55 piksi (pixie) kirpimai: madingos šukuosenos

Pradžia » Piksi kirpimai » 55 piksi (pixie) kirpimai: madingos šukuosenos

Publikuota

Edgy Silver Pixie su ilgomis garbanomis

Jei ieškote stilingos trumpų plaukų šukuosenos, apsvarstykite galimybę išbandyti elegantišką sidabrinį pixie. Paprašykite stilisto trumpai apkirpti galą ir šonus, o priekį vienoje pusėje palikti ilgesnį – taip sukursite madingą asimetrišką įvaizdį. Šis kirpimas gali suteikti jaunatvišką išvaizdą ir reikalauja minimalaus stiliaus kūrimo laiko. Norint išlaikyti formą, būtina reguliariai kirpti kas keturias savaites. Be to, piksi kirpimuose paprastai naudojami sluoksniai, kurie padidina apimtį, ypač tiems, kurių plaukai ploni arba ploni.

Pribloškiantis raudonos spalvos piksi kirpimas

Stulbinantis raudonas atspalvis yra drąsus pasirinkimas, kuris iškart patraukia akį ant pixie kirpimo. Raudoni atspalviai gražiai papildo blyškius ar alyvuogių odos tonus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad raudoni dažai linkę greitai išblukti; kreipkitės į stilistą patarimo, kaip išsaugoti ryškią spalvą.

Priežiūros nereikalaujantis piksi kirpimas

Šis Tinkerbelės įkvėptas stilius puikiai tinka tiems, kurie ieško šukuosenos, kurią galima nuplauti ir palikti. Paprašykite savo stilisto, kad į šukuoseną būtų įtraukta daug tekstūros ir judesių, kad ją būtų galima lengvai prižiūrėti ir sklandžiau auginti.

Ryškiai baltos spalvos tektūruota pixie šukuosena

Šių itin trumpų plaukų ryški balta spalva yra tik maža jų patrauklumo dalis. Puri glaudžiai kirptų pixie plaukų tekstūra padeda išsiskirti kiekvienai sruogai ir suteikia pilnumo pojūtį aplink galvą. Vaikiški kirpčiukai ir mikrobangos įrėmina veidą ir dvelkia moderniu šmaikštumu.

Populiarusis bixie kirpimas

Svarstykite galimybę rinktis Bixie kirpimą. Jei turite tankius plaukus, įtraukdami kirpimą galite sumažinti jų apimtis, todėl galėsite šukuotis šiuolaikišku bixie stiliumi. Patobulinus jį tekstūriniais viršugalvio sluoksniais, suteikiančiais apimties, ir bobos formos perimetru, galutinai paryškinamas bixie įvaizdis. Šis kirpimas idealiai tinka apvalios ir kriaušės formos veidui. Eksperimentuokite su gilia šonine šukuosena, kedenamais kirpčiukais arba užuolaidiniu kirpčiuku, kad suasmenintumėte savo bixie šukuoseną.

Trumpas nuskustas pixie su mini kirpčiukais

Ar ieškote prašmatnaus ir madingo pixie kirpimo, tinkančio tiek profesinei aplinkai, tiek romantiškiems vakarams? Ieškokite tik šios žavios pixie šukuosenos su nuskustais šonais ir subtiliais mikro kirpčiukais. Nesvarbu, ar turite plonus, ar storus plaukus, šis universalus įvaizdis neabejotinai pagerins jūsų išvaizdą ir leis jaustis pasitikinčiai savimi bei stilingai.

Gražus iškarpytas spygliuotas piksi kiripmas

Jei turite labai plonus, tiesius plaukus, galbūt norėtumėte apsvarstyti šią spygliuotą pixie šukuoseną, kuri padidins jūsų trumpų plaukų aukštį ir gylį žvilgančiais sluoksniais. Šiek tiek priemonės padeda padidinti apimtį ir išlaikyti susikertančias sruogas ten, kur norite. Šviesūs kūdikių žibintai šukuosenai suteikia lengvumo ir natūralumo.

Baltos spalvos pixie

Išbandykite šią miniatiūrinę šukuoseną. Dėl šio lengvo ir erdvaus kirpimo žili plaukai atrodo itin angeliškai. Tai puikus pereinamasis įvaizdis, jei norite užauginti natūralią žilą spalvą. Klasikinis pixie kirpimas gali atrodyti drąsus, ypač jei didžiąją gyvenimo dalį turėjote ilgus plaukus.

Piksi kirpimas su šešėlinėmis šaknimis

Anderinis kirpimas yra labai svarbus norint išlaikyti tvarkingą ir stilingą pixie kirpimą. Į šonus nuskinti kirpčiukai sušvelnina išvaizdą, o viršuje esanti apimtis sukuria storesnių plaukų iliuziją. Kad paryškintumėte rudą pagrindą, apsvarstykite galimybę trumpų pixie šukuosenų šukuoseną papildyti šviesiais akcentais, kad ji būtų moteriškesnė.

Subtili piksi šukuosena brunetėms

Nusikirpkite viską ir pasirinkite brunetės kirpimą! Šis kapotas kirpimas išlaisvina ir būtinai patrauks dėmesį. Į piksi kirpimą paprastai įeina kirpčiukai, o labiausiai glostantys šiek tiek ilgesni ant kaktos.

Nuostabus vidutinio ilgio plaukų piksi kirpimas

Vidutinio ilgio pixie kirpimai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori trumpesnio kirpimo, bet ne per trumpo. Juos paprasta auginti ir prižiūrėti. Norėdami išgauti apimties formą, užpurkškite šiek tiek purškiamo purškiklio ir išdžiovinkite apvaliu šepetėliu.

Ledo spalvos trumpas piksi kirpimas

Nors gilios dūminės plaukų spalvos kartais gali užgožti ar patamsinti bruožus, ypač mažesnių veidų, nepraleiskite pilkos tendencijos itin trumpam kirpimui. Pasirinkite ledinį pilkai mėlyną atspalvį, kuris akimirksniu pagyvins jūsų išvaizdą ir suteiks jai šalto, elegantiško atspalvio.

Juodos spalvos paveltas pixie

Svarstydami apie trumpus ir įžūlius kirpimus, įsivaizduokite stilių su netvarkingai iššukuotu viršumi ir tvarkingais, siaurėjančiais šonais. Klasikinis pixie, tinkantis bet kokios spalvos tekstūros plaukams, žavus tuo, kad atrodo netvarkingai. Neleiskite, kad vėjuotos dienos taptų plaukų priežiūros našta!

Skustas pixie kirpimas”

Įvairiuose salonuose, taip pat ir savo, pastebėjau, kad šiais metais ryškiausia tendencija yra nuskusti šonai, kai šukuosena yra “undercut pixie”. Apkarpymo būdas patobulina stilių, todėl tai vienas palankiausių pixie kirpimų storiems plaukams, nes pašalinamas papildomas tūris.

Gražus sukrautų plaukų piksi

“Stacked pixie” yra skirtas suteikti apimties ir aukščio subtiliems, glotniems plaukams. Šis stilius idealiai tinka lygiems plaukams patobulinti, suteikiant dimensijos su apverstais sluoksniais nugaroje, kad sukurtų sukrautą išvaizdą. Pasikonsultuokite su savo stilistu, kad pasiektumėte tobulą krūvos efektą.

Seksualus švieisų plaukų piksi kirpimas su iškarpytais sluoskniais

Svarstykite galimybę rinktis atsiskyrusį pixie su kirpčiuku ir kirpčiukais padarytomis sruogelėmis, kad išgautumėte švelnesnę tekstūrą. Šukuosenai formuoti naudokite ARROJO gaminius; jų tekstūros pasta ir plaukų kremas suteiks vientisumo ir išpuoselėtos išvaizdos. Šis ilgas pixie kirpimas su kirpčiukais idealiai tinka tiems, kurie ieško elegantiškos, šiuolaikiškos ir aštrios estetikos. Ji tinka tiek tiesių, tiek banguotų plaukų tekstūroms.

Asimetriškas piksi kirpimas su pakirpimu

Patyrinėkite asimetriško piksi stiliaus su kirpčiuku oro pojūtį! Moterys, kurių plaukai tankūs ir siekia šio stiliaus, apsvarstykite galimybę įtraukti apatinį kirpimą, kad prailgintumėte laiko tarp kirpimų intervalą. Pasikonsultuokite su kirpėju dėl piksi kirpimo, kad išgautumėte erdvinę išvaizdą su balayage akcentais.

Atskirtas Pixie Bob kirpimas

Pagalvokite apie atsietą šukuoseną. Šonai ir galas kirpti daug trumpiau nei viršus, beveik kaip prašmatnus pompadūras. Tai labai erdvus, tekstūrinis kirpimas. Šiai šukuosenai reikia naudoti pagrindą formuojančią fiksuojamąją šukuoseną formuojančią šukuoseną formuojančią priemonę ir galus glotninančią šukuoseną formuojančią priemonę. Kai išdžius, naudokite tekstūros priemonę, kad šukuosena būtų fiksuota ir stilizuota. Labai rekomenduoju “R&Co Rockaway Salt Spray”, “R&Co Aircraft Pomade Mousse” ir “R&CO Continental Wax”. Tipas: Puikus kirpimas priklauso ne tik nuo veido bruožų, bet ir nuo galvos formos. Trumpam kirpimui įtakos turi kaulų struktūra.

Žavus piksi kirpimas

Sassy pixie yra universalus šukuosenos pasirinkimas moterims, siekiančioms drąsiai atrodyti. Šis trumpas, smulkiai kirptas kirpimas spinduliuoja asmeniškumą, o jo stilius nesudėtingas. Ji suteikia daug erdvės kūrybiškumui ir eksperimentams. Pixie kirpimai tinka visoms veido formoms, o apvaliems, širdžiai ir ovaliems veidams šis drąsus stilius ypač tinka.

Pritrenkianti piksi šukuosena tiesiems plaukams

Tiesių plaukų šukuosena gali būti neįtikėtinai glostanti. Tiesių plaukų moterys, norinčios atrodyti smulkiau, turėtų prašyti kvadratinio kirpimo, o moterys, norinčios kažko švelnesnio, turėtų siekti apvalesnio kirpimo.

Gražus kampuotas piksi

Žandikaulį prilaikantis kampuotas pixie yra gražus kirpimas, pabrėžiantis kaklą ir raktikaulius. Jei iškirptė yra jūsų išskirtinis bruožas, verta pagalvoti apie šį stilių!

Edgy Pixie ploniems plaukams

Jei pavargote nuo ilgų plaukų, elegantiškas trumpas kirpimas – tai elegantiškas trumpas stilius, kurį verta apsvarstyti. Šis mažai priežiūros reikalaujantis stilius ploniems plaukams suteikia gyvybingumo ir apimties. Šį stilių išgausite naudodami apimties suteikiančias putas ir apvalų šepetį.

Mielos itin trumpos piksi plaukų sruogos

Ši itin trumpa pixie šukuosena – madingas šio sezono pasirinkimas, puikiai išryškinantis veido bruožus ir idealiai tinkantis karštoms vasaros dienoms. Šukuoseną derinkite su ryškiais auskarais, kad atrodytumėte elegantiškai ir stilingai.

Metalinė trumpa ir iškarpyta piksi šukuosena

Šiuolaikiniai kirpimai yra trumpi ir kapoti su ryškiais ir žemais akcentais. Tik kai kurie žmonės gali vilkėti trumpus, kapotus kirpimus ir išlaikyti juos moteriškus. Jei turite stiprių bruožų, rinkitės švelnias formas. Būkite pasirengę kasdien formuoti plaukus ir investuokite į priemones, kad išlaikytumėte stilių ir spalvą. Klausykite kirpėjo, jei jis duoda pagrįstų patarimų, ir drąsiai palikite dabartinį kirpėją, jei jis nesiūlo jokių idėjų.

Nuostabus trumpas pixie tinkantis prie akinių

Tiems, kurie nori tvarkingos ir trumpos šukuosenos, idealiai tinka paprastas pixie kirpimas. Šis pelenų blondinės stilius yra sušukuotas į šoną, o viršuje glotniai sušukuotas, kad nesimatytų nuklydusių plaukų. Kelias sruogas užkišę už ausų ir prie jų priderinę didelius akinius suteiksite madingumo.

Nuostabus ilgas piksi kirpimas 70-ies metų moterims

Jei jums daugiau nei 70 metų ir ieškote ilgo pixie kirpimo, apsvarstykite galimybę kirpimą su šonine dalimi. Pailginti, platėjantys kirpčiukai užmaskuos smulkias raukšleles ant kaktos. Trumpesnė nugara sutrumpins stiliaus formavimo laiką. Naudokite apimties suteikiančias putas vainiko apimčiai, o džiovindami plaukus formuokite ir garbanokite juos 1 colio keraminiu apvaliu šepečiu.

Jaunatviškas Pixie Bob kirpimas

Papildykite vieną madingiausių šių metų trumpų šukuosenų su sluoksniais, giliu šoniniu kirpimu, dūminiais šviesiais atspalviais ir nuskustais šonais. Šis prašmatnus stilius be vargo suteikia modernumo, tinka įvairaus amžiaus moterims. Šis kirpimas ypač naudingas toms, kurių plaukai ploni, nes suteikia pakankamai apimties. Net jei turite storus plaukus, jis vis tiek gali papildyti jūsų išvaizdą. Kad išlaikytumėte šukuosenos formą, pasirūpinkite, kad kirpėjas pašalintų bet kokį perteklinį svorį. Pasiekite žaismingą ir aštrią išvaizdą naudodami pomadą, kad sukurtumėte tekstūrinį, trumpą ir drąsų įvaizdį.

Lengvas sidabrinis Pixie kirpimas

Jeigu turite tiesius plaukus ir norite išvengti itin trumpo kirpimo, kad atrodytumėte ne taip berniukiškai, rinkitės moterišką pixie kirpimą su gausiais ilgais sluoksniais, slepiančiais apatinį kirpimą. Šis stilius pasižymi apimties pilnumu nugaroje.

Juodos spalvos ilgas Shaggy stiliaus piksi kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais

Didelis žilstelėjęs pixie su užuolaidų kutais sukuria lengvai nusiplaunamą ir nešiojamą stilių. Šis universalus kirpimas idealiai tinka garbanotiems ir banguotiems plaukams, jį galima pritaikyti įvairaus ilgio plaukams, o elegantiškam įvaizdžiui sukurti galima naudoti minimalų plaukų priemonių kiekį. Įdomus faktas: piksi kirpimai garsėja tuo, kad nereikalauja daug priežiūros, todėl juos renkasi daugelis.

Tekstūruotas šviesus piksi kirpimas su spygliais

Susikurkite superžvaigždės įvaizdį su šia drąsia dygliuotų piksi plaukų šukuosena, primenančia dirbtinį žiogą. Šiuo stiliumi padidinkite plonų plaukų apimtį. Pasirinkite šviesią plaukų spalvą, kad suteiktumėte papildomos tekstūros.

Tobulas pixie

Tai stulbinanti šukuosena, pritaikyta juodaodėms moterims. Elegantiškas ir rafinuotas dizainas be vargo suvaldo storas plaukų tekstūras, suteikdamas elegantišką ir rafinuotą išvaizdą. Išnagrinėkite papildomus geriausius piksi kirpimus juodaplaukėms.

Perėjimas iš moteriškojo Buzz kirpimo į piksi

Jei augindami trumpus plaukus pereinate nuo moteriško “buzz cut” kirpimo, apsvarstykite galimybę susikurti trumpą smailią piksi šukuoseną! Šis elegantiškas kirpimas yra madingas pasirinkimas, išryškinantis jūsų veido bruožus. Pasirinkite smulkiai kirptą, tekstūruotą šukuoseną, kad pabrėžtumėte akis ir skruostikaulius.

Piksi šukuosena vyresnėms nei 50 metų moterims

Kiekviena pasitikinti savimi vyresnė nei 50 metų moteris gali susikurti minkštą ir daugiasluoksnį stilių. Šis pixie gali puikiai tikti tiesių arba banguotų tekstūrų plaukams. Spalva – tai tik užuominos į šiltus šviesius akcentus, kad būtų pridėta dar daugiau tekstūros. Pirmą kartą trumpinti plaukus gali būti baugu, todėl, jei svarstote apie mielą piksi šukuoseną su akcentais, įsitikinkite, kad esate pasiruošusi atleisti ir pasitikėti savo stilistu, kad jis sukurs tobulą įvaizdį. Kuo labiau pasitikėsite savo kirpėju, tuo geresnis bus rezultatas!

Piksi kirpimas su strumpesniais šonais ir daugiau plaukų viršuje

Ši šukuosena pasižymi glaudžiai nukirptais, beveik nuskustais šonais ir nukirpta viršūne, ilgėjančia link kirpčiuko. Ji skleidžia šaltą androginišką nuotaiką, primenančią blyškius ir švelnius pienių pūkelius.

Į galą sušukuotas pixie kirpimas su trumpesniais šonais

Natūralią apimtį ir pakilimą pabrėžianti šukuosena “swept-back pixie” su pakirpimu idealiai tinka ploniems plaukams. Džiovindami plaukus naudokite putas, kad jie būtų puresni ir atsparesni. Ilgoms veido formoms kirpčiukai gali padėti vizualiai sutrumpinti veidą.

Madingas pixie kirpimas bliūdeliu

Piksi kirpimas “pixie bowl cut” yra šiuolaikiškas Audrey Hepburn įkvėptas stilius. Jis geriausiai tinka vidutinės ir storos tekstūros plaukams, kad būtų pasiekta norima dubens forma. Nepamirškite paprašyti stilisto pridėti tekstūros, kad plaukai taptų tekstūriškesni.

Išskirtinė piksi šukuosena su trumpesniais šonais

Blond faux hawk gali atgaivinti ir suteikti šiek tiek edgy vibracijų bet kokiam trumpam pixie kirpimui, ypač kai yra sukomponuotas su undercut kirpimu. Šiek tiek paploninkite plaukus, kad suteiktumėte papildomos apimties ir sukurtumėte “judesį”, kuris puikiai kontrastuos su nuskustais šonais ir nugara.

Nuostabus šviesių plaukų piksi su ilgais kirpčiukais

Svarstykite apie šviesiaplaukį pixie su sruogelėmis. Šios trumpos sruogos suteikia plaukams švelnumo ir judesio, be to, jas galima labai įvairiai formuoti. Dalimis suskirstytos sruogos suteikia ilgio pojūtį ir gali būti nešiojamos nuleistos į šoną arba sušukuotos atgal. Šukuoseną galite nešioti netvarkingai arba glotniai ir bet kur kitur.

Trumpas piksi kirpimas su perėjimu šonuose ir išskutinėjimu

Ši šukuosena pasižymi epiniu pixie kirpimu su įnirtingu spalvų kontrastu – sidabriniai kirpčiukai ant tamsaus pagrindo. Nukirpta, strėlių įkvėpta linija iš tiesų traukia dėmesį, demonstruodama kūrybines meninio dizaino pakirpimo ir išblukimo galimybes.

Trumpas piksi su iškarpytais sluoksniais ir akcentais

Smulki tekstūros struktūra, suporuota su matiniais akcentais, yra išskirtiniai šios šukuosenos bruožai. Aštriai kampuoti kirpčiukų sluoksniai suteikia šiai rafinuotai trumpo pixie kirpimo šukuosenai stilingumo, suteikdami šukuosenai piksi išvaizdą.

Trumpa banguota pixie šukuosena

Jei turite banguotus plaukus ir norite paeksperimentuoti su nauja drąsia šukuosena, šis elegantiškas pixie yra puikus pasirinkimas. Šis stilius tinka moterims, turinčioms banguotus plaukus, ir jį galima išgauti pasirinkus tinkamą kirpimą, naudojant tvirtą pomadą ir šiek tiek aliejinio serumo. Pabaigai naudokite stiprų plaukų laką. Banguota piksi šukuosena yra universali ir gali suteikti gaivų įvaizdį kiekvienam.

Labai trumpa siaurėjanti piksi šukuosena šviesiems plaukams

Trumpi kirpimai gali būti švelnūs ir moteriški, primenantys kultinės Michelle Williams stilių. Šis stulbinantis šviesus trumpų sluoksnių pixie atrodo itin puošniai ir švelniai. Nedvejodami eksperimentuokite kirpdami plaukus trumpai!

Graži žilų plaukų piksi vyresnio amžiaus moterims

Ši pixie šukuosena spinduliuoja griežtumu ir įžūlumu, todėl suteikia daugybę stiliaus galimybių. Galite rinktis šukuoseną šonu, kad atrodytumėte švariai ir oficialiai, arba rinktis tekstūrinę, netvarkingą šukuoseną, puikiai tinkančią kasdieniam nešiojimui. Norimą tekstūrą ir fiksaciją pasieksite naudodami tekstūros purškiklį arba gerai veikiantį plaukų laką kartu su pomada.

Šiuolaikinis piksi kirpimas

Šiuolaikinė piksi šukuosena – tai modernus kirpimas, kurį moterys vis dažniau renkasi. Šis stilius atveria veidą ir kartu suteikia pakankamai ilgio, kad būtų galima rinktis įvairias stiliaus galimybes. Jis dailiai išauga, todėl tinka visoms moterims.

Lengvas siaurėjantis piksi su kirpčiukais

Elegantiška siaurėjanti pixie šukuosena su kirpčiukais – tai elegantiška šukuosena, sukurta moteriškam žavesiui spinduliuoti. Idealiai tinkantis storiems, tiesiems plaukams, šis į šoną kirptas pixie turi glaudžiai nukirptą nugarą ir šonus, o šoninės sruogos nuskustos į tikslius trikampius. Ši universali šukuosena be vargo suderina dalykinį ir elegantišką įvaizdį, tačiau ją itin lengva formuoti.

Blondiniškas piksi tekstūruotiems plaukams

Jei turite storus, tekstūrinius plaukus, kurie gali būti šiek tiek nepaklusnūs, mūsų “gabalinė” piksi šukuosena jums puikiai tiks. Šis stilius puikiai papildo jūsų natūralias bangas. Šiam įvaizdžiui paryškinti rinkitės blizgantį, metalinį šviesų atspalvį. Būkite pasiruošusi visur sulaukti komplimentų ir klausimų apie savo plaukus.

Nepaprastai trumpas sluoksniuotas pixie

Tiems, kurie turi juodus plaukus, apsvarstykite šią žavingą trumpų, sluoksniuotų pixie šukuoseną. Rinkitės gausų sluoksniavimą ir akcentus, kad suteiktumėte plaukams gilumo ir matmenų.

Drąsus pixie kirpimas

Piksi pynimas yra fantastiškas pasirinkimas afroamerikiečių plaukams, kai pasirenkama trumpa šukuosena. Pynimai suteikia galimybę lanksčiai eksperimentuoti su įvairiais kirpimais, spalvomis ir stiliais be ilgalaikių įsipareigojimų ar drastiško kirpimo. Nesenstantis pixie kirpimas gali būti pritaikytas asimetriškam stiliui, šukuosenai, ilgesniems kirpčiukams, apatiniam kirpimui ir kt. Pasirinkus pynimą, suteikiama galimybė per trumpesnį laiką išbandyti įvairius stilius.

Pribloškiantis trumpas piksi kirpimas su kirpčiukais

Šukuosena su įmantriais kirpčiukais įrėmina veidą ir išryškina akis. Labai svarbu pasirinkti stilių, kuris papildytų jūsų bruožus. Prailgintas kirpčiukas išryškina skruostikaulius ir paslepia kaktos linijas.

Trumpas piksi kirpimas su ilgais iškarpytais sluoksniais

Idealios trumpos šukuosenos moterims, turinčioms tankų plaukų tipą, turi turėti daug tekstūros, kad suvaldytų girią, o šis pixie kirpimas yra puikus to pavyzdys. Sujungtas su trumpu kirpčiuku, jis padaro jūsų storus plaukus lengvesnius ir erdvesnius, be to, atrodo labai gražiai.

Sušukuotas piksi su trumpais šonais

Jei trumpi plaukai yra seksualūs, tai labai trumpi pixie kirpimai yra dar seksualesni! Į šonus sušukuoti kirpčiukai suteikia dinamiškumo, o sušukuota viršugalvio dalis suteikia papildomos tekstūros ir aukščio. Glaudžiai nukirpti šonai ir balti šviesūs akcentai prisideda prie drąsaus įvaizdžio, kuris išryškina ausis ir jūsų gulbišką kaklą.

Gražus spygliuotas pixie kirpimas

Vėsus dygliuotas kirpimas – tai šukuosena, kuri išsiskiria ir išlieka stilinga. Ji suteikia bet kokiam įvaizdžiui aštraus prieskonio ir yra universali tiek švelniam, tiek aštriam įvaizdžiui. Norėdami išgauti šį stilių, naudokite mėgstamą plaukų pastą, kad galėtumėte jį iškarpyti.

Moteriškas piksi kirpimas su perėjimu šonuose

Kokia aštri pixie šukuosena! Nuskusti trumpo pixie fade kirpimo šonai suteikia šukuosenai vyriškumo, tačiau mielas šviesus kirpčiukas yra moteriškas. Ryški šviesiaplaukė su tamsiomis šaknimis – patrauklus spalvų derinys, kuris fantastiškai atrodo ant daugumos odos atspalvių.

Trumpas iškarpytas pixie šviesiems plaukams

Atrodo, kad ši trumpa piksi šukuosena buvo sukurta tam, kad šturmuotų podiumą! Norėdami išgauti šią šukuoseną, pasikonsultuokite su kirpėju, kad trumpus plaukus nukirptų sluoksniais ir nudažytų glotniu šviesiu atspalviu, idealiai tinkančiu turinčioms vėsų odos atspalvį. Šukuoseną formuokite naudodami tokias priemones kaip lengvas vaškas ar pomada, kad plaukai taptų tvirtesni ir tekstūra būtų stipresnė.

Labai trumpa suvelta piksi šukuosena

Padailinkite šukuoseną su šia glaudžiai kirpta šukuosena! Ši trumpesnė šonuose ir ilgesnė viršuje šukuosena neįtikėtinai nuostabiai atrodo ovalaus veido moterims. Pixie kirpimai turi būti gerai prižiūrimi, kad išlaikytų savo stilių ir formą. Rekomenduoju apsilankyti pas kirpėją ar barberį, kuris specializuojasi trumpų piksi kirpimų srityje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment