42 proginės trumpų plaukų šukuosenos: madingi kirpimai

Pradžia » Proginiai kirpimai » 42 proginės trumpų plaukų šukuosenos: madingi kirpimai

Publikuota

Itin trumpas vienpusis proginis bobas

Šiuo metu labai populiarūs pilki ir sidabriniai atspalviai, tiek drąsūs, tiek subtilūs, kurie žaviems trumpesnių plaukų išleistuvių įvaizdžiams suteikia stilingą spalvinį akcentą. Ypač trumpų plaukų šukuosenai suteikite asimetriškumo, perkeldami bobos svorį į vieną pusę, tada pridėkite apimties suteikiančių garbanų ir sukurkite elegantišką stilių.

Nuostabus asimetriškas pintas kuodas įvairioms šventėms

Asimetriška pinta šukuosena yra puikus pasirinkimas moterims, norinčioms susikurti ilgesnių ilgų plaukų įspūdį. Trumpi plaukai idealiai tinka susigarbanotoms šukuosenoms kurti, o asimetriškos pynės įtraukimas visai šukuosenai suteikia rafinuotumo ir romantikos. Norėdami išvengti išsiblaškiusių plaukų, į pynę įkomponuokite trumpesnius sluoksniuotus kirpčiukus, kad padidintumėte pynės apimtį ir tekstūrą ir išlaikytumėte grakščiai išskleistą šukuoseną.

Pelenų spalvos šoninis pintas stilius

Šis stilius yra išskirtinis trumpų plaukų elegantiško išleistuvių stiliaus pasirinkimas. Sušukuotas šonas derinamas su sruogelėmis, todėl suformuojamas įspūdingas asimetriškas įvaizdis, kuris yra lengvai stilingas ir nereikalauja papildomų pagražinimų.

Sukta trumpų plaukų puošni šukuosena

Svarstykite galimybę išbandyti susuktą trumpų plaukų šukuoseną, kad sukurtumėte pilnesnių plaukų įspūdį. Ši šukuosena gali imituoti ilgų plaukų, elegantiškai sušukuotų į kuodą, išvaizdą. Į šukuoseną įkomponuoti suktukai gali sukurti ilgio iliuziją. Šį stilių galima pritaikyti pagal plaukų ilgį ir stiliaus pageidavimus, nes tai greitas ir elegantiškas būdas pagerinti savo išvaizdą. Kad plaukai taptų puresni, sukdami plaukus užtepkite pudros “Puff me Powder” ir subtiliai atskirkite sruogas, kad jos taptų dar puresnės.

Mielas ir žaismingas pintas kuodas

Kas sakė, kad trumpiems plaukams negalima daryti smagių ir mielų atnaujinimų? Ši elegantiška šukuosena puikiai tinka įvairioms progoms. Pradėkite nuo stačiakampio formos kirpimo viršugalvyje, pradėdami nuo plačios dalies ties kakta ir palaipsniui siaurindami iki kelių centimetrų už viršugalvio. Užtepkite tekstūrą suteikiančios pudros ir lengvai papurtykite kirpčiuką. Supinkite laisvą prancūzišką pynę ir sutvirtinkite ją permatoma gumyte. Išskirkite norimo storio pynę ir susukite galą, pritvirtindami segtukais. Atskirkite priekines puses nuo ausies iki ausies, laisvai sušukuokite plaukus atgal ir juos sutvirtinkite. Laisvai supinkite galus, susukite ir pritvirtinkite, kaip pageidaujama. Galiausiai atskirkite tris kirpčiukus ties pakaušiu, šiek tiek sušukuodami, kad paslėptumėte kirpimo linijas. Kiekvieną dalį supinkite, sutvirtinkite permatomomis gumelėmis, o prieš tvirtindami ištraukite, kad atsipalaiduotų.

Supinto kuodo proginė šukuosena

Šis platininis (beveik sidabrinis) atspalvis gražiai papildo netvarkingą, garbanotą kuodą, idealiai tinkantį kaip trumpa šukuosena išleistuvėms. Pirmenybę teikite plaukų garbanojimui, kad suteiktumėte papildomos tekstūros. Šonuose laisvai susukite plaukus ir laisvai suriškite žemą kuodą, kad jie atrodytų šiek tiek nesušukuoti.

Moderni trumpa šukuosena su žvejo uodegos pynimu

Elegantiška, bet paprasta trumpa šukuosena su žuvies uodegos pynele, idealiai tinkanti tiek ploniems, tiek storiems plaukams. Žuvų uodegos pynimai ypač tinka trumpiems plaukams, nes jiems išlaikyti nereikia per didelio ilgio. Pagerinkite išvaizdą stilingais aksesuarais arba pasirinkite laisvesnį stilių, šiek tiek atlaisvindami pynę, kad ji atrodytų susivėlusi. Šukuoseną papildykite paplūdimio bangomis ir sukurkite nepriekaištingą trumpų plaukų šukuoseną.

Proginė ir žaisminga šukuosena

Ši nuotaikinga ir linksma šukuosena yra skirta trumpesniems plaukams, todėl siūlo unikalų, tačiau neįpareigojantį stilių. Šiam įvaizdžiui, tinkančiam tiek laisvalaikio, tiek oficialioms progoms, būdingas susuktų ir supintų plaukų derinys, kuris ištraukiamas siekiant sukurti pilnesnę išvaizdą ir užpildyti bet kokius tarpus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei turite plonus plaukus, norint išgauti norimą išvaizdą, gali prireikti papildomų pastangų ir produktų.

Trumpa suvelta šukuosena su galvos juosta

Svarstykite galimybę išbandyti trumpą, netvarkingą šukuoseną su kaspinu, kuri imituoja ilgus plaukus. Pynės stebuklingai sukuria ilgio ir apimties įspūdį, nes jas galima lengvai išplėsti arba “surišti”. Trumpų plaukų stilizacija su pinta sruoga iškelia jūsų įvaizdį iš įprastų garbanų. Jei norite laikinai suteikti plaukams spalvų ir intrigos, į pynę įkomponuokite spalvotą priauginimą.

Elegantiška ir šventinė trumpų plaukų šukuosena

Ši elegantiška trumpų plaukų šukuosena idealiai tinka toms, kurios siekia nerūpestingos, bet rafinuotos išvaizdos. Šį stilių galite išgauti prieš tai nesušukuodami plaukų. Jei norite suteikti daugiau žavesio, pasvarstykite apie balayage akcentus ir dekoratyvinius smeigtukus.

Prancūziškos pynės į kuodą

Jei esate atsipalaidavęs ir laisvas žmogus, apsvarstykite galimybę rinktis laisvas pynes, pereinančias į susuktą kuodą, kad atrodytumėte kaip išleistuvių įvaizdis. Šis elegantiškas prancūziškų pynių pynimas, pasibaigiantis subtilia kuodelio forma, puikiai tinka įsimintinoms nuotraukoms įamžinti.

Išleistuvių šventės verta banguotų plaukų šukuosena

Prancūziškas suktukas yra labai mėgstama vakarinių renginių šukuosena, tinkanti tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams. Šis ypatingas stilius dvelkia prabanga, idealiai tinka išleistuvėms, nes yra garbanotos tekstūros, laisvai susuktas ir žavus plaukų aksesuaras.

Elegantiška ir oficiali šukuosena

Savo svečius sužavėkite nuostabia trumpų plaukų šukuosena. Pagerinkite savo stilių žavingu aksesuaru arba auskarais, kad būtų žaismingiau!

Trumpa šukuosena su plaukų aksesuarais

Kurdama nuotakos įvaizdį atsižvelkite į savo suknelę ir renginio vietą. Trumpi plaukų apdarai idealiai tinka atviram kaklui ir pečiams išryškinti. Plaukų aksesuarai gali patobulinti paprastą stilių, paslėpdami smeigtukus, gumytes ir pritvirtindami šydą.

Delikatus proginis trumpų plaukų pynimas

Pateikiame jaunystę ir moteriškumą spinduliuojančią trumpų plaukų išleistuvių suknutę. Sodrus brunetės atspalvis suteikia žavesio ir natūralumo, o įmantrūs susukti elementai puikiai tinka vakarėlio įvaizdžiui. Pasirinkite palikti priekinius sluoksnius, kad išryškintumėte glotnų veido rėmą.

Paveltas kuodukas susuktas viršugalvyje

Šiuo stiliumi sukurti aukštą kuodą ant trumpesnių plaukų, pavyzdžiui, bobos, gali būti sudėtinga be priauginimo. Tačiau su pečius siekiančiais plaukais tai pasiekiama. Naudokite stipriai laikantį purškiklį, kad pritvirtintumėte plaukus gale ir jie nenukristų žemyn.

Prancūziška tipo plaukų stilius įvairioms šventėms

Francūziškas trumpesnių plaukų suktukas skleidžia laikui nepavaldžią eleganciją ir idealiai tinka rafinuotumo siekiančioms brandžioms klientėms. Puikiai tinka juodai susirišusioms ar puoselėjančioms klasikinę eleganciją. Pasirinkite lengvą baigiamąjį plaukų laką, kad suvaldytumėte plaukus ir užtikrintumėte rafinuotą išvaizdą. Venkite sunkių ar drėgnų purškiklių, kurie trukdytų glotniai ir glotniai šukuosenai.

Gili šoninė dalis ir puošnus plaukų segtukas

Kai kalbama apie trumpus plaukus, gili šoninė šukuosena yra paprastas, bet veiksmingas būdas patobulinti savo išvaizdą. Ši stiliaus gudrybė ne tik suteikia rafinuotumo, bet ir sukuria storesnių plaukų iliuziją, nes padidina viršugalvio apimtį. Šį elegantišką stilių pagyvinkite subtiliu plaukų segtuku, kad įgautumėte senovinio žavesio.

Ypatinga šukuosena išleistuvių šventei

Šukuosenos išleistuvėms dažnai būna sudėtingos ir formalios. Jei norite atsipalaidavimo, rinkitės švelnią šukuoseną, apjuosiančią galvą. Idealiai tinka trumpesniems plaukams, nes nereikia suimti plaukų galiukų.

Tekstūruota ir pinta šukuosena bob kirpimui

Šis pintas kuodas yra tekstūrinis, universalus ir puikiai tinka moterims, norinčioms laikyti plaukus atokiau nuo veido. Sukurti elegantišką trumpų bobų kirpimo kuodelį gali būti nelengva, tačiau šis į vidų išlindęs pynimas, dar vadinamas olandišku pynimu, leidžia trumpaplaukėms mėgautis šiuo stiliumi. Nuo pat pradžių tvirtai pindami, užtikrinsite stiliaus ilgaamžiškumą. Sutvirtinę pynę smeigtukais, švelniai patraukite plaukų dalis, kad suteiktumėte plaukams apimties ir tekstūros. Turėkite po ranka papildomų segtukų, kad galėtumėte pritvirtinti atsilaisvinusias sruogas. Ši trumpa šukuosena tinka visų tipų ir tekstūrų plaukams, įskaitant plonus, šiurkščius, tiesius ir garbanotus plaukus.

Proginė trumpų plaukų šukuosena susukta į viršų

Esminė aplinkybė yra ta, kad išleistuvių šukuosenos su keliais etapais ne visada yra pačios geriausios. Kartais paprasčiausi stiliai daro didžiausią poveikį. Pavyzdžiui, ši žema susukta šukuosena. Ji reikalauja minimalių įgūdžių, bet duoda labai gražų rezultatą.

Pinta šukuosena ypatingoms progoms

Šioje žavingoje šukuosenoje plaukai supinti iš šviesių šviesių atspalvių ir brunetės šaknų, todėl susidaro žavinga laisvai supinta šoninė trumpų plaukų šukuosena, turinti daugybę matmenų.

Sukta elegantiška šukuosena

Šią šukuoseną galima pasidažyti arba susegti, ji geriausiai tinka trumpesniems plaukams. Tai lengva trumpų plaukų šukuosena. Turinčioms ilgus plaukus, nugara atrodytų pilnesnė ir reikėtų daugiau susukimų. Ši šukuosena yra patvari ir idealiai tinka nešioti visą dieną. Gale esantis susukimas užtikrina, kad plaukai išliktų savo vietoje, todėl trumpesnės sruogos neišslenka.

Gėlių kompozicija plaukuose

Pakeiskite bet kokią paprastą trumpų plaukų šukuoseną į įspūdingą išleistuvių ar vestuvių įvaizdį įkomponavę gėlių. Šiame stiliuje ant švelniai sušukuotų trumpų plaukų puikuojasi iškili gėlių kompozicija. Gėlių spalvas suderinkite su apranga, kad atrodytumėte darniai.

Elegantiškas susuktas kuodas

Elegantiškas susuktas kuodas – tai fantastiškas būdas susikurti elegantišką šukuoseną, kuri yra pakankamai universali, kad ją būtų galima dėvėti tiek stilingiems, elegantiškiems renginiams, tokiems kaip išleistuvės, tiek kasdieniam stiliui. Paprasti suktukai ir kuodeliai puikiai tinka trumpiems plaukams, ploniems plaukams ar įtemptam gyvenimo būdui. Ilgų plaukų šukuoseną pradėkite nuo žemo kuoduko ir tik tada susukite į netvarkingą kuodą.

Elegantiškas pasimatymo vertas šoninis kuodas su trumpais kirpčiukais

Elegantiškas šoninis kuodas, pasižymintis grakščiu judesiu, puikiai tinka ypatingoms progoms, pavyzdžiui, pasimatymams ar vestuvėms! Išnagrinėjusi įvairias trumpų plaukų šukuosenų idėjas, pasirinkau pintą stilių, sukurtą iš švelnių žiedelių. Šios šukuosenos grožis slypi dinamiškuose sūkuriuose, elegantiškai užbaigiančiuose galus. Rezultatas yra elegantiškas ir rafinuotas, suteikiantis puošnumo, bet nepasižymintis kasdieniškumu. Labai rekomenduoju trumpų plaukų šukuosenas asmenims, norintiems paryškinti trumpus šoninius sluoksnius, o ne juos sulyginti plaukų laku. Nors šis stilius gali tikti įvairaus ilgio plaukams nugaroje, jis išties spindi ant trumpesnių plaukų.

Paprastas pusiau iškeltas stilius

Mokyklinių šokių ir išleistuvių sezonas gali būti blogiausias mažai priežiūros reikalaujančių merginų košmaras: plaukų lakas ir garbanojimo žnyplės?! Laimei, ne visi išleistuvių stiliai yra garbanoti ir tobuli. Kai kurias galima išgauti per 15 minučių ar greičiau. Jei norite atrodyti elegantiškai ir pasitempusios su lengva ir greita šukuosena, galite susirišti dvi “žuvies uodegos” pynės pakaušyje, sukurdamos tarsi pintą karūną.

Pinta trumpų plaukų šukuosena šventėms

Norite pakeisti įprastą glotnią oficialią šukuoseną? Palikite bob šukuoseną žemyn ir laisvai supinkite priekines plaukų dalis. Galuose pridėkite šiek tiek garbanų ir sukurkite universalią trumpų plaukų šukuoseną, puikiai tinkančią išleistuvėms ar vakarui su draugais.

Proginė pinta trumpų plaukų šukuosena paliksianti didelį įspūdį

Priešingai nei įprasta manyti, yra daugybė trumpų šukuosenų, tinkančių išleistuvėms, ne tik kuodeliai ir pagrindinės pynės. Ši neįpareigojanti pinta šukuosena yra žavus pasirinkimas, gerai atrodantis iš visų pusių. Tai pavyzdys, kaip pynės idealiai tinka išleistuvių progoms.

Pinta šukuosena bob kirpimui tinkanti įvairioms progoms

Prieš išleistuves trumpesni plaukai paprastai šukuojami žemyn arba pusiau sušukuojami. Tačiau rinktis elegantišką laisvą šukuoseną, pavyzdžiui, buffant, yra stilingas pasirinkimas. Sušukuokite plaukus ties viršugalviu, susukite atskiras dalis, sutvirtinkite segtukais ir užfiksuokite plaukų laku.

Romantiška pinta karūna

Ši trumpa šukuosena – tai romantiška pinta karūna su prisegamais galais. Ji nušlifuota ir puikiai tinka šokių vakarui! Elegantiškos šukuosenos su trumpesniais ar plonais plaukais stilius gali būti sudėtingas. Tačiau pynės gali išryškinti plaukų spalvą, suteikti tekstūros ir sutvirtinti plaukus, todėl tai idealus sprendimas. Trumpų plaukų šukuosenas paprasta formuoti atsižvelgiant į aprangą ir aplinką. Nors plaukų ilgis ir tekstūra vaidina svarbų vaidmenį, panašų įvaizdį galima sukurti ir su bent pečius siekiančiais plaukais. Kokybiškos plaukų priemonės yra būtinos kuriant bet kokią trumpų plaukų šukuoseną.

Miela proginė trumpų garbanotų plaukų šukuosena

Pridėkite tekstūros savo trumpų garbanotų plaukų šukuosenai ir suteikite jai matmenų bei kūno. Šią netvarkingą prisegamą šukuoseną papildo nedideli baltų gėlių plaukų aksesuarai.

Garbanota šukuosena bobo kirpimo ilgio plaukams

Negalite neįvertinti šios smulkios šukuosenos, puikiai tinkančios šiai progai, paprastumo. Joje kruopščiai sušukuoti galiukai pakelti ir susegti gale, kad būtų sukurta šukuosena, kuri su šiuo nuostabiu platininės blondinės atspalviu atrodo tiesiog dieviškai.

Bobas su įstriža pynele

Į formalias trumpų plaukų šukuosenas įterpkite savo asmeninį akcentą. Pagerinkite savo įvaizdį įmantriu keturių sruogų pynimu, kaskadiškai susegtu įstrižai nugaros, kuris sklandžiai įsilieja į atsipalaidavusias išpuoselėtas garbanas.

Imbiero spalvos šukuosena su dviem pynėmis

Ši šukuosena yra geriausias bobų šukuosenų pasirinkimas. Ilgos šoninės sruogos papildo gražius imbierinius plaukus, o netvarkingos šoninės pynės suteikia papildomo žavesio.

Šoninis šventinis sūkurinis kuodas trumpiems plaukams

Nors iš priekio ši šukuosena gali atrodyti paprasta, iš nugaros pusės ji dramatiška – šoninis sūkurys ir susuktos atkarpos suteikia papildomos tekstūros ir apimties. Pradėkite plaukus tepti apimties suteikiančiomis putomis, o viršugalvį papurtykite, kad plaukai taptų dar puresni.

Trumpas tekstūruotas proginis bobas

Padailinkite savo plaukų tekstūrą, kad atrodytumėte kaip išleistuvėse. Nors šis kampuotas bobas galėtų būti nuostabus ir glotniai kirptas, žavesio suteikia sušukuoti, atsiskyrę galai. Jie ne tik sukuria judesį, bet ir suteikia storesnių plaukų įspūdį.

Lengva tamsių plaukų šukuosena

Pasižymėkite laikui nepavaldžia elegantiška elegantiška šukuosena, puikiai tinkančia mokykliniams šokiams, išleistuvėms ar oficialioms progoms. Šis stilius lengvai papildo makiažą ir aprangą, leisdamas jiems atsiskleisti, nesvarbu, ar pasirinktumėte ryškias raudonas lūpas, ar stulbinančią vakarinę suknelę. Šio šukuosenos stiliaus paprastumas yra didelis privalumas – užtenka tik greitai susukti ir susegti.

Plunksnuota trumpų plaukų šukuosena

Trumpos bob šukuosenos dvelkia nerūpestinga elegancija, puikiai tinkančia nesudėtingam “aš taip pabudau” įvaizdžiui. Plunksnų sušukavimas netvarkingai šukuosenai suteikia rafinuotumo, todėl ji atrodo rafinuotesnė ir sukuria pilnesnių plaukų iliuziją, ypač toms, kurių plaukai ploni arba ploni. Pripažindami bet kokias stiliaus klaidas ar pasišiaušusius plaukus galite sustiprinti bendrą šios šukuosenos atsipalaidavimo ir prašmatnumo įspūdį. Plonų plaukų savininkės, naudodamos plaukų pudrą, gali suteikti šukuosenai dar daugiau pilnumo, apimties ir ilgiau išlaikyti šią nuostabią šukuoseną.

Sušukuoti plaukai su karūnos pynele

Ieškote žavios, bet netradicinės trumpos išleistuvių šukuosenos? Išmėginkite šią žavią šukuoseną iš goldplaited_. Šis stilius yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima dėvėti vestuvėse, mergvakariuose ar bet kokiame oficialiame renginyje. Įsitikinkite, kad nuotraukose užfiksavote kelis kampus, kad galėtumėte visapusiškai įvertinti jos grožį.

Šoninė proginė šukuosena

Ši susukta ir prisegta šukuosena yra laikui nepavaldi trumpų plaukų išleistuvių šukuosena. Ji skleidžia koketišką ir puošnią nuotaiką. Kartais trumpos šukuosenos gali atrodyti neišbaigtos, tačiau šis stilius įkūnija visus ilgesnės šukuosenos elementus. Šis įvaizdis jums taip patiks, kad norėsite jį nešioti į pokylį!

Švelni proginė garbanotų trumpų plaukų šukuosena

Prieš tai trumpų plaukų išleistuvių šukuosenos pasižymėjo pernelyg dideliu plaukų lako kiekiu, griežtomis garbanomis ir standžiais kirpčiukais. Šiais laikais patraukliausios yra švelnesnės šukuosenos, pabrėžiančios natūraliai atrodančias tekstūras. Pasirinkite vidutinės fiksacijos plaukų laką, kad išlaikytumėte garbanų formą ir jos neatrodytų trapios.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment