55 tiesių plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Pradžia » Tiesių plaukų kirpimai » 55 tiesių plaukų kirpimai: madingos šukuosenų idėjos

Publikuota

Vdutinio ilgio sluoksniuotas tiesių plaukų kirpimas

Šis trumpas ir vidutinio ilgio daugiasluoksnis kirpimas pasižymi didele tekstūra ir judesiais, todėl idealiai tinka vidutinio tiesumo plaukams. Šį kirpimą, tinkantį visoms moterims, galima formuoti naudojant modeliavimo kremą arba pučiamąjį kremą, kad išlygintumėte tiesius plaukus ir kovotumėte su jų garbanojimusi.

Ilgų tiesių plaukų kirpimas

Šis ryškus stilius atrodo stulbinamai ir padidina ilgų, glotnių plaukų žavesį. Ryškiai raudoną plaukų spalvą derinkite su griežtomis linijomis ir bukomis briaunomis, kad jūsų ryškios sruogos spindėtų ir patrauktų visų dėmesį.

Paprastas ilgų tiesių plaukų kirpimas

Šis paprastas kirpimas ilgiems tiesiems plaukams atrodo glotniai. Apimties padidinimas nugaroje sustiprins jos tiesumą. Norėdami saugiai ištiesinti plaukus, naudokite nuo karščio apsaugančias “L’Oréal Professionnel” priemones. Šis stilius idealiai tinka moterims, mėgstančioms aptakius kirpimus ir tikslias formas, šis stilius yra elegantiškas tiesiems plaukams su minimaliais sluoksniais. Tinka ploniems plaukams, todėl ši šukuosena suteikia stulbinamą išvaizdą įdedant minimalias pastangas, bet darant didžiausią poveikį.

Bob kirpimas su kirpčiukais ir veidą įrėminančiais sluoksniais tiesiems plaukams

Yra įvairių trumpų šukuosenų tiesiems plaukams, tinkančių įvairaus amžiaus žmonėms. Šis konkretus stilius pasižymi kontrastingais ryškiais ir žemais akcentais, o sluoksniuotos sruogos stilizuojamos taip, kad prie šaknų pridėtų apimties.

Bob šukuosena su skyrimu per vidurį tiesiems plaukams

Šis elegantiškas vidurinės dalies bobas pasižymi aštria fantazijos spalvos lydiniu. Išlaikyti šiuos šilkinius tiesius plaukus itin paprasta! Kad plaukai išliktų sveiki ir švelnūs, svarbiausia naudoti kondicionierių. Mano mėgstamiausias yra “Oribe” “Supershine Light”, nes jis nesunkus. Priklausomai nuo jūsų plaukų tekstūros, bet kokia glotninamoji priemonė padeda išlaikyti plaukus glotnius. Džiovinkite plaukus naudodami oro kondensatoriaus priedą ir didelį šerių šepetį, kad pasiskirstytų priemonė ir aliejai, o plaukai išliktų glotnūs.

Micro Bob kirpimas

“Blunt Micro Bob” yra šiek tiek suapvalintas trumpas bobas, užimantis aukštą vietą tarp 2024 m. kirpimo tendencijų. Šis stilius idealiai tinka tiesiems plaukams, jį lengva prižiūrėti, todėl jis puikiai tinka užimtoms moterims ir merginoms, mėgstančioms mažai priežiūros reikalaujantį, bet elegantišką įvaizdį.

Jaunatviškas pečių ilgio Shag kirpimas vyresnėms moterims

Pagalvokite apie pečius siekiančią tiesią šukuoseną, jei esate vyresnio amžiaus moteris, norinti suteikti savo plaukams gyvybingumo. Šis stilius stebuklingai tinka toms, kurių plaukai tiesūs, nes suteikia dinamišką išvaizdą, o sluoksniai dailiai aprėmina veidą, suteikia judesio ir struktūros. Be to, sluoksniai gali padėti sušvelninti žandikaulio linijos kampus ir pagerinti bendrą išvaizdą.

Lengva tiesi šukuosena su skyrimu šone

Elegantiška, tiesi šukuosena su šonine dalimi yra vizualiai patraukli. Vis dėlto tiesūs plaukai linkę išryškinti išsišakojusius galiukus. Norėdami išlaikyti sveikus plaukus, rinkitės dulkėtą šukuoseną. Taikant šią techniką kirpami tik sausi galiukai, taip skatinant nepažeistus plaukus.

Ilgų tiesių plaukų kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais

Pasižymėkite paprastumo ir rafinuotumo grožiu su šiuo lengvai elegantišku šiltos šokolado spalvos plaukų ir veidą įrėminančių sluoksnių deriniu ant ilgų tiesių plaukų. Ši šukuosena įkvepia daugiau gyvybės tamsiems plaukams, suteikdama jiems įvairių rudų atspalvių spindesio.

Trumpų tiesių plaukų kirpimas su sluoksniais

Šį trumpą kirpimą įkvėpė madingi “mop-top” ir “bowl cut” kirpimo stiliai. Jame išryškėja storas plaukų apvadas aplink kaktą su tvarkingai apkirptais šonais. Švelniai susluoksniuoti kirpčiukai elegantiškai įrėmina veidą.

Shaggy stiliaus bob kirpimas šviesiems tiesiems plaukams

Skustas trumpas kirpimas yra dar įdomesnis, kai pasirenkate efektingą plaukų spalvą. Išbandykite šviesius šviesius plaukus, kad įrėmintumėte ir pašviesintumėte veidą. Palikite šaknis tamsesnes, kad būtų lengviau prižiūrėti ir būtų dramatiška.

Nostabi iškarpytų tiesių plaukų šukuosena

Paprastas tiesus trumpas kapotas kirpimas yra universalus, tinka tiek ploniems, tiek vidutinio tipo plaukams. Ploniems plaukams tiesus ilgis kartu su kapotais sluoksniais suteikia judesio nesumažinant apimties. Vidutinio ilgio plaukams kapoti sluoksniai gali sumažinti sunkumą, paryškinti tekstūrą ir apibrėžti bendrą išvaizdą.

Madingi ilgi užuolaidiniai kirpčiukai tiesiems plaukams

Užuolaidiniai kirpčiukai yra fantastiška galimybė suteikti plaukams formą ir stilių. Ilgi užuolaidiniai kirpčiukai tiesiems plaukams suteikia universalų įvaizdį be didelių įsipareigojimų, sklandžiai susilieja ir išauga. Kai plaukus nešiojate pakeltus, kirpčiukai įrėmina veidą ir suteikia žaismingą bei koketišką išvaizdą.

Ilgų tiesių plaukų sluoksniai moterims virš 40 metų amžiaus

Laikai vyresnėms nei 40 metų moterims, turinčioms ilgus tiesius plaukus, sukuria glotnią išvaizdą su papildoma tekstūra. Šie ilgi sluoksniai tinka moterims, norinčioms ilgio, tačiau išlaikančioms konservatyvią išvaizdą. Kad išlaikytumėte šio stiliaus glotnumą, tiesiems plaukams naudokite “Aveda Smooth Infusion Style Prep” priemonę, skirtą garbanojimuisi kontroliuoti.

Klasikinis piksi kirpimas

Piksikinis kirpimas su sumaišytais sluoksniais padeda sumažinti apimtis, bet išsaugo daug judesių. Blizganti juoda plaukų spalva, įrėminanti ovalo formos veidą ir porcelianinę odą, tiesiog gniaužia kvapą.

Trumpas iškarpytas Pixie kirpimas

Jei turite plonus ilgesnius plaukus, norint išvengti plokščios išvaizdos, labai svarbu formuoti apimties stilių. Sprendimas gali būti trumpų šukuosenų pasirinkimas. Naudokite nedidelį kiekį šukuosenos formavimo priemonės ir supinkite plaukus, kad išryškintumėte jų tekstūrą, arba sukurkite smailius smailianosius smailius, kad atrodytumėte drąsiai ir aštriai.

Tiesių plaukų kirpimas su skyrimu per vidurį ir priekyje esančiais paryškinimais

Priekiniai akcentai šiuos iš pažiūros paprastus juodus plaukus iki pečių paverčia madingu ir dėmesį prikaustančiu stiliumi. Idealiai tinka plonaplaukėms moterims, tačiau, meistriškai atlikus kirpėjui, gali būti pritaikomas visiems plaukų tipams.

Šauni tiesių plonų plaukų šukuosena

Šis tiesus plonų plaukų kirpimas gražiai įrėmina veidą ir sušvelnina žandikaulio liniją. Tokie tiesūs kirpimai kaip šis tinka bet kokiai plaukų spalvai, įskaitant auksinį šviesų atspalvį.

Shag kirpimas su kirpčiukais tiesiems tamsiems plaukams

Jei turite natūraliai tiesius plaukus, kuriems reikia papildomos apimties, šis šiuolaikiškas, tikslus šukuosenos kirpimas atitiks jūsų pageidavimus. Priderinkite šiuos išskleistus sluoksnius, kad jie būtų trumpesni arba ilgesni, priklausomai nuo jūsų pomėgio, ir atrodytų moteriškiau.

Blondiniškas tiesių plaukų balayage dažymas su tamsiomis šaknimis

Patirkite madingą blond balayage su tamsiomis šaknimis, kad atrodytumėte elegantiškai. Išlaikydami natūralias tamsias šaknis sumažinsite priežiūrą. Įgudęs šviesios spalvos atspalvių maišymas su šaknimis užtikrina švelnų ataugimą, todėl per metus prireiks tik kelių kartų. Periodiškai tonuojant išsaugomas blondinės gaivumas ir tikrasis tonas. Išnagrinėkite daugiau šviesių tiesių plaukų balayage idėjų.

Lengva bob šukuosena su centre išsidėsčiusiais kirpčiukais

Elegantiška bob šukuosena su centrinės dalies kirpčiukais yra nuostabus juodų plaukų stiliaus pasirinkimas. Norint pasiekti šią nepriekaištingą išvaizdą, būtina kreiptis į patyrusį kirpėją dėl tikslaus kirpimo. Jei norite daugiau idėjų, panagrinėkite, kaip elegantiškai derinti tiesius plaukus su kirpčiukais.

Trumpas tekstūruotas tiesių plaukų bobas

Trumpų tiesių šukuosenų srityje trumpas tekstūruotas bobas išsiskiria savo universalia išvaizda, kuri tinka įvairioms veido formoms. Šis stilius pasižymi tekstūruotais ir sušukuotais plaukais, pakeltais ties šaknimis, kad suteiktų daugiau apimties. Ryški vario spalva šiai elegantiškai šukuosenai suteikia išskirtinumo.

Blondiniškas tiesių plonų plaukų lob kirpimas

Asmenims, turintiems plonus plaukus, apsvarstykite galimybę rinktis šviesią tiesią šukuoseną. Apkarpius išsišakojusius galiukus galima sukurti storesnių plaukų iliuziją. Iš patirties žinau, kad pasirinkus tupius galiukus arba minimalius sluoksnius galima sukurti pilnesnių plaukų įspūdį. Per didelis sluoksniavimas gali sukelti plonesnių sruogų įspūdį. Šviesius plaukus reikia reguliariai prižiūrėti, kas kelis mėnesius būtina pakoreguoti šaknis.

Tamsios šaknys šviesūs akcentai itin ilgiems tiesiems plaukams

Šieno šaknų šviesūs akcentai itin ilgiems plaukams suteikia ryškumo ir dimensijos. Pilna galva šviesių šviesių akcentų ant ilgų plaukų užtikrina vientisą išvaizdą, ypač kai nešiojate pakeltus plaukus. Norėdami išlaikyti šį stilių, apsvarstykite galimybę iš pradžių atlikti pilną šviesinimą, o vėliau kas 6-8 savaites atlikti dalinį šviesinimą. Spalvos glazūra tarp šviesinimo seansų padeda išlaikyti šviesius plaukus gyvybingus ir blizgius.

Madinga tiesių plaukų šukuosena iki pečių

Ne visi vertina banguotus plaukus dėl jų stiliaus kūrimo iššūkių, ypač kasdienės priežiūros. Tačiau pečius siekiantys tiesūs plaukai su šviesiais akcentais yra prašmatni, seksuali, universali ir neįtikėtinai stilinga alternatyva. Pasitikėkite šio įvaizdžio lengvumu ir elegancija!

Olandiško pynimo stilius tiesiems plaukams

Svarstykite galimybę išbandyti olandiškos pynės stilių ant tiesių plaukų, kad pasiektumėte gražiai banguotus plaukus nenaudodami karščio. Šis stilius ne tik suteikia tiesiems plaukams gilumo ir dimensijos, bet ir siūlo unikalų būdą laikyti plaukus nuleistus, užuot juos surišus.

pečių ilgio kirpimas su užuolaidų kirpčiukais

Ar ieškote tobulo kirpimo savo natūraliai tiesiems plaukams? Šis stilius yra idealaus ilgio tiems, kurie neapsisprendžia tarp trumpų ir ilgų plaukų. Įtraukite veidą įrėminančius sluoksnius ir užuolaidines sruogas, kad žaviai paryškintumėte savo veidą.

Stylingi iškarpyti kirpčiukai

Padailinkite plokščius, nuobodžius plaukus trumpų ir ilgų sluoksnių deriniu. Įtraukdami kapotas sruogas galite suteikti vidutinio ilgio šukuosenai apimties ir gilumo. Baigdami naudokite tekstūrą suteikiančią purškiamąją priemonę, kad atrodytumėte dailiai.

Vidutinio ilgio vidiniai sluoksniai su siaurėjančiais galais

Vidutinio ilgio vidiniai sluoksniai su siaurėjančiais galais – tai nesudėtinga šukuosena, kuri puikiai tiks jūsų natūraliai tiesiems plaukams. Sluoksniai ir siaurėjantys galai atkartoja jūsų galvos išlinkimą ir sukuria gražią apvalią formą, suteikdami jums reikiamą tekstūrą.

Ilgi užuolaidiniai kirpčiukai tiesiems plaukams

Tiems, kurių plaukai tankūs, šis kirpimas pasižymi mielomis iki smakro siekiančiomis garbanomis, kurios suteikia gilumo ir matmenų, o kartu sumažina apimtis, todėl atrodo glotniai ir elegantiškai.

Pečių ilgio tiesių plaukų bob kirpimas su kirpčiukais

Plačius pečius siekiančio pjaustyto bobo su išmintingais kirpčiukais įvaizdis demonstruoja universalią ir lengvai pritaikomą šukuoseną. Pjaustymo technika suteikia tekstūros ir judesio, o tai ypač naudinga gležniems plaukams. Grakštūs kirpčiukai papildo bobą, paryškindami akis ir skruostikaulius. Norėdami išlaikyti šį įvaizdį namuose, kreipkitės į stilistą patarimo dėl stiliaus. Naudokite apimties suteikiančias priemones, grubiai išdžiovinkite plaukus ir užbaigkite šukuoseną apvaliu šepečiu, kad plaukai įgautų formą ir blizgesį.

Apimties suteikiantis sukrautas bobas

Angliniai kirpimai suteikia galimybę lengvai pasiekti tekstūrą ir apimtį, kurias dažnai sunku išgauti natūraliai tiesiems plaukams. Švelniai papurškę šukuosenos formavimo priemone, padėsite savo sušukuotam A formos bobui išlikti vietoje.

Priežiūros nereikalaujantis kaklo ilgio tiesių plaukų bob kirpimas

Ši tiesi, iki kaklo ilgio šukuosena yra be jokių pastangų elegantiška. Jei norite padidinti jos apimtį, apsvarstykite galimybę naudoti džiovintuvą.

Smakro ilgio bob šukuosena

Nereikalaujanti daug priežiūros ir kupina dramatizmo, ši trumpa šukuosena idealiai tinka ploniems plaukams. Tupi galiukai papildo tamsiai rudus plaukus ir paryškina veido bruožus.

Tiesūs ilgi plaukai surišti į kasą

Elegantiška ponio uodegos šukuosena ilgoms tiesioms garbanoms puikiai tinka moterims, siekiančioms modernaus įvaizdžio su burbuliniu kuoduku. Profesionalus patarimas, kaip pasiekti šį stilių, – rinktis gumytes, kurios vientisai derėtų prie plaukų spalvos.

Graži tiesių ilgų plaukų šukuosena

Pasveikinkite plokščią šukuoseną su šia gražia šviesiaplaukių šukuosena, kurioje matyti tekstūruoti galiukai ir vientisai susiliejęs balayage. Šis universalus stilius idealiai tinka kasdieniam nešiojimui ir suteikia begalę galimybių eksperimentuoti su atnaujinimais.

A linijos bob kirpimas tiesiems trumpiems plaukams

Tobulas pasirinkimas tiesiems plaukams – elegantiškas A linijos bob kirpimas su drąsiu, aštriu kampu. Kad išlaikytumėte jo sveikatą ir prabangią išvaizdą, naudokite “Joico Color Therapy Oil” aliejų, kuris suteikia drėgmės, stiprumo, blizgesio ir švelnumo. Šis universalus bob stilius tinka visoms moterims, turinčioms trumpus tiesius plaukus, nes lengvai prisitaiko prie įvairių plaukų tipų, veido formų ir gyvenimo būdo.

Blondiniškas medaus atspalvio kirpimas

“Honey-Blonde Clavicut” yra medaus blondinės spalvos su ryškiais ir žemais atspalviais, suteikianti tiesiems plaukams dimensijos ir šilumos. Tai padidina natūralų blizgesį ir gylį, sukuria daugiamatį vaizdą su subtiliais tamsesniais atspalviais ir ryškesniais akcentais. Raktikaulio ilgio šukuosena suteikia vizualinio įdomumo ir dera prie įvairių odos atspalvių.

Tiesių plaukų kirpčiukai

Gudrūs kirpčiukai ir sušukuotos garbanos – puikus derinys! Jos suteikia švelnumo ir apibrėžtumo, išryškina veido bruožus. Šis dinamiškas duetas puikiai tinka ovaliems ar apvaliems veidams, sukurdamas kampus ir pailgindamas veidą. Širdies formos veidams išmintingos garbanos subalansuoja kaktos plotį ir smakrą.

Dviejų spalvų tiesių plaukų kirpimas

Puoselėkite drąsų ir seksualų įvaizdį su trumpa tiesia šukuosena, pasižyminčia ryškiu spalvų deriniu. Pasirinkite ugninį oranžinį atspalvį su subtiliu mėlynai pilku apatiniu sluoksniu, kad atrodytumėte ryškiai, bet harmoningai ir unikaliai.

Pribloškianti ir paprasta tiesių plaukų šukuosena

Trisdešimtmetėms moterims glotnus kirpimas su centrine šukuosena be jokių pastangų spinduliuoja eleganciją. Prašmatni simetriška centrinės dalies simetrija sustiprina šios šukuosenos žavesį. Ji idealiai tinka norint atrodyti nušlifuotai, tvarkingai ir nereikalaujančiai daug priežiūros. Pradėkite nuo džiovintų plaukų ir tiesintuvo, kad šukuosena būtų glotni. Šukuoseną užbaigsite naudodami serumą, kuris suteiks blizgesio ir glotnumo, sutramdys slenkančius plaukus.

Lengvai glotnūs ir tiesūs ilgi plaukai

Glotnus ir tiesus ilgų plaukų kirpimas pasižymi prašmatniu balayage. Šie ilgi tiesūs plaukai yra glotnūs ir nušlifuoti su centrine dalimi. Glotnūs tiesūs plaukai nereikalauja daug priežiūros ir juos lengva atkurti naudojant tinkamą produktą ir techniką. Plonos ir vidutinės tekstūros plaukams naudokite “Kerastase” šampūną ir kondicionierių “Elixir Ultime”. Šiurkštiems plaukams reikia daugiau maitinimo, todėl rinkitės šampūną ir kaukę “Discipline”.

Ilgų tiesių plaukų kirpimas šviesiaplaukėms

Pasitikėkite Jennifer Aniston įvaizdžiu su daugiasluoksniais plaukais, kurių sruogos įrėmina veidą. Šis meistriškai kirptas stilius be vargo suteikia kūno, tinka tiek tiesiems, tiek šiek tiek banguotiems plaukams. Rezultatas – rafinuotas ir laikui nepavaldus kirpimas.

Vidutinio ilgio tiesių plaukų kirpimas su skyrimu šone

Svarstykite galimybę pasiteirauti apie šonu kirptų vidutinio ilgio tiesių plaukų šukuoseną. Tiems, kurių plaukai natūraliai tiesūs, vidutinio ilgio kirpimas gali be vargo suteikti judesio ir kūno. Paprašykite veidą įrėminančių sluoksnių, kad suteiktumėte daugiau matmenų. Naudodami apvalų šepetį su karštais ir šaltais nustatymais, galėsite nustatyti šukuoseną ir sustiprinti judesius.

Lengvas trumpų plaukų piksi kirpimas

Kai siekiama nuostabios išvaizdos, rausvas pixie kirpimas yra patikimas pasirinkimas. Norint pasiekti nepriekaištingą rezultatą, kirpimo metu būtina pridėti tekstūros. Norėdami išlaikyti stilių, naudokite vašką arba pomadą, kad pasiektumėte elegantišką ir drąsią išvaizdą.

Modernus ilgų tiesių plaukų Shag kirpimas

Šis modernus ilgas šukuosenos kirpimas pasižymi ilgu sluoksniuotu kirpimu su užuolaidiniais kirpčiukais, dar vadinamais Bardot kirpčiukais. Veidą įrėminantys purūs sluoksniai ir užuolaidinės sruogos ypač patinka tiesių plaukų moterims. Jei norite išskirtinės tiesių plaukų šukuosenos, dėvėkite juos šiek tiek netvarkingai, kad atrodytumėte drąsiai ir madingai.

Klasikinis bobas su užuolaidų tipo kirpčiukais

Trumpą buką šukuoseną nesunku formuoti, ypač tiesiems plaukams. Patobulinkite trumpus plaukus švelniais, sluoksniuotais užuolaidiniais kirpčiukais, kad 2024 m. atrodytumėte madingai. Šį kirpimą turėtų rinktis drąsiai atrodančios brunetės.

Tamsus balayage dažymas ir tamsios šaknys

Jei norite atrodyti šiuolaikiškai ir prašmatniai, apsvarstykite galimybę rinktis tiesaus balayage stilių su tamsiomis šaknimis. Šia technika sukuriamas vientisas spalvų mišinys, kuris išryškina plaukų gylį. Skirtingai nei tradiciniai pašviesinimai, balayage suteikia natūralesnį atspalvį. Tamsios šaknys sklandžiai pereina į likusius plaukus, todėl šukuosena nereikalauja daug priežiūros ir pailgina laiką tarp apsilankymų salone. Šis universalus įvaizdis tinka įvairiems plaukų tipams, tekstūroms ir veido formoms, todėl jį gali rinktis kiekvienas, norintis atnaujinti savo stilių. Kad išlaikytumėte spalvos gyvybingumą, investuokite į kokybišką purpurinį šampūną, pavyzdžiui, “Redken Color Extend Blondage Shampoo”. Įtraukite jį į savo rutiną kas trečią plovimą, kad išsaugotumėte plaukų galiukų ryškumą iki kito apsilankymo salone.

Asimetriškas trumpų tiesių plaukų pixie-bob kirpimas

Asimetriškas piksi bobas trumpiems tiesiems plaukams sukuria erdvų stilių, kuris papildo jūsų natūralů žavesį. Jis atrodo ypač glostančiai su sodriu tamsiai raudonu atspalviu. Šis trumpas, į šonus nukirptas kirpimas tinka trumpų plaukų ovalo, kvadrato, rombų ar širdelės formos veidams.

Sluoksniuotas bob kirpimas storiems tiesiems plaukams

Papildykite trumpus tiesius plaukus sluoksniais ir į šonus nusvirusiais kirpčiukais, kad atrodytumėte elegantiškai. Pagalvokite apie merloto atspalvį, kad įgautumėte papildomo spindesio. Šios sluoksniuotos šukuosenos garantuotai prikaustys dėmesį ir spinduliuos rafinuotumą.

Tekstūruotas ausų ilgio kirpimas

Pasiekite elegantišką ir lengvai apčiuopiamą stilių minimaliomis pastangomis. Atsisakykite garbanojimo lazdelės ir rinkitės glotnią, tiesią šukuoseną. Sušukuokite plaukų šaknis ir užfiksuokite plaukų laku, kad šukuosena būtų greita ir stilinga, trumpa.

Ilgų tiesių plaukų kirpimas su kirpčiukais

Dilgi tiesūs plaukai su kirpčiukais patobulinami subtiliu sluoksniavimu ir pilnomis sruogomis. Ši nesenstanti ilgų tiesių plaukų šukuosena yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados.

Ilgesnis “Rachel Cut” karamelės rudos spalvos kirpimas

Ilgesnis “Rachel” kirpimas idealiai tinka ovalo ir širdies formos veidų moterims. Nors klasikinis Rachelės kirpimas buvo šviesus, šis stilius lygiai taip pat gražiai atrodo įvairių atspalvių. Apsvarstykite galimybę išbandyti karamelinį rudą atspalvį. Jis tinka prie šiltų odos tonų ir bet kokiam įvaizdžiui suteikia elegancijos.

Lengvas a linijos lob kirpimas su ombre tiesiems plaukams

Ombre A-Line lob – šiuolaikiška ir elegantiška šukuosena. Šią glotnią šukuoseną galima išgauti naudojant serumą ir blizgesio purškiklį, kad šukuosena būtų glotni. Šukuosena nereikalauja daug priežiūros ir yra universali, todėl ją galima lengvai formuoti, pavyzdžiui, pinti į kasas, garbanas, susukti ir susukti į kuodą.

Paprastas tiesių plaukų bob kirpimas su bukais kirpčiukais

Apstulbinantis tiesus tupus bobas su tupiais kirpčiukais yra bet kas, tik ne paprastas. Tikslus ilgis išlaiko vienodumą, pabrėždamas aštrius kraštus. Tupi sruoga papildo šį stilių, ypač tiesius plaukus turintiems asmenims, išryškindama veido bruožus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment