102 plaukų dažymo sruogelėmis idėjos

Pradžia » Plaukų dažymas » 102 plaukų dažymo sruogelėmis idėjos

Publikuota

Šaknų išblukimas trumpiems ploniems plaukams

Daugiatoninis platininių akcentų efektas ant purvinos blondinės pagrindo atrodo pritrenkiančiai ir rafinuotai. Trumpo kirpimo plaukams su tupiais galiukais ir vidurine skyryba jis suteikia kūną ir sukuria storesnių, pilnesnių plaukų iliuziją, todėl tai fantastiškas pasirinkimas turintiems plonus plaukus.

Blondiniškas Peekaboo dažymas sruogelėmis

Norite mėgautis šviesiaplaukės žavesiu, tačiau visiškai neįsipareigoti? Pasilepinkite “peekaboo highlights” tendencija. Šio stiliaus paslaptis – strategiškai išdėstytos folijos. Norint pasiekti peekaboo efektą, reikia dažyti centrinę plaukų dalį, o viršutinį sluoksnį palikti natūralaus atspalvio.

Sidabrinis Peekaboo plaukų dažymas sruogelėmis su kirpčiukais

Mėnulio akmenų šukuosena geriausiai dera su folijos išdėstymu, todėl atrodo, kad spalva tarsi “žvilga”. Šis stulbinantis žvilgančių akcentų + šviesių plaukų šukuosenos įvaizdis – tai šukuosena, kuria galima pademonstruoti spalvos atspalvį neįsipareigojant dėl visos spalvos. Ši spalvos technika puiki, nes ją galima pritaikyti kiekvienai moteriai. Mėnulio akmens žvilgantys akcentai puikiai atrodo su šviesiais ir tamsiais plaukais.

Rudi plaukai su švelniu karameliniu dažymu sruogelėmis

Subtilus ir natūraliai atrodantis balayage visada kažkuo žavi. Pasidomėkite šiais tamsiais plaukais su karameliniais akcentais! Šiam atspalviui labai tinka pečius siekiantis kirpimas ir laisvos garbanos! Šio įvaizdžio pagrindo spalva – šokolado ruda su natūraliai išdėliotais karameliniais akcentais.

Ilgų rudų plaukų balayage dažymas sruogelėmis

Pridėję šviesių balayage akcentų prie savo ilgos, sluoksniuotos šukuosenos, neabejotinai suteiksite gyvybės ir dimensijos gležniems plaukams. Svarbu išlaikyti natūralias šaknis, kad sukurtumėte įspūdingą stilių ir nereikėtų daug priežiūros.

Juodi plaukai su rudai dažytomis sruogelėmis

Ši spalva reikalauja daug priežiūros, ypač jei turite juodų/rudų natūralių plaukų šaknų. Plaukus reikia dažyti kas 4-6 savaites ir kaskart plaunant plaukus naudoti violetinį šampūną ir kondicionierių.

Blizgios šviesios sruogelės su rudos spalvos pagrindui

Šukuosenoje yra šviesiai rudi plaukai su pašviesinimais, sukuriančiais garantuotai “wow” vertą derinį. Balayage technika, sumaišyta su babylights, suteikia paplūdimio nuotaikų, o palaidos bangos dar labiau pabrėžia šią estetiką. Gyvenimiška šukuosena puikiai tinka asmenims, vertinantiems nenuobodų stilių ir nesudėtingą žavesį.

Tamsiai rudų plaukų dažymas šviesiomis sruogelėmis

Šis įvaizdis apima kirptus tamsiai rudus plaukus su šviesiais akcentais. Gražus šviesių ir tamsių spalvų kontrastas gali sustiprinti bet kokį stilių, papildyti veido formą ir veido spalvą. Šviesinant plaukus geriausia sutelkti dėmesį į veidą įrėminančius akcentus, o likusius plaukus palikti kontrastingos spalvos. Stilistas gali padėti nustatyti geriausius spalvos variantus, o pabaigti juos skaidriu blizgesiu arba suteikti blizgesiui šiek tiek atspalvio.

Lengvas karamelinis rudų plaukų balayage

Jūsų apnuogintos pečius siekiančios bangos švytės dar ryškiau, jei jas paryškinsite sodriu karameliniu atspalviu. Į šoną sušukuoti, žvilgantys kirpčiukai suteiks holivudinio spindesio.

Blondiniškas balayage dažymas sruogelėmis

Dviejų tonų šviesiaplaukių plaukai paprastai reiškia, kad jie turi balayaged akcentus per visą galvą, kad būtų išgauta organiška spalva. Paprastai šis metodas naudojamas norint suteikti gilumo ir dimensijos, kad išgautumėte natūralią, banglentininkės merginos blondinę. Dar vienas privalumas – tai laisvų rankų technika, todėl sutrumpėja daug laiko, kurį paprastai tektų praleisti stebint, kaip stilistas apvynioja plaukus folija. Blond balayage brunetėms nėra toks greitas ir užtruktų daug daugiau laiko šviesinimui.

Juodojo šokolado spalvos plaukai su vyršniniomis sruogelėmis

Tai skirta jums, jei norite išlaikyti natūralią plaukų spalvą, bet pridėti šiek tiek spalvų. Didžiausias dalykas, susijęs su šiais tamsiai rudų plaukų akcentais, yra tai, kokia sodri ir natūrali išlieka pagrindinė spalva. Svarbu žinoti, kad raudona plaukų spalva linkusi išblukti greičiau nei dauguma ilgalaikių dažų, todėl visada rekomenduojama namuose naudoti spalvai saugias priemones, kad pratęstumėte plaukų spalvos gyvavimo laiką.

Vidutinio ilgio dažyti rudi plaukai su aukso spalvos sruogelėmis

Šviesiai rudi plaukai su akcentais – tai didelė kūrybiškumo galimybė. Galite daryti ką tik norite. Šiame stiliuje derinama balayage technika su išsiskiriančiomis sruogomis, kad būtų itin gražus ir įdomus stilius. Kadangi šviesūs plaukai krypsta į aukso pusę, o ruduose matyti švelnūs raudoni atspalviai, šis įvaizdis tinka tiems, kurių odos atspalvis yra šiltas.

Plaukų dažymas vaivorykštinėmis sruogelėmis

Įneškite vaivorykštės į savo plaukus su nuostabiais vaivorykštės akcentais ir ryškiu pinigų gabalėliu. Šios vaivorykštinės šukuosenos yra spalvingos ir pasižymi unikalia plaukų tendencija. Jos puikiai tinka norinčioms išeiti iš komforto zonos ir išreikšti save. Tamsi bazinė spalva sukuria ryškų kontrastą su ryškiais vaivorykštės akcentais. Dėl to jūsų plaukai išsiskirs bet kokioje minioje.

Sruogelių dažymas violetine spalva

Violetinės spalvos trumpų šviesių šviesių plaukų pridėjimas prie nuostabios šviesios blondinės yra puikus atspalvis, kurį galite išbandyti, jei norite atnaujinti savo šukuoseną. Gera žinia šviesiaplaukėms ta, kad išblukimas bus stulbinantis. Tikėtina, kad jis išbluks iki pastelinės violetinės spalvos, o tada vėl taps šviesus. Nebijokite smagiai praleisti laiką su šviesiais plaukais su violetiniais akcentais.

Tamsūs plaukai su kaštoninėmis sruogelėmis

Ši šukuosena demonstruoja sudėtingą šviesių plaukų mišinį, kuris suformuoja žavų gylio ir dimensijos pojūtį. Šviesesnių ir tamsesnių atspalvių sąveika išties nuostabi ir tikrai įkvėps mėgdžioti. Turintiems šiltus odos tonus, šiltų karamelinių šviesių ir kaštoninių atspalvių akcentų įtraukimas gali būti puikus pasirinkimas natūraliam grožiui pabrėžti.

Natūralios garbanos su karameliniu sruogelių dažymu

Pridėkite prie brunetės garbanų keletą gražių karamelinių atspalvių ir suteikite savo plaukams saulės bučinio įspūdį. Šie subtilūs akcentai atrodo natūraliai, tačiau gražiai garbanai suteikia gilumo ir šilumos.

Dviejų tonų sruogelių dažymas

Šioje šukuosenoje harmoningai dera žydra ir violetinė spalvos, sukurdamos stulbinantį įvaizdį, kuris tikrai privers pasukti galvą. Sumaišytas paryškintų plaukų efektas sklandžiai supina šiuos du ryškius atspalvius, demonstruodamas unikalų ir akį traukiantį stilių. Pasitikėkite šio spalvų derinio grožiu ir leiskite savo plaukams atspindėti plaukų dievų meistriškumą.

Iškarpytas rudas lob kirpimas su karameliniu sruogelių dažymu

Įžūlus, jausmingas, per vidurį perskirtas kirpimas, šilti šviesūs šių ryškių akcentų tonai puikiai pabrėžia mėlynas akis ir žudikiškus skruostikaulius. Nupieštas pečius siekiantis kuodas išryškina dailius veido bruožus.

Vidutinio ilgio tamsiai rudi plaukai su karamelinėmis sruogelėmis

Vidutiniškai tamsiai rudi plaukai su karameliniais akcentais gali suteikti gilumo ir šilumos brunetėms, norinčioms karamelinės plaukų spalvos. Karamelinės rudos spalvos plaukų akcentai tamsiai rudiems plaukams puikiai tinka šiltiems, alyvuogių ir neutraliems odos atspalviams. Šis stilius – tai nuostabus karamelinių pašviesinimų, rudų plaukų ir didelių bangų derinys.

Šis stilius – tai puikus karamelinių pašviesinimų, rudų plaukų ir didelių bangų derinys.

Daugiaspalvės violetinės sruogelės

Rudi ir violetiniai plaukai dar niekada neatrodė taip gerai! Šokoladinės rudos, auksinės kaštoninės ir šviesiai rožinio aukso atspalvius derinkite su įaustais alyvinės ir tamsesnės violetinės spalvos akcentais ir sukurkite sau plaukų šedevrą.

Tamsūs plaukai su blondiniškomis ombre sruogelėmis

Juodi plaukai, suporuoti su šviesiais ombre akcentais ir ryškesne, veidą įrėminančia šviesiaplauke, gražiai sujungia šaknis ir pašviesina veidą. Šviesūs atspalviai yra universalūs, nuostabiai atrodo ant daugelio veido formų ir gali būti lengvai pritaikomi, kad puikiai tiktų prie jūsų odos atspalvio.

Delikatus bronzinio balayage sruogelių dažymas

Elegantiškos ir rafinuotos babylight juostelės vienu metu įveikia dvi užduotis: suteikia rudai plaukų spalvai gylio ir padaro tiesius plaukus tekstūriškesnius. Taip galite susikurti gundančią šukuoseną per daug nesistengdami.

Rausvos Peekaboo stiliaus sruogelės šviesiems plaukams

Šie rožiniai ir sidabriniai peekaboo plaukai yra tokia svajonė! Išbandykite rožinius akcentus ant šviesių plaukų ir suteikite savo šukuosenoms smagaus prieskonio. Jei jūsų plaukai jau šviesūs, pridėti rožinės ar kitos smagios spalvos bus paprasta. Iš mano profesinės patirties žinau, kad kuo šviesesni plaukai, tuo tikroviškiau atrodys spalvos nuosėdos. Jei jūsų plaukai geltoni, o ant viršaus uždėsite mėlynos spalvos, jie gali tapti žali. Norėdami su tuo kovoti, atlikite išankstinį tonavimą, kuris panaikintų geltoną plaukų spalvą. Turėsite gražų tolygů audeklą.

Ombre sruogelių dažymas su perėjimu iš tamsiai rudos į pelenų šviesią spalvą

Tamsiai rudos arba pelenų blondinės spalvos ombre akcentai geriausiai tinka moterims, turinčioms natūraliai tamsų pagrindą. Pelenų blondinės ombre paryškinimas suteikia švelnių šviesių kaspinėlių ir dimensijos bendram įvaizdžiui. Jei norite šios spalvos, paprašykite spalvininko šviesiai pelenų blondinės ombre prie tamsaus pagrindo. Ši spalvos idėja taip pat puikiai tinka šviesiai rudiems plaukams su pašviesinimais.

Gilios šokoladinės garbanos su kontrastingu sruogelių dažymu

Jei turite gilias šokoladines garbanas, apsvarstykite galimybę jas paryškinti kontrastingais akcentais, kad suteiktumėte tekstūros, įdomumo ir sluoksnių. Spalvų kontrastas puikiai tinka toms, kurios nori savo garbanomis padaryti įspūdį.

Grybų rudos spalvos plaukai su subtiliu natūraliu sruogelių dažymu

Grybo rudumo plaukai su subtiliais natūraliais akcentais – tai natūraliai lengvi kasdieniai plaukai. Šis nereikalaujantis daug priežiūros stilius puikiai tinka šiuolaikinei keliaujančiai moteriai. Jei turite žilų plaukų, planuokite kas penkias savaites apsilankyti pas stilistą, kad juos pakoreguotumėte. Per vizitą paprašykite stilisto, kad jis sklandžiai sulietų šaknis smulkiomis folijomis ir užtikrintų natūralią išvaizdą. Kirpimui rinkitės skustuvą, kad sušvelnintumėte šiurkščius plaukus ir kontroliuotumėte jų svorį. Šie subtilūs akcentai idealiai tinka užimtoms moterims, kurios trokšta stilingos, lengvai prižiūrimos, švelnios ir madingos išvaizdos.

Supinti ir suršti plaukai su sruogelių dažymu

Jei vykstate į muzikos festivalį ar EDM koncertą, norite būti tikri, kad nieko neslepiate, kai kalbama apie jūsų išvaizdą. Štai kodėl festivalio sezonui būtina naudoti kelių atspalvių pastelinės turkio spalvos plaukus. Jei juos dėvėsite su tokia pat šaunia šukuosena, pavyzdžiui, pintomis netvarkingomis sruogomis, jūsų nevaržomo stiliaus ir polėkio niekas nepaneigs.

Žilų plaukų dažymas sruogelėmis

Kitas būdas naudoti mažus šviesos spindulius – žilų plaukų maišymas. Būdas užmaskuoti žilą spalvą – pridėti šalto tono akcentų ir žemo ryškumo šviesą, kuri būtų artima jūsų natūraliai spalvai. Šiai išvaizdai reikia dažnų tonavimo seansų. Namuose priežiūrai taip pat galite naudoti violetinį šampūną.

Purpurinės ir violetinės spalvos sruogelės juodiems plaukams

Turėti juodus plaukus su violetiniais akcentais gali būti drąsus pasirinkimas. Čia mums patinka šviesesni, švytintys galai, o iš viršaus sklinda gilesni atspalviai. Jei norite kerinčio, bet alternatyvaus įvaizdžio, šie atspalviai kaip tik jums!

Subtilus plaukų dažymas sruogelėmis

Šiame įvaizdyje vienu metu derinamos dvi didžiausios 2024 m. plaukų tendencijos: drugelio kirpimas ir pinigų gabalėlių akcentai. Kitą kartą eidami į saloną parodykite šią nuotrauką savo stilistui ir visus sužavėkite madinga šukuosena.

Šokoladiniai rudi plaukai su šviesiai auksinėmis karamelinėmis sruogelėmis

Turtingas šokolado rudumo pagrindas su karameliniais akcentais, kurie idealiai tinka bet kokio ilgio ir tekstūros plaukams. Šis karamelinis balayage ant rudų plaukų turi šiltų ir ryškių atspalvių, kurie visada taip gerai tinka bet kokio tipo plaukams pagyvinti ir suteikti jiems gilumo, ypač kai jie yra su bangomis.

Natūraliai atrodantis Money Piece plaukų dažymas

Šis šiek tiek tekstūruotas bob kirpimas su kontūru, kuris natūraliai apšviečia ir išryškina, neabejotinai yra vienas nuostabiausių čia demonstruojamų įvaizdžių! Manubela Cabeleireiros meistriškai panaudojo natūraliai atrodančius pašviesinimus, kad pabrėžtų unikalų savo klientės grožį “natūraliu, PAVYZDINGU ir nereikalaujančiu daug priežiūros būdu”

Lengvai prižiūrimas ilgų plaukų dažymo sruogelėmis stilius

Ši graži šukuosena pasižymi madingu šviesiu balayage, kuris ilgiems plaukams suteikia dimensijos ir gylio. Pasirinkus dalinius pašviesinimus, sumažėja apsilankymų salone dažnumas, kai reikia atnaujinti šaknis. Norėdami atkurti šį stilių, pradėkite nuo laisvų bangų sukūrimo garbanojimo žnyplėmis. Tada pirštais švelniai atskirkite bangas, kad išgautumėte išpuoselėtą ir lengvą šukuoseną.

Žydros spalvos ombre plaukų dažymas sruogelėmis

Undinėlės plaukai yra tikri, o šis nuostabus akvamarino spalvos ombrė įvaizdis yra puikus būdas tai įrodyti. Iš ryškios arbatinės spalvos pereikite į šviesią, pelenų spalvos blondinę ir prilygsite Mažajai undinėlei.

Elegantiškos medaus atspalvio sruogelės

Pasilepinkite medaus šviesių plaukų akcentais, kurie skleidžia ryškų švytėjimą, primenantį saulės šviesą, prasiskverbiančią pro girią. Šis kreminis balayage idealiai tinka toms, kurių ilgos, tiesios garbanos siekia rafinuotumo. Jei norite padidinti šio įvaizdžio gilumą ir matmenis, apsvarstykite galimybę pridėti švelnių bangų, kad galėtumėte išgauti svaiginantį efektą.

Šviesios šokoladinės sruogelės

Šviesūs šokoladiniai akcentai geriausiai atrodo moterims, kurių plaukų pagrindas natūraliai tamsus, nes jie kontrastuoja su akcentais. Norėdamos išgauti šią spalvą, paprašykite savo spalvininko, kad jis parinktų subtilius šokoladinius akcentus tamsiame pagrinde.

Šokoladiniai plaukai su aukso spalvos sruogelėmis

Įsivaizduokite, kad jūsų tamsiai rudi plaukai turi nuostabų auksinį atspalvį, sukuriantį stulbinantį kontrastą, dėl kurio atrodysite taip, tarsi visą dieną praleistumėte paplūdimyje ir niekuo nesirūpintumėte. Subtilus auksinės rudos spalvos akcentų prisilietimas jūsų šokoladiniams plaukams suteiks gilumo ir dimensijos, o saulės pabučiuoti plaukai spinduliuos grožiu be jokių pastangų.

Kontrastinga šviesi sruoga tamsiems plaukams

Jei manote, kad jūsų šukuosenai trūksta “wow” veiksnio, apsvarstykite galimybę šukuosenos priekyje pridėti didelį pinigų gabalėlį. Šį stambų kaspiną nudažę visiškai kitokiu atspalviu sukursite gražų akcentą, kuris gražiai kontrastuos su likusiais plaukais.

Pilkai sidabrinis balayage sruogelių dažymas

Balayage turi tiek daug privalumų, todėl nenuostabu, kad moterys visur dalyvauja šioje tendencijoje. Pilki dažai gana greitai išblunka; jei nenorite įsipareigoti prižiūrėti šaknų, balayage su sidabriniais akcentais, sutelktais į plaukų galus, yra tinkamas būdas.

Pusė plaukų blondiniški kita pusė juodi

Vadinkite ją šiuolaikine Cruella Deville, vadinkite yin ir yang, diena ir naktimi, kad ir kaip vadintumėte šią šukuoseną, ji neabejotinai yra šedevras. Kam dalyti dvi spalvas į viršų ir apačią, jei galite jas padalyti į šonus? Ikoniška.

Bordo spalvos dažymas sruogelėmis

Burgundiški akcentai gražiai atrodo ant tamsių plaukų. Burgundiškų ir juodų plaukų derinys atrodo ryškus saulėje ir subtilesnis patalpose. Žinoma, kad raudona spalva, net ir ši juoda su tamsiai raudonais akcentais, greitai išblunka, todėl būtinai naudokite spalvai saugias priemones be sulfatų, pavyzdžiui, “Simply Organic” plaukų priežiūros priemones.

Raudonos spalvos sruogelės tamsiems plaukams

Rinkitės raudoną plaukų spalvą, kuri būtų aštri, bet atsargi. Prieštaringa, tiesa? Ryški spalva suteikia drąsos ir bebaimiškumo, tačiau ji šiek tiek konservatyvesnė! Atsižvelgiant į tai, kad ombre stiliaus akcentai nesiekia tiesiai šaknų, ši išvaizda yra puiki, nes leidžia būti išraiškingiems ir pernelyg neišprotėti per visą raudoną spalvą. Vienas iš puikių dalykų, susijusių su šiais raudonų plaukų paryškinimais, yra tai, kad jie neateina tiesiai nuo šaknų. Jie švelnesni, atrodo natūraliau ir juos lengviau prižiūrėti.

Mėlynos spalvos plaukai su ryškiomis sruogelėmis

Šiame povandeniniame įvaizdyje iš tikrųjų derinama turkio mėlyna spalva su švelnia žalia, todėl geltoni akcentai tikrai išryškėja. Jei norite tokio įvaizdžio, bet nenorite, kad jis būtų nuolatinis, apsvarstykite galimybę per visą plaukų ilgį pridėti citrinų geltonos spalvos priauginamų plaukų.

Tamsiai rudos spalvos sruogelės

Sluoksniuoti rudi plaukai patys savaime atrodo puošnūs. Tačiau jei norite suteikti dar daugiau dimensijos savo garbanai, pridėkite veidą įrėminančių šviesių plaukų, kurie yra keliais atspalviais šviesesni už jūsų natūralų atspalvį. Tai puikiai tiks plonų plaukų merginoms ir moterims.

Ilgi banguoti plaukai su karameliniu sruogelių dažymu

Plaukų bangos yra puikus būdas ilgų kirpimų plaukams sujungti sluoksnius, suteikiant plaukams natūralesnę ir lengvesnę išvaizdą. Pagrindinį rudą atspalvį paryškinkite auksiniais arba karameliniais tonais, kad jūsų sruogos būtų blizgios ir erdvinės.

Peek-a-Boo sruogelių dažymas

Negalite ryžtis visiškai nenatūraliai spalvai? Išbandykite itin subtilią juodos ir žydros spalvos šukuoseną, kuri vis tiek įrodys, kad mokate šiek tiek pasilinksminti. Laikykite arbatžolių spalvos akcentus apatinėje sluoksniuotų plaukų dalyje, kad jie šen bei ten žvilgtelėtų ir neužgožtų jūsų garbanos.

Blondiniškas balayage sruogelių dažymas

Šis pinigų gabalėlių dažymas suteikia natūralų efektą, suteikia pakankamai kontrasto, kad išryškintų jūsų bruožus ir nebūtų per daug drąsus. Rinkitės ilgai išliekančius šiltus ir neutralius tonus, nes jie tinka visiems odos atspalviams.

Blondiniški raudoni plaukai su dažytomis sruogomis

Raudonai šviesūs plaukai su pašviesinimais yra drąsus spalvos pasirinkimas ir geriausiai tinka moterims, kurios gali plaukus dažyti kas 4-5 savaites. Raudoni tonai kartu su šviesiais akcentais abu labai greitai išblunka. Labai svarbu namuose turėti tinkamų priemonių. Spalvotų plaukų šampūnas ir kondicionierius yra absoliuti būtinybė, taip pat nuo karščio apsauganti priemonė, nes karštis taip pat išplauna spalvą iš plaukų.

Raudoni plaukai su sruogų dažymu

Raudoni plaukai su trumpomis šviesomis ir akcentais skirti moterims, kurios nori erdvinių raudonų atspalvių ant savo sruogų. Kad išgautumėte šią spalvą, paprašykite savo spalvininko atlikti erdvinį balayage su raudonais tonais.

Natūraliai dažytos sruogelės ilgiems šviesiems plaukams

Jei norite natūraliai paryškinti ilgus šviesius plaukus, pagalvokite apie babylights su apverstais galiukais. Šia technika sukuriama švelni šviesi spalva ties viršugalviu, kuri tolygiai pereina į ryškesnę šviesią spalvą ties galiukais. Norėdami sustiprinti šviesių plaukų gyvybingumą, rinkitės šaltų ir auksinių atspalvių toniką. Taip išgausite atspindintį ir gyvybingą šviesų atspalvį, kuriame gražiai dera tonai.

Rudi plaukai su rožinėmis sruogomis

Brunetės turi pranašumą, kai į šukuoseną įtraukiama rožinė spalva, nes jų natūrali spalva jau turi raudonų atspalvių. Vidutiniai rudi tonai sklandžiai pereina į dulkėtą rožinį atspalvį. Šis nuostabus derinys leidžia kitaip nenatūraliam atspalviui būti gana subtiliam.

Juodi plaukai su violetiniais atspalviais

Jeigu jūsų juodai juodai pixie kirpčiai reikia papildomo spindesio, pridėkite keletą gražių tamsiai violetinių akcentų. Per visą šukuoseną perpinta spalva atrodo nuostabiai ir parodo žmonėms, kad esate bebaimė skraidytoja, kai kalbama apie jūsų plaukus.

Daugiatonis sruogelių dažymas šviesia spalva šviesiai rudiems plaukams

Šviesiai rudi plaukai su šviesiai rudais šviesiais akcentais suteikia aukso atspalvio ombre efektą. Šis stilius ypač pribloškia turinčias vidutiniškai rudus plaukus, nes atrodo neįtikėtinai natūraliai. Šios šukuosenos grožis slypi minimaliose pastebimose ataugose, nes daugiatoniai šviesiai rudos ir šviesiai šviesios spalvos atspalviai sklandžiai susilieja su natūralia plaukų spalva. Norint pasiekti norimą efektą, rinkitės neutralius atspalvius be jokių papildomų raudonų ar pelenų atspalvių. Natūrali vidutiniškai ruda plaukų spalva natūraliai sukuria gražius auksinius atspalvius, pagerinančius bendrą šviesių plaukų išvaizdą.

Kontrastuojantis sruogelių dažymas trumpiems banguotiems plaukams

Balti šviesūs akcentai nuostabiai paryškina trumpus brunetės plaukus, sukurdami ryškų ir dinamišką įvaizdį. Kad šukuosenai suteiktumėte daugiau tekstūros, stilistai rekomenduoja truputį susukti sruogas. Nepamirškite rezultatą užfiksuoti plaukų laku, kad laisvos bangos išliktų ilgai.

Vidutinio ilgio rudi plaukai su karameliniais tonais

Šis įvaizdis įkūnija tas vasariškas vibracijas, kurių ieško kiekviena brunetė. Natūralios spalvos ir saulėtų karamelizuotų bangų derinys sukuria puikią aplinką bet kokiai progai. Didžiausias šios šukuosenos ir karamelinės plaukų spalvos privalumas – tamsos ir šviesos tolygumas. Šis kirpimas priskiriamas “moderniam bobui”, kurį moterys nešioja visur. Šis kirpimas leidžia žaisti su ilgiu priekyje, bet taip pat atpalaiduoja svorį nugaroje. Šis įvaizdis universalus visų formų ir asmenybių moterims. Tačiau visi plaukų pokyčiai reikalauja tam tikros priežiūros. Šis Karamelinė svajonė puikiai tinka plauti ir nešioti, todėl, atsižvelgiant į kliento plaukų tekstūrą, galima sumažinti stilizavimą. Spalvos priežiūra kiekvienam klientui yra skirtinga. Vieni pageidauja, kad plaukai atrodytų labiau įaugę ir su šaknimis, o kiti negali pakęsti, kai atauga nė centimetro. Svarbiausia, kad karamelizuotos plaukų spalvos stiliui ir priežiūrai būtų naudojamas produktas.

Vidutinio ilgio garbanos su karameliniais akcentais

Karamelinis balayage ant tamsių plaukų sukuria nuostabų gradiento efektą. Šviesos atspalviai tokie natūralūs, kad šukuosenai suteikia tikrą saulės pabučiuotą atspalvį – šukuosena atrodo autentiškai ir nepriekaištingai!

Ilgi tamsūs banguoti plaukai su sidabrinėmis sruogomis

Pilkai rudi plaukai dar niekada neatrodė geriau! Nusikirpkite ilgus plaukus V forma ir naudokite kūginį lygintuvą, kad padarytumėte lengvas bangas. Taip tinkamai išryškės tavo sidabriniai akcentai. Gausite daug matmenų savo sruogoms, o sruogos atrodys gražios tekstūros.

Natūraliai dažytos sruogelės juodiems plaukams

Perfektūs natūralūs akcentai ant juodų kirpčiukų yra šilti šviesūs tonai. Jei norite, kad jūsų natūraliai tamsūs plaukai atrodytų švelnūs, saulės pabučiuoti, rinkitės smėlio aukso atspalvius, o ne vėsių tonų akcentus, kad išgautumėte natūralų, tikrovišką vaizdą. Paprašykite plaukų dažytojo žalsvų, tamsiai šviesių šviesių atspalvių akcentų, kurie įrėmintų jūsų veidą, kartu su rankomis dažytais balayage, kurie dažant plaukus paliks dimensiją ir leis medaus atspalvio akcentams gražiai kontrastuoti su jūsų tamsiais plaukais.

Gausus ir ryškus tamsus sruogelių dažymas tamsiems plaukams

Tamsūs akcentai sukuria gyvybingą dimensiją, tamsiems plaukams suteikia gilumo ir sodrumo. Šiam įvaizdžiui paryškinti, įtraukdami švelnias bangas ir subtilią tekstūrą, galite suteikti prašmatnumo. Be to, ši šukuosena gali pabrėžti šviesius akcentus, kad jie gražiai išsiskirtų tamsiame fone.

Tamsiai rudi plaukai su Babylights

Jei norite atnaujinti savo išvaizdą per daug neužgoždami rudų plaukų, išbandykite nuostabius karamelinius babylights. Šie subtilūs akcentai jūsų tamsiai šokoladiniam pagrindui suteiks šiek tiek šilumos, lengvumo ir dimensijos.

Rudi plaukai su ryškiu sruogelių dažymu

Balayage turi atrodyti natūraliai, tarsi plaukai vasarą pašviesėtų saulėje, todėl pridėjus trumpų šviesių plaukų padėsite jiems suteikti dimensijos. Šis įvaizdis – tai tradicinis rudų plaukų balayage su pridėtais pašviesinimais ir trumpomis šviesomis.

Tamsių plaukų šukuosena su mėlynomis sruogelėmis

Bob šukuosenoje yra kažkas lengvai elegantiško ir nesenstančio, tačiau ji įgauna smagų šiuolaikinį atspalvį, kai į ją įterpiami mėlyni akcentai. Šią šukuoseną paryškina aiškiai apibrėžtos garbanos ir stambios tamsiai mėlynos sruogos.

Tamsiai rudas kirpimas su subtiliomis šviesiomis sruogelėmis

Elegantiški ir puošnūs, vos menkiausia šviesių akcentų užuomina ant raudonmedžio rudos spalvos plaukų puikiai įrėmina veidą. Nuo vidurio nutolęs kirpčiukas ir ilgi plunksnomis papuošti šonai taip pat padeda veidui atsidurti nuostabių šokoladinių bangų fone.

Turkio ir violetinės spalvos plaukai su sruogelėmis

Turkio spalvos ombre plaukus galite sumaišyti dvi skirtingas spalvas – pavyzdžiui, šias melsvai žalią ir violetinę – ir išgauti vieną spalvingą, komplimentų kupiną šukuoseną. Jei norite sveiko spalvų mišinio, leiskite daliai mėlynos spalvos išsilieti iki pat apačios.

Stulbinančios raudonos spalvos sruogelės tamsiai rudiems plaukams

Drąsūs, ryškūs sodrūs akcentai ant tamsių plaukų be jokių pastangų išryškina jūsų pagrindą ir suteikia plaukams dimensijos bei judesio, ypač su tomis elegantiškomis garbanomis galuose. Šis vidutinio ilgio kirpimas taip pat bus puikus pereinamasis stilius, jei pereinate nuo ilgų plaukų prie trumpų.

Pritrenkiantis sruogelių dažymas

Šį universalų bob stiliaus stilių papildžius madingais, storais akcentais, jis taps garbinimo objektu! Ryškios ir didelės stambios kirpčiukų atkarpos paryškins odos atspalvį ir kontūruos veido bruožus.

Sruogelių dažymas užuolaidiniams kirpčiukams

Padidinkite plonų tiesių plaukų apimtį ir storį natūralių plaukų ir stambių šviesių kirpčiukų mišiniu. Užuolaidinis kirpčiukas ne tik padidina šukuosenos pilnumą, bet ir išryškina veido bruožus, todėl šukuosena atrodo talpi ir glotni.

Tamsiai rudi plaukai su karameliniais akcentais

Šie gardūs tamsiai rudi lazdyno riešutų gabaliukai ant tamsių brunetės plaukų įrodo, kad šių atspalvių derinimas gali būti toks viliojantis. Rezultatas labai gražus, turtingas ir dėmesį prikaustantis!

Tamsūs plaukai su tamsiai violetinėmis sruogomis

Papildykite savo tamsius plaukus tamsiais violetiniais akcentais, kad atrodytumėte drąsiai ir drąsiai. Šie akcentai sukuria ryškų kontrastą su juodu pagrindu, suteikdami šukuosenai gylio ir matmenų. Pagalvokite apie veidą įrėminančias sruogas, kad išryškintumėte savo bruožus ir suteiktumėte plaukams spindesio ir švytėjimo efektą. Jei norite išskirtinio akcento, pasirinkite vėsesnį, pastelinį violetinės spalvos atspalvį, kad pasiektumėte panašų efektą ant juodų plaukų.

Pastelinės mėlynos spalvos sruogelių dažymas

Žodį “be pastangų” galima lengvai pritaikyti magijai, kuri įvyksta, kai moteris dėvi nuostabią banguojančią šukuoseną su švelniai mėlynais babylights. Rezultatas – svajinga šukuosena, kurią gali turėti bet kuri jauna mergina, jei tik ji tiki, kad gali ją pasidaryti.

Blondiniškas Peekaboo sruogelių dažymas rudiems plaukams

Pasirinkite šviesius peekaboo akcentus ant rudų plaukų. Šis rudų ir šviesių plaukų derinys imituoja vis dar populiaraus balayage erdvinę spalvą be didelės kainos. Šviesūs peekaboo plaukai skirti jums, jei norite savo įvaizdžiui suteikti subtilios dimensijos ir žaismingumo. Dėl paslėptų šaknų (iš čia ir pavadinimas peek-a-boo) tai itin mažai priežiūros reikalaujanti paslauga, jei reguliariai nesilankote salone.

Balayage stiliaus sruogelės

Dvi spalvos, įrėminančios veidą, gali būti alternatyva tam, kad visą pusę galvos skirtumėte vienai spalvai, o kitą pusę – kitai. Be to, kad tai tinka įsipareigojimų bijantiems žmonėms, kartais mažiau yra tiesiog daugiau. Plaukų madai, žaidžiančiai su spalvų išdėstymu, yra skirtumas tarp sekimo tendencijomis ir jų nustatymo!”

Hipnotizuojantis žydros-mėlynos spalvos sruogelių dažymas

Nudažyti ilgas sruogas turkio žalumo spalva gali būti sudėtinga, tačiau galutinis produktas hipnotizuoja. Iš visų pusių pridėkite pynimų ir suriškite juos į vieną ilgą pusiau aukštyn pakeltą undinėlės pynę. Graži ir unikali, ši spalva sužibės bet kokiame renginyje.

Tamsūs plaukai su raudonu sruogelių dažymu

Pasirinkite raudonus akcentus ant juodų plaukų, nes raudonas atspalvis po jais gali turėti gražų efektą, tačiau būti šiek tiek subtilus. Tai pasiekti padės žvilgantis paryškinimas. Reikės šiek tiek balinimo ir toninio dažymo, tačiau apskritai šie juodi plaukai su raudonais plaukais po apačia nereikalauja daug priežiūros.

Vidutinio ilgio plaukai su daliniu šviesių sruogelių dažymu

Pasitikėkite vidutinio ilgio plaukų universalumu su daliniais šviesiais akcentais. Šis stilius puikiai tinka toms, kurios nori savo sruogoms suteikti ryškumo. Net ir labai tamsių brunetės plaukų asmenys gali išgauti stulbinantį saulės pabučiuotų plaukų efektą, įtraukdami subtilius šviesius gabalėlius. Labai svarbu išlaikyti balansą, nes persistengus su šviesinimais gali neplanuotai pašviesėti bendra plaukų spalva.

Violetinės spalvos Peekaboo sruogelių dažymas Bob kirpimui

Dabar madingos intensyvios plaukų spalvos. Violetiniai peekaboo akcentai leidžia jums būti kūrybingoms, neaukojant dabartinės spalvos. Sujunkite ją su garbanotu kuodu, kad iš tikrųjų išryškėtų kontrastas.

Ilgi juodi plaukai su šviesiai dažytomis sruogomis

Dilgi juodi plaukai su karameliniais akcentais – tai klasikinė tendencija, suteikianti elegantišką, moterišką stilių. Ilgų bangų ir kontrastingų atspalvių sintezė sukuria daugiamatį atspalvį. Ši šukuosena puikiai tinka toms, kurios nori paįvairinti savo tamsias sruogas. Tai ilgi juodi plaukai su kreminės karamelės akcentais, todėl tai mažai priežiūros reikalaujantis balayage variantas. Šis stilius idealiai tinka tamsių plaukų tipams, turintiems ilgą sluoksniuotą kirpimą ir kampus priekyje, todėl reikia susirasti stilistą, turintį patirties dirbant su šviesiais akcentais ant juodų plaukų. Norint išgauti norimą šviesų balayage atspalvį ant tamsių plaukų, svarbu nuosekliai dirbti su tuo pačiu stilistu, todėl gali prireikti kelių susitikimų, kad pasiektumėte tobulą išvaizdą.

Dažymas sruogelėmis suteikiantis gylumo blondiniškiems plaukams

Svarbu palikti gylį po šviesiais plaukais, kad išryškėtų viršuje esantys šviesūs akcentai. Natūralioms šviesiaplaukėms, norinčioms tapti šviesesnėmis, žodis “lowlight” gali skambėti bauginančiai. Vis dėlto, pridėjus šio gylio, jūsų šviesūs plaukai iš tikrųjų atrodys šviesesni! Taigi nebijokite!

Karamelinės spalvos balayage stiliaus sruogelių dažymas

Įspūdingo balayage paslaptis slypi ne tik tinkamoje technikoje, bet ir glostančiuose bei harmoninguose spalvų deriniuose. Karameliniai vario atspalviai idealiai derės su tamsiais brunetės plaukais, praturtindami juos šiluma ir suteikdami odai švytėjimo.

Nuostabus raudono atspalvio balayage sruogelių dažymas

Jei siekiate ryškios transformacijos, šiame paveikslėlyje pavaizduoti nuostabūs raudoni balayage akcentai gali būti puikus sprendimas. Per plaukus kaskadomis krintantis sodrių raudonų tonų mišinys sukuria ryškų ir akį traukiantį įvaizdį, kuris neabejotinai prikaustys dėmesį.

Raudonos Peekaboo stiliaus sruogelės

Raudonas peekaboo akcentas subtiliems tamsiai raudoniems plaukams suteikia ryškios, aštrios ir spalvingos spalvos. Ryškūs, vyšnių raudonumo tonai gražiai išsiskiria ant juodų plaukų. Jei drąsus raudonos spalvos apatinis sluoksnis jums nepatinka, pabandykite po plaukais įterpti smulkiai austus raudonus akcentus, kad sukrėstumėte savo plaukų spalvą.

Metalinė mėta

Suteikite savo šviesioms arbatžolių spalvos garbanoms metalinį atspalvį su vėžlio spalvos šukuosena, į kurią įkomponuotos blizgios, baltai šviesios detalės. Blondinė suteikia plaukams vaivorykštės įspūdį, kuris yra daugiau nei nuostabus. Tik įsitikinkite, kad naudojate spalvą suteikiančias priemones, kad blizgesys išliktų.

Sidabrinės ir rudos bangos

Tvirta pilkai sidabrinė plaukų spalva – drąsus pasirinkimas, kuriam ryžtasi ne kiekvienas. Tuo tarpu pilkai rudi plaukai yra gražūs ir lengvi patys savaime, o padalijus šiuos du atspalvius kaip pagrindinę spalvą ir akcentus jie tik pagerėja. Kai jūsų sruogoms prireiks atnaujinimo, galite pridėti plonų baltų akcentų, kad būtų ryškiau.

Ilgi tamsiai rudi plaukai su šviesiomis sruogomis

Suteikite kuklią, bet spinduliuojančią nuotaiką su šiais ilgais tamsiai rudais plaukais su šviesiais akcentais, susuktais galuose. Atkreipkite dėmesį, kaip gražiai balayage šviesios sruogos gali išryškinti jūsų tamsiai rudas sruogas ir bangas!

Rausvos spalvos sruogos

Rudi plaukai, nudažyti šviesiai su rausvais akcentais, yra žavūs. Yra sluoksnių, kaip ir neapolietiškų ledų, o šis gardus derinys turi visus šokolado, vanilės ir braškių elementus. Nors tai dviejų etapų procesas, šis įvaizdis gali būti jūsų, vos tik susitarsite dėl susitikimo!

Medaus spalvos ombre sruogelių dažymas trumpiems plaukams

Norint pasiekti harmoningą ir akį traukiančią išvaizdą, svarbiausia įtraukti natūralią plaukų spalvą papildančius akcentus. Galite juos dėti per vidurį arba arčiau šaknų, priklausomai nuo to, kokį rezultatą norite pasiekti.

Mėlynos spalvos sruogelių dažymas

Nekada niekas nesakė, kad norint, jog plaukai atrodytų efektingai, reikia nešioti šviesius šviesius akcentus. Šis vidutinio ilgio kirpimas pasižymi tiesiais tamsiais plaukais su mėlynais akcentais ir atrodo gana madingai.

Pilnas spalvų mišinys

Pabandykite su šiais pilnais akcentais! Jais galite papildyti savo gražias sruogas keliomis spalvomis arba, kaip šioje ugninės raudonos ir šviesios spalvos išvaizdoje, naudoti juos įdomiam spalvų mišiniui. Parodykite savo spalvintojui keletą nuotraukų, kurios jus įkvepia, ir pagyvinkite savo šukuosenas.

Ilgi rudi plaukai su tamsiai šviesiomis sruogelėmis įrėminančiomis veidą

Šukuosena pasižymi stambiais medaus šviesumo akcentais, kurie driekiasi palei veido šonus, kūrybiškai atkreipdami dėmesį į akių ir burnos sritis. Migdolų rudos spalvos pagrindą sustiprina aukso atspalvio užuominos, todėl šviesoje jis atrodo žvilgantis ir spindintis.

Blondiniški plaukai su rausvu sruogelių dažymu

Šviesiaplaukės iš tiesų yra linksmesnės, ypač su rausvais akcentais! Atstumai tarp spalvų leidžia ją pastebėti, visiškai nepavagiriant šou iš šviesesnio atspalvio ir gilesnio atspalvio plaukų. Jei rožinė spalva bus ryškesnė ties galiukais, sruogeliniai plaukai atrodys pilnesni.

Šokolado rudos spalvos plaukai su raudono atspalvio sruogelėmis

Pasitikėkite tamsių vyšnių atspalvių žavesiu ir pakelkite savo tamsią girią su purpurinės raudonos spalvos akcentais. Šis išskirtinis mišinys suteikia rafinuotą išvaizdą, kuri suteikia gilumo ir matmenų be pernelyg didelio kontrasto. Šis spalvų derinys idealiai tinka neutralių ir šiltų atspalvių asmenims, nes išryškina natūralų grožį ir spinduliuoja šilumą.

Raudonos spalvos balayage sruogelių dažymas

Akcentiniai akcentai taip pat gali būti naudojami norint suteikti plaukams ryškios spalvos. Naudodamos rankų dažymą arba dalinius tamsių plaukų folijos akcentus, galite pridėti įdomos ir madingos spalvos. Šią techniką naudokite norėdami išbandyti naujas spalvas per daug nesugadindami plaukų.

Vaivorykštinis Peekaboo sruogelių dažymas

Taip, kaip vaivorykštė žvilga danguje, šie akcentai stebuklingai nušvis per bet kokį kirpimą ar spalvą. Ne silpnų nervų žmonėms, tačiau su tokiais intensyviais skirtingų atspalvių akcentais tikrai padarysite drąsų pareiškimą. Žvilgančių žvilgsnių privalumas tas, kad jie suteikia galimybę sušvelninti stiliaus drąsą, nes yra dedami po viršutiniu sluoksniu.

Raudoni plaukai su subtiliais akcentais

Brunette spalva tikrai gali pakelti šiek tiek dimensijos jūsų pečius siekiančiam bobui. Siekite šio sodriai raudonų plaukų su subtiliais akcentais, kai juos formuosite su tekstūra ir bangomis. Taip pralenksite kitų moterų šukuosenas.

Itin šviesūs plaukai su dažytomis sruogomis

Šiuo kontrastingu įvaizdžiu rudiems plaukams galite suteikti vasariškos šilumos ir pasiruošti ilgai lauktoms išvykoms į paplūdimį. Šiek tiek susukite plaukus, kad gautumėte “atsipalaidavusių laisvų bangų” efektą ir išryškintumėte saulės pabučiuotų kaspinų spindesį.

Subtilios blondiniškos sruogelės

Šis tekstūrinis ilgas bobas kupinas dvasios. Daug judesių, atsipalaidavusios bangos ir žvilgantys subtilūs šviesūs akcentai – tai nugalėtojas. Šviesūs atspindžiai atspindi šviesą kiekvienoje bangoje ir suteikia dimensijos.

Tamsūs plaukai su violetinėmis sruogomis

Šie juodi plaukai su violetiniais akcentais yra aštrūs ir veržlūs, modernūs, bet ne per daug rėksmingi! Šį nuostabų įvaizdį sukūrė licencijuota kosmetologė Janelle Griego iš South Valley, NM. Jei pirmą kartą ketinate rinktis ryškias spalvas, J. Griego siūlo išbandyti šiuos violetinius akcentus ant juodų plaukų. “Moterys dažnai geriausiai jaučiasi su tokiais akcentais. Juos lengva pašalinti, jei norisi, bet jie taip pat išnyksta į gražią šviesią spalvą”, – aiškina ji. Tokios ryškios spalvos kaip violetiniai akcentai ant juodų plaukų reikalauja didelės priežiūros be tinkamų produktų! Norint išgauti ir palaikyti tokias spalvas, reikia stengtis namuose, o salone teikiama profesionali priežiūra. Griego visada pabrėžia, kad svarbu naudoti labai pigmentuotą šampūną ir kondicionierių, šiuo atveju būtent violetinės spalvos produktus.

Tamsiai violetinis sruogelių dažymas juodiems plaukams

Šie paryškinti dryžiai ant juodo pagrindo buvo išgauti naudojant balayage ir šešėlines šaknis. Pavyzdinėje nuotraukoje šie madingi atspalviai buvo atlikti su “Pravana” violetine spalva. Šie violetiniai akcentai ant tamsių plaukų buvo sukurti iš anksto pašviesinus nuo 1 1/2 žemiau tamsių šaknų iki galiukų. Išplovę ir išdžiovinę plaukus, pradėjome antrąjį procesą, naudodami 1 lygio pusiau ilgalaikį “Baco” šviesinimą. Tada violetinės spalvos plunksnomis ir balayaging sekcija po sekcijos su violetine spalva! Tiek daug moterų gali tai pasiekti be išankstinio šviesinimo (balinimo, vandenilio peroksido ir pan.). Be to, kai plaukai bus pašviesinti, violetinė spalva tonizuos plaukus, o galai gali tapti gražios levandų spalvos! Pagrindo srities viršus paliekamas tamsus, kad rezultatas nereikalautų daug priežiūros.

Brunetiškų plaukų dažymas sruogelėmis

Kai kalbama apie tamsesnius tonus, šią stulbinančią gilią brunetę su subtiliais akcentais būtina išbandyti. Jei šis atspalvis yra tai, ko norėtumėte, galite vengti pernelyg šviesių akcentų. Šią spalvą gali būti naudinga keisti salone, o ne namuose, kad užtikrintumėte maksimalų efektą ir ekspertišką paryškinimų išdėstymą.

Šviesios karamelinės rudos spalvos plaukau su raudonai nudažytomis sruogelėmis

Ši šukuosena – tai eklektiškas šviesiai raudonų atspalvių mišinys, kuris puikiai tinka norint suteikti savo stiliui naują, gaivų ir ryškų įvaizdį. Ji idealiai tinka rudens sezonui ir suteikia plaukams dimensijos bei judesio.

Šviesiai rudi plaukai su sruogelėmis

Šviesiai rudi plaukai su pašviesinimais yra tinkamiausias plaukų atspalvis, jei norite pakeisti savo plaukus ir tuo pat metu išlaikyti juos mažai prižiūrimus. Naudodamas dažymo laisvomis rankomis techniką, jūsų stilistas gali sukurti medaus ir karamelinės blondinės šviesiai rudų plaukų kaspinus, kad suteiktų vienodą ryškumo ir dimensijos pusiausvyrą.

Žalsvo atspalvio plaukų dažymas sruogelėmis

Priešingai nei 8-ojo dešimtmečio spalvotų plaukų judėjimui, neoniniai plaukai nėra skirti užkietėjusiems pankeriams ar meniškai išprotėjusiems žmonėms. Taigi pastelinės žalios spalvos plaukus galite nešioti taip moteriškai ir prašmatniai, kaip tik norite, nes ši spalva skirta masėms. Tiesą sakant, pabandykite ją formuoti laisvomis paplūdimio bangomis, kad atrodytumėte dabar labai madingai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment