33 paprastos šukuosenos vidutinio ilgio plaukams

Pradžia » Vidutinio ilgio kirpimai » 33 paprastos šukuosenos vidutinio ilgio plaukams

Publikuota

Lengvai prižiūrimas vidutinio ilgio plaukų kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims

Trumpas kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims idealiai tinka vidutinės tekstūros plaukams. Ilgų sruogų įtraukimas suteikia intrigos ir yra itin lengvai prižiūrimas, nes dailiai auga. Prieš džiovindami plaukus, patepkite juos “Amika” drėkinamuoju ir blizgančiu kremu, kad plaukai būtų stulbinamai puošnūs ir apimties. Daugiau šukuosenų vyresnėms nei 50 metų moterims rasite čia.

Paprastas tekstūruotas lob kirpimas iki pečių

Pečių ilgio tekstūriniai lobiai – tai elegantiška šukuosena, kuri nesukelia jokių pastangų! Jos išryškina tekstūrą, padidina apimtį ir suteikia daugybę stiliaus galimybių. Eksperimentuokite su šukuosena ne per vidurį, kad įgautumėte daugiau žavesio.

Nesudėtinga vidutinio ilgio bob šukuosena

Dilgos ataugusios sruogos yra fantastiškas pasirinkimas mažai priežiūros reikalaujančioms šukuosenoms. Jų ilgiui ir tvarkingumui palaikyti nebereikia reguliariai lankytis salone, o tai garantuoja natūraliai tobulą išvaizdą.

Bobas su švelniais įrėminančiais akcentais

Vidutinio ilgio bobas yra mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas, tinkantis visų tipų plaukams. Jis suteikia dimensijos ploniems plaukams ir palengvina storesnių plaukų tvarkymą. Veidą įrėminantys akcentai sušvelnina veidą, paryškina akis ir suteikia saulės pabučiuotą išvaizdą.

Priežiūros nereikalaujanti Shag šukuosena su ilgais užuolaidų kirpčiukais

Vidutinio ilgio šukuosena su ilgais užuolaidiniais kirpčiukais yra nereikalaujanti daug priežiūros šukuosena, tinkanti daugumai veido formų. Šukuoseną galima formuoti žirklėmis, jei norite aštresnio kirpimo, arba skustuvu, suteikiančiu plaukams papildomos tekstūros ir tvirtumo.

Veidą įrėminantys sluoksniai tiesiems plaukams

Tam, kad išryškintumėte ilgus plaukus, dėkite veidą įrėminančius ilgus sluoksnius. Šie sluoksniai gražiai dera su tiesiais plaukais, sukurdami gylį ir struktūrą. Pasirinkę vidutinio ilgio kirpimą ir reguliarų kirpimą, ne tik sutaupysite laiko šukuosenai formuoti, bet ir skatinsite bendrą plaukų sveikatą ir gyvybingumą.

Vidutinio ilgio šukuosena su sluoksniuotais kirpčiukais

Pasitikėkite elegantišku apverstų sluoksniuotų kirpčiukų įvaizdžiu, kurie vidutinio ilgio šukuosenai suteikia dinamiško judesio, todėl šukuosena tampa paprasta. Pagerinkite savo stilių nuostabiu rudai rudos spalvos karameliniu balayage’u, kuris be vargo išryškins jūsų plaukų tekstūrą ir formą.

Paprasta “ponytail” šukuosena pečių ilgio plaukams

Kuodukas pečių ilgio plaukams yra nesenstanti klasikinė šukuosena, populiarus pasirinkimas tarp mažai priežiūros reikalaujančių stilių. Pasikonsultuokite su stilistu, kad jis nustatytų, kokia ponio uodegos padėtis jums labiausiai patiktų pagal veido formą ir žandikaulio liniją.

Lengvai prižiūrima vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Nesudėtinga vidutinio ilgio šukuosena yra nuostabi šukuosena, kuri išliks madinga, o jos priežiūra bus minimali. Pagerinkite ją subtiliu natūraliu balayage, keliais atspalviais šviesesniu, kad suteiktumėte tekstūros ir dimensijos, papildysite šias nuostabias pečių ilgio moterų šukuosenas.

Nesudėtingas bobas su Shaggy sluoksniais iki pečių

Vidutinio ilgio šukuosena su minkštais šoniniais kirpčiukais suteikia pakankamai judesio ir tekstūros, ypač tinka plonesnių tipų plaukams. Šį šukuoseną galima išgauti minimaliai karščiuojant, taip sukuriant stulbinamą efektą.

Vidutinio ilgio garbanotas bobas

Vidutinio ilgio šukuosenos idealiai tinka garbanotiems plaukams. Į savo plaukų priežiūros režimą įtraukite plaukų garbanojimą stabdančią priemonę, kad išryškintumėte natūralias bangas ir visą dieną išliktumėte žvilgantys.

Lengvai prižiūrimas ilgas bobas

Pasižymėkite ilgo bobo elegancija, idealiai tinkančia gaiviam pečius siekiančiam kirpimui. Šis stilius yra puikus mažai priežiūros reikalaujantis plonų plaukų variantas, užtikrinantis, kad jūsų sruogos išliktų žvilgančios. Padidinkite žavesį subtiliais aukso spalvos akcentais, kurie pagerins jūsų išvaizdą.

Asimetriškas ilgas bobas vyresnio amžiaus moterims

Asimetriškas ilgas bobas vyresnio amžiaus moterims yra stilingas pasirinkimas, kuris spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir rafinuotumą. Ši vidutinio ilgio šukuosena yra universali ir glostanti, puikiai tinka norinčioms įgauti elegantišką ir šiuolaikišką įvaizdį. Asimetrišką bobą papuošiant garbanomis, galima padidinti jos tekstūrą ir apimtį, o baigiant šukuoseną “Bedroom Hair by Kevin Murphy” suteiks jai lengvo žavesio.

Daug priežiūros nereikalaujanti tekstūruota šukuosena

Padidinkite šiuolaikinės šukuosenos žavesį romantiškumo prieskoniu, naudodami vidutinio ilgio plaukų kirpimo nesušukuotą tekstūrą. Sukurkite švelnias garbanas garbanojimo žnyplėmis, tada švelniai papurtykite pirštais, kad plaukai atrodytų subtiliai banguoti. Pasirinkite tekstūrinę pastą, kad ištobulintumėte netvarkingą, bet elegantišką stilių.

Apvaliems veidams skirtas paprastas daugiasluoksnis kirpimas

Apvaliems veidams skirtas pečius siekiantis sluoksniuotas kirpimas su kirpčiukais paglosto, kai sluoksniai nukirpti taip, kad suteiktų papildomo aukščio, o ne apimties šonuose. Pridėkite pilną, ilgą kirpčiuką, kad gautumėte didesnį aukštį, kuris pailgina apvalių formų veidą.

Lengvai prižiūrimas Shaggy bob kirpimas vidutinio ilgio plaukams

Jei mėgstate išpuoselėtą išvaizdą, rinkitės išpuoselėtą ilgą garbanotą bobą. Jei sunkiai sekasi sukurti atsipalaidavusį ir netvarkingą stilių, įsitikinkite, kad jūsų stilistas tekstūruoja galus, kad kirpimas būtų labiau išpuoselėtas. Ši technika suteiks gyvą tekstūrą ir susmulkintą formą, kuri skleis madingą nuotaiką.

Kirpimas su kirpčiukais iki pečių

Šis erdvus vidutinio ilgio kirpimas yra tiesiai virš raktikaulių. Tai universalus ilgis, tinkantis daugumai veido formų. Tiesiog nuplaukite, išdžiovinkite ore ir sušukuokite rankomis, kad šukuosena būtų gyvybinga.

Veidą įrėminanti šukuosena pusilgiems plaukams

Populiarus pasirinkimas – veidą įrėminanti pinigų dalis. Labai svarbu pasitarti su spalvininku, kad nustatytumėte idealią pinigų gabalėlio vietą ir intensyvumą. Tamsesnio pagrindo, ypač 5 ir žemesnio lygio, venkite pradėti per arti galvos odos, kad neatrodytų atsiskyręs ar dryžuotas. Atitraukus pinigų dalį nuo veido, šviesi spalva tampa ryškesnė. Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, pabaigą užfiksuokite plaukų laku ir prieš šukuodami leiskite bangoms atvėsti.

Balayage vidutinio ilgio plaukams

Padidinkite pečių ilgio šukuoseną subtiliais priekiniais akcentais ir švelnia balayage technika, kad šukuosena atrodytų natūraliai, nereikalautų daug priežiūros ir būtų kuo mažiau matomų ataugų. Saugokite plaukų sveikatą reguliariai naudodami šilumą apsaugančią priemonę prieš formuodami plaukus karštais įrankiais, pavyzdžiui, garbanojimo ar tiesinimo žnyplėmis.

Mielas ir nesudėtingas šviesių plaukų kirpimas su kirpčiukais

Malonus šviesių plaukų šukuosena su kirpčiukais, įkvėptas 70-ųjų metų šukuosenų stiliaus, tačiau su šiuolaikiniu akcentu. Tankūs kirpčiukai sukuria drąsų pareiškimą. Pasirūpinkite, kad jūsų stilistas pridėtų daug tekstūros kirpčiukams, kad jie augtų sklandžiau. Šlakuoti sluoksniai padidina apimties įspūdį, ypač ploniems plaukams.

Lengvai prižiūrimi paplūdimio stiliaus banguoti plaukai

Sušukuotos paplūdimio bangos – tai paprastas būdas patobulinti mažai priežiūros reikalaujančias šukuosenas. Tokias bangas išgaukite naudodamos plokščią lygintuvą, garbanojimo žnyples arba lazdeles. Apsvarstykite galimybę naudoti GHD gaminius, kad galėtumėte rinktis įvairias šukuosenų formavimo galimybes.

Paprastas ilgas bobas iki pečių

Lengvas pečius siekiantis ilgas bobas yra puikus pasirinkimas moterims, ieškančioms mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos. Tai nesenstantis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Norint suformuoti šukuoseną, tereikia ją išdžiovinti džiovintuvu, įjungus mažą kaitrą, arba leisti išdžiūti ore, kad išliktų natūrali plaukų tekstūra.

Veidą įrėminantys ilgi užuolaidiniai kirpčiukai blondinėms

Veidą įrėminantys ilgi užuolaidiniai kirpčiukai yra paprastas, bet veiksmingas būdas suteikti šukuosenai dramatiškumo su minimalia priežiūra. Šie vidutinio ilgio kirpčiukai ypač tinka šviesiaplaukėms, tačiau gali papildyti bet kokią plaukų spalvą. Labai svarbu užtikrinti, kad kirpčiukai būtų tinkamo ilgio ir tekstūros. Glaudžiai bendradarbiaukite su savo stilistu, kad pritaikytumėte kirpčiukus pagal savo veido struktūrą ir plaukų tipą.

Mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas su gilia šonine dalimi

Kirpimas su gilia šonine dalimi daro stebuklus apvalaus veido žmonėms. Ilgi, bet švelnūs sluoksniai suteikia apvaliems veidams gylio, dailiai išryškindami skruostikaulius. Šis stilius idealiai tinka užimtiems žmonėms, nes, norint išlaikyti nuostabius plaukų galiukus, stilistas gali juos pakoreguoti tik kas 8 savaites.

Paprasta banguotų plaukų šukuosena iki kaklo ilgio

“Collarbone-length tousled waves” idealiai tinka norint pasiekti lengvą ir paplūdimio įvaizdį. Ši šukuosena rekomenduojama plonų plaukų savininkėms, norinčioms suteikti plaukams daugiau apimties.

Nesudėtingas lob kirpimas natūraliai banguotiems plaukams

Priimkite savo natūralias bangas su vidutinio ilgio lob kirpimu. Šis šukuosenos stilius sutramdo bangas, o su tinkamu kirpimu ir šukuosenos formavimo priemonėmis jos išlieka elegantiškos ir nesivelia.

Priežiūros nereikalaujanti šukuosena su tankiais kirpčiukais

Šį stilių išskiria šiurkštus pečius siekiantis kirpimas, pasižymintis storais bukais kirpčiukais ir didele apimtimi viršuje. Tinka įvairioms veido formoms ir pritaikoma daugumai plaukų tipų. Norėdami sumažinti plaukų apimtis, paprašykite stilisto patrumpinti plaukų galiukus.

Pečių ilgio Shag šukuosena vyresnėms nei 40 metų moterims

Madinga šukuosena iki pečių vyresnėms nei 40 metų moterims – tai madinga šukuosena, kuri tinka įvairioms veido formoms, plaukų tankumui ir tekstūroms, išskyrus 4 tipo plaukus. Jei norite, kad šukuosena būtų dar tekstūriškesnė ir didesnės apimties, paprašykite, kad kirpdamas kirpčiuką stilistas naudotų skustuvą.

Šiauštas lengvai prižiūrimas bobas vidutinio ilgio plaukams

Netvarkingas bob kirpimas yra ir lengvai valdomas, ir jausmingas, todėl tai madingas pasirinkimas. Jos dantyti galai suteikia tekstūros ir sukuria lengvą, neįpareigojančią išvaizdą, kuri šiuo metu yra paklausi.

Paprastas sloksniuotas Shaggy kirpimas iki pečių

Sluoksniuotas žilstelėjęs kirpimas išlieka populiariausias pasirinkimas pagal dabartines šukuosenų tendencijas. Jos populiarumą lemia nedideli priežiūros poreikiai ir tai, kad laikui bėgant ji grakščiai evoliucionuoja. Idealiai tinka plonų, vidutinio tankumo ar storų plaukų moterims.

Bobas storiems natūraliai garbanotiems plaukams

Jeigu trokštate lengvo vidutinio ilgio stiliaus, kad sumažintumėte papildomą storų plaukų svorį, rinkitės daugiasluoksnius kirpimus. Priimkite plaukuotus sluoksnius, kad padidintumėte apimtį strateginėse vietose.

Lengvai prižiūrima šukuosena iki pečių su kirpčiukais

Jeigu trokštate kirptų plaukų ir nesiruošiate trumpam kirpimui, apsvarstykite galimybę išbandyti pečius siekiančius plaukus. Norėdami išgauti norimą tekstūrą ir pilnumą, eksperimentuokite su sausos tekstūros purškikliu arba jūros druskos purškikliu.

Klasikinis bobas su užuolaidų kirpčiukais

Svarstote galimybę pakeisti ilgus plaukus į pečius siekiančius? Rinkitės elegantišką tekstūrinį bobą su užuolaidiniais kirpčiukais. Šis stilius dvelkia elegancija, o nuostabiai išvaizdai sukurti reikia minimalių pastangų. Pasigailėsite, kad neišbandėte šio elegantiško kirpimo anksčiau.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment