60 kirpimų trumpiems plaukams iki pečių: madingos šukuosenos

Pradžia » Trumpi kirpimai » 60 kirpimų trumpiems plaukams iki pečių: madingos šukuosenos

Publikuota

Plaukai iki pečių su kirpčiukais

Ši šukuosena – tai klasikinis pečius siekiantis kirpimas su kirpčiukais, siūlantis modernų retro kirpčiukų variantą. Išskirtinis jos bruožas – tekstūra ir žaisminga nuotaika. Kad šis įvaizdis būtų geriausios formos, rekomenduoju naudoti “Chiffon” iš “R+Co”. Šis produktas daro stebuklus, kai apvalus šepetėlis suteikia puikią apimtį ir glotnią apdailą. Jei norite suteikti papildomos tekstūros, siūlau po džiovinimo į plaukus įmaišyti šiek tiek “Salty Dog” iš “Evo”.

Tekstūruota pečių ilgio šukuosena

Papildykite susivėlusią šukuoseną su trumpomis šviesomis, kad įžūliai atrodytumėte. Šį vidutinio ilgio kirpimą kirpkite šonu, kad suteiktumėte daugiau apimties. Geležte nupjauti galiukai išryškina pašėlusią tekstūrą ir suteikia šukuosenai drąsos bei seksualumo.

Žemiška pečių ilgio sluoksniuota šukuosena

Vidutinio ilgio sluoksniuotos šukuosenos puikiai tinka moteriškam ir nesudėtingam įvaizdžiui pasiekti. Nesvarbu, ar nešiosite vidutinio ilgio plaukus sluoksniais žemyn, ar juos sušukuosite į greitą, elegantišką kuodą, šis stilius yra universalus ir tinka bet kokiai progai.

Šukuosena iki pečių su ilgomis V formos sruogomis

Lengvas sluoksniavimas suteikia dimensijos, kartu sumažindamas apimtį. Natūraliai storiems plaukams mažiau sluoksnių prideda svorio. Ilgi sluoksniai žemiau skruostikaulių sukuria judesį neprarasdami kūno.

Pečių ilgio pjūvis su nelygiais galais

Dėl nelygių galų plaukai gali atrodyti plokšti. Stilistas gali panaudoti skustuvą vidutinio ilgio plaukams, kad sukurtų dantytus galus, suteikdamas paprastai tiesiems plaukams išskirtinę išvaizdą. Leiskite plaukams išdžiūti ore, kad jie atrodytų neįpareigojantys, arba pasirinkite pučiamąją šukuoseną, kad pabrėžtumėte savo sluoksnius.

Žaismingi pečių ilgio šviesūs bob plaukai

Pakeiskite tradicinį brunetės bobą žaismingais pailgintais sluoksniais priekyje, išlaikydami trumpą, sušukuotą galą, kad atrodytų vėsiai.

Saulės pabučiuotas ilgas bobas

Vidutinio ilgio sluoksniuoti plaukai yra universalus stilius. Nuskustas bobas storiems plaukams suteikia dimensijos ir lengvai formuojamas, o ploniems plaukams sukuria storesnių plaukų iliuziją. Papildykite garbanų kremu, kad bangos taptų tankesnės, ir šviesinančiais akcentais, kad pagyvintumėte odos atspalvį.

Iškarpytos bangos trumpiems plaukams iki pečių

Norite atnaujinti savo išvaizdą sluoksniuotais plaukais? Išbandykite šį stilių! Asimetriški kirpčiukai prideda apimties, kai šukuosena suformuota į šoną, o tekstūriniai sluoksniai suteikia įspūdingą išvaizdą. Pasirinkite subtilius šviesiai šviesius šviesius akcentus, kad šukuosena būtų gyvybinga ir energinga!

Shag šukuosena su permatomais kirpčiukais

Šukuosena iki pečių su permatomais kirpčiukais yra harmoningas šukuosenų derinys. Jei vertinate šukuosenų kirpimą, kirpčiukų įtraukimas gali būti intriguojantis. Pasirinkę permatomą kirpčiuką galite sklandžiai patobulinti savo stilių.

Bobas iki pečių

Metų ilgio bobas yra fantastiškas vidutinio ilgio kirpimas, ypač moterims, kurių plaukai tiesūs. Tai populiarus pasirinkimas profesinėje aplinkoje dėl savo universalumo. Ši šukuosena puikiai tinka toms, kurios siekia nereikalaujančios daug priežiūros, tačiau atrodančios nušlifuotai. Dienomis, kai turite daugiau laiko, šukuoseną galima pakeisti pridėjus garbanų. Kai skubate, šiek tiek šukuosenos formavimo priemonės gali greitai atnaujinti išvaizdą. Šukuosena “lob” tinka įvairioms veido formoms ir plaukų tekstūroms. Garbanotieji turėtų atsižvelgti į savo garbanų modelį, kai sprendžia, kokio ilgio kirpimą pasirinkti.

Vidutinio ilgio šukuosena su sluoksniuota apačia

Šią vidutinio ilgio šukuoseną įkvėpė kultinis 2000-ųjų pradžios “Rachel” kirpimas, kurį išgarsino Jennifer Aniston, todėl ši šukuosena turi sluoksnius, krentančius ties skruostikauliais ir žemiau jų. Pagrindinis šio kirpimo bruožas – sluoksnių koncentracija plaukų ilgio apačioje. Norėdami išlaikyti lengvą ir efektingą įvaizdį, ypač storų plaukų, paprašykite savo stilisto pridėti sluoksnių galuose, kad šukuosena būtų gaivi.

Vidutinio ilgio sloksniuotas stilius ploniems plaukams

Siekiant sukurti gylį, dimensiją ir judesį pečių ilgio plaukuose, labai svarbu integruoti akcentus ir veidą įrėminančius sluoksnius. Kad šis stilius būtų dar puošnesnis, užlenkite sluoksnių galus, ypač priekyje, ir užfiksuokite juos laikančiu purškikliu, kad išliktų ilgalaikis efektas.

Sloksniuotas kirpimas banguotiems vidutinio ilgio plaukams

Sunkus sluoksniavimas papildo pečių ar vidutinio ilgio kirpimus, kad plaukai būtų tankūs ir gyvybingi. Ši technika sumažina apimtis, todėl šukuoseną lengva prižiūrėti be jokių pastangų.

Vidutinio ilgio kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Šiame vidutinio ilgio kirpime demonstruojami pastangų nereikalaujantys sluoksniai. Šį sluoksniuotą šukuoseną papildykite šviesia balayage spalva, kuri suteikia tekstūros ir matmenų. Norėdami padidinti apimtį, švelniai susukite sluoksnius į išorę nuo veido, taip elegantiškai jį įrėmindami.

Plunksnų kirpimas storiems trumpiems plaukams

Vidutinio storio plunksninis kirpimas yra mėgstamas tų, kurie turi storus plaukus. Šis kirpimas užtikrina, kad jūsų plaukai nesijaustų apsunkinti, suteikia šviežią išvaizdą. Sluoksniai itin gerai dera su storais plaukais, suteikdami judesio kitaip solidžiai išvaizdai.

Kirpimas iki pečių su apverstais sluoksniais

Šioje šukuosenoje vidutinio ilgio plaukai suformuoti apverstais galais, taip sukuriant mielą ir koketišką įvaizdį. Šį stilių galite išgauti naudodamiesi tiesintuvu arba pridėdami suskirstytus sluoksnius, kad gautumėte natūraliai banguojančių plaukų efektą. Kitas variantas – paprašyti stilisto, kad šis į plaukus įterptų sluoksnius su pašviesinimais, kurie idealiai tinka vasaros sezonui.

Banguotų sluoksnių šukuosena iki pečių

Šis vidutinio ilgio banguotų plaukų kirpimas yra mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas pečių ilgio plaukams. Šią šukuoseną be vargo pasieksite naudodami tekstūrą suteikiantį purškiklį, tada plaukus sugarbanokite rankomis. Kad plaukai būtų puresni ir garbanoti, naudokite difuzorių, kuris suteiks tekstūros ir apimties.

Kampuotas violetinis bobas

Šios šukuosenos pagrindinis akcentas – kontrastingų spalvų derinys, siūlantis žaismingą drąsių ir subtilių tonų derinį. Šis unikalus plaukų spalvos pasirinkimas suteikia modernumo vidutinio ilgio moterų šukuosenoms.

Vidutinio ilgio dviejų pakopų kirpimas storiems plaukams

Dviejų pakopų vidutinio ilgio sluoksniuoti plaukai yra netradicinis sluoksniavimo būdas. Šis kirpimas su pečių ilgio sluoksniais puikiai tinka asmenims, ieškantiems dimensijos be visiškai segmentuotos išvaizdos.

Šis kirpimas su pečių ilgio sluoksniais puikiai tinka asmenims, ieškantiems dimensijos be visiškai segmentuotos išvaizdos.

Vidutinio ilgio kirpimas su garbanotais sluoksniais

Papildykite vidutinio ilgio šukuoseną garbanomis ir apimtimi. Apvaliu šepečiu iššukuokite plaukus, pakeldami šaknis ir pašiaušdami galiukus. Arba naudokite garbanojimo žnyples, kad apibrėžtumėte sluoksnių galus ir suteiktumėte papildomos tekstūros.

Šviesių plaukų kirpimas iki pečių

Svarstykite galimybę pasiteirauti apie griežtą vidutinio ilgio šviesių plaukų žiedlapių stilių. Norėdami sukurti stulbinančius žiedus, pirmenybę teikite apibrėžtumui ir apimčiai. Kreipkitės į garbanojimo specialistą, kad šis pateiktų profesionalių rekomendacijų dėl jūsų garbanų. Yra daugybė garbanų formavimo produktų ir būdų, atitinkančių jūsų pageidavimus.

Paveltas plunksnų kirpimas

Apibrėžiantys veidą akcentai yra jaunatviški ir imituoja natūralų vasaros metu nuo saulės išblukimą. Derinkite tai su iššukuotu stiliumi, kad šukuosena atrodytų lengvai paruošta dėvėjimui.

Ilgi sluoksniai vidutinio ilgio plaukams

Ilgi sluoksniai atrodo stulbinamai vidutinio ilgio plaukuose, kurie tęsiasi už pečių. Šie sluoksniai subtiliai išsklaidyti per visą storą kirpčiuką, suteikiant jam gražų matmenį. Subtilūs saulės pabučiuotos spalvos akcentai sustiprina bendrą šukuosenos išvaizdą.

Dviejų sluoksnių plunksninis šviesus kirpimas

Pasitikėkite laikui nepavaldžia plunksnuota šukuosena virš pečių. Pasirinkite platininės blondinės atspalvį, primenantį Marilyn Monroe. Rinkitės dviejų sluoksnių kirpimą, kad pasiektumėte koketišką ir stulbinančią sezoninę transformaciją. Pasiruoškite, kad visų žvilgsniai bus nukreipti į jus!

Sluoksniuoti plaukai iki pečių

Sluoksniuotos šukuosenos iki pečių yra amžinos. Jie nereikalauja daug priežiūros, tačiau toli gražu nėra nuobodūs! Šis modelis turi plonus plaukus, o ilgesnių sluoksnių įtraukimas atgaivino stilių, suteikdamas jos plokščiaplaukiams plaukams šiek tiek apimties. Nuostabu, kaip toks paprastas pokytis gali suteikti išvaizdai spindesio!

Kapotas kirpimas

Ši bob šukuosena yra tekstūrinė ir kapota, tinkanti įvairioms veido formoms. Tai nereikalaujantis daug priežiūros šukuosena, kurią galima patobulinti tekstūros priemone, pavyzdžiui, “Matrix StyleLink Airy Builder”. Šios putos suteikia tekstūros ir sukibimo, idealiai tinka ploniems plaukams, užtikrina kontrolę, nesukeldamos susikaupimo. Jei plaukai ploni, tiesūs, užtepkite putų, išsklaidykite ir sušukuokite keletą veidą įrėminančių kirpčiukų. Jei plaukai jau turi tekstūrą, naudokite “Airy Builder”, išsklaidykite ir formuokite pagal pageidavimus, nes putos puikiai džiūsta.

Ilgas bobas su apverstais sluoksniuotais galais

Sluoksniuotiems plaukams iki pečių yra daugybė stiliaus variantų. Ilgas bobas su apsuktais galiukais – paprastas, bet rafinuotas pasirinkimas, tinkantis visiems. Tokią šukuoseną galima lengvai išgauti naudojant tiesintuvą arba džiovintuvą ir apvalų šepetį.

Didelis kampuotas bobas su kapotais sluoksniais

An angled bob pereina nuo griežtos prie atsipalaidavusios šukuosenos su žaismingais, kapotais sluoksniais. Įvairaus ilgio šukuosenas atkartokite trumpindami sluoksnius ties pakaušiu ir lenkdami juos žemyn link savo gražaus veido!

LOB kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims

Puoselėkite natūraliai šviesėjančius plaukus su šia jaunatviška šukuosena, pritaikyta vyresnėms nei 50 metų moterims. Ryškūs bronziniai tonai ir nepriekaištingos bangos ne tik spinduliuoja modernumu, bet ir sumaniai suteikia plaukams apimties be jokių pastangų.

Madingas vidutinio ilgio shag

Šiuo metu madingiausi stiliai yra tie, kurie atrodo lengvai stilingi. Sluoksniuoti kirpimai idealiai tinka, nes jie be vargo pakylėja net ir susivėlusius plaukus, spinduliuoja rafinuotumą. Prie jų derinkite žvilgančias blakstienas ir subtilų raudoną lūpdažį, kad šukuosena būtų puošni.

Plunksnuotas kirpimas brunetėms

Šiai šukuosenai tekstūros ir kūno suteikia plunksninis kirpimas su ilgais sluoksniais. Šiek tiek laipsniuojama šukuosena sukuria sklandų įvaizdį, o profesionaliai išpučiama šukuosena išryškina apimtį ir judesius.

Lengva ir daugiasluoksnė šukuosena

Ši glotni ir daugiasluoksnė šukuosena yra lengvai elegantiška. Naudojant džiovintuvo šepetį, šukuosena taps paprasta. Sluoksnius paryškinkite priemone ir strategiškai džiovindami, kad šukuosena atrodytų įžūliai ir susivėlusi. Puikiai tinka pereinančio ilgio plaukams arba norintiems mažai priežiūros reikalaujančios, bet stilingos šukuosenos.

Švelni vidutinio ilgio šukuosena

Dabartinius kirpimus šiandien papildo spalva. Šis medaus blondinės spalvos sluoksniuotas bobas su subtiliais veidą įrėminančiais balayage akcentais yra žavus. Spalva, tekstūra ir ilgis puikiai subalansuoti.

Sluoksniuotos, perlenktos ir sušukuotos

Ši šukuosena žiūrovams kelia lengvą įspūdį ir atrodo greitai pasiekiama. Nepaisant jos išvaizdos, jai reikia šiek tiek karščio ir daugiau laiko, nei tikėtasi. Pasipraktikavus, šią šukuoseną galima įvaldyti per mažiau nei 20 minučių naudojant džiovintuvo šepetį.

Dviejų pakopų kirpimas, vidutinio pjūvio

Jūsų vidutinio ilgio plaukai atrodys žavingai, jei bus supinti į dviejų lygių gabalinius kirpčiukus. Tai elegantiška biure ir seksualu merginų vakarui. Daliniai sluoksniai suteikia žvilgesio, stangrumo ir lengvos tekstūros.

Lengvas braškių ir vario spalvos kampuotas bobas

Susikurkite rafinuotą įvaizdį su šviesia braškių ir vario spalvos kampuota šukuosena “Angled Bob”. Pagerinkite tiesius pečius siekiančius plaukus šiuo sodriu braškių blond atspalviu, kurį papildo subtilūs vario atspalviai. Šis žavus spalvų derinys ypač tinka šviesių ar neutralių atspalvių asmenims.

Šviesus pelenų atspalvio bobas su lengvais ilgais sluoksniais

Bloni plaukai paprastai būna švelnūs, tačiau stilius neturi nukentėti! Išlaikykite minkštus, lengvus sluoksnius, kad suteiktumėte papildomo judesio, kuris atrodytų natūraliai. Apimkite veidą, kad tarp sluoksnių būtų vientisas perėjimas, ypač jei šukuosena su kirpčiukais yra daugiasluoksnė.

Šviesios spalvos garbanoti plaukai iki pečių juostos

Merginos, turinčios stulbinamai garbanotus plaukus, turėtų pagalvoti apie šį nesudėtingą, bet gyvybingą stilių. Jei norite sumažinti savo ilgų, gausių garbanų svorį, pasirinkite šią šukuoseną ir pademonstruokite savo fantastiškas natūralias garbanas.

Garbanotas daugiasluoksnis bobas

Garbanotų sluoksniuotų plaukų šukuosenoje “Curly Layered Bob” labai svarbu trumpiems plaukams pridėti apimties sluoksnių. Šie sluoksniai ne tik paryškina bobos formą, suteikdami jai šiuolaikišką ir glostančią išvaizdą, bet ir atkreipia dėmesį į jūsų dailius veido bruožus.

Kraštiniai sluoksniai ir matmenų akcentai

Jeigu jūsų plaukai pasižymi daugiau nei vienu atspalviu, jiems reikia sluoksnių, kurie papildytų tą įvairovę. Galbūt sruogeliniai sluoksniai tinka ne visiems, tačiau jie gražiai paryškina daugiamatę spalvą.

Nuostabiai sluoksniuotas bobas

Ši šukuosena pasižymi banguotomis bangomis, kurios gražiai papildo sluoksnius, todėl šukuosena yra erdvinė ir tekstūriška. Norėdami išgauti modernią šukuoseną, apsvarstykite galimybę prie jos priderinti storą užuolaidų sruogą, kad ji atrodytų mielai ir stilingai.

Tobulai sluoksniuota blondiniška šukuosena su kirpčiukais

Raktas į tobulos išvaizdos atradimą – įvertinti kiekvieną veido bruožą ir nustatyti, kuriuos iš jų norite pabrėžti ar sumenkinti. Šukuosenos pritaikymas pagal šiuos pageidavimus – tai, kas įprastą šukuoseną paverčia asmenine.

Sidabrinės vidutinio ilgio bangos

Geriausios pečius siekiančios moterų šukuosenos puikiai tinka toms, kurios augina suskilinėjusius trumpus kirpčiukus arba trokšta gaivių trumpo ar vidutinio ilgio plaukų. Pagerinkite savo įvaizdį įspūdingomis bangomis, kad pademonstruotumėte gyvybingą sidabro ir pelenų rudumo lydinį, užtikrinantį, kad sulauksite komplimentų visur, kur tik eisite.

Išskirtinis tamsių vidutinio ilgio plaukų įvaizdis

“Shattered Sliced Tousled Lob” yra universali šukuosena, kuri suteikia koketišką išvaizdą įdedant minimalias pastangas. Smulkinti sluoksniai sukuria stilingą išvaizdą, todėl be vargo pasieksite madingą įvaizdį. Ši šukuosena suteikia nerūpestingumo ir puikiai tinka tomis dienomis, kai esate kelyje.

Apverstas lob su plačiomis atgal permestomis sruogomis

Pateikiame šiuolaikišką Farrah Fawcett kultinės vidutinio ilgio sluoksniuotos šukuosenos variantą. Padalykite plaukus į apatinę, vidurinę ir viršutinę dalis. Pradėkite nuo apatinės sekcijos ir tiesintuvu apverskite plaukus į išorę. Pakartokite šį veiksmą visuose vėlesniuose sluoksniuose, kad šukuosena atrodytų vientisa.

Įdomus tekstūruotas bobas

Tai tekstūrinis šiuolaikinis bob kirpimas ant pečius siekiančių plaukų. Jis šiek tiek modernesnis, nes juda labiau nei struktūruotas klasikinis bobas. Vertinu tai, koks jaunatviškas ir elegantiškas yra šis stilius. Jis labai moteriškas ir glostantis daugumą moterų.

Trumpas ilgesnis kirpimas su tekstūruotais galais

Storesni plaukai turi daugiau tekstūros, o sluoksniai tokiems plaukams yra labai pageidautini. Atneškite stilistui jums patinkančių vidutinio ilgio sluoksniuotų šukuosenų nuotraukų, kad jis galėtų suteikti jums pageidaujamą formą ir tekstūrą.

Brunetiškas suveltas shag kirpimas

Šukuosena shag išlieka populiarus vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų šukuosenų pasirinkimas. Pasiimkite tekstūrinį įvaizdį su išdėliotais sluoksniais, kad išlaikytumėte ilgį ir kartu suteiktumėte savo stiliui unikalumo.

Vidutinio ilgio brunetės šukuosena su šviesiais galiukais

Svarstykite, ar nevertėtų patobulinti vidutinio ilgio brunetės šukuoseną šviesiais galiukais, kad įgautumėte šiuolaikišką atspalvį. Pasikonsultuokite su stilistu, kad nustatytumėte, ar pelenų ar šiltesnis blondinės atspalvis tinka jūsų odos spalvai. Plaukams formuoti naudokite purškiamą vašką, pavyzdžiui, “Oribe” “Flash Form”.

Platininė sluoksniuota šoninė dalis

Vidutinio ilgio sluoksniuoti stiliai išlieka labai paklausūs dėl savo universalumo. Ši šoninės dalies šukuosena su balayage šukuosena yra rafinuotas pasirinkimas kasdieniam nešiojimui.

Neaukštas moteriškas kirpimas trumpiems plaukams

Populiariausia šių metų šukuosena, “pabudęs kaip šis”, yra labai geidžiama. Šį madingą kirpimą nesunku formuoti ir prižiūrėti, todėl juo galite puoselėti savo natūralią spalvą, o paplūdimio spalvos akcentai suteiks plaukams papildomo matiškumo.

Mielai kirptos trumpos plaukų sruogos

Gaivus bukas kirpimas, kuris tinka moterims, siekiančioms išlaikyti natūralius šviesius plaukus. Švelnūs akcentai ir kontrastuojančios tamsios šaknys paryškina plaukų gylį ir tekstūrą, sukurdamos paplūdimio įvaizdį.

Karamelinis apverstas bobas

Šis stulbinantis sukrautas bobas demonstruoja transformuojančią gilių spalvų atspalvių galią. Švelnūs karameliniai akcentai suteikia pikantiškumo ir puikiai dera tiek prie šiltų, tiek prie vėsių odos atspalvių.

Tamsių raudonmedžio atspalvių žaismas

Tai erdvinė rubino raudona spalva. Raudona spalva papildo lazdyno akių žalią spalvą, o ryškesni gabaliukai išryškina šlifavimo tekstūrą. Ieškantys ryškios raudonos spalvos turėtų žinoti, kad jai reikia daugiau priežiūros. Raudonai spalvai prižiūrėti reikia spalvą suteikiančių šampūnų, pavyzdžiui, “Viral in Ruby” arba “Overtone” produktų.

Vėsūs rudi tonai plaukams iki pečių

Klasikinis, bet madingas būdas paryškinti tamsias šaknis – pridėti šaltų brunetinių atspalvių, taip sukursite nuostabų įvaizdį, kuris derės prie bet kokios šukuosenos.

Sumanūs šoniniai kirpčiukai

Minkšta spalva išryškina bukos bobos su saldžiais šoniniais kirpčiukais grožį. Ši šukuosena labiausiai patinka širdelės formos arba ovalo formos veidams.

Vidutinio ilgio šukuosena su įmantriais plunksniniais sluoksniais

Vidutinio ilgio plaukai puikiai tinka trokštančioms sluoksnių su polėkiu. Perregimi, plunksniniai sluoksniai gali būti per dideli trumpiems plaukams arba trūkti ilgų plaukų apimties, tačiau vidutinio ilgio plaukai atrodo lengvai.

Bronde tekstūrinių sluoksnių šukuosena

Ši šukuosena pasižymi nesudėtinga bronzine spalva ir tekstūriniais sluoksniais. Tikslas buvo sukurti natūralų saulės pabučiuotą įvaizdį, kurį galima įvairiai stilizuoti. Matmuo pasiektas be didelio kontrasto, o palaidos bangos gražiai papildo tonus.

Lengvas apverstas sviesto spalvos šviesiaplaukis lob kirpimas

Atnaujinti išvaizdą ne visada reikia drastiškų pokyčių. Apkarpyti vidutinio ilgio sluoksniai be vargo suteiks naują stilių. Sviestinės blondinės lobis gražiai išryškina veido bruožus.

Vidutinio ilgio kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Šiuo vidutinio ilgio kirpimu be vargo pademonstruokite sluoksnius. Šiam stiliui patobulinti naudokite šviesų balayage, kad suteiktumėte daugiau tekstūros ir matmenų. Norėdami padidinti apimtį, švelniai susukite sluoksnius į išorę, kad gražiai aprėmintų veidą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment