36 plaukų pynimo idėjos: madingos pintos šukuosenos

Pradžia » Proginiai kirpimai » 36 plaukų pynimo idėjos: madingos pintos šukuosenos

Publikuota

Madingas žemas kuodas su tekstūruotomis pynėmis

Šią šukuoseną sudaro žema kuoda, papuošta faktūrinėmis pynėmis. Dėl šios šukuosenos universalumo ir elegancijos ji puikiai tinka bet kokiai oficialiai progai.

Kuodukas su pintomis sruogomis

Jei norite unikalaus pintų plaukų stiliaus, pynę laikykite akcentu, o ne pagrindiniu akcentu. Šiai šukuosenai išgauti atskirkite virš kaktos esantį kirpčiuką arba plaukų dalį, supinkite jį kreivai ir suriškite pynę į stilingą kojinių kuodą.

Mielas pintų plaukų šinjonas

Šią žavią pintą šukuoseną lengva padaryti keliais paprastais žingsniais. Pradėkite nuo priekinės plaukų dalies atskyrimo, padalykite juos į dvi dalis ir sutvirtinkite. Pereikite prie žemo kuodo galvos gale. Tada supinkite priekines plaukų dalis ir apjuoskite pynėmis galvą virš kuodo. Ši šukuosena su stilingomis pynėmis yra universali ir tinka bet kokiai progai!

Miela olandiško tipo pinta šukuosena

Ši šukuosena – tai žavinga ir moteriška mohaukos pynimo interpretacija, pasižyminti galuose išlenktu pynimu. Šį įvaizdį sukursite sukūrę olandišką žuvies uodegos pynę, ją surišę, apvynioję ir pabaigoje susegę, kad suformuotumėte erdvų kuodą. Norint sustiprinti stilių, prieš pinant plaukus rekomenduojama juos sušukuoti, o pabaigoje atlaisvinti.

Prancūziškas šoninis pynimas

Šioje šukuosenoje prancūziškas pynimas derinamas su laisvai surištu šoniniu kuodu. Ji pasižymi universalumu, tinka tiek kasdienėms, tiek oficialioms progoms. Šiam įvaizdžiui pasiekti siūlau plaukus laisvai sušukuoti naudojant lengvą plaukų laką ir padaryti gilią šoninę šukuoseną.

Pasivėlusių plaukų olandiška pinta karūna

Maloniausios šiuolaikinės šukuosenos yra tos lengvai pintos šukuosenos, kurias galite pasidaryti patys. Žinoma, nuostabu ypatingomis progomis pasidaryti puošnią šukuoseną, tačiau netvarkingi stiliai paprastai būna labiau glostantys. Šį įvaizdį galite išbandyti pindamos aplink galvą arba susipinti dvi sruogas, apjuosusios kaklą ir prisegtos viena prie kitos.

Kasa su pynėmis

Galima ištirti daugybę pynimų stilių! Šiame šukuosenos pasiūlyme demonstruojamas kūrybiškas pusės kuodas, tinkantis vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams. Nėriniuotos sukryžiuotos žvejo uodegos primena palmių šakeles, todėl jos yra idealus vasariškos šukuosenos akcentas.

Plaukų pynimas į kuodą viršugalvyje

Atraskite mūsų elegantišką ilgų plaukų pynimų variantą su šiuo nuostabiu balerinos kuodu. Puikiai tinka dienoms, kai trokštate elegantiško, išbaigto įvaizdžio ir kartu išlaikyti tvarkingai sušukuotus ilgus plaukus. Pradėkite nuo plaukų surišimo į kuodą, pinkite juos žemyn ir elegantiškai susukite į kuodą.

Graži Boho stiliaus šukuosena su pynimo akcentais

Svarstant nuotakos įvaizdį vizualiai naudinga pradėti nuo nuotaikų lentos. Vasariškam ar pavasariniam nuotakos stiliui rekomenduoju gražų boho updo su akcentine pynėle. Pasirinkite nesluoksniuotus plaukus, kad pynė geriau laikytųsi. Plaukus galima priauginti, kad jie būtų talpesni ir tvirtesni. Pasikonsultuokite su stilistu dėl įvairių šukuosenų variantų, kurie papildytų jūsų suknelę ir temą. Kad bendras įvaizdis būtų vientisas, būtina atlikti bandomąją šukuoseną.

Gražūs aureolės pynimai

Iš visų šiuo metu madingų šukuosenų, kurios gerokai padidins jūsų pasitikėjimą savimi, šią būtina išbandyti. Ji elegantiška ir universali, be vargo papildys jūsų kasdienį garderobą. Su šiomis stulbinančiomis aureolės pynėmis nereikia puošnios aprangos.

Juodų plaukų pynimo idėja

Susidariau natūralią šukuoseną ir surinkau plaukus iš abiejų pusių, suformuodama dvi apverstas prancūziškas pynes ir sujungdama jas nugaroje. Jas supynusi švelniai atlaisvinau, kad suteiktų daugiau apimties. Tada supyniau likusius plaukus, susukdama juos į kuodo formą. Sutvirtinusi segtukais, pritvirtinau pynę prie galvos, o kai kurias sruogas ištraukiau galutiniam akcentui.

Pasakiško grožio pinta šukuosena

Ši “Goddess Updo” šukuosena yra boho stiliaus šukuosena, puikiai tinkanti bet kokiai vasaros progai. Jos universalumas ir hipių / bohemos įtaka suteikia jai natūralią, nerūpestingą išvaizdą, kartu skleidžiančią deivės efektą.

Prancūziško stiliaus pintų plaukų šukuosena

Ši šukuosena yra universali, tinkanti tiek dienai, tiek vakarui ir puikiai tinka vestuvėms. Joje aplink galvą įmantriai supinta prancūziška pynutė. Dėl įmantraus dizaino ši šukuosena išties traukia akį ir neabejotinai sulauks komplimentų, jei bus nešiojama.

Madingi pinti akcentai

Pagalvokite, ar į kitą savo stilizuotą šukuoseną galite įtraukti įmantrius pintus akcentus. Pasirinkus aukštakulnius, pynės gali suteikti jūsų įvaizdžiui gilumo ir tekstūros. Nepamirškite, kad norint sukurti pintą šukuoseną, labai svarbu, kad plaukai būtų didelės apimties. Jei jūsų natūralių plaukų nepakanka, apsvarstykite galimybę juos papildyti priaugintais plaukais, kad jie atrodytų pilnesni.

Olandiškų pynių šukuosena

Jei turite pynimo įgūdžių, šis stilius bus greitas. Jei ne, tai gražus įkvėpimas pradėti praktikuotis. Įvaldykite olandišką pynimą ir olandišką žuvies uodegos pynimą, tada kūrybiškai juos derinkite.

Madinga pinta Mohawk šukuosena

Pinta “Mohawk” šukuosena – tai modernus klasikinio stiliaus variantas. Jei esate linkusi vengti įprastinių šukuosenų, pinta “Mohawk” šukuosena yra gaivi alternatyva, su kuria verta eksperimentuoti.

Elegantiška pinta nuotakos šukuosena

Šis elegantiškas pintas nuotakos kuodas yra universalus stilius, tinkantis tiek oficialioms progoms, tiek kasdieniam dėvėjimui. Šiam įvaizdžiui pasiekti buvo naudojamos šaknų gniužulėliai, kad padidėtų apimtis, o plaukų tekstūrai suteikti buvo naudojamas purškiamas nuo karščio apsaugantis purškiklis. Be to, plaukų šaknyse buvo panaudotos tekstūravimo dulkės, kad plaukai taptų storesni ir gausesni. Šukuosenai sutvirtinti buvo užpurkštas lengvas “Bed Head Maxed-Out” purškiklis, o po to švelniai užteptas sauso vaško plaukų lakas.

Apatinės pynės su karameliniu balayage dažymu

Fantastiškas būdas išlaikyti plaukus atokiau nuo veido, tačiau atrodyti nušlifuotai, yra šoninis pynimas. Susekite pynę į žemą kuodą ir susukite ją į žemą kuodą. Šis būdas sukuria įspūdį, tarsi būtumėte apsilankiusi salone ir pasidariusi profesionalią šukuoseną.

Klasikinis karūnos pynimas

Šis stilius – tai paprastas, bet stilingas būdas kasdienei išvaizdai suteikti puošnumo. Jis universalus ir lengvai pasiekiamas, tinka visiems. Šį įvaizdį siūlau užimtoms klientėms, norinčioms nušlifuotos išvaizdos bet kokiam renginiui. Šios šukuosenos grožis slypi tame, kad ją galima pritaikyti bet kokios tekstūros plaukams, nes tereikia susegti dvi pynes.

Įspūdinga pintų plaukų šukuosena

Jūsų stilistas turėtų vengti traukos alopecijos palikdamas jūsų plaukų liniją. Pabandykite plaukus susukti į įvairius suktukus ir pynę. Tai padės atkreipti dėmesį į skirtingus plaukų rinkinius.

Elegantiškos garbanos su pynėmis

Dilgi plaukai kartais gali tapti stiliaus rutinos priežastimi. Ši elegantiška šukuosena be vargo pademonstruos jūsų ilgas sruogas. Suformuokite dvi olandiškas pynės ir sujunkite jas ties pakaušiu. Pridėtos gražios garbanos sustiprina bendrą šukuosenos vaizdą.

Graži šukuosena sudaryta iš daug pynių

Ši šukuosena – tai pinta šukuosena, kuri išsiskiria švelnia ir nenuobodžia išvaizda. Išskirtinis šios šukuosenos bruožas – ji tinka trumpesniems plaukams, nes pynės veiksmingai sutvirtina plaukus vietoje. Sukurti klientų lūkesčius pranokstančią šukuoseną yra išties naudinga.

Lengvas pintas oficialus stilius

Pasiekite elegantišką, bet lengvą išvaizdą su žema horizontalia olandiška pynėle. Pradėkite pinti plaukus per viršugalvį, judėdama iš vienos pusės į kitą. Ši šukuosena idealiai tinka vidutinio ilgio plaukams, todėl ji dvelkia rafinuotumu ir rafinuotumu.

Olandiškas Mohawk pynimas

Jei turite storus plaukus, šis netvarkingas stilius jums tinka. Olandiškai pinkite plaukus, laisvai įtempdami juos į vieną pusę, o baigdami juos pusiau supinti. Ponio laikiklį paslėpkite netvarkingu suvyniojimu. Norėdami pagerinti išvaizdą, patraukite pynę, kad ji atrodytų stambesnė ir netvarkingesnė.

Šoninis pynimas su gėlėmis

Ši elegantiška šukuosena yra universali, tinkama kasdieniam nešiojimui arba kaip nuotakos šukuosena. Eterinė plaukų tekstūra gražiai papildo subtilią žuvies uodegos pynę.

Įspūdinga sukeltų plaukų pynė

Jei norite greitos ir nesudėtingos pynės, kuri sklandžiai pereitų iš dienos į vakarą, šis stilius idealiai tinka. Jis tinka tiek prie laisvalaikio aprangos, pavyzdžiui, džinsų ir palaidinės, tiek prie oficialesnės aprangos. Šį žavų įvaizdį sukursite pradėję pinti ties šukuosena ir tęsdami žemyn olandišku pynimu.

Lengvas kuodas su dviem šoninėmis pynėmis

Ieškote mielos šukuosenos, kuri būtų lengvai stilinga, tačiau lengvai pasiekiama? Pradėkite nuo to, kad ties plaukų linija atskirsite dalį plaukų. Tada likusius plaukus patepkite tekstūrą suteikiančiu arba druskos purškikliu ir supinkite juos, kad plaukai taptų puresni. Susiriškite žemą kuodą su puokštės efektu. Galiausiai įkomponuokite dvi šonines kasas, plaukų papuošalą ir subtilias sruogas.

Nuostabi Waterfall stiliaus pinta šukuosena

Šioje elegantiškoje šukuosenoje yra grakšti krioklio pynutė, surinkta į žemą, laisvą šoninį kuodą, spinduliuojantį paprastą rafinuotumą. Šis stilius – puikus paprastumo ir elegancijos derinys, sukuriantis nuostabų įvaizdį, kuris yra ir elegantiškas, ir kupinas asmenybės, įmantrumo bei linksmumo.

Fishtail pynimas

Paprastos šukuosenos gali sujungti skirtingus stilius ir sukurti įmantrų įvaizdį. Pradėkite nuo glotnaus kuoduko sukūrimo, o tada pinkite jį žuvies uodegos stiliumi. Mažos, skaidrios gumytės yra būtinos norint sutvirtinti pynę, kad ji nebūtų per daug matoma.

Lengvas prancūziškas sukinys

Ši šukuosena gali atrodyti sudėtinga, tačiau ją sudaro du paprasti komponentai. Pradėkite nuo plaukų virš vienos ausies suskirstymo į kuodą, jį sutvirtinkite. Iš likusių plaukų susukite klasikinį prancūzišką suktuką. Galiausiai laisvai supinkite išsaugotą plaukų dalį ir perriškite ją per suktuką, o galą užlenkite į vidų, kad šukuosena būtų rafinuota.

Madingas pynimas

Stilius stilius – tai stilinga juodaodžių moterų išvaizda. Šį įvaizdį galite pasiekti naudodamos viso plauko langelių pynimus, kurie suteiks rimtų bohemiškų vibracijų!

Tobulas olandiškas plaukų pynimas

Jei norite itin moteriško įvaizdžio, kuris yra universalus, rinkitės olandiškas peteliškes. Ši žavinga pintų plaukų šukuosena turėtų būti tvarkingai surišta, tačiau išlaikyti šiek tiek nesušukuotą išvaizdą. Plaukus pinkite švelniai įtempę ir leiskite keletui sruogų išsiskleisti, kad šukuosena būtų švelni.

Laisva pintų plaukų šukuosena

Šiandien madingos lengvos pynės daugiausia dėmesio skiriama atsipalaidavusiam ir švelniam stiliui. Ši kasa puikiai dera prie bet kokios plazdančios suknelės (ir kabančių auskarų).

Keturių gijų šoninis pynimas

Malonias pintas šukuosenas galima padaryti greitai! Nors keturių sruogų pynimui įvaldyti gali prireikti praktikos, tačiau ją ištobulinus pynimas tampa toks pat lengvas, kaip ir įprastas pynimas. Šį stilių pagyvinkite elegantišku akcentu, pavyzdžiui, perlais, grandinėlėmis ar kaspinais, kad jis būtų išskirtinis.

Išversta olandiškų pynių šukuosena

Ši šukuosena – elegantiškas ir kartu smagus pasirinkimas! Joje olandiškas pynimas sklandžiai įkomponuotas į netvarkingą kuodą. Išskirtinis šio stiliaus elementas – pynė, kuri šiuo metu yra populiarus nuotakų įvaizdžio pasirinkimas. Šiai šukuosenai sukurti rekomenduoju pradėti nuo glotnaus džiovinimo. Kurdami pynę, apsvarstykite galimybę naudoti tekstūrą suteikiančią pudrą, kad išryškintumėte šukuoseną, pritaikydami ją pagal plaukų storį.

Madinga dviguba olandiška šukuosena

Dvigubos olandiškos pynės elegantiškai surištos į paprastą laisvą kuodą, todėl ši šukuosena yra pakankamai universali, kad be vargo pereitų nuo kasdienio dieninio įvaizdžio iki rafinuoto oficialaus stiliaus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment