38 kuodukų šukuosenos: unikalios plaukų kuodų idėjos

Pradžia » Proginiai kirpimai » 38 kuodukų šukuosenos: unikalios plaukų kuodų idėjos

Publikuota

Invertuotos pynės su kosminio stiliaus kuodukais

Kai norite surengti oficialų renginį, apsvarstykite “Žvaigždžių karų”, “Vikingų” ar “Svetimų” įkvėptą kosminės šukuosenos stilių. Leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui su šiomis linksmomis pynėmis. Išryškinkite tekstūrą pakaušyje, įkomponuodami apverstas kasas, atkreipdami dėmesį į unikalias aprangos detales, pavyzdžiui, žemakulnius ar įdomų raštą. Norint sukurti šį įvaizdį, reikia patogiai išmanyti prancūziškų ir olandiškų pynimų stilių. Apverskite galvą, kad sukurtumėte pakankamą įtampą ir galėtumėte pinti apverstas pynes ir erdvines kasas. Šį stilių užbaigsite suvyniota pintine kuode, kad stilius būtų išbaigtas.

Kuodas su veido įrėminimu

Ar ieškote nuotakos motinos šukuosenos? Apsvarstykite galimybę rinktis minkštą šukuoseną su veidą įrėminančiais elementais. Šią elegantišką šukuoseną galima atlikti tiek salone, tiek namuose, ją gražiai papildant plaukų segtukais ar perlamutriniais aksesuarais.

Paprasta kuoduko šukuosena

Šią šukuoseną apibūdinčiau kaip laisvą arba “nesušukuotą” susuktą paprastą kuodą. Susukimas išryškina skirtingus kliento plaukų tonus, suteikdamas jiems sudėtingesnę išvaizdą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori neįpareigojančio ir modernaus įvaizdžio su poliruota apdaila. Šis stilius dera prie bet kokios spalvos plaukų, ypač tų, kurie turi šviesių atspalvių, nes jie paryškina susuktą kuodą įvairiais tonais. Idealiai tinka plaukai, kurių ilgis siekia nuo pečių iki maždaug liemenėlės petnešėlių ilgio, kad pakaktų plaukų kuodeliui ir jis nebūtų per sunkus. Jei plaukai per ilgi, venkite sluoksniavimo, kad suteiktumėte papildomos tekstūros. Šukuosenai formuoti naudokite tekstūrą ir apimtį suteikiančią pudrą, daugiausia dėmesio skirkite viršugalviui ir šiek tiek patrumpinkite, kad plaukai būtų aukštesni. Prieš sutvirtindami kuodą segtukais ir plaukų laku, ištraukite keletą plaukų kuokštelių aplink veidą, kad jie atrodytų atsipalaidavę.

Prancūziška pinta kasa su kuodu

Pynės tapo būtinos šukuosenose su kuodukais, tačiau vientisas žuvies uodegos pynimo sujungimas su kuoduku išskiria šį stilių. Pynė ne apjuosia kuodą, o tampa neatsiejama jo dalimi. Tikrai nepaprasta!

Lanko formos kuodukas

Lankeliai ir nuotakos šukuosenos yra dvi pagrindinės šių metų vestuvių tendencijos, todėl lankelio kuodo šukuosena yra puikus derinys. Elegantiška, moderni ir lengvai romantiška, o jos universalumas leidžia ją dėvėti su šydu arba be jo. Jei ketinate rinktis šukuoseną be šydo, rinkitės ryškius vestuvinius aksesuarus, pavyzdžiui, žvakidės formos auskarus, kad atkreiptumėte dėmesį. Ši šukuosena skirta nuotakai, kuri nori išsiskirti ir padaryti įspūdį. Šiam detaliam įvaizdžiui reikia pečius siekiančių arba ilgesnių plaukų. Pasirūpinkite gera plaukų priežiūra, kad plaukai būtų kondicionuojami, blizgantys ir tinkami vestuvėms. Laukiniams plaukams naudokite plaukų laką ir plaukų segtukus. Mėgaukitės šia gražia nuotakos šukuosena, kuri neleidžia plaukams skraidyti!

Romantiška šviesių plaukų apatinio kuodo šukuosena

Tam, kad galėtumėte atkurti romantišką žemą kuodelį, tinkantį kitai linksmybių procedūrai, būtina užtikrinti, kad jūsų plaukai būtų tvirtai sušukuoti ir atlaikytų šią veiklą. Ši šukuosena leidžia susikoncentruoti į pasirodymą, neblaškant dėmesio plaukais. Pradėkite tepdami nedidelį kiekį lengvo gelio ir plonomis šukomis išlyginkite plaukus. Suimkite plaukus į žemą kuodą ties kaklu. Baigiamajam akcentui palikite keletą laisvai aplink veidą susuktų kirpčiukų ir susukite juos, kad paryškintumėte tekstūrą.

Pynės sueinančios į didelį kuodą

Trumpos sruogos, pinamos arti viena kitos, sukuria elegantišką nematomų pynių išvaizdą, kurią papildo didžiulio dydžio kuodas, kad būtų drąsus pareiškimas. Šį apsauginį stilių galima nešioti kelias savaites, tačiau atsižvelkite į kuodo svorį, kurį nešiosite kasdien. Jei pirmenybę teikiate universalumui, dėžutės pynimai suteikia daugiau stiliaus galimybių ir yra lengvesnė alternatyva.

Suktas kuodukas

Ši susukta kuodo šukuosena yra elegantiška ir tinka laisvalaikio vakarui ar vestuvėms. Virvės pynimo technika suteikia plaukams apimties. Dėl šio įvaizdžio paprastumo ir įmantrumo jis yra elegantiškas, tačiau lengvai pasiekiamas. Šukuosenai formuoti prireiks kelių smeigtukų. Dėl paprastų žingsnių šukuoseną susikurti paprasta ir greita. Naudojant tinkamas priemones, ši šukuosena tinka įvairioms plaukų tekstūroms. Šis klasikinis įvaizdis paprastas priekyje, bet detalus nugaroje, idealiai tinka įvairioms progoms.

Elegantiškas aukštas kuodas su per vidurį kirptais kirpčiukais

Kai klientai nori atrodyti oficialiai, bet ne pernelyg oficialiai, rekomenduoju elegantišką aukštą kuodą su per vidurį kirptais kirpčiukais. Norėdami atkurti šį stilių namuose, pradėkite nuo tinkamo plaukų paruošimo. Kad pasiektumėte norimą rezultatą, naudokite apimties suteikiančias priemones ir plaukų lakus.

Vidutinio dydžio pintas kuodas

Ši šukuosena demonstruoja klasikinį pintą kuodą, sukurtą iš pintų kuodukų. Tai greitas, “pasidaryk pats” stilius, tinkantis ilgiems plaukams. Ilgesnės sruogos sukuria pilnesnį kuodą.

Pintos kasos kuodas

Ši žavi žuvies uodegos pynimo šukuosena pasitarnauja kaip puikus kūrybiškumo šaltinis žemų kuodelių stiliui. Nukirpti plaukai suteikia žavingą akcentą, primenantį spyglius. Be to, nepastebimas privalumas – vientisas šukuosenos formavimo priemonių naudojimas.

Paveltas šoninis kuodas su pynimu

Šiuo stiliumi su balayage dažais ir didele, laisva pynėle įprastam žemam šoniniam kuodeliui suteiksite puošnumo. Kruopščiai surišta kuoduko kuoduko forma yra paprasta ir nesudėtinga, o netvarkingai surišta kuoduko forma išlieka neplaunama.

Aukštas kuodas

Sijauskite pasitikintys savimi ir elegantiški su šia elegantiška aukšto kuodo šukuosena! Pagerinkite savo įvaizdį surišdama plaukus į glotnų viršutinio mazgo kuodą ir atskleisdama nuostabų makiažą.

Šokoladinės spalvos šinjono kuodas

Kai kalbama apie elegantiškus kuodelių stilius, dažnai vyrauja paprastumas. Tamsus šokolado rudos spalvos plaukų atspalvis kartu su lygia, virš pagrindo susukta konstrukcija sukuria rafinuotą įvaizdį, tinkantį oficialiems renginiams ar darbo vietai.

Suktas žemas kuodukas

Pasižymėkite elegantiška susuktos žemos kasos šukuosena, pasižyminčia kerinčiomis bangomis ir sūkuriais, iš kurių dvelkia rafinuotumas. Ši šukuosena puikiai tinka pamergėms ar išleistuvių karalienėms, suteikdama žavesio bet kokiai ypatingai progai.

Tekstūruota žemo kuodo šukuosena

Ši tekstūruota žemo kuodo šukuosena atrodo įmantri, bet kartu ir lengva. Stebėkite, kaip daugiamatė plaukų spalva išryškina subtilias šukuosenos subtilybes!

Lengvas pašiauštas kuodukas

Pakeiskite savo išvaizdą naudodami žemos tekstūros mazgą, naudodami plaukų kuodelį, kad stilius būtų nesudėtingas. Šis universalus lengvas netvarkingas kuodas gali patobulinti kasdienį įvaizdį arba papildyti elegantišką ilgą suknelę ypatingiems renginiams.

Romantiška kuodas su perlų aksesuarais

Jei ieškote nuotakos šukuosenos idėjos, romantiškas kuodas su perlų aksesuarais idealiai tinka vestuvėms. Šį elegantišką stilių siūlau visoms savo nuotakoms jų ypatingą dieną.

Gėlėtas elegantiškas žema kuodelis

Patirkite nesenstančią gėlių glotnios žemos šukuosenos eleganciją. Šis klasikinis stilius – tai saugus kuodas, laikomas virš kaklo. Geliu pasiekta glotni apdaila aplink plaukų liniją suteikia rafinuotumo. Pritaikykite šį įvaizdį su gėlėmis ar plaukų aksesuarais. Ši šukuosena idealiai tinka šokėjoms ir sportininkėms, nes spinduliuoja eleganciją ir patikimai laikosi.

Tobulas dredų kuodas

Neįprastos spalvos ir tekstūros tik išryškina šukuosenas su kuodukais. Šie sodrūs, bordo spalvos dredai suformuoti į labai tvarkingą kuodą su į vieną pusę nukritusia kirpimo dalimi. Kaip akcentą galite įsegti keletą blizgių karoliukų.

Kuodukas su plaukų sruogomis šonuose

Šiuo elegantišku stiliumi su glotniu kuoduku ir jo priekinėmis dalimis jūsų plaukai išliks nepaliesti. Ant drėgnų plaukų užtepkite šiek tiek plaukų želė, kad plaukai būtų itin tvirti ir nesiveltų. Smulkių dantukų šukomis iššukuokite plaukus atgal. Tada susukite juos į susuktą kuodą naudodami kryžminius segtukus. Nepamirškite palikti šiek tiek plaukų priekyje, kad galėtumėte įrėminti veidą. Taip sukursite mielą estetiką.

Garbanotas kuodukas

Subtilūs juodų plaukų akcentai suteikia dimensijos garbanotoms šukuosenoms, puikiai tinkančioms oficialiems renginiams, pavyzdžiui, vestuvėms ar vakarėliams lauke. Pagerinkite įvaizdį gėlėmis kaip nuostabiu plaukų aksesuaru.

Ypatingas kuodukas

Ši įmantrios kuokštinės šukuosenos šukuosena idealiai tinka moterims, ypač toms, kurių plaukai šviesinti arba balinti. Ji parodo, kaip strateginiu susukimu ir keliais smeigtukais galima išgauti rafinuotą išvaizdą. Šukuosenoje įmantriai supinti keli susukimai, kad ji atrodytų elegantiškai ir be pastangų, puikiai tinka pabrėžti balayage akcentus.

Priekyje pinta pašiaušta kuodo šukuosena

Eksperimentavimas su pynėmis gali suteikti žaismingumo jūsų šukuosenai. Įtraukite krioklio formos sruogą kaip galvos juostos pynę, tada likusius plaukus suriškite į netvarkingą kuodą. Šiek tiek sušukavus plaukus į kuodą galima sustiprinti šios netvarkingos kuodo šukuosenos žavesį.

Laisvas šoninis kuodukas banguotiems plaukams

Kai šukuosenoje svarbiausia yra tekstūra, svarbiausia – paprastumas. Šis romantiškas garbanotas kuodas spinduliuoja švelnumą ir žavesį. Nesvarbu, ar jūsų plaukai natūraliai banguoti, ar garbanoti, ar sušukuoti garbanojimo žnyplėmis, šiam įvaizdžiui labai svarbu išgauti tobulas garbanas. Kai plaukuose bus daugybė laisvų kaskadinių bangų, elegantiškai surinkite jas į vieną pusę ir suformuokite laisvą kuodą, kurį pritvirtinkite smeigtukais.

Plaukų pynės ir kuodas

Šis pynimas yra unikalus stilius, kuriam naudojama daugiau gijų nei tradiciniam prancūziškam pynimui, todėl sukuriama stambesnė ir sudėtingesnė pynė. Ši šukuosena suteikia rafinuotumo jūsų šukuosenai, kai ją derinate su kuoduku. Jei norite pakeisti pintą pynimą į olandišką pynimą, galėsite sukurti mielą ir šiek tiek kitokį įvaizdį.

Formalus kuodas su plaukų aksesuarais

Oficialus kuodas su plaukų aksesuarais yra puikus pasirinkimas, ypač matmenų blondinėms, turinčioms plonus ir švelnios tekstūros plaukus. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, suriškite plaukus į laisvą, aukštą kuodą. Suspauskite nedideles plaukų dalis, kad sukurtumėte viršūnėles, tada susukite ir susukite kuodelį, naudodamos “Kenra” vidutinės fiksacijos plaukų laką.

Žemas kuodas su skyrimu šone ir aksesuarais

Ši elegantiška šukuosena demonstruoja aštrią šoninę dalį, kuri papildo natūralią šukuoseną. Susuktas kuodas idealiai tinka ilgiems, tankiems plaukams, o stilingi aksesuarai suteikia elegancijos ir rafinuotumo.

Žemsa pintas kuodukas

Šią šukuoseną sudaro dviejų pynimų derinys – vertikalus prancūziškas pynimas viršutinėje dalyje ir žuvies uodegos pynimas apatinėje dalyje, elegantiškai suvynioti į kuodą. Atsipalaidavęs, netvarkingas kuodas ties kaklu suteikia švelnumo ir vientisumo visam stiliui.

Šviesių plaukų kuodas su šoniniu pynimu

Pateikiame žavią kuokšto šukuoseną, lengvai neįpareigojančią ir lengvai pasiekiamą, puikiai tinkančią net ir pirmą kartą bandantiems padaryti šukuoseną. Šį kuodą puošia vienas šoninis pynimo akcentas ir subtilūs šoniniai kirpčiukai.

Šampaninės spalvos pašiauštas kuodas

Šampaninės blondinės netvarkingas viršutinis mazgas yra madinga šukuosena. Apsvarstykite galimybę pridėti “Bardot” kirpčiuką ir veidą įrėminančius sluoksnius, kad sušvelnintumėte savo bruožus. Šis stilius tinka visų tipų plaukams, tačiau geriausiai šiam nesudėtingam kuodeliui tinka plonesni, matmenų šviesūs plaukai. Storesni ir tamsesni plaukai gali prarasti dalį viršutinio mazgo detalių.

Trikampės pynės ir viršutinis kuodas

Su pjaustytais trikampiais ir viršutiniu kuoduku padaryta šukuosena yra stulbinanti. Oficialus updo, pavyzdžiui, trikampio viršutinio mazgo, gali būti klasikinis ir pikantiškas. Rekomenduoju apsilankyti pas pynimo specialistą, kuris gali sukurti sudėtingus raštus su tinkamu tvirtumu, kurie ilgai išlieka. Į šį stilių įeina pyrago formos pynimai visame kame. Vėliau jos įtraukiamos į veidą įrėminančius kirpčiukus ir užbaigiamos ilgai išliekančiu viršutinio mazgo kuoduku.

Prancūziška pinto aukšto kuodo šukuosena

Daugelyje šukuosenų su kuokštais yra pynės, todėl šiek tiek sudėtinga pasirinkti išsiskiriančią pynės idėją. Tačiau ši neabejotinai yra modernesnė. Apverstą į viršų pynę užbaigkite kuodu su pintu pagrindu, kad vaizdas būtų išbaigtas.

Banguotų plaukų kuoda

Jaunikio motina puikiai atrodys su švelniomis bangomis ir šonine šukuosena. Abu elementai, būdami elegantiški, bet santūrūs, leis mėgautis renginiu neatkreipiant didelio dėmesio.

Pynės sueinančios į kuodą

Nors į kuodą įpynus kelias pynes galima suteikti šiek tiek puošnumo, neprilygstama elegancija, kai kuodukai susilieja į platų mazgą, yra išties išskirtinė. Raganų pynimas išlieka nesenstantis ir rafinuotas pasirinkimas.

Įspūdingos pynės

Ši šukuosena – tai daugiau nei paprastas kuodas; tai sudėtinga šukuosena su įmantriomis detalėmis ir šiek tiek netvarkinga šukuosena, suteikianti stilingą išvaizdą. Norėdami ją atkurti, supaprastinkite šukuosenos formavimo procesą iki pradedančiosioms tinkamų elementų. Pradėkite nuo didelio olandiško pynimo, pridėkite žuvies uodegą ir užbaigkite kilpiniu kuodu.

Šoninio pynimo kuodukas

Fantastiškas būdas pritaikyti savo kuodelį ir įnešti šiek tiek jaudulio yra pynės. Plaukų pynimas iš vienos pusės suteikia žavesio ir paprastą balerinos kuodą paverčia elegantiška šukuosena. Be to, vienišas susuktas pynimas apjuosia kuodą. Galutinis įvaizdis atrodys neįpareigojantis, tačiau su rafinuotumo užuomina.

Aukštas balerinos kuodas su mažais perlais

Kas gali būti fantastiškiau už šį aukštą balerinos kuodelį su mini perlais? Viršuje atgal sušukuota kuokštelė yra nusagstyta mažais, į perlus panašiais karoliukais, kurie suteikia smagių akcentų. Įsitikinkite, kad jūsų stilistas yra įgudęs daryti aukštus kuodus. Jei norite tai išbandyti namuose, jums tereikės plaukų segtuko, perlų ir plaukų lako.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment