54 “Shag” kirpimai ir šukuosenos: unikalios idėjos 2024

Pradžia » Shag kirpimai » 54 “Shag” kirpimai ir šukuosenos: unikalios idėjos 2024

Publikuota

Vidutinio ilgio plunksninis Shag kirpimas storiems plaukams

Dėl ilgų plunksnuotų sluoksnių šiame šukuosenos kirpime stori tiesūs plaukai atrodo lankstūs ir švelnūs. Šukuoseną formuokite taip, kad plaukų galiukai būtų šiek tiek užlenkti į viršų. Ši technika sportiškam ir žaismingam kirpimui suteikia šiek tiek žvilgesio, todėl vaikščiodami ar bėgiodami galėsite žengti žvaliau.

Pašiauštas ir sloksniuotas Shaggy bob kirpimas ploniems plaukams

Sluoksniuotas bobas ploniems plaukams suteiks jums tekstūrinių vibracijų! Ploniems plaukams naudingas šukuosenos šukuosenos kirpimas, nes sluoksniai prideda pločio, kad paryškintų jūsų girios formą. Pasirinkite trumpesnį bobą, kad išlaikytumėte formos tvirtumą ir pilnumą.

Garbanotų plaukų Shag šukuosena su kirpčiukais

Garbanotas šukuosena su kirpčiukais – tai didelės apimties stilius. Dėl šio kirpimo svarbu pasikonsultuoti su garbanotų plaukų kirpimo patirties turinčiu stilistu. Prieš išsklaidydami garbanas, naudokite “DevaCurl” lengvą apibrėžiantį gelį, kad garbanos būtų švelnios.

Tamsiai ruda trumpa Shag šukuosena su kirpčiukais

Toks trumpas kirpimas su kirpčiukais nereikalauja daug priežiūros. Trumpa shag šukuosena su kirpčiukais suteikia begalinį universalumą. Kirpčiukus galima suformuoti taip, kad jie persikeltų per antakius ir paryškintų akis. Netvarkingi sluoksniai suteikia plaukams pakilumo ir žaismingumo. Šis trumpas kirpimas tinka plonų, vidutinių ir storų plaukų moterims.

Patrauklus Shag kirpimas moterims su apvalia veido forma

Lietuviškas kirpimas apvalaus veido moterims yra puikus stilius, jei norite kažko kitokio, bet mėgstate išlaikyti ilgus plaukus. Šio kirpimo sruogos, sluoksniai ir kampai padeda suteikti stulbinamos apimties neprarandant ilgio! Šis stilius taip pat labai mielas, kai plaukus sušukuojate į viršų, palikdami sruogą ir kai kurias sruogas, kad išvaizda būtų švelnesnė. Susiję: Žr. daugiau ilgų žilstelėjusių plaukuotų plaukų kirpimų.

Raudonos spalvos Shag kirpimas

Raudonos spalvos šukuosena iki pat galo rėkia retro 70-ųjų įvaizdį. Drąsiai pasirinkus raudoną plaukų spalvą ir koketiškus sluoksnius, šis įvaizdis apsuks galvą. Lankstus plaukų lakas ir garbanojimo žnyplės padės išryškinti šį daugiasluoksnį įvaizdį.

Kaštoninės rudos spalvos kapotas Shag kirpimas

Trumpiems plaukams puikiai tinka kapotas kirpimas iki raktikaulio, sustiprintas ilgais į šonus nusvirusiais kirpčiukais. Kaštoninės rudos spalvos pagrindo atspalvis apskritai yra rudas, šiltas ir sodrus, o gabaliniai kampuoti bob kirpimo sluoksniai tinka daugumai veido formų.

Vidutinio ilgio 70-ųjų metų Shag kirpimas

Vidutinio ilgio 70-ųjų šukuosena pasižymi daugybe lygių ir kapotų sluoksnių, idealiai tinka storiems plaukams su daug tekstūros. Šis kirpimas, stilizuojamas plazdančiomis bangomis, užtikrina pastovią apimtį ir gražiai krintančius sluoksnius.

Pečius apglėbiantis šviesių plaukų Shag kirpimas

Vidutinio ilgio šukuosenų kirpimai yra įdomūs ir išskirtiniai, kai jie apglėbia pečius ir išsiplečia galuose. Išryškinkite savo smailėjančių sluoksnių išvaizdą, šiek tiek stilizavimo priemonės pridėdami ant natūraliai iššukuotų plaukų, kad atrodytumėte drąsiai ir madingai.

Vidutinio ilgio plaukų dviejų sluoksnių Shag kirpimas

Jeigu ieškote madingo ir modernaus šukuosenos kirpimo, apsvarstykite galimybę rinktis dviejų sluoksnių plunksnų kirpimą. Šis stilius pasižymi šiek tiek sušukuota išvaizda viršuje.

Trumpų ir vidutinio ilgio sluoksnių Shag kirpimas ploniems plaukams

Trumpesni sluoksniai puikiai tinka storiems plaukams, tačiau taip pat yra puikus pasirinkimas ploniems plaukams. Pridėjus sluoksnius aplink viršugalvį, ploniems plaukams galima suteikti žvilgesio ir žavesio. Nors sluoksniuotus plaukus gali būti sudėtinga tvarkyti, šiek tiek papurčius ir suformavus šukuoseną, jie gali būti gražūs.

Vidutinio ilgio Shag šukuosena

Šio kirpimo smulkūs sluoksniai ir netolygumai suteikia šiuolaikiškumo ir jaunatviškumo. Ši šukuosena tinka asmenims, turintiems tiesius plaukus, nes jos sluoksniai ir tekstūra gali sustiprinti natūralų plaukų glotnumą ir tvirtumą. Šonuose patrumpinus šiek tiek svorio, kirpimas neatrodo pernelyg griežtas. Išlaikant pakankamą ilgį, plaukai išlieka norimo ilgio.

Vidutinio ilgio Shag kirpimas vyresnio amžiaus tamsiaplaukėms moterims

Ši šukuosena pasižymi vidutinio ilgio shag kirpimu su daugybe sluoksnių, šiek tiek asimetriška. Sluoksniai suteikia apimties ir sušvelnina veido bruožus. Ploniems plaukams naudokite apimties suteikiantį šampūną ir kondicionierių, pavyzdžiui, “Pureology” linijos “Pure Volume”. Prie šaknų naudokite lengvą šilumą saugančią priemonę ir daug putų, pavyzdžiui, “Wella” “Root Shoot” iš “Eimi” linijos.

Vidutinio ilgio Shag plaukų kirpimas su kirpčiukais

Pasirinkite vidutinio ilgio šukuoseną su kirpčiukais, kad atrodytumėte lengvai susivėlusiais plaukais, kuriems reikia minimalių stiliaus formavimo pastangų. Šis stilius idealiai tinka vidutinės tekstūros plaukams, tačiau gali tikti ir ploniems plaukams.

Šviesaus vario spalvos mullet tipo Shag šukuosena

Mullet shag yra įdomus stilius, kurį verta išbandyti. Šis įvaizdis suteikia sluoksniuoto pixie švelnumo, kartu išlaikant šiek tiek ilgio, kad būtų universalus. Jis tinka plonos tekstūros plaukams, bet gali būti pritaikytas ir storesniems plaukams, tinkamai juos tekstūruojant. Pasikonsultuokite su stilistu, kad nustatytumėte, ar šis stilius tinka jūsų gyvenimo būdui ir veido formai.

Bronzinis Shag kirpimas

Kai kalbama apie raktikaulio bronzos šukuoseną, galvokite apie paplūdimio ir gyvenimo šukuoseną. Šis stilius patinka asmenims, norintiems įkūnyti nerūpestingą, valiūkišką gyvenimo būdą. Ant tamsiai rudos spalvos pagrindo sluoksniuotas vario ir šviesių atspalvių mišinys suteikia moteriškumo ir puikiai dera su aštriais skustais galiukais, kad šukuosena atrodytų subalansuotai ir prašmatniai.

Vidutinio ilgio Shag su apkirpta viršutine dalimi

Jei norite, kad jūsų šukuosena atrodytų aštriau, paprašykite, kad būtų padidintas sluoksnių atskyrimas ir kirpimo ilgis. Trumpi sluoksniai ties viršugalviu prideda apimties ir formos, kartu išsaugodami ilgį. Šis stilius gali sumažinti storų plaukų svorį arba padidinti apimtį ploniems plaukams. Pasikonsultuokite su stilistu, kad sužinotumėte, ar šis stilius tinka jūsų gyvenimo būdui.

Shag šukuosena iki pečių su Babylights

Plačių ilgio šukuoseną galima patobulinti naudojant “babylights” – tai pasiekiama taikant tikslią dažymo techniką, dėl kurios atsiranda subtilūs karameliniai akcentai. Babylights siekiama atkartoti saulės pabučiuotų plaukų efektą.

Žaismingas tiesių plaukų Shag kirpimas skustuvu

Įkvėptas nerūpestingo požiūrio, šis tiesiems plaukams skirtas kirpčiukas su sruogelėmis suteikia išpuoselėtos apimties ties viršugalviu ir stilingai išlenktais kirpčiukais. Puikiai tinka toms, kurios siekia veidą įrėminančio efekto, šis perregimas šukuosenos kirpimas išlaiko mergaitišką žavesį ir kartu spinduliuoja moteriškumą bei mielumą. Nuskusti sluoksniai elegantiškai apglėbia raktikaulį ir sustiprina šios elegantiškos šukuosenos spygliuotą žavesį.

Jaunatviškas Shag kirpimas vyresnėms nei 60 metų moterims

Idealus vidutinio ilgio šukuosenos kirpimas moterims, vyresnėms nei 60 metų, pasižymi žvilgančiais kirpčiukais, ilgais sluoksniais ir talpiomis bangomis. Ši kirpčiukų šukuosena lengvai prižiūrima, žaisminga ir spinduliuojanti jaunatviškumą.

Paprastas banguotų plaukų Shag kirpimas vyresnėms nei 30 metų moterims

Vyresnės nei 30 metų moterys gali be vargo pasidaryti paprastą banguotą šukuoseną. Šis laikui nepavaldus stilius dera prie įvairių plaukų tekstūrų. Šias nepriekaištingas bangas pasieksite naudodamos 1 colio lazdelę ir garbanodamos plaukus nuo veido.

Gražus vidutinio ilgio garbanotų plaukų Shag kirpimas

Vidutinio ilgio garbanotų plaukų šukuosena yra fantastiškas pasirinkimas norint išryškinti savo garbanas ir kartu išlaikyti ilgį. Sluoksniuotas kirpimas sumažina garbanų svorį, suteikdamas joms gyvybingumo. Kad garbanos išliktų, plaukus plaukite retai, 1-2 kartus per savaitę, ir maitindami juos drėkinamuoju garbanų kremu.

Švelnus šviesių plaukų Shag kirpimas

Nesate pasiruošę visiškai įsisavinti šukuosenų stiliaus? Išbandykite šukuoseną “lob” su smulkesniais sluoksniais, kad atrodytumėte tekstūriškai ir visiškai neįsipareigotumėte šukuosenų tendencijai. Šį stilių sudaro banguotos sruogos, paryškintos baltai šviesiais atspalviais, užbaigtos skustuvu ir suteikiančios šukuosenų efektą.

Sidabro spalvos Shag kirpimas su plunksnuotais sluoksniais

Sidabrinės spalvos šukuosena iki pečių su plunksniniais galais primena 1970-ųjų populiarią šukuoseną. Iššukuota smulkiai kirpta viršugalvio dalis papildo ilgesnius plonus sluoksnius, suteikiančius papildomo ilgio ir apimties, ypač plonų plaukų savininkėms.

Šviesiai rudas vidutinio ilgio Shag su kirpčiukais

Sukurkite vidutinio ilgio šukuoseną su kirpčiukais, prašydami plunksnomis ir tekstūriniais sluoksniais. Šukuoseną formuokite apvyniodami plaukų sekcijas 1½ cilindro garbanojimo žnyplėmis, galus palikdami nesušukuotus. GHD ir “Babyliss” yra ekonomiškos stiliaus priemonės, skirtos paplūdimio šukuosenai sukurti. Baigdami apipurkškite plaukus baigiamuoju purškikliu ir iššukuokite pirštais.

Madinga Shag šukuosena su “Peekaboo” akcentais

Cigoniškas šukuosenos kirpimas yra puikus pasirinkimas norint suteikti apimties ir kartu išlaikyti ilgį. Idealiai tinka banguotiems plaukams, tačiau jį galima pritaikyti ir kitų tekstūrų plaukams. Žvilgantys akcentai suteikia šukuosenai žaismingumo ir erdvumo.

Skustuvu kirptas šokolado ir karamelės spalvos Shaggy bobas

Jeigu trokštate žilstelėjusio kirpimo, kad sumažintumėte storų plaukų masę, nesirinkdami labai trumpų sluoksnių, apsvarstykite galimybę kirpti plaukus skustuvu galų link, kad sukurtumėte tekstūros išvaizdą. Karameliniai medaus spalvos akcentai papildo tamsiai rudą pagrindą, suteikdami bendram įvaizdžiui šilto, vasariško jausmo.

Klasikinis Shag su ombre dažymu

Svarstykite galimybę rinktis švelnų šukuoseną su ombre atspalviais, kad pasiektumėte lengvai elegantišką išvaizdą. Sukurkite laisvas bangas naudodami 2 colių ilgio cilindro formos garbanojimo žnyples, o stilių papildykite tekstūrą suteikiančiu purškikliu, pavyzdžiui, “O&M Desert Dry”, kuris suteiks šukuosenai papildomo matiškumo.

Vidutinio ilgio plunksnuotas Shag kirpimas storiems plaukams

Šis dvispalvis vidutinio ilgio šukuosenos kirpimas – tai plunksnuotas palinkėjimas prie kultinio “Draugo” personažo Rachel Green. Tai tiesi, daugiasluoksnė šukuosena, kuri nuostabiai atrodo ant storų kirpčiukų moterų. Ji sušvelnina įprastą storų plaukų sunkumą ir kartu sukuria žaismingą ir žvilgančią tekstūrą.

Tamsiai rudos spalvos Shaggy sluoksniai su storais kirpčiukais

Sluoksniai su tankiais kirpčiukais sukuria atsipalaidavusią, mažai priežiūros reikalaujančią išvaizdą. Idealiai tinka vidutinio tankumo plaukams, formuokite natūralias bangas arba paryškinkite jas švelniu tekstūruojančiu purškikliu. Norėdami išgauti pilnesnius kirpčiukus, įtraukite tekstūrą, sluoksnius ir kokybišką šaknų pakėlimo pudrą po džiovinimo. Jei norite panašaus stiliaus, ieškokite kitų vidutinio ilgio kirpčiukų su kirpčiukais.

Shaggy Lob kirpimas

Smulkus lob kirpimas yra fantastiškas pasirinkimas tiems, kurie dievina klasikinį bobą, bet ieško šviežio įvaizdžio. Ilgesnis ilgis gale leidžia lengvai ir universaliai formuoti stilių. Jei norite suteikti daugiau apimties, prieš džiovindami plaukus šaknis patepkite “Redken Guts 10”.

Mielas Shag kirpimas vyresnėms moterims puikiai tinkantis prie akinių

Drąsus netvarkingas šukuosenos kirpimas vyresnio amžiaus moterims spinduliuoja drąsą. Priimkite drąsą su šiais laukiniais kirpčiukais. Šią banguojančią šukuoseną patobulinkite “Hairstory” plaukų balzamu, kad ji įgautų tvirtumo ir tekstūros.

Trumpas purpurinis Shag kirpimas

Šiuo tekstūriniu šukuosenos kirpimu siekiama netvarkingo ir netvarkingo įvaizdžio, kad plaukai atrodytų kaip ką tik iš lovos išlindę, nesudėtingai nesušukuoti. Idealiai tinka tiems, kurie nori atrodyti netvarkingai, tačiau svarbiausia yra stilius. Kai plaukai drėgni, naudokite tokią priemonę kaip “Sea Salt Spray” arba “Oil Non Oil” iš “Davines”, kad padidintumėte plaukų apimtį ir atskirtumėte juos, taip pabrėždami skustuvo kirpimo techniką. Kai išdžius, lengvai užtepkite “Puff Me” iš “Design Hair” nuo šaknų iki galiukų, kad šukuosena būtų netvarkinga ir išpuoselėta. Puff Me suteikia plaukams tekstūros, todėl galėsite rankomis sušukuoti sruogas, išlaikydami šukuoseną.

Mielas Pixie Shag kirpimas

Modernūs šukuosenų kirpčiai gali būti įvairaus ilgio, o pixie shag kirpimas yra vienas iš jų. Itin griežti šonai ir ilgesnis ilgis viršuje demonstruoja shagadelic išvaizdą. Šiam kirpimui būtina tekstūra. Į drėgnus plaukus užpurkškite šiek tiek jūros druskos purškiklio, o visa kita tegul daro jūsų kirpimas.

Vidutinio ilgio pelenų atspalvio Shag šukuosena šviesiems plaukams

Jei norite garsenybių įkvėptos šukuosenos, primenančios Heather Locklear, rinkitės pelenų šviesumo sluoksniuotą šukuoseną. Šis stilius tinka moterims, turinčioms storus, tiesius plaukus, ir gali būti formuojamas su viduryje arba ne centre esančia šukuosena. Kirpimo technika veiksmingai kontroliuoja apimtį ir išlaiko tvarkingą išvaizdą.

Šviesiai rudos spalvos Shaggy sluoksniai, įrėminantys veidą

Norėdami sukurti šiuolaikišką ilgų plaukų šukuoseną, rinkitės sluoksnius, kaip šiame paveikslėlyje. Paplūdimio bangos suteikia apimties ir tekstūros. Įtraukite veidą įrėminančias sruogas, kad laisvai plazdėtų ir atrodytų plunksnomis, kurios tinka prie rudų plaukų. Šukuoseną formuokite garbanomis, o pabaigai naudokite “Bumble and Bumble” storinančią sausos tekstūros laką, kuris akimirksniu pakels ir suteiks apimties.

Pečius apglėbiantis skustuvu kirptas Shag tiesiems plaukams

Papildykite savo natūraliai tiesius plaukus vidutinio ilgio šukuosena. Kirpimas skustuvu išryškina žvilgančius sluoksnius ir sruogelėmis apaugusius kraštus, kurie subtiliai apglėbia pečius.

Vidutinio ilgio banguotas Shag su šoniniais kirpčiukais

Priimkite natūralias vidutinio ilgio šukuosenos bangas, kad atrodytumėte harmoningai. Naudokite lengvas putas, kad paryškintumėte bangas ir apibrėžtumėte švelnius galiukus. Rombo formos veidų šukuoseną sušukuokite į vieną pusę, kad sukurtumėte simetriją.

Madingas trumpas Shag kirpimas vyresnėms nei 60 metų moterims

Puoselėkite jaunatvišką išvaizdą su trumpa šukuosena, pritaikyta vyresnėms nei 60 metų moterims. Šis universalus kirpimas dera prie įvairių plaukų tekstūrų ir suteikia laikui nepavaldžią išvaizdą. Pasikonsultuokite su stilistu ir gaukite individualių stiliaus patarimų, kad galėtumėte be vargo atkurti tokį pat prašmatnų įvaizdį namuose.

Blizgus ilgas Shag kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais

Blizgus ilgas šukuosenos kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais – tai glostantis stilius ovaliai veido formai. Dėl trumpesnių sluoksnių ir kampuotų kirpčių priekinėje šio kirpimo dalyje lengvai formuojama daugybė apimties. Pasikonsultuokite su stilistu, kad nustatytumėte, ar šis kirpimas tiks jūsų plaukų tekstūrai.

Mielas blondiniškas Shaggy bobas su kirpčiukais

Negalite suklysti pasirinkę bobą su kirpčiukais ir garbanota tekstūra. Šis stilius puikiai sušvelnina veido formas ir tinka tiesių plaukų moterims. Jį taip pat galima pritaikyti turinčioms garbanotus ar banguotus plaukus, nors šukuosenos formavimui gali prireikti daugiau laiko. Pasirinkite šią šukuoseną, kad atrodytumėte jaunatviškai ir gaiviai.

Žvilganti Shag stiliaus šukuosena brunetėms

Išmintingi sluoksniai gražiai atrodo ant ilgesnių šukuosenų, skleisdami nerūpestingumo ir kasdieniškumo įspūdį. Galite naudoti tiesintuvą, kad ištiesintumėte plaukus ir išryškintumėte sluoksnius. Nepaisant to, šis stilius geriausiai atrodo laisvas, sušukuotas ir plazdantis, kad būtų įspūdingas efektas.

Pašiauštas skustuvu kirptas Shaggy bobas šviesiems plaukams

Nešvarus moterų šukuosenos kirpimas yra žaisminga alternatyva įprastam bob stiliui. Šis įvaizdis, kuriame ant pelenų rudos spalvos plaukų yra saulės pabučiuotų šviesių atspalvių, spinduliuoja nerūpestingumą ir jaunatviškumą.

Trumpas Shag Mullet tipo kirpimas su šoniniais kirpčiukais tiesiems plaukams

Trumpas tiesus shag mulletas su šoninėmis sruogomis yra drąsus ir aštrus pasirinkimas. Prieš užsisakant susitikimą labai svarbu ieškoti kvalifikuoto stilisto, gerai išmanančio tiesių plaukų mulletų kūrimą. Pasitarkite su stilistu, kaip prižiūrėti, kad naujoji šukuosena atrodytų ryškiai, ir įsitikinkite, kad esate pasirengę ją prižiūrėti.

Shag šukuosena iki pečių

Apykaklės ilgio šukuosena yra universalus pasirinkimas daugeliui moterų. Šis modernus kirpimas tinka beveik bet kokiai veido formai, o švelnūs kampai suteikia jaunatvišką išvaizdą. Norėdami išlaikyti šį stilių, venkite kasdienio plovimo. Vietoj to antrąją dieną atgaivinkite plaukus purkšdami “Kenra” sausąjį šampūną, kad jie įgautų daugiau apimties ir gražios tekstūros.

Pusilgis plunksninis Shag kirpimas

Vidutinio ir ilgo plunksnuoto kirpimo plaukai pasižymi dideliu staigumu ir stangrumu. Šis stilius kuriamas naudojant skustuvą, kad susidarytų subtilūs sluoksniai, todėl atrodo tekstūriškai. Moteriški ir glotninantys plunksnų kirpčiukai atrodo nuostabiai, kai yra sušukuoti, išryškinant natūralų jų purumą ir judrumą.

Vidutinio ilgio sluoksniuota Shag šukuosena

Papildykite nesenstančią vidutinio ilgio šukuoseną kirpčiukais su kirpčiukais sluoksniuotais pelenų blond akcentais. Idealiai tinka plonos ir vidutinės tekstūros plaukams, nes stori plaukai su keliais sluoksniais gali atrodyti talpūs. Sukurkite stilingą ir elegantišką įvaizdį suteikdami plaukams subtilią bangą.

Smakro ilgio prancūziškas Shaggy bob kirpimas

Kailinis prancūziškas bobas iki smakro – tai tobulybė. Dėl šio subtilaus įvaizdžio jausitės ir atrodysite be galo moteriškai. Jei jūsų veidas apvalus arba putlus, norėsite kirpti šiek tiek ilgesnius plaukus nei pavaizduota nuotraukoje, kad plaukai labiau glostytų.

Pilnas plunksninis Shag kirpimas

Platėjantis plunksninis kirpimas – tai plunksniniai sluoksniai šukuosenoje, sukuriantys ilgesnių plaukų iliuziją. Šiame stiliuje naudojamas šviesus balayage su tamsesnėmis šaknimis, suteikiančiomis žemiau pečių ilgio plaukams gilumo ir tekstūros. Šukuoseną galima formuoti šone arba per vidurį, kad ji atrodytų universaliai.

Švelnus Shag kirpimas su sombre dažymo technika

Šukuosena su minkštais sluoksniais, suporuotais su sombre dažymu, idealiai tinka 5 ir žemesnio lygio natūraliems plaukams. Pasirinkus švelnų brunetės atspalvį, paryškinama veido spalva be pernelyg didelio pašviesinimo. Vidutinio ilgio tekstūruoti smulkinti sluoksniai suformuoja švelnų šukuoseną su kirpčiukais, lengvai pailginančiais apvalias veido formas.

Nuostabus ilgų sluoksnių Shag kirpimas storiems plaukams

Jeigu norite pasipuošti ilgų sluoksniuotų plaukų šukuosena su storais plaukais, rinkitės smulkintus sluoksnius, kurie suteiks tekstūros ir apimties. Pagerinkite savo įvaizdį gražiomis garbanomis ir į šonus nukirptais kirpčiukais, kad pagražintumėte veido formą ir pailgintumėte bruožus.

Žandikaulio ilgio Shag šukuosena

Žandikaulio ilgio šukuosena yra klasikinės prancūziškos bob šukuosenos retro stilius, todėl ji yra stiprus konkurentas. Ji ypač tinka smulkaus sudėjimo asmenims, kurių plaukai yra ploni arba vidutinio tankumo. Šią šukuoseną galima įvairiapusiškai pritaikyti prie besikeičiančių metų laikų, pavyzdžiui, kirpti sruogas, šonines dalis ar veidą įrėminančius elementus.

Vidutinio ilgio skustuvu kirptas Shag tiesiems plaukams

Šio žemiau pečių kirpimo ilgas kirpčiukas ir tiesūs plaukai įrėmina veidą ir išryškina geriausius jūsų bruožus. Švelnūs vario spalvos akcentai ir garbanoti skustuvo galiukai sukuria šiuolaikišką, madingą ir jaunatvišką įvaizdį.

Modernus kampuotas Shaggy bob storų plaukų kirpimas brunetėms

Tam, kad išgautumėte modernų šlakuotą kampuotą bobą, rinkitės stiprų sluoksniavimą, kad suteiktumėte tekstūros ir pašalintumėte svorį. Vietoj tradicinių žirklių paprašykite savo stilisto, kad jis nukirptų skustuvu. Norėdami išgauti švelnų plunksnų atspalvį, pabandykite naudoti IGK produktus. Pradėkite nuo “Call Time” kaip grunto, po to naudokite “Rich Kid” kokosų aliejaus gelį, kad žvilgesys būtų blizgus ir sudrėkintas. Šukuoseną papildykite “Broken Dreams” tekstūros pasta, kad suteiktumėte tekstūros ir jaustumėte, jog šukuosena yra išlikusi. Ši trumpa žilstelėjusių plaukų šukuosena tinka įvairioms veido formoms.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment