42 praplikusių vyrų šukuosenos: madingi kirpimai

Pradžia » Vyriški kirpimai » 42 praplikusių vyrų šukuosenos: madingi kirpimai

Publikuota

Plokščias kiripmas ploniems plaukams

Ieškote paprasto, mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, kuris visada atrodytų ryškiai? Ploniems plaukams puikiai tiks plokščias kirpimas “flattop buzz cut”. Šis kirpimas ne tik suteikia paprastą ir tvarkingą išvaizdą, bet ir sukuria storesnių plaukų iliuziją tiems, kurie turi plonas sruogas. Eidami į kirpyklą paprašykite, kad šonuose būtų nulinio aukščio išblukimas, o viršuje – pageidaujamo ilgio kirpimas “buzz cut”. Kad stilius būtų įvairesnis, palikite šiek tiek ilgio viršugalvyje, naudodami 6 apsauginę sruogą.

Intensyvus perėjimas šonuose suderintas su barzda

Neplaukuotų vyrų šukuosenų yra įvairių. Viena geriausių – aukštas ir griežtas kirpimas, kai aukštai ant galvos (ties kaktos kampais) prasideda išblukimas (arba pakirpimas). Nenorite apsunkinti plonėjančių plaukų, todėl pabandykite juos šukuoti drėgnus, naudodami nedaug arba visai nenaudodami jokių priemonių.

Praplikusių vyrų šukuosena su plaukais ant šono ir perėjimu šonuose

Ši šukuosena idealiai tinka vyrams, kurių plaukai ploni, o veidas ilgas. Jai reikia kvalifikuoto stilisto ir kirpėjo žinių. Šonuose ir nugaroje plaukai kruopščiai apkirpti ir išblukinti, per sruogas sklandžiai susiliejant su veido plaukais. Viršutinė dalis turi ryškią šoninę dalį ir yra glotniai sušukuota į šoną, naudojant daug produktų.

Skusta šukuosena vyrams su atsitraukiančia plaukų linija

Norint sukurti storesnių plaukų iliuziją, svarbiausia pabrėžti tekstūrą. Pademonstruokite banguojančias sruogas, kad pridėtumėte apimties. Ilgesnę plaukų dalį sklandžiai suliekite, kad užmaskuotumėte atsiliekančią plaukų liniją.

Plonų į šoną sušukuotų plaukų šukuosena su perėjimu šonuose

Svarstykite galimybę rinktis šiuolaikišką šoninę šukuoseną su siaurėjančiu iššukavimu, idealiai tinkančią ploniems plaukams. Šis stilius užtikrina pusiausvyrą, nes šonai išlieka ilgi, bet gerokai sutrumpėja. Tai ypač patogu plonėjančių plaukų vyrams, nes viršuje ir šonuose atsiradęs papildomas ilgis sukuria pilnesnių plaukų apimties iliuziją.

Trumpas kirpimas su ilgesne barzda plinkantiems vyrams

Jei siekiate vyriško stiliaus, būtina turėti pilną barzdą. Ši griežta išvaizda puikiai dera su trumpai kirpta barzda. Formuokite priekinius plaukus į priekį, kad paslėptumėte bet kokias išretėjusias vietas. Užtepkite šiek tiek priemonės ir truputį pakedenkite plaukus, kad suteiktumėte barzdai tekstūros, kuri papildytų vyrišką barzdos patrauklumą.

Praplikusių plaukų kirpimas su maksimaliu perėjimu šonuose

Sirūpinate dėl plonėjančių plaukų? Apsvarstykite “Very Thin with Zero Fade” šukuoseną. Pradėkite nuo plaukų džiovinimo, o tada užmaskuokite plonėjančias vietas aplink plaukų liniją ar viršugalvį matiniu moliu.

Madinga praplikusių vyrų šukuosena

Šukuosenoje yra į priekį sušukuoti trumpi smailai, sukuriantys vizualiai patrauklią išvaizdą. Šukuosena pastebima, tačiau išlaikoma natūrali išvaizda. Šiam įvaizdžiui pasiekti naudokite tekstūruojantį kremą ir lengvos fiksacijos plaukų laką.

Lengvai valdomas Buzz Cut kirpimas

“Buzz Cut” yra tinkamas pasirinkimas plonų plaukų vyrams, ieškantiems mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, kuriai reikia nedaug šukuosenos formavimo priemonių ir kuri tinka prie plonų plaukų tekstūros.

Balding Fade kirpimas

Šis kirpimas tinka nuplikusiems vyrams, nes jis ne paslepia, o apglėbia nykstančią plaukų liniją. Svarbiausia sutelkti dėmesį į glotnų kirpimą, kuris šiuo stiliumi pasiekiamas be vargo. Plaukai suformuoti glotniai, o tikslios linijos ties smilkiniais ir barzda išryškina bendrą šukuosenos struktūrą.

Tekstūruotas vyriškas kirpimas

Tiems, kurie turi plonus plaukus ir ieško trumpo kirpimo, rinkitės tekstūruotą šukuoseną. Šonuose išblukusi šukuosena pereina į pereinamąją zoną, o gale oda susiaurėja, taip sukuriama netvarkinga, bet stilinga šukuosena, kurią dažnai renkasi plonų plaukų vyrai.

Daili šukuosena vyrams su retėjančia plaukų linija

Trumpas “crew cut” kirpimas yra klasika, tinkanti įvairiems asmenybės tipams. Šiek tiek pailginkite viršugalvį, kad jį sušukuotumėte ir subtiliai paslėptumėte atsiliekančią plaukų liniją. Gerai prižiūrėta barzda ir madingas siaurėjantis kirpimas padės mažiau pastebėti nuplikimą.

Trumpas plaukų kirpimas sušukuotas į galą praplikusiems vyrams

Slidus trumpas kirpimas su plikai nuskusta sruoga yra stilingas pasirinkimas plonų plaukų vyrams. Nukirpti šonai paryškina viršuje esančius plaukus ir sukuria pilnesnių plaukų iliuziją.

Crew Cut kirpimas

Puikuokitės žilais plaukais naudodami stilingą “crew cut” kirpimą. Nuskuskite žilus plaukus gale, o viršų palikite ilgesnį, kad sukurtumėte natūralų gradiento efektą. Šviesesnė spalva padeda užmaskuoti bet kokius retus kirpčiukus, todėl tai madingas ir mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas.

Klasikinė šukuosena nuplikusiems vyrams

Tiems, kurie teikia pirmenybę tradicinei išvaizdai, bet vis tiek nori išlikti stilingi, klasikinė šukuosena yra patikimas pasirinkimas vyrams, kurių plaukai atsilieka. Ši šukuosena sklandžiai dera su gerai prižiūrima barzda, kad atrodytų vientisai. Kad šukuosena neatrodytų pasenusi, labai svarbu, kad ji atrodytų natūraliai. Šiuo konkrečiu atveju tai pavyks padaryti be vargo.

Elegantiškas stilius atsitraukiančiai plaukų linijai su skyrimu šone

Norite suvaldyti retėjančius plaukus? Nepaisant galimų variantų, apsvarstykite šonu kirptą glotnų stilių atsitraukiančiai plaukų linijai. Pasirinkite aukštą išblukimą, kad sukurtumėte kontrastą su viršuje esančiais ilgesniais plaukais ir sukurtumėte storesnių sruogų iliuziją. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, plaukus džiovinkite džiovintuvu ir naudokite matinį molį pilnumui pabrėžti.

Tvarkinga praplikusių vyrų šukuosena suderinta su barzda

Šis klasikinis kariškas kirpimas puikiai tinka ploniems plaukeliams paslėpti, nereikia visiškai nusiskusti. Jį derindami su žilstelėjusia barzda galite paryškinti žandikaulio liniją ir sukurti vientisą įvaizdį. Šiuo stiliumi išryškinsite geriausius savo bruožus.

Į galą sušukuotų plaukų kirpimas su skyrimu šone

Pažvelkite į šią šukuoseną, sušukuotą atgal ir su kietu kirpčiuku! Nukirptas kirpimas sukuria ryškų kontrastą viršugalvyje, idealiai tinkantį toms, kurių plaukai retėja. Tvarkydami plonėjančių plaukų vyrų šukuosenas, rinkitės blizgią apdailos priemonę, pavyzdžiui, gelį arba pomadą, kad šukuosena laikytųsi visą dieną. Šis stilius nesudėtingas ir puikiai tinka užimtiems vyrams.

Praplikusių vyrų Ivy League kirpimas

Tai klasikinė vyrų šukuosena, kuri išlieka amžina. Ji diskretiškai paslepia atsiliekančius plaukus, neatkreipdama į juos dėmesio. Be to, jei nuplikimas tęsiasi iki viršugalvio, šią šukuoseną galima pritaikyti trumpinant ilgį.

Vyriškas trumpų plaukų kirpimas su stipriu perėjimu šonuose plinkantiems

Žemo žvilgesio plikas išblukimas idealiai tinka plonesnių plaukų vyrams. Sklandus susiliejimas yra šio trumpo kirpimo patrauklios išvaizdos raktas. Tai glotnus ir tvarkingas kirpimas trumpesnį stilių mėgstantiems vyrams. Žemas plikas kirpimas papildo visų formų ir dydžių veidus, todėl yra universalus bet kokiam gyvenimo būdui.

Modernus Ivy League kirpimas su perėjimu šonuose

Klasikinė džentelmeno šukuosena su moderniu prieskoniu – “Ivy League” kirpimas yra geriausias pasirinkimas plonų plaukų vyrams. Siaurėjantis išblukimas suteikia gebenės kirpimui retro atspalvį.

Trumpas iškarpytas ir skustas praplikusių vyrų kirpimas

Papildykite savo šukuoseną tekstūriniais smaigais viršuje. Šį šiuolaikišką stilių papildo preciziškas odos išblukimas ir kampuota barzda. Išpuoselėtų ir rafinuotų elementų derinys sukuria ryškų ir stilingą įvaizdį.

Madinga šukuosena plinkančiam vyrui

Kai kalbama apie nuplikusių vyrų šukuosenas, šukuosena su šukomis turi ilgą istoriją. Tradiciškai siejama su vyresniąja karta, ji ne visada buvo laikoma madinga. Tačiau dabar sparčiai populiarėja šiuolaikinis šios klasikinės šukuosenos variantas. Ši atnaujinta versija apima beveik iki pat viršaus besitęsiantį kirpimą, kuris suteikia šiuolaikiškumo ir primena suaugusiųjų mohauką. Šiek tiek pomados suteiksite šukuosenai blizgesio, o stilius taps elegantiškesnis ir rafinuotesnis.

Trumpa šukuosena su skyrimu šone

Jei trokštate glotnios šukuosenos, nepakenkdami stiliui, apsvarstykite galimybę pritaikyti vintažinę estetiką. Šioje aukštoje ir griežtoje šukuosenoje demonstruojama klasikinė šoninė dalis, primenanti praeities epochas. Tai gaivus pokytis, palyginti su šiuolaikiniuose kirpimuose paplitusiu į priekį atlenkimu. Kad būtų dar puošniau, prie jos priderinkite šmaikščius ūsus su rankenėle!

Rugged Quiff kirpimas su stipriu perėjimu šonuose

“Rugged Quiff Skin Fade” šukuosenoje derinamas kirpčiukas ir “skin fade” šukuosena, idealiai tinkanti plonų plaukų vyrams. Šio stiliaus metu leidžiama plaukams susirinkti viršuje, tada jie traukiami atgal vienas ant kito, kad sukurtų pilnumo pojūtį. Žemai nukirpti šonai sukuria ryškį kontrastą. Sujungus pliką išblukimą su barzda, išvaizda įgauna visišką hipsterišką stilių, puikiai tinkantį tiems, kurie siekia atrodyti madingai.

Tvarkingas trumpas kirpimas su perėjimu šonuose

Kai svarbiausia – paprastumas, rinkitės tvarkingą trumpą kirpimą su žemu odos išblukimu. Šį stilių nesudėtinga prižiūrėti, plaukai išliks trumpi ir sudrėkinti. Ši šukuosena idealiai tinka tiems, kurie nori atrodyti be rūpesčių, todėl galite susitelkti į svarbesnius dalykus ir išlikti stilingi.

Vyriškas žilų plaukų kirpimas

Pasirinkę plikių šukuosenų šukuoseną galite išryškinti savo veido bruožus, nepriklausomai nuo amžiaus. Pasirinkite švarų aukštą ir griežtą kirpimą kartu su barzda. Pasirūpinkite, kad barzdos linijos sutaptų su skruostikauliais, kad pabrėžtumėte gerai išreikštą žandikaulio liniją. Jei jūsų žandikaulis atrodo šiek tiek suapvalintas, veido plaukai gali padėti sukurti kampuotesnę išvaizdą.

Trumpas Mohawk kirpimas su nuskustais šonais

Ar turite kvadratinę veido formą? Išryškinkite žandikaulio liniją ir nukreipkite dėmesį nuo plonėjančių plaukų pabrėždami veido plaukus. Šis asmuo turi gerai prižiūrėtą barzdą, nuskustus šonus ir subtilų trumpą mohauką ant viršaus, todėl atrodo stilingai.

Tvarkinga ir brandi plinkančių vyrų šukuosena

Šis kirpimas įkūnija švarią, brandžią estetiką. Šiam stiliui išgauti naudojau individualų sandalmedžio ir arbatmedžio aliejaus barzdos balzamą barzdai minkštinti ir stilizuoti. Ampro Coconut Oil Styling Gel suteikia plaukams drėgną išvaizdą, o jo užburiantis aromatas patinka moterims. Tepant gelį priešais plaukų šukuoseną, sukuriamas spygliuotas efektas, kurio nereikia šukuoti šukomis. Šukuosena pasižymi klasikiniu odos išblukimu šonuose, kad būtų išpuoselėta.

Komboveris su skustuvu nuskustu atspalviu

Šis vidutinio ilgio tiesus skustuvu nuskustas išblukimas pasižymi natūralia ir glotnia šonine dalimi, išryškinančia švarias linijas. Ši šukuosena su šukuosena su išblukimu idealiai tinka pailgos, ovalios ar rombų formos vyrams, todėl atrodo stilingai ir švariai.

Perėjimas šonuose suderintas su barzda plikantiems vyrams

“Skin Fade” yra vyriškas pasirinkimas, tinkantis bet kokio amžiaus vyrams. Jo derinimas su pilnesne barzda padeda subalansuoti bendrą įvaizdį, neleisdamas atrodyti pernelyg pribloškiančiai. Rinkdamiesi šį stilių apsvarstykite, kokį išvaizdos aspektą norite pabrėžti.

Tvarkinga tekstūruotų plaukų šukuosena

Tvirtas ir švarus tekstūrinis kirpimas glosto vaikinus. Tekstūrinis kirpimas – tai šukuosena, kurios nereikia sukti galvos ir kuri puikiai tinka vyrams, turintiems plonesnius plaukus ir mėgstantiems sugaišti mažiau laiko juos formuojant.

Graži skustuvu kirpta šukuosena su perėjimu

Panaudokite gilią šukuoseną, kai plaukų linija yra išretėjusi, kad sukurtumėte stilingą ir įspūdingą šukuoseną. Įtraukiant griežtą kirpimą aplink ausis, sustiprinamas jos modernus žavesys. Priešingai stereotipams, šukuosenos gali spinduliuoti jaunatviškumą.

Į galą sušukuotų plaukų šukuosena su perėjimu praplikusiems vyrams

Jei norite pliktelėjusių plaukų šukuosenos, kuriai nereikia daug priežiūros, išbandykite ką nors, ką galėsite kas rytą nusiplauti ir išeiti. Tolygiai siaurėjanti šios šukuosenos viršūnė puikiai tinka atgal sušukuotiems plaukams. Tai stilius, kurį bus lengva atkurti kiekvieną rytą.

Trumpa šukuosena su perėjimu

Šukuosena yra paprastas stilius, ypač nuplikusiems vyrams. Jis suteikia universalumo įvairiems stiliams ir ilgiams. Šioje iliustracijoje parodyta trumpesnė versija su išblukusiais šonais ir tvarkingai nuskusta viršugalviu, sušukuotu į vieną pusę. Šis stilius padeda užmaskuoti slenkančią plaukų liniją, o kartu su veido plaukais sukuria subalansuotą ir švarią išvaizdą.

Lengvai prižiūrimas tekstūruotas brandžių vyrų stilius

Svarstykite galimybę rinktis šį mažai priežiūros reikalaujantį tekstūrinį stilių, kad atrodytumėte laisvai. Įtraukę skustuvą galite sustiprinti šio kirpto stiliaus tekstūrą. Šis neįpareigojantis stilius idealiai tinka sudėtingiems augimo modeliams, pavyzdžiui, sruogelėms ant viršugalvio ar plaukų linijos, tvarkyti.

Ivy League šukuosena vyrams su retėjančia plaukų linija

Klasikinis “Ivy League” kirpimas yra amžinas pasirinkimas, tinkantis visiems vyrams, ypač tiems, kurių plaukų linija atsilieka. Norėdami suteikti tolygesnės plaukų linijos įspūdį, švelniai sušukuokite plaukus į šonus, jų nesulygindami žemyn.

Ilgesnių plaukų šukuosena su nežymiu perėjimu šonuose

Kai plaukai pradeda retėti, nereikia automatiškai palikti laivo. Pasirūpinkite turimu plaukų ilgiu. Pasirūpinkite, kad jūsų sruogos būtų drėkinamos ir sveikos. Taip užtikrinsite, kad jūsų šukuosena bus žvilganti.

Graži labai trumpa praplikusių vyrų šukuosena

Aukšta ir griežta šukuosena yra geriausias pasirinkimas plonus plaukus turintiems vyrams. Panašių stilių ieškokite kariškų kirpimų.

Kirpimas su švariu perėjimu ploniems plaukams

Švarus plonėjančių plaukų išblukimas užtikrina tvarkingą ir tinkamą rezultatą. Ypač jei jaučiate, kad galvos odos plaukai gali būti plonėjantys. Rekomenduoju paprašyti kirpėjo ar stilisto, kad jis padarytų aukštą plikę, o viršuje paliktų centimetrą plaukų, kuriuos galėsite stilizuoti!

Paprastas Crew Cut kirpimas su perėjimu plinkantiems

Pasiekite paprastą išblukimą su antro numerio įgulos kirpimu viršuje. Jis primena “buzz cut”, tačiau šiek tiek skiriasi. Tiems, kurių plaukai ploni, susiliejimas su viršutiniais plaukais suteikia veidui apibrėžtumo.

Vyriškas Crew Cut kirpimas su ūsais ir ožio barzdele

Šis stilius – modernus klasikinio kirpimo variantas, kai į priekį iškeltos sruogos paslepia bet kokius netobulumus ir išlieka tvarkingos. Norėdami patobulinti savo išvaizdą, derinkite jį su stilingais ūseliais ir ožio barzdaskute. Šie veido plaukų priedai suteikia charakterio ir žavesio, todėl jūsų bendra išvaizda taps išraiškingesnė. Atminkite, kad jūsų stilių lemia ne tik plaukai, bet ir visa jūsų priežiūros rutina.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment