55 proginės ir šventinės šukuosenos ilgiems plaukams

Pradžia » Ilgi kirpimai » 55 proginės ir šventinės šukuosenos ilgiems plaukams

Publikuota

Princesės įkvėpta ilgų plaukų proginė šukuosena

Sukurkite natūralų, elegantišką ir žavų žvilgsnį prikaustantį pusiau pakeltos, pusiau nuleistos princesės kunigaikštiškos šukuosenos makiažą. Pagyvinkite ją žavingu lankeliu arba subtiliomis gėlėmis, kad suteiktumėte moteriškumo.

Žiedelių tipo ilgos garbanos šventėms

Glotnūs ir blizgantys, šie elegantiški vestuviniai plaukai pradedami nuo šaknų iki galiukų patepant juos serumu, apsaugančiu nuo garbanojimosi. Tada plaukai susukami į vienodus žiedelius ir prisegami virš ausų linijos. Plaukus papuoškite gėlėmis arba kaspinais, kad paslėptumėte smeigtukus, o pabaigą papurkškite juos laikančiu purškikliu.

Proginė supintų ilgų plaukų šukuosena

Jei norite šiek tiek netvarkingos žemos šukuosenos, apsvarstykite galimybę šonuose įkomponuoti prancūziškas pynes. Šis stilius taupo laiką, nes prieš tai nereikia garbanoti. Optimaliai tinka ne ką tik išplautiems, geriausia antros dienos plaukams. Prancūziškos pynės efektyviai tinka storiems plaukams tvarkyti ir plonesniems plaukams suteikti apimties. Jos taip pat padeda plaukus laikyti atokiau nuo veido, pavyzdžiui, šokant. Baigti lengvai lakuokite plaukus ir turėkite atsarginių smeigtukų, kad galėtumėte juos pakoreguoti.

Paplūdimio stiliumi banguoti plaukai ypatingai dienai

Šios tekstūruotos ilgos paplūdimio bangos atrodo taip ypatingai! Judėjimas yra atsitiktinis, sukuriantis romantišką pūkinės šukuosenos kraštelį. Metalinis tamsiai rožinio aukso balayage atspalvis yra viena iš priežasčių, kodėl būsite vakaro karalienė.

Pašiauštas klasikinis kuodukas

Paprastai romantiška! Tekstūra suteikia šiai netvarkingai pintai kuodelei plazdančią ir grakščią išvaizdą. Jūsų erdviniai šviesūs plaukai papildo jos švelnią, prašmatnią apdailą. Šis pintas kuodas spinduliuoja palaidą, išpuoselėtą ir šiek tiek nesušukuotą išvaizdą, lengvai elegantišką, tarsi atsitiktinai numestą į viršų. Šiuo metu madingos pynės, kurios bet kokiam stiliui suteikia įdomumo ir tekstūros. Geriausių rezultatų pasieksite šiek tiek purvinais plaukais. Padidinkite plaukų apimtį su sausu šampūnu prie šaknų ir pridėkite sausos tekstūros purškalo, kad plaukai būtų šiurkštūs ir tekstūriški. Ilgesni ar storesni plaukai sukurs didesnę, bet tokią pat gražią kuodą. Jei norite įrėminti veidą laisvomis sruogelėmis, rinkitės lengvą sluoksniavimą maždaug iki raktikaulio arba trumpiau.

Kaskadinės ilgų plaukų garbanos

Pažavėkite kaskadinių garbanų elegancija, dailiai susegtų į šoną ir suteikiančių stulbinamą efektą. Jų grožį paryškinkite purškiamuoju purškikliu, pavyzdžiui, “TIGI Bed Head Headrush Shine Adrenaline”, kad jos būtų blizgios. Ši šukuosena tinka ovaliems, kvadratiniams ar širdies formos veidams, išryškindama jūsų bruožus. Tačiau, jei jūsų veidas apvalus, geriau venkite, nes gali išryškėti plotis. Ši šukuosena idealiai tinka vidutinio storio ir storiems plaukams, kurie yra gausiai sluoksniuoti, todėl dvelkia rafinuotumu ir žavesiu.

Gražus šveninis stilius su šoniniais kirpčiukais

Ši elegantiška pusiau pakelta šukuosena su į šonus nusvirusiais kirpčiukais puikiai tinka jūsų natūraliam grožiui atskleisti vakarėliuose ir renginiuose. Į šonus nusvirę kirpčiukai subtiliai įrėmina veidą ir suteikia žavesio visam įvaizdžiui.

Proginis garbanotų ilgų plaukų stilius

Formalūs šukuosenų modeliai tinka merginoms, kurių plaukai natūraliai garbanoti. Prieš formuodamos šukuoseną, patepkite jas glotninančia priemone arba putomis. Sukurkite laisvai susuktą kuodą nugaroje, į jį įkomponuokite plaukus iš viršaus ir priekio.

Holivudinė banguotų ilgų plaukų šukuosena

Holivudo bangos yra klasikinė ir elegantiška išleistuvių šukuosena ilgiems plaukams. Jas paprasta pasiekti, lengva papuošti, jos garsėja elegancija, klase ir romantika. Norėdami sukurti holivudines bangas, nedideles plaukų atkarpas apvyniokite aplink garbanojimo žnyples ta pačia kryptimi. Kad bangos geriau laikytųsi, kol jos atvės, suspauskite jas, tada švelniai iššukuokite, išlyginkite bangas ir naudokite lengvą plaukų laką.

Pusiau sukeltų plaukų šukuosena išskirtinei dienai

Suteikite įspūdingą, bet lengvą išleistuvių įvaizdį kaskadiniais plaukais. Rinkitės pusiau pakeltą, pusiau nuleistą šukuoseną, kad pademonstruotumėte apimtines garbanas ir pabrėžtumėte plaukų spalvos gylį.

Ilga banguota pusiau sukeltų plaukų šukuosena

Ši pusiau garbanota šukuosena yra fantastiška alternatyva toms, kurios nemėgsta pynės. Dėl šiam stiliui reikalingos apimties ji geriausiai tinka su tankiais plaukais arba papildomai priaugintais plaukais.

Madinga proginė šukuosena labai ilgiems plaukams

Ši šukuosena spinduliuoja raudonojo kilimo spindesį! Šukuosena su glotniu priekiu ir banguota nugara yra žavinga ir viliojanti. Viršutinių sluoksnių apimtis pasiekiama be vargo, ypač toms, kurių plaukai tankūs.

Undinėlės stiliaus plaukų bangavimas

Kai kalbama apie vestuvines ilgų plaukų šukuosenas, tiems, kurie turi sveikas, ilgas sruogas, karaliauja paprastumas. Rinkitės undinės bangas su elegantišku plaukų segtuku ir talpiais šoniniais kirpčiukais, kurie ypač tinka storiems, itin ilgiems plaukams.

Šventinė ilgų plaukų kasa su orchidėjomis

Ši rafinuota šukuosena, kurią sudaro ant galvos elegantiškai susegti stori poliruoti plaukų segmentai, papuošti subtiliomis orchidėjų gėlėmis, išsiskiria tarp ilgų šukuosenų. Plaukai kruopščiai sutvirtinami į aukštą kuodą naudojant smeigtukus ir plaukų serumą, kad būtų dailus užbaigimas. Gaivios orchidėjos subtiliai papildo bendrą stilių.

Gražus šviesių ilgų plaukų kuodas

Nepaisant to, kad iš pradžių atrodo paprasta, “Chic Waterfall Braid Updo” yra sudėtinga šukuosena. Pynė įmantriai sujungia susuktą netvarkingą kuodą su viršutinėmis plaukų dalimis. Norint pasiekti šį įvaizdį, labai svarbu įvaldyti kirpimo techniką. Kurdami susuktą kuodą, priekines sruogas laikykite izoliuotas. Vėliau sukurkite pynę ir pritvirtinkite ją virš kuodo, kad ji būtų išbaigta.

Paprasta proginė šinjono šukuosena

Šis paprastas kuodas puikiai tinka storiems, ilgiems, švelnaus šviesaus atspalvio plaukams, susuktas taip, kad išryškėtų palaidos bangos. Leidžiant kelioms sruogoms įrėminti veidą, šis elegantiškas žemas kuodas įgauna švelnų akcentą.

Susuktas kuodas ilgiems plaukams

Šis žemos tekstūros kuodas šį sezoną yra populiarus pasirinkimas oficialioms progoms. Idealiai tinka vestuvėms, nes gražiai papildo visas iškirptes.

Elegantiškos Holivudo bangos šventėms

Ilgų plaukų šukuosenos retai būna elegantiškesnės už čia pavaizduotas dideles banguojančias bangas. Šis įvaizdis išties daro stebuklus ant ilgų, storų plaukų, akimirksniu suteikdamas elegancijos bet kokiai aprangai. Be to, tai yra viena iš ilgų plaukų proginių šukuosenų, kurią galite pasidaryti patys, kai tik vadovausitės šia puikia Holivudo bangų pamoka.

Ilgos kaskadinės garbanos vakarėliams

Per išleistuves plaukai nebūtinai turi būti iki galo sušukuoti. Toks įžūlus kuodas su daugybe apimties ypač tiks prie plazdančių graikiškų ar boho stiliaus suknelių. Didįjį vakarą ilgus plaukus derinkite su kabančiais auskarais arba blizgančiomis segėmis.

Boho stilius ilgiems storiems plaukams

Ši boho šukuosena ilgiems, storiems plaukams yra mėgstamiausia. Ji leidžia plaukus nešioti paleistus ir kartu užtikrina, kad jie išliks vietoje visą vakarą.

Paveltas viršutinis kuodas šventėms

Pilna, apimties kupeta idealiai tinka ilgiems plaukams. Apsvarstykite galimybę naudoti kojinių kuodo kempinę, kad būtų užtikrinta struktūra. Palikite kai kurias dalis, kad atrodytumėte elegantiškai suvyniota.

Banguotų ilgų plaukų šukuosena ypatingoms progoms

Kai kalbama apie išleistuvių šukuosenas, vėsios šviesios bangos yra geriausias pasirinkimas. Tačiau šios undinėlės bangos ją pakelia į aukštesnį lygį, spinduliuodamos nesudėtingą žavesį ir glotnumą. Nepaisant paprastumo, banguotos šukuosenos pasižymi neįtikėtinu blizgesiu ir judesiu. Šis stilius idealiai tinka ilgiems plaukams, todėl puikiai tinka romantiškam įvaizdžiui pasiekti.

Miela pinta šoninė kasa

Šone pintas laisvas kuodas išleistuvėms puikiai tinka, jei planuojate šokti visą naktį! Šis stilius išlaikys jūsų plaukus žavingus per visą šukuoseną ir padės atrodyti gaiviai.

Lengvai pinta kasa

Atpalaiduojanti šukuosena suteikia neįpareigojančią nuotaiką, nebent tekstūra išryškina jūsų šviesius, banguotus plaukus. Šis paprastas pintas kuodelis spinduliuoja ekstravaganciją. Sujungta su švelniomis veidą įrėminančiomis bangomis, ji reikalauja pasitikėjimo savimi kitame išleistuvių renginyje! Šis kuodas nėra tipiškas stilius – šonuose supintos dvi pynės. Klasikinį kuodą paįvairinus šiomis pynėmis, atsiranda intriguojantis elementas, todėl šis įvaizdis yra mano asmeninis favoritas. Manau, kad ši šukuosena tinka prie bet kokio mergaičių suknelės stiliaus!

Nulostabi proginė ilgų plaukų šukuosena su garbanomis ir perlais

Pakeiskite savo išvaizdą bet kokiam renginiui naudodami nuostabią šukuoseną iki pusės su garbanomis ir perlais. Pasirinkus pusiau sušukavimą, plaukai nebus ant veido, o kartu išryškės jų ilgis. Į šias šukuosenas įtraukus priauginamus plaukus, galima padidinti apimtį ir pilnatvę, jei tik sugebėsite suvaldyti papildomą svorį. Šią šukuoseną pagyvinkite dekoratyviniais segtukais arba perlais.

Garbanota pusilgė šukuosena

Pagerinkite savo vestuvių dienos įvaizdį įtraukdami ombre arba balayage spalvą, suteikdami tradiciniam stiliui šiuolaikišką atspalvį. Jei plaukai ilgesni nei pečiai, rinkitės laisvas, kaskadines garbanas, kad gražiai išryškintumėte spalvos perėjimą.

Banguota kasa išskirtinei dienai

Ši vestuvinė šukuosena yra garbanota ir moteriška, ji puikiai tinka įvairių tipų plaukams. Ilgesni plaukai išryškina susuktų plaukų kaskadą. Pridėkite gėlių, tiaros, šydo ar bet kokio kito aksesuaro, kad šukuosena būtų asmeniška.

Stulbinantis proginis ilgų plaukų pynimas su gėlėmis

Jei esate ilgų plaukų nuotaka, galbūt norėsite šukuosenos, kuri vestuvių dieną išliktų ilgai. Ši graži ilgų supintų plaukų šukuosena su gėlėmis puikiai tinka sumažinti plaukų svorį ir kartu išlaikyti tvarkingą išvaizdą jūsų didžiąją dieną!

Prancūziškas pynimas į šinjono kuodelį

Ši pinta šukuosena – fantastiškas pasirinkimas bet kokiam ypatingam renginiui! Įvairiaspalvė plaukų spalva gražiai paryškina bendrą išvaizdą. Šią šukuoseną žingsnis po žingsnio atkursite apsilankę mano “Instagram” profilyje.

Pusiau sukeltų plaukų šukuosena su pynimo akcentais

Gėlių šedevras – tokia yra ši puošni šukuosena! Su laisvai supintomis ir apibrėžtomis pynėmis ant susuktų plaukų kuokštų akimirksniu pasijusite tarsi princesė!

Pinti pusiau į viršų sukelti plaukai

Ieškote itin glamūrinio stiliaus? Iškilmingas pintas pusiau kirpčiukas idealiai tinka ypatingoms progoms, be vargo pakylėdamas jūsų kasdienį įvaizdį. Šios įmantriai susuktos pusiau į viršų, pusiau į apačią pynės sukuria ilgų plaukų iliuziją, kartu išlaikydamos elegantišką sušukavimą. Šukuoseną sutvirtinkite mažais segtukais ir “L’Oréal Paris Elnett Satin Extra Strong Hold Hairspray” laku, kad plaukai ilgai laikytųsi. Šiam įvaizdžiui sukurti reikia padalyti plaukus į tris dalis kiekvienoje pusėje ir tiksliai juos suskirstyti. Plaukus nuo šaknų iki galiukų pinkite tvirtai, kad jie būtų maksimaliai išraiškingi.

Proginė nuostabių ilgų garbanų šukuosena

Nuostabios garbanos ilgiems plaukams sukuria nuostabų įvaizdį, puikiai tinkantį įvairioms progoms. Nesvarbu, ar tai ypatingas renginys, ar norite plaukus nešioti itin puošniai, šios garbanos išryškins jūsų plaukų grožį ir ilgį. Kad išgautumėte šias garbanas, paruoškite plaukus nuo karščio apsaugančiu purškikliu. Tai padės apsaugoti juos nuo galimos žalos. Suskirstykite plaukus dalimis, kad būtų lengviau juos formuoti. Kiekvieną sekciją apvyniokite aplink cilindrą naudodami garbanojimo žnyples arba lazdelę su vidutinio dydžio cilindru. Pradėkite nuo vidurio ilgio ir slinkite link galiukų. Trumpai palaikykite plaukus ir tik tada juos atleiskite, kad susiformuotų ryškios ir žvilgančios garbanos. Pabaigai naudokite tekstūros purškiklį arba plaukų laką.

Šventinė pintos kasos šukuosena

Ši šukuosena – idealus variantas šiuolaikinėms nuotakoms ar vestuvių dalyvėms! Begalybės pynimas, surištas su glotniu žemu kuoduku, atitinka naujausias tendencijas.

Romantiška šukuosena su pynėmis

Tiems, kurie turi ilgus, storus plaukus, išsirinkti išleistuvių šukuoseną yra vienas malonumas. Pasirinkus madingą ar vintažinį įkvėptą įvaizdį, užtikrinamas pasitenkinimas. Šią talpią šukuoseną sudaro kuodas, prisegamos garbanos ir išryškėjanti stora pynė, atskirianti dvi dalis.

Pasimatymo verta madinga ilgų garbanotų plaukų šukuosena su kasa

Demonstruokite savo nuostabias ilgas garbanas ir atkreipkite visų dėmesį į šią glostančią kuodelį primenančią šukuoseną. Naudokite triuką su ilgu kuoduku, kad išlaikytumėte ilgį. Kad neatrodytumėte pernelyg formaliai, į aukštą kuodą įkomponuokite garbanas ir subtilius aksesuarus, kurie suteiks jam žavesio ir švelnumo.

Proginis ilgų plaukų šoninis pynimas

Ši per petį segama boho pynė idealiai tinka sudėtingoms detalėms iš priekio demonstruoti. Šiam stiliui svarbiausia – optimalus ilgis, o norint pasiekti prigludusį ilgį, geriausia, kad jis siektų pažastų lygį ar žemiau, praverstų priauginimas.

Graži proginė ilgų plaukų šukuosena

Ši elegantiška pusės suknutė pasižymi vientisu susisukimu ir tobula tėkme, kuri sukuria vientisą išvaizdą be jokio atsiskyrimo. Šis stilius tinka bet kokiai veido formai ir bet kokio tipo plaukams, todėl suteikia begalę galimybių nuostabiai atrodyti.

Mieli pusiau sukelti plaukai su plaukų lanekliu

Tai plaukų lankelis su tekstūriniu kaspinu! Šukuosena sukuria įspūdį, kad jūsų plaukai supakuoti kaip dovana! Ji išskirtinė ir miela. Šiam įvaizdžiui pasiekti reikės vidutinio ilgio plaukų su keliais sluoksniais. Apsvarstykite galimybę naudoti prisegamus priauginamus plaukus, kad padidintumėte jų ilgį ir apimtį. Plaukų tekstūra padės išlaikyti lankelį vietoje.

Ilgų tamsių plaukų kuodas

Sušukuotos ilgų plaukų šukuosenos su plazdančiomis sruogelėmis ir netobulomis bangomis visada yra stulbinančios. Šį netvarkingą prancūzišką suktuką galima išgauti pradėjus nuo kuoduko, apvyniojus atskiras sruogas aplink jo pagrindą ir judant žemyn kaklo link.

Nuostabi proginė šukuosena papuošta gėlėmis

Dilgių plaukų šukuosenos gali būti įvairių stilių, tačiau tik nedaugelis jų prilygsta subtiliam šios susuktos gėlių šukuosenos grožiui su kūdikio kvapu ir rožių pumpurais. Minkštos sruogos įrėmina veidą ir suteikia elegancijos.

Lengvai pintas šventinis ilgų plaukų kuodas

Jeigu dievini pynę, bet trokšti labiau nušlifuotos išvaizdos, šis sušukavimas tau idealiai tiks! Mes pasirinkome 4 vijų pynę, kad pridėtumėte dėmesį prikaustančio elemento.

Švelni ir romantiška šukuosena

Ši lengvai atrodanti šukuosena puikiai tinka šiltiems vakarams ir suknelės detalėms išryškinti, nes plaukai laikomi pakelti ir netrukdo. Tinka bet kokio ilgio plaukams, galite ją patobulinti priaugintais plaukais, kad gautumėte pilnesnį kuodą. Šis tekstūrinis, tobulai netobulas stilius gražiai išryškina balayage ir ombre paryškintus plaukus. Norėdami sukurti šį įvaizdį, pradėkite džiovinti plaukus skystu tekstūros purškikliu. Kad plaukai būtų dar tvirčiau surišti, užtepkite sauso tekstūros purškiklio. Išskirkite šonus, viduriniąją dalį susekite, suriškite į žemą kuodą, tada ištraukite iš viršaus, kad plaukai atrodytų tekstūriškai. Sušukuokite kuodą, kad jis taptų puresnis, išlyginkite ir prisekite jį prie vienos galvos pusės. Patraukite atgal į kitą pusę ir prisekite, kad suformuotumėte kuodą. Šonus šiek tiek susukite, kad būtų detalė, perdenkite ir susegkite į kuodą, palikdami keletą švelnių galų. Įrėminkite veidą šiek tiek palaidais plaukais, o šukuoseną sutvirtinkite vidutinės arba tvirtos fiksacijos plaukų laku.

Elegantiškas garbanotų ilgų plaukų stilius

Ieškote išskirtinės išleistuvių šukuosenos? Išbandykite šią susuktą ir prisegtą šukuoseną. Pasiekti šį stilių namuose gali būti sudėtinga. Jei nuspręsite pabandyti, iš pradžių naudokite tekstūruojantį purškiklį, kad palaidos sruogos būtų tvirtesnės.

Proginis gražus ilgų plaukų banguotas kuodas

Kai kalbama apie ilgų plaukų atnaujinimus, labai svarbu suderinti juos su plaukų ilgiu ir apimtimi. Tiems, kurie apdovanoti labai ilgais plaukais, apsvarstykite galimybę pasidaryti prašmatnų žemą kuodą, naudodami apatinę plaukų dalį. Palaipsniui į kuodą įtraukite susuktas sruogas ir kruopščiai sutvirtinkite kiekvieną sruogą. Šis procesas primena plaukų meno šedevro kūrimą!

Moderni prancūziško stiliaus proginė šukuosena ilgiems plaukams

Tai modernus prancūziškas suknutės išleistuvių stilius, kuris papildys jūsų puošnią suknelę! Šios šukuosenos judesiai yra išskirtiniai, o kaskadinės banguotos sruogos įrėmina veidą. Rudų ir šviesių atspalvių derinys sukuria žavų ir neprilygstamą vizualinį patrauklumą.

Mane išskiria tai, kaip lengvai ir elegantiškai atrodo ši šukuosena. Tai nesenstantis, rafinuotas įvaizdis, tinkantis bet kuriai moteriai, siekiančiai elegantiško ir rafinuoto stiliaus. Ši šukuosena ypač tinka toms, kurių plaukai vidutinio ilgio ir kurios nori juos elegantiškai sušukuoti.

Prancūziškas sukinys, klasikinė šukuosena, pasižymi universalumu ir gali būti modernizuojamas į šukuoseną įtraukiant tekstūrą. Palikite palaidas sruogas aplink veidą, kad suteiktumėte šiuolaikiškumo. Švelniai sušukuokite plaukus rankomis, kad plaukai nebūtų tokie glotnūs, ir suteikite jiems daugiau atsipalaidavimo.

Egzotiška pinta ilgų plaukų šukuosena

Šis pintas šukuosenos stilius idealiai tinka ilgiems, tankiems plaukams, skleidžiantiems romantišką žavesį. Pagerindami išvaizdą, įkomponavome “Twigs and Honey” galvos apdangalą, kuris priekyje pridėjo įmantrių detalių. Ši šukuosena puikiai derą prie nuotakos suknelės su giliu V formos iškirpimu nugaroje.

Madingas šventinis ilgų plaukų pynimas

Papuoškite plaukus į įmantrią pynę, laisvai susegdami juos viršuje, o vieną pusę elegantiškai kaskadiškai supinkite į žemą, minkštą kasą. Šiam stiliui išryškinti labai svarbu sukurti tekstūrą, išskiriančią jį iš kitų. Kad pynė būtų žavingesnė, prieš džiovindami plaukus išpuoselėkite juos putomis, pavyzdžiui, “Pureology Colour Stylist Mousse Bodifier”. Šis universalus pynimas lengvai tinka visoms veido formoms. Jei norite švelnesnio įvaizdžio, palikite keletą plaukų sruogų, įrėminančių veidą. Idealiai tinka vidutinio storio plaukams, kurių ilgis siekia bent raktikaulius.

Romantiška ilgų tamsių plaukų šukuosena ypatingoms progoms

Ši romantiška pusiau į viršų pakelta šukuosena idealiai tinka ilgiems plaukams, pabrėžianti pakaušio sritį, kad atrodytų glotniai. Šukuosenai patobulinti įkomponuotas olandiškas žuvies uodegos pynimo akcentas, suteikiantis įmantrių detalių.

Apimties suteikiantis žemai padarytas šinjonas

Ieškote elegantiškos išleistuvių šukuosenos? Tiesiems plaukams puikiai tinka apimties padidintas žemas kuodas. Apimtas viršugalvis papildo didelį kuodą ties kaklu, sukurdamas subalansuotą ir lengvai stilingą išvaizdą. Minkštos sruogos subtiliai įrėmina veidą, todėl ši šukuosena tinka visoms veido formoms.

Nuostabi ypatingos dienos šukuosena

Loose ir oversized pynimai jau kurį laiką yra tendencija. Vestuvių stiliui ant ilgų plaukų šis įvaizdis yra palyginti naujas. Idealiai tinka ilgiems, vidutinio storio ir storiems plaukams, puikiai tinka stambi pynė. Šį stilių pagyvinkite šviežiais žiedais arba laisvai krintančiais papuošalais, kurie suteiks iškilmingumo.

Stylinga Boho tipo kasa

Savo vešlias brunetės sruogas susukite į atsipalaidavusį, tekstūrinį kuodelį ir sukurkite lengvai elegantišką stilių. Puikiai tiks nuotykių ir linksmybių kupinai nakčiai.

Prancūziška proginė šviesių ilgų plaukų šukuosena

Tai dar viena klasikinė oficiali ilgų plaukų šukuosena, kurią galima gražiai susukti! Naudoju “Topsy tail” įrankį kilpoms sukurti, suteikdamas apimties ir tekstūros, nesibaimindamas, kad šukuosena iškris. Puikūs aksesuarai šukuosenai užbaigti – smeigtukai su perlais.

Proginė banguotų ilgų plaukų šukuosena su skyrimu šone

Kai kalbama apie išleistuvių šukuosenas, ilgas šoninis kirpimas su bangomis yra rafinuotas pasirinkimas. Turinčioms ilgas sruogas šis stilius ypatingą vakarą spinduliuoja prašmatnia elegancija. Norėdami išgauti šį žavingą įvaizdį, naudokite “Fekkai Advanced Brilliant Glossing Cream” blizgantį kremą. Šis produktas suteikia žvilgesio ir apsaugo nuo drėgmės sukelto garbanojimo. Užtepkite dešimties centų dydžio kremo kiekį nuo kojų vidurio iki galiukų, tada džiovinkite apvaliu šepečiu, kol plaukai bus visiškai sausi. Džiovindami venkite per daug tempti plaukų sekcijas, kad laikui bėgant plaukai nesusilpnėtų.

Išleistuvių šventės įkvėptos ilgų plaukų pynės

Šios žuvies uodegos pynės ant natūralių varinių plaukų yra stulbinančios! Pusiau į viršų, pusiau žemyn nuleistas stilius skleidžia boho nuotaiką, puikiai tinkančią ilgoms, banguotoms sruogoms. Pasipuoškite šiuo įvaizdžiu per išleistuves ir patrauksite visų dėmesį.

Graži šviesių ilgų plaukų proginė šukuosena

Atliekant “Wrapped Up” šukuoseną, plaukai suvyniojami skersai savęs, pirmyn ir atgal, ir prisegami galinėje viršugalvio srityje. Kad garbanos išliktų glotnios, prieš susegdami kiekvieną sekciją patepkite pomada, pavyzdžiui, “Schwarzkopf Got2b Defiant Shine Pomade”. Šis stilius tinka apvaliems ar ovaliems veidams, bet gali atrodyti griežtas kvadratiniams ar pailgiems veidams. Šį įvaizdį puikiai papildo vidutinio storio ir stori plaukai su sluoksniais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment