumi siekiama pakankamai pašviesinti plaukus, kad jie įgautų subtilų pastelinį atspalvį, ypač idealiai tinkantį šviesiaplaukėms. Pasirinkus pastelinį ar ryškų atspalvį, tai gali būti laikinas sprendimas po tinkamo plaukų pašviesinimo.

Vidutinio ilgio plaukų kirpimas pailgai veido formai

Šukuosenų pasaulyje vidutinio ilgio kirpimai yra labai paklausūs. Jei turite pailgą veidą ir ilgas sruogas, pasirinkę vidutinio ilgio kirpimą galite atjauninti savo išvaizdą. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, pasikonsultuokite su stilistu, ar norite kirptų sluoksnių ir kirpčiukų sruogų.

Iškarpyti sluoksniai su kirpčiukais

Šioje šukuosenoje gabaliukais pjaustyti sluoksniai su sruogelėmis yra skirti išryškinti akis ir skruostikaulius. Ilgi, daugiasluoksniai kirpčiai yra universalūs – jie atrodo nuostabiai, jei juos nešiojate žemyn arba surišate į kuodą, o kirpčiukai įrėmina veidą ir suteikia švelnumo.

Banguotų raudonai dažytų plaukų kirpimas su kirpčiukais

Įvaizdis demonstruoja tamsiai raudonus banguotus plaukus, papildytus “Bardot” kirpčiukais, skleidžiančiais gundantį žavesį. Šį įvaizdį sukursite naudodamos didelio cilindro garbanojimo žnyples ir švelniai iššukuodamos bangas, kad išgautumėte rafinuotą ir išliekantį stilių.

Šviesi banguota šiltų tonų šukuosena

Ši puošni ir banguota šukuosena su nuostabiu karameliniu balayage – idealus pasirinkimas natūraliai tamsesnėms brunetėms. Šviesinant tamsesnius plaukus paprastai išryškėja raudoni ir oranžiniai atspalviai, todėl pasirinkus karamelinius arba medaus tonus užtikrinamas spalvos ilgaamžiškumas. Kad išlaikytumėte natūralų tamsesnį pagrindą, siūlau švelniai pašiltinti galiukus.

Asimetriškas šviesių plaukų lob kirpimas pailgam veidui

Asimetriški bobai tupiais galais suteikia plaukams dimensijos ir tekstūros, o šonuose sukuria apimtį. Šis stilius idealiai tinka ploniems, negausiems plaukams. Šį įvaizdį pagyvinkite stilingu blond balayage, kad atrodytumėte žavingai, kaip įkvėpti Holivudo.

Ilga banguotų plaukų šukuosena

Įtraukti įrėminančius sluoksnius – išmintingas pasirinkimas! Norėdami pabrėžti savo ilgos ovalaus veido šukuosenos sluoksniavimą, paeksperimentuokite sušukuodami sruogas įvairiomis kryptimis arba apsvarstykite galimybę pridėti užuolaidinių kirpčiukų. Iššukuotos paplūdimio bangos suteiks žavesio, kuris tinka visiems.

Sluoksniuota ilgų plonų plaukų šukuosena

Ši šukuosena ilgiems plaukams, pasižyminti neįtikėtinai žavinga ir greitai padaroma šukuosena, ilgiems plaukams suteikia apimties ir pilnumo. Paprasčiausiai paprašykite kirpėjo išlaikyti ilgus sluoksnius per visą šukuoseną, o aplink veidą juos sutrumpinti, kad šukuosena atrodytų švelniai ir natūraliai.

Madingas ilgas Shag kirpimas su akcentais

Šis žilstelėjęs kirpimas su palaidomis bangomis – tai šiuolaikinė kultinio 70-ųjų žilstelėjusio kirpimo interpretacija, įkvėpta Stevie Nicks. Šio stiliaus universalumas leidžia reguliuoti vidinį sluoksniavimą ir veido rėmelį, kad išryškėtų pailga veido forma. Nors šiame įvaizdyje yra kirpčiukų, jį galima lengvai atlikti ir be jų. Siekiant optimalaus rezultato, ši šukuosena labiausiai tinka plaukų ilgiui nuo žemiau pečių iki aukščiau liemens, ypač vidutinio ilgio ir storiems plaukams. Jei turite plonus plaukus, panašų efektą padės pasiekti veidą įrėminantys sluoksniai.

Tendencijas diktuojantis vidutinio ilgio plaukų Shag kirpimas

Šukuosenos pailgų veidų šukuosenoms suteikia lengvą išvaizdą, kuriai reikia minimalios priežiūros. Norint prižiūrėti, būtina reguliariai kirpti kirpčiukus. Pasitikėkite šio stiliaus universalumu ir žaismingumu.

Smakro ilgio bob kirpimas su bukais plaukų galiukais

Apglėbti smakro ilgio bobą tupiais galais – tai universalus ir stilingas įvaizdis. Ši šukuosena suteikia apimties tiesiems plaukams ir papildo ilgus veidus, nes sumažina jų ilgį ir paryškina skruostikaulius. Banguota tekstūra padidina bendrą šio trumpo kirpimo patrauklumą.

Storų garbanotų plaukų kirpimas iki pečių pailgai veido formai

Jeigu turite storas garbanas, svarbiausia jas formuoti iki pečių. Toks ilgis praplatina jūsų veidą ir sukuria pusiausvyrą. Pasirinkite ilgesnius sluoksnius, kad išlaikytumėte svorį galuose ir padidintumėte natūralią garbanų apimtį.

Pašiauštas piksi kirpimas banguotiems plaukams

Šiuo daugiasluoksniu pixie kirpimu jūsų natūraliai garbanoti plaukai atrodys fantastiškai. Išryškinkite storų plaukų tekstūrą, kad papildytumėte savo ilgą veidą, o didesnę kaktą subalansuokite žavingais mikro kirpčiukais.

Garbanotas juodų plaukų bobas

Svarstykite galimybę rinktis garbanotą bobą su garbanotais kirpčiukais, kad gražiai įrėmintumėte savo veidą. Pasitarę su stilistu, paprašykite trumpesnių sluoksnių gale, kad jie atrodytų tobulai, ir palikite ilgesnes sruogas, kad įrėmintų kaktą. Ši technika išryškins skruostikaulius ir žandikaulio liniją. Norėdami sukurti pailgos veido formos pusiausvyrą, pasirūpinkite, kad aplink ausis būtų pilna. Labai svarbu naudoti specialiai garbanotiems ar susuktiems plaukams skirtus kirpimo būdus, kad plaukai nesiveltų. Naudodami garbanojimo kremus, galite paryškinti garbanų formos apibrėžtumą ir struktūrą.

Lob kirpimas su iškarpymu ir užuolaidų tipo kirpčiukais

Norite išsiskirti gatvėse? Rinkitės šį elegantišką kapotą ilgą bobą su švelniomis bangomis ir užuolaidiniais kirpčiukais. Pasipuoškite savo apimties plaukais su tamsiu, giliu atspalviu ir stilinga centrine šukuosena.

Išskirtinis tekstūruotas piksi kirpimas

Piksi kirpimas, suderintas su kirpčiukais ir tekstūra, sukuria stulbinantį įvaizdį. Kad išgautumėte šį iškarpytą stilių, stilistas maždaug 90 % kirpimo laiko naudos skustuvą, taip suteikdamas sruogoms papildomos gyvybės. Šiam stiliui prižiūrėti siūlau naudoti pomadą. Naudodami pomadą galite pakelti plaukus ir apibrėžti sruogas, kad jie atrodytų netvarkingai, bet glotniai. Šiam įvaizdžiui rekomenduoju “Johnny B Xtra Hold” pomadą.

Paveltas bob kirpimas brunetėms

Šis atsijungęs bobas yra unikali trumpa šukuosena, tinkanti ilgiems veidams. Ji sukuria apimtį ir neleidžia plaukams atrodyti plokščiai prie galvos, suteikdama pailginimo efektą. Šukuosena spinduliuoja įžūlumą, požiūrį ir neabejotinai suvirpins galvą dėl tinkamų priežasčių.

Skustuvu formuotas lob kirpimas šviesiaplaukėms

Ne visiems pailgiems veidams reikia kirpčiukų, kad išryškėtų jų bruožai. Ši raukšlėta šviesiaplaukė sruoga sukuria apimtis aplink veidą ir suteikia elegantiško ir lengvo stiliaus įspūdį. Paprašykite kirpėjo pridėti veidą įrėminančių plunksnomis dekoruotų sluoksnių, kad įgautumėte daugiau žavesio.

Ilgas kirpimas pailgam veidui

Jei turite ilgus plaukus ir pailgą veido formą, rinkitės banguojančias sluoksniuotas šukuosenas. Šios šukuosenos padeda vizualiai sumažinti plaukų ilgį ir neleidžia jiems pailginti veido. Šis klasikinis ir išliekantis įvaizdis išryškina jūsų veido bruožus ir suteikia didelį lankstumą formuojant šukuoseną.

Tiesių šviesių plaukų kirpimas

Jei norite patobulinti savo stilių, paeksperimentuokite su dūminiu šviesių plaukų atspalviu. Įtraukite iki antakių ilgio nukirptą sruogą, kad suteiktumėte plaukams dimensijos ir subtiliai įrėmintumėte veidą. Šį atspalvį lengvai palaikykite naudodami stipriai violetinį šampūną, pavyzdžiui, “Schwarzkopf” šampūną “Good Bye Yellow”. Pasirinkite glotnią, tiesią šukuoseną, naudodami džiovintuvo šepetį, kad galėtumėte paprasčiau formuoti plaukus ir išvengtumėte sudėtingo apvaliojo šepečio ir džiovintuvo derinimo vienu metu.

Banguota vidutinio ilgio šukuosena

Norėdami išgauti šį įvaizdį, padarykite ryškų šoninį sklastymą ir tiesius plaukus sušukuokite tiesia lygintuvu arba šukuosenos formavimo priemone. Šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku, kad ji ilgai laikytųsi.

Vidutinio ilgio plaukų kirpimas su iškarpymu

Kepuriniai vidutinio ilgio plaukai, suporuoti su ryškiomis pinigų sruogomis, idealiai tinka pailgai veido formai koreguoti. Smulkinta tekstūra padidina plaukų apimtį viduryje, vizualiai sutrumpindama ilgesnį veidą, suteikdama skruostams pločio. Naudojant tekstūros purškiklį, suteikiama apimtis ir ilgai išliekanti fiksacija visą dieną.

Šukuosena su skyrimu per vidurį pailgai veido formai

Vidutinio ilgio ir trumpi šukuosenos ilgiems veidams turi turėti “wow” veiksnį. Svarbiausia – apimtis ir kūnas. Naudokite didelio cilindro garbanojimo žnyples, kad sukurtumėte po vieną didelę bangą abiejose šukuosenos dalies pusėse. Puikiai sušukuokite plaukus.

Iškarpyta Shag stiliaus šukuosena storiems plaukams

Šis daug sluoksnių turintis modernus šukuosenos kirpimas suteikia daug apimties ir gražiai įrėmina veidą, todėl yra puikus pasirinkimas ilgus veidus turintiems asmenims. Pagerinkite savo išvaizdą žaismingu kirpčiuku, kad padidintumėte garbanotų šukuosenų žavesį.

Kirpčiukai su trumpomis sruogelėmis ilgam veidui

Trumpi žilstelėję plaukai su kapotais mikro kirpčiukais – puikus būdas sutrumpinti ilgą veidą, kartu sukuriant idealią ovalo formos veidą. “Vaikiški” kirpčiukai padeda išskaidyti griežtas linijas, vizualiai sutrumpina aukštą kaktą ir atveria veido bruožus.

Suapvalinta bob šukuosena

Ši bob šukuosena turi suapvalintus galus, kurie suteikia apimties net ir trumpesniems plaukams. Šią šukuoseną išgausite prieš džiovindami plaukus purškiamuoju purškikliu, naudodami vidutinio ilgio apvalų šepetį ir suskirstydami drėgnus plaukus sekcijomis, kad galėtumėte tiksliai suformuoti šukuoseną.

Vidutinio ilgio plaukų kirpimas su giliai šone esančiu skyrimu

Vidutinio ilgio ir ilgio giliai į šoną sušukuotų plaukų šukuosena dvelkia rafinuotumu. Šis stilius leidžia pasiekti įspūdingą apimtį vienoje pusėje. Apsvarstykite galimybę pakedenti plonesnę pusę, kad sukurtumėte subalansuotą išvaizdą su gilia šonine šukuosena.

Tekstūruotas bobas su skyrimu šone

Šoninė dalis, kaip ši, yra puikus pasirinkimas tiems, kurių veidai pailgi. Šoninės dalys išryškina skruostikaulius ir elegantiškai įrėmina veidą, kai viena pusė atidengta, o kita uždengta. Šio kirpimo asimetrija ypač patinka ilgesnių formų veidams.

Klasikinis sluoksniuotas kirpimas pailgam veidui

Ši šukuosena su klasikiniais ilgais apvaliais sluoksniais suteikia idealios apimties, ypač tinka pailgoms veido formoms. Pagerinkite savo įvaizdį įkomponuodami palaidas garbanas, naudodami vieno colio lygintuvą ant džiovintų sluoksnių. Tiems, kurie turi natūralių bangų, paprasčiausiai apsukite plaukus aplink metalinį apvalų šepetį ir leiskite jiems atvėsti vietoje, kad jie būtų tekstūriški ir banguoti. Kad išlaikytumėte kontrolę ir stilių, naudokite švelnios fiksacijos plaukų laką.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment