45 storų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Pradžia » Storų plaukų kirpimai » 45 storų plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Publikuota

Klasikinis smakro ilgio banguotų storų plaukų kirpimas

Papildykite šiuos nuostabius smakro ilgio storus banguotus plaukus, kad atrodytumėte elegantiškai ir be pastangų, idealiai tinkančius šiltesniems mėnesiams. Rinkitės tekstūrinius kirpimus, kad padidintumėte itin storų plaukų judesį. Išryškinkite savo plaukų pilnatvę su šiuo laisvu, universaliu laipsniuotu bobu. Šukuoseną formuokite džiovindami oru, kad atrodytų natūraliai, arba džiovindami ir garbanodami, kad įgautų daugiau žavesio. Šukuosenos ilgis siekia šiek tiek aukščiau kaklo iškirptės, taip pabrėždamas žandikaulio liniją. Užtikrinkite, kad būtų daug laisvos vietos, kad būtų lengva formuoti stilių. Trumpesnių plaukų šukuosena rytais gali pareikalauti daugiau pastangų, palyginti su ilgesniais plaukais, o pernelyg stori plaukai gali atrodyti gremėzdiški.

Ilgų storų plaukų kirpimas su iškarpytais sluoksniais

Jei turite nuobodžius banguojančius storus tiesaus kirpimo plaukus ir trokštate šiek tiek lengvumo, nesijaudinkite, nes sluoksniai yra jūsų geriausias draugas! Smulkūs sluoksniuoti kirpimai gali suteikti nesvarumo pojūtį ir vis tiek išlaikyti ilgą plaukų ilgį. Paprašykite stilisto vertikalių ir horizontalių sluoksnių. Jie ne tik sumažins apimtį, bet ir suteiks lengvumo bei judesio. Labai šviesus šviesus balayage ant tamsių plaukų gali pagyvinti kirpimą ir suteikti jam daugiau tekstūros bei dramatiškumo.

Tamsus bob kirpimas storiems plaukams

Šiam tamsiam bobui su vos pastebimais sidabriniais akcentais smulkiai supjaustyti sluoksniai suteikia lengvumo ir lengvumo. Tankiems plaukams, be kirpčiukų apačioje, norėsite pridėti lengvų, dantytų trumpesnių sluoksnių per visą ilgį. Jie padės sukurti prigludusią formą ir pašalins stambumą.

Gražus raktikaulio ilgio bob kirpimas

Stambių banguotų plaukų kirpimai yra neįtikėtinai universalūs. Priimkite lobį arba pečius siekiančią šukuoseną, kad žaismingai pasikeistumėte. Svyrantys sluoksniai padidina apimtį ir sukuria gundančiai viliojančią išvaizdą.

Vidutinio ilgio kirpimas su balayage dažymu storiems plaukams

Kai kalbama apie storus plaukus, nebūtina rinktis trumpo kirpimo, kad galėtumėte pasipuikuoti savo gausiais plaukais. Vidutinio ilgio šukuoseną patobulinkite nuostabiu karameliniu blond balayage, suteikiančiu šilumą ir dimensiją. Įtraukę ilgus sluoksnius dar labiau išryškinsite bendrą įvaizdį ir suteiksite gilesnės ir tekstūriškesnės išvaizdos.

Išskirtinė vidutinio ilgio storų plaukų Shag šukuosena

Ši šukuosena, turinti žvilgantį sluoksniuotą stilių, idealiai tinka storiems, garbanotiems plaukams, kurie buvo pažeisti dėl pernelyg intensyvaus apdorojimo ir griežto stiliaus. Apkarpius garbanotus, susivėlusius galiukus, plaukai atrodys sveikesni ir ne tokie sausi. Daugiausia dėmesio skirkite bendram žvilgančiam raštui, o ne įmantrioms detalėms su kiekvienu kirpimu.

Paplūdimio stiliumi banguoti stori plaukai su skyrimu šone

Pliažo bangos išlieka geidžiamas stilius. Jei jūsų plaukai natūraliai banguoti, esate pusiaukelėje į šį madingą vasaros įvaizdį. Tankūs plaukai gali kelti iššūkių, tačiau sluoksniavimas padeda išgauti šį universalų stilių, nesvarbu, ar esate prie jūros, ar toli nuo jos.

Vidutinio ilgio Shag kirpimas su sluoksniai storiems plaukams

Dilgesni šagai atrodo šiek tiek tvarkingiau nei jų vidutinio ilgio kolegos, tačiau jie vis dar turi pakankamai įžūlumo, kad atrodytų aktualūs ir išreikštų jūsų ryškią asmenybę. Atskirti išsišakoję sluoksniai sukuria unikalią šukuosenos tekstūrą ir suskilusią formą. Šukuokite plaukus bangomis, kad kai kurie galiukai išsikištų, o šviesiais akcentais dar labiau paryškinkite šukuoseną.

Sluoksniuotas bob kirpiams

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad trumpai kirpti stori plaukai atrodys skardūs ir nepadorūs. Tačiau daugiasluoksnis bobas gali veiksmingai suvaldyti perteklinę apimtį, todėl plaukai gražiai kris ir elegantiškai įrėmins veidą.

Lob kirpimas su gilia šonine dalimi ir pavelta tekstūra

Lobas ant pečių su talpiomis paplūdimio bangomis ir trūkinėjančiais sluoksniais sukuria kvapą gniaužiantį įvaizdį. Gili šoninė dalis šiai šukuosenai suteikia madingumo. Rankomis dažytas balayage ir babylights derinys sukuria nuostabų bronzinės spalvos dimensijų efektą.

Garbanotų storų plaukų kirpimas iki pečių

Turint pečius siekiančius garbanotus plaukus, suvaldyti purumą ir garbanas gali būti iššūkis. Pasirinkę gerai atliktą sluoksniuotą kirpimą galite veiksmingai išspręsti šias problemas ir išvengti blogų plaukų dienų. Paprašykite, kad stilistas į plaukus įterptų mažiausiai tris skirtingus sluoksnius, kad garbanos elegantiškai kristų ant pečių.

Ilgas Shag stiliaus kirpimas su švelniais iškarpytais sluoksniais

Didelis ilgas šukuosenos kirpimas garantuotai pagerins jūsų išvaizdą. Minkšti, smulkiai pjaustyti sluoksniai sukuria elegantišką ir itin moterišką išvaizdą. Idealiai tinka storiems plaukams, nes ilgų šukuosenų šukuosena suteikia apimties ir judesio dėl savo sluoksnių, kartu sumažindama storį viduryje ilgio ir galuose.

Invertuotas dimensinis bob kirpimas

Kai ieškote mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, apsvarstykite banguotiems plaukams skirtą apverstą bobą. Šis kirpimas yra paprastas, todėl jį lengva formuoti ir ryškinti. Pasirinkite erdvinį bronzinį balayage su stambiais šviesiais akcentais ir subtiliu šaknų išblukimu, kad atrodytumėte elegantiškai.

Sluoksniuotas V formos kirpimas storiems plaukams

Apimkite V formos kirpimą su keliais sluoksniais, kad išryškintumėte savo storus plaukus. Šis stilius suteikia natūralios apimties, nes plaukai dailiai krenta žemyn ant nugaros.

Invertuotas lob kirpimas

Iki pečių kaskadomis krintančios pjaustytos bangos pailgina kaklą ir išryškina bendrą kūno siluetą. Kreminis aukso spalvos balayage suteikia papildomo blizgesio šiam paplūdimio kirpimui, puikiai tinkančiam lengvai surišti į kuodą sportuojant ar užsiimant energinga veikla.

Trumpų storų plaukų kirpimas

Pažymėkite natūralią plaukų apimtį ir tekstūrą, naudodami elegantišką šukuoseną. Jei norite atrodyti drąsiai, apsvarstykite galimybę prie naujojo kirpimo stiliaus pridėti dramatišką šoninę sruogą.

Kampuotas vidutinio ilgio storų plaukų kirpimas

Jei jau kurį laiką puoselėjate ilgus plaukus, štai būdas, kaip palengvinti rytinius darbus neaukojant stiliaus. Plaukus galima kirpti kampu, todėl gale turėsite pečių ilgio sruogas, o priekyje – ilgesnius sluoksnius. Tai ne tik gražiai įrėmins veidą, bet ir suteiks daug darbo, kai ateis laikas daryti įmantrią šukuoseną.

Pavelta struktūruota bob šukuosena

Kai bandote išsiaiškinti, koks stilius geriausiai tinka storiems, šiurkštiems plaukams, jūsų sąraše pirmiausia turėtų būti netvarkingas bobas. Susiformavusi šukuosena padeda paslėpti garbanas, o papildoma apimtis išryškina natūralų plaukų tankumą ir pilnumą.

Ilgų šviesių storų plaukų kirpimas

Simuliuokite dieną paplūdimyje su ilgais šviesiais banglentininko plaukais. Norint pasiekti šią nesudėtingą išvaizdą, reikia atsidavimo. Reguliarus dažymas, tonizavimas ir kirpimas yra labai svarbūs, norint atrodyti gaiviai ir energingai. Rinkitės sluoksniuotus kirpimus, kad padidintumėte garbanų ilgaamžiškumą, suteiktumėte jiems apimties ir žvilgesio. Šukuoseną užbaigsite purškiama druskos purškikliu, kad paplūdimio stilius būtų tobulas.

Apimties suteikiantis iškarpytų plaukų kirpimas su kirpčiukais

Jeigu norite išsaugoti ilgas sruogas, bet nesate nusiteikę jas prižiūrėti, netvarkingas kuodas su kapotais sluoksniais yra puikus pasirinkimas. Tankūs plaukai gali suteikti garbanotą tekstūrą, jei kirpčiukus sušukuosite, apimtį viršugalvyje ir apimtį visuose plaukuose. Mažai priežiūros reikalaujantys kirpimai – tai būdas sutaupyti laiko ir energijos šukuosenai formuoti.

Sluoksniuota šukuosena vidutinio ilgio storiems plaukams

Kai formuojate vidutinio ilgio plaukus, pasirinkę ilgus sluoksnius, kurie sklandžiai susilieja, galite sukurti mielą ir vientisą įvaizdį. Šis vientisas kirpimas idealiai tinka tiems, kurie ieško lengvai nusiplaunamos šukuosenos.

Shag šukuosena su plonais plaukų galiukais

Jei pavargote nuo tradicinio bob kirpimo storiems plaukams, rinkitės šukuoseną shag, kuri yra talpesnė viršugalvyje ir kirpčiukuose. Išretėję galai sumažina šukuosenos apimtis, o žvilgantys kirpčiukai suteikia žaismingumo visam šukuosenos įvaizdžiui.

Dimensiniai sluoksniai su šokoladiniu balayage dažymu

Jeigu jūsų plaukų spalva pradeda atrodyti nuobodi, apsvarstykite galimybę ją atnaujinti šokolado atspalvio balayage. Ši technika suteikia plaukams gylio ir dimensijos, sukurdama daugiatonį efektą, kuris atrodo natūraliai ir gražiai. Nesvarbu, ar turite ilgas sruogas, ar trumpesnį šukuoseną, šis įvaizdis gali patobulinti jūsų plaukus lengvai laisvomis garbanomis, išryškinančiomis naujo atspalvio sodrumą.

Sluoksniuotas raktikaulio ilgio lob kirpimas storiems plaukams

Idealus apykaklės ilgio daugiasluoksnis kirpimas turi būti smulkesniais galais. Norint sumažinti apimtis, labai svarbu ploninti kraštus, kad jie neatrodytų gremėzdiški. Pasirinkus banguotą, per vidurį kirptą stilių, plaukams suteikiama judesio. Šis sluoksniuotas lobis sukuria nesvarų įvaizdį, kuris tikrai įkvepia.

Šoninis sluoksniuotas bobas

Šioje asimetriškoje Daniel Martins sukurtoje šukuosenoje sklandžiai susilieja šoninė dalis ir pailginti priekiniai kirpčiukai, taip pašalinant nepageidaujamą svorį. Rezultatas – elegantiškas ir gyvybingas stilius, spinduliuojantis šiuolaikinę eleganciją.

Gražus garbanotų storų plaukų kirpimas

Ar esate apdovanotas tankiais ir ilgais plaukais? Galite ieškoti laukinės šukuosenos, kad išryškintumėte savo natūralią tekstūrą. Tai universalus kirpimas, kuris geriausiai tinka tiesiems ir banguotiems plaukams. Dėl to ji puikiai tinka tiems, kurie nori savo plaukais sukurti pareiškimą. Šiam stiliui galima skirti nedaug priežiūros, jei ant drėgnų plaukų užtepsite pudrą, sušukuosite juos rankšluosčiu ir leisite išdžiūti ore.

Sluoksniuotas kirpimas storiems plaukams

Tiems, kurių plaukai stori, sluoksniai idealiai tinka norint sumažinti plaukų apimtį. Ilgą sluoksniuotą bobą arba pečius siekiančią šukuoseną su vidutinio ilgio sluoksniais galima formuoti su didelės statinės garbanojimo žnyplėmis, kad plaukai taptų lengvesni, o jų grožis išliktų nepakitęs.

Vidutinio ilgio storų garbanotų plaukų kirpimas

Šis garbanotas vidutinio ilgio kirpimas sutramdo net storiausius natūralius plaukus. Pasirinkus pečių ilgio šukuoseną, pasiekiama pusiausvyra tarp ilgesnių kirpčiukų ir puošnesnių garbanų. Patartina kirpti plaukus, kai jie sausi, kad išlaikytumėte garbanų raštą ir neprarastumėte apimties.

Apimties suteikiantis sukrautas bob kirpimas

Jei norite prašmatnaus stiliaus su trumpais tiesiais, storais plaukais, rinkitės apverstos bob formos šukuoseną, sudėliotą gale. Šoninė šukuosenos dalis išryškina ilgus priekyje esančius sluoksnius, besidriekiančius ties raktikauliu, derančius prie žandikaulio ir smakro linijos.

Iškarpytas ir banguotas lob kirpimas

Nesujungtas lobis yra fantastiškas pasirinkimas storiems garbanotiems plaukams, kurie tam tikromis klimato sąlygomis yra linkę garbanotis ir šiek tiek nekontroliuojami. Nelygūs ir nelygūs kraštai yra atlaidūs, nes jie tyčia netobuli. Tereikia greitai papurtyti galvą, kol plaukai drėgni, ir galėsite pradėti dieną.

Tekstūruota sukrauta bob šukuosena

Padidinkite savo tankios rudos spalvos plaukų žavesį, įtraukdami į krūvą sukrautus, apverstus bob kirpimo sluoksnius. Ši šukuosena veiksmingai pašalina stambumą, o galvos gale išgaunama apvali forma, todėl tai viena iš lengvai prižiūrimų šukuosenų.

Puikus trumpas piksi kirpimas su į šoną sušukuotais kirpčiukais

Geriausias trumpas pixie kirpimas storiems plaukams yra čia! Unikali pakaušio dalis tvarkingai nukirpta, todėl galėsite pajusti vėjo gūsį ant kaklo. Viršuje esantys ilgesni plaukai suteikia universalumo, todėl galite kasdien keisti stilių. Iššukuokite plaukus į priekį, kad atrodytų kaip sruogos, arba perbraukite juos atgal ar į šoną, kad suteiktumėte daugiau apimties. Jei pageidaujate plokštesnio stiliaus be apimties, pasikonsultuokite su stilistu, kad šis rekomenduotų plaukų svorį suteikiančių priemonių.

Apimties suteikiantis storų rudų plaukų kirpimas su skyrimu šone

Šiai apimties rudų plaukų šukuosenai su šonine dalimi sukurti salone reikia tinkamų šukuosenos formavimo priemonių. Norint pasiekti norimą išvaizdą, būtina naudoti “Redken” “Big Blowout” priemonę, taip pat vidutinio ilgio apvalų šepetį ir velcro volelius. Šios priemonės suteikia reikiamą pagrindą, kad šukuosena nesusilankstytų.

Mielas storų plaukų kirpimas iki pečių

Šukuosenos iki pečių geriausiai tinka, kai pridedant sluoksnius pašalinamas svoris ir apimtis. Ilgas kirpimas suteikia ilgio, kad galėtumėte pademonstruoti storas kasas, ir kartu pašalina plaukų svorį. Tokio tipo kirpimams, skirtiems storesniems plaukams, išbandykite terminę apsaugą arba gruntą, pavyzdžiui, “Bumble and Bumble Hairdressers Invisible Oil Primer“, kad išlygintumėte kutikulės paviršių. Tai suteiks plaukams drėgmės. Visos šukuosenos formavimo priemonės padengia išorinę plaukų stiebo pusę, kad būtų galima geriau išdžiovinti plaukus.

Natūraliai garbanotų storų plaukų bob kirpimas

Būkite pakankamai išmintingi, kad išsirinktumėte tobulą šukuoseną, galinčią išgauti jūsų brunetės kirpčiukų žvilgesį. Rinkitės šį natūraliai garbanotą bobą, kurio galiukai eina aplink raktikaulį. Pridėjus tamsiai rudą atspalvį, jūsų naujoji šukuosena įgaus gyvybingą dvasią.

Moderni vidutinio ilgio šukuosena su skyrimu per vidurį

Sukurkite šaunų ir modernų įvaizdį su vidutinio ilgio šukuosena su stilinga vidurine dalimi. Pasirinkus vidutinio ilgio kirpimą užtikrinama ideali pusiausvyra, nes suteikiama pakankamai ilgio ir svorio, kad sruogos būtų prižiūrimos, o apimtis nebūtų pernelyg didelė. Sluoksnių įtraukimas į šukuoseną veiksmingai sumažins apimtis ir suteiks natūralų judesį jūsų plaukams. Konsultuodamiesi su stilistu būtinai pasiimkite vidutinio ilgio kirpimų nuotraukų, kad galėtumėte išsirinkti tobulą stilių, pritaikytą jūsų plaukų tipui.

Ilgų banguotų storų plaukų kirpimas

Gilus ilgų banguotų plaukų kirpimas idealiai tinka tankiems kuokštams tvarkyti. Bangos papildo mažesnes veido formas ir tankius plaukus, neleisdamos ilgiems sluoksniams apsunkinti jūsų bruožų. Naudokite tiesintuvą, kad sukurtumėte laisvas bangas ir sukurtumėte žvilgantį stilių, kuris išliks visą dieną.

Trumpas sukrautas bobas

Pateikiame elegantišką, trumpą, sukrautą bob šukuoseną. Pasirinkite trumpesnius sluoksnius, kad sumažintumėte storų plaukų tūrį. Šis neįpareigojantis kirpimas taip pat gali padėti sušvelninti žandikaulio liniją, todėl idealiai tinka kvadrato ar širdies formos veidams.

Trumpų storų plaukų bob kirpimas su skustuvu formuotais sluoksniais

Kai kalbame apie trumpų sluoksniuotų skustuvu nupjautų plaukų šukuoseną, skustuvu nupjauti galiukai suteikia bendram įvaizdžiui išskirtinumo. Šis stilius ypač tinka asmenims, turintiems tiesius storus plaukus. Išlaikydami paprastus sluoksnius, pasieksite puikią apimties pusiausvyrą ir kartu pademonstruosite stulbinantį dantytų galiukų patrauklumą.

Ilgi iškarpyti sluoksniai storiems plaukams

Ilgų tankių plaukų kirpimai nėra tokie sudėtingi, tik reikia būti sumaniems – pridėjus ilgus sluoksnius, galai tampa lengvi, o papildžius šviesiais akcentais, šiems nuostabiems platėjantiems sluoksniams galima suteikti didžiulę tekstūrą ir dimensiją.

Lazdyno riešutų atspalvio rudos spalvos vidutinio ilgio plaukų kirpimas

Kaštoninės rudos spalvos balayage tamsiems brunetės plaukams suteikia egzotiškumo. Gustavo Migliorini lengvai pasiekė šį panašiai žavų įvaizdį, įkomponuodamas dailias palaidas bangas ir šviesiai rudus akcentus.

Nuostabus sluoksniuotas tekstūruotas kirpimas

Jei norite naujos šukuosenos, paprašykite savo kirpėjo, kad jums padarytų sluoksniuotą kirpimą. Ši nuostabi daugiasluoksnė šukuosena sumažina plaukų pilnumą ir storį iki lengviau valdomų, tačiau nepanaikina apimties.

Vidutinio ilgio kirpimas storiems plaukams

Sluoksniai gali išties pakeisti stilių. Paprašykite savo stilisto V formos sluoksnių. Tiesiems storiems plaukams jie sukurs gražią tekstūrą, suteikdami jūsų sruogoms bangavimą, tarsi akmenukas, įmestas į tvenkinį. Kiekvienas sluoksnis bus ryškus, tačiau bendras efektas bus tobulai vientisas.

Storų plaukų Shag kirpimas

Viena geriausių vidutinio ilgio šukuosenų storiems plaukams – banguota šukuosena, kurią itin lengva padaryti. Skustuvu nukirpti ilgi sluoksniai išretina kuodą ir suteikia labai tvirtą, tačiau moterišką išvaizdą. Be to, šiek tiek šviesesni galiukai atima masyvumą ir padeda subalansuoti storus plaukus.

Modernus storų plaukų sluoksniuotas kirpimas

Jeigu jūsų plaukai yra tiesūs (arba jūs juos taip formuojate), tuomet rinkitės ilgus sluoksnius, kurie pateikiami šiame ir kituose vidutinio ilgio kirpimuose. Tiesūs skersai galai ir sušvelninti viršutiniai sluoksniai suteikia kūną ir žvilgesį, nepanaikindami to gražaus tiesumo, kuris taip gerai išryškina spalvą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment