55 rudų plaukų dažymo idėjos sruogelėmis šatenėms

Pradžia » Plaukų dažymas » 55 rudų plaukų dažymo idėjos sruogelėmis šatenėms

Publikuota

Tamsiai rudų plaukų dažymas karamelinės spalvos sruogelėmis

Karamelinis balayage ant brunetės plaukų atrodo stulbinamai! Kad pasiektumėte šį įvaizdį, sukurkite tolygų perėjimą nuo tamsiai rudų plaukų prie švelnių karamelinių akcentų. Šią šukuoseną papildžius švelniomis bangomis, šukuosena atrodys elegantiškiau ir rafinuočiau.

Šokolado atspalvio rudų plaukų dažymas šviesiai rudomis sruogomis

Kai kalbama apie plaukų tendencijas, daugelis stilistų įkvėpimo semiasi iš trumpų rudų plaukų, kurie atrodo natūraliai pabučiuoti saulės. Norint paryškinti brunetus, reikia vengti balintos išvaizdos; vietoj to jie turi atrodyti natūralūs ir vientisi, tarsi paliesti vasaros saulės. Šie šilti šviesiai rudi akcentai ant šokoladinės rudos spalvos plaukų gražiai papildo gilią bazinę spalvą.

Modernios ir elegantiškos auksinės sruogos

Šis stulbinantis medaus balayage paryškinimas puikiai tinka brunetės plaukams. Spalva natūrali, demonstruojanti gražią dimensiją. Šių akcentų priežiūra nereikalauja didelių pastangų, jie sklandžiai susilieja su jūsų plaukais jiems augant, todėl išvengiama aštrių skiriamųjų linijų. Kad išlaikytumėte šaknų ir natūralios spalvos balayage, kas 3-9 mėnesius rekomenduojama atlikti retušavimo procedūras. Balayage akcentai idealiai tinka subtiliai, natūraliai įžangai į plaukų ryškinimą pirmą kartą arba tiems, kurie ieško organiškesnio atspalvio.

Šokoladiniai rudi plaukai su dažymu sruogelėmis

Šokoladinės banguojančios sruogos atrodo talpios su šviesiai šokoladiniais akcentais, sutelktais į priekį. Idealiai tinka moterims, turinčioms šilto atspalvio tamsiai rudus plaukus ir šiltus odos tonus.

Vėsaus atspalvio rudas balayage sruogelių dažymas

Priimkite savo natūralias šaknis ir sumaišykite jas su tamsiai bronzine balayage spalva, kad atrodytumėte elegantiškai. Išryškinkite savo brunetės plaukus ir suteikite jiems rafinuotumo.

Balayage stilius su bordo atspalvio sruogelėmis

Įspūdingai atrodo maišytas bordo / violetinės spalvos balayage su tamsiai rudu pagrindu. Viršutinėje dalyje įkomponuoti teasylights (teased foil highlights) padeda sušvelninti tai, kas gali būti griežta bazinė spalva. Šio rudo balayage stiliaus grožis slypi gebėjime sušvelninti ryškų violetinį ir raudoną atspalvį, todėl jis atrodo natūralesnis ir patogesnis dėvėti. Šis bordo atspalvis spindi natūralioje šviesoje, bet taip pat gali atrodyti subtiliai elegantiškas esant skirtingam apšvietimui.

Kontrastuojantis karamelinės spalvos blondiniškas balayage

Šiame balayage paveikslėlyje matomas karamelinės blondinės atspalvis ryškiai skiriasi nuo originalios tamsios modelio plaukų spalvos. Sklandus perėjimas nuo šaknų iki galiukų yra švelnus, todėl išvengiama pernelyg dramatiškos išvaizdos, tačiau vis tiek išreiškiamas drąsus teiginys.

Mieli sodriai rudi plaukai su sidabrinėmis sruogelėmis

Papildykite savo brunetės girią sidabro sruogelėmis, kad atrodytumėte gyvybingiau! Tai stilinga technika rudiems plaukams suteikti ryškumo. Namuose naudodami purpurinį šampūną išlaikysite šviesią ir gyvybingą šviesių plaukų išvaizdą.

Balayage ombre stiliaus sruogelių dažymas pelenų ruda spalva

Ombre plaukai išlieka paklausus stilius, toks pat populiarus kaip ir balayage. Kodėl nesujungus šių dviejų technikų į balayage ombre įvaizdį? Šiame stiliuje demonstruojamas vientisas gradiento efektas, kai spalvos blokai pereina iš tamsios į šviesią, panaikinant tamsius atspalvius. Balayage ombre geriausiai atrodo su iššukuotais arba natūraliai suformuotais plaukais.

Tamsūs brunetiški plaukai su kaštoniniu sruogelių dažymu

Papildykite savo natūralius tamsiai rudus plaukus kaštoniniais akcentais, kad jie atrodytų pritrenkiančiai. Sukurkite palaidas garbanas, naudodami apimties suteikiančią priemonę ir garbanojimo žnyples ar lazdelę, kad suteiktumėte plaukams daugiau apimties ir tekstūros.

Šilto atspalvio rudos spalvos balayage sruogelių dažymas juodiems plaukams

Pagerinkite savo tamsias sruogas švelniais šilto rudo balayage akcentais, suteikiančiais šilumos ir žavesio. Pasirinkite šią dažymo techniką, kad atnaujintumėte savo juodus plaukus be ilgalaikių įsipareigojimų. Rezultatas – subtilus, aksominis atspalvis, skleidžiantis svajingą ir unikalią nuotaiką.

Blizgūs medaus blondinės atspalviai tamsiems plaukams

Medaus blondinės šviesių akcentų tamsiems plaukams sodrumas yra stulbinantis! Tai gražus medaus atspalvis su sodria ruda bazine spalva, rodantis kontrastą ir gylį, kartu išlaikant natūralią išvaizdą. Šis perėjimas prie rudeninių tonų nuo ryškesnių vasarinių šviesių plaukų yra tobulas. Medaus atspalvio akcentai gali išlikti 3-5 mėnesius, nereikalaudami retušavimo. Naudodami kokybiškas priemones, pavyzdžiui, “Kevin Murphy” linijos, padėsite savo rudiems plaukams su šviesiais akcentais išlaikyti blizgesį.

Garbanotų rudų plaukų dažymas auksinėmis sruogomis

Auksiniai akcentai papildo įvairias plaukų spalvas – nuo karamelinės rudos iki tamsios brunetės. Pasikonsultuokite su stilistu, kad pridėtumėte subtiliai pašviesintų sruogų ir sukurtumėte palaidas bangas, kad galėtumėte stulbinamai pasikeisti.

Aukso rudos spalvos balayage

Jei jūsų plaukai labai tamsūs, patartina palaipsniui šviesinti sruogas per kelis susitikimus. Norimai spalvai pasiekti gali prireikti laiko, nes tamsūs plaukai linkę pakilti iki nepatrauklaus žalvario atspalvio net ir balinant. Norint tai neutralizuoti, būtina tonuoti arba naudoti pelenų dažus.

Šiltas rudas balayage

Jūsų gilus natūralus plaukų atspalvis sušvytės nauja gyvybe, kai jį paryškinsite vienu ar dviem tonais šviesesne nei natūrali spalva. Puikiai tinka šiltiems odos atspalviams.

Šiltas šviesus sruogelių dažymas trumpiems rudiems plaukams

Siekiate savo trumpus rudus plaukus pagražinti šiluma, tuo pat metu laikydamiesi natūralių atspalvių? Rinkitės smėlinę šviesą suteikiančią priemonę, kuri bet kokiam rudam atspalviui suteiks spindesio, o plaukams – jaunatviško gyvybingumo. Norėdami supaprastinti apsilankymus salone, paprašykite šaknų šešėlių, kad nereikėtų daug priežiūros.

Ombre sruogelių dažymas pereinantis iš tamsiai rudos į šviesiai rudą

Padailinkite savo ilgas sruogas tamsiai rudos iki šviesiai rudos spalvos ombre akcentais, sukurdami brangakmenio spindesį. Ploniems, tiesiems plaukams paplūdimio bangos ir tekstūra suteikia papildomos apimties. Tamsesnės šaknys gali sukurti storesnių plaukų iliuziją, o ombre akcentai suteiks ryškios spalvos akcentą.

Koketiški brunetės plaukai su braškių blondinės atspalviais

Ruda paryškinta plaukų spalva gražiai papildo raudonplaukes. Jei jaunystėje buvote natūrali raudonplaukė, galbūt pastebėjote, kad laikui bėgant raudoni plaukai išbluko. Norėdami išlaikyti autentiškumą, rinkitės natūralų vario pagrindo raudoną atspalvį. Raudonplaukiai turėtų siekti erdvinių tonų, kad jų išvaizda išliktų tikroviška. Apsvarstykite galimybę pridėti lengvesnių braškių blondinės atspalvių, išlaikydami vario pagrindą, kad sklandžiai pereitumėte į pavasarį ir išsaugotumėte savo rudaplaukės esmę.

Gražus pieno šokolado ir vario spalvos balayage

Elegantiškas ir stilingas dažymas, tinkantis visoms veido spalvoms, pasižymintis pieniško šokolado sruogomis su vario ir tamsių šaknų užuominomis. Išgaukite išpuoselėtą, puošnų įvaizdį garbanotais plaukais ir pirštais perbraukite per juos išlyginamuoju balzamu.

Neryškūs rudos spalvos atspalviai

Kai kurie akcentai yra tokie subtilūs, kad juos pamatę manote, jog jie yra natūralūs. Jei norite pabandyti ryškinti, bet nerimaujate, kaip jie atrodys, padarykite juos subtilius ir tuos šviesesnius ruoželius dėliokite epizodiškai. Toks įvaizdis tikrai paprastas, bet atrodo lengvas ir optimalus natūraliai madai.

Blizgūs tamsiai rudi plaukai dažymu sruogelėmis

Pasinaudokite plaukų dažymo menu ir pritaikykite savo išvaizdą! Pasirinkite ryškų ir drąsų stilių, pavyzdžiui, šiuos stulbinančius šokoladinius balayage akcentus. Sumaišykite šviesesnius tonus su tamsiai rudais plaukais, kad jūsų šukuosenos taptų gilios ir sodrios.

Natūraliai atrodantys kaštoniniai atspalviai sodriai tamsiems plaukams

Pasimėgaukite šiais kerinčiais kaštoniniais rudų plaukų akcentais, puikiai išryškinančiais sodrius tamsius plaukų tonus ir papildančiais sodriai rudas akis. Suformuokite ilgų plaukų kuokštų stilių, sušukuodami juos nuo veido ir sutvirtindami plaukų laku, kad pabrėžtumėte savo įgimtą grožį.

Tamsusis ir baltasis šokoladas

Jeigu nebijote drąsių pasirinkimų, didelis plaukų spalvų kontrastas, pavyzdžiui, tamsiai rudi akcentai, gali atrodyti šiuolaikiškai ir įspūdingai.

Fantastiški šviesiai rudi plaukai

Šviesiai rudi plaukai su akcentais fantastiškai atrodo ant sluoksniuotos susivėlusios šukuosenos. Naudojant veidą įrėminančius šviesius šviesius akcentus ant rudų plaukų aplink veidą, galima pabrėžti odos ryškumą ir gyvybingumą!

Spindintys karameliniai rudi dryžiai

Rudos ruožai skiriasi nuo šviesiųjų, nes spalvotos sruogos yra platesnės ir ryškesnės. Išlaikydamos natūralią išvaizdą, sruogos gali tapti stulbinamai intensyvios, kai plaukai ištiesinami. Šias paplūdimio bangas išgaukite trindami drėgnas ilgas sruogas ir pridėję apimties suteikiančių putų, kad išgautumėte žaismingą, undinės įkvėptą stilių.

Tamsaus šokolado bob šukuosena su babylights sruogelių dažymu

Jei dievini savo tamsiai rudas garbanas ir sieki joms suteikti šarmo, suformuok prašmatnias garbanas, naudodama plokščią lygintuvą, ir į jas įterpk užuominą apie babylights. Šie subtilūs rudos spalvos akcentai gali išties pakeisti jūsų išvaizdą.

Rudas balayage dažymas sruogelėmis juodiems plaukams

Jei turite ilgus juodus plaukus, apsvarstykite galimybę juos paryškinti, kad suteiktumėte tekstūros ir paryškintumėte savo daugiasluoksnę girią. Jei norite blizgesnio ir puošnesnio įvaizdžio, naudokite kūginį lygintuvą gražioms garbanoms sukurti.

Natūralūs rudi plaukai su ryškiai nudažytomis baltomis sruogomis

Natūralūs rudi plaukai su baltais akcentais kaip balayage yra stulbinantys. Jis suteikia erdvinį spalvos efektą, suteikdamas unikalų plaukų paryškinimo būdą. Pasirinkus ilgų sluoksnių kirpimą, padidėja plaukų judrumas. Šukuosena su garbanomis pabrėžia spalvų kontrastą tarp tamsių ir šviesių atspalvių. Šiai spalvai išgauti gali prireikti kelių seansų, kurių kiekvienas kainuoja 150-200 USD. Siekiant išvengti žalos, rekomenduojama šviesinti palaipsniui, nes mėginimas pasiekti tokią išvaizdą per vieną seansą gali būti labai žalingas ir sunkiai pakeičiamas.

Delikatus pelenų rudos spalvos dažymas sruogelėmis brunetėms

Jei trokštate žavesio, subtilius pašviesinimus būtina išbandyti, nesvarbu, koks metų laikas. Jie suteiks jūsų šukuosenai gražaus glazūros atspalvio, kuriuo žavėsitės.

Dimensinis dažymas sruogelėmis su švelniu veido įrėminimu

Jei jūsų plaukai nuobodūs ir norite paryškinti savo rudus plaukus, apsvarstykite erdvinius akcentus su minkštu įrėminimu. Įtraukdami šviesius akcentus, kurie sklandžiai susilieja su jūsų pagrindine spalva, galite sukurti stulbinančią saulės pabučiuotą išvaizdą. Rinkitės atspalvius, tinkančius jūsų odos tonui; alyvuogių ar įdegusiai odai rinkitės šiltus karamelinius atspalvius. Šviesesniems odos atspalviams reikėtų rinktis 7 ar aukštesnio lygio akcentus. Šis metodas suteikia natūralų ir daugiamatį rezultatą, pagerinantį jūsų bendrą išvaizdą.

Šviesus dažymas sruogelėmis tamsiai rudiems plaukams

Peržiūrėkite tamsiai rudų plaukų transformaciją su strategiškai išdėstytais šviesiais akcentais, paryškinančiais jūsų natūralų atspalvį madingomis, drąsiomis spalvomis. Sukurkite papildomos apimties formuodami plaukus į šoną.

Rudojo šokolado spalvos plaukai su karameliniu sruogelių dažymu

Elegantiškas ilgas bobas su susivėlusia apdaila, pasižymintis sodriais šokolado, medaus ir karamelės atspalviais, idealiai tinkantis tiems, kurie ieško mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus. Pagerinkite šį įvaizdį ant sausų plaukų užtepę nedidelį kiekį putų, pavyzdžiui, “Moroccan Oil Beach Wave Mousse”. Kad plaukai taptų didesni ir ryškesni, naudokite tekstūros purškiklį, pavyzdžiui, “Surfrider Texture Spray”. Šis derinys pabrėš jūsų šokolado rudumo plaukus nuostabiais karameliniais akcentais.

Medaus atspalvio sruogos juodiems plaukams

Jeigu trokštate atrodyti šviesiau, tamsiai rudus plaukus pakeitę medaus šviesumo šviesiaplaukiais galite sukurti prašmatnų ir ryškų kontrastą, tinkantį visiems odos atspalviams. Pasikonsultuokite su spalvininku, kad išsirinktumėte tobulą atspalvį, kuris išryškintų jūsų bruožus ir būtų drąsus!”

Tamsiai rudas balayage su vos matomomis sruogelėmis

Pakeiskite savo išvaizdą naudodami stulbinantį tamsiai rudą balayage, papildytą vos vos matomais akcentais. Blizgantys akcentai suteikia tamsiems plaukams gilumo, o subtilus šviesesnių tonų prisilietimas sklandžiai paryškina bendrą spalvą. Sukurkite švelnias bangas naudodami garbanojimo žnyples ir sutvirtinkite jas lengvu plaukų laku, kad stilius išliktų ilgai.

Medaus atspalvio plaukai su dalinėmis sruogomis

Pakeiskite savo vidutiniškai rudus plaukus į stulbinantį medaus smėlio bronzos šedevrą su daliniais akcentais. Šis metodas suteikia šiltų, medaus atspalvių, kurie gražiai atspindi šviesą ir sukuria spindinčią bei natūralią išvaizdą. Puikiai tinka ieškančioms saulės pabučiuoto švytėjimo!

Karameliniai akcentai

Karameliniai akcentai brunetės plaukuose yra itin madingi, kai jie suformuojami į išpuoselėtą banguojančią irisinę šukuoseną! Šios šukuosenos švelnumas ir apimtis išties prikausto dėmesį. Brunetėms karameliniai ir irisiniai akcentai yra nuostabaus erdvinio stiliaus pavyzdys.

Gausūs ir ryškūs tamsūs akcentai tamsiems plaukams

Tamsūs akcentai sukuria gyvybingą dimensiją, kurią papildo švelnios bangos ir subtili tekstūra, suteikianti elegantišką išvaizdą. Šis stilius išryškina šviesių šviesių akcentų išvaizdą, todėl jie išryškėja.

Subtilus dimensinis dažymas sruogelėmis rudiems plaukams

Jeigu ieškote švelnių, tačiau gilumo suteikiančių brunetės akcentų, puikiai tiks erdviniai rudų plaukų akcentai. Šie akcentai yra pakankamai subtilūs, kad išliktų subtilūs, ir kartu pakankamai gausūs, kad padarytų pastebimą poveikį.

Šviesiai rudas balayage vidutinio ilgio plaukams

Svarstykite galimybę pasirinkti paprastą, bet veiksmingą šviesiai rudą balayage savo vidutiniams plaukams. Balayage yra fantastiškas pasirinkimas ieškantiems mažai priežiūros reikalaujančio spalvos varianto. Tai ne tik lengviau jūsų plaukams, bet ir švelnesnė priemonė jūsų biudžetui, palyginti su tradiciniais šviesinimais. Natūrali balayage išvaizda užtikrina, kad jūsų plaukai ilgiau išlaikys savo grožį.

Karamelinės ir blondiniškos sruogos

Itin šviesūs medaus dryžiai sukuria ryškų kontrastą tamsiam brunetės pagrindui. Šis stilius suteikia gyvą, mažai priežiūros reikalaujančią ilgą kirpčiuką, kuris puikiai tinka rudeniui. Šviesūs ir karameliniai akcentai ruduose plaukuose sudaro stulbinantį derinį.

Dalinis vario spalvos balayage

Jei norite subtiliai patobulinti plaukus, apsvarstykite dalinį šviesinimą. Šie paryškinimai strategiškai išdėstomi tam tikrose plaukų vietose. Šiame stiliuje vario spalvos sruogelės subtiliai nudažytos aplink veidą, kad jį apšviestų ir įrėmintų. Rezultatas – elegantiška, santūri matinė išvaizda.

Švelnios rudos spalvos sruogelės tamsiems plaukams

Kai kalbama apie akcentus, ne visi jie turi būti ryškūs. Tiems, kurių plaukai tamsiai rudi arba juodi, gali būti geras pasirinkimas rinktis švelnesnę, ne tokią aštrią išvaizdą, pasirenkant šiek tiek šviesesnį nei natūrali spalva atspalvį. Šis metodas idealiai tinka pradedantiesiems, norintiems pirmą kartą eksperimentuoti su šviesinimais, ypač jei jie baiminasi dėl rezultato.

Rudojo šokolado sruogos

Vidutinio ilgio šokoladinius plaukus galima patobulinti šviesiai rudais akcentais ir greitai atnaujinti stilių. Šis spalvų derinys tinka bet kokio ilgio plaukams, tačiau dėvint banguotus plaukus paryškinamas bendras įvaizdis.

Pritrenkiantis balayage dažymas sruogelėmis rudiems plaukams

Šie tamsaus šokolado kirpčiukai idealiai tinka šiltiems odos atspalviams! Jose demonstruojami glostantys šviesūs balayage akcentai tamsaus šokolado spalvos plaukams, sukuriantys saulės pabučiuotą švelnių, ilgų bangų efektą. Rinkdamiesi kitą plaukų spalvą, nepamirškite atsižvelgti į priežiūrą. Pasirinkus bronzinę plaukų spalvą, gali būti patogu kas ketvirtį apsilankyti salone.

Ploni šviesiai rudi plaukai su švelniu medaus atspalvio dažymu sruogelėmis

Toni, šviesiai rudi plaukai su medaus atspalviais spinduliuoja šilumą, švelnumą ir linksmumą! Pasikonsultuokite su savo spalvininku dėl šiltų brunetės žemų atspalvių, sumaišytų su medaus akcentais. Patobulinkite bob stiliaus šukuoseną tekstūruojančiu arba druskos purškikliu, kad plaukai taptų dar tekstūriškesni ir minkštesni.

Blizgūs bronziniai akcentai brunetėms

Šių šviesiai bronzinio atspalvio akcentų šviesūs akcentai brunetės plaukams lengvai pritaikomi, kad perėjimas būtų vientisas. Naudodamos garbanojimo žnyples savo sruogoms garbanoti, gražiai išryškinsite balayage dažymą. Šukuoseną papildykite blizgesio suteikiančiu purškikliu.

Lengvi karameliniai akcentai tiesiems rusviems plaukams

Karamelės ir šokolado spalvų derinimas gražiai susilieja šiuose nuostabiuose karameliniuose akcentuose ant natūraliai rudų plaukų. Jei esate brunetė, paįvairinkite spalvą keliais skirtingais natūraliais tonais.

Karamelinis ir burgundiškas balayage

Priimkite savo unikalumą su ryškiu karamelės ir bordo atspalvių deriniu. Išeikite iš komforto zonos ir išreikškite savo tikrąjį “aš”! Šis ryškus spalvų derinys ypač tinka asmenims, turintiems mėlynos ar žalios spalvos akis.

Rudų plaukų dažymas violetinėmis sruogelėmis

Sukurkite stulbinantį kontrastą, hipnotizuojančiu sūkuriu sujungdami šiltus brunetės ir šaltus violetinius tonus. Pagerinkite savo plaukus įdomiu ir erdviniu įvaizdžiu, kuris neabejotinai apsuks galvą.

Rudi plaukai su vario atspalviais

Varis yra nuostabi spalva, kuri visiškai pakeičia jūsų plaukus, kai maišoma su tamsesniu baziniu atspalviu. Įtraukus palaidas garbanas galima išryškinti ryškesnius akcentus, o tai suteiks jūsų įvaizdžiui elegancijos ir žavesio.

Rudi plaukai su subtiliais pieninio šokolado sruogelių atspalviais

Šie subtilūs pieniško šokolado akcentai sukuria natūralų įvaizdį, tinkantį bet kuriam sezonui. Santūrus dažymas sukuria salone nesušukuotų plaukų įspūdį. Su šiuo universaliu stiliumi lengvai pereisite nuo darbo iki socialinių renginių!

Juodojo šokolado plaukai su rudu balayage sruogelių dažymu

Šis šukuosenos variantas išsiskiria tarp ryškinimo idėjų, sukurdamas ryškią ir viliojančią išvaizdą, kuri patraukia dėmesį. Šios dažymo technikos grožis slypi tame, kad šaknys neliečiamos, todėl šukuosena nereikalauja daug priežiūros.

Pelenų atspalvio rudas balayage dažymas sruogelėmis su tamsiomis šaknimis

Šiam stiliui būdingi švelnūs rudi akcentai, idealiai tinkantys brunetėms, siekiančioms lengvai elegantiškos išvaizdos. Nors garbanos gali patobulinti stilių, jos nėra būtinos, jei balayage’as atliktas meistriškai.

Šviesiai rudas dažymas sruogelėmis brunetėms

Patyrinėkite elegantiškus brunetės plaukus su subtiliais šviesiai rudais akcentais. Šis spalvos pasirinkimas suteikia mažai priežiūros reikalaujantį stilių, kuris dvelkia rafinuotumu. Kad išlaikytumėte šią išvaizdą, net ir dažydami namuose užtikrinkite, kad naudosite profesionalias plaukų priemones.

Gražūs šviesūs bronziniai akcentai

Jeigu jūsų plaukų spalva natūraliai labai tamsi arba tamsiai ruda, paprašykite, kad jums būtų pritaikytas foilayage ir babylight technikų derinys. Folijoje esantis balayage suteiks maksimalų pakilimą ir sukurs gyvą stilių. Norėdami sušvelninti griežtas linijas ir išgauti vientisą atspalvį, apsvarstykite galimybę sutepti šaknis. Šis derinio metodas idealiai tinka tamsiaplaukėms brunetėms, siekiančioms “bronzinio” efekto ir nereikalaujančioms daug priežiūros.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment