43 Mullet šukuosenos: madingos Mullet kirpimo idėjos

Pradžia » Shag kirpimai » 43 Mullet šukuosenos: madingos Mullet kirpimo idėjos

Publikuota

Shaggy Mullet kirpimas su kirpčiukais

Shaggy Mullet su kutais yra madingas ir drąsus pasirinkimas bet kokio amžiaus moterims. Šioje šukuosenoje dera šukuosenos “mullet” griežtumas ir kirpčiukų švelnumas, todėl šukuosena atrodys įdomiai ir universaliai.

Moteriška Shaggy Mullet šukuosena

Moteriškas shaggy mulletas neįtikėtinai glosto visų tekstūrų plaukus. Ši šukuosena, kurios priekyje yra pixie kirpimas su kirpčiukais, gale sklandžiai pereinantis į ilgesnius sluoksnius, dvelkia gaivumu. Naudokite mini tiesintuvą, kad pridėtumėte išlinkimų ir paryškintumėte plaukų tekstūrą.

Shaggy Mullet kirpimas iki pečių

Sušukuotos trumpos šukuosenos ir tankių kirpčiukų sintezė, kokią sukūrė Elvis Pesqueira salone “Tesler”, spinduliuoja modernumu ir gyvybingumu. Sluoksniuotas kirpčiukas suteikia veidui dimensijos, derėdamas su žavingu kirpčiukų žavesiu, ir sukuria išskirtinę ir viliojančią šukuoseną.

Mohawk Mullet su garbanomis

Kat Lee šią šukuoseną vadina savo mėgstamiausia, ir mes žinome, kodėl ji taip sako, nes ši garbanota šukuosena yra absoliučiai pribloškianti! Šioje šukuosenoje puikiai dera dubenėlio kirpimo ir ilgo šukuosenos kirpimo bruožai, todėl šukuosena atrodo pribloškiančiai. Nukirpti šonai paįvairina šukuoseną, todėl ji atrodo drąsiai ir dar labiau traukia akį.

Pankiškas iškarpytų plaukų Mullet kirpimas

Šis pankiškos tendencijos įkvėptas mullet kirpimas su kapotais sluoksniais sukuria dinamišką ir aštrią išvaizdą. Idealiai tinka ieškantiems maištingo stiliaus, ypač jei turite plonus ar plonus plaukus ir mėgstate pankišką stilių. Strategiškai išdėstyti sluoksniai padidina apimtį ir judesį, tačiau išlaiko šiek tiek ilgio, kad būtų žaisminga ir išsaugota natūrali tekstūra. Šukuoseną pradėkite nuo drėgnų plaukų ir naudokite tekstūrą suteikiančią purškiamąją priemonę, kad išryškintumėte išskirtinį kirpimo kirpimą.

Aštuntojo dešimtmečio įkvėptas Mullet kirpimas storiems plaukams

Tiems, kurių plaukai stori, madinga rinktis 80-ųjų įkvėptą mullet šukuoseną. Šiame stilingame šukuosenos kirpime, pasižyminčiame ryškiu kirpčiuku, derinami modernaus ir klasikinio šukuosenų stiliaus elementai. Renkantis drąsų kirpimą labai svarbu atsižvelgti į savo veido formą, kad stilistas galėtų sukurti jums patinkantį įvaizdį. Kad ši šukuosena išliktų gaivi, išplaukite plaukus naudodami “New Wash Original”, užtepkite nedidelį kiekį jų balzamo ir leiskite plaukams išdžiūti ore.

Skustuvu formuotas Mullet kirpimas

Skustuvu nukirptas mulletas yra madinga alternatyva saldžiam pixie kirpimui. Plaukai ties užpakaline kaklo dalimi nukirpti skustuvu, kad sukurtų moterišką pankroko stilių. Šis stilius suteikia atsipalaidavusį, susivėlusį įvaizdį, kurį lengva prižiūrėti. Norėdami sutramdyti dėl drėgmės atsiradusias garbanas, naudokite baigiamąjį kremą, pavyzdžiui, “Unite’s Second-Day Hair”.

Mažas Shaggy Mullet su akcentais

Pagalvokite, ar nevertėtų trumpai kirptų plaukų šukuoseną papildyti akcentais! Šis stilius spinduliuoja žaismingumą ir jaunatviškumą. Kad šukuosena atrodytų vis dar miela ir būtų išvengta netolygaus augimo, reguliariai planuokite kirpimą, kad šukuosena išliktų daili.

Tamsi Mullet šukuosena ploniems plaukams

Tam, kad galėtumėte sukurti ploniems plaukams skirtą juodą kuodelį, labai svarbu stilistui parodyti pavyzdinius paveikslėlius, kad jis būtų tikslus. Pasirinkite kirpimą skustuvu, o ne žirklėmis, kad rezultatas būtų įspūdingesnis. Pasikonsultuokite su stilistu, ar jūsų plaukams tinka kirpimas skustuvu.

Punk roko įkvėptas Mullet su išskutinėtais šonais

Pankroko įkvėpta šukuosena su nuskustu šonu puikiai tinka tiems, kurie nori drąsiai pareikšti savo nuomonę. Šis aštrus įvaizdis papildo jūsų mados pojūtį ir makiažo stilių. Į susitikimą su šukuosenų meistru būtina atsinešti vaizdinių nuorodų, kad užtikrintumėte aiškų bendravimą su stilistu. Aptarkite konkrečias detales, kurių pageidaujate arba kurių norite išvengti, kad kirpimas būtų individualus.

Mullet Shag su lenktais kirpčiukais

Išbandykite Kenneth Brown salonuose sukurtą deginančią pusiau mullet šukuoseną, kuri garantuotai patrauks dėmesį ir padarys neišdildomą įspūdį, kad ir kur eitumėte! Su šiuo stiliumi nepriekaištingai dera lanko formos kirpčiukai ir akcentai, išryškinantys bendrą estetiką.

Klasikinis Shag Mullet kirpimas ilgiems plaukams

Šis nereikalaujantis daug priežiūros stilius spinduliuoja nesudėtingą prašmatnumą, todėl visuomet būsite nepriekaištingos išvaizdos! Šukuosena “shag” suteikia tekstūros tiesiems plaukams, o jūsų įvaizdžiui suteikia įmantrumo, idealiai tinkančio bet kokiai progai.

Aštriai kirptas Shaggy Mullet

Toms moterims, kurių plaukai tiesūs ir kurios nori įgauti aštraus žavesio, idealus variantas gali būti griežtai kirptas žilstelėjęs mulletas. Šioje šukuosenoje susilieja šukuosenos “shag cut” pritaikomumas ir šukuosenos “mullet” įžūlumas, todėl ji atrodo elegantiškai ir šiuolaikiškai. Purūs sluoksniai suteiks tekstūros ir srauto, o mulletas – išskirtinumo ir drąsos. Šį kirpimą puikiai papildo tiesūs plaukai, todėl sluoksniai lengvai krenta kaskadomis ir padidina šukuosenos apimtį.

Vidutinio ilgio plaukų Shaggy Mullet šukuosena

Vienas iš išskirtinių šiuolaikinės šukuosenos bruožų yra jos universalumas. Ją galima pritaikyti įvairioms veido formoms, todėl tai puikus pasirinkimas visiems, norintiems subalansuoti veido bruožus. Pavyzdžiui, ši šukuosena puikiai tiks ovalaus veido moterims.

Lengvai prižiūrimas sluoksniuotas Mullet kirpimas

Paprastas, bet rafinuotas midi šukuosenos kirpimas su kirpčiukais yra puikus pasirinkimas ieškantiems universalaus kirpimo. Ji gali sklandžiai pereiti nuo profesionalaus verslo susitikimo iki aštrios ir drąsios asmenybės demonstravimo.

Naujųjų laikų Mullet kirpimas

“New Age Mullet Shag” – tai šiuolaikiškas tradicinio stiliaus posūkis, tinkantis dvidešimtmetėms moterims. Pabrėžiant sluoksniavimą ir tekstūrą, šis kirpimas suteikia plaukams judesio ir apimties. Dizainas išlaiko ilgį nugaroje, tačiau aplink veidą įtraukia sluoksnius, kad sukurtų glotnų efektą. Šis kirpimas išryškina skruostikaulius ir žandikaulio liniją, o kartu pailgina kaklą. Šukuosenai formuoti rekomenduojama naudoti tekstūros purškiklį, kad išryškėtų įvairūs sluoksniai.

Vilko kirpimas

Vilko kirpimo šukuosena – tai devintojo dešimtmečio atspalvis, šiek tiek retro ir visa krūva požiūrio. Vilko kirpimo šukuosenos būna įvairių formų ir ilgių, visos jos suteikia pakankamai apimties dėl trumpesnių viršuje esančių karūnos sluoksnių. Siekiant sušvelninti ir sujungti visus žaismingus sluoksnius, taikoma taškinio kirpimo technika.

Tekstūruotas Shag Mullet kirpimas

Jei turite natūraliai banguojančius plaukus ir ieškote švelnaus stiliaus, apsvarstykite galimybę rinktis “Textured Shag Mullet” šukuoseną. Ši šukuosena yra puikus perėjimas nuo pixie kirpimo, nes gale plaukai auga greičiau, o tai padeda įveikti nepatogų plaukų augimo etapą.

Vilko kirpimas iki pečių

Vidutinio ilgio vilko kirpimas prideda papildomo atsiskyrimo, nes ilgesni plaukai nugaroje ir suapvalinti sluoksniai per visą galvos plotį. Vilko kirpimo šukuosenos su pilnu kirpčiuku atveria platesnius veidus ir sukuria smagias figūras, su kuriomis galima žaisti. Džiovinkite apvaliu šepečiu, kad sukurtumėte viršutinių sluoksnių apimtį ir išlenkimą.

Vidutinio ilgio plaukų Shaggy Mullet

Jei norite drąsaus kirpimo, norint išlaikyti ilgį, reikia atsijungti nuo trumpo viršugalvio iki nugaros. Taškinis kirpimas viršugalvyje ir sruogos prideda smagios tekstūros. Patobulinkite savo stilių su “Mess It Up Texture Paste by Pureology”, kad optimaliai atskirtumėte plaukus.

Modernus Mullet kirpimas su spalvotais akcentais

Callie iš salono “Charlotte” sukurtas “žilstelėjęs mulletas ir smagus violetinės spalvos atspalvis” prikausto dėmesį! Subtilūs ryškūs akcentai išryškina šį nuostabų derinį, išryškina šukuosenos kirpimo sluoksnius ir sukuria vizualiai įspūdingą išvaizdą.

Mullet Shag su užuolaidų kirpčiukais

Mullet shag su užuolaidų kirpčiukais puikiai tinka norint pasijusti popžvaigžde. Šis stilius pasiekiamas naudojant skustuvą, kuris užtikrina tikslumą ir sukuria kapotą tekstūrą. Sausas kirpimas yra būtinas, kad trumpesni sluoksniai sklandžiai susilietų su ilgesniais plaukais ties pakaušiu. Norėdami išlaikyti šią išvaizdą, naudokite valomąjį šampūną, kad plaukai nesikauptų. Apsvarstykite galimybę išbandyti “Unite” savaitgalio šukuoseną.

Pašiauštas Shaggy kirpimas banguotiems plaukams

Ši rami ir lengvai besiplaikstanti šukuosena puikiai tinka tiems, kurie nori padaryti pareiškimą neaukojant patogumo ir stiliaus. Dėl jos pritaikomumo galite ją nešioti įvairiai – nuo susivėlusios ir netvarkingos, kaip šiame Sal Salsedo iš “Nova Arts” salono sukurtame stiliuje, iki glotnios ir glotnios, priklausomai nuo nuotaikos ir progos.

Garbanotų plaukų Shag šukuosena iki kaklo

“Tai šiek tiek pixie, šiek tiek mulletas, o labiausiai įkvėpė 60-ųjų MOD”, – komentuoja Yannickas ir Gabby šukuoseną, sukurtą jų “Coiffeurstory” salone. Garbanoto pixie shag kirpimo sluoksniai ir tekstūra harmoningai įrėmina veidą, išryškina geriausius jūsų bruožus ir sušvelnina bet kokius kampus.

Ryškiai raudona Mullet šukuosena

Ryškiai raudonas mullet shag yra drąsi ir drąsi šukuosena, kuri papildo stiprią asmenybę ir tinka įvairioms veido formoms. Ryškus raudonas atspalvis reikalauja reguliarios priežiūros, kad išliktų šviežias, o patį šukuoseną lengva prižiūrėti. Padidinkite spalvos ilgaamžiškumą naudodami spalvą suteikiantį šampūną ir kondicionierių.

Vidutinio ilgio plaukų Mullet šukuosena

Vidutinio ilgio mullet shag – tai universalus kirpimas, kurį galima naudoti balerinų kuodeliams, kuodukams ir pynėms, kartu demonstruojant veidą įrėminančius sluoksnius. Reguliuokite karūnos sluoksnius iki norimo ilgio, kad jaustumėtės skirtingai. Padidinkite apimtį, naudodami apimties suteikiančią pudrą.

Grunge įkvėptas Shaggy Mullet kirpimas

Svarstykite apie grunge, shaggy mullet kirpimą, kuris sujungia geriausius abiejų pasaulių bruožus. Šis kirpimas puikiai tinka merginoms, norinčioms plaukams suteikti apimties ir tekstūros. Nusvirę sluoksniai suteikia plaukams natūralią, iššukuotą išvaizdą, kuri yra lengva ir kartu stilinga. Šis kirpimas idealiai tinka turinčioms tiesius arba banguotus plaukus ir gali būti pritaikytas prie veido formos. Šį kirpimą pradėkite nuo drėgnų plaukų ir užtepkite putų, kad sukurtumėte apimtį ir apibrėžtumą. Laiko šukuosenai formuoti neturėsite, todėl teiraukitės, kokie produktai geriausiai tiks!

Trumpų šviesių plaukų Shaggy Mullet kirpimas

Svarstydamos apie drąsų kirpimą, pavyzdžiui, “shaggy mullet”, kai kurios moterys gali nerimauti, kad praras ilgį. Pasitikėdamos savo stilisto patirtimi, galite sumažinti bet kokius nuogąstavimus. Priimkite šį “POWER CUT” kirpimą, kad atrodytumėte kaip 60-ųjų MOD, ir aptarkite, kaip jį atkurti, su savo kirpėju.

Labai ilgų plaukų Mullet kirpimas

Jei turite ilgus plaukus ir norite šį sezoną atrodyti gaiviai, apsvarstykite galimybę rinktis itin ilgus žilstelėjusius mulletus. Į šį stilių įkomponuoti trumpi sluoksniai suteiks jums gausios apimties. Prieš džiovindami drėgnus plaukus būtinai užtepkite stiprių apimties suteikiančių putų, kad plaukai būtų maksimaliai išpuoselėti.

Mullet kirpimas su storais kirpčiukais

Mullet plaukai su tankiais kirpčiukais yra madinga ir aštri išvaizda. Kad sėkmingai atliktumėte šią šukuoseną, jūsų plaukai turėtų būti vidutinio tankumo arba tankūs, tiesios arba banguotos tekstūros. Ploni plaukai gali nepasiekti norimo kirpčiukų storio, todėl gali susidaryti išpuoselėta išvaizda. Šukuoseną formuokite džiovindami plaukus džiovintuvu, nesuteikdami jiems pernelyg didelės apimties, daugiausia dėmesio skirkite tam, kad šiek tiek išlygintumėte viršugalvį ir sruogas.

Korėjietiškas Mullet kirpimas

Korėjietiškam Mullet kirpimui svarbiausia yra tiesūs plaukai. Šį stilių galima patobulinti naudojant džiovintuvą, kad suteiktumėte šukuosenai tvirtumo ir apimties.

Ilgų plaukų Mullet Shag kirpimas

Dilga šukuosena “Long Shag Mullet” leidžia išlaikyti ilgį, o viršuje ir šonuose įgauti 60-ųjų stiliaus apimties ir tekstūros. Naudojant kirpimo skustuvu techniką bus sukurti vientisi sluoksniai ir vientisa šukuosena. Kirpčiukų ilgį galima koreguoti, kad jie įrėmintų jūsų veidą, todėl pasikonsultuokite su savo stilistu, kad pasirinktumėte individualų variantą.

Moteriškas iškarpytas Mullet

Žemiško kirpto kuodo interpretacija – tai ilgesni sluoksniai, krintantys žemiau ausies, sušvelninantys tradicinį kuodo siluetą. Sujungti kirpčiukai ir šoninės sruogos primena retro žavesį ir elegantiškai įrėmina veidą. Trumpesnis kirpčiukas virš antakio suteikia šiuolaikiškumo ir sustiprina bendrą šukuosenos estetiką. Paplūdimio bangų tekstūra suteikia elegantišką išvaizdą, kuri yra gyvenimiška. Šukuosenai formuoti naudokite vieno colio T3 mikro garbanojimo žnyples, švelniai apsukite plaukus aplink žnyples ir traukite garbanas žemyn, kad jos pailgėtų ir paryškėtų.

Gražus Shaggy Mullet su kirpčiukais

Jei jūsų plaukai natūraliai banguoja, apsvarstykite šį nesušukuotą shaggy mullet stilių. Įtraukite sruogą, kad įgautumėte papildomos tekstūros. Rinkitės kokybiškus produktus ir džiaukitės lengvai įgyta išvaizda.

Spygliuotas Shagged Mullet

Spręskite, ar norite išlikti madingi ir rinktis dygliuotą kirpčiuką. Ši šukuosena labiausiai tinka tiesių tekstūrų plaukams, kad išgautumėte įspūdingą išvaizdą. Norint pasiekti didžiausią efektą, siūlau kirpti taškiniu arba plunksniniu skustuvu, kad sukurtumėte gausią tekstūrą, kuri išryškins šį stilių. Tekstūros kirpimas ne tik išryškina bendrą formą, bet ir prailgina šukuoseną, todėl rečiau tenka lankytis kirpykloje. Norėdama pabrėžti šios šukuosenos aštrumą, labai rekomenduoju naudoti tekstūros pastą, pavyzdžiui, “Pureology” “Mess Around”.

Modernus Shag kirpimas su kirpčiukais

Šioje šukuosenoje trumpesni sluoksniai ties viršugalviu jungiasi su šonais, o aplink ausis – su trumpesnėmis atkarpomis. Tinka visų tekstūrų plaukams, tiek garbanotiems, tiek tiesiems. Šiuolaikiškas posūkis slypi nugaroje esančiuose sluoksniuose, šiek tiek ilgesniuose su tupiais galais.

Trumpas Mullet kirpimas su tekstūruotais galais

Svarstykite apie trumpą mulletą su tekstūriniais galais, kad šis madingas stilius būtų švelnesnis. Rinkitės trumpesnius per vidurį sluoksniuotus kirpčiukus, kurie kaskadomis apjuosia veidą ir suteikia išskirtinį įvaizdį. Nugaros ilgį galima pritaikyti, o šoniniai sluoksniai gali baigtis šiek tiek žemiau ausies. Džiovindami trumpus plaukus nedideliu plokščiu šepečiu švelniai papurtykite kirpčiukus.

Tekstūruotas Mullet tipo vilko kirpimas

Pasiruoškite spinduliuoti pasitikėjimą savimi ir stilių su “Textured Wolf Cut Mullet”. Ši šukuosena dėl purūs sluoksniai suteikia plaukams apimties ir matmenų, todėl puikiai tinka bet kokiai progai – nuo laisvalaikio išvykų iki oficialių renginių. Ši universali šukuosena pagerins jūsų bendrą išvaizdą ir leis jaustis nuostabiai.

Mullet labai ilgiems plaukams

Edgy mulletas su šukuosena idealiai tinka labai ilgiems plaukams. Apkarpyti šonai pabrėžia ilgas plaukų sruogas. Įtraukiant žilstelėjusius sluoksnius, suteikiama tekstūra ir išlaikoma glotni išvaizda. Šis stilius išsiskiria iš tradicinio šukuosenos kirpimo aštriais kraštais visoje šukuosenoje.

Blondiniškas Shaggy Mullet su kirpčiukais

Šviesiaplaukė garbanota mulytė su kirpčiukais, įkvėpta 7-ojo dešimtmečio epochos, yra laikui nepavaldi šukuosena. Smarkiai tekstūruoti sluoksniai jungia trumpesnį viršų ir drastiškai ilgą apačią. Norėdami sukurti stilių, naudokite didelio cilindro garbanojimo žnyples, kurios suteiks apimties ir judesio.

Shaggy Mullet stilius su užuolaidų kirpčiukais

Sušukuotas mulletas su užuolaidų kirpčiukais sukuria įspūdingą įvaizdį, suteikiantį vintažinio roko stilistikos įspūdį, tinkantį bet kokiai veido formai ar plaukų tipui. Šis stilius atrodo lengvai ir natūraliai, idealiai tinka asmenims, kurie ieško lengvai prižiūrimų tekstūrinių plaukų. Apsvarstykite galimybę naudoti kondicionierių, pavyzdžiui, “Davines OI all-in-one” pienelį, kad galėtumėte kovoti su plaukų garbanojimusi ir palaikyti jų drėkinimą.

Ilgų plaukų vilko kirpimas

Svarstykite apie ilgą vilko kirpimą, kad atrodytumėte charizmatiškai ir turėtumėte daug apimties ir kūno. Šią šukuoseną papildo koketiškas kirpčiukas, suteikiantis žavumo. Turintiems storesnius plaukus būtina pašalinti svorį, kad sluoksniai optimaliai judėtų. Šukuosenai formuoti naudokite tokį produktą kaip “Oribe Super Shine Moisture Cream” ir džiovinkite dideliu apvaliu šepečiu, kad plaukai būtų subalansuoti ir blizgantys.

Modernus Mullet kirpimas su Shaggy sluoksniais

Modernus mulletas su puriais sluoksniais yra madingas ir drąsus šukuosenos pasirinkimas. Ši šukuosena ypač tinka asmenims, turintiems švelnios tekstūros plaukus. Šį įvaizdį pasieksite stilistui užsakę sluoksniuotą mulletą su sruogelėmis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment