35 proginės šukuosenos vidutinio ilgio plaukams iki pečių

Pradžia » Proginiai kirpimai » 35 proginės šukuosenos vidutinio ilgio plaukams iki pečių

Publikuota

Romantiška proginė šukuosena vidutinio ilgio plaukams

Pasiekite šį prašmatnų netvarkingą kuodą, idealiai tinkantį ypatingoms progoms, nepriklausomai nuo plaukų ilgio. Laisvą kuodą sutvirtinkite segtukais, o viršugalvį papurtykite, kad įgautumėte daugiau apimties. Ši šukuosena spinduliuoja mielą, nesudėtingą ir nereikalaujančią daug priežiūros šukuoseną.

Klasikinė proginė šukuosena

Kitas nuostabus žemo kuodo stilius, puikiai tinkantis vestuvėms. Nedidelis kuodas sukuria pilnesnį vaizdą ir vizualiai padaro plonus plaukus talpesnius. Nesvarbu, ar esate pamergė, ar nuotaka, šis stilius gali jums tikti!

Vidutinio ilgio plaukų ritinėlis

Jeigu pasirinksite tokį nerūpestingą stilių, kaip šis išpuoselėtas kilpinis stilius, apsvarstykite galimybę įtraukti stambius akcentus, kad suteiktumėte papildomos tekstūros. Šie akcentai atrodo ypač patraukliai, kai susipynę sudaro karamelės ir kavos atspalvių mišinį.

Laisvas apatinis pintas kuodukas

Turint vidutinio ilgio plaukus, skirtus oficialioms progoms, dėl riboto ilgio svarbiausia rinktis strateginius sprendimus. Pasirinkite nedidelį pintą kuodą, kad maksimaliai išnaudotumėte plaukų potencialą. Šis elegantiškas stilius yra rafinuota įprasto lobo stiliaus alternatyva, užtikrinanti, kad plaukai išliktų vietoje, kol šokate visą naktį.

Sukta žema kasa su gėlių aksesuarais

Jei norite klasikinio ir moteriško įvaizdžio, išbandykite susuktą žemą kuodą su gėlių aksesuarais. Pradėkite nuo plaukų paruošimo su šilumą apsaugančia priemone. Užtepkite tekstūrą suteikiančio purškiklio, kad plaukai ilgai laikytųsi. Laisvai susukite nedideles plaukų sruogas, kol pasieksite kaklą. Sutvirtinkite gumelėmis ir smeigtukais. Papildomus plaukus suriškite į elegantišką kuodo formą ir papuoškite pageidaujamomis gėlėmis, kad plaukai tvirtai laikytųsi.

Žema šukuosena su poliruotomis bangomis

Kai kalbama apie žemą vidutinių plaukų šukuoseną, velnias slypi detalėse. Šią šukuoseną puošia netvarkingai susuktas kuodas ir banguotos sruogos, suteikiančios elegantišką nuotaiką, tinkančią prašmatniam karališkajam vakarėliui. Idealiai tinka plonų, garbanotų pečius siekiančių plaukų savininkėms.

Tekstūruota proginė šukuosena su pintais elementais

Poliruota, blizgi šukuosena į viršų įgauna atsipalaidavimo atspalvį, pridėjus pintų elementų. Kruopštus pynių išdėstymas yra labai svarbus bendrai estetikai. Čia jos suteikia subtilų akcentą ties viršugalviu, į stilių įnešdamos neformalumo.

Formalus elegantiškas vidutinio ilgio plaukų kilpinis kuodas

Sudėtingos detalės suteikia išskirtinumo oficialiems šukuosenų atnaujinimams. Kilpos ir pynimas vizualiai intriguoja ir yra rafinuoti. Romantiškumo suteiks kelios plaukų sruogos, paleistos aplink veidą.

Šventinė prancūziško stiliaus šukuosena pusilgiams plaukams

Ši šukuosena – tai moderni klasikinio prancūziško suktuko šukuosena, į kurią įkomponuotas ties kaklu susuktų garbanų pluoštas. Esminis skirtumas – glotnūs atgal suvelti plaukai ir kaskadinių garbanų tekstūra. Švelniai į šonus sušukuoti kirpčiukai papildo įvaizdį ir suteikia šiuolaikiškumo. Kad šukuosena taptų dar gilesnė ir žavingesnė, apsvarstykite galimybę į ją įterpti subtilius akcentus.

Žavinga žema šukuosena

Elegantiškas kuodas, puikiai tinkantis vidutinio ilgio plaukams, universalus dėvėti kasdien ar oficialiuose renginiuose. Lengvai atkurkite surišdami plaukus ir segtukais arba parodykite savo stilistui, kad atrodytumėte elegantiškai.

Šoninės elegantiškos Holivudo bangos

Trokštate gerai atrodyti renginyje, bet šukuosenos nėra jūsų stilius? Išbandykite šias į šoną sušukuotas glotnias Holivudo bangas, kad atrodytumėte kaip išleistuvių viešnia. Šios bangos elegantiškai sušukuotos su gilia šonine šukuosena, todėl nesijaudinkite, kad šokant naktį iššokinės segtukai ar plaukų segtukai. Baigti purškite blizgiu purškikliu, kad šukuosena būtų spindinti!

Stilingos didelės apimties bangos

Ieškote lengvo išleistuvių stiliaus? Šis šoninės dalies stilius ir didelės apimties bangos yra su garbanomis ir apimtimi, kuri jums tikrai patiks. Parodykite tai savo stilistui, kai kitą kartą ruošitės vakarui mieste.

Proginė banguotų plaukų šukuosena su skyrimu per vidurį

Glam bangos su vidurine dalimi yra klasikinė, rafinuota šukuosena, tinkanti bet kokiai progai. Slenkančios bangos suteikia judesio ir žavesio, elegantiškai įrėmina veidą ir be vargo patraukia dėmesį. Vidurinė dalis padeda sukurti subalansuotą, simetrišką įvaizdį, kuris pailgina veidą ir atkreipia dėmesį į veido bruožus bei makiažą. Norint išlaikyti lengvą ir erdvų glamūrinių bangų įspūdį, labai svarbu vengti sunkių ar drėgnų šukuosenų formavimo priemonių. Rinkitės lengvos konsistencijos priemones, kad garbanos išliktų žvilgančios ir natūraliai atrodančios, išvengsite bet kokio standumo ar sulipimo.

Žemai surišti vidutinio ilgio plaukai ypatingai dienai

Šis tekstūrinis su perlais sušukavimas puikiai tinka vestuvėms. Ji spinduliuoja grakštumu, kūrybiškumu ir lengvumu, prikaustydama visų dėmesį, nesvarbu, ar tai būtų nuotaka, ar pamergė.

Švelni garbanota vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Garbanos yra amžinas pasirinkimas ypatingiems renginiams, žavus ir glostantis visas veido formas. Spiralės suteikia šukuosenai dimensijos ir tekstūros, todėl tai bus klasikinis, bet elegantiškas pasirinkimas.

Tekstūruota pavelta šventinė šukuosena

Kai kalbama apie vidutinių plaukų šukuosenas, naujų šukuosenų atradimas gali patobulinti jūsų kasdienę išvaizdą. Buffant updo yra šiuolaikiškas, nesudėtingas ir stilingas pasirinkimas. Pagerinkite savo pagrindinę spalvą, subtiliai paryškindami kelias sruogas, kad jos taptų gilesnės ir išraiškingesnės.

Pusiau nuleistas stilius su pinta galvos juosta

Pasiruoškite išleistuvėms su šiuo elegantišku iki pusės nuleistu stiliumi su žavingu pintu kaspinu. Šiame įvaizdyje derinamos garbanos, strategiškai išdėstyti segtukai ir stilinga pynė, kad plaukai išliktų vietoje, kol šokate visą naktį.

Žema garbanota šukuosena su nedideliu kuoduku

Norint pasiekti tokią lengvai elegantišką išvaizdą, reikia įgūdžių. Norėdami atkurti šią šukuoseną, susukite visus plaukus ir papurtykite viršugalvio sritį. Suriškite garbanas nesilaikydamos konkretaus modelio.

Proginis susuktas ir surištas kuodas

Sušukavimas ir mazgų pynimas yra tvarkingas ir rafinuotas. Keletą susukimų ir surišimų nesunku pasidaryti pačiai kasdien, tačiau jei norite ko nors sudėtingesnio ypatingai progai, geriau kreiptis į patyrusį stilistą.

Suktas ir prisegtas kuodas vidutinio ilgio plaukams

Sušukavimai yra universalūs, suteikiantys daugybę stiliaus galimybių. Didelės statinės sūkurys suteikia plaukams judesio pojūtį, kartu saugiai juos laikydamas. Šukuosenos išlenkimai sukuria įnoringą, bet rafinuotą žavesį.

Pavelta prancūziška proginė šukuosena

Ši šukuosena yra puikus pasirinkimas moterims, turinčioms vidutinio ilgio ir ilgus plaukus. Jei norite šią šukuoseną sukurti namuose, tiesiog susukite plaukus atgal į netvarkingą prancūzišką ritinėlį ir pritvirtinkite jį segtukais bei papurkškite plaukų laku. Šis elegantiškas stilius taip pat leidžia pademonstruoti madingus auskarus.

Pavelta šukuosena bobo ilgio plaukams

Tekstūra yra labai svarbi stilingai išvaizdai. Nesvarbu, ar jūsų plaukai tvarkingai sušukuoti, ar kaskadiškai krenta ant nugaros, susmulkintas sluoksniuotas efektas kartu su bangomis neabejotinai patrauks susižavėjimą. Šį įvaizdį patobulinkite balayage, kad jis taptų dar patrauklesnis.

Sruogos supintos į apačioje surištą kuodą

Ar turite ilgus plaukus ir norite elegantiško vakarinio įvaizdžio? Išbandykite atsipalaidavusią virvių pynę į žemą kuodą. Plaukus galima susukti, supinti ir tvirtai susegti, kad jie nebūtų ant pečių. Puikiai tiks kitai jūsų šventei!

Lengva ir graži žema proginė šukuosena

Krumpaplaukiai asmenys taip pat gali be vargo mėgautis tekstūrine žema kuoduko šukuosena. Ši šukuosena reikalauja minimalių pastangų ir yra žavus būdas pademonstruoti žaismingąją pusę.

Pusiau susukta karūna vidutinio ilgio plaukams

Sukurti vidutinio ilgio kuodelį gali būti sudėtinga. Rinkitės pusiau pakeltą, pusiau nuleistą stilių. Kiekvienoje galvos pusėje suformuokite po du prancūziškus suktukus ir centre juos pritvirtinkite smeigtukais. Jei norite daugiau apimties, apsvarstykite galimybę pridėti bangų.

Klasikinė bob kirpimo šukuosena

Jei jūsų plaukai per trumpi, kad būtų galima lengvai atlikti atnaujinimus, pabandykite įvaldyti greitus pusės plaukų atnaujinimus. Šis stilius puikiai tinka toms, kurios mėgsta šiek tiek paleistus plaukus, bet nori pokyčių. Pridėjus pynę su mini kuoduku, suteikiama rafinuotumo.

Pusiau supinta proginė šukuosena šviesiems plaukams

Pusiau supinta šukuosena ant paryškintų plaukų – fantastiškas pasirinkimas jaunesniems renginių dalyviams. Ji skleidžia elegantišką, bet jaunatvišką nuotaiką, kurią sustiprina į stilių įtraukti smagūs segtukai ir pynės. Ši šukuosena idealiai tinka bet kuriai gėlių mergaitei!

Šventinė vidutinio ilgio šukuosena ploniems plaukams

Ši stulbinanti transformacija demonstruoja grožį, kurį galima pasiekti su plonais plaukais. Norėdami atkurti šį įvaizdį, pasirūpinkite, kad stilistas naudotų aukštos kokybės apimties purškiklį arba tinkamą stilizavimo priemonę, kad sustiprintumėte lengvai elegantiško žemo kuodo tekstūrą.

Pasimatymo verta vidutinio ilgio šukuosena

Kai kalbame apie šukuosenas, surinkta šukuosena yra universalus pasirinkimas, tinkantis įvairioms progoms. Šis subtilus ir glotnus stilius puikiai tinka visų tipų plaukams, todėl yra populiarus pasirinkimas. Puikiai tinka vidutinio ilgio plaukams, tiesiog susukite sruogas naudodami didelę cilindro formos lazdelę, tada surinkite jas į laisvą, garbanotą kuodą. Šios šukuosenos grožis slypi jos žavesyje, nes norint pasiekti norimą efektą, nereikia kruopštaus stiliaus.

Bobas su iki pusės į viršų susegtu Mohawk kaspinu

Ieškote vidutinio ilgio plaukų šukuosenų, kurios nukrypsta nuo kuodo? Apsvarstykite šią iki pusės į viršų pintą žvejo uodegos pynę. Ši šukuosena su detaliu pynimu viršuje ir atsipalaidavusiomis garbanomis apačioje dvelkia kelių lygių rafinuotumu.

Banguota pusilgių plaukų šukuosena

Kai siekiate laisvai, bet stilingai atrodyti renginio metu, apsvarstykite šią boho stiliaus šukuoseną. Banguotas žemas kuodas lengvai sujungia spalvą ir tekstūrą. Išryškintos bangos prikausto dėmesį, kad jaustumėtės dėmesio centre.

Žemai susukta proginė šukuosena

Paprastiems plaukams neturi trūkti puošnumo. Jame vis tiek gali būti ryškių elementų, kartu išlaikant subtilią išvaizdą. Trumpesnių plaukų šukuosenų atnaujinimai gali būti riboto ilgio, todėl trumpesnius plaukus turintiems žmonėms idealiai tinka paprastesnis stilius.

Puošni vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Vidutinių plaukų šukuosenos būna įvairių stilių, pavyzdžiui, ši kilpinė šukuosena, kuri gražiai dera su kirpčiukais. Nesvarbu, ar kirpčiukai kirpti, ar sušukuoti į šoną, šiai elegantiškai šukuosenai jie suteiks moteriškumo.

Tekstūruota vidutinio ilgio plaukų šukuosena ypatingai progai

Yra daug elegantiškų atnaujinimų, tinkančių pečių ilgio plaukams, pavyzdžiui, šis. Naudojant kilpų techniką galima pagerinti plonų plaukų išvaizdą, suteikiant pilnavidurę išvaizdą be priauginimo. Jei norite švelnesnės šukuosenos, apsvarstykite galimybę kelias sruogas atlaisvinti aplink veidą.

Prancūziškas pynimas su susukta kasa

Papuoškite plaukus prancūziška pynėle, supinta į susuktą kuodą, kuri puikiai tinka elegantiškoms progoms, pavyzdžiui, išleistuvėms ar vestuvėms. Klasikinis pynimas – tai rafinuotas būdas sušukuoti plaukus atgal, suteikiantis jūsų įvaizdžiui tekstūros. Jei norite švelnesnės šukuosenos, palikite kelias sruogas aplink veidą, kad subtiliai jį įrėmintumėte.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment