45 rudų, tamsių plaukų balayage dažymo idėjos

Pradžia » Plaukų dažymas » 45 rudų, tamsių plaukų balayage dažymo idėjos

Publikuota

Bronzinis balayage dažymas tamsiems plaukams

Sun-kissed bronde balayage yra idealus pasirinkimas norint suteikti plaukams dimensijos. Bronzinis atspalvis suteikia mažai priežiūros reikalaujančią, stulbinančią spalvą, kuri yra švelni jūsų plaukams ir tolygiai susilieja jiems augant.

Ilgi banguoti brunetiški plaukai su šviesiai dažytomis balayage sruogomis

Ši šukuosena, kurioje auksinės blond spalvos atspalviai sklandžiai susilieja, pasižymi įspūdingu šviesių ir tamsių atspalvių kontrastu, kuris gražiai spindi šviesoje.

Grybų rudos spalvos balayage

Atraskite madingą Mushroom Brown AirTouch Balayage. Šis šviesinimo metodas užtikrina natūralią ir vientisą jūsų plaukų išvaizdą. Norint pasiekti pageidaujamą efektą, labai svarbu įtraukti gausius šaltus tonus. Norint išsaugoti plaukų žvilgesį ir glotnumą, spalvos mišinyje būtina šiltų tonų užuomina.

Karamelinių atspalvių balayage ombre dažymas juodiems plaukams

Šioje šukuosenoje karamelės ir espreso balayage mišinys sukuria sklandų spalvos perėjimą, o šviesesni galai suteikia vientisą efektą. Tamsiai rudos šaknys suteikia gilumo, paryškindamos bronzinius tonus. Norėdami išlaikyti šią išvaizdą, naudokite violetinį šampūną, kad išvengtumėte bronzinio atspalvio, ir kas savaitę naudokite drėkinamąsias kaukes ir kondicionavimo procedūras, kad užtikrintumėte optimalią priežiūrą.

Natūraliai atrodantis rudo atsplavio balayage

Tamsūs plaukai gražiai atrodo su spalvotais akcentais. Jei vengiate balinimo, rinkitės natūralius vario spalvos akcentus. Pasiekite saulės pabučiuotą išvaizdą, tarsi vasarą plaukai būtų natūraliai pašviesėję.

Daugiasluoksnis lob kirpimo balayage dažymas

Kurdami daugiamatį lobį, į balayage techniką įtraukite daugiau nei dvi spalvas. Užuot griežtai perėję iš rudos į šviesią blondinę, įveskite auksinės arba šviesiai rudos atspalvių, kad sukurtumėte švelnesnį mišinį. Rinkitės lobio kirpimą ilgais sluoksniais, kad gražiai atsiskleistų įvairūs atspalviai, su kuriais eksperimentuojate.

Ilgas smėlio atspalvių brunette balayage dažymas

Pagalvokite apie ilgus smėlio spalvos brunetės tonus, jei norite labiau smėlio spalvos blondinės išvaizdos. Norėdami išvengti pernelyg šviesių tonų, rinkitės aštunto lygio mėlyną toniką. Smėliniai blondinai puikiai dera prie šiltesnių odos atspalvių asmenų.

Spalvą pagyvinantis rudas balayage

Koreguotos spalvos rudas balayage yra plaukų dažymo technika, kuria koreguojami ir pašviesinami tamsūs plaukai, naudojant arbatinio paryškinimo techniką, kai šviesinama visa galva. Šis padėtas šviesinimas gali suteikti bendrą šviesesnių plaukų efektą, kartu sukuriant pusiausvyrą. Rekomenduojama prie bet kokio koreguojamojo šviesinimo darbo pridėti surišimą stiprinančių procedūrų. Apsvarstykite galimybę naudoti K18 procedūrų liniją, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Rudo atspalvio balayage ilgam bob kirpimui

Jei turite ilgą bob šukuoseną, rinkitės prabangų rudą “lived-in” balayage. Tai geriausias rudų plaukų balayage pasirinkimas, pasižymintis smėlio aukso atspalviais, kurie pabrėžia rausvus ir šiltus odos tonus. Subtili, bet ryški spalva kartu su kontrastinga tamsiai rudų atspalvių plaukų kuokšteliu užtikrina mažai priežiūros reikalaujantį augimą.

Lengvas lazdyno riešutų balayage tamsiems plaukams

Rudi plaukai puikiai dera su šviesiu lazdyno riešutų balayage. Jei ieškote pokyčių, bet norite išlaikyti mažai priežiūros reikalaujančią išvaizdą, kreminės blondinės mišinys puikiai tiks jūsų brunetės spynoms. Lazdynų riešutų atspalviai suteikia subtilios šilumos, tačiau išlieka vėsūs dėl violetinio balanso, todėl puikiai tinka visiems odos atspalviams.

Tamsiai rudas brunette balayage ombre pereinantis į šiltą rudą atspalvį

Pagalvokite, ar savo būsimam stiliui norite pasirinkti tamsią brunetę į šiltai rudą ombre. Šviesinant tamsius plaukus paprastai iš pradžių pereinama per šiltesnius tonus. Pasirinkus šiltesnius tonus, sumažinama galima žala, palyginti su vėsesniais tonais, todėl plaukai tampa sveikesni ir laimingesni.

Šviesiai rudos spalvos garbanotas balayage

Jei norite patobulinti šviesiai rudą balayage, apsvarstykite galimybę pridėti garbanų. Naudodami garbanojimo žnyples arba plokščią lygintuvą galite sukurti bangas, kurios išryškins jūsų plaukų spalvos matmenis ir leis jai išsiskirti.

Šviesiai rudas balayage brunetėms

Pagerinkite savo stilių be drastiškų spalvos pokyčių. Laikykitės rudos spalvos gamos ir eksperimentuokite su tamsia blondine arba neutraliais pelenų atspalviais, kad atrodytumėte jaunatviškai. Idealiai tinka profesionalams, siekiantiems ištobulintos išvaizdos.

Natūraliai tamsus brunette balayage dažymas

Galite natūraliai patobulinti savo tamsius plaukus? Derinkite tamsius tonus su šokolado rudos spalvos balayage, kad atrodytumėte rafinuotai. Šukuokite su garbanomis arba paplūdimio bangomis, kad atrodytumėte stilingai. Pasirinkite subtilų pašviesinimą, vienu ar dviem atspalviais didesnį už natūralią spalvą, kad pokytis būtų pastebimas, bet subtilus.

Gilus rudas balayage su kirpčiukais

Siekdami tamsiai rudo balayage su kirpčiukais, rinkitės subtilius akcentus, kurie būtų vos vienu ar dviem atspalviais šviesesni už jūsų natūralią spalvą. Šokoladinis atspalvis puikiai dera prie tamsiai rudų arba juodų plaukų. Pagerinkite savo įvaizdį priekinėmis sruogelėmis, kad įgautumėte klasikinį ir jaunatvišką stilių.

Gilus balayage pečių ilgio plaukams

Gilus balayage ant pečių ilgio plaukų atrodo stulbinamai ant alyvuogių spalvos veido, rudų ar lazdyno spalvos akių. Bronzinis saulės pabučiuotas balayage gražiai dera su natūraliais lazdyno riešutų ir šokolado brunetės tonais.

Trumpas tamsių plaukų bob kirpimas su šviesių atspalvių balayage dažymu

Papildykite savo rudus plaukus trumpu bobu ir šviesiu balayage’u, kuris suteiks jiems daugiau gilumo ir judesio. Nereikalaujantys daug priežiūros rudos spalvos akcentai suteiks vientisą spalvą, puikiai susilies su natūraliais plaukais ir atgaivins nuobodžius plaukus.

Rudas lob kirpimas su bronziniu balayge

Ieškote išpuoselėto stiliaus, tinkančio natūraliai tamsiai rudiems plaukams? Šis tamsiai rudų ir šviesių atspalvių mišinys sukuria ryškų kontrastą, išryškindamas ir šaknis, ir galiukus. Pasiimkite šį elegantišką ir rafinuotą šukuoseną, kad atrodytumėte amžinai.

Užburiantis blondiniškas ir rudas balayage

Kai renkatės balayage kaip brunetė, apsvarstykite šaltus atspalvius, kad paryškintumėte vidinį tamsių plaukų švytėjimą. Susukite plaukus ir naudokite tekstūruojantį purškiklį, kad pasiektumėte papildomo efekto.

Pelenų rudos ir šviesios spalvos balayage dažymas tamsiems plaukams

Spręskite apie pelenų rudos spalvos pagrindą su šviesia pinigų dalimi, kad įgautumėte naują, glostančią išvaizdą. Tamsūs plaukai gražiai dera su drąsia šviesiai auksine / smėlio spalvos pinigų dalimi, paryškinančia jūsų odos atspalvį. Pasirinkite šaltą tamsiai rudą atspalvį, kad blondinė išryškėtų ir sukurtų kontrastingą išvaizdą. Jūsų veido forma daro įtaką pinigų segtuko išdėstymui plaukuose. Nepamirškite, kad ryškūs akcentai pabrėžia bruožus, o neryškūs – suteikia gilumo.

Pelenų atspalvio blondiniškas balayage su tamsiomis šaknimis

Todėl pateikiame nuostabų balayage pavyzdį brunetėms. Jei abejojate, kaip jūsų plaukai atrodys po transformacijos, žiūrėkite šį vaizdą prieš ir po. Į plaukus įtraukę prašmatnų šviesų atspalvį, papildysite save ir suteiksite jaunatvišką išvaizdą, ypač jei jūsų odos atspalvis yra šaltas.

Stulbinantis rudos ir burgundiškos spalvos balayage

Šis rudos ir bordo spalvos balayage stilius yra meistriškai sukurtas siekiant išryškinti pilnesnę garbaną. Sklandus perėjimas nuo šaknų iki plaukų vidurio ilgio pritaikytas papildyti tankesnius plaukus. Šukuosena su subtilia apimtimi suteikia švelnaus, bet dramatiško žavesio.

Rausvas šviesus ir tamsus šokolado atspalvis

Sodrus šviesaus ir tamsaus šokolado balayage sukuria prabangią plaukų spalvą. Ši technika išryškina tamsią girią, suteikdama minkštumo ir subtilaus matmens, o šviesesni kirpčiukai sklandžiai įsilieja į ją.

Subtilus veidą įrėminantis balayage

Elegantiškas ir stilingas, šis santūrus veidą įrėminantis balayage gražiai išryškina veidą. Idealiai tinka asmenims, kurių plaukai natūraliai tamsūs, plaukai subtiliai pašviesinami šiek tiek šviesesniu nei natūrali spalva atspalviu, pabrėžiant veido bruožus.

Itin ilgi tamsūs plaukai su karameliniu balayage

Brunetiniai balayage akcentai ypač žavi ant banguotų ar garbanotų plaukų. Sumaišykite sodrius karamelinius ir medaus blond atspalvius, kad paryškintumėte savo natūralią rudą spalvą, o švelnioms bangoms suteiktumėte gilumo ir tekstūros.

Šviesus ir tamsiai rudas balayage natūraliems plaukams

Šis šviesus ir tamsiai rudas balayage yra nuostabus pasirinkimas! Derinkite jį su švelniomis bangomis, kad pakylėtumėte savo sruogas. Puikiai tinka ploniems plaukams, kuriems reikia papildomos tekstūros ir gilumo. Natūralių plaukų sodrumas sustiprina šviesių akcentų spindesį. Sureguliuokite veido formą sumaniai išdėstytomis dažytomis atkarpomis.

Šokoladinės rudos ir medaus karamelės spalvos balayage trumpiems plaukams

Šiai šukuosenai būdingas labai kontrastingas ir gilus karamelinis balayage, paryškintas medaus karamelės akcentais. Šokoladinis balayage ant trumpų plaukų suteikia sveikesnį atspindį, į spalvos mišinį įtraukiant aukso pigmentus.

Sumaišytas balayage su rudais ir šviesiais atspalviais

Sumaišytas balayage su rudais ir šviesiais tonais yra stulbinantis ir universalus, jį galima pritaikyti pagal savo odos atspalvį. Šešėlinė šaknis leidžia geriau prižiūrėti augimą, o šviesūs ir žemi atspalviai sukuria dimensiją.

Akis prikaustantis rudas vario spalvos balayage

Medis yra ryškus rudų plaukų balayage pasirinkimas, panaikinantis juodų plaukų pilkumą. Jis suteikia švelnų atspalvių mišinį, kad žvilgsnis atrodytų jaunatviškai. Išskirtinis šios vario balayage tendencijos bruožas – mažai priežiūros reikalaujantis aspektas, dėl balayage technikos leidžiantis natūraliau ataugti plaukams.

Moka ir šviesiai rudos spalvos balayage dažymas

Moko šviesiai rudas balayage yra idealus pasirinkimas pirmą kartą bandantiems atlikti balayage. Šiame stiliuje maišomi šviesiai rudi atspalviai, kurie suteikia plaukams dimensijos ir judesio. Tonų derinys puikiai dera prie banguotų, ilgų plaukų.

Bronzinis balayage tamsiems plaukams

Bronzuotas balayage – tai natūrali ir subtili plaukų dažymo technika, kuri duoda stulbinamų rezultatų. Jei jūsų plaukams trūksta gyvybingumo, apsvarstykite galimybę kito apsilankymo salone metu paprašyti bronzinio atspalvio glazūros ant balayage. Bronzos atspalviai apima spektrą nuo auksinių atspalvių iki karamelinių sūkurių, suteikiančių plaukų spalvai šilumos, sodrumo ir blizgesio.

Raudonmedžio ir karamelės atspalvių balayage dažymas

Mahagonio ir karamelinės rudos spalvos balayage yra mažai priežiūros reikalaujanti spalva natūralioms brunetėms. Dėl subtilių rausvų ir žalvario atspalvių gaunama ryški apdaila. Norėdami apsaugoti tonus, plaukus plaukite šampūnu, kurio sudėtyje yra ciberžolės ir šafrano. Taip pasieksite, kad blizgesys išliktų ilgam.

Taip pasieksite, kad blizgesys išliktų ilgam.

Pieninio šokolado spalvos balayage

Ar kada nors girdėjote apie pieniško šokolado balayage? Tai vėsesnio tono plaukų spalva. Karamelinio atspalvio užuominos suteikia girioms kreminio švelnumo. Pridėjus apimties ir tekstūros, išvaizda taps lengvesnė. Tiesą sakant, balayage ir paplūdimio bangos puikiai dera tarpusavyje.

Šokoladinis balayage

“Yummy Chocolate Balayage” pasižymi sodriu šokolado rudos spalvos atspalviu, taikomu balayage technika. Ši šukuosena – tai mažai priežiūros reikalaujantis variantas tamsiaplaukėms, suteikiantis subtilaus matiškumo ir iliuziją, kad bendra išvaizda įgauna papildomą formą ir apibrėžtumą.

Ilgų į raudonumą rudų plaukų balayage

Šiame stiliuje rausvai ruda spalva gražiai susilieja naudojant balayage techniką ant ilgų plaukų. Kad išvengtumėte karštų šaknų efekto, rekomenduojama, kad šaknys būtų tamsesnės už likusias. Ši technika užtikrina sklandų perėjimą nuo tamsių tonų prie šviesių, taip sukuriamas erdvinis gylis. Jei norite išryškinti tekstūrą, apsvarstykite galimybę plaukus papildyti bangomis.

Banguojantis lob kirpimas su veidą įrėminančiomis sruogomis

Jei ieškote žavių brunetės balayage idėjų vidutinio ilgio ar trumpiems plaukams, apsvarstykite šią stulbinančią šukuoseną. Ilgas banguojantis bobas su veidą įrėminančiais akcentais spinduliuoja lengvą žavesį ir suteikia jūsų įvaizdžiui žaismingumo.

Minkšti lazdyno riešutų spalvos atspalviai

Ši šukuosena pasižymi podiumo įvaizdžiu, išgautu naudojant rudą balayage. Šviesesnės priekinės sruogos pridedamos siekiant įrėminti veidą ir pabrėžti veido bruožus – tai puikiai tinka norint visus sužavėti nauju stiliumi.

Šiltas balayage su tamsiomis šaknimis

Pagerinkite savo išvaizdą šiltu rudu balayage, pasižyminčiu nuostabiais karameliniais tonais, kad atrodytumėte sodriai. Šiam mažai priežiūros reikalaujančiam stiliui reikia reguliaraus tonavimo ir kirpimo, kad išliktų gaivus ir prabangus.

Blondiniškas balayage dažymas tamsiai rudiems plaukams

Pagerinkite savo brunetės sruogas elegantišku blond balayage. Šis stilingas įvaizdis pasižymi sluoksniais ir banguota tekstūra, sukuriančia talpią ir madingą šukuoseną.

Švelnus ilgų plaukų balayage

Svarstykite galimybę rinktis švelnų balayage ilgiems plaukams, kad jie įgautų papildomų matmenų ir būtų minimaliai prižiūrimi. Siūlau naudoti šviesesnius balayage atspalvius nei natūrali spalva, kad plaukai būtų sveikesni ir blizgėtų.

Brunette balayage dažymas su medaus atspalviais

Balayage yra fantastiška galimybė asmenims, norintiems pašviesinti plaukus, neįsipareigojant kas mėnesį atlikti pilnos spalvos procedūras. Įtraukus šviesius ir silpnus atspalvius, sukuriama svajinga išvaizda, ypač deranti prie tamsesnių odos atspalvių.

Tamsiai rudi plaukai su šokoladiniu balayage

Šioje šukuosenoje gilios brunetės bazinė spalva sklandžiai pereina į šviesiai šokolado rudą atspalvį, sukurdama stulbinamą išvaizdą, ypač ant ilgesnių plaukų. Rinktis rudos spalvos spektro atspalvius – tai švelnus būdas dažyti plaukus be ekstremalaus pašviesinimo nuo tamsaus pagrindo. Šis stilius puikiai tinka tiems, kurie ieško mažai priežiūros reikalaujančio spalvos varianto, o blizgesio procedūras rekomenduojama atlikti tarp 4-6 mėn. atnaujinimų.

Tamsiai rudas balayage ilgiems banguotiems plaukams

Šiam stiliui būdingas šviesiai rudų ir karamelinių atspalvių mišinys, sukuriantis nuostabų vaizdą, kai jis derinamas su gražiais banguotais plaukais. Tačiau būkite atsargūs, nes dėl karamelinės rudos spalvos balayage kartais gali atsirasti nepageidaujamas oranžinis atspalvis dėl šviesinimo proceso. Norėdami kovoti su žalvariniais rudų plaukų tonais, į plaukų priežiūros rutiną įtraukite mėlyną šampūną, kad išsaugotumėte savo plaukų grožį.

Lengvas balayage

Balayage yra puikus pasirinkimas tamsiaplaukėms moterims, norinčioms be vargo sustiprinti savo spalvą. Jis suteikia dimensijos be dažno papildymo. Pasikonsultuokite su šukuosenų meistru, kad rastumėte tobulą brunetės atspalvį, kuris papildytų jūsų odos spalvą.

Garbanoti plaukai su balayage technika dažytomis sruogelėmis

Jei norite atrodyti drąsiai, apsvarstykite galimybę į savo gilią natūralią plaukų spalvą įkomponuoti ryškius kaštoninius akcentus. Ši sintezė papildo ir plazdančias garbanas, ir glotnias tiesias sruogas. Eksperimentuokite su tamsiais brunetės balayage atspalviais, kad pasiektumėte ryškų atspalvių kontrastą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment