42 lengvos, paprastos, priežiūros nereikalaujančios šukuosenos

Pradžia » Kiti kirpimo stiliai » 42 lengvos, paprastos, priežiūros nereikalaujančios šukuosenos

Publikuota

Lengva vidutinio ilgio plaukų Shag šukuosena

Šukuosenos “Shag” šiuo metu yra populiari šukuosenų tendencija. Šis kirpimas universaliai tinka visoms veido formoms, todėl yra universalus pasirinkimas. Rekomenduoju šukuoseną kirpti skustuvu, kad išryškėtų tekstūra. Pasitarkite su stilistu, ar ši technika tinka jūsų vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams.

Garbanotų plaukų ilgas sluoksniuotas kirpimas

Jeigu turite ilgus garbanotus plaukus, pagalvokite apie ilgus sluoksnius, kad paryškintumėte ir padidintumėte savo stilių. Sluoksniai padeda sumažinti banguojančių garbanų svorį, todėl jos atrodo lengvesnės. Sluoksniavimas priekyje nuo burnos kampo žemyn sukuria glotnią formą, išryškina skruostikaulius ir žandikaulio liniją.

Nuostabi priežiūros nereikalaujanti piksi trumpiems plaukams

Piksi kirpimas – tai lengvas sprendimas, padedantis panaikinti blogas plaukų dienas, nes storiems plaukams suvaldyti reikia minimalaus stiliaus. Žavūs į šonus nusvirę tekstūruoti kirpčiukai šiam stiliui suteikia mielo ir moteriško akcento.

Paprasta ilgų plaukų šukuosena su sruogomis iki skruostikaulio

Jeigu trokštate pokyčių išlaikydami ilgus plaukus ir mėgstate paprastumą, rinkitės sluoksnius. Sluoksniai efektyviai suteikia apimties, o skruostikaulio ilgio sruogos pabrėžia plotį, ypač ilgesnėms veido formoms.

Lengvas Lob kirpimas ploniems plaukams

Jeigu turite plonus, plokščius plaukus, puikus pasirinkimas yra tupi šukuosena, kuri padės sukurti didesnės apimties ir pilnus plaukus. Tupi lobi yra madingi ir populiarūs salonuose. Šį kirpimą lengva formuoti ir prižiūrėti, todėl tai puiki šukuosena, kurią galima nuplauti ir išplauti.

Shaggy bob kirpimas su kirpčiukais

Lengvai prižiūrimos šukuosenos nėra sudėtingos. Išgaukite elegantišką nesušukuotą įvaizdį, pasirinkę tokį žvilgantį kirpimą, kaip šis įspūdingas bobas. Padidinkite ją tekstūrą suteikiančia priemone, kad sukurtumėte išpuoselėtas bangas, ir drąsiai ženkite į dieną!

Lengvai prižiūrimas piksi kirpimas

Susiaurinta pixie pusė pašalina masyvumą aplink ausis ir pakaušį, todėl viršutiniai plaukai gali gulėti elegantiškiau. Išlaikant ilgesnius plaukus viršuje priekyje, išryškinama veido forma ir kartu suteikiama pakankamai plaukų stiliui formuoti. Nepaisant to, kad piksi šukuosena yra universali, ji idealiai tinka moterims, kurios nori mažai priežiūros reikalaujančių plaukų.

Trumpas kirpimas su mikroskopinėmis bangelėmis

Jeigu pageidaujate nušlifuotos išvaizdos, rinkitės itin trumpų plaukų šukuosenas. Ši glotni šukuosena su preciziškais mikro kirpčiukais yra lengvai elegantiška ir įrodo, kad mažai priežiūros reikalaujantis stilius vis tiek gali būti patrauklus. Tikrai žavus pasirinkimas.

Lengvas prancūziškas bobas su natūraliomis bangomis

Šis žavus prancūziškas bobas spinduliuoja rafinuotumu. Idealiai tinka toms, kurios turi storus banguotus plaukus ir ieško mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus. Pasitikėkite savo natūralia tekstūra, derinama su švelniais mažyčiais kirpčiukais, kad atrodytumėte itin elegantiškai.

Trumpaplaukis bobas storiems plaukams

Aukštas kirpimas puikiai tinka storiems šiurkštiems plaukams paversti mažai priežiūros reikalaujančiu stiliumi. Šis meistriškai pakopijuotas kirpimas “Bob” be jokių pastangų suteikia salono vertą išvaizdą, net ir paprasčiausiai išdžiovinus plaukus apvaliu šepečiu.

Ilgi paplūdimio tipo sluoksniai su viduryje išsidėsčiusiais kirpčiukais

Papildykite savo ilgus plaukus ilgais paplūdimio sluoksniais ir švelniais užuolaidiniais kirpčiukais. Ilgi sluoksniai sukuria apimtį ir tekstūrą, suteikdami plaukams žavesio. Minkšti užuolaidiniai kirpčiukai sumažina didesnę kaktą ir pabrėžia jūsų veido formą bei bruožus. Kad plaukai atrodytų paplūdimio stiliaus, išplautus plaukus papurkškite jūros druskos purškikliu ir švelniai sugarbanokite, kad plaukai taptų tekstūriški.

Piksi bob kirpimas su trumpais šonais

Mažiau plaukų reiškia mažiau darbo, todėl jei norite lengvo, bet gražaus stiliaus, išmėginkite pixie bobą su pabaigtu kirpimu. Apkarpytas kirpimas puikiai tinka moterims, turinčioms daug plaukų, nes jis atima svorį ir padeda gražiau išsidėstyti viršuje esantiems plaukams. Pixie bobas gulsis ant pakirptų plaukų ir gali juos beveik visiškai paslėpti, tačiau taip pat galite jį formuoti taip, kad išryškėtų ir kirpčiukas.

Paprastas vidutinio ilgio plonų plaukų plunksnuotas kirpimas

Ši nedaug priežiūros reikalaujanti šukuosena, primenanti 70-ųjų ir 80-ųjų metų plunksnuotus kirpimus, yra apgaulingai paprasta. Tiksliai kirpdami išgaukite plunksnų formos kirpimą priekyje. Šukuosena nesudėtinga – džiovindami pakelkite plaukus ties šaknimis, o apvaliu šepečiu suformuokite sruogas.

Banguota lengvai prižiūrima šukuosena su tekstūruotais sluoksniais ir kirpčiukais

Tiems, kurių plaukai natūraliai banguoti, idealiai tinka bobas su tekstūriniais sluoksniais ir kirpčiukais. Tekstūriniai sluoksniai sustiprina garbanų raštą, suteikia apimties ir išraiškingumo. Šiam garbanotam bobui nereikia daug priežiūros, jis puikiai tinka plaunamam ir nešiojamam stiliui su bangomis. Išnagrinėkite daugiau sluoksniuotų banguotų bobų šukuosenų idėjų.

Paprasta Shaggy sluoksnių šukuosena su kirpčiukais

Jeigu norite, kad jūsų plaukai taptų didesnio tūrio ir plazdėtų, rinkitės plaukuotą sluoksniuotą šukuoseną su išmintingais kirpčiukais. Dėl plunksninio švelnumo šiurkštūs sluoksniai sumažina svorį, todėl atrodo lengvi ir erdvūs. Glotnūs kirpčiukai švelniai įrėmina veidą ir neatrodo sunkūs ant kaktos. Po plaukų džiovinimo naudokite tekstūros purškiklį, pavyzdžiui, “Joico” “Body Shake”, kad padidintumėte plaukų apimtį ir lanksčią fiksaciją, išvengdami standumo ar traškumo pojūčio.

Priežiūros nereikalaujantis labai garbanotų plaukų kirpimas

Šiam stiliui idealiai tinka išlinkę ir garbanoti plaukai, išryškinantys kirpčiukų formą ir įrėminantys veidą kirpčiukais bei sluoksniais. Priimkite natūralių plaukų tendenciją, demonstruodami jų grožį. Pasirinkite “Shea Moisture Papaya and Neroli” pieno gelį, kad suvaldytumėte garbanas, suteiktumėte drėgmės ir kovotumėte su drėgme, puikiai tinkantį banguotiems ir garbanotiems plaukams.

Sluoksniuotas afro stilius

Priimkite savo stangrias, susivėlusias, garbanotas garbanas su “Wash-and-Go” sluoksniuotu kirpimu. Rinkitės stiprios fiksacijos priemones garbanoms paryškinti ir šukuosenos ilgaamžiškumui išlaikyti, venkite cheminio ir karščio poveikio, kad plaukai būtų sveikesni.

Lengva kampuota bob šukuosena su skyrimu šone

Angled bobai priekyje yra ilgesni nei gale ir gali būti pritaikyti, kad būtų daugiau ar mažiau dramatiški. Tokio tipo bobų kirpimai yra puikus pasirinkimas moterims, ieškančioms trumpos šukuosenos, kurią galima plauti ir naudoti. Po plovimo naudokite “Color Wow Supernatural Dreamcoat”, kad apsaugotumėte plaukus nuo drėgmės visą dieną.

Paprastas ilgų plaukų stilius apvaliems veidams

Jeigu jūsų veido forma apvali, lengvai stilizuojamas variantas yra ilgas sluoksniuotas kirpimas. Ilgesni sluoksniai padeda liekninti veido išvaizdą, sukurdami ovalo formos veido iliuziją. Ilgi sluoksniai taip pat gali būti labai naudingi ir komplimentai moterims, kurios renkasi lengvas šukuosenas.

Priežiūros nereikalaujanti vidutinio ilgio garbanotų plaukų šukuosena

Jeigu jūsų plaukai natūraliai garbanoti, apsvarstykite galimybę pasidaryti vidutinio ilgio garbanotų plaukų šukuoseną, kad supaprastintumėte savo šukuosenų rutiną. Paprašykite stilisto kirpčiukų, kad jūsų įvaizdis būtų madingas.

Ilgas bobas su sluoksniais vyresnėms moterims

Jei jums daugiau nei 50 metų ir ieškote mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, apsvarstykite galimybę rinktis ilgą bobą su plaukuotais sluoksniais. Lobis suteikia apimties plaukų galiukams, o sluoksniai neleidžia atrodyti plokščiai. Gudrūs sluoksniai suteikia plaukams judesio, tinka džiovinti tiek pučiant, tiek džiovinant oru. “Joico” kremas “Zero Heat Air Dry Cream” sumažina garbanojimąsi ir sustiprina natūralią plaukų tekstūrą. Jei norite daugiau stilių, patyrinėkite šiuolaikinius sluoksniuotus bob kirpimus vyresnėms nei 50 metų moterims.

Trumpas paveltas Shag kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais ploniems plaukams

Tiems, kurių netvarkingi, ploni plaukai siekia apimties ir judesio, idealiai tinka trumpesnis šukuosenos kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais. Purūs sluoksniai išryškina veido kontūrus, o užuolaidiniai kirpčiukai atkreipia dėmesį į skruostikaulius. Kad pabrėžtumėte šį kirpimą, naudokite tekstūrą suteikiančią priemonę ir rinkitės ploniems plaukams skirtą lengvą formulę.

Lengvai prižiūrimi iškarpytų plaukų sluoksniai

Trumpi plaukai dažnai sukelia pavydą, tačiau juos sutramdyti nelengva. Ilgi sluoksniai pašalina svorį, o išpuoselėtus plaukų galiukus džiovinant apvaliu šepečiu galima išpuoselėti kaip salone.

Lengvas vilko kirpimas garbanotiems plaukams

Dauguma garbanotų asmenų nemėgsta savo aureolės garbanų ir vengia karūnos sluoksnių, tačiau tai yra praleista galimybė! Tokie stiliai kaip šukuosena ar vilko kirpimas su sluoksniais ties viršūne be vargo suteikia apimties viršugalviui ir nepriekaištingai suderina garbanotų plaukų šukuoseną.

Pašiaušta bob šukuosena su skyrimu šone

Kas žinojo, kad mažai priežiūros reikalaujantys kirpimai gali atrodyti taip šmaikščiai ir kartu būti lengvai formuojami? Šį netvarkingą šviesų bobą puošia pusiau nuleistos bangos ir nuo centro nutolusi šukuosena.

Priežiūros nereikalaujanti banguota Mullet šukuosena

Apžiūrėkite šį stulbinantį makiažą. Vidutinio ilgio garbanoti plaukai virsta mullet shag, sušukuoti į bangas ir nudažyti šokolado ruda spalva. Tekstūrinės sruogos suteikia puikų baigiamąjį akcentą, išryškinantį visą išvaizdą. O geriausia dalis? Šukuosena nereikalauja daug priežiūros.

Paprastas Shaggy kirpimas

Papildykite savo silpnus plaukus nešukuotais garbanotais plaukais. Šį stilių nesunku prižiūrėti ir jis be vargo stilingas. Neiššukuotas kirpimas suteikia plaukams apimties ir žvilgesio. Pasikonsultuokite su stilistu, kad nustatytumėte, ar šukuosenos kirpimas tinka jūsų plaukų tipui.

Labai trumpi natūralūs 4C plaukai

Svarstykite galimybę rinktis labai trumpų natūralių 4C plaukų šukuoseną, kad atrodytumėte greitai ir lengvai. 4C tekstūros plaukai yra jautrūs lūžinėjimui, todėl plaunamos natūralios šukuosenos idealiai tinka norint išvengti karščio daromos žalos ir išsaugoti plaukų sveikatą. Paprašykite stilisto ar kirpėjo siauresnio kirpimo ir nakčiai naudokite giliai kondicionuojančią kaukę. Po šios procedūros atsibudę turėsite minkštą ir apibrėžtą mažytį afro su lengvai valdomomis garbanomis.

Ilgi sluoksniai suteikiantys daugiau apimties

Jei norite padidinti vidutinio ilgio banguotų plaukų apimtį, rinkitės daugiasluoksnį kirpimą, panašų į šį stilių. Įtraukite ilgus užuolaidinius kirpčiukus, kad kasdien atrodytumėte elegantiškai ir be pastangų.

Lengvai prižiūrimas vidutinio ilgio kirpimas

Jei ieškote lengvai prižiūrimos šukuosenos, rinkitės išmintą vidutinio ilgio kirpimą. Šis stilius nereikalauja daug priežiūros, tačiau nėra visiškai nereikalaujantis priežiūros. Kad šukuosena atrodytų išpuoselėta ir tekstūruota, naudokite natūralias bangas arba garbanas. Šį įvaizdį sustiprinkite purškiamuoju purškikliu su jūros druskos tekstūra. Šis purškiklis suteiks plaukams sukibimo, kad galėtumėte juos formuoti, ir sukurs ilgalaikę, neįpareigojančią tekstūrą su minimaliu rūpesčiu.

Piksi šukuosena su ilgais šoniniais kirpčiukais

Jei ieškote madingo trumpo stiliaus, pagalvokite apie pailgą pixie su ilgais šoniniais kirpčiukais. Atskirta priekinė dalis sukuria modernią formą. Išlaikykite ilgį aplink apvalią galvos dalį, kad viršugalvis būtų lygus ir jį būtų lengva formuoti naudojant apimties suteikiančią dulksną ir rankas. Ši trumpa šukuosena tinka visoms veido formoms, ją formuoti reikia kas 4 savaites.

Paprasta šukuosena iki pečių

Šagrenė yra klasikinis ir lengvas stilius, todėl tai puiki šukuosena vidutinio ilgio plaukams. Plunksniniai šukuosenos sluoksniai taip pat padeda sukurti ilgesnių plaukų iliuziją. Apsvarstykite galimybę pridėti užuolaidinį kirpčiuką, kad išryškintumėte savo veido bruožus ir papildytumėte šukuoseną.

Šukuosena su skyrimu šone vyresnėms moterims

Jūs turėtumėte apsvarstyti galimybę rinktis šoninį buką kirpimą, jei esate vyresnė nei 40 metų moteris. Šio kirpimo džiovinimas oru – tai paprastas metodas, kaip sukurti mažai priežiūros reikalaujančią šukuoseną, kuri supaprastins jūsų rytus. Tupi sluoksniai išlaiko glotnią išvaizdą, todėl palikti džiūti oru yra stulbinantys. Drėgnus plaukus patepę tekstūros kremu, galite sustiprinti plaukų judesius. Pasirinkus minimalų sluoksniavimą, kai kirpimas yra bukesnis, galima sukurti storesnių plaukų iliuziją, todėl ši šukuosena yra puikus pasirinkimas plonesnės tekstūros plaukams.

Lengva iškarpyta piksi šukuosena

Jei turite plonus arba vidutinio ilgio plaukus, rinkitės tekstūrinį pixie su į šonus nusvirusiais kirpčiukais. Tekstūriškumas pixie kirpime leidžia plaukams natūraliai judėti, todėl tai idealus trumpas kirpimas. Į šonus nusvirę pixie kirpimo kirpčiukai tinka moterims, kurios pageidauja plaukų be apibrėžtos šukuosenos dalies. Išdžiovinusios plaukus, naudokite tekstūros pastą, kad paryškintumėte tam tikrus kirpčiukus ir suteiktumėte jiems papildomos tekstūros.

Mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena

Norėdami sukurti mažai priežiūros reikalaujantį stilių, apsvarstykite galimybę vidutinio ilgio plaukus kirpti tupia šukuosena. Tupus ilgis suteikia svorio, todėl plaukai atrodo pilnesni, bet neapsunkina jų. Šį stilių lengva nuplauti ir išeiti, nes jį galima sušukuoti atgal arba palikti žemyn, kad lengvai išdžiūtų ore. Norėdami apsaugoti plaukus, kol jie džiūsta ore, naudokite “Joico” kremą “Zero Heat Air Dry Cream”.

Shaggy kirpimas vidutinio ilgio plaukams

Nustatykite vidutinio ilgio kirpimą, kad stilius būtų nesudėtingas. Šis įvaizdis demonstruoja palaidas susivėlusias bangas ir storą, tiesų lanko formos kirpčiuką, todėl nereikės daug laiko reikalaujančio plaukų formavimo lygintuvu.

Pinta šukuosena

Kai kalbama apie mažai priežiūros reikalaujančias juodų plaukų šukuosenas, pynės yra geriausias pasirinkimas. Ši asmenybė pasirinko citrinų pynes, kad galėtų atsipūsti nuo išlinkusių garbanų formavimo.

Šis asmuo pasirinko citrinų pynes, kad galėtų atsipūsti nuo išlinkusių garbanų formavimo.

Vidutinio ilgio banguoti plaukai

Ši vidutinio ilgio plaukų šukuosena su bangomis puikiai tinka moderniai ir lengvai formuojamai išvaizdai. Idealiai tinka universalumo siekiančioms moterims, nes tokio ilgio šukuosena tinka tiek puošniam, tiek laisvalaikio stiliui. Daugiau apimties išgausite džiovindami su “Amika Brooklyn Bombshell Blowout”, kad šukuosena taptų puresnė ir didesnė.

Klasikinė mažai priežiūros reikalaujanti piksi šukuosena

Klasikinis pixie kirpimas idealiai tinka moterims, turinčioms storesnius plaukus. Dėl trumpo ilgio plaukai tampa lengviau valdomi, greičiau džiūsta ir paprasčiau formuojami.

Trumpas bobas su šoniniais kirpčiukais

Pasirinkite mažai priežiūros reikalaujantį kirpimą, pavyzdžiui, trumpą bobą su šoniniais kirpčiukais, kad šukuosena būtų nesudėtinga. Bobo ilgis kartu su šoniniais kirpčiukais užtikrina, kad jūsų plaukai visada atrodys puošniai, nepriklausomai nuo plaukų tekstūros. Tiesūs ar garbanoti plaukai – šis stilius yra patikimas pasirinkimas.

Paveltos bangos ir užuolaidų kirpčiukai

Pateikiamas stulbinantis kirpimas, kurio nereikia džiovinti džiovintuvu. Laikykitės tinkamo banguotų plaukų režimo, kad išryškintumėte natūralią plaukų tekstūrą, paprastai pasižyminčią vingiais, bangomis arba garbanomis. Leiskite užuolaidinėms sruogoms išdžiūti ore naudodami didelį volelį, tada lengvai patepkite plaukų laku.

Paprasta sluoksniuotų vidutinių ilgio plaukų šukuosena

Vidutinio ilgio plaukų kirpimas su susivėlusiais sluoksniais yra universalus ir madingas stilius. Įtraukdami sluoksnius galite paryškinti natūralią plaukų tekstūrą ir sumažinti sunkumą. Norėdami išgauti šį įvaizdį, po plovimo patepkite plaukus putomis arba garbanojimo kremu ir švelniai sugarbanokite, kad plaukai švelniai banguotų ir judėtų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment