45 prailginti bob (kare) kirpimai, ilgos šukuosenos

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 45 prailginti bob (kare) kirpimai, ilgos šukuosenos

Publikuota

Tobulas prailgintas bob kirpimas ploniems plaukams

Jeigu ieškote ploniems plaukams tinkamo lobio kirpimo, apsvarstykite galimybę įtraukti subtilius akcentus, kad padidintumėte matmenis. Šis būdas sukuria storesnių plaukų iliuziją.

Prailgintas kare kirpimas storiems plaukams

Norėdami patobulinti šį garbanotą bobą storiems plaukams, pagalvokite apie madingą spalvą. Sluoksnių įtraukimas gali padėti sumažinti svorį ir suteikti judesio jūsų vešliems plaukams.

Pailgintas bob kirpimas banguotiems plaukams

Naujas, tiesus kirpimas žirklėmis visuomet atrodo kraštutiniškai, nes gali išryškinti gražiausią kaulų struktūrą ir veido bruožus. Tamsios šaknys ir balayage ant tamsių kirpčiukų, kaip šiame paveikslėlyje, sukurs gilumą ir dimensiją.

Ilgas kare kirpiams su skyrimu šone

Didelis šonu kirptas bobas yra elegantiška šukuosena. Plaukai, suvelti atgal, yra vieno ilgio, tačiau priekyje nukirpti subtiliu kampu, todėl iš visų pusių sukuriamas matmuo.

Peek-a-Boo lob kirpiams su ilgais plunksnuotais kirpčiukais

Perskirkite plaukus vienoje pusėje ir leiskite ilgiems kirpčiukams kristi priekyje, kad jie atrodytų kaip “peek-a-boo”. Sluoksniuotame lobyje matyti daugybė plunksnų, suteikiančių stiliui lengvumo. Tamsių šešėlių šaknys ir šviesūs akcentai padidina apimtį, idealiai tinka tiesiems, ploniems plaukams.

Ilgesnis bob kirpimas iškarpytiems plaukams

Pasirinkite ilgesnius, kirptus plaukus. Tai tekstūrinis, šiek tiek A formos skustuvo formos lobis. Jis nesudėtingas, nukirptas, bet ne per trumpas, tekstūrinis, patrauklus ir universalus. Galus laikykite tiesesnius. Tiesesni galiukai suteikia modernesnį vaizdą, o šukuosena atrodo kvadratiškesnė. Tai padės subalansuoti apvalesnes veido formas, kurios paprastai bijo rinktis trumpus plaukus.

Ilgas bob kirpimas natūraliems garbanotiems plaukams

Susikurkite nesudėtingą, ilgą, garbanotą bob stiliaus šukuoseną, kuri puoselėja jūsų natūralias garbanas ir tekstūrą! Šiam mažai priežiūros reikalaujančiam kirpimui reikia minimalaus stiliaus. Turintiems garbanotus ar banguojančius plaukus dažnai tenka susidurti su iššūkiu, kai apačioje yra tvirtesnės garbanos, o viršuje – laisvesnės bangos.

Ilgas skustuvu kirptas bobas

Jei norite koketiško bob, apsvarstykite kampuotą, vieno ilgio kirpimą, kuris būtų skustas skustuvu. Šis stilius – tai modernus klasikinės bobos variantas. Prieš džiovindami plaukus, galus paruoškite “Oribe Supershine Light” drėkinamuoju kremu “Oribe Supershine”. Naudokite plokščią šepetį, kad šukuosena būtų glotni. Išdžiovinus plaukus džiovykle, susukite laisvas garbanas, kad jie atrodytų tekstūriškai.

Labai tiesi ruda vidutinio ilgio kare šukuosena

Jeigu trokštate rafinuoto kirpimo, apsvarstykite vidutinio ilgio bobą. Šis stilius kuriamas žirklėmis iš nugaros į priekį, todėl atrodo įspūdingai. Norėdami palaikyti šią išvaizdą namuose, naudokite “Paul Mitchell Super Skinny” serumą. Šį serumą tepkite ant drėgnų plaukų prieš džiovindami juos džiovintuvu, kad išgautumėte glotnų ir blizgantį efektą.

Juodos spalvos banguota Shaggy lob šukuosena

Jeigu turite storus plaukus ir trokštate aštraus miesto įvaizdžio, šis kapotas lob kirpimas puikiai tiks. Garbanotos, banguotos sruogos elegantiškai krinta ant pečių ir natūraliai išsišakoja. Iššukuotos bangos sukuria apimties ir pilnumo įspūdį.

Lygus bobas su šoniniais kirpčiukais

Šis elegantiškas bobas yra nesenstantis pasirinkimas. Ilgi šoniniai kirpčiukai paryškina skruostikaulius ir suteikia žavesio. Karamelinis atspalvis su tamsiais atspalviais suteikia stiliui gilumo ir rafinuotumo – jis pereina į kitą lygį. Elegantišką šukuoseną išgaukite džiovindami, kad įgautumėte formą, tada ištiesinkite, kad šukuosena būtų nepriekaištinga.

Kampuotas prailgintas kare su bukais plaukų galiukais

Jei norite paprastai, bet efektingai pakeisti stilių, apsvarstykite kampuotą lob kirpimą. Kad pasiektumėte šią išvaizdą, šukuoseną patepkite kremu ir pridėkite bangų, kurios suteiks daugiau judesio.

Banguotas pašiauštas lob kirpimas su šoniniu skyrimu

Sušukuoti per banguotus sluoksnius išryškina ilgų bobų šukuosenas ir suteikia joms paslaptingumo. Apimtos suskirstytos bangos sukuria jausmingą įvaizdį, ypač kai jos derinamos su švelnia bronzine spalva, pasižyminčia vientisai sumaišytomis šaknimis ir ryškiais akcentais.

Lengvas ilgas bob kirpimas

Ši šukuosena tinka asmenims, kurie vertina elegantišką ir rafinuotą išvaizdą. Aštrus kirpimas dera prie įvairių plaukų tekstūrų, tačiau ypač naudingas ploniems plaukams. Tupi kampai ir tikslūs galiukai sukuria storesnių plaukų įspūdį, todėl plaukai tampa tankesni.

Asimetriškas lob kirpimas

Pasitikėkite asimetriško lob kirpimo šukuosena, kuri yra šiuolaikiška bob šukuosenos atmaina. Asimetrijai pabrėžti rinkitės šoninį sklastymą. Pakeitę sklastymą galite gerokai pakeisti stilių. Šis mažai priežiūros reikalaujantis stilius gali padėti prailginti laiką tarp apsilankymų kirpykloje.

Invertuotas lob kirpimas su platininiais akcentais

Apversta šukuosena primena a liniją, o priekyje plaukai ilgesni. Skirtumas – gale sukrauti sluoksniai. Lobio šukuosenos su platinos atspalviais tinka šaltuoju metų laiku arba mėgstančioms pelenų atspalvius.

Ilgi iškarpyti sluoksniai ir kirpčiukai

Jei atėjo laikas atnaujinti savo išvaizdą, paverskite ją iš paprastos į tekstūrinę su šiuo žaviu tamsiai rudu atspalviu.

Tekstūruotas pašiauštas prailgintas bob kirpimas

Šis tekstūrinis, neryškus, apykaklės ilgio bob kirpimas moterims leis jums jaustis nuostabiai, nes išryškins apykaklę. Šį kirpimą galima formuoti lengva paplūdimio banga arba tiesia šukuosena, kad šukuosena būtų rafinuotesnė. Rekomenduoju naudoti putas arba džiovinamąjį kremą, kad būtų lengviau išgauti tekstūrą.

Kampuota blondiniška ilga kare šukuosena

Ši šukuosena įkūnija dvilypumą: dviejų atspalvių, kampuota ir banguota, puikiai tinka neryžtingoms moterims, ieškančioms moteriškumo ir griežtumo derinio. Paplūdimio bangos nuostabiai papildo šią šukuoseną, o dalinis natūralus balayage’as suteikia nuostabų akcentą.

Blizgus lob kirpimas šviesiems plaukams

Blizgios blondinės lob šukuosena puikiai dera su tiesiais plaukais, išryškindama jų struktūriškumą ir glotnumą. Šis stilius nereikalauja daug priežiūros, todėl idealiai tinka turintiems tiesios tekstūros plaukus.

Ilgas bob kirpimas apvaliam veidui

Šis ilgesnis bobas apvaliam veidui – tai tiesus, glotnus bobas, kuris puikiai tinka, jei mėgstate mažai priežiūros reikalaujančius plaukus, bet taip pat idealiai tinka, jei mėgstate kasdien daryti šukuoseną. Tvarkydami plaukus, džiovinkite juos oru, kad atrodytų banguotesni, arba džiovinkite džiovintuvu, kad atrodytų glotnūs, kaip parodyta paveikslėlyje.

Ilgas kare kirpimas su balayage dažymu

Žaismingas, mielas ir natūralus ombre balayage lob’as pasižymi švelniais tonais ir nerūpestingu kirpimu, kuris suteikia išpuoselėtą efektą. Šukuosenai formuoti purkškite plaukus tekstūrą suteikiančia dulksna ir naudokite šukuoseną formuojančią priemonę, daugiausia dėmesio skirdami priekinėms dalims.

Ilgas bobas su iškarpytais sluoskniais

Dilgos šukuosenos yra universalios, todėl galite pademonstruoti savo stilių eksperimentuodami su tekstūra ir spalvomis. Šis netvarkingas tamsus lobis meistriškai susluoksniuotas, kad suteiktų apimties, o pinigų gabalėlis suteikia ryškų kontrastą, todėl šis stilius išties išskirtinis.

Prailgintas kare su kirpčiukais ploniems plaukams

Kai kalbame apie plonų plaukų šukuosenas, elegantiškas, ilgas bobas su kirpčiukais yra geriausias pasirinkimas, kad atrodytų rafinuotai ir tiktų bet kokio amžiaus žmonėms. Šį kirpimą sudaro ilgi sudėti sluoksniai nugaroje, trumpesni, veidą įrėminantys sluoksniai ir kirpčiukai, suteikiantys papildomo matmens.

Blondiniškas lob kirpimas su šešėlinėmis šaknimis

Šiai tiesių plaukų šukuosenai “lob” žavingą aurą sukuria ryškiai šviesus pagrindas ir žemai išryškinti atspalviai. Šią šukuoseną išlyginkite tiesia šukuosena su tiesintuvu, kad greitai sukurtumėte kasdienį stilių.

Ilgas A formos bobas

Nagrinėkime klasikinį variantą. Šis nušlifuotas ilgas bobas demonstruoja vidurinę dalį ir tikslius kampus, taip sukurdamas elegantišką, rafinuotą išvaizdą. Norėdami išgauti tokį oficialų A linijos kirpčiuką, rinkitės vieną plaukų spalvą.

Barbės atspalvio blondiniškas prailgintas kare

Barbi blondinė bob – tai universalus kirpimas, suteikiantis šviežią ir šiuolaikišką išvaizdą. Ši madinga šukuosena pasižymi glotniu, nušlifuotu bobu aukščiau pečių, kurį papildo žavinga Barbės blondinės spalva. Bendram stiliui ji suteikia jaunatviškumo ir gyvybingumo, tinka moterims, turinčioms tiesius arba šiek tiek banguotus plaukus. Norint išgauti glotnią išvaizdą, džiovinant rekomenduojama naudoti plokščią lygintuvą arba apvalų šepetį. Padidinkite “Barbie Blonde” spalvos žvilgesį naudodami blizgesio serumą arba lengvai prilaikantį plaukų laką.

Bobas su iškarpytais sluoksniais

Šią nuostabią banguojančią šviesių plaukų šukuoseną išryškina subtilūs sluoksniai ir kontrastingos tamsios šaknys, sukuriančios kerinčią ir švytinčią išvaizdą, ypač patinkančią šviesios odos ir mėlynų ar žalių akių asmenims.

Šokoladinis lob kirpimas su švelniomis bangomis

Priešingai populiariam įsitikinimui, ilgas bobas su vieno ilgio kirpimu ir visa apimančia spalva nebūtinai turi atrodyti vienspalvis. Šiam ilgam daugiasluoksniam kirpimui strateginis kedenimas, lengvas tekstūros formavimo purškiklis ir laisvos garbanos padės suteikti plaukams dimensijos, judesio ir gyvybės.

A linijos bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais

A linijos bobas yra fantastiškas pasirinkimas pereinant prie natūralios plaukų spalvos. Nukirpti dažyti plaukai padeda pasiekti tikslą ir išryškinti nuostabų natūralų atspalvį.

Saulėlydžio nubučiuota kare šukuosena su skyrimu šone

Tekstūruota šoninė dalis gali jums tikti, jei mėgstate lengvą paplūdimio įvaizdį. Šie stiliai yra universalūs, todėl juos galima formuoti greitai per 30 minučių arba tiesiog pabarstyti jūros druska, kad per 30 sekundžių atsinaujintumėte. Žaisminga ir nereikalaujanti daug priežiūros šukuosena gali išlikti kelias dienas, ypač ant neriebių plaukų.

Ruda banguota lob šukuosena su balayage plaukų dažymu

Pastabus balayage’as gali išties atnaujinti ilgą bobą ir įkvėpti jam naujos gyvybės. Šioje šukuosenoje demonstruojamas dviejų lygių įvaizdis: tamsus, tankus apatinis sluoksnis gražiai kontrastuoja su tekstūriniais, paryškintais viršutiniais sluoksniais, kurie spinduliuoja judesį ir blizgesį.

Mažai priežiūros reikalaujantis lob kirpimas

Ir nors stiliaus formavimo galimybės yra įvairios, ilgas bobas spindi įdedant minimalias pastangas, ypač kai jis tiesiog išdžiovinamas. Pasirinkite šį lengvai elegantišką kirpimą, jei norite atrodyti nesudėtingai ir lengvai prižiūrimi.

Klasikinis prailgintas bob kirpimas su subtiliu kampu

Galite rinktis klasikinį kirpimą su centrine dalimi. Tai tvirta ir klasikinė forma, tačiau gali būti ir su daugiau tekstūros, kad atrodytumėte labiau atsipalaidavusi / bohemiška.

Ilgas tekstūruotas kare kirpimas

Bobai yra puikus pasirinkimas pereinant nuo ilgų prie trumpų plaukų. Šis stilius suteikia universalumo kasdienei šukuosenai – nuo tekstūrinių bangų iki glotnaus kuoduko.

Aštrus ilgas kampuotas bobas

Aštriai kampuotas bobas yra labai dramatiškas ir stilingas. Šiuo metu tai populiarus kirpimas. Kampu kirpti bobai sukuria unikalius matmenis ir judesį.

Tobulas plonų plaukų kare kirpimas

Šis bobas idealiai tinka plonų ir plonų plaukų moterims. Tolygi, griežta linija be sluoksnių sukuria storesnių ir sodresnių plaukų iliuziją. Turinčioms storus plaukus galima pridėti sluoksnių, kad plaukai judėtų ir būtų geriau formuojami. Pagalvokite apie “swoop” kirpimą, kuris suteiks asimetriškumo be drastiško kirpimo. Šį universalų kirpimą galima dėvėti glotniai, sušukuoti arba pritaikyti bet kokiai progai.

Tekstūruotas lob kirpimas su šviesiais dryžiais

“Textured Lob” su šviesiomis sruogomis yra madingas ir modernus ilgų bobų kirpimas, kuris suteikia universalumo formuojant šukuoseną. Ši šukuosena tinka visų tipų plaukams, nesvarbu, ar ją dėvėtumėte glotnią ir tiesią, vienos spalvos, ar su tekstūra ir paryškintomis šviesiomis sruogomis.

Tobulai netvarkingas kare kirpimas

Šios klasikinės lob šukuosenos žavesys slypi tame, kaip sušukuotos plaukų sruogos. Eksperimentuokite su įvairiais modeliais ir šiandien raskite savo mėgstamiausią įvaizdį.

Prailgintas iškarpytų storų plaukų bob kirpimas

Vyresnėms moterims ir karjeros siekiančioms moterims rekomenduojamas ilgas bobas su sluoksniais ties viršugalviu. Šis stilius išlaiko ilgį ir kartu suteikia rafinuotumo bei brandumo toms, kurios nenori pernelyg trumpų plaukų.

Lob kirpimas su sluoksniais

Šios šukuosenos pasižymi sutrūkinėjusiais ir išlikusiais sluoksniais, kurie suteikia judesio. Šiuo metu madingi “lived-in” stiliai, nes jie atrodo lengvai, bet stilingai. Šią šukuoseną pasieksite prieš džiovindami plaukus naudodami išlyginamąjį serumą, pavyzdžiui, “Arrojo Defrizz Serum” (arba panašų produktą), ir apimties suteikiančią priemonę, pavyzdžiui, “Arrojo Cream Whip” (arba lengvas putas). Naudokite plokščią lygintuvą su užapvalintais kraštais, pavyzdžiui, “Sultra Seductress”, kad sukurtumėte išraiškingas bangas. Kai bangos atvės, perbraukite per jas pirštais, kad jas galutinai sutvarkytumėte.

Banguota ilga kare šukuosena

Jei vertinate nesudėtingas, lovos galvos įkvėptas šukuosenas, šis neįtikėtinai didelės apimties ilgas bobas gali jus sužavėti. Įspūdinga tekstūra, įspūdinga apimtis ir purvinai šviesus balayage derinys sukuria drąsią ir viliojančią išvaizdą.

Lengvas vidutinio ilgio lob kirpimas

Ši šukuosena, vadinama Straight Blunt Lob, yra nesenstanti klasika. Elegantiško vidutinio kirpimo šukuosena yra vientiso ilgio, todėl atrodo poliruota ir rafinuota.

Gražus lob kirpimas su subtiliais sluoksniais

Svarstykite galimybę rinktis glotnų kirpimą su subtiliais sluoksniais, kad atrodytumėte universaliai ir prašmatniai. Pašalinus skilinėjančius galiukus plaukai bus sveikesni. Subtilus sluoksniavimas gali suteikti apimties ploniems ar ploniems plaukams, jų neapsunkindamas. Naudokite didelį apvalų šepetį ir apimties suteikiančią priemonę, pavyzdžiui, “Pureology” “Weightless Volume Mousse”, kad plaukai būtų puresni ir blizgėtų. Kad išlaikytumėte maksimalią apimtį, venkite per daug džiovinti; nustokite džiovinti, kai tik plaukai išdžius.

Prailgintas tekstūruotas lob kirpimas

Tekstūrinis kirpimas puikiai tinka ploniems ir vidutinio ilgio plaukams. Šis stilius siūlo šiuolaikišką tradicinio bob kirpimo variantą. Atsisveikinkite su įprastiniais sukrautais sluoksniais ir pasirūpinkite švelnesniu, tolygiai pasiskirsčiusiu formavimu, kad atrodytumėte atsipalaidavę ir lengvai tekstūruoti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment