25 vakarinės proginės šukuosenos vakarėliams

Pradžia » Proginiai kirpimai » 25 vakarinės proginės šukuosenos vakarėliams

Publikuota

Elegantiška šviesių plaukų vakarinė šukuosena

Pasigrožėkite laisvų ir netvarkingų pynių, apjuosiančių galvą, grožiu ypatinga proga ar kokteilių vakarėlyje. Sukurkite 2 arba 3 pynes, sutvirtinkite jas stipriu plaukų laku ir plaukų smeigtukais, kad atrodytumėte ilgai ir elegantiškai. Keletą sruogų susukite prie veido, kad išryškintumėte stilių. Išnagrinėkite daugiau patarimų dėl pintų šukuosenų, kad stilingai ir moteriškai atrodytumėte visą vakarą.

Undinėlės stiliaus plaukų bangos su balayage dažymu

Patirkite undinėlės bangų žavesį, kurį papildo tobulas balayage. Pagerinkite išvaizdą šešėlinėmis šaknimis, subtiliais babylights ir ryškiais akcentais, sukurdami hipnotizuojantį spalvų derinį. Pasirinkite ilgus plaukus, kad išryškėtų nuostabus šio stiliaus judesys.

Papūstų banguotų plaukų stilius vakarėliams

Trokštate apimties šukuosenos? Griebkite šepetį ir džiovintuvą, kad galėtumėte išpūsti šukuoseną. Išryškinkite savo karamelinį balayage’ą šio stiliaus judesiu. Stilistė Megan Grimm iš Broad Ripple, IN, sukūrė šią spalvą vėsesniems tonams, idealiai tinkančią 5 ir žemesnio lygio natūralioms spalvoms. Apvalūs sluoksniai suteikia judesio nuo veido. Šį kirpimą formuokite norėdami pabrėžti kirpimo svorį ir atlikimą, nutolstantį nuo veido. Šis spalvų derinys dera prie neutralių ir alyvuogių atspalvių, todėl atrodo švelniai ir švytinčiai. Grimm siūlo įsivaizduoti savo geriausius 6 ar 7 metų amžiaus plaukus su šiuo lengvai modeliuojamu kirpimu ir spalva, išlaikant sveiką šviesių plaukų gamą, tinkančią kasdieniam tiesiam ar garbanotam įvaizdžiui.

Banguoti plaukai su pyne

Pusiau pakelta, pusiau nuleista vakarėlių šukuosena yra patikimas pasirinkimas ypatingoms progoms. Ilgus šviesius plaukus pagyvinkite laisvomis garbanomis ir bangomis, kurios suteiks puošnumo. Įtraukiant sruogas ir tekstūrą galima pagerinti bendrą išvaizdą. Apsvarstykite krioklio pynimą kaip stilingą bangų aksesuarą.

Tamsių plaukų šukuosena su dviem kuodukais ir blizgučiais

Papildykite savo pusę šukuosenos spalvingais, auksiniais ar sidabriniais blizgučiais ir blizgučiais, kad įgautumėte aukštosios mados atspalvį. Pagerinkite savo įvaizdį su šiomis raguotomis segėmis, puikiai tinkančiomis drąsioms merginoms ir naktiniams vakarėliams.

Švelnios ir struktūrizuotos vintažinės plaukų bangos

Kai kalbama apie vakarėlių šukuosenas, niekas niekada negali pasakyti “ne” retro įvaizdžiui! Ji spinduliuoja klasikinį stilių, todėl tapsite galvos sukimo objektu. Vidutinio ilgio variniams plaukams puikiai tiks minkštos ir struktūrizuotos vintažinės bangos.

Banguotų plaukų šukuosena vakarėliui

Šiame nesušukuotame vakarėlio stiliuje plaukai suvelti iki pusės į viršų, kad būtų laikomi atokiau nuo veido, o aplink veidą palikti palaidi kuokštai, kad būtų romantiški ir nesudėtingi. Karūna pasižymi apimtimi, vengiant vienspalvio įvaizdžio, su labai laisvu pynimu vienoje pusėje. Ši šukuosena dvelkia romantišku ir įnoringu žavesiu, tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms, pasimatymams, vakarėliams ar perėjimui iš dienos į vakarą. Galvojant apie šį stilių, plaukų storis yra svarbesnis nei ilgis; įsitikinkite, kad priekiniai plaukai yra pakankamai ilgi, kad juos būtų galima susegti. Jei plaukai plonesni, sušukavimas gali sukurti įmantrumo iliuziją. Šis stilius tinka tiesiems, banguotiems arba garbanotiems plaukams. Palikdami natūralius plaukus, suteiksite šukuosenai kasdieniškumo, o garbanodami ar tobulindami tekstūrą padidinsite išvaizdos oficialumą.

Supinti plaukai į dvi kasas

Šios plokščios pynės yra mielos, mergaitiškos ir patogios dėvėti, todėl puikiai tinka užbaigti aprangą ir patraukti dėmesį bet kuriame vakarėlyje. Juos derindami su populiariais chokeriais galite sukurti suderintą įvaizdį. “Pinant pynę, reikia ištraukti sruogas, kad ji būtų pilnesnė ir netvarkingesnė. Ši technika puikiai tinka sluoksniuotiems plaukams, nes ploni pynės galai gražiai kontrastuoja su storomis pynėmis.

Pinti plaukai su akcentais

Pasinaudokite šia mados tendencija, kad galėtumėte rafinuotai spinduliuoti stilių ir žavesį. Į pintas ar susuktas kasas įkomponuokite griežtas pynes, papuoštas žiedų auskarais, kad vakarėlio metu atrodytumėte žavingai.

70-ųjų banguota disko stiliaus šukuosena

Priimkite ’70-ųjų banguojančią disko šukuoseną, kad atrodytumėte drąsiai ir tekstūriškai, puikiai tinkančią retro stiliaus renginiui. Jei norite natūraliai banguoti plaukus, iššukuokite šviežiai sušukuotus plaukus, užtepkite tekstūros pudros, sutrinkite, kad plaukai taptų stambūs, ir viskas paruošta. Jei plaukai tiesūs, nedideles plaukų atkarpas susukite 1/2 colio garbanojimo žnyplėmis, kad sukurtumėte garbanas, kurias galėsite iššukuoti šepečiu. Pasižymėkite šiuo vintažo įkvėptu stiliumi ir sužavėkite savo bendraamžius.

Vakarinė banguotų plaukų šukuosena

Ši vakarėlio šukuosena dvelkia puošnesne paplūdimio tekstūros banga. Banguoti plaukai yra švelnūs, blizgantys ir švarūs, idealiai tinkantys prabangiems renginiams. Norint išgauti šį įvaizdį, plaukams reikia žvilgesio ir šiek tiek nešvarios tekstūros. Pradėkite nuo sausų plaukų, purkškite juos įvairiais plaukų lakais, leiskite išdžiūti, tada perbraukite šepečiu, kad plaukai taptų storesni. Naudokite 1 colio ilgio garbanojimo žnyples, plaukus banguokite pakaitomis, kad priekis banguotų nuo veido. Palikite centimetrą galų už lygintuvo, kad išlaikytumėte ilgį. Pabaigoje naudokite vidutinio tvirtumo plaukų laką ir palikite džiūti penkias minutes. Palenkite galvą atgal, lengvai perbraukite pirštais per plaukus ir pakratykite plaukus, kad suardytumėte bangas.

Prancūziška šukuosena vakarėliams

Ši žavinga moterų raudonojo kilimo šukuosena su prancūzišku sukiniu puikiai tinka ypatingiems renginiams ir elegantiškiems vakariniams drabužiams. Paslaptingą kriauklę primenanti optinė iliuzija išgaunama paprastai, bet rafinuotai išdėliojus glotnias sruogas ir strategiškai išdėstytus segtukus.

Nuostabi garbanotų rudų plaukų šukuosena

Atkreipkite dėmesį į nuostabią sušukuotą pusiau sušukuotą šukuoseną espreso rudos spalvos plaukams! Ši šukuosena, idealiai tinkanti jūsų natūraliai glamūrinei estetikai, suteiks ilgoms garbanoms apimties ir matmenų.

Įspūdingos ilgos pynės

Elegantiškos, lengvos ir bohemiškos apibūdina šias gražias vakarėlių šukuosenas. Ši į viršų iškelta šukuosena yra paprasta, lengvai padaroma ir universali bet kokiai progai. Pintas žvilgsnis dera ir prie plonų, ir prie storų plaukų, idealiai tinka pečius siekiantiems ar ilgesniems plaukams. Puoselėkite netvarkingą, madingą šio stiliaus nuotaiką!

Trumpų plaukų bob šukuosena vakarėliams

Sušukuota tipo šukuosena sukuria tobulą išvaizdą, o šis žandikaulį siekiantis vakarėlio bobas yra puikus to pavyzdys. Visur esanti tekstūra yra vietoje. Viskas jame sukuria švelnią, nesušukuotą apdailą, kuri suteiks jūsų šviesiems plaukams klasę.

Aukštai susuktas vakarinis kuodas

Šia išradinga šukuosena padarykite didelę ir žavingą šukuoseną. Aukštą kuodą pagyvinkite aksesuaru viename kampe. Veido rėmus įrėminantys elementai sušvelnina įvaizdį, puikiai tinka tamsiai rudiems plaukams. Šis balerinos kuodas tinka elegantiško, modernaus stiliaus siekiančioms moterims. Jos moteriškumas ir įnoringa elegancija žavi. Jei plaukai trumpesni, apsvarstykite galimybę juos priauginti. Norėdami suteikti apimties ploniems plaukams, lengvai juos suspauskite. Plaukų lakas yra būtinas, kad plaukai laikytųsi. Pritaikykite pasirinktą aksesuarą arba nesudėtingai atrodysite kasdien.

Holivudo stiliumi banguoti plaukai vakarėliams

Šia šukuosena spindėkite kaip žvaigždė! Šias glotnias bangas lengvai atkursite ant ilgų tamsių plaukų. Pabaigai naudokite aliejų ir lankstų plaukų laką, kad plaukai ilgai laikytųsi ir blizgėtų. Šiame Phoebe Georgia Stronach iš Šiaurės Vakarų, JK, sukurtame stiliuje gražiai dera šiuolaikiški sušukuoti plaukai ir vintažinės Holivudo bangos. Stronach giria galingą ir elegantišką šio stiliaus siluetą.

Halivudinių garbanų šukuosena iki pečių

Garbanotų plaukų šukuosenos moterims dažnai siejamos su iškilmingomis progomis ir įsimintinais įvykiais. Naudinga užuomina: norint išgauti apimtines garbanas, ne visada reikia naudoti žalingas šukuosenos formavimo priemones. Daugybė karščio nenaudojančių būdų gali sukurti stulbinančias garbanas. Pabandykite eksperimentuoti su naktiniais bantu mazgais, pynimais ir sukiniais, kad atrodytumėte žavingai.

Pinta šukuosena su šoniniu kuoduku

Kas pasakė, kad netvarkinga šoninė sruoga negali lydėti jūsų į vakarėlį? Ši pinta šoninė šukuosena su sruogelėmis ir tekstūra užbaigs jūsų elegantišką įvaizdį. Negaiškite laiko veltui ir išnaudokite savo brunetės garbanas!

Tobulas kuodukas

Sušukavimai yra išskirtiniai ir patogūs įvairiems renginiams, pavyzdžiui, gimtadieniams, išleistuvėms ar vestuvėms. Ši elegantiška šukuosena reikalauja tam tikrų kirpėjo įgūdžių, tačiau duoda fantastiškų rezultatų. Jums prireiks bandelių kuodelio ir kelių plaukų segtukų. Pradėkite surišdami aukštą kuodą, palikdami atkarpą, kad galėtumėte sukurti laisvą pynę. Išskleiskite kuodą aplink kuodelį, sukiškite visus plaukus po juo ir pritvirtinkite smeigtukais. Galiausiai apvyniokite pynę aplink kuodelį, kad ji atrodytų dailiai.

Vakarinė šviesių paveltų banguotų plaukų šukuosena

Šios netvarkingos bangos puikiai tinka vakarėliui! Subtilūs šviesūs dryžiai suteikia stiliui ryškumo ir sustiprina bendrą plauką. Laikykite ilgį iki pečių, kad atrodytumėte elegantiškai ir įžūliai.

Vakarinė ilgų plaukų šukuosena su garbanotais galiukais

Šis stulbinantis modelis demonstruoja ilgas, kerinčias garbanas, kurios subtiliai balayagedintos, kad būtų lengva prižiūrėti spalvą. Įgytas balayage efektas nuostabiai papildo žaismingas, blizgias garbanas.

Pinti šviesūs plaukai į du kuodelius

Jei trokštate stilingos išvaizdos, kuri leistų šokti visą naktį nesirūpinant dėl šukuosenos, apsvarstykite galimybę išbandyti šią išmanią vakarėlio šukuosenos idėją. Sukurkite dvi aukštyn kojomis apverstas kasas, suformuokite dvi aukštas kojinių kasas ir galėsite linksmai praleisti vakarą. Šios elegantiškos šukuosenos puikiai tinka tiek laisvalaikio susibūrimams, tiek oficialiems renginiams, kuriems reikia suknelių iki grindų ar kokteilinių suknelių!

Moderni šukuosena su kasa

Ši klasikinė ir universali šukuosena puikiai tinka kokteilių vakarėliams, raudoniesiems kilimams, elitiniams restoranams ar naktiniams klubams. Šį įvaizdį pasieksite tobulai ištiesinę plaukus tiesintuvu arba tiesinimo šepečiu. Susiriškite kuodą keliais segtukais ir patepkite plaukų geliu, kad plaukai labiau blizgėtų.

Trumpų plaukų bob šukuosena vakarėliams

Kasdienę bob šukuoseną paverskite vakarėliui tinkamu įvaizdžiu su kaskadinėmis garbanomis ir strategiškai išdėliotais plaukų segtukais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment