35 kuodukai trumpiems plaukams: madingiausios sezono idejos!

Pradžia » Trumpi kirpimai » 35 kuodukai trumpiems plaukams: madingiausios sezono idejos!

Publikuota

Apimties suteikiantis trumpų plaukų kuodukas

Šioje šukuosenoje apatinio plaukų sluoksnio sušukavimas, paliekant laisvai kaboti vieną ar dvi susuktas sruogas, sukuria ilgesnių plaukų iliuziją. Jei žavitės kuodo išvaizda, bet nežinote, kaip ją pasiekti, ši šukuosena jums puikiai tiks.

Jei žavitės kuodo išvaizda, bet nežinote, kaip ją pasiekti, ši šukuosena jums puikiai tiks.

Mažas žemai supintas kuodas

Elegantiška ir žavinga, ši nedidelė kupeta idealiai tinka trumpiems plaukams. Šis įvaizdis su pilnu vainiku ir kruopščiai sušukuotu kuoduku dvelkia rafinuotumu ir tvarkingumu.

Paprastas pasidaryk pats kuodukas

Ši glotni, stora, pastangų nereikalaujanti kuoduko forma – tai gražus ir paprastas būdas dėvėti trumpas sruogas į viršugalvį. Plaukų papuošalas šiame įvaizdyje yra pačiame kuodo viduryje, todėl tikrai patrauks akį.

Trumpų plaukų kuodas vestuvėms

Mielų kuodelių šukuosenos yra universalios visoms progoms, puikiai tinka jūsų ypatingai dienai. Šis stilius pailgina trumpus plaukus, suteikdamas moteriškumo. Išbandykite ją salone prieš vestuvių dieną.

Kuodukas su kirpčiukais

Dauguma trumpų šukuosenų remiasi kirpčiukais, kad sušvelnintų veidą. Šis kirpčiukas suteikia puikią pusiausvyrą. Jei norite neįpareigojančio netvarkingo įvaizdžio, praleiskite šukas ir surinkite plaukus rankomis, pritvirtindami juos gumyte, kaip pavaizduota paveikslėlyje.

Pasimatymo vertas šoninis kuodas su trumpais kirpčiukais

Elegantiškas šoninis kuodas, pasižymintis grakščiu judesiu, puikiai tinkantis pasimatymams ar ypatingoms progoms. Ši trumpų plaukų šukuosena pasižymi unikaliu pynimo stiliumi, sukurtu į subtilias rožes, suteikiančiu elegantišką ir rafinuotą išvaizdą. Dinamiški sūkuriai suteikia puošnumo ir sukuria stilingą užbaigimą. Ši šukuosena idealiai tinka šonuose esantiems trumpiems sluoksniams demonstruoti, nes ji nesukietėja dėl plaukų lako standumo, todėl plaukai gali natūraliai judėti. Nors šis šoninis kuodas tinka įvairaus ilgio plaukams nugaroje, jis išties spindi trumpesniems plaukams, spinduliuoja paprastumą ir žavesį.

Kuodukas su pynėmis

Jei jūsų plaukai dar pakankamai trumpi, kad galėtumėte susidoroti su užsispyrusiomis sruogomis, į šukuoseną įkomponuokite pynes. Sukurkite greitą kuodą dviejų lygių, tvirtų mini prancūziškų pynių gale. Ši šukuosena išsiskiria kaip geriausias mielų kuodelių stiliaus pasirinkimas.

Ši šukuosena išsiskiria kaip geriausias mielų kuodelių stiliaus pasirinkimas.

Suveltas trumpų plaukų kuodukas su šoniniu pynimu

Šukuosenų srityje strategiškai išdėstyta pynė gali patobulinti įprastą kuodelį. Nors šukuosenos su kuokšteliais paprastai būna subtilios, lengvai į jas įpinant šoninę pynę, kaip parodyta pridėtame paveikslėlyje, galima suteikti joms žavesio.

Žemiausiai susuktas plaukų kuodukas

Tiems, kurių plaukai trumpiausi, siūlome pačią mažiausią bandelę. Šis kuodas karaliauja mielų šukuosenų karalystėje dėl savo santūrios elegancijos ir atsparumo nepaklusnioms besiplaikstančioms sruogoms.

Labai paprastas trumpų plaukų kuodukas

Nepriklausomai nuo plaukų ilgio, įmanoma susikurti stulbinančią aukštakulnę. Ši trumpa ir elegantiška šukuosena apima sklandų plaukų surinkimą atgal ir jų sutvirtinimą plaukų segtukais.

Formalus trumpų plaukų kuodas

Nors šis stilius gali netikti labai trumpiems plaukams, jei jūsų plaukai siekia pečius, galite pasiekti šį įvaizdį. Šukuosena su kuodu neapsiriboja kasdienėmis progomis; ši elegantiška klasikinio kuodo variacija puikiai tinka ypatingam vakaro renginiui.

Skubus trumpų plaukų kuodas

Pasiekite nesudėtingą stilių su “Quick Short Hair Bun”. Ši šukuosena puoselėja netobulumą, todėl puikiai tinka užimtiems rytams. Nepaisant paprastumo, ši kuoduko forma užtikrina, kad iš namų išeisite nuostabiai atrodančios.

Madingas trumpų plaukų kuodukas

Jei norite sukurti visiškai nerūpestingą stilių, išbandykite trumpų plaukų viršutinį mazgą. Pusiau į viršų surišti plaukai puikiai tinka antros dienos plaukams, suteikdami jiems aukščio ir apimties. Ištraukite nedidelius kuokštus, kad įrėmintumėte veidą ir sukurtumėte švelnesnį, natūralesnį įvaizdį. Išryškinkite ją švelniomis bangomis ir apjuoskite veidą keliais kuokšteliais, kad sukurtumėte romantišką ir elegantišką šukuoseną, kuri išliktų nerūpestinga ir natūrali. Jei jūsų plaukai labai tankūs, šis stilius padės sumažinti apimtis ir pakelti bendrą veido išvaizdą.

Elegantiškai susuktas kuodas

Elegantiškas susuktas kuodas – tai fantastiškas būdas susikurti elegantišką šukuoseną, tinkančią stilingiems, elegantiškiems renginiams, pavyzdžiui, išleistuvėms, arba kasdieniam atsipalaidavusiam stiliui. Paprasti susukimai ir suktukai puikiai tinka trumpiems plaukams, ploniems plaukams ar įtemptam gyvenimo būdui. Ilgų plaukų šukuoseną pradėkite nuo žemo kuoduko ir tik tada susukite į netvarkingą kuodą.

Lengvas šoninis kuodukas

Nors šukuosenos su kuoduku ties kaklu yra madingos, šoninis kuodas yra toks pat glostantis, ypač trumpesnių plaukų šukuosenoms. Šis poliruotas įvaizdis puikiai tinka profesionaliam biurui.

Žemai susuktas kuodukas su veidą įrėminančiais užraktais

Jei ieškote oficialios ir elegantiškos šukuosenos, rekomenduojame apsvarstyti šią šukuoseną. Šis stilius pasižymi nedidele apimtimi viršugalvio srityje, tvarkingu žemu kuoduku ir palaidomis sruogomis, kurios puikiai įrėmina veidą. Idealiai tinka nuotakoms, pamergėms ar abiturientėms, ieškančioms rafinuoto įvaizdžio.

Viršuje susuktas trumpų plaukų kuodas su pinta nugara

Šis šiek tiek netvarkingas trumpų plaukų kuodas turi keletą detalių, kad atrodytų prašmatniai. Joje yra pinta nugara ir viršutinis mazgas, suvyniotas į kaspiną, todėl tai yra lengva ir kūrybinga idėja, kaip padaryti neįpareigojančią šukuoseną su smagiu posūkiu.

Romantiškas pintas kuodukas

Ši trumpa šukuosena – tai romantiška pinta karūna su prisegamais galais. Ji yra pakankamai nušlifuota, kad atlaikytų šokių naktį. Sukurti kuodelį trumpesniais ar plonais plaukais gali būti sudėtinga, tačiau pynės, kurios demonstruoja erdvinę plaukų spalvą ir kartu suteikia tekstūros bei tvirtumo, gali būti puikus sprendimas. Trumpų plaukų šukuosenas lengva formuoti atsižvelgiant į aprangą ir aplinką. Plaukų ilgis ir tekstūra vaidina svarbų vaidmenį, tačiau turint bent pečius siekiančius plaukus galima pasiekti panašų vaizdą. Norint sukurti bet kokią trumpų plaukų šukuoseną, būtina naudoti tinkamus produktus.

Tekstūruotas ir pintas kuodukas bob kirpimui

Šis pintas kuodas yra tekstūrinis, universalus ir idealiai tinka moterims, ieškančioms stiliaus, kuris saugotų plaukus nuo veido. Sukurti elegantišką trumpą bob kirpimą gali būti sudėtinga, tačiau šis pynimas siūlo sprendimą trumpaplaukėms. Pynė iš vidaus į išorę, taip pat žinoma kaip olandiška pynė, kai kiekviena sruoga pinama po viena sruoga, o ne virš jos. Tvirčiau supintas pynimas pradžioje užtikrina ilgaamžiškumą. Sutvirtinę pynę smeigtukais, švelniai patrumpinkite jos dalis, kad suteiktumėte plaukams apimties ir tekstūros. Turėkite papildomų smeigtukų, kad galėtumėte pritvirtinti atsilaisvinusias sruogas. Ši trumpa šukuosena tinka visiems plaukų tipams ir tekstūroms – nuo plonų iki šiurkščių, nuo tiesių iki garbanotų.

Paprastas trumpas bohemiškas kuodukas

Ši šukuosena yra paprasta, pusiau pakelta, pusiau nuleista šukuosena su bohemiško žavesio prieskoniu. Naudojant kokybišką tekstūravimo pudrą galima patobulinti bet kokią pintą šukuoseną. Šiam šukuosenos variantui į viršugalvį įmaišėme Kristin Ess Working Texture birią modeliavimo pudrą ir švelniai papurškėme plaukus, kad jie taptų puresni. Po pynimo daugiau tekstūrinės pudros užtepėme tiesiai ant pynės, kad ji būtų laisvesnė ir gausesnė. Ši bohemiška pynė idealiai tinka plonų plaukų tankumo asmenims, ieškantiems paprasto, bet unikalaus stiliaus. Neturintys laiko gali lengvai patobulinti savo išvaizdą naudodami šią “pasidaryk pats” boho įkvėptą šukuoseną.

Nuostabus asimetriškas pintas kuodas

Asimetriškai supinta pinta šukuosena yra fantastiškas pasirinkimas moterims, siekiančioms sukurti ilgesnių ilgų plaukų įspūdį. Trumpi plaukai idealiai tinka sušukuotiems stiliams, o asimetriškos pynės įtraukimas suteikia rafinuotumo ir žavesio visai išvaizdai. Kad plaukai nesiveltų, į pynę įkomponuokite trumpesnes sluoksniuotas dalis, kurios padidins apimtį ir tekstūrą, taip išlaikydamos išpuoselėtą, bet rafinuotą šukuoseną.

Madinga susukta šukuosena

Jeigu pynimai ir tradiciniai kuodeliai nėra jūsų stilius, apsvarstykite susuktą šukuoseną. Laisvai formuodami trumpus plaukus, suteikite šukuosenai apimties, o kiekvieną sruogą meistriškai prisekite, kad ji tvirtai laikytųsi. Kad išvaizda būtų nepriekaištinga, pasitikėkite profesionaliu šukuosenų meistru.

Surinktas laisvas trumpų plaukų kuodukas

Plaukų kuodeliai paprastai siejami su glotniais, griežtais ir aukštai ant galvos užkeltais standžiais balerinų stiliaus atnaujinimais. Nepaisant to, šiuolaikinės plaukų sruogos, tokios kaip čia pavaizduota, yra labiau atsipalaidavusios ir romantiškos. Šio stiliaus universalumas tas, kad jis tinka ir trumpiems plaukams!

Banguotas trumpų plaukų kuodukas

Ši tekstūrinė susivėlusi trumpų plaukų šukuosena atrodo labai moteriškai ir romantiškai. Ji suteikia detalių per tekstūrą ir išlaiko švelnumą bei eleganciją per visą šukuoseną. Šią elegantišką trumpų banguotų plaukų šukuoseną galima padaryti naudojant tinkamą produktų ir technikų derinį su karštais įrankiais. Įvertinę savo veido formą, aksesuarus ir suknelės stilių, galėsite nuspręsti, ar tokia oficiali trumpų plaukų šukuosenos šukuosena jums labiausiai tinka!

Suveltas susuktas kuodas

Jeigu norite šiek tiek pagražinti savo kuodo šukuoseną, netvarkingai susuktos šukuosenos yra tinkamas sprendimas. Plaukų viršugalvis sušukuojamas, plaukų galiukai susukami ir prisegami prie kaklo, o retkarčiais nerūpestingai išsišakojančios sruogos ištraukiamos.

Suktas trumpų plaukų puošnus kuodukas

Svarstykite galimybę išbandyti susuktą trumpų plaukų šukuoseną, kad sukurtumėte pilnesnių plaukų įspūdį. Šis stilius gali imituoti ilgų plaukų, elegantiškai sušukuotų į kuodą, išvaizdą, nes susukti plaukai sukuria ilgio iliuziją. Šią šukuoseną galima pritaikyti prie savo plaukų ilgio ir stiliaus pageidavimų, todėl tai greitas ir stulbinantis būdas patobulinti savo išvaizdą. Kad plaukai taptų puresni, sukdami plaukus užtepkite pudros “Puff me Powder” ir švelniai atskirkite sruogas, kad jos taptų dar puresnės.

Mielas trumpų garbanotų plaukų kuodas

Pagerinkite trumpų garbanotų plaukų šukuoseną, įtraukdami tekstūrą, kad įgautumėte papildomo matmens ir tvirtumo. Šią netvarkingai susegtą šukuoseną gražiai papildo subtilūs baltų gėlių plaukų aksesuarai.

Į kuodą panaši šukuosena

Elegantiška ir romantiška šukuosena su išmintinga kuodelio formos kuodeliu dvelkia subtiliu žavesiu. Subtilų dramatizmą ir žavesį sustiprina iš abiejų pusių išlindusios plaukų sruogos. Šią žemą šukuoseną be vargo padarysite vos per kelias minutes.

Elegantiškas šoninis suktukas kuodas

Suporuokite žavingą balerinos kuodelį su šoniniu suktuku. Švelniai susuktas šonas ir kruopščiai sušukuotas kuodas – tai pagrindiniai elementai, reikalingi šiam stiliui atkurti. Palikite šiek tiek nesušukuotą kuodą.

Mielas ir įdomus pintas kuodas

Kas sakė, kad trumpiems plaukams negalima daryti smagių ir mielų atnaujinimų? Ši elegantiška šukuosena puikiai tinka įvairioms progoms. Pradėkite nuo stačiakampio formos kirpimo viršugalvyje, pradėdami nuo plačios dalies ties kakta ir palaipsniui siaurindami iki kelių centimetrų už viršugalvio. Užtepkite tekstūrą suteikiančios pudros ir lengvai papurtykite kirpčiuką. Pasiruoškite prancūzišką pynę, palikite ją laisvą ir sutvirtinkite permatoma gumyte. Pynę išskleiskite, kad sureguliuotumėte jos storį. Susukite galą ir pritvirtinkite segtukais. Atskirkite priekines puses nuo ausies iki ausies, laisvai patraukite plaukus atgal ir juos sutvirtinkite. Galus supinkite ir susukite pagal pageidavimą. Padalykite plaukus ties pakaušiu į tris dalis, šiek tiek jas suskirstydami, kad paslėptumėte kirpimo linijas. Kiekvieną dalį supinkite į kasą, sutvirtinkite permatoma gumyte, atlaisvinkite kasas ir pritvirtinkite.

Sujungtos pynės, kompaktiškas kuodas ir kirpimas

Pintos šukuosenos – tai kruopštus būdas pakelti savo šukuosenas nuo nuobodžių iki stulbinančių. Šioje trumpų plaukų kuodelyje demonstruojamos susipynusios pynės suteikia gylį ir dimensiją bendrai nuotaikingai išvaizdai.

Vienspalvis kuodas

Šiek tiek erzinimo padeda pasiekti puikių rezultatų, kaip matyti iš šio mielo ir įžūlaus kuodelio. Nors yra daugybė trumpų plaukų šukuosenų surišimo būdų, meistriškai sušukuotas kirpčiukas šiame įvaizdyje yra aukščiausio lygio.

Kuodukas ledo spalvos plaukams

Puoselėkite nerūpestingą kuokšto šukuoseną, primenančią garsiąją Disnėjaus princesę. Net ir trumpesniais plaukais galite be vargo atkartoti Elzos įvaizdį.

Suktas elegantiškas kuodukas trumpiems plaukams

Šį universalų įvaizdį galima formuoti laisvai arba elegantiškai, jis idealiai tinka trumpesniems plaukams. Tai paprasta trumpų plaukų šukuosena, kurią galima pritaikyti ilgesniems plaukams, pridėjus daugiau sruogų, kad gale atsirastų pilnumas. Puikiai tinka ilgalaikei šukuosenai, kuri išliks visą dieną ar vakarą, o gale esanti susukta detalė užtikrina, kad visos sruogos būtų saugios, todėl trumpesnės sruogos neišsiskleis.

Elegantiškas kuodukas oficialioms progoms

Savo ypatingo renginio svečius sužavėkite blizgančiais trumpais plaukais. Trumpą šukuoseną pagyvinkite žavingu aksesuaru arba auskarais, kurie suteiks žaismingumo!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment