75 plonų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Pradžia » Plonų plaukų kirpimai » 75 plonų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Publikuota

Gražus vidutinio ilgio šviesių plonų plaukų balayage

Blond balayage yra pagrindinis akcentas, pabrėžiantis vidutinio ilgio šukuosenos sluoksnius. Rinkitės balayage, jei norite būti šviesiaplaukė, bet nemėgstate prižiūrėti šviesių plaukų. Šaknų dimensija užtikrina lengvą priežiūrą, o balayage galiukai išlaiko ryškų šviesų atspalvį. Išryškinkite erdvinę spalvą formuodami sluoksnius garbanomis arba bangomis.

Jaukus iškarpytų sluoksnių kirpimas ploniems plaukams

Šiame šiltame ir sluoksniuotame kirpime yra minkštas sluoksniavimas, kad būtų išlaikytas tvirtas perimetras. Idealiai tinka ploniems plaukams, nes vengiant per didelio sluoksniavimo išvengiama išlinkusių ir nesveikų galiukų. Jei norite šukuoseną formuoti, ant drėgnų plaukų užtepkite lengvų apimties suteikiančių putų.

Nuostabus trumpų plonų plaukų Shaggy stiliaus kirpimas

Trumpas žilstelėjęs kirpimas ploniems plaukams išryškina tekstūrą, judesius ir apimtį, transformuodamas trūkinėjančius plaukus. Paprašykite stilisto, kad kirptų taškiniu kirpimu aplink veidą ir viršugalvį, kad sumažintų galų svorį ir pakeltų šaknis. Ši technika, derinama su tinkamais produktais, veiksmingai sukuria didesnio aukščio ir tankumo įspūdį.

Plonų plaukų kirpimas su skyrimu šone

Šis nuostabus įvaizdis pasižymi žalsvu atspalviu ir tiesia, stambia šukuosena. Gilus šoninis kirpimas ir sušukuotos šaknys suteikia apimties, ypač ploniems plaukams. Į šoną sušukuoti kirpčiukai papildo bendrą stilių.

Lygūs tiesūs šviesūs plaukai

Ar pavargote nuo dabartinės šukuosenos? Galbūt atėjo laikas išbandyti ką nors naujo, pavyzdžiui, glotnią šviesių plaukų spalvą. Šis stilius puikiai tinka turintiems plonus plaukus, nes suteikia apimties ir išryškina bendrą išvaizdą. Priimkite naują požiūrį ir stilių su šiuo prašmatniu pokyčiu.

Mažai priežiūros reikalaujantis šviesių plonų plaukų bob kirpimas

Madingai sugrįžta 2000-uosius metus primenantis burbulinis bobas. Šią šukuoseną be vargo galima modeliuoti ant tiesių ir banguotų plaukų. Paprašykite, kad stilistas jums padarytų nuo smakro iki pečių ilgio kirptą bobą su minimaliu sluoksniavimu. Šią šukuoseną išgaukite džiovindami nedideliu apvaliu šepečiu arba naudodami glotninantį lygintuvą, kad užlenktumėte plaukų galiukus.

Trumpa iškarpytų sluoksnių šukuosena

Jei turite natūraliai tiesius plonus plaukus, turėtumėte rinktis trumpų ir vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų šukuosenas, kad padidintumėte jų apimtį ir tekstūrą. Moteriška dubenėlio forma ir skusti galiukai sukuria vėduoklišką, roko žvaigždės efektą. Glotnūs kirpčiukai šiek tiek uždengia akis ir elegantiškai įrėmina veidą.

Raktikaulio ilgio šviesūs ploni plaukai su skyrimu šone

Pakeiskite savo plaukus be jokių pastangų, pridėdami elegantišką šoninę dalį prie savo apykaklės ilgio šviesių plaukų. Tiems, kuriems rūpi ploni ar ploni plaukai, šoninė dalis yra raktas į apimties sukūrimą ties viršugalviu. Venkite vidurinių dalių, dėl kurių plaukai gali atrodyti plokšti. Pasirinkite keletą gerai išdėstytų sluoksnių, kad padidintumėte plaukų storį ir nepersistengtumėte. Apsvarstykite galimybę pridėti subtilių akcentų, kad plaukai taptų dar tvirtesni ir ryškesni.

Iškarpytas balayage bob

Balayage Bob su sluoksniais – tai universali šukuosena, kurią galima nešioti ištisus metus. Ši šukuosena pasižymi gerai sumaišyta ruda šviesia spalva, kuri suteikia jai mielumo ir daugiasezoniškumo. Norėdami išgauti tobulą išvaizdą, džiovinkite sluoksnius, kad sukurtumėte gražiai suapvalintą bob stiliaus šukuoseną.

Ilgi kontūriniai sluoksniai

Jei norite pabrėžti veido bruožus ir suteikti plaukams daugiau apimties, apsvarstykite veidą įrėminančius sluoksnius. Rekomenduojama sluoksnius pritaikyti taip, kad jie papildytų jūsų bruožus, kad išvaizda būtų glostanti. Rinkitės ilgį, kuris įrėmina veidą, išryškina akis, skruostikaulius ir smakrą. Šukuosenai formuoti naudokite apvalų šepetį ir tankinančius purškiklius, pavyzdžiui, “Randco Dallas” tankinamąjį purškiklį.

Blondiniškas kirpimas ploniems plaukams

Tiems, kurių plaukai ploni arba plonėjantys, apsvarstykite galimybę rinktis šviesesnį, paplūdimio blondinės atspalvį. Blond atspalvio švelnumas ir jo poveikis veido spalvai yra nepaprastas. Šis stilius tinka moterims, mėgstančioms žemas sruogas ar kuodukus, bet turinčioms plonėjančius plaukus. Subtilūs sluoksniai ir daugialypiai šviesūs tonai sukuria apimties ir dinamiško judesio įspūdį.

Plonų plaukų kirpimas su gilia šonine dalimi

Šis pašviesintas bobas pasižymi įgyta tekstūra, išryškinančia bendrą stilių. Pasirinkus šį kirpimą plaukai tampa storesni, todėl atrodo pilnesni. Klientams, norintiems pokyčių, trumpesnis stilius gali suteikti daugiau apimties. Naudojant “Pureology Clean Volume Levitation Mist” prie šaknų ir “Redken Pillow-proof” prieš džiovinant plaukus, galima išgauti blizgesį, apimtį ir norimą išvaizdą.

Lygūs ilgi plaukai su tamsiomis šaknimis

Svarstykite galimybę rinktis glotnią ilgų plaukų šukuoseną su tamsiomis šaknimis. Jei norite mažai priežiūros reikalaujančios šviesios išvaizdos, apsvarstykite galimybę pasidaryti šaknų šešėlius. Patartina laikytis 2 natūralios spalvos atspalvių ribose, kad būtų kuo mažiau pastebimas augimas. Jei norite išgauti įspūdingą šviesią šukuoseną, rinkitės visą šviesią šukuoseną, o po to – šaknų šešėlius, kad ją būtų lengviau prižiūrėti.

Apimties suteikiančios palaidos bangos

Laidžios bangos yra universalus stilius, tinkantis įvairioms progoms – nuo greito bėgimo į parduotuvę iki žavingo vakaro – ir tinka bet kokiam renginiui. Norėdami sukurti šį įvaizdį, pradėkite džiovinti plaukus džiovintuvu su apvaliu šepečiu, kad plaukai ilgai išliktų stambūs. Tada naudokite vieno colio ilgio garbanojimo žnyples, kad sukurtumėte laisvas bangas. Pasirinkite suvyniojimo būdą su garbanojimo strypu arba klasikine garbanojimo žnyplėmis, pasirūpinkite, kad paskutiniai 1,5 cm plaukų būtų išlaisvinti, kad šukuosena būtų natūrali.

Plonų plaukų šukuosena sukurianti storų plaukų iliuziją

Pagalvokite apie storai atrodančią šukuoseną savo ilgiems, ploniems plaukams. Pasirinkite buką kirpimą su veidą įrėminančiais sluoksniais, kad sukurtumėte storesnių plaukų įspūdį. Sluoksniai šukuosenai suteikia judesio ir tekstūros.

Trumpas pašiauštas asimetriškas bobas

Tai fantastiška trumpų plaukų šukuosena ploniems plaukams, sukurianti storesnių kirpčiukų iliuziją. Ilgesni sluoksniai, įrėminantys veidą, ypač patinka apvaliems veidams. Kitaip nei vienodo ilgio trumpi kirpimai, kurie gali pabrėžti apvalumus, šis asimetriškas bobas padeda subalansuoti apvalias veido formas.

Trumpa plunksninė siaurėjanti šukuosena

Jei trumpiems ploniems plaukams reikia apimties, išbandykite šoninę dalį su ilgais kirpčiukais, liečiančiais ausies lezgelį. Prie viršugalvio pridėkite trumpus plunksninius sluoksnius, kad įgautumėte aukštį ir atrodytumėte kaip tipinė Bieberio boba.

Dviejų tonų sukrautas piksi bobas ploniems plaukams

Trumpus ir plonus plaukus turinčioms moterims apimties galima pasiekti nuo tinkamo kirpimo. Šukuosena “Stacked Pixie” nereikalauja daug priežiūros ir suteikia daugiau pakėlimo nugaroje. Šį stilių patobulinkite ilgais šoniniais kirpčiukais ir subtiliais akcentais, kad atrodytumėte intriguojančiai.

Lygus aukso spalvos kare

Kai kalbama apie plonų plaukų šukuosenas, svarbiausia pasiekti sklandų ir simetrišką išvaizdą. Tai puikiai iliustruoja šis sudurtinis smėlio spalvos bobas su auksiniais akcentais. Jei turite plonus, tiesius plaukus, kurie išlaiko tvirtumą ir gali būti švelniai banguoti, pasirinkę šį glotnų, gundantį stilių, galite be vargo jį išlaikyti.

Prigesinti oranžiniai tonai

Pridėdami prislopintų oranžinių tonų plaukams, galite išgauti nuostabią šilumą ir švelnumą. Ši subtili spalva pagerina bendrą jūsų išvaizdą, nes sukuria dimensiją ir gylį. Prislopinti oranžiniai tonai puikiai tinka tam, kad neužgožtų ir neapsunkintų švelnių sruogų. Vietoj to, jie suteikia švelnią spalvą, kuri papildo jūsų natūralią plaukų tekstūrą.

V formos piksi kirpimas su balayage dažymu ploniems plaukams

Trumpi ploni plaukai kartais gali atrodyti nuobodūs, jei yra pernelyg paprasti, todėl balayage akcentai gali labai pagyvinti išvaizdą. Šis ilgesnis pixie kirpimas – tai gabaliniai sluoksniai viršuje, nuspalvinti šviesesniais šviesiais atspalviais ir tamsiais šaknų atspalviais, o V formos kirpimas viršugalvyje – tamsiai ruda spalva, kad viskas susilietų.

Paveltas šviesiaplaukis bobas

Populiariausios trumpų plonų plaukų šukuosenos yra tos, kurios maksimaliai išryškina tekstūrą ir sustiprina natūralų žvilgesį. Stilistas rekomenduos konkrečius sluoksnius, atsižvelgdamas į jūsų plaukų tipą ir ilgį.

Trumpų plonų laukų iškarpyto bob kirpimas

Galvos ilgio sluoksniuotas bobas – tai nesenstanti šukuosena, kuri tinka įvairioms veido ir kūno formoms. Šis paprastas šviesus bobas spinduliuoja eleganciją ir universalumą. Trumpi sluoksniai suteikia atsipalaidavimo įspūdį, o gale esantys suskirstyti galai suformuoja gražią pleišto formą, taip išryškindami bendrą išvaizdą.

Gražūs ploni tiesūs plaukai su balayage dažymu

Sukurti maišytą balayage su tiesiais plaukais yra amatas. Priklausomai nuo norimo galutinio rezultato, gali prireikti kelių seansų. Norėdami panaikinti brazdžius tonus tarp apsilankymų salone, paprašykite tonizuojančio šampūno. Ypač tokio, kuris turi daugybę naudingųjų medžiagų. Tai gali padėti siekti idealaus atspalvio.

Iškarpyta piksi šukuosena su trumpai kirptais šonais

Ištirti plaukų tekstūrą tampa įdomu su daugiasluoksniu pixie kirpimu, kuris pereina nuo trumpesnių prie ilgesnių sluoksnių, pradedant nuo pakaušio ir baigiant kirpčiukais. Ši technika padidina natūralią plaukų apimtį, išlaikydama lengvai valdomą stilių. Daugiasluoksnė šukuosena puikiai dera su šiuolaikinėmis spalvomis, pavyzdžiui, elegantiška pilka, kuri pavaizduota šiame paveikslėlyje.

Vasariškas balayage dažymas ploniems plaukams

Šį balayage’ą lengva prižiūrėti. Tiesiog naudokite violetinį šampūną, kad blondinė išliktų šalto atspalvio ir gyvybinga, išvengdama bet kokio žalvario atspalvio. Patartina pasikonsultuoti su kirpėju, kad būtų atliktas profesionalus prisilietimas. Šis stilius nerekomenduojamas bandymams namuose. Idealiai tinka užimtoms, biudžetą taupančioms moterims, nes apsilankymus salone galima išdėstyti mėnesiais.

Trumpas apverstas kare kirpimas šviesiems ploniems plaukams

Jūsų bobas gali būti ilgesnis priekyje arba gale. Bobas su ilgesniu priekiu suponuoja trumpesnius sluoksnius nugaroje, kurie suteikia pilnumo aplink viršugalvį ir gražų šoninį vaizdą. Kalbant apie priekį, smakro ilgis ir apykaklės kaulo ilgis yra universaliausi, labiausiai patinkantys skirtingoms veido formoms.

Bukas bob kirpimas su iškarpytais sluoksniais

Ar kada nors pavadintumėte jos plaukus plonais? Tikriausiai ne. Viskas dėl paplūdimio šviesių akcentų ir ilgų tekstūrinių sluoksnių derinio. Jei jūsų plaukai tiesesni, paprašykite stilisto, kad juos nukirptų skustuvu ir sukurtų žvilgančius galiukus.

Plunksnuota plonų plaukų šukuosena su trumpais šonais

Kai kalbama apie plunksnuoto pakirpimo šukuoseną, plonų plaukų pixie kirpimai gali atrodyti išskirtinai talpūs. Šis stilius pasiekiamas į viršutinę viršugalvio sritį įterpiant daug purių, susmulkintų sluoksnių. Apkarpyta pakaušio dalis suteikia vyriškumo, kontrastuoja su ilgais priekiniais kirpčiukais ir užapvalinta forma nugaroje, suteikdama mergaitišką ir žavingą įspūdį.

Tekstūruotas kirpimas su priekiniais kirpčiukais

Trumpos šukuosenos idealiai tinka leisti plaukams natūraliai kristi. Ploniems ar ploniems plaukams puikiai tinka pixie ir dubenėlio kirpimo mišinys. Sluoksniavimą sustiprinkite naudodami tekstūrą suteikiančią priemonę, kad plaukai taptų dar tvirtesni.

Sloksniuotas karamelinės rudos spalvos bobas

Šiuo metu vyraujančią bobų tendenciją atitinkanti sluoksniuota karamelinė ruda boba suteikia universalumo ir išskirtinumo trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams. Nuo ilgų kirpčiukų nutolęs stilius ypač naudingas plonų plaukų savininkėms, nes trūkstamoms sruogoms suteikia formos ir apimties.

Sušukuotas piksi su plunksniniais sluoksniais

Jei ieškote trumpų kirpimų ploniems plaukams, labai svarbu pasirinkti stilių, kuris išryškintų jūsų veido bruožus ir sukurtų glostančią plaukų tekstūrą. Rinkitės kirpimus su ilgais priekiniais kirpčiukais ir plunksnuotais sluoksniais viršuje, kad nukreiptumėte dėmesį nuo labai plonų, plokščių plaukų.

Pelenų atspalvio blondiniškas bobas su plunksnuotais sluoksniais

Sluoksniuotam stiliui idealiai tinka plunksninis kirpimas. Jis sklandžiai sujungia sluoksnius su plaukais, išryškindamas jų tekstūrą. Šis elegantiškas ir rafinuotas plunksnomis kirptas bobas yra amžinas pasirinkimas.

Priežiūros nereikalaujanti vidutinio ilgio tekstūruota plonų plaukų šukuosena

Susikurkite šaunios merginos plaukus su lengvai tekstūruotu vidutinio ilgio kirpimu. Šis stilius suteikia plaukams apimties ir storio su iššukuotais sluoksniais ir bangomis. Vidutinio ilgio kirpimas neleidžia plaukams suplonėti ir sukuria pilnesnę išvaizdą. Naudokite garbanojimo žnyples, kad sukurtumėte bangas ir pademonstruotumėte įspūdingą plaukų tekstūrą.

Šviesių plonų plaukų šukuosena

Ši šukuosena – tai rafinuota ir švytinti blondinė, išgauta naudojant balayage, tease ir folijos techniką, paryškinta blizgesiu, kuris suteikia beveik vaivorykštinį atspalvį. Šių technikų derinys suteikia plaukams natūralią ir sveiką išvaizdą, todėl ši šukuosena tinka bet kam.

Gražūs tonai ploniems plaukams

Norint išgauti irisų atspalvius ploniems plaukams, reikia preciziškai paryškinti plaukus, kad jie įgautų gylio ir apimties. Naudokite kokybišką stiprinamąjį šampūną ir kondicionierių, pavyzdžiui, “Kevin Murphy Plumping Wash and Rinse”. Be to, kas savaitę naudokite sukibimą stiprinančią priemonę, pavyzdžiui, “La Biosthetique Protection Cheveux Complexe” (PCC) “Set Volume”, kad paryškintose vietose išliktų tvirtumas.

Išskirtinis Pixie kirpimas ploniems plaukams

Jei jaučiatės drąsiai ir norite pabrėžti savo ryškią kaulų struktūrą, rinkitės ilgą “edgy pixie” kirpimą. Šis itin trumpas stilius atkreipia dėmesį į skruostikaulius ir veido bruožus, išryškindamas jūsų nuostabias savybes. Pasitikėkite savimi ir savo žavesiu pasirinkę šį drąsų kirpimą.

Lengvas žandikaulio ilgio sluoksniuotas bobas

Bobai tupiais galais puikiai tinka kaip trumpi kirpimai ploniems plaukams. Šukuokite jį su centrine arba šonine šukuosena, priklausomai nuo veido bruožų, kuriuos norite pabrėžti. Žvilgantys kirpčiukai lengvai įsilieja į žandikaulio ilgio sluoksnius. Pasirinkite vienspalvę rudą spalvą, kad atrodytumėte natūraliai ir žemiškai.

Trumpa šukuosena su kirpčiukais

Peržiūrėję šį paveikslėlį, pastebėsite ne plonus plaukus, o talpius rudus kuokštus. Pasirinkite trumpą arba vidutinio ilgio šukuoseną, jei pixie kirpimas nėra jūsų pageidavimas. Plonesnių plaukų šukuosenos, kurių tekstūra yra sušukuota ir baigiasi šiek tiek aukščiau pečių, kaip ši, tinka toms, kurių plaukai yra plonesni, nes suteikia glotnų įvaizdį.

Malonus plunksnuotas plonų plaukų Pixie-Bob

Išmokite grakščiai pereiti nuo trumpo pixie prie mini atjungto bobo. Sušukuokite kirpčiukus į šoną ir užkiškite kelias sruogas už vienos ausies, kad įveiktumėte nepatogų augimo etapą. Suteikite jaunatviško žavesio ryškiai šviesiais šviesiais akcentais ant vidutiniškai rudų plaukų, kad atrodytumėte gaiviai ir linksmai.

Didelis sidabrinis piksi kirpimas

Blizgantys metaliniai balti plaukai trumpiems, ploniems plaukams suteikia kerinčio žavesio. Įtraukiant išmintingus kirpčiukus ir ilgesnius sluoksnius, plokščiaplaukiai plaukai įgauna dimensiją.

Pašiauštas ilgas Pixie kirpimas

Paprastas būdas suteikti apimties ploniems, ploniems plaukams – pasirinkti ilgą pixie šukuoseną. Pagerinkite šį įvaizdį nelygiais kirpčiukais ir ilgais, šonuose sušukuotais kirpčiukais. Šie kirpčiukai gražiai įrėmina veidą, papildo akinius ir tinka įvairioms veido formoms.

Ilga plonų garbanotų plaukų šukuosena su skyrimu šone

Jei ieškote šviežios šukuosenos, pagalvokite apie ilgus susuktus plaukus su šonine šukuosena. Šis stilius yra universalus, suteikiantis garbanoms gilumo ir matmenų, o kartu elegantiškai įrėminantis veidą. Pasirinkę šoninę šukuoseną galite pabrėžti natūralią garbanų apimtį ir judrumą. Norint išsaugoti garbanų raštą, svarbiausia išlaikyti ilgį, todėl geriau vengti pernelyg didelio sluoksniavimo šonuose. Šią šukuoseną formuokite nuo drėgnų plaukų. Naudokite apimties suteikiančias putas, kad išryškintumėte garbanas. Džiovindami plaukus naudokite difuzorių, o drėgmės pertekliui pašalinti švelniai suspauskite mikropluošto rankšluosčiu.

Lygus šviesus bob kirpimas su atgal sušukuota karūna

Trumpi plonų plaukų kirpimai gali atrodyti nuostabiai su kirpčiukais priekyje, o itin tiesus įvaizdis puikiai dera su nugaroje sušukuota karūna. Kadangi tiesūs plaukai gali labiau išryškinti erškėtuoto kirpimo tekstūrą, švelniai sušukuokite ir sutvirtinkite karūną sausu šampūnu, kad šukuosena būtų vientisa.

Baltas šviesus bobas ploniems plaukams

Šis prašmatnus trumpas bobas puikiai tinka ploniems plaukams. Sluoksniuotas stilius, suapvalinta forma, kirpčiukai ir gabalėliais suskirstyti sluoksniai sukuria glostančią išvaizdą. Šiuolaikinė balta šviesi spalva sukuria storesnių sruogų iliuziją.

Šviesus vidutinio ilgio kirpimas be kirpčiukų

Svarstykite apie šviesų vidutinio ilgio kirpimą be kirpčiukų, jei jau esate šviesiaplaukė arba jei jūsų natūralūs plaukai šviesūs. Šviesumą gali sustiprinti dalinė arba visiška folijavimo technika su artimais folijais, šviesinančią priemonę plunksnomis nukreipiant link galiukų. Prieš tepdami glazūrą, išdžiovinkite plaukus, kad užtikrintumėte tikslius spalvos rezultatus, nes drėgni plaukai atrodo tamsesni.

Trumpas raudonas kirpimas su žvilgančiais sluoksniais

Į plaukus, kurių tekstūra pastebimai plona, įterpdami švelnius, išmintus sluoksnius, automatiškai suteiksite jiems krūvą storio. Šiame šukuosenos stiliuje naudojamas toks metodas, be to, švelnūs karameliniai akcentai, tinkamai sumaišyti su pagrindine spalva, suteikia papildomo matmens.

Populiarus šviesiai rudos spalvos lob kirpimas ploniems plaukams

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio kirpimo ir spalvos su universaliomis stiliaus galimybėmis, apsvarstykite galimybę rinktis šviesiai rudą lobį. Jei norite organiškesnės spalvos, rinkitės švelnius veidą įrėminančius akcentus su natūraliu šviesiai rudu atspalviu. Tekstūrinius lobus galima džiovinti oru naudojant “R Co Cool Wind pH Perfect Air Dry Creme” kremą ir formuoti palaidas bangas, kad šukuosena būtų puošni.

A linijos gintaro spalvos bob kirpimas

Trumpi kirpimai ploniems plaukams gali būti iššūkis. Per daug stilizuojant plaukai gali šiauštis, o per mažai stilizuojant plaukai gali atrodyti gležni. Šioje A formos šukuosenoje iki smakro, kurią sukūrė @philipwolffhair, išlaikyta pusiausvyra, pridedant sluoksnių apimčiai ir palaipsniui pakreipiant, kad šukuosena būtų gili.

Trumpas bob kirpimas su dimensiniu dažymu

Dimensinis dažymas trumpų plaukų šukuosenoms suteikia gyvybės ir gyvybingumo, pagyvina veido spalvą. Atspalvių mišinys sukuria storesnių plaukų iliuziją.

Malonus dviejų tonų kirpimas

Jeigu trokštate lengvo pixie kirpimo, jums patiks šis šonu kirptas stilius su ilgais plunksniniais sluoksniais ir kirpčiukais. Apkarpytas kirpimas išryškina lygų ir glotnų siluetą. Kreminės medaus blondinės spalvos viršus gražiai kontrastuoja su tamsiai rudu kirpimu.

Iškarpytas piksi su siaurėjančia nugara

Jeigu turite problemų su plokščiais, nuobodžiais plaukais, kuriems viršuje trūksta apimties, apsvarstykite galimybę išdžiovinti juos apvaliu šepečiu ir šiek tiek pakedenti šaknis. Šis nesudėtingas metodas padeda pasiekti reikiamą aukštį daugeliui trumpų šukuosenų, tinkančių ploniems plaukams. Be to, rinkitės tarpusavyje derančius atspalvius ir tonus, kad sustiprintumėte pilnumo ir aukštumo iliuziją.

Dimensinis ombre dažymas ploniems plaukams

Jei trokštate plaukų spalvos, kuri derėtų su jūsų natūraliais tonais, idealus pasirinkimas – spalvotas ištirpęs ombre. Galite išlaikyti savo natūralių plaukų viršutinę spalvą, jei turite tamsių plaukų, arba rinktis tamsesnį atspalvį, jei jūsų plaukai šviesesni. Kad išvaizda būtų subalansuota, siūlau užtikrinti, kad viršutinė spalva būtų 2-3 atspalviais tamsesnė už šviesesnę galutinę spalvą. Ši technika suteikia jūsų plaukų spalvai gylio ir dimensijos. Norėdami pabrėžti naująją plaukų spalvą ir išgauti natūralų, pastangų nereikalaujantį stilių, apsvarstykite galimybę formuoti plaukus laisvomis bangomis.

Bob kirpimas vyresnio amžiaus moterims

Tai atjungtas bobas vyresnio amžiaus moterims, turinčioms plonus plaukus. Jis turi šiek tiek ilgesnį priekį, kuris link nugaros siaurėja, kartu su kirpčiukais, kurie elegantiškai įrėmina veidą, todėl idealiai tinka plonos tekstūros plaukams. Šukuosena sukuria storesnių plaukų iliuziją, o jos šukuosenai nereikia daug priežiūros.

Stulbinantys šviesūs švelnūs tiesūs ir ploni plaukai

Jei turite plonus, tiesius plaukus ir norite išlaikyti jų ilgį, šis ilgas kirpimas su veido rėmeliu puikiai tiks. Ji išlaiko ilgį, o priekyje prideda intrigos, taip sulaužydama ilgų plaukų monotoniją. Norėdami pasiekti šį įvaizdį, prašykite kirpimo, kuris kristų kelis centimetrus žemiau pečių, o veido rėmelis prasidėtų ties žandikaulio linija. Atsinešę įkvepiančių nuotraukų stilistui, galėsite įsitikinti, kad abu turite tą pačią viziją.

Ilgi šviesūs plaukai su bukais plaukų galiukais ir viduryje esančiu skyrimu

Jei ieškote klasikinį ir nesenstančią šukuoseną skleidžiančios šukuosenos, apsvarstykite ilgus šviesius plaukus tupiais galiukais ir centrinį sklastymą. Centrinis sklastymas sukuria pusiausvyrą ir simetriją, pabrėždamas natūralų veido grožį. Šis stilius, kai ilgų plaukų galai yra ties viduriu perskirti, puikiai tinka tiems, kurie nori atrodyti glotniai ir tvarkingai. Tupi galiukai sukuria storesnių ir pilnesnių plaukų iliuziją. Norėdami sukurti šį įvaizdį, tiesiog perskirkite plaukus per vidurį ir užtepkite lengvos plaukų priemonės, kad jie blizgėtų ir laikytųsi. Šią universalią šukuoseną galima pasidažyti ir pasipuošti, kad tiktų bet kokiai progai.

Platinos spalvos iškarpytas piksi kirpimas

Kai kalbama apie plonų plaukų šukuosenas, Platinum Blonde Layered Pixie yra išskirtinis pasirinkimas. Dėl meistriško sluoksniavimo ir spalvų derinio trapios sruogos virsta stilingomis, glotniomis formomis. Ši šukuosena parodo, kad ploni plaukai gali atrodyti nuostabiai bet kokio ilgio, išsiskirdami švelnia ir šilkine tekstūra su šmaikštumo prieskoniu. Tai įkvepiantis pasirinkimas ieškančioms elegantiškos ir mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos.

Ilga pašiaušta pelenų atspalvio šviesi piksi šukuosena

Ši šukuosena turi gilią šoninę dalį ir ilgesnes veidą įrėminančias sruogas, kurios sustiprina netvarkingą šio atsiskyrėliško pixie įvaizdį. Slenkantys kirpčiukai ypač glosto apvalius veidus, todėl ši šukuosena idealiai tinka turintiems pilnesnius skruostus.

Trumpa elegantiška plonų plaukų bob šukuosena

Kai kalbama apie jausmingumo pojūtį, niekas neprilygsta juodam klasikiniam bob kirpimui, pasižyminčiam aptakiais kampais ir glotniomis tekstūromis. Šiame stiliuje viena veido pusė aprėminama ilgais šukuosenų kirpčiukais, o kitoje pusėje – tvarkingai sušukuotais plaukais, užkištais už ausies ir kampuotu kirpčiuku, nukreiptu link smakro. Tiems, kurių plaukai ploni, ši šukuosena – idealus pasirinkimas.

Pelenų atspalvio piksi kirpimas su trumpais šonais

Išmanios trumpos plonų plaukų šukuosenos naudoja daugybę gudrybių, padedančių plaukams atrodyti pilnesniems, o viena iš jų – apatinis kirpimas. Jei pastebėjote, kad jūsų plaukai ties viršugalviu gana tankūs, o su ilgiu plonėja, tai puikus pasirinkimas, kurį verta apsvarstyti.

Dinamiška trumpa elegantiška šukuosena ploniems plaukams

Šakotas susiglamžęs bobas yra puikus pasirinkimas moterims, ieškančioms lengvų trumpų sluoksniuotų šukuosenų ploniems plaukams. Su šukuosena viršuje, suteikiančia papildomo aukščio ir apimties. Skardinė kirpimo forma patinka norinčioms praplėsti siaurą veido formą. Vario atspalvio balayage su tamsiomis šaknimis suteikia drąsos.

Madingi plaukai su šonine sruoga

Ploni plaukai su šonine sruoga gali sustiprinti jūsų stilių ir suteikti formą. Geriausia vengti pilnų kirpčiukų, kad išlaikytumėte ilgį. Rinkitės švelnią šoninę sruogą, kuri suteiks plaukams gyvybingumo ir neleis jiems atrodyti lygūs, nesvarbu, ar jie būtų sušukuoti į viršų, ar į apačią.

Gražus bob kirpimas ploniems plaukams

Šis modernus vieno ilgio bobas yra tupo kirpimo, kad suteiktų apimties ir sukurtų storesnių plaukų įspūdį. Idealiai tinka plonų, tiesių plaukų moterims. Turinčioms banguotus ar garbanotus kirpčiukus, išdžiovinkite juos apvaliu šepečiu. Likusius plaukus palikite natūralius, kad jie atrodytų stulbinamai.

Blondiniškas skustuvu kirptas Bobas

Kirpčiukai ir bangos suteikia plaukams judesio. Venkite naudoti tiesintuvą, o šiluminiam stiliui formuoti rinkitės garbanojimo žnyples. Mielos šukuosenos su įvairiomis garbanomis boboje yra žavios ir suteikia apimties.

Ilgų tiesių šviesių ir plonų plaukų sluoksniai

Jei turite šviesius plaukus, kurie linkę lūžinėti, tankumo suteikimas gali būti naudingas. Priauginami plaukai yra greitas ir veiksmingas būdas tai pasiekti. Jie gali gerokai pagerinti bendrą jūsų plaukų išvaizdą. Tačiau kai kuriais atvejais plaukai gali būti per trapūs, kad išlaikytų juostinius priauginimus. Jei svarstote šią galimybę, siūlau pasitarti su stilistu. Taip jie galės įvertinti, koks veiksmas jūsų plaukams yra tinkamiausias.

Kontrastuojantis blondiniškas balayage bob kirpimas

Padidinus spalvų kontrastą galima sukurti storesnių plaukų iliuziją. Kito apsilankymo salone metu atlikę subtilius spalvos pakeitimus, galite išgauti pilnesnę šukuoseną nekeisdami dabartinio kirpimo.

Trumpas plunksnuotas bob kirpimas ploniems plaukams

Mąstydamos apie plonų plaukų stilių, daugelis moterų renkasi mažai priežiūros reikalaujantį kirpimą, kuris augant išliktų patrauklus. Plunksnuotas žandikaulio ilgio bobas pasižymi talpiais sluoksniais aplink viršugalvį, suteikiančiais pilnumo ir apimties. Tupi galiukai sukuria storesnių plaukų iliuziją apačioje.

Ilga šviesių plaukų piksi su šaknų išblukimu

Pakeiskite savo plonus, plonus plaukus į žavią pixie šukuoseną. Rinkitės šviesų atspalvį, kad paryškintumėte paviršinius sluoksnius. Pasirūpinkite, kad akcentai būtų stambūs ir netolygūs, kad jūsų natūrali spalva išryškėtų, padidindama gilumą ir vizualinę pilnatvę.

Trumpas plonų plaukų kirpimas

Trumpi kirpimai plonų plaukų moterims turėtų išspręsti plokščios ir negausios išvaizdos problemą. Įtraukus šoninę dalį ir šukuoseną galima sukurti apimties viršuje ir gale. Dryžuoti šviesūs akcentai ant šokolado rudos spalvos pagrindo suteikia gilumo ir 3D tekstūros. Užkišę kelias sruogas už vienos ausies, o kitas palikę prie skruostikaulių, pagerinsite bendrą išvaizdą.

Modernus šviesių plaukų Shaggy stiliaus kirpimas su skyrimu per vidurį ploniems plaukams

Kalifornijos šviesiaplaukė su tekstūriniu lob kirpimu puikiai tinka gaiviai ir moderniai išvaizdai. Rinkitės šiltus šviesius atspalvius, kad papildytumėte blyškius odos tonus ir suteiktumėte įvaizdžiui gyvybingumo. Paprašykite stilisto pinigų, ypač su centrine dalimi, kad pagerintumėte savo spalvinį žaidimą.

Sidabrinis balayage bobas su sruogelėmis

Plonų plaukų šukuosenos moterims geriausiai tinka, kai jos yra sluoksniuotos, kad paryškintų tekstūrą. Naudodamos apverstą bobą, galite lengvai išbandyti ilgus, slenkančius sluoksnius. Toks kirpimas sukuria gražią suapvalintą formą ir suteikia storesnių kirpčiukų išvaizdą.

Ilgas piksi kirpimas su kampuotais sluoksniais

Jei norite atrodyti kaip saulės nubučiuota blondinė, apsvarstykite galimybę rinktis ilgą pixie kirpimą su kampuotais sluoksniais, kurie įrėmina veidą. Pasirinkite plunksninį stilių, kuris suteiks apimties ir judesio, ypač jei turite plonus plaukus, kuriems sunku išlaikyti bangas ar garbanas.

Iškarpytas bob su šoniniais kirpčiukais

Daugybė sluoksnių! Jie bus tavo geriausias draugas, kai bandysi kovoti su smulkiomis sruogomis. Ypač ant tiesių plaukų gražiai atsiskleidžia “swoopy” šoniniai kirpčiukai, kurie suteikia daug žvilgesio. Vizualinis judesys yra labai svarbus, kai siekiama, kad plaukai atrodytų storesni.

Šviesių plaukų balayage ploniems plaukams

Galite rinktis purvinos blondinės balayage su pinigų gabalėliu. Įtraukiant itin ploną babylight balayage sukuriama švelni, susiliejanti blondinė. Stiprinant ryškesniais šviesiais akcentais ties plaukų linija, paryškinama pinigų dalis. Ploniems plaukams paryškinimas padidina tekstūrą ir apimtį išplėsdamas plauko kutikulės sluoksnį.

Paveltas šviesus bobas su nedidele banga

Mesiškos šviesios bangos sukuria pagrindą trumpiems sluoksniuotiems kirpimams, suteikdamos įspūdingumo. Skustuku nukirpti galai suteikia purų, susivėlusį įvaizdį, tinkantį tiek kasdienei, tiek profesinei aplinkai. Švelniai pirštais strategiškai išdėstykite bangas, tai ypač naudinga maskuojant plonus plaukus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment