32 plonų plaukų kirpimai su kirpčiukais: šukuosenų idėjos

Pradžia » Kirpimai su kirpčiukais » 32 plonų plaukų kirpimai su kirpčiukais: šukuosenų idėjos

Publikuota

Graži šukuosena su kirpčiukais ploniems plaukams

Jeigu turite plonus plaukus, pasirinkę pečius siekiančius ar trumpesnius kirpčiukus, galite priversti plaukus atrodyti storesnius. Pridėjus sruogą galima sušvelninti išryškėjusią kaktą ir sukurti ovalesnės veido formos iliuziją. Norėdami padidinti apimties įspūdį, pabandykite džiovinti plaukus su tekstūra, kad sudarytumėte pilnesnių plaukų įspūdį.

Didelės apimties Shag plonų plaukų šukuosena su kirpčiukais

Jei norite išgauti daug apimties suteikiančią šviesią šukuoseną, pageidaukite daugiasluoksnio kirpimo, kad plaukai būtų tekstūriški ir judrūs. Paprašykite subtilaus ryškinimo arba balayage, kad padidintumėte matmenis ir ryškumą. Išreikškite savo norą sukurti modernų, madingą ir sodrų stilių. Patikėkite savo stilistui, kad jis sukurs pageidaujamos apimties šukuoseną ir sukurs nuostabią šviesią šukuoseną.

Šviesus žandikaulio ilgio bob kirpimas su kirpčiukais

Žandikaulio ilgio bobas su siaurėjančiais kirpčiukais yra elegantiškas ir nesenstantis pasirinkimas plonų plaukų moterims. Šis stilius suteikia storesnių plaukų išvaizdą, o kirpimas trumpesnis. Kirpčiukai suteikia veidui struktūros ir matmenų. Norint išlaikyti tokią išvaizdą, būtina reguliariai kirpti. Naudojant lengvas putas ir džiovinant apvaliu šepečiu ploniems plaukams galima suteikti daugiau apimties ir tvirtumo. Šis kirpimas puikiai tinka moterims, norinčioms nedaug priežiūros reikalaujančio stiliaus.

Plonų tekstūruotų plaukų bob kirpimas brunetėms

Viena iš geriausių iliuzijų yra spalvinė optika, pavyzdžiui, brunetė su plonos tekstūros bobu su kirpčiukais. Spalvos gylis atsitraukia, o švelnūs šviesos taškai suteikia jai dimensijos, kad ji įgautų papildomo kūno atspalvio. Sujungta su kirpčiukais ji gali užbaigti bendrą jaunatvišką įvaizdį.

Sujungta su kirpčiukais ji gali užbaigti bendrą jaunatvišką įvaizdį.

Piksi kiripmas su tekstūruotais sluoksniais ir kirpčiukais

Elegantiškas piksi kirpimas su tekstūriniais sluoksniais ir sruogelėmis yra puikus pasirinkimas tiems, kurių plaukai retėja. Trumpi, smulkiai kirpti sluoksniai suteikia apimties ir pilnumo, todėl plaukai atrodo storesni.

Ilgų iškarpytų plonų plaukų kirpimas su plunksnuotais kirpčiukais

Moterys, turinčios ovalų veidą, paprastai renkasi ilgus sluoksnius su plunksnuotais kirpčiukais. Plunksnuoti kirpčiukai suteikia plaukuotumo ir išryškina pilnumą.

Shag šukuosena su žvilgančiais kirpčiukais

Tiems, kurių plaukai ploni, neišvengiamos sruogos. Priimkite tai su shag kirpimu, idealiai tinkančiu plonos tekstūros plaukams. Kad atrodytumėte drąsiai, šukuoseną derinkite su sruogelėmis. Apsvarstykite galimybę šį gyvybingą sluoksniuotą stilių papildyti drąsiu rausvu atspalviu, kad būtų galima išryškinti.

Bob stiliaus kirpimas su mikro kirpčiukais ploniems plaukams

Ruloni veidai be vargo gali pasipuošti bob kirpimu su kirpčiukais, ypač ploni plaukai. Ploni šviesūs plaukai su mikro kirpčiukais gali pailginti veidą, todėl apvalūs veidai atrodys lieknesni.

Vidutinio ilgio plonų plaukų kirpimas su permatomais kirpčiukais

Žmonėms, ieškančioms nerūpestingos šukuosenos, tinkančios natūraliai tiesiems plaukams, vertėtų paprašyti vidutinio ilgio kirpimo su permatomais kirpčiukais. Plonaplaukės gali rinktis plonus kirpčiukus, kad subtiliai pakeistų stilių ir nepridėtų papildomos apimties.

Ilgas bob kirpimas su bangelėmis ir garbanomis

Ilgi bobai su kirpčiukais ir garbanomis yra viena populiariausių trumpų šukuosenų ploniems plaukams. Plonų plaukų moterims gali prireikti papildomos tekstūros, kad jų garbanos atrodytų išmintingai.

Shaggy stiliaus lob kirpimas su Piece-y kirpčiukais banguotiems ploniems plaukams

Sušukuota, banguota šukuosena su kirpčiukais idealiai tinka įvairioms veido formoms. Šis stilius pasižymi šiek tiek ilgesne priekine dalimi, daugybe sluoksnių ir sruogelėmis.

Ilgas plonų plaukų Mullet Shag stiliaus kirpimas su kirpčiukais

Didelis mullet shag su trumpais kirpčiukais yra madinga šukuosena. Ji ypač tinka asmenims, turintiems iškilią kaktą. Šiam stiliui būdingi keli sluoksniai ir papildoma tekstūra, kad plaukai atrodytų storesni.

Pašiauštas Shag kirpimas šviesiems ploniems plaukams

Nesudėtingos formos šviesiai šviesi blond netvarkinga šukuosena yra universali ir tinka visiems! Madinga šukuosena nereikalauja daug priežiūros, todėl idealiai tinka nemėgstantiems stilizuoti. Natūralias bangas paryškinkite naudodami lengvą plaukų kremą. Jei plaukai plonesni, rinkitės lengvą jūros druskos purškiklį.

Ilgi veidą įrėminantys kirpčiukai

Į plonas šukuosenas dažnai įtraukiami veidą įrėminantys sluoksniai, kad išlaikytų ilgį ir suteiktų veidui formą. Ilgos išmintingos sruogos ir veidą įrėminantys sluoksniai yra amžinas stilingos šukuosenos pasirinkimas.

Tankūs plonų plaukų kirpčiukai

Norite sustiprinti savo plonus plaukus? Šie talpūs kirpčiukai sukuria drąsų pareiškimą, suteikdami gilumo jūsų švelnioms sruogoms. Jos gali paryškinti skruostikaulius, atkreipdamos dėmesį į veido bruožus, kartu sukurdamos platesnės veido formos iliuziją. Blizgesį išgausite kirpčiukus formuodami plaukų džiovintuvu.

Mieli bukų plaukų galiukų kirpčiukai ploniems plaukams

Šie plonų plaukų kirpčiukai yra fantastiški, suteikiantys ploniems kirpčiukams alternatyvų akcentą. Juos galima formuoti faktūrinius arba glotnius, kad atitiktų jūsų nuotaiką. Kaip plonų plaukų kirpčiukas, tai lengvas įsipareigojimas, palyginti su pilna sruoga.

Kaip plonų plaukų kirpčiukas, tai lengvas įsipareigojimas, palyginti su pilna sruoga.

Švelni Shag stiliaus plonų plaukų šukuosena su ilgais kirpčiukais ir skyrimu per vidurį

Pateikiamas vidutinio ilgio švelnaus šukuosenos su ilgais kirpčiukais šukuosenos vaizdas. Šis stilius tinka širdies arba kvadrato formos veidui. Jis idealiai tinka plonų plaukų moterims, norinčioms vidutinio ilgio šukuosenos.

Shag kirpimas ir sutrumpinti kirpčiukai

Sutrūkinėję kirpčiukai ant šukuosenos kirpimo prideda pilnumo aplink veidą, išlaikydami veidą pailgą. Tai padeda pailginti ir plaukus.

Iškarpytų kirpčiukų šukuosena ploniems plaukams

Plonų plaukų moterys dažniausiai renkasi švelnų sluoksniuotą kirpimą su kirpčiukais. Šis stilius padidina apimtį aplink veidą, kartu išsaugodamas ilgį ir leisdamas lengvai formuoti šukuoseną.

70-ųjų įkvėpti užuolaidų tipo kirpčiukai

Šis 70-ųjų kirpčiukų stilius sukuria švelnų, bet ryškų veido rėmelį. Jis ypač tinka ploniems plaukams, nes viduryje sukuriamas švelnus plunksnų efektas, o ilgesni kraštai įrėmina veidą. Šie užuolaidiniai kirpčiukai tinka apvaliems veidams, nes suteikia ilgesio iliuziją. 70-ųjų užuolaidinių kirpčiukų derinimas su subtiliais ilgais sluoksniais suteikia bendram įvaizdžiui gražumo ir šmaikštumo. Šio klasikinio 7-ojo dešimtmečio stiliaus atnaujinimas šukuosenai suteiks nostalgijos ir modernaus stiliaus prieskonio.

Trumpas plonų plaukų bob kirpimas su mažais kirpčiukais

Trumpo kirpimo vaikiški kirpčiukai papildo plonus plaukus, apibrėždami veidą ir sukurdami aštrų, stiprų žvilgsnį. Sujungti su saldžiu bobu, šie trumpi kirpčiukai primena 1920-ųjų nuotaiką, padidina bob kirpimo apimtis ir tamsiu blizgiu atspalviu suteikia elegancijos. Šių trumpų tupių plonų plaukų kirpčiukų grožis slypi tame, kad jie nereikalauja daug priežiūros – juos reikia retai kirpti.

Pašiauštas Mullet tipo kirpimas su kirpčiukais

Neišvaizdus mulletas su kirpčiukais suteikia universalių stiliaus pasirinkimų. Derinant klasikinį ilgesnį kirpimą atgal su moderniu šukuosenos kirpimu sukuriamas šiuolaikiškas ir subalansuotas įvaizdis. Šis stilius idealiai tinka toms, kurių plaukai ploni, nes sluoksniuotumo efektas padidina apimtį, ypač kai stilizuojami su švelniomis garbanomis. Šį kirpimą derinant su tiesiais kirpčiukais, sruogelėmis ar užuolaidų kirpčiukais, papildoma bendra šukuosenos išvaizda.

Smakro ilgio Shag šukuosena su kirpčiukais

Ieškantiems ploniems plaukams tinkamo stiliaus, smakro ilgio šukuosena su sruoga yra puikus pasirinkimas. Į šią šukuoseną įkomponuoti sluoksniai, kurie įrėmina veidą, didina apimtį ir formuoja stilingą trumpą kirpčiuką.

Ilgas plonų plaukų bob kirpimas su kirpčiukais

Pagerinkite savo stilių su ilgu bobu su kirpčiukais, idealiai tinkančiu ploniems plaukams. Ploniems plaukams naudingos pilnos sruogos, kad paslėptų bet kokias retas vietas palei plaukų liniją. Apibrėžtas perimetras per visą šukuosenos ilgį sukuria storesnių ir sodresnių plaukų iliuziją.

Atviri plonų plaukų kirpčiukai

Šie kirpčiukai yra paprasti ir suteikia švelnią, nekaltą išvaizdą. Jas lengviau formuoti ant plonesnių plaukų, palyginti su storais kirpčiukais. Šį stilių rinkitės, jei pageidaujate subtilesnės išvaizdos nei pilni kirpčiukai, bet vis tiek norite plonoms sruogoms suteikti dimensijos be drastiškų pokyčių.

Trumpas bobas su aštriais plonais kirpčiukais

Aštrus ir įžūlus – puikus plonų plaukų kirpčiukų pasirinkimas. Smailėjantys tiesūs kirpčiukai papildo buką vidutinio ilgio bobą, besileidžiančią šiek tiek aukščiau pečių. Vieno ilgio kirpčiukai idealiai tinka ploniems plaukams, nes užtikrina tvirtumą ir pilnesnę išvaizdą.

Šoniniai kirpčiukai vidutinio ilgio ploniems plaukams

Papildykite savo vidutinio ilgio plonus plaukus šoniniais kirpčiukais, sukurdami pilnesnių plaukų iliuziją. Šie tekstūriniai sruogelės sluoksniai suteikia veidą įrėminantį efektą, suteikdami storesnių plaukų įspūdį. Kad šis stilius būtų maksimaliai išgaunamas, užtepkite “Bed Head by TIGI Queen For A Day” purškiamą purškiklį, o po to iššukuokite apvaliais šepečiais nuo veido.

Pixie šukuosena ploniems plaukams

Tekstos piksi kirpčiukai – tai idealus būdas į ilgus plaukus įkomponuoti trumpą sruogą, panašią į šiuolaikinį mulletą. Šis stilius ypač tinka toms, kurių kirpčiukai garbanoti arba kurios turi drąsų mados pojūtį. Atskirti žvilgantys plonų plaukų kirpčiukai gali pagerinti bendrą išvaizdą, ypač kai derinami su trumpais kirpčiukais.

Iškarpyti kirpčiukai moterims virš 60 metų amžiaus

Skusti kirpčiukai vyresnėms nei 60 metų moterims – tai patogus stilius, kurį nesudėtinga formuoti ir prižiūrėti, išryškinantis pilnesnių plaukų išvaizdą. Plaukuoti kirpčiukai idealiai tinka plonėjantiems plaukams, sklandžiai įsiliejantys į veido šonus su sluoksniuotu kirpimu.

Pilni kirpčiukai ir plunksniniai sluoksniai

Šių plunksninių veidą įrėminančių sluoksnių švelnumas, derinamas su gausiais kirpčiukais, yra išties kerintis. Ši šukuosena labai universali ir tinka daugumai veido formų. Jei plaukai ploni, rinkitės ryškesnius sluoksnius arba kirpčiukus, o norėdami padidinti apimtį, džiovinkite juos oru arba džiovintuvu. Bet kokiu atveju šie kirpčiukai yra išskirtinis bruožas.

Moteriška plonų plaukų šukuosena su iškarpytais kirpčiukais

Ši šukuosena pasižymi gausia tekstūra galuose, kuri klasikiniam bob kirpimui suteikia intriguojančio akcento. Prašmatnūs kirpčiukai subtiliai įrėmina veidą, o tai yra universalus stilius, tinkantis tiek banguotiems, tiek garbanotiems plaukams.

Ploni ilgų tiesių plaukų kirpčiukai

Ploni kirpčiukai ant ilgų, tiesių plaukų, suporuoti su tupai nukirptais galiukais, padeda pailginti veidą. Ilgi ploni plaukai su kirpčiukais yra labai elegantiška, lengvai prižiūrima šukuosena, kuri niekada neišeina iš mados.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment