22 šukuosenų idėjos pasimatymams

Pradžia » Proginiai kirpimai » 22 šukuosenų idėjos pasimatymams

Publikuota

Nuostabiai banguoti plaukai pasimatymams

Ši pastangų nereikalaujanti šukuosena yra privaloma moterims, norinčioms patraukti dėmesį. Sukurkite gražias, natūraliai atrodančias bangas, kad atrodytumėte stulbinamai, tačiau lengvai pasiekiamais būdais.

Pašiauštas iškarpytas ilgas bob kirpimas

Jei ieškote modernaus stiliaus, apsvarstykite galimybę rinktis pilną ir netvarkingą kapotą ilgą bobą. Šiame madingame vidutinio ilgio kirpime derinamas bobas su ilgomis sluoksniuotomis dalimis. Šį lobį gali paryškinti stilizuotos bangos. Norint lengvai išgauti neįpareigojančias paplūdimio bangas, būtina naudoti lygintuvą.

Pinti šviesūs plaukai

Maža pynė, įsipynusi į natūraliai banguojančius plaukus, spinduliuoja nesudėtingą žavesį. Ši šukuosena idealiai tinka pasimatymo vakarui, gražiai įrėmindama veidą ir kartu atskleisdama plaukų ilgį. Pasiekite stulbinantį, bet atsipalaidavusį “pabudau tokia” įvaizdį.

Plaukų pynė

Ar esate retro stiliaus gerbėjas? Ši stulbinanti šukuosena skleidžia paslaptingumo ir žavesio atmosferą, dėl kurios galite atrodyti neprieinama ir provokuojanti. Puikiai tinka intrigos aurai sukurti, ypač idealiai tinka žavingam pirmajam pasimatymui.

Aukštas pintas kuodas

Aukštos šukuosenos dvelkia tvarkingumu ir rafinuotumu, beveik primena nuotakos įvaizdį, puikiai tinka elegantiškoms progoms, pavyzdžiui, šeštadienio pasimatymams. Šis išskirtinis pintas kuodas tiks prie kokteilinės ar vakarinės suknelės, išryškindamas jūsų natūralų grožį ir grakštumą.

Romantiška vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Pasidarykite romantišką vidutinio ilgio plaukų šukuoseną artėjančiam pasimatymui. Susekite plaukus į švelnų žemą kuodą ir papuoškite jį keliais plaukų aksesuarais, kurie suteiks elegancijos. Nepamirškite palikti kelių veidą įrėminančių sruogų, kad jūsų išvaizda būtų švelnesnė.

Lengva kasa pasimatymui

Ši šukuosena skirta drąsiems eksperimentams atviriems asmenims. Aplink ponio uodegą pridėjus odinį kryželį, visas įvaizdis tampa stilingesnis ir labiau traukiantis akį. Jei norite atrodyti švelniau ir moteriškiau, apsvarstykite galimybę vietoj odinės juostelės naudoti šilkinę juostelę.

Graži tamsių plaukų kasa

Jei turite antros dienos plaukus arba skubate, rinkitės kuodelį, kad jaustumėtės lyg be pastangų. Paslėpkite plaukų segtuką greitai surišdami plaukus, kad atrodytumėte puošniau. Sugrąžinkime žavesį kuodukams!

Įspūdingos pasimatymo vertos garbanos

Turėdami ilgus plaukus, išbandykite šukuoseną “Night Out Curls”. Šis stulbinantis įvaizdis puikiai tinka naktiniam pasimatymui ir galbūt net pakvies į antrą pasimatymą. Šukuosena gražiai įrėmina veidą, o plaukai laisvai krinta.

Tekstūruota šukuosena

Nors daugelis moterų mano, kad ilgi plaukai yra žavingi, man atrodo, kad sušukavimas yra dar gundantis, nes atskleidžia moters kaklą. Norėdami atkurti šį stilių, pradėkite nuo “Obliphica Professional Multi Task Styling Cream” tepimo ant drėgnų plaukų, užtikrindami tolygų paskirstymą. Tada išdžiovinkite plaukus aukštyn kojomis ir susekite juos į sekcijas, pradėdami nuo nugaros apačios, ir kiekvieną sekciją pritvirtinkite segtukais. Pereikite į priekį ir leiskite savo kūrybiškumui vadovauti formuojant norimą šukuoseną. Nepamirškite, kad šio stiliaus svarbiausia – išgauti tobulą tekstūrą!

Pribloškianti ilgų plaukų kasa

Ar po darbo einate su drauge išgerti gėrimų? Sportuok su galios poniu! Dėl šios šukuosenos apimties ji puikiai tinka pereiti iš dienos į vakarą. Toliau imkite kirpčiukus ties viršugalviu (kaip parodyta nuotraukoje), o plaukus ties šaknimis sušukuokite. Suriškite “pufą” segtukais kryžminiu raštu žemiau viršugalvio. Dabar paimkite likusius plaukus ir suriškite juos į kuodą. Paimkite sušukuotos ir sutvirtintos dalies galą ir apvyniokite jį aplink kuoduko pagrindą, kad paslėptumėte plaukų gumelę. Pritvirtinkite segtukais ir galite pradėti šukuoti.

Paprasta ilgų garbanotų plaukų šukuosena su skyrimu šone

Ar ieškote paprastos, bet prašmatnios šukuosenos ypatingai progai? Pasidarykite švelnią šone sušukuotą, ilgą, garbanotą šukuoseną. Pasirinkite vidutinio ar stipraus sukibimo plaukų laką, kad užtikrintumėte savo išvaizdą. Pradėkite nuo šoninio plaukų sklastymo. Toliau purkškite kiekvieną segmentą, atitinkantį jūsų garbanojimo žnyplių dydį. Vėliau rankomis laikykite garbanas, kol jos atvės. Šis metodas suteikia jūsų plaukams žavingą Holivudo bangų išvaizdą. Kaip ir daugelis nesudėtingų šukuosenų, ši šukuosena labiausiai tinka asmenims, turintiems tankius ir ilgus plaukus.

Spyruokliuojančių garbanų šukuosena pasimatymams

Ši žavi šukuosena – nesenstantis pasirinkimas romantiškiems vakarams. Jei nežinote, kaip pasiekti šias garbanas, žiūrėkite pamokas, kad gautumėte patarimų. Baigdami suteiksite blizgesio ir suteiksite tvirtai laikančio purškiklio – atrodysite nuostabiai ir jausitės nuostabiai.

Nuostabi lengvai padaroma pasimatymų šukuosena

Karštieji voleliai ir karščiu stilizuoti plaukai yra veiksmingos priemonės, padedančios išgauti patvarią šukuoseną. Apsvarstykite galimybę rengdamiesi palikti karštus volelius. Derinkite karščiu stilizuotus plaukus su tinkamais produktais, kad ilgiau išliktų. Pabaigai naudokite plaukų laką, kad šukuosena būtų glotni.

Romantiška pečius apglėbianti šukuosena

Pasižymėkite tamsiai kaštonine spalva, derančia su puošniu šukuosenos puokšte. Tamsiai kaštoninės spalvos plaukuose susilieja vario, raudoni ir rudi tonai, sukurdami prabangų atspalvį, idealiai tinkantį rudeniui ir žiemai. Ši spalva dera prie persikinių ar rausvų odos atspalvių, pabrėždama natūralius bruožus. Puikiai tinka bet kokiai progai – nuo romantiško pasimatymo iki kasdienio pasisėdėjimo su draugais.

Garbanotų ilgų plaukų kuodukas

Ši neįpareigojanti, bet stilinga šukuosena yra puikus pasirinkimas pasimatymui, ypač jei turite ilgus, vešlius ir natūraliai garbanotus plaukus. Naudodamos gumytes, segtukus ir tvirtai laikantį purškiklį galite susikurti bet kokio dydžio kuodelį, kad pademonstruotumėte savo plaukų turtingumą ir grožį.

Banguota apimties suteikianti kasa

Jei siekiate itin elegantiškos ir prašmatnios išvaizdos, kuri derėtų prie prabangios atmosferos, pasvarstykite apie galimybę išbandyti puošnų kuodą. Norėdami išgauti šį stilių, po viršutine ponio uodegos dalimi įkiškite plaukų segtuką, kuris suteiks apimties ir atrodys purus.

Šinjono šukuosena pasimatymams

Nėra nieko romantiškesnio, nei papuošti lengvą pasimatymo šukuoseną gėlėmis! Pirštais paryškinkite tekstūrą, susukite plaukus atgal į žemą kuodą. Laisvai susukite plaukų galus ir susekite juos į asimetrišką kuodą. Padovanokite sau nuostabią puokštę šviežių pavasario gėlių ir vieną jų įsmeikite į plaukus, kad sukurtumėte puikų akcentą. Vietinėje vaistinėje ar grožio prekių parduotuvėje taip pat galite rasti koketiškų prisegamų dirbtinių gėlių.

Papūstų šviesių plaukų sušukuotų į galą šukuosena

Ši šukuosena, vadinama “The Runway Blowout”, yra universali ir tinka įvairioms progoms, įskaitant elegantiškus pasimatymus. Norėdami sukurti šią šukuoseną, pradėkite nuo šiurkštaus plaukų džiovinimo arba naudokite apvalų šepetį, kad plaukai būtų glotnūs. Tada apvyniokite plaukus aplink didelį 1,5 colio plaukų garbanotuvą, neiššukuodami garbanų. Leiskite plaukams visiškai atvėsti ir tik tada pakartokite procesą su visomis plaukų dalimis. Po antrojo atvėsimo etapo švelniai iššukuokite plaukus, kad išgautumėte nuostabią salono kokybės šukuoseną.

Vintažinės Holivudo stiliaus bangos

Patirkite nesenstančio žavesio “Vintage Hollywood” bangas. Pradėkite purkšti drėgnus plaukus apimties suteikiančia priemone, tada sumaišykite modeliavimo kremą su “Treatment Serum”, užtikrindami tolygų paskirstymą. Skustuvu išlyginkite šoninę šukuoseną ir užtikrinkite tikslumą. Džiovindami plaukus naudokite ritininį šepetį. Sureguliuokite bangas karštais voleliais, nukreiptais žemyn ir į veidą. Leiskite plaukams atvėsti ir tik tada švelniai iššukuokite juos ir formuokite. Šukomis ir pirštais patobulinkite šukuoseną. Pabaigai užtepkite plaukų lako, kad šukuosena laikytųsi, ir pasiruoškite sužavėti per pasimatymą!

Švelnių apimties suteikiančių banguotų plaukų šukuosena

Minkštos bangos yra amžinai mėgstamos. Jei norite sukurti panašią išvaizdą, pradėkite nuo švarių, drėgnų plaukų padengimo apimties suteikiančiomis putomis. Tada išdžiovinkite plaukus. Vidutinio dydžio elektriniais voleliais susukite plaukus. Kad garbanos išliktų ilgiau, prieš nuimdami volelius leiskite jiems visiškai atvėsti. Apverskite galvą žemyn galva ir švelniai iššukuokite plaukus minkštų šerių šepečiu. Išlyginkite bangas ir pabaigai naudokite švelnų plaukų laką, pavyzdžiui, “Pravana Super Shape”.

Pasimatymo verta šukuosena su kasa

Jei norite atrodyti romantiškai ir moteriškai, apsvarstykite pusiau į viršų pakeltos žvejo uodegos pynimo šukuoseną. Šis stilius puikiai tinka pasimatymui, patinka vyrams. Sukurkite kūrybiškas žuvies uodegos pynes, suformuodami plokščią kuodelį, primenantį gėlę, o likusius plaukus palikite kristi žemyn. Norėdami sustiprinti boho prašmatnumo efektą, susukite atskiras sruogas arba naudokite jūros druskos tekstūros purškiklį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment