62 sukeltų plaukų šukuosenos: madingos idėjos

Pradžia » Proginiai kirpimai » 62 sukeltų plaukų šukuosenos: madingos idėjos

Publikuota

Šiame straipsnyje pateikiamos 62 sukeltų plaukų šukuosenų idėjos su nuotraukomis. Slinkite žemyn norėdami pamatyti visas idėjas arba pasirinkite plaukų ilgį.

Trumpų sukeltų plaukų šukuosenos

Lengvai padaroma sukeltų trumpų plaukų šukuosena

Dauguma įmantrių trumpų plaukų šukuosenų reikalauja, kad pirmiausia sušukuotumėte savo sruogas, tačiau atlikus šį veiksmą, gražios, netvarkingos šukuosenos sukūrimas nepareikalaus daug pastangų. Atrodo tikrai gražiai, ar ne?

Garbanotas šinjonas su karūna

Lobio ilgio plaukų stilius – tai elegantiškas garbanotas netikras kuodas. Sutelkite dėmesį į sruogų galų garbanojimą, o šaknis paploninkite, kad plaukai atrodytų puošnūs ir elegantiški.

Sukta elegantiška šukuosena

Šią universalią šukuoseną galima šukuoti neįpareigojančiai arba elegantiškai, ji labiausiai tinka trumpesniems plaukams. Tai paprasta, bet elegantiška trumpų plaukų šukuosena. Ilgesniems plaukams reikia papildomų susukimų, kad nugaroje atrodytų pilnesnė šukuosena. Ši šukuosena puikiai tinka visai dienai ar nakčiai, nes užtikrina, kad plaukai išliks vietoje. Gale esantis susukimas suteikia papildomo saugumo ir neleidžia trumpesnėms sruogoms iškristi.

Tekstūruota ir pinta šukuosena bob kirpimui

Šis pintas kuodas yra tekstūrinis, universalus ir idealiai tinka moterims, norinčioms, kad plaukai būtų atokiau nuo veido. Sukurti įmantrią trumpų bobų šukuoseną gali būti nelengva, tačiau ši į vidų išskleista pynė, arba olandiška pynė, išsprendžia šią problemą. Kiekvieną sruogą pinant po kita sruoga, o ne virš jos, plaukai tvirtai laikosi. Tvirtas pynimas nuo pat pradžių užtikrina ilgaamžiškumą. Supynę ir susegę plaukus, švelniai patrumpinkite juos, kad plaukai įgautų daugiau apimties ir tekstūros. Turėkite papildomų segtukų, kad galėtumėte pritvirtinti atsilaisvinusias sruogas. Ši trumpa šukuosena tinka visiems plaukų tipams ir tekstūroms – nuo plonų iki šiurkščių, nuo tiesių iki garbanotų.

Trumpa šukuosena su plaukų aksesuarais

Kai planuojate savo nuotakos įvaizdį, atsižvelkite į suknelę ir renginio vietą. Trumpų plaukų šukuosenos su viršugalviu išryškins jūsų atvirą kaklą ir pečius. Plaukų aksesuarai lengvai patobulina paprastą stilių, paslėpdami smeigtukus, gumytes ir vualį.

Palaidos šoninės sukeltų plaukų pynės trumpiems plaukams

Šioje žavingoje šukuosenoje plaukai įmantriai supinti iš šviesių šviesių plaukų ir brunetės šaknų, todėl susidaro hipnotizuojanti palaidos šoninės pynės trumpų plaukų šukuosena, demonstruojanti įvairius matmenis.

Sukta sukeltų trumpų plaukų šukuosena

Svarstykite galimybę išbandyti susuktą trumpų plaukų šukuoseną, kad sukurtumėte pilnesnių plaukų įspūdį. Ši šukuosena gali imituoti elegantiškai sušukuotų ilgų plaukų išvaizdą. Susukti kuodukai gali sukurti papildomo ilgio įspūdį. Šį stilių galima pritaikyti pagal plaukų ilgį ir stiliaus pageidavimus, todėl tai greitas ir gražus būdas pagerinti bendrą išvaizdą. Jei norite padidinti plaukų apimtį, sukdami plaukus naudokite pudrą “Puff me Powder” ir švelniai atskirkite sruogas, kad sustiprintumėte jų efektą.

Madinga trumpų plaukų kasa

Aukštas kuodelis trumpiems kirpčiukams yra drąsi ir galinga šukuosena, kuri gali būti glotni, dramatiška, netvarkinga arba laisva. Tai universalus pasirinkimas kasdienėms verslininkėms, norinčioms išlaikyti profesionalią ir dinamišką išvaizdą net ir purvinais plaukais. Šią šukuoseną derinkite prie mėgstamos biuro aprangos, kad spinduliuotumėte pasitikėjimą savimi ir stilių. Jei norite išgauti glotnią išvaizdą, pasinaudokite natūraliais riebių plaukų aliejais arba naudokite blizgesio suteikiančią priemonę, kad sutramdytumėte išsišakojusius plaukus ir išgautumėte drąsų, nušlifuotą stilių.

Elegantiška vyresnio amžiaus moterų sukeltų plaukų šukuosena

Elegantiška vyresnio amžiaus moterų šukuosena suteikia žaismingą ir jaunatvišką išvaizdą. Trumpų plaukų sušukavimas į laisvą žemą kuodą idealiai tinka oficialioms progoms. Keletą sruogų palikite švelniai permestų per ausis ir kaklą, o oficialioms šukuosenoms suteiksite šiuolaikiškumo.

Pašiauštas ir garbanotas stilius

Ši paprasta ir kasdieniška šukuosena – tai greita ir lengva “pasidaryk pats” šukuosena, tinkanti vėlyviesiems pusryčiams ar pasimatymui. Tai viena iš trumpų plaukų šukuosenų, įrodančių, kad norint pakeisti išvaizdą ir įrėminti veidą nereikia daug: tereikia šiek tiek garbanų, truputį plaukų lako ir strategiškai išdėstytų smeigtukų!

Elegantiškas pasimatymo vertas šoninis kuodas ant trumpų kirpčiukų

Ši elegantiška šoninė šukuosena su judesiu. Trumpų plaukų puokštės puikiai tinka pasimatymo vakarui ar vestuvių dienai! Išnagrinėjusi įvairias trumpų plaukų šukuosenų sušukavimo idėjas, pasirinkau pintą stilių, sukurtą į žiedelius. Išskirtinis akcentas – sūkurinis judesys, elegantiškai užbaigiantis galus. Galutinis įvaizdis santūrus, bet toli gražu ne nuobodus. Rekomenduoju trumpų plaukų šukuosenas moterims, norinčioms pademonstruoti trumpus sluoksnius šonuose, o ne sustingdyti juos plaukų laku. Nors nugara gali būti bet kokio ilgio, šis stilius ryškiausiai spindi ant trumpesnių plaukų.

Trumpa pašiaušta sukeltų plaukų šukuosena su galvos juostele

Ši prašmatni šukuosena ypač tinka šviesesniems plaukams, tačiau jei patinka, nedvejodami išbandykite ją ant juodų plaukų. Puikiai tinka trumpam kuodeliui, pradėkite nuo pintos atkarpos nuo vieno šoninio sklastymo iki kito. Naudokite tiesintuvą, kad suformuotumėte laisvas, dideles garbanas, sušukuokite jas, kad atrodytų netvarkingai, ir užfiksuokite plaukų laku. Ši šukuosena madinga šiek tiek ilgesnių plaukų savininkėms.

Formali sukeltų laisvų garbanotų plaukų šukuosena

Ši laisva garbanota šukuosena įkvėpta dvidešimtojo dešimtmečio šėlsmo. Puikiai tinka teminiam ar prašmatniam vakarėliui, šios nuostabios šukuosenos paslaptis – apatinėje plaukų dalyje sukurti tvirtas garbanas, o tada jas sutvirtinti plaukų laku.

Mielas ir įdomus pintas kuodukas

Kas sakė, kad trumpiems plaukams negalima daryti smagių ir mielų atnaujinimų? Šis stilius puikiai tinka trumpesniems plaukams! Tai elegantiška šukuosena, tinkanti įvairioms progoms.

Moteriška trumpų banguotų sukeltų plaukų šukuosena

Ši tekstūrinė susivėlusi trumpų plaukų šukuosena atrodo labai moteriškai ir romantiškai. Ji suteikia detalių per tekstūrą ir išlaiko švelnumą bei eleganciją per visą šukuoseną. Šią elegantišką trumpų banguotų plaukų šukuoseną galima padaryti naudojant tinkamą produktų ir technikų derinį su karštais įrankiais. Įvertinę savo veido formą, aksesuarus ir suknelės stilių, galėsite nuspręsti, ar tokia oficiali trumpų plaukų šukuosenos šukuosena jums labiausiai tinka!

Stilinga trumpa piksi šukuosena

Šią lengvai padaromą trumpą šukuoseną galima dėvėti tiek laisvalaikiu, tiek oficialiai, ji puikiai tinka vakarui. Daugelis moterų, turinčių trumpus pixie plaukus, dažnai galvoja, kad jų stiliaus galimybės apsiriboja iššukavimu arba paplūdimio bangomis. Tačiau šią šukuoseną paprasta sukurti naudojant segtukus ir plaukų laką. Priimkite savo natūralią plaukų tekstūrą, nesvarbu, ar jie garbanoti, ar patobulinti, naudodami sausos tekstūros purškiklį, pavyzdžiui, “Oribe Swept Up” arba sausos tekstūros purškiklį. Ši trumpų plaukų šukuosena gali sukurti kruopščiai sutvarkytos šukuosenos iliuziją, o jai padaryti užtruksite tik 5-10 minučių. Nesvarbu, ar vėluojate į darbą, ar esate išsimiegoję, galite greitai pakeisti savo įvaizdį pridėję garbanų, bangų ir pynimų iš abiejų pusių, pritvirtindami juos segtukais.

Pavelta sukeltų trumpų plaukų šukuosena

Šis susuktas ir prisegtas kuodas, įkvėptas 40-ųjų mados, yra alternatyva ilgio neturintiems plaukams. Tai gražus įvaizdis, kuris yra ir paprastas, ir netvarkingas, bet vis tiek labai vizualiai patrauklus.

Sukta trumpų plaukų šukuosena

Priimkite oficialumą su laikui nepavaldžia šinjono formos šukuosena. Paprasčiausiai susukite šonus ir švelniai papurtykite viršugalvį, kad plaukai taptų pilnesni ir apimties.

Romantiška pinta karūna

Ši trumpa šukuosena – tai romantiška pinta karūna su prisegamais galais. Ji nušlifuota šokių nakčiai. Sukurti kuodą trumpesniais ar plonais plaukais gali būti sudėtinga. Pynės demonstruoja erdvinę plaukų spalvą, suteikdamos tekstūros ir tvirtumo. Trumpų plaukų šukuosenas lengva formuoti, atsižvelgiant į aprangą ir aplinką. Plaukų ilgis ir tekstūra atlieka svarbų vaidmenį. Panašios išvaizdos galima pasiekti turint bent pečius siekiančius plaukus. Kokybiški produktai yra būtini trumpų plaukų šukuosenoms su šukuosena “updo”.

Apimties suteikianti pakeltų garbanotų trumpų plaukų šukuosena

Pažvelkite į nuotrauką prieš ir po, kurioje demonstruojama ši išskirtinė moderni trumpų plaukų šukuosena! Ji dvelkia elegancija ir grožiu! Jei ieškote įkvėpimo rafinuotai išleistuvių šukuosenai, šis stilius gali būti puikus pasirinkimas.

Vidutinio ilgio sukeltų plaukų šukuosenos

Apimties suteikianti sukeltų plaukų šukuosena

Šis pusiau į viršų, pusiau žemyn sušukuotas kuodas yra glotnus ir pasižymi didele apimtimi. Ji universali, puikiai tinka bet kokiai progai. Pasipuoškite ją nuotakos įvaizdžiui arba dėvėkite kasdien laisvai. Vidutinio kirpimo plaukų šukuosenos atnaujinimai suteikia begalę stiliaus galimybių.

Romantiška vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Taip pat ilgų plaukų šukuosenos gali būti įnoringos ir romantiškos. Susukdama atsitiktinius kuokštus šonuose, šiuo žaviu įvaizdžiu ji sukuria lengvą tekstūrą ir gražią apimtį. Netvarkingas kuodas yra žemas ir laisvas, todėl atrodo romantiškai, o netvarkingumas išlaiko įmantrumą. Šią ilgų plaukų šukuoseną galima greitai ir lengvai pasidaryti, todėl ji tinka bet kokiai progai.

Modernus susuktas kuodas

Elegantiška, šiuolaikiška susukta kuoda yra mėgstama šukuosena. Ši oficiali vidutinių plaukų šukuosena spinduliuoja žavesį ir romantiką. Nesenstanti ir lengvai sukuriama, ji tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms, vakarams, vakarėliams ir vakarienėms. Puikiai tinka renginiams, kuriuose norisi puošnios išvaizdos!

Apimties suteikiantis kuodas vidutinio ilgio plaukams

Pasižymėkite netvarkingai sušukuotų plaukų žavesiu be pastangų. Iškeiskite rytinį skubėjimą į elegantišką stiliaus pareiškimą, susukdama susivėlusias sruogas į atsipalaidavusią žemą kuodą. Jos grožis slypi neįpareigojančioje nesušukuotoje išvaizdoje, o išsišakojusios sruogos suteikia žaismingumo ir moteriškumo.

Žavinga žemai sukeltų pusilgių plaukų šukuosena

Pateikiame lengvai atrodantį šinjoną – paprastą, bet elegantišką kuodelį, tinkantį vidutinio ilgio plaukams. Ši universali šukuosena tinka ir prie laisvalaikio ansamblių, ir prie oficialios aprangos, todėl ją galima rinktis įvairiomis progomis. Šią madingą šukuoseną sukursite naudodami plaukų segtuką ir segtukus arba pateikite ją šukuosenų meistrui, kad ją pakartotų.

Pavelta prancūziško stiliaus sukeltų plaukų šukuosena

Ši šukuosena yra puikus pasirinkimas moterims, turinčioms vidutinio ilgio ir ilgus plaukus. Norėdami šią šukuoseną išgauti namuose, tiesiog susukite plaukus atgal į netvarkingą prancūzišką ritinėlį ir sutvirtinkite segtukais bei plaukų laku. Ši elegantiška šukuosena puikiai tinka madingiems auskarams demonstruoti.

Romantiška vidutinio ilgio sukeltų plaukų šukuosena su balayge dažymu

Svarstykite, ar svajonių išleistuvių šukuosena galėtų būti sušukavimas į viršų. Ji elegantiška, patraukli, papildo jūsų suknelę ir kartu išsiskiria pati savaime. Sukti sruogos ir garbanos yra mielos, o pridėjus palaidų sruogų suteikiama judesio.

Paprastas pynimas į viršų

Ši šukuosena, adaptuota iš varžybų, supinta iki tobulumo, patinka nerūpestingiems ir grakštiems asmenims. Vidutinio ilgio šukuosena gali pasigirti neįtikėtina tekstūra ir gilumu, puikiai tinka elegantiškam, bet lengvam įvaizdžiui.

Tekstūruota laisva šukuosena

Šią šukuoseną apibūdinčiau kaip tekstūrinę laisvą šukuoseną su pynimu. Išskirtinis bruožas – dviejų sruogų pynė, kuri šiai vidutinio ilgio plaukų šukuosenai suteikia unikalumo. Pynė vientisai sujungia visą šukuoseną.

Garbanotų sukeltų šukuosena su veidą įrėminančiomis sruogelėmis

Pateikiame kerinčią šukuoseną, kurioje rafinuotumas sklandžiai dera su linksmumu. Prabangios, didelės apimties garbanos sušukuotos į laisvą ir išpuoselėtą šukuoseną ties pakaušiu. Švelnios sruogos švelniai apjuosia veidą, suteikdamos romantiško žavesio ir išryškindamos akis bei skruostikaulius.

Žema susukta šukuosena

Jei artėja vestuvės, pasirūpinkite, kad jūsų išvaizda būtų nepriekaištinga! Susuktas ir supintas žemas updo yra rafinuotas oficialus pasirinkimas. Užfiksuokite ją plaukų laku, kad galėtumėte šokti visą naktį!

Tekstūruota susukta sukeltų plaukų šukuosena

Ši elegantiška susukta šukuosena, pasižyminti gausia tekstūra ir apimtimi, yra universali bet kokiam renginiui. Priekyje esančios sruogos gražiai įrėmina veidą, pabrėždamos geriausius veido bruožus.

Vidutinio ilgio sukeltų plaukų stilius

Neišvaizdi fauxhawk suknutė su laisvo pynimo elementu sujungia maištingumą ir moteriškumą. Šioje išpuoselėtoje ir talpioje šukuosenoje sruogos dailiai sušukuotos, kad suteiktų aukštį ir tekstūrą.

Žema garbanota šukuosena su nedideliu kuoduku

Norint pasiekti lengviausiai atrodančias šukuosenas, dažnai reikia didelių įgūdžių. Norėdami atkurti šią šukuoseną namuose, susukite visus plaukus ir papurtykite viršugalvio sritį. Vėliau suriškite garbanas į viršų, per daug nesirūpindami dėl modelio.

Nuostabus kasos pynimas

Kiek tai susiję su “Gorgeous Fishtail Braid” šukuosena, nepamirškite, kad pynės yra universalios, tinkančios ne tik tokiems muzikos festivaliams kaip “Coachella”. Savo oficialų įvaizdį paįvairinkite unikalia šukuosena.

Tekstūruotas šoninis kuodas

Šis įvaizdis – tai tekstūruotas šoninis kuodas, sukurtas taip, kad suteiktų apimties ir tekstūros ties šaknimis. Šukuosena subalansuota ir graži iš visų kampų, pasiekiama nušlifuota, bet lengvo stiliaus išvaizda. Idealiai tinka nuotakoms, pamergėms, vestuvių svečiams ar sužadėtuvėms.

Žemai susukta vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Paprasta trumpesnių plaukų šukuosena su žemai susukta šukuosena. Šis stilius įrodo, kad paprastumas nereiškia nuobodulio. Šis suktukas su subtiliomis, bet akį traukiančiomis detalėmis puikiai tinka trumpesniems plaukams. Minimalistinė šukuosena puikiai tinka vidutinio ilgio plaukams, todėl ją galima rinktis įvairiomis progomis.

Klasikinė sukeltų plaukų šukuosena

Kitas nuostabus žemo kuodo stilius, puikiai tinkantis vestuvėms. Nedidelis kuodas sukuria pilnesnį vaizdą ir vizualiai padaro plonus plaukus talpesnius. Nesvarbu, ar esate pamergė, ar nuotaka, šis stilius gali jums tikti!

Klasikinis žemas susuktas kuodas

Šis vidutinio ilgio kuodas yra nesenstantis ir stilingas. Šukuosena sukuria pilnesnių plaukų iliuziją, idealiai tinka ploniems ar trumpiems plaukams. Elegantiškai pakeldama plaukus nuo kaklo, ji puikiai tinka karštomis vasaros dienomis. Susukimas suteikia universalumo ir matmenų, tinkančių bet kokio amžiaus žmonėms.

Sukimas suteikia universalumo ir matmenų, tinkančių bet kokio amžiaus žmonėms.

Romantiška pakeltų vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Pasiekite šį prašmatnų netvarkingą kuodą, idealiai tinkantį ypatingoms progoms, net ir turint trumpesnius plaukus. Laisvą kuodą sutvirtinkite segtukais, o viršugalvį papurtykite, kad įgautumėte daugiau apimties. Ši šukuosena spinduliuoja mielą, nesudėtingą ir nereikalaujančią daug priežiūros šukuoseną.

Ilgų sukeltų plaukų šukuosenos

Natūraliai garbanota ilgų sukeltų plaukų šukuosena

Atraskite šios nuostabios garbanotos ilgų plaukų šukuosenos grožį! Pasiekite šias nuostabias garbanas naudodami nuo garbanojimo apsaugančias priemones, kad plaukai būtų tobulos tekstūros.

Įspūdingi žemai susukti kuodukai

Kai kalbama apie žavius apdarus, dėmesio centre atsiduria saldus simetriškas susuktos žemos bandelės stilius. Padalykite plaukus į dvi dalis ir kiekvieną jų susukite iš priekio į galą. Susuktas dalis sutvirtinkite ties kaklu ir suformuokite dvi žavias žemas sruogas.

Gražus ilgos kasos pynimas

Išvaizdus žuvies uodegos sušukavimas suteikia poliruotą tekstūrą. Ji pasižymi apibrėžtumu ir judesiu, kurie traukia akį, tačiau vis dar pasižymi glotnumu ir paprastumu kuode! Didžiausia dalis yra papildoma prancūziškos žuvies uodegos detalė, nes dauguma žmonių prašo įtraukti tradicinę prancūzišką pynę. Žuvų uodega yra graži alternatyva, kuriai nesuteikiama pakankamai pagarbos!

Įprasta dviejų pynių ir kuodelio šukuosena

Kad paryškintumėte savo updo akcentus, rinkitės pynes ir sruogas. Pasiekite žavingą pynių ir kuodelių surišimo sušukavimą. Šiam stiliui nebūtina būti kruopščiai sušukuotam, kad atrodytų stulbinamai. Laisvos pynės be apibrėžto sklastymo ir sušukuotas kuodas sukurs gražų kasdienį įvaizdį.

Klasikinis apatinis kuodukas ilgiems plaukams

Į žemą kuodą surišti ilgi plaukai turėtų išlikti saugūs ir lengvi visą dieną. Kad užtikrintumėte ilgaamžiškumą, paprašykite, kad segtukai būtų sukryžiuoti ir užfiksuoti. Strategiškai išdėstyti plaukų segtukai dar labiau sutvirtins šukuoseną. Pirmenybę teikite kokybiškoms plaukų paruošimo priemonėms ir baigiamajam purškimui, kad šukuosena optimaliai laikytųsi.

Lengvai pintas žemas kuodas

Jei mėgstate paprastą ir nesudėtingą stilių, atkreipkite dėmesį į šias šonines pynes, surištas į susivėlusį žemą kuodą, kaip parodyta aukščiau pateiktame paveikslėlyje. Šį įvaizdį pagyvinkite gražiu plaukų aksesuaru, kuris suteiks žavesio.

Asimetriškas prancūziškas sukinys

Ši šukuosena su klasikiniu prancūzišku suktuku idealiai tinka ilgiems ir tankiems plaukams demonstruoti. Pagerinkite šį tradicinį oficialų įvaizdį įtraukdami šiek tiek netvarkingos tekstūros, balayage spalvą ir pasukdami šukuoseną į vieną pusę, kad ji būtų šiuolaikiška.

Paprastas prancūziškas sukinys

Francūziškas sukinys yra universali šukuosena, tinkanti įvairaus ilgio plaukams. Ji dvelkia elegancija ir rafinuotumu, puikiai tinka bet kokiai progai. Sureguliuokite susukimo tvirtumą pagal savo plaukų ilgį – nuo pečių iki juosmens. Formaliam renginiui pagyvinkite išvaizdą tiesiomis linijomis arba pridėkite garbanų ir aksesuarų romantiškam įvaizdžiui. Sukurkite apimtį naudodami plaukų tiesintuvą ir gaufro formavimo priemonę. Kad plaukai būtų glotnūs, patepkite juos OSIS šilko blizgesio kremu. Šukuoseną sutvirtinkite “OSIS” itin tvirtos fiksacijos plaukų laku, purkškite trumpais purslais iš tolo, kad šukuosena būtų nematoma.

Šinjonas su kasos pynimu

Ši netvarkinga šukuosena spinduliuoja asmenybę ir kartu eleganciją. Šį įvaizdį pasieksite išlaikydami paprastą žemo kuodelio formą ir gausiai sušukuodami atgal. Įtraukite į ją žuvies uodegos pynę, kad įgautumėte puošnumo ir papildomos tekstūros.

Ilgų pintų plaukų karūna

Šis pieno mergelės stilius yra nepriekaištingai išbaigtas ir atrodo visiškai stulbinamai! Galvos lankelio efektas suteikia elegancijos ir padeda pasiekti visiškus šukuosenų tikslus!

Boho ilgų plaukų pynimas

Šis Coachella įkvėptas pintas vainikėlis puikiai tinka ieškantiems ilgų plaukų atnaujinimo be pastangų.

Tekstūruota ilgų sukeltų plaukų šinjono šukuosena

Patirkite rafinuotumą su klasikiniu šinjonu. Idealiai tinka toms, kurių plaukai tankūs, tiesiog susukite juos į kuodą, kad atrodytumėte elegantiškai. Prieš formuodami plaukus, suformuokite nekaitinamas bangas arba lengvai susukite juos atgal, kad įgautų papildomą tekstūrą ir atpalaiduotų.

Romantiška sukeltų ilgų plaukų šukuosena

Taip pat ilgų plaukų šukuosenos gali būti įnoringos ir romantiškos. Susukdama atsitiktinius kuokštus šonuose, šiuo žaviu įvaizdžiu ji sukuria lengvą tekstūrą ir gražią apimtį. Netvarkingas kuodas yra žemas ir laisvas, todėl atrodo romantiškai, o netvarkingumas išlaiko įmantrumą. Šią universalią ilgų plaukų šukuoseną galima greitai ir lengvai pasidaryti, ji tinka bet kokiai progai.

Įdomi šviesių ilgų plaukų šukuosena

Ši šukuosena – tai bičių avilio stilius su daugybe susukimų! Lengvos ilgų plaukų šukuosenos su kuoduku puikiai tinka tiek kasdienėms dienoms, tiek oficialiems renginiams, kai trokštate žavios išvaizdos.

Prancūziškas pynimas į viršų

Prancūziška pynutė updo demonstruoja dvi klasikines palaidas ir didelės apimties pynutes, sklandžiai susijungiančias į nuostabų žemą kuodą. Ši įmantri šukuosena idealiai tinka ilgiems plaukams, vasaros sezono metu tinka tiek laisvalaikio susitikimams, tiek oficialioms progoms.

Olandiškų pynių karūna

Šia išskirtine šukuosena – tamsių ir šviesių atspalvių kontrastas. Sudėtinga pynė sukuria begalinės elegancijos iliuziją, puikiai tinkančią tomis dienomis, kai plauti plaukus atrodo kaip vargas. Kad šukuosena būtų glotni, rinkitės tiesius plaukus, kurie dar labiau išryškins glotnią išvaizdą.

Elegantiška ilgų sukeltų plaukų šukuosena

Jei ieškote elegantiškos šukuosenos, ši šukuosena – puikus pasirinkimas. Ji dvelkia žavesiu ir rafinuotumu, užtikrindama, kad iš visų pusių atrodysite nepriekaištingai. Ši šukuosena idealiai tinka elegantiškai juodai suknelei paryškinti arba nuostabiam vestuvių ansambliui papildyti.

Nuostabi ilgų sukeltų plaukų šukuosena

Atraskite nepakartojamai gražius stilius savo nepamirštamai vestuvių dienai. Išryškinkite savo natūralų grožį elegantiškai susukdama plaukus į kuodą, kurį galima rafinuotai puošti ir stilizuoti.

Pynimas ir šoninis kuodukas

Ši šukuosena – tai linksmas, faktūrinis ir susivėlęs įvaizdis, puikiai tinkantis pamergėms. Šoninis kuodas sukurtas taip, kad gerai laikytųsi ir gražiai atrodytų visą dieną.

Moteriška pinta šinjono šukuosena

Sukurkite šį elegantišką įvaizdį apvynioję plaukų ilgį per galvą juosiančią sruogą. Pritvirtinkite segtukais ir lengvai paslėpkite juos strategiškai išdėliotais segtukais.

Pastelinės mėlynos spalvos pynė ir žemas kuodelis

Kai kalbama apie ilgų plaukų apdarus, svarbiausia – universalumas. Sujungus netvarkingą kilpinę sruogą su aureolės pynimu, sukuriamas gaivus ir išskirtinis stilius. Šį įvaizdį pagyvinkite unikaliu pastelinės mėlynos spalvos atspalviu ir netradiciškai paįvairinkite klasikinę šukuoseną.

Rožės formos pintas kuodas

Jei norite švelnios, romantiškos ir unikalaus dizaino šukuosenos, apsvarstykite šią rafinuotą pintą kuodelį. Pradėkite nuo kuoduko, supinkite laisvą pynę, tada susukite ją į kuodą ir švelniai patraukite pynės dalis, kad primintų žiedlapius. Sutvirtinkite ją smeigtukais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment